EYLÜL AYI AYLIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar Eylül ayında sizi hangi astrolojik gelişmeler bekliyor bakalım; Eylül ayında güneş başak burcunda ilerliyor ve sizin gündelik rutin işler, sizin için çalışan kişiler ve sağlık alanınızda yer alıyor. Gündelik rutin işlerinizi yaparken ayrıntılı, mükemmeliyetçi ve kılı kırk yaran bir tavır sergileyebilirsiniz. Eylül ayında dolunay balık burcunda 14 Eylülde saat 07:32’de ay 20 derece Balık burcunda, güneş 20 derece Başak burcunda olmak üzere gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar ortaya çıkar ve görünür olur. Dolunay sizin 6-12 aksınızda oluşacak. Arkanızdan dönen işler ortaya çıkabilir sağlıkla ilgili dikkat etmeniz gerekli durumlar oluşabilir. Hastanelerle ilgili işleriniz olabilir. Merkür iletişim, haberleşme, eğitim, entelektüel faaliyetler, dış ticaret pazarlama, seyahatler, elektrikli ve elektronik aletlerle ilişkilendirilir. Merkür terazi burcuna 14 Eylül’de geçecek. İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda iletişiminizi arttırmak partnerinizle daha iyi anlaşmak barış ve huzur içinde yaşamınızı sürdürmek için fırsat sağlayacak.  Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı harcama ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal faaliyetleri temsil eden Venüs, terazi burcuna yine 14 Eylül’de geçecek. İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda sevgi, aşk ve ilişkilerde uyum ve anlaşma getirecek. Satürn bir süredir geri harekette bulunuyordu. İş hayatı ve kariyerinizde tekrar gözden geçirmeniz gereken konular ve iş fırsatları olduğunu vurgulayan Satürn 18 Eylül’de ileri hareketine geçecek. Güneş 23 Eylül’de terazi burcuna geçecek ve ikili ilişkiler ortaklıklar alanınızda kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyacaksınız.  Eylül ayında yeni ay 28 Eylül’de saat 21:26’da ay 5 derece terazi burcunda ve güneş 5 terazi burcunda olmak üzere oluşacak. Yeni ay yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. İkili ilişkiler alanınızda oluşacak bu yeni ay ile yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da ilişkisi olanlar ise ilişkilerini daha iyi bir boyuta taşıyabilir. Eylül ayında bazı gezegen hareketlerinin sizin üzerinizdeki yansımalarından bahsedersek 7 Eylülde iş hayatınız ve kariyerinizde yeni projeler üretebilir kişiliğinizi, tavrınızı ve tarzınızı sağlamlaştıracak adımlar atabilirsiniz. 13 Eylül’de değişim ve dönüşümü iş hayatınıza adapte edeceksiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar Eylül ayında astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Eylül ayında güneş başak burcunda  ve sizin  sevgi, aşk ve ilişkiler, çocuklarla olan iletişim, spor ve hobiler, spekülatif kazançlar evinizde ilerliyor. Kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı gösterirken ayrıntıcı, dikkatli, sistematik ve hizmet odaklı olacaksınız. Eylül ayında dolunay balık burcunda 14 Eylülde saat 07:32’de ay 20 derece Balık burcunda, güneş 20 derece Başak burcunda olmak üzere gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar ortaya çıkar ve görünür olur. Dolunay sizin 5-11 aksınızda oluşacak. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde hassas ve ince düşünceli davranışlar sergileyebilirsiniz. Merkür iletişim, haberleşme, eğitim, entelektüel faaliyetler, dış ticaret pazarlama, seyahatler, elektrikli ve elektronik aletlerle ilişkilendirilir. Merkür terazi burcuna 14 Eylül’de geçecek. Sizin gündelik işler sizin için çalışan kişiler ve sağlık alanınıza gelecek. Gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle iletişiminizi ilerletecek dengeli ve uyumlu barışçıl bir ilişki yürüteceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı harcama ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal faaliyetleri temsil eden Venüs, terazi burcuna yine 14 Eylül’de geçecek. Sizin gündelik işlerinizi yaparken etrafınızı ve çevrenizi güzelleştirmeniz olasılık dahilinde. Satürn bir süredir geri hareketteydi. Satürn 18 Eylül tarihinde düz hareketine geçecek ve sizin yurtdışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik konular, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarında olan işlerinizi hızlandırabilir bu konudaki işleri ve projeleri değerlendirebilirsiniz. Güneş 23 Eylül’de terazi burcuna geçecek ve sizin gündelik işler, sizin için çalışan kişiler ve sağlık alanınızda transit ediyor olacak. Gündelik işlerinizi yürütürken ilişkiler ve diplomasi öncellikli tercihleriniz arasında yer alacak. Eylül ayında yeni ay 28 Eylül’de saat 21:26’da ay 5 derece terazi burcunda ve güneş 5 terazi burcunda olmak üzere oluşacak. Yeni ay yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde onların çalışma sistemleri ve davranışları ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Eylül ayında bazı gezegen hareketlerinin sizin üzerindeki etkisinden bahsedersek; 2 Eylül’de kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koymak için harekete geçebilirsiniz. 7 Eylül’de sistem ve disiplin kurmak için yurtdışı işlerinizle ilgili faaliyet gösterebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar Eylül ayındaki transitlerin sizin üzerinize etkisinden bahsedecek olursak; Eylül ayında güneş başak burcunda ilerliyor ve siz aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyacaksınız. Eylül ayında dolunay balık burcunda 14 Eylülde saat 07:32’de ay 20 derece Balık burcunda, güneş 20 derece Başak burcunda olmak üzere gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar ortaya çıkar ve görünür olur. Dolunay sizin 4-10 aksınızda olacak. İş hayatınız ve kariyerinizde verdiğiniz teklifler ve projelerle ilgili sonuçlar elde edeceksiniz. İş hayatınız ve ev hayatınız arasında denge kurmak önemli olacak. Merkür iletişim, haberleşme, eğitim, entelektüel faaliyetler, dış ticaret pazarlama, seyahatler, elektrikli ve elektronik aletlerle ilişkilendirilir. Merkür terazi burcuna 14 Eylül’de geçecek. Sizin sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarla olan iletişiminiz, spor ve hobiler, spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek.  Sevdiğiniz kişilerle olan iletişiminizde denge ve uyum sağlayabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı harcama ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal faaliyetleri temsil eden Venüs, terazi burcuna yine 14 Eylül’de geçecek. Sizin sevgi aşk ve ilişkilerde duygularınızı sevdiğinize açıklamanıza güzel zamanlar geçirmenize neden olacak. Spekülatif kazançlar alanından da beklenmedik paralar kazanabilirsiniz. Satürn bir süredir geri hareketteydi Satürn 18 Eylül’de düz hareketine geçecek ve sizin başkasının parasını yönetme, kredi, borç, alacak, nafaka ve miras alanınızdan etkileyecek. Alacaklarınızı tahsil edebilir borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Güneş 23 Eylül’de terazi burcuna geçecek ve sizin kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı spor ve hobiler çocuklarla ilişkiler ve spekülatif kazançlar alanınızdan göstermenize neden olacak. Uyum ve denge sağlayıcı barışçı bir tarzla olaylara yaklaşım gösterebilirsiniz. Eylül ayında yeni ay 28 Eylül’de saat 21:26’da ay 5 derece terazi burcunda ve güneş 5 terazi burcunda olmak üzere oluşacak. Yeni ay yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Sevgi aşk ve ilişkilerle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Eylül ayında bazı gezegen hareketlerinin sizin üzerinizdeki etkisinden söz edecek olursak; 2 Eylül’de harekete geçmek duruş sergilemek ve kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarmak için elverişli zaman olarak kullanabilirsiniz. 7 Eylül’de mali disiplini oluşturmak borç alacak dengesini oturtmak için otorite sahibi kişilerden destek görebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar Eylül ayındaki gezegen transitlerinin sizin üzerinizdeki etkisine bakacak olursak; Güneş Eylül ayında başak burcunda olacak ve sizin iletişim, eğitim, sosyal medya, kısa çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde kendinizi göstermenize ayrıntılı, titiz ve hizmet odaklı çalışmanıza neden olacak. Eylül ayında dolunay balık burcunda 14 Eylülde saat 07:32’de ay 20 derece Balık burcunda, güneş 20 derece Başak burcunda olmak üzere gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar ortaya çıkar ve görünür olur. Dolunay sizin 3 -9 aksınızda oluşacak. Yurtdışı işlerinizin sonuçlandığını görebilirsiniz. Yurt dışında eğitim almak ya da ticaret yapmak amaçlı başvurularınız sonuçlanabilir. Merkür iletişim, haberleşme, eğitim, entelektüel faaliyetler, dış ticaret pazarlama, seyahatler, elektrikli ve elektronik aletlerle ilişkilendirilir. Merkür terazi burcuna 14 Eylül’de geçecek. Sizin aile bireyleri ile olan ilişkilerinizi geliştirmek ve iyileştirmek için fırsat sunuyor. Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı harcama ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal faaliyetleri temsil eden Venüs, terazi burcuna yine 14 Eylül’de geçecek. Sizin eviniz ve yaşam alanınızda güzel eşyalar, objeler ve diğer estetik ve sanatsal ürünlerle etrafınızı güzelleştirmenize neden olacak. Satürn bir süredir geri hareket etmekteydi. Satürn düz hareketine 18 Eylül’de geçecek ve sizin ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda sistem ve disiplin kurmanıza yardımcı olacak. Güneş 23 Eylül’de terazi burcuna geçecek ve sizin aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı göstermenize neden olacak. Eylül ayında yeni ay 28 Eylül’de saat 21:26’da ay 5 derece terazi burcunda ve güneş 5 terazi burcunda olmak üzere oluşacak. Yeni ay yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde uyumlu ve dengeli iletişim kurabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Eylül ayında bazı gezegen hareketlerinin sizin üzerinizdeki etkisinden söz edecek olursak; 2 Eylül’de sosyal medya alanında paylaşımda bulunmak harekete geçmek duruş sergilemek ve kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarmak için elverişli zaman olarak kullanabilirsiniz. 9 Eylül’de iletişim yöntemlerinizde değişim ve dönüşümü uygulayabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar Eylül ayındaki gezegen transitleri sizleri nasıl etkileyecek bakalım; Güneş Eylül ayında başak burcunda olacak ve sizin kendi kazandığınız para alanınızda yeni projeler üretmenize yeni müşteriler ve gelir kaynakları bulmanız için titiz ayrıntılı ve detaycı çalışmanıza neden olacak. Eylül ayında dolunay balık burcunda 14 Eylülde saat 07:32’de ay 20 derece Balık burcunda, güneş 20 derece Başak burcunda olmak üzere gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar ortaya çıkar ve görünür olur. Dolunay sizin 2-8 aksınızda oluşacak. Mali disiplininizi oturtmak borç alacak dengesini oluşturmak için karar alabilir olayların sonucuna göre harekete geçebilirsiniz. Merkür iletişim, haberleşme, eğitim, entelektüel faaliyetler, dış ticaret pazarlama, seyahatler, elektrikli ve elektronik aletlerle ilişkilendirilir. Merkür terazi burcuna 14 Eylül’de geçecek. Sizin iletişim, sosyal medya, eğitim, yakın çevre gezileri, kardeşler kuzenler ve yakın akrabalarla olan iletişiminizde uyum ve denge sağlamanıza neden olacak. Barışçıl ve diplomatik bir dil seçebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı harcama ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal faaliyetleri temsil eden Venüs, terazi burcuna yine 14 Eylül’de geçecek. Eğitim verme konusunda çalışmalarda bulunabilirsiniz. Satürn bir süredir geri hareketteydi. Satürn 18 Eylül’de düz hareketine geçiyor ve sizin gündelik işlerinizi yaparken ve sizin için çalışan kişilerle olan ilişkilerinizde bir takım engellemeler ve sorunlar yaşatıyordu. Bu alanda istediğiniz sistem ve disiplini kurabilecek çalışanlarınızla olan ilişkilerinizi geliştirip güçlendireceksiniz. Güneş 23 Eylül’de terazi burcuna geçecek ve sizin kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı iletişim, sosyal medya, eğitim alanlarında göstermenize neden olacak. Eylül ayında yeni ay 28 Eylül’de saat 21:26’da ay 5 derece terazi burcunda ve güneş 5 terazi burcunda olmak üzere oluşacak. Yeni ay yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Sizin kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde yeni başlangıçlar ve yeni kararlar almanıza neden olacak.  Eylül ayında bazı gezegen hareketlerinin sizin üzerinizde ki etkisine bakarsak, 2 Eylül’de kendi kazandığınız para alanında otorite figürlerinden harekete geçmek için fırsat ve destek göreceksiniz. 9 Eylül’de değişim ve dönüşümü projeler üretmek için kendi kazandığınız para alanında kullanabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar Eylül ayındaki gezegen transitlerinin burcunuz üzerinize etkilerine bakalım; Güneş Eylül ayında başak burcunda olacak kişiliğinizi, karakterinizi, projelerinizi ve hedeflerinizi yeteneklerinizi insanlara anlatmanız ve tanıtmanız rahat olacak. Eylül ayında dolunay balık burcunda 14 Eylülde saat 07:32’de ay 20 derece Balık burcunda, güneş 20 derece Başak burcunda olmak üzere gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar ortaya çıkar ve görünür olur. Dolunay sizin 1-7 aksınızda oluşacak. İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda olaylar sonuçlanacak. İlişkinizle ilgili olaylar sonuçlanabilir ya da ortaklık kurmak isterseniz onunla ilgili kararlar alabilirsiniz. Merkür iletişim, haberleşme, eğitim, entelektüel faaliyetler, dış ticaret pazarlama, seyahatler, elektrikli ve elektronik aletlerle ilişkilendirilir. Merkür terazi burcuna 14 Eylül’de geçecek. Sizin kendi kazandığınız para alanında yeni müşteriler ve yeni gelir kaynakları bulmanıza toplantı ve anlaşma ve sözleşme yapmanıza neden olacak. Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı harcama ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal faaliyetleri temsil eden Venüs, terazi burcuna yine 14 Eylül’de geçecek. Parayı kazanma ve kullanma konusunda daha fazla güzellik ve estetik konularına harcama yapabilir oradan gelir elde edebilirsiniz. Satürn bir süredir geri gitmekteydi. Satürn 18 Eylül’de düz hareketine başlıyor. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarla iletişim, spor ve hobiler, spekülatif kazançlar alanında gecikmeler ve engellenmeler sona eriyor. Sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Güneş 23 Eylül’de terazi burcuna geçecek ve sizin kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı kendi kazandığınız para alanında göstermenize yardımcı olacak. Yeni gelir kaynakları araştırıp gelirinizi arttırmak için çaba göstereceksiniz. Eylül ayında yeni ay 28 Eylül’de saat 21:26’da ay 5 derece terazi burcunda ve güneş 5 terazi burcunda olmak üzere oluşacak. Yeni ay yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Mali şartlarınızı düzenlemek daha fazla gelir elde etmek için yeni kararlar alacak ve yeni başlangıçlar yapacaksınız. Eylül ayında bazı gezegen hareketlerinin sizin üzerinizde ki etkisine bakarsak, 2 Eylül’de kişiliğinizi tarzınızı tavrınızı ortaya koyacak ve harekete geçeceksiniz. 5 Eylül’de titiz, ayrıntıcı ve mükemmeliyetçi bir biçimde iletişiminizi sağlam temeller üzerine oturtacaksınız.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar Eylül ayındaki gezegen transitlerinin sizin burcunuza olan etkilerine bakacak olursak; Güneş Eylül ayında başak burcunda olacak ve sizin 12. Evinizde yer alacak. Daha geri plandan işlerinizi yönetecek çok ortaya çıkmayacaksınız. İnsanlara hizmet etmek sağlık konularında özenli ve dikkatli olmak gündeminizde olacak. Eylül ayında dolunay balık burcunda 14 Eylülde saat 07:32’de ay 20 derece Balık burcunda, güneş 20 derece Başak burcunda olmak üzere gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar ortaya çıkar ve görünür olur. Dolunay sizin 6-12 aksınızda olacak. Sağlınızla ilgili olaylar ve sonuçlar elde edebilirsiniz. Hastalık ve hastanelerle ilgili ziyaretleriniz artabilir. Merkür iletişim, haberleşme, eğitim, entelektüel faaliyetler, dış ticaret pazarlama, seyahatler, elektrikli ve elektronik aletlerle ilişkilendirilir. Merkür terazi burcuna 14 Eylül’de geçecek. Sizin kişiliğinizi, projelerinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi anlatırken uyum ve dengeyi gözetmenize barışçıl ve diplomatik bir dil kullanmanıza neden olacak.  Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı harcama ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal faaliyetleri temsil eden Venüs, terazi burcuna yine 14 Eylül’de geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler konusunda şanslı olarak fırsat elde edebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirebilirsiniz. Satürn bir süredir geri gitmekteydi. Satürn 18 Eylül’de düz hareketine geçecek sizin aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde sistem ve disiplin kurmanıza yol açacak. Gecikmeler ve engellenmeler ortadan kalkacak. Güneş 23 Eylül’de terazi burcuna geçecek. Terazi burçları doğum gününüz kutlu olsun. Kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, projelerinizi ve yeteneklerinizi daha fazla kişiye ulaşması için çaba göstereceksiniz. Eylül ayında yeni ay 28 Eylül’de saat 21:26’da ay 5 derece terazi burcunda ve güneş 5 terazi burcunda olmak üzere oluşacak. Yeni ay yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Kendinizle ilgili yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirebilir farklı bir imaja bürünebilirsiniz. Eylül ayında bazı gezegen hareketlerinin sizin üzerinizde ki etkisine bakarsak, 7 eylül’de aile bireylerinizle olan iletişiminizi daha sağlam hale getirmek için otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. 13 Eylül’de değişim ve dönüşümü sağlamak için içinizde o gücü hissedeceksiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar Eylül ayındaki gezegen transitlerinin burcunuz üzerindeki etkilerinden bahsedersek; Güneş başak burcunda seyrediyor olacak ve sizin arkadaşlar ve sosyal çevre alanınızda kendinizi kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı göstermenize neden olacak. Eylül ayında dolunay balık burcunda 14 Eylülde saat 07:32’de ay 20 derece Balık burcunda, güneş 20 derece Başak burcunda olmak üzere gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar ortaya çıkar ve görünür olur. Dolunay sizin 5-11 aksınızda olacak. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla olan iletişiminiz, spor ve hobiler, spekülatif kazançlar alanınızda olaylar sonuçlanacak. Hobilerinizi meslek haline getirmek için yaptıklarınızın sonucunu alabilirsiniz. Merkür iletişim, haberleşme, eğitim, entelektüel faaliyetler, dış ticaret pazarlama, seyahatler, elektrikli ve elektronik aletlerle ilişkilendirilir. Merkür terazi burcuna 14 Eylül’de geçecek. Sizin arkanızdan çevrilen işleri ve dedikoduları duymanıza neden olacak. Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı harcama ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal faaliyetleri temsil eden Venüs, terazi burcuna yine 14 Eylül’de geçecek. Sevginizi yeterince gösteremeyebilirsiniz ya da yeterince sevgi görmediğinizi düşünebilirsiniz. Satürn bir süredir geri hareketteydi. Satürn 18 Eylül’de düz hareketine geçecek ve sizin iletişim, eğitim, yakın çevre gezileri, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde gecikme ve engellenmeleri ortadan kaldıracak. Güneş 23 Eylül’de terazi burcuna geçecek ve sizin kendinizi daha arka plandan göstermenize işlerinizi ve projelerinizi daha geriden yönetmenize neden olacak. Eylül ayında yeni ay 28 Eylül’de saat 21:26’da ay 5 derece terazi burcunda ve güneş 5 terazi burcunda olmak üzere oluşacak. Yeni ay yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Bilinçaltınızı aktif hale getirmek için çalışmalar yapabilir ve eğitim alabilirsiniz. Eylül ayında bazı gezegen hareketlerinin sizin üzerinizde ki etkisine bakarsak, 7 Eylül’de sosyal medyada yapacağınız paylaşımlarda yerinizi sağlamlaştırmak için otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. 13 Eylül’de değişim ve dönüşümü sağlamak için içinizde o gücü hissedeceksiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar Eylül ayındaki gezegen transitlerinin burcunuz üzerindeki etkisinden bahsedecek olursak; Güneş Eylül ayında başak burcunda ve sizin iş hayatı ve kariyerinizde titiz, ayrıntıcı ve mükemmeliyetçi çalışmalar yapmanıza iş ve projeler üretmenize neden olacak. Eylül ayında dolunay balık burcunda 14 Eylülde saat 07:32’de ay 20 derece Balık burcunda, güneş 20 derece Başak burcunda olmak üzere gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar ortaya çıkar ve görünür olur. Dolunay sizin 4-10 aksınızda olacak. Aile bireylerinizle olan iletişiminizde olaylar sonuçlanacak ve görünür hale gelecek. İş hayatı ve aile hayatı arasında denge kurmak önemli olacak. Merkür iletişim, haberleşme, eğitim, entelektüel faaliyetler, dış ticaret pazarlama, seyahatler, elektrikli ve elektronik aletlerle ilişkilendirilir. Merkür terazi burcuna 14 Eylül’de geçecek. Sizin arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde sosyal çevrenizde iletişiminizin uyum ve denge içinde gerçekleşmesini sağlayacak. Diplomatik ve barışçıl bir lisanla iletişiminizi sürdüreceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı harcama ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal faaliyetleri temsil eden Venüs, terazi burcuna yine 14 Eylül’de geçecek. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Eğer bir flörtünüz yoksa arkadaş çevrenizden biriyle flört etmeye başlayabilirsiniz. Satürn bir süredir geri hareketteydi. Satürn 18 Eylül’de düz hareketine geçiyor. Sizin kendi kazandığınız para alanınızda gecikmeler ve engellenmeler sona erecek. Güneş 23 Eylül’de terazi burcuna geçecek ve sizin arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koymanıza sosyal sorumluluk projelerinde çalışmanıza yol açacak. Eylül ayında yeni ay 28 Eylül’de saat 21:26’da ay 5 derece terazi burcunda ve güneş 5 terazi burcunda olmak üzere oluşacak. Yeni ay yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yeni başlangıçlar yapabilir dernek ve klüplere üye olabilirsiniz. Eylül ayında bazı gezegen hareketlerinin sizin üzerinize etkisini incelersek, 2 Eylül’de iş hayatınız ve kariyerinizde otorite figürlerinden destek göreceksiniz. 9 Eylül’de iletişim yöntemlerinizde değişim ve dönüşüm gerçekleştirip farklı bir tarz benimseyebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar Eylül ayındaki gezegen transitlerinin sizin burcunuza etkilerinden bahsedecek olursak; Güneş Eylül ayında başak burcunda sizin yabancılarla ilişkiler, yurtdışı işler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarında kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı ayrıntıcı, titiz ve mükemmeliyetçi bir şekilde göstereceksiniz. Eylül ayında dolunay balık burcunda 14 Eylülde saat 07:32’de ay 20 derece Balık burcunda, güneş 20 derece Başak burcunda olmak üzere gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar ortaya çıkar ve görünür olur. Dolunay sizin 3-9 ekseninizde oluşacak. İletişim, sosyal medya, eğitim, yakın çevre gezileri, kardeşler kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde olaylar görünür hale gelecek ve ortaya çıkacak. Merkür iletişim, haberleşme, eğitim, entelektüel faaliyetler, dış ticaret pazarlama, seyahatler, elektrikli ve elektronik aletlerle ilişkilendirilir. Merkür terazi burcuna 14 Eylül’de geçecek. Sizin iş hayatı ve kariyerinizde yeni müşteriler bulmanıza yeni işler ve projeler üretmenize neden olacak. Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı harcama ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal faaliyetleri temsil eden Venüs, terazi burcuna yine 14 Eylül’de geçecek. İş hayatınızda güzellik endüstrisi ile ilgili çalışmalar yapabilir ya da iş hayatınızdan tanıdığınız bir kişiyle flört edebilirsiniz. Satürn bir süredir geri gitmekteydi. Satürn düz hareketine 18 Eylül’de başlayacak. Kişiliğinizi, karakterinizi, projelerinizi, yeteneklerinizi ve hedeflerinizi anlatmak için kısıtlanma ve engellenmeler ortadan kalkacak. Güneş 23 Eylül’de terazi burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni toplantı sözleşme ve anlaşma yapabilirsiniz. Eylül ayında yeni ay 28 Eylül’de saat 21:26’da ay 5 derece terazi burcunda ve güneş 5 terazi burcunda olmak üzere oluşacak. Yeni ay yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. İş hayatınızda ve kariyerinizde yeni başlangıçlar ve yeni kararlar alacaksınız. Eylül ayındaki bazı gezegenlerin açılarını incelersek 2 Eylül’de arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde otorite figürlerinin desteğini alacaksınız. 9 Eylül’de iletişim yöntemlerinizde değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar Eylül ayındaki gezegen transitlerinin burcunuz üzerinizdeki etkisini incelersek; Eylül ayında Güneş başak burcunda ve sizin başkasının parasını yönetme konusunda kendinizi kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı göstermenize neden olacak. Eylül ayında dolunay balık burcunda 14 Eylülde saat 07:32’de ay 20 derece Balık burcunda, güneş 20 derece Başak burcunda olmak üzere gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar ortaya çıkar ve görünür olur. Dolunay sizin 2-8 ekseninizde oluşacak. Kendi kazandığınız para alanında daha önce yaptığınız başvurular ve işlerin sonuçlarını alabilirsiniz. Merkür iletişim, haberleşme, eğitim, entelektüel faaliyetler, dış ticaret pazarlama, seyahatler, elektrikli ve elektronik aletlerle ilişkilendirilir. Merkür terazi burcuna 14 Eylül’de geçecek. Yurtdışı işler ve yabancılarla ilişkilerinizde uyum ve denge sağlayabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı harcama ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal faaliyetleri temsil eden Venüs, terazi burcuna yine 14 Eylül’de geçecek. Yurtdışı seyahatlerine çıkabilirsiniz. Yurtdışında tanıştığınız birisiyle flört edebilir ya da yurt içinde yabancı biriyle tanışabilirsiniz. Satürn bir süredir geri hareketteydi. Satürn 18 Eylül’de düz hareketine geçiyor. Satürn sizin 12. Evinizde geri hareketteydi. Kendi içinize dönmek kendi içinize yolculuk etmek için engellenmeler ve gecikmelerle karşılaşmayacaksınız. Güneş 23 Eylül’de terazi burcuna geçecek ve sizin yurtdışı işler, yabancılarla ilişkiler, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarında kişiliğinizi ve yönetsel becerinizi uyum ve denge içinde kurmanıza neden olacak. Eylül ayında yeni ay 28 Eylül’de saat 21:26’da ay 5 derece terazi burcunda ve güneş 5 terazi burcunda olmak üzere oluşacak. Yeni ay yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Yeni ay yurtdışı seyahatler ve yurtdışı eğitimlerle ilgili yeni kararlar almanıza ve yeni başlangıçlar yapmanıza neden olacak. Eylül ayında bazı gezegenlerin yaptığı açıların sizin üzerinize olan etkisinden bahsedersek 2 Eylül’de mali disiplininizi kurmak borç, alacak dengesini sağlamak için otorite figürlerinden destek göreceksiniz. 9 Eylül’de iletişim yöntemlerinizde değişim ve dönüşüm için kendinizi hazır hissedeceksiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgi balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar  Eylül ayındaki gezegen transitlerinin burcunuz üzerindeki etkilerini incelersek; Güneş Eylül ayında başak burcunda olacak ve sizin ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda yer alacak. İkili ilişkilerde titiz ayrıntıcı ve mükemmeliyetçi tavırlar sergileyebilirsiniz. Eylül ayında dolunay balık burcunda 14 Eylülde saat 07:32’de ay 20 derece Balık burcunda, güneş 20 derece Başak burcunda olmak üzere gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar ortaya çıkar ve görünür olur. Dolunay sizin 1-7 ekseninizde oluşacak. Kişiliğiniz, kendiniz, projeleriniz ve yeteneklerinizle ilgili sonuçları alabilirsiniz. Merkür iletişim, haberleşme, eğitim, entelektüel faaliyetler, dış ticaret pazarlama, seyahatler, elektrikli ve elektronik aletlerle ilişkilendirilir. Merkür terazi burcuna 14 Eylül’de geçecek. Başkalarının parasını yönetme kredi, borç, alacak, nafaka ve miras alanlarında toplantı anlaşma ve sözleşme imzalarken diplomatik ve barışçıl bir yol belirleyebilirsiniz.  Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı harcama ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal faaliyetleri temsil eden Venüs, terazi burcuna yine 14 Eylül’de geçecek. Spiritüel konularda eğitim alabilir bu konularda çalışma yapabilirsiniz. Başkalarının parası ve kendi paranız arasında denge ve uyum sağlamaya çalışacaksınız. Satürn  bir süredir geri hareketteydi. Satürn düz harekete 18 Eylül’de geçiyor. Satürn sizin arkadaşlar ve sosyal çevrenizde olan ilişkilerinizin bir süredir gecikme ve engellenmelerini sona erdirecek. Güneş 23 Eylül’de terazi burcuna geçecek ve sizin başkalarının parasını yönetme kredi, borç, alacak, nafaka ve miras alanlarınızda kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı ortaya koymanıza mali disiplin oluşturmanıza borç alacak dengesini kurmanıza yardımcı olacak. Eylül ayında yeni ay 28 Eylül’de saat 21:26’da ay 5 derece terazi burcunda ve güneş 5 terazi burcunda olmak üzere oluşacak. Yeni ay yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Alacaklarınızı tahsil edebilir borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Eylül ayında bazı gezegenlerin yaptığı açıların sizin üzerinize olan etkisinden bahsedersek 3 Eylül’de sözlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken kırıcı ve can acıtıcı sözler kullanabilirsiniz. 13 Eylül’de arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde değişim ve dönüşümü sağlarken otorite figürlerinden destek göreceksiniz.

 

By |2019-08-30T17:36:10+00:0030 Ağustos , 2019|Aylık Burç Yorumları, Genel, Güncel Yazılar|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin