EKİM AYI AYLIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar ekim ayındaki gezegen transitleri sizleri nasıl etkileyecek bakalım; Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, akıl ve zeka, eğitim, ticaret, sözleşme ve anlaşma, seyahatler, elektrik ve elektronik aletlerle ilgilidir. Merkür akrep burcuna 3 Ekimde geçecek ve sizin başkalarının parasını yönetme, kredi, borç, alacak, nafaka, miras alanınızdan etkileyecek. Kredi sözleşmesi imzalayabilirsiniz, alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Mars hareket enerjimiz, cesaret, spor yapmak, kendimizi anlatmak, duruş sergilemek, savaşlar, ameliyatlarla ilgilidir. Mars 4 Ekimde terazi burcuna geçecek ve sizin ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda kendinizi diplomatik bir dille dengeli ve adil biçimde kibar ve nazik olarak ifade etmenize neden olacak. Venüs sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve harcama, estetik ve güzellik, sanat, kıyafet ve giyim kuşam, moda, dekorasyon ve çevre güzelliği, kendimize verdiğimiz öz değerimizi ifade eder. Venüs 8 Ekimde Akrep burcuna geçecek. Sizin başkalarının kaynaklarını kullanma, eşinizin, annenizin parasını yönetme, spiritüel çalışmalar konusunda yeni şeyler öğrenme ve araştırma gibi konularla ilgilenmenizi sağlayacak. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. 14 Ekimde Ay 20 derece koçta, Güneş 20 derece terazide bir dolunay gerçekleşecek. Sizin 1-7 ekseninizde olacak bu dolunay ikili ilişkilerde bazı olayların ortaya çıkmasına farkında olmadığınız konuların gündeme gelmesine neden olacak. Güneş 23 Eylülde terazi burcuna geçecek ve sizin ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda tarzınızı, tavrınızı ve yönetselliğinizi ortaya koymanıza neden olacak. Güneş 23 Ekimde akrep burcuna geçecek ve başkalarının parasını yönetme, kredi, borç, alacak, nafaka ve miras alanınıza gelecek. Aile içinde miras paylaşımında bulunabilirsiniz. Yeni ay ay ve güneş kavuşumudur, yeni ay yeni kararlar yeni başlangıçlar demektir. Yeni ay 28 ekimde 4 derece akrep burcunda oluşacak ve sizin kredi almak, alacakları tahsil ederek borçlarınızı ödemek gibi mali konularda yeni kararlar almanıza neden olacak. Merkür iletişim gezegenimiz yılda 3-4 kez geri gider. 31 ekimde Merkür gerilemesi başlayacak. Sizin alacaklarınızı tahsil etmenizde, kredi başvurunuzun sonuçlanmasında gecikmeler ve engellenmeler getirebilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar ekim ayındaki gezegen transitleri sizleri nasıl etkileyecek bakalım; Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, akıl ve zeka, eğitim, ticaret, sözleşme ve anlaşma, seyahatler, elektrik ve elektronik aletlerle ilgilidir. Merkür akrep burcuna 3 Ekimde geçecek ve sizin ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızdan etkileyecek. İkili ilişkilerde sezgiselliğiniz artacak ve derindeki gizli şeyleri ortaya çıkarmak ve araştırmak isteyebilirsiniz. Mars hareket enerjimiz, cesaret, spor yapmak, kendimizi anlatmak, duruş sergilemek, savaşlar, ameliyatlarla ilgilidir. Mars 4 Ekimde terazi burcuna geçecek ve sizin gündelik rutin işleriniz ve sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde etkili olacak. Gündelik işlerinizi yürütürken adil ve dengeli bir şekilde harekete geçecek ve duruş sergileyeceksiniz. Sizin için çalışan kişilerle olan ilişkinizde diplomatik bir tarz benimseyebilirsiniz. Venüs sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve harcama, estetik ve güzellik, sanat, kıyafet ve giyim kuşam, moda, dekorasyon ve çevre güzelliği, kendimize verdiğimiz öz değerimizi ifade eder. Venüs 8 Ekimde Akrep burcuna geçecek sizin ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda sevginizi, aşkınızı ve tutkunuzu partnerinize göstermenize neden olacak. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. 14 Ekimde Ay 20 derece koçta, Güneş 20 derece terazide bir dolunay gerçekleşecek. Sizin 6-12 ekseninizde olacak bu dolunay arkanızdan dönen işleri öğrenmenize, sağlık alanında hastalıklar ve hastanelerle ilgili olaylar yaşamanıza, sağlık kontrollerinizi aksatmamanız için bir gösterge olacaktır. Güneş 23 Eylülde terazi burcuna geçecek ve sizin gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle olan ilişkinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı kibar, nazik ve uyumlu bir şekilde ortaya koymanıza neden olacak. Güneş 23 Ekimde akrep burcuna geçecek ve ikili ilişkiler ortaklıklar alanınıza gelecek.  Yeni bir ortaklık kurmak için harekete geçebilirsiniz.  Yeni ay ay ve güneş kavuşumudur, yeni ay yeni kararlar yeni başlangıçlar demektir. Yeni ay 28 ekimde 4 derece akrep burcunda oluşacak ve ikili ilişkilerde ilişkinizle ilgili yeni kararlar alabilir bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Merkür iletişim gezegenimiz yılda 3-4 kez geri gider. 31 ekimde Merkür gerilemesi başlayacak. Sizin gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle olan ilişkinizde iletişim problemleri yaşamanıza neden olabilir.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar ekim ayındaki gezegen transitleri sizleri nasıl etkileyecek bakalım; Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, akıl ve zeka, eğitim, ticaret, sözleşme ve anlaşma, seyahatler, elektrik ve elektronik aletlerle ilgilidir. Merkür akrep burcuna 3 Ekimde geçecek ve sizin gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle olan ilişkilerinizde sezgilerinizin artmasına derinlemesine araştırma yapmanıza neden olacak. Mars hareket enerjimiz, cesaret, spor yapmak, kendimizi anlatmak, duruş sergilemek, savaşlar, ameliyatlarla ilgilidir. Mars 4 Ekimde terazi burcuna geçecek ve sizin sevgi, aşk ve ilişkiler, çocuklarla olan iletişiminiz, hobileriniz, spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde kibar, nazik, uyumlu bir iletişim yolu benimseyerek harekete geçeceksiniz. Çocuklarınızla olan ilişkilerinizde spor yapmak, enerjinizi boşaltmak size iyi gelecek. Venüs sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve harcama, estetik ve güzellik, sanat, kıyafet ve giyim kuşam, moda, dekorasyon ve çevre güzelliği, kendimize verdiğimiz öz değerimizi ifade eder. Venüs 8 Ekimde Akrep burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yaparken parayı kazanma ve kullanma konusunda tutumlu davranabilirsiniz. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. 14 Ekimde Ay 20 derece koçta, Güneş 20 derece terazide bir dolunay gerçekleşecek. Sizin 5-11 ekseninizde gerçekleşecek olan dolunay arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bilmediğiniz bazı olaylar ve sırlar açığa çıkabilir. Güneş 23 Eylülde terazi burcuna geçecek ve sizin kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı sevgi aşk ve ilişkiler konusunda kibar, nazik, dengeli ve uyumlu bir şekilde ortaya koymanıza neden olacak. Güneş 23 Ekimde akrep burcuna geçecek ve sizin için çalışan kişilerle olan ilişkilerinizde sırlar ve gizleri öğrenebilirsiniz. Yeni ay ay ve güneş kavuşumudur, yeni ay yeni kararlar yeni başlangıçlar demektir. Yeni ay 28 ekimde 4 derece akrep burcunda oluşacak ve sizin çalışanlarla ilgili yeni kurallar ve çalışma koşulları oluşturmanıza bu konuda karar almanıza neden olacak. Merkür iletişim gezegenimiz yılda 3-4 kez geri gider. 31 Ekimde Merkür gerilemesi başlayacak. Sizin için çalışan kişilerle aranızda yanlış anlaşılmalara ve iletişim problemlerine dikkat etmemiz gereken bir dönem olarak dikkat çekecek.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar ekim ayındaki gezegen transitleri sizleri nasıl etkileyecek bakalım; Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, akıl ve zeka, eğitim, ticaret, sözleşme ve anlaşma, seyahatler, elektrik ve elektronik aletlerle ilgilidir. Merkür akrep burcuna 3 Ekimde geçecek ve sizin sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarla olan iletişiminiz, hobileriniz ve spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. Hobilerinizi meslek haline getirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar alanından borsa, hisse senedi ve tahvil gibi yatırım araçlarından satın alabilirsiniz. Mars hareket enerjimiz, cesaret, spor yapmak, kendimizi anlatmak, duruş sergilemek, savaşlar, ameliyatlarla ilgilidir. Mars 4 Ekimde terazi burcuna geçecek ve sizin aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde harekete geçmenize neden olacak. Ev, arsa, tarla gibi gayrimenkul satın alımında da bulunabilirsiniz. Venüs sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve harcama, estetik ve güzellik, sanat, kıyafet ve giyim kuşam, moda, dekorasyon ve çevre güzelliği, kendimize verdiğimiz öz değerimizi ifade eder. Venüs 8 Ekimde Akrep burcuna geçecek. Sizin sevgi aşk ve ilişkilerde sevginizi tutkulu ve dolu dolu yaşamanıza neden olacak.  Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. 14 Ekimde Ay 20 derece koçta, Güneş 20 derece terazide bir dolunay gerçekleşecek. Sizin 4-10 ekseninizde olacak bu dolunay iş hayatınız ve kariyerinizde projelerin ve tekliflerin sonucunu almanıza iş hayatı ve ev hayatı dengesini gözetmenize neden olacak. Güneş 23 Eylülde terazi burcuna geçecek ve sizin aile bireylerinizle olan iletişiminizde tarzınızı, tavrınızı ve yönetselliğinizi kibar, nazik, uyumlu ve dengeli bir şekilde ortaya koymanıza yol açacak. Güneş 23 Ekimde akrep burcuna geçecek ve hobilerinizi yeni bir mesleğe dönüştürmenize, çocuklarınızla olan iletişiminizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koymaya neden olacak. Yeni ay ay ve güneş kavuşumudur, yeni ay yeni kararlar yeni başlangıçlar demektir. Yeni ay 28 ekimde 4 derece akrep burcunda oluşacak ve sizin spekülatif kazançlar alanınızla ilgili yeni kararlar almanıza ve yeni başlangıçlar yapmanıza neden olacak. Merkür iletişim gezegenimiz yılda 3-4 kez geri gider. 31 ekimde Merkür gerilemesi başlayacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemlerine yol açabilir.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar ekim ayındaki gezegen transitleri sizleri nasıl etkileyecek bakalım; Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, akıl ve zeka, eğitim, ticaret, sözleşme ve anlaşma, seyahatler, elektrik ve elektronik aletlerle ilgilidir. Merkür akrep burcuna 3 Ekimde geçecek ve sizin aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde iletişiminizin artmasına neden olacak. Ev arsa tarla gibi gayrimenkul alabilirsiniz. Mars hareket enerjimiz, cesaret, spor yapmak, kendimizi anlatmak, duruş sergilemek, savaşlar, ameliyatlarla ilgilidir. Mars 4 Ekimde terazi burcuna geçecek ve sizin iletişim, eğitim, yakın çevre gezileri, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde adil ve dengeli ilişkiler kurmanıza neden olacak. Sosyal medya alanında kendinizi gösterebilir internet sitesi açabilir, blog yazabilirsiniz. Venüs sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve harcama, estetik ve güzellik, sanat, kıyafet ve giyim kuşam, moda, dekorasyon ve çevre güzelliği, kendimize verdiğimiz öz değerimizi ifade eder. Venüs 8 Ekimde Akrep burcuna geçecek. Sizin evinizi ve çevrenizi güzelleştirmenize, yeni eşyalar ve aksesuarlar almanıza neden olacak. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. 14 Ekimde Ay 20 derece koçta, Güneş 20 derece terazide bir dolunay gerçekleşecek. Sizin 3-9 ekseninizde olacak bu dolunay sizin eğitim alanında yeni dersler almanıza ya da vermenize neden olabilir. İşlerinizi yurt içinde mi yoksa yurt dışında mı sürdürme kararı da alabilirsiniz. Güneş 23 Eylülde terazi burcuna geçecek ve sizin kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı iletişim alanında diplomatik, uyumlu ve dengeli bir biçimde göstermenize neden olacak.  Güneş 23 Ekimde akrep burcuna geçecek sizin aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde sezgiselliğinizi ön plana almanıza yol açacak. Atalarınız ve köklerinizle ilgili araştırma çalışmalarında bulunabilirsiniz. Yeni ay ay ve güneş kavuşumudur, yeni ay yeni kararlar yeni başlangıçlar demektir. Yeni ay 28 ekimde 4 derece akrep burcunda oluşacak yeni bir yere taşınmak, ev ve şehir değiştirmek gibi kararlar alabilirsiniz. Merkür iletişim gezegenimiz yılda 3-4 kez geri gider. 31 ekimde Merkür gerilemesi başlayacak. Sizin aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara ve iletişim problemlerine yol açabilir.

 

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar ekim ayındaki gezegen transitleri sizleri nasıl etkileyecek bakalım; Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, akıl ve zeka, eğitim, ticaret, sözleşme ve anlaşma, seyahatler, elektrik ve elektronik aletlerle ilgilidir. Merkür akrep burcuna 3 Ekimde geçecek ve sizin iletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan iletişiminizde etkin rol oynayacak. İletişimde söylenenlerin değil alt metinde yatan gerçek sözlerin peşinde olacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde sezgiselliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Mars hareket enerjimiz, cesaret, spor yapmak, kendimizi anlatmak, duruş sergilemek, savaşlar, ameliyatlarla ilgilidir. Mars 4 Ekimde terazi burcuna geçecek ve sizin kendi kazandığınız para alanında harekete geçmenize yeni gelir kaynakları ve yeni müşteriler elde etmek için dengeli ve adaletli bir şekilde harekete geçmenize neden olacak. Venüs sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve harcama, estetik ve güzellik, sanat, kıyafet ve giyim kuşam, moda, dekorasyon ve çevre güzelliği, kendimize verdiğimiz öz değerimizi ifade eder. Venüs 8 Ekimde Akrep burcuna geçecek. İletişiminizde sevgi sözcükleri kullanabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkabilir keyif ve eğlence dolu dakikalar yaşayabilirsiniz.  Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. 14 Ekimde Ay 20 derece koçta, Güneş 20 derece terazide bir dolunay gerçekleşecek. Sizin 2-8 ekseninizde olacak bu dolunay kendi kazandığınız para alanında tekliflerin, anlaşmaların sonucunu almanıza neden olacak. Kendi paranızı mı kullanmalısınız yoksa eşinizin, ailenizin kaynaklarından mı yararlanmalısınız bunun kararını da verebilirsiniz. Güneş 23 Eylülde terazi burcuna geçecek ve sizin kendi kazandığınız para alanında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koymanıza yol açacak. Gelir kaynaklarınızı arttırabilirsiniz. Güneş 23 Ekimde akrep burcuna geçecek   iletişim, eğitim, sosyal medya alanında kendinizi gösterebilirsiniz. Yeni ay ay ve güneş kavuşumudur, yeni ay yeni kararlar yeni başlangıçlar demektir. Yeni ay 28 ekimde 4 derece akrep burcunda oluşacak ve sizin sosyal medya alanında internet sitesi açmak, blog yazmak ve diğer sosyal medya mecralarında var olmak gibi kararlar almanıza neden olabilir. Merkür iletişim gezegenimiz yılda 3-4 kez geri gider. 31 ekimde Merkür gerilemesi başlayacak. Sizin sosyal medya paylaşımlarınızda yanlış anlamalara ve iletişim problemlerine neden olabilir. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde sorunlar ve iletişim kazalarına yol açabilir.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar ekim ayındaki gezegen transitleri sizleri nasıl etkileyecek bakalım; Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, akıl ve zeka, eğitim, ticaret, sözleşme ve anlaşma, seyahatler, elektrik ve elektronik aletlerle ilgilidir. Merkür akrep burcuna 3 Ekimde geçecek ve sizin kendi kazandığınız para alanında yeni müşteriler bulma, proje üretme ve toplantı, sözleşme ve anlaşma yapabilirsiniz. Mars hareket enerjimiz, cesaret, spor yapmak, kendimizi anlatmak, duruş sergilemek, savaşlar, ameliyatlarla ilgilidir. Mars 4 Ekimde terazi burcuna geçecek kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken dengeli ve adaletli, olarak harekete geçecek ve duruş sergileyeceksiniz. Venüs sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve harcama, estetik ve güzellik, sanat, kıyafet ve giyim kuşam, moda, dekorasyon ve çevre güzelliği, kendimize verdiğimiz öz değerimizi ifade eder. Venüs 8 Ekimde Akrep burcuna geçecek. Parayı kazanma ve harcama konusunda güzellik sektörü ve güzelleşmek ile ilgili harcayabilirsiniz. Bu transit döneminde gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Ayrıca kendi öz değerinizin de farkında olacak ve etrafınıza bunu yansıtacaksınız. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. 14 Ekimde Ay 20 derece koçta, Güneş 20 derece terazide bir dolunay gerçekleşecek. Sizin 1-7 ekseninizde olacak bu dolunay ikili ilişkilerde bazı olayların ortaya çıkmasına farkında olmadığınız konuların gündeme gelmesine neden olacak. Güneş 23 Eylülde terazi burcuna geçecek ve kişiliğinizi, tarzınızı, tavrınızı, hedeflerinizi ve projelerinizi insanlara dengeli uyumlu kibar ve nazik bir şekilde aktaracaksınız. Güneş 23 Ekimde akrep burcuna geçecek ve kendi kazandığınız para alanında yeni adımlar atmanıza neden olacak. Yeni ay ay ve güneş kavuşumudur, yeni ay yeni kararlar yeni başlangıçlar demektir. Yeni ay 28 Ekimde 4 derece akrep burcunda oluşacak. Yeni ay gelir kaynaklarınızı arttırmak için yeni alanlar yaratmak yeni müşteriler bulmak için karar alabilir ve harekete geçebilirsiniz.  Merkür iletişim gezegenimiz yılda 3-4 kez geri gider. 31 ekimde Merkür gerilemesi başlayacak. Sizin kendi kazandığınız para alanında ticari anlaşmalarda engellenmeler ve gecikmeler getirebilir.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar ekim ayındaki gezegen transitleri sizleri nasıl etkileyecek bakalım; Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, akıl ve zeka, eğitim, ticaret, sözleşme ve anlaşma, seyahatler, elektrik ve elektronik aletlerle ilgilidir. Merkür akrep burcuna 3 Ekimde geçecek ve sizin kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatmanızda derin ve ayrıntılı bir iletişim tarzınızı benimsemenize neden olacak. Mars hareket enerjimiz, cesaret, spor yapmak, kendimizi anlatmak, duruş sergilemek, savaşlar, ameliyatlarla ilgilidir. Mars 4 Ekimde terazi burcuna geçecek harekete geçmek, duruş sergilemek ve kendinizi ifade etmek için daha diplomatik ve barışçıl yollar takip edeceksiniz. Venüs sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve harcama, estetik ve güzellik, sanat, kıyafet ve giyim kuşam, moda, dekorasyon ve çevre güzelliği, kendimize verdiğimiz öz değerimizi ifade eder. Venüs 8 Ekimde Akrep burcuna geçecek. Fiziksel görünüşünüze değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. 14 Ekimde Ay 20 derece koçta, Güneş 20 derece terazide bir dolunay gerçekleşecek. Sizin 6-12 ekseninizde olacak bu dolunay sizin için çalışan kişilerle ilgili olarak bazı olayların ve sırların ortaya çıkmasına neden olabilir. Sağlık konusunda kontroller yaptırmak ve sağlığınızın korunmasına yönelik tedbirler almanız gerekebilir. Güneş 23 Eylülde terazi burcuna geçecek ve sizin 12.evinizden transit edecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı gösterirken daha arka plandan fazla görünür olmadan bunu gerçekleştireceksiniz. Güneş 23 Ekimde akrep burcuna geçecek ve hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatırken derin ve ayrıntılı bir yol benimseyeceksiniz. Yeni ay ay ve güneş kavuşumudur, yeni ay yeni kararlar yeni başlangıçlar demektir. 28 Ekimde akrep burcunun 4.derecesinde yeni ay oluşacak. Kendinizle ilgili yeni kararlar alabilir yeni hedefler, projeler ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Merkür iletişim gezegenimiz yılda 3-4 kez geri gider. 31 ekimde Merkür gerilemesi başlayacak. Sizin kendinizi anlatırken iletişim problemleri yaşamanıza neden olabilir.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar ekim ayındaki gezegen transitleri sizleri nasıl etkileyecek bakalım; Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, akıl ve zeka, eğitim, ticaret, sözleşme ve anlaşma, seyahatler, elektrik ve elektronik aletlerle ilgilidir. Merkür akrep burcuna 3 Ekimde geçecek ve sizin arkanızdan dönen olayları ve arkanızdan söylenen sözleri dedikoduları duymanızı sağlayacak. Mars hareket enerjimiz, cesaret, spor yapmak, kendimizi anlatmak, duruş sergilemek, savaşlar, ameliyatlarla ilgilidir. Mars 4 Ekimde terazi burcuna geçecek arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde yer almak için hareket edebilirsiniz. Venüs sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve harcama, estetik ve güzellik, sanat, kıyafet ve giyim kuşam, moda, dekorasyon ve çevre güzelliği, kendimize verdiğimiz öz değerimizi ifade eder. Venüs 8 Ekimde Akrep burcuna geçecek. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Sevginizi yeterince gösteremediğinizi düşünebilirsiniz. Siz de yeterince sevgi göremediğinizi hissedebilirsiniz. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. 14 Ekimde Ay 20 derece koçta, Güneş 20 derece terazide bir dolunay gerçekleşecek. Sizin 5-11 ekseninizde olacak bu dolunay arkadaşlarınızla ilgili bazı bilmediğiniz gerçeklerin ortaya çıkmasına neden olabilir. Güneş 23 Eylülde terazi burcuna geçecek ve sizin arkadaşınızla olan ilişkilerinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı kibar, nazik, uyumlu ve dengeli olarak yansıtmanıza neden olacak. Arkadaşlarınız arasında arabuluculuk yapabilirsiniz. Güneş 23 Ekimde akrep burcuna geçecek ve kendinizi, yönetselliğinizi, gücünüzü daha arka plandan yansıtmanızı sağlayacak. Daha az görünür olmak isteyebilirsiniz. Yeni ay ay ve güneş kavuşumudur, yeni ay yeni kararlar yeni başlangıçlar demektir. 28 Ekimde 4 derece akrep burcunda bir yeni ay meydana gelecek. Kendi iç dünyanıza kapanmak iç sesinizi dinlemek kendinizle kalmak adına kararlar alabilirsiniz.  Merkür iletişim gezegenimiz yılda 3-4 kez geri gider. 31 ekimde Merkür gerilemesi başlayacak. Sizin iletişiminizde daha kontrol edilemez bir alanda on ikinci evinizde arkanızdan olaylar ve dedikodular duymanıza neden olabilir.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar ekim ayındaki gezegen transitleri sizleri nasıl etkileyecek bakalım; Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, akıl ve zeka, eğitim, ticaret, sözleşme ve anlaşma, seyahatler, elektrik ve elektronik aletlerle ilgilidir. Merkür akrep burcuna 3 Ekimde geçecek ve sizin arkadaşlarınızla birlikte olan iletişiminizin daha derinleşmesini birlikte güzel zaman geçirmenize ve entelektüel aktivitelerde bulunabilirsiniz. Mars hareket enerjimiz, cesaret, spor yapmak, kendimizi anlatmak, duruş sergilemek, savaşlar, ameliyatlarla ilgilidir. Mars 4 Ekimde terazi burcuna geçecek iş hayatı ve kariyerinizde harekete geçecek projeler üretecek ve duruş sergileyeceksiniz. Venüs 8 Ekimde Akrep burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden biri ile flört etmeye başlayabilirsiniz. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. 14 Ekimde Ay 20 derece koçta, Güneş 20 derece terazide bir dolunay gerçekleşecek. Sizin 4-10 ekseninizde olacak iş hayatınızda ve kariyerinizde projelerin ve verdiğiniz tekliflerin sonucunu alabilirsiniz. Çalışan bir kişiyseniz terfi alabilir ya da başka bir şirkete transfer olabilirsiniz. Güneş 23 Eylülde terazi burcuna geçecek ve iş hayatınız ve kariyerinizde tarzınızı, tavrınızı ve yönetsel gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Güneş 23 Ekimde akrep burcuna geçecek ve arkadaşlarınızla olan iletişiminizde birlikte sosyal çevrenizde sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir. Dernek ve klüplere üye olabilirsiniz. Yeni ay ay ve güneş kavuşumudur, yeni ay yeni kararlar yeni başlangıçlar demektir. 28 Ekimde 4 derece akrep burcunda yeni ay oluşacak. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni arkadaş gruplarına katılabilir yeni tanıştığınız kişilerle arkadaşlık yapmak için kararlar alabilirsiniz. Merkür iletişim gezegenimiz yılda 3-4 kez geri gider. 31 ekimde Merkür gerilemesi başlayacak. Sizin arkadaş çevrenizde iletişiminizde yanlış anlamalar ve iletişim problemlerinize yol açabilir.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar ekim ayındaki gezegen transitleri sizleri nasıl etkileyecek bakalım; Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, akıl ve zeka, eğitim, ticaret, sözleşme ve anlaşma, seyahatler, elektrik ve elektronik aletlerle ilgilidir. Merkür akrep burcuna 3 Ekimde geçecek ve sizin iş hayatınız ve kariyerinizde yeni müşteriler bulma, toplantı yapma, anlaşma ve sözleşme imzalama konularında destek verecek. Çalışansanız yeni bir iş yerine transfer olabilir ya da işyerinizde terfi alabilirsiniz. Mars hareket enerjimiz, cesaret, spor yapmak, kendimizi anlatmak, duruş sergilemek, savaşlar, ameliyatlarla ilgilidir. Mars 4 Ekimde terazi burcuna geçecek yurt dışındaki işlerinizle ilişkili harekete geçmek, yabancılarla ilişki kurmak, seyahat etmek gündeminizde olacak. Venüs 8 Ekimde Akrep burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde güzel gelişmeler elde edeceksiniz. İş hayatınızdan tanıdığınız bir kişi ile flört edebilirsiniz. Güzellik ve estetik sektörüyle ilgili çalışmalarda da bulunabilirsiniz. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. 14 Ekimde Ay 20 derece koçta, Güneş 20 derece terazide bir dolunay gerçekleşecek. Sizin 3-9 ekseninizde olacak dolunay iletişim ve  sosyal medya alanında kendinizi göstermenize ve sonuçlarını almanıza neden olacak. Güneş 23 Eylülde terazi burcuna geçecek ve yurt dışı işlerinizde yabancılarla ilişkilerinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı kibar, nazik, dengeli ve uyumlu bir şekilde yansıtacaksınız. Güneş 23 Ekimde akrep burcuna geçecek iş hayatınız ve kariyerinizde yönetsel gücünüzü ortaya koyacaksınız. Yeni ay ay ve güneş kavuşumudur, yeni ay yeni kararlar yeni başlangıçlar demektir. 28 Ekimde 4 derece akrep burcunda yeni ay oluşacak. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni kararlar alacak yeni başlangıçlar yapacaksınız. Merkür iletişim gezegenimiz yılda 3-4 kez geri gider. 31 ekimde Merkür gerilemesi başlayacak. İş hayatınız ve kariyerinizde beklediğiniz sözleşme ve anlaşmalarla ilgili gecikmeler ve iptaller yaşanabilir.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar ekim ayındaki gezegen transitleri sizleri nasıl etkileyecek bakalım; Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, akıl ve zeka, eğitim, ticaret, sözleşme ve anlaşma, seyahatler, elektrik ve elektronik aletlerle ilgilidir. Merkür akrep burcuna 3 Ekimde geçecek ve sizin yurt dışı işlerinizde yabancı müşterilerle olan ilişkilerinizde ticari iletişiminizin artmasına neden olacak. Yurt dışına dil öğrenmek ve yüksek öğrenim yapmak içinde gidebilirsiniz. Mars 4 Ekimde terazi burcuna geçecek başkalarının parasını yönetme, kredi, borç, nafaka ve miras alanınızdan etkileyecek. Kredi sözleşmesi imzalamak için harekete geçebilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek ve mali işlerinizi takip etmek gündeminizde olacak. Venüs 8 Ekimde Akrep burcuna geçecek. Yurt dışında yabancılarla birlikte güzel zaman geçirebilir seyahate çıkabilirsiniz. Yabancı bir kişiyle flört edebilirsiniz.   Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. 14 Ekimde Ay 20 derece koçta, Güneş 20 derece terazide bir dolunay gerçekleşecek. Sizin 2-8 ekseninizde olacak dolunayda kendi kazandığınız para alanında gelişmeler elde edebilirsiniz. Eşinizin, ailenizin parasını yönetmek konularında karar alabilirsiniz. Güneş 23 Eylülde terazi burcuna geçecek ve sizin başkasının parasını yönetme alanınızda transit edecek. Eşinizin, ailenizin başkalarının parasını yönetebilirsiniz. Dengeli ve adaletli tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Güneş 23 Ekimde akrep burcuna geçecek ve yurt dışı işlerinizle ilgili yabancılarla ticaret yapmak için sektör ve projeleriniz için araştırma yapabilir yeni fırsatları arayabilirsiniz. Yeni ay ay ve güneş kavuşumudur, yeni ay yeni kararlar yeni başlangıçlar demektir. 28 Ekimde 4 derece akrep burcunda yeni ay oluşacak. Eğitim ve yayıncılık sektöründe yer almak için yeni kararlar alabilirsiniz.   Merkür iletişim gezegenimiz yılda 3-4 kez geri gider. 31 ekimde Merkür gerilemesi başlayacak. Sizin yurtdışı işlerinizle ilgili gecikmeler, engellenmeler ve seyahat iptalleri getirebilir. Seyahatlerde bavullarınız kaybolabilir.

 

 

By |2019-09-25T11:54:24+00:0025 Eylül , 2019|Aylık Burç Yorumları, Burç Yorumları, Genel|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin