Aralık Ayı Gezegen Transitleri ve Burcunuza Etkileri

ARALIK AYI YORUMLARI

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar Aralık ayında astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Güneş Yay burcunda ilerleyecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtacaksınız. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Yurt dışında yeni bağlantılar edinmek ve başlangıçlarda bulunmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Dış ticaret ve pazarlama, e-ticaret gibi konularda fırsat arayabilirsiniz. Güneş 21 Aralık günü Oğlak burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyerinizde daha ciddi ve sorumluluk alarak ilerlemek isteyeceksiniz. Neptün 1 Aralık’ta balık burcunda düz hareketine geçecek. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için fırsat elde edebilirsiniz. Bir ayda bir yeni ay ve bir dolunay olur. 4 Aralık Cumartesi günü yay burcunun 12.derecesinde yeni ay ve Güneş tutulması gerçekleşecek. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda yeni başlangıçlar yapmak anlaşma ve sözleşme imzalamak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ciddi ve uzun soluklu ilişki isteğiniz nedeniyle karşı tarafta baskı yaratabilir. Arkadaşlarınızla yapacağınız ortak işlerle ilgili beklediğiniz gelirleri elde etmenizde sorun yaşanabilir. Kredi, alacak, borç, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusunda harekete geçerek borçlarınızı ödemek isteyebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Mars 13 Aralık’ta Yay burcuna geçecek. Yurt dışı seyahatlere çıkmak yurt dışı işlerle ilgili yeni atılımlar yapmak isteyebilirsiniz. Merkür’de 13 Aralık’ta yay burcuna geçecek. Yeni bir eğitilme başlama kararı verebilir. Yüksek lisans veya doktora ya da uzmanlaşmak istediğiniz alanda kurs alabilirsiniz. Venüs 19 Aralık günü Oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. İş hayatınız ve kariyerinizde daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar değerlendirmeniz için karşınıza çıkabilir. İş hayatınızda parayı elde etmekte zorlanabilir ve para kazanmanın değerini daha iyi anlayabilirsiniz. 19 Aralık’ta İkizler burcunun 27.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. İletişim, eğitim, ticaret, alanında yeni fikirler üretebilir ve bunları kullanabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sorun ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde zorlanmalar ve beklentilerinizin karşılanmaması canınızı sıkabilir. Jüpiter 29 Aralık’ta balık burcuna geçecek. Spiritüel konularla ilgilenmek bu konularda bilgi almak ve eğitim görmek isteyebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar Aralık ayında astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Güneş Yay burcunda ilerleyecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtacaksınız. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını kullanabilir ve yönetebilirsiniz. Güneş 21 Aralık günü Oğlak burcuna geçecek. Eğitim ve yayıncılık konularında yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Neptün 1 Aralık’ta balık burcunda düz hareketine geçecek. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için fırsat elde edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilirsiniz. Bir ayda bir yeni ay ve bir dolunay olur. 4 Aralık Cumartesi günü yay burcunun 12.derecesinde yeni ay ve Güneş tutulması gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfa açmakla ilgilidir. Kredi ve borç yönetimi ile ilgili gerçekler ortaya çıkacak ve kendi kaynaklarınızla hayatınızı devam ettirme kararı verebilirsiniz. Ortak gelirler ve ortak kazançlar konusunda istediğiniz gelir miktarını elde edemeyebilirsiniz. İşle ilgili konularda kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Değişiklik ve farklı işlere yönelmek sizi mutlu edebilir.  Mars 13 Aralık’ta Yay burcuna geçecek. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödemek isteyeceksiniz. Merkür’de 13 Aralık’ta yay burcuna geçecek. Ezoterik ve metafizik konularda bilgilerinizi arttırmak için kitaplar okuyabilir kendinizi geliştirebilirsiniz. Venüs 19 Aralık günü Oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. Yurt dışı seyahatler konusunda gecikme, erteleme ve iptallerle karşılaşabilirsiniz. Döviz fiyatlarındaki anormal artış yurt dışı seyahatlerinizi iptal etmenize neden olabilir. 19 Aralık’ta İkizler burcunun 27.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Kendi kazandığınız para alanında daha önce yaptığınız çalışmaların sonucunu alacaksınız. Yeni gelir kaynakları elde etmek için büyüme ve gelişme sağlayabilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Bazı konularda suçlanma ve haksızlığa uğrama enerjisi taşıyabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda yüksek beklentiler içinde olabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Jüpiter 29 Aralık’da balık burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla birlikte güzel sohbetler içinde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum örgütlerine üye olarak toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili İkizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar Aralık ayında astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Güneş Yay burcunda ilerleyecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtacaksınız. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularından etkileneceksiniz. Eşinizle ilişkinizde birbirinize özel alanlar yaratabilirsiniz. Ortaklık kurmak için teklif alabilir bu teklifi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Güneş 21 Aralık günü Oğlak burcuna geçecek. Kredi, borç, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusunda ciddi adımlar atmak isteyecek ve sorumluluk alacaksınız. Neptün 1 Aralık’ta balık burcunda düz hareketine geçecek. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için fırsat elde edebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz.  Bir ayda bir yeni ay ve bir dolunay olur. 4 Aralık Cumartesi günü yay burcunun 12.derecesinde yeni ay ve Güneş tutulması gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfa açmakla ilgilidir. İkili ilişkilerle ilgili olarak ilişkinizi bir üst aşamaya taşımaya karar verebilirsiniz. Evli olanlar ilişkilerini değiştirip dönüştürmek için daha farklı bakış açısı edinebilirler. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni yol ve yöntemler izlemek ihtiyacı duyabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütmek için harekete geçerken abartılı efor sarf edebilir ve yorulabilirsiniz. Mars 13 Aralık’ta Yay burcuna geçecek. Danışmanlık vermek için gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz. Merkür’de 13 Aralık’ta yay burcuna geçecek. Ortaklık yapmak için anlaşma ve sözleşme imzalayabilir şartları gözden geçirebilirsiniz. Venüs 19 Aralık günü Oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. Eşinizin, ailenizin, varsa ortağınızın parasını yönetme  kullanma konusunda istediklerinizi gerçekleştirmekte zorlanabilirsiniz. 19 Aralık’ta İkizler burcunun 27.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Burcunuzda gerçekleşecek dolunay sizin ilişkiler ekseninizi etkileyecek. İlişkiler konusunda ilişkinizi bir üst aşamaya taşıma kararı verebilirsiniz. Bazı evliliklerde son aşamaya gelinebilir ve ayrılık kararı alabilirsiniz. Ortaklık yapmak için karar alırken ortağınızla ilgili farklı ve şaşırtıcı bilgiler öğrenebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni atılımlar yapmak isteyebilirsiniz.  Jüpiter 29 Aralık’da balık burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde bolluk ve bereket enerjisini bir yıl süreyle elde edeceksiniz. Kariyerinizde yeni iş fırsatları ve tanınma elde edebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili Yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar Aralık ayında astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Güneş Yay burcunda ilerleyecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Güneş 21 Aralık günü Oğlak burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında ciddi yaklaşımlar geliştirerek sorumluluk alacaksınız. Neptün 1 Aralık’ta balık burcunda düz hareketine geçecek. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için fırsat elde edebilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde yeni yurt dışı bağlantılar kurmak için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle harekete geçebilirsiniz. Bir ayda bir yeni ay ve bir dolunay olur. 4 Aralık Cumartesi günü yay burcunun 12.derecesinde yeni ay ve Güneş tutulması gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfa açmakla ilgilidir. Gündelik işler, sizin için çalışan kişilerle ilişkiler, çalışma arkadaşlarınız ve sağlık konularında yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İskelet ve kas sistemi, kemiklerinizle ilgili dikkat etmeniz gerekebilir. Spekülatif kazançlar konusunda harekete geçmek isterken abartılı risk alabilir ve zarar edebilirsiniz. Mars 13 Aralık’ta Yay burcuna geçecek. Hizmet vermek insanlara yardım etmek için çaba gösterebilir harekete geçebilir duruş sergileyebilirsiniz. Merkür’de 13 Aralık’ta yay burcuna geçecek. Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminizi geliştirip güçlendirmek isteyeceksiniz. Venüs 19 Aralık günü Oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. İkili ilişkiler ve evliliğinizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Geçmişte gündem olmuş ve hasır altı edilmiş konularda tekrar yüzleşmeler ve tekrar krizler yaşanabilir. 9 Aralık’ta İkizler burcunun 27.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay 12-6 ekseninizden etkileyecek. Arkanızdan dönen işler, gizli düşmanların yaptıkları ve dedikodular ortaya çıkacak. Bilinç altınızda gizli olan şeyleri yüzeye çekebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili kontrolleri aksatmamak gerekecek. Uzun süre kapalı yerlerde kalarak çalışacağınız için enerjiniz düşebilir. Arkanızdan iş çeviren kişileri affetmeyecek ve bedel ödetmeyi düşüneceksiniz. Jüpiter 29 Aralık’da balık burcuna geçecek. Yurt dışı seyahatler, yabancılarla ilişkiler, dış ticaret pazarlama konularında şans ve fırsat elde edebilirsiniz. Süregelen bir davanız varsa lehinize sonuçlanabilir.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili Aslan burcu ve yükselen burcu Aslan olanlar Aralık ayında astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Güneş Yay burcunda ilerleyecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda cesur, direkt, net tavır alacak ve aklınızdakini hayata geçireceksiniz. Güneş 21 Aralık günü Oğlak burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ciddi ve sorumluluk içiren ilişkiler kuracaksınız. Neptün 1 Aralık’ta balık burcunda düz hareketine geçecek. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için fırsat elde edebilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda aldanma ve yanılgılara son verebilirsiniz. Bir ayda bir yeni ay ve bir dolunay olur. 4 Aralık Cumartesi günü yay burcunun 12.derecesinde yeni ay ve Güneş tutulması gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfa açmakla ilgilidir. Yeni bir kişi ile tanışıp flört etme kararı verebilirsiniz. Çocuklarınızla daha fazla zaman geçirmek için işlerinizi daha çabuk bitirmeye ve onlara daha fazla zaman ayırıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi isteyebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda risk alarak zarar edebilirsiniz. Mars 13 Aralık’ta Yay burcuna geçecek. Harekete geçmek, duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Merkür’de 13 Aralık’ta yay burcuna geçecek. Yeni kişilerle tanışmak ve flört etmek için sosyal ortamlarda aktif olabilirsiniz. Venüs 19 Aralık günü Oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. Gündelik işlerinizi yaparken beşeri ilişkilerde anlaşmazlık ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Sağlık konularında aksaklıklar ve rahatsızlıklarla karşılaşabilirsiniz. 19 Aralık’ta İkizler burcunun 27.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay 11-5 ekseninizden etkileyecek. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde iletişiminizi arttıracak yeni arkadaş gruplarına katılacak ve çevrenizi genişleteceksiniz. İşle ilgili kazançlarda artış görülebilir. Arkadaşlarınızla birlikte ortak iş yapma kararı verebilirsiniz. Arkadaş çevrenizi değiştirip dönüştürebilirsiniz. Jüpiter 29 Aralık’da balık burcuna geçecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda başkasının parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Ailenizden miras kalabilir. Nafaka ve tazminat gelirleri alabilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularda bilgi edinmek için eğitim alabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili Başak burcu ve yükselen burcu Başak olanlar Aralık ayında astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Güneş Yay burcunda ilerleyecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtacaksınız. Aile bireylerinizle iletişim, gayrimenkul alım-satımı, kiralama konularından etkileneceksiniz. Ailenizle birlikte zaman geçirebilir onların sorunlarına çözüm getirebilirsiniz. Güneş 21 Aralık günü Oğlak burcuna geçecek. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışmalar yürütebilirsiniz. Neptün 1 Aralık’ta balık burcunda düz hareketine geçecek. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için fırsat elde edebilirsiniz. İkili ilişkilerde ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. 4 Aralık Cumartesi günü yay burcunun 12.derecesinde yeni ay ve Güneş tutulması gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfa açmakla ilgilidir. Yeni bir kişi ile tanışıp flört etme kararı verebilirsiniz. Yeni bir eve taşınmak, kiralama, şehir değişikliği gibi konularda karar alabilirsiniz. Aile bireylerinizle daha yakından ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Evinizde tadilat, tamirat, gibi konularda çalışmalara girişebilirsiniz. Tadilat, tamirat vb. gibi konularda masraflar düşündüğünüzden fazla olabilir. Bütçeniz şaşabilir. Mars 13 Aralık’ta Yay burcuna geçecek. Harekete geçmek, duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Merkür’de 13 Aralık’ta yay burcuna geçecek. Ailenizle iletişiminizi geliştirmek için onlara daha fazla zaman ayırarak birlikte faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Venüs 19 Aralık günü Oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. Sevgi aşk ve ilişkilerde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. 19 Aralık’ta İkizler burcunun 27.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay 10-4 ekseninizden etkileyecek. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni müşterilerle toplantılar yapabilir yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Çalışansanız bölümünüzle ilgili yeni pozisyon ve terfi konuları gündeme gelebilir. İş hayatınızla ev yaşantınızı dengelemek ve çalışmalarınızı yürütürken evinizi de ihmal etmemeniz gerekmekte. Jüpiter 29 Aralık’ta balık burcuna geçecek. Bir yıl boyunca Jüpiter’in olumlu etkilerinden yararlanacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde sevgi anlaşma ve romantizm konularında güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili Terazi burcu ve yükselen burcu Terazi olanlar Aralık ayında astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Güneş Yay burcunda ilerleyecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtacaksınız. İletişim, eğitim, ticaret, tanıtım, satış ve pazarlama konularında yeni projeler ve fikirler üretebilir yeni çalışmalar yapabilirsiniz. Güneş 21 Aralık günü Oğlak burcuna geçecek. Aile büyüklerinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir onların sağlık ve diğer ihtiyaçları için yanlarında bulunabilir ilgilenebilirsiniz. Neptün 1 Aralık’ta balık burcunda düz hareketine geçecek. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için fırsat elde edebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde merhametli bağışlayıcı ve affedici tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. 4 Aralık Cumartesi günü yay burcunun 12.derecesinde yeni ay ve Güneş tutulması gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfa açmakla ilgilidir. İletişim, ticaret ve eğitim konularında yeni fikirler ve yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Mars 13 Aralık’ta Yay burcuna geçecek. Harekete geçmek, duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Eğitim almak için araştırmalarda bulunabilirsiniz. Merkür’de 13 Aralık’ta yay burcuna geçecek. Tanıtım satış ve pazarlama konularda yeni anlaşma ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Venüs 19 Aralık günü Oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar ve sorunlar yaşanabilir. 19 Aralık’ta İkizler burcunun 27.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay 9-3 ekseninizden etkileyecek. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde büyüme ve gelişme arzusuyla atılımlar yapmak isteyeceksiniz. Hukuksal konularda süregelen bir davanız varsa sonuçlanabilir. Yeni bir eğitime başlamak ya da yarım kalan bir eğitimi tamamlama kararı alabilirsiniz. Jüpiter 29 Aralık’da balık burcuna geçecek. Bir yıl boyunca Jüpiter’in olumlu etkilerinden yararlanacaksınız. Gündelik işlerinizde artış olabilir. Sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizi büyütüp geliştirebilirsiniz. Evcil hayvan alabilir onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili Akrep burcu ve yükselen burcu Akrep olanlar Aralık ayında astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Güneş Yay burcunda ilerleyecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışacak ve üreteceksiniz. Güneş 21 Aralık günü Oğlak burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, tanıtım satış ve pazarlama konularında sorumluluk almak ve yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Neptün 1 Aralık’ta balık burcunda düz hareketine geçecek. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için fırsat elde edebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantizm ve duygu yoğunluğu hissedeceksiniz. 4 Aralık Cumartesi günü yay burcunun 12.derecesinde yeni ay ve Güneş tutulması gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfa açmakla ilgilidir. Kendi kazandığınız para alanında yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Güç ve ego savaşlarına girmemek uygun olacak. Aile bireylerinizle iletişiminizde gerginlikler oluşabilir. Farklı bakış açılarına sahip olabilirsiniz. Mars 13 Aralık’ta Yay burcuna geçecek. Harekete geçmek, duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Merkür’de 13 Aralık’ta yay burcuna geçecek. Yeni anlaşma ve sözleşme imzalayabilir farklı gelir kaynaklarından gelir elde etmek için araştırmalar yapabilirsiniz.  Venüs 19 Aralık günü Oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. İletişim konusunda yanlış anlaşılmalar ve beşeri ilişkilerde sorunlar yaşayabilirsiniz. 19 Aralık’ta İkizler burcunun 27.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay 8-2 ekseninizden etkileyecek. Ortak kazançlar ortak gelirler konusunda daha önce yapmış olduğunuz çalışmaların sonucunu alabilirsiniz. Eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilirsiniz. Ezoterik ve Metafizik konularda bilgilerinizi arttırmak için araştırabilir ve yeni eğitimler alabilir kendinizi geliştirebilirsiniz. Jüpiter 29 Aralık’ta balık burcuna geçecek. Bir yıl boyunca Jüpiter’in olumlu etkilerinden yararlanacaksınız. Sevgi, aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda büyüme ve gelişme elde edeceksiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar Aralık ayında astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Güneş Yay burcunda ilerleyecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtacaksınız. Bir ay süreyle sizin zamanınız. Güneşinizi parlatacak neşenize neşe katacaksınız. Güneş 21 Aralık günü Oğlak burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında daha aktif olacak yeni gelir kaynakları elde etmek için düşüneceksiniz. Neptün 1 Aralık’ta balık burcunda düz hareketine geçecek. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için fırsat elde edebilirsiniz. Aile bireylerinizle ilgili merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştireceksiniz. 4 Aralık Cumartesi günü yay burcunun 12.derecesinde yeni ay ve Güneş tutulması gerçekleşecek. Burcunuzda gerçekleşecek olan güneş tutulması ilerideki altı ay için gündeminizi belirleyecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Kendi dış görünüşünüzü de değiştirmek isteyebilir farklı bir tarz benimseyebilirsiniz. Mars 13 Aralık’ta Yay burcuna geçecek. Harekete geçmek, duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Sağlığınızla ilgili daha dikkatli davranmak isteyebilirsiniz. Merkür’de 13 Aralık’ta yay burcuna geçecek. Kendinizi tanıtmak için yapacağınız çalışmalarda yeni sunumlar ve projeler üretebilirsiniz. Venüs 19 Aralık günü Oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. Daha önce değerlendirmediğiniz fırsat ve teklifler tekrar karşınıza gelebilir. 19 Aralık’ta İkizler burcunun 27.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay 7-1 ekseninizden etkileyecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde daha önceden bilmediğiniz konularda yeni bilgiler ve veriler elde edeceksiniz. Büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Ortaklaşa işler yapmak için fırsat ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Jüpiter 29 Aralık’ta balık burcuna geçecek. Bir yıl boyunca Jüpiter’in olumlu etkilerinden yararlanacaksınız. Aile bireylerinizle iletişiminizde manevi büyüme ve bilgeleşme elde edeceksiniz. Yönetici gezegeniniz size ev almak gayrimenkul konularında yatırım yapmak için maddi destek sağlayabilir.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili Oğlak burcu ve yükselen burcu Oğlak olanlar Aralık ayında astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Güneş Yay burcunda ilerleyecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtacaksınız. Güneş on ikinci evinizde yer alacağı için daha arka plandan yönetselliğinizi göstereceksiniz. Güneş 21 Aralık günü Oğlak burcuna geçecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için harekete geçecek yeni sorumluluklar yükleneceksiniz. Neptün 1 Aralık’ta balık burcunda düz hareketine geçecek. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için fırsat elde edebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. 4 Aralık Cumartesi günü yay burcunun 12.derecesinde yeni ay ve Güneş tutulması gerçekleşecek. Uzun süre kapalı yerlerde çalışma yapmak yeni sorumluluklar ve görevler üstlenmek durumunda kalacaksınız. Sağlığınızla ilgili kontrolleri aksatmamak sizin için önemli olacaktır. Mars 13 Aralık’ta Yay burcuna geçecek. Harekete geçmek, duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Arkanızdan dönen işler ve gizli düşmanlarınızla ilgili gereğini yapacaksınız. Merkür’de 13 Aralık’ta yay burcuna geçecek. Arkanızdan dedikodunuzun yapıldığını duyabilirsiniz. Venüs 19 Aralık günü Oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalar yapabilir yeni sorumluluklar alabilirsiniz. 19 Aralık’ta İkizler burcunun 27.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay 6-12 ekseninizden etkileyecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yeni bilgiler edinmek birlikte çalışırken ortak amaçlar doğrultusunda buluşmak isteyebilirsiniz. Sağlık konularında yeni beslenme ve spor planlarını uygulamaya karar alabilirsiniz. Jüpiter 29 Aralık’da balık burcuna geçecek. Bir yıl boyunca Jüpiter’in olumlu etkilerinden yararlanacaksınız. Yeni eğitimlere başlayabilir yeni kişilerle tanışarak iletişiminizi arttırabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili Kova burcu ve yükselen burcu Kova olanlar Aralık ayında astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Güneş Yay burcunda ilerleyecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtacaksınız. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde yeni arkadaşlar ve yeni gruplara katılarak sosyalleşeceksiniz. Arkadaşlarınızla ortak iş yapabilir gelir elde edebilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde artış ve büyüme sağlanabilir. Güneş 21 Aralık günü Oğlak burcuna geçecek. Güneş on ikinci evinize geleceği için yönetselliğinizi arka plandan yürüteceksiniz. Neptün 1 Aralık’ta balık burcunda düz hareketine geçecek. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için fırsat elde edebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. 4 Aralık Cumartesi günü yay burcunun 12.derecesinde yeni ay ve Güneş tutulması gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde birlikte yeni gruplara katılabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Dernek, külüp ve sivil toplum örgütlerine katılabilir sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde artış ve yeni iş alanlarına kanalize olmak isteyebilirsiniz. Mars 13 Aralık’ta Yay burcuna geçecek. Harekete geçmek, duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Merkür’de 13 Aralık’ta yay burcuna geçecek. Büyük umutlar ve geleceğe yönelik adımlar atmak isteyeceksiniz. Venüs 19 Aralık günü Oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Sevgi göremediğinizi düşünebilir siz de sevginizi gösteremeyebilirsiniz. Platonik duygular besleyebilirsiniz. 19 Aralık’ta İkizler burcunun 27.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay 5-11 ekseninizden etkileyecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda daha önce yaptığınız çalışmaların sonucunu alacaksınız. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bazı kişiler ilişkilerini sonlandırma kararı alabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte güzel zaman geçirebilir müzik ve spor eşliğinde eğlenebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda risk alarak zarar edebilirsiniz. Jüpiter 29 Aralık’ta balık burcuna geçecek. Bir yıl boyunca Jüpiter’in olumlu etkilerinden yararlanacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında bolluk ve bereket enerjisi elde edeceksiniz. Kazandığınız paranın bir bölümünü biriktirebilirsiniz. Yatırım yapmak ve geleceğinizi garanti altına almak sizi mutlu edecek.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili Balık burcu ve yükselen burcu Balık olanlar Aralık ayında astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Güneş Yay burcunda ilerleyecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtacaksınız. İş hayatı ve kariyerinizde yeni iş alanlarına yönelebilirsiniz. Güneş 21 Aralık günü Oğlak burcuna geçecek. Arkadaşlar sosyal çevre ve işle ilgili gelirler konusunda ciddi ve sorumluluk sahibi adımlar atacaksınız. Neptün 1 Aralık’ta balık burcunda düz hareketine geçecek. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için fırsat elde edebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. 4 Aralık Cumartesi günü yay burcunun 12.derecesinde yeni ay ve Güneş tutulması gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. İş hayatınız ve  kariyerinizde yeni başlangıçlar yeni fırsatlar ve yeni çalışmalarla ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz. Parayla ilgili konularda güç ve ego savaşlarına girmekten kaçınmak gerekecek. Yakın çevrenizden kişiler sizin için arkanızdan iş çevirebilir ve dedikodunuzu yapabilir. Mars 13 Aralık’ta Yay burcuna geçecek. Harekete geçmek, duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni bir işe girebilir yeni firmalarda ve sektörlerde görev alabilirsiniz. Merkür’de 13 Aralık’ta yay burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Venüs 19 Aralık günü Oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. Arkadaş çevrenizde bazı arkadaşlarınızla anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. 19 Aralık’ta İkizler burcunun 27.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay 4-10 ekseninizden etkileyecek. Aile bireylerinizle ilgili olarak iletişiminizi arttırmak ve birbirinize daha yakın olmayı tercih edebilirsiniz. Ev kiralamak ya da satın almak, ev ve şehir değişikliği gündeminizde olabilir. İş hayatı ve ev hayatınız konusunda denge sağlamak gerekecek. Jüpiter 29 Aralık’ta balık burcuna geçecek. Bir yıl boyunca Jüpiter’in olumlu etkilerinden yararlanacaksınız. Burcunuza gelecek olan Jüpiter kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için size şans getirecek.

 

Siz de fikrinizi belirtin