Mart Ayı Gezegen Hareketleri ve Burçlarınıza Etkileri

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar Mart ayı astrolojik gündeminin etkilerinden bahsedecek olursak; Mars yönetici gezegeniniz 4 Mart’ta ikizler burcuna geçecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde yoğunluk göze çarpacak. Yüzeysel de olsa iletişiminizi yürütecek ve sosyal medyada aktif olarak yer almak isteyeceksiniz. Eğitim almak ya da eğitim vermek gündeminizde olacak. Kardeş, kuzen ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sıkıldığınız zaman kaçma eğiliminde olacaksınız. Güneş 20 Mart’a kadar balık burcunda seyredecek. 20 Mart’ta koç burcuna geçecek ve bahar başlayacak. Kişiliğinizi, tarzınızı, tavrınızı ve yönetselliğinizi yansıtacaksınız. Öncü, sabırsız ve dürtüsel olarak kendinizi yeniden inşaa etmek, hedeflerinizi gerçekleştirmek ve sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler elde etmek için çaba göstereceksiniz. Venüs 21 Mart’ta koç burcuna gelecek. Fiziksel görünümünüzü değiştirmek için harekete geçeceksiniz. Farklı tarz ve stil benimseyebilirsiniz. Merkür 16 Mart’ta balık burcuna geçecek. İletişiminizi daha geri plandan yürüteceksiniz. Hassas, kırılgan, empatik fikir ve düşünce tarzı geliştirebilirsiniz. İletişimde kendinizden daha çok başkalarını düşüneceksiniz. Kurban rolüne düşmemek için dikkatli olmalısınız. Bir ayda bir yeni ay ve bir dolunay gerçekleşir. Yeni ay 13 Mart saat 13:21’de 23.derece balık burcunda gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Bilinç altınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilirsiniz. Platonik bir ilişki yaşıyorsanız ya da gizli saklı bir ilişkiniz varsa bununla ilgili karar vermeniz ve ortaya çıkarmak için harekete geçmeniz partneriniz tarafından istenebilir. Siz de bunu legal hale getirmek için karar alacak ve ilişkinizi sağlam temele oturtmak isteyeceksiniz. Dolunay 28 Mart saat 21:48’de 8.derece terazi burcunda gerçekleşecek. Sizi 1-7 ekseninizden etkileyecek bu dolunayda ilişkiler konusu ön planda olacak. Dolunaylar olayların sonuca vardığı ve dolunay ışığının aydınlatması ile farkındalık yaşadığımız zamanlardır. İkili ilişkiler ve ortaklıklarınız ya da evliyseniz evliliğinizle ilgili olaylar açığa çıkacak. Venüs yanık olduğu için ilişkinizle ilgili bazı sizi üzen durumlar ortaya çıkabilir. Duygusal olarak dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Karşı tarafla ilgili karar vermeniz gerekebilir ancak Merkür ve Neptün balık burcunda olduğu için mantıktan ziyade duygusal ve hassas karar alabilirsiniz. Bu ay içinde önemli gezegen hareketlerinden biri Mars’ın kuzey ay düğümü ile kavuşmasıdır. 13 Mart’ta kesinleşecek bu açının etkisiyle yönetici gezegeniniz iletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalar, tanıtım ve satış pazarlama konularında ani etkilerle karşılaşabilir. Eğitim vermeyi düşündüğünüz konuda eğtim iptal olabilir. Sosyal medyada gerçekleştirmeyi düşündüğünüz dersler ya da yayınlarda sorun çıkabilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar Mart ayı astrolojik gündeminin etkilerinden bahsedecek olursak; Mars 4 Mart’ta ikizler burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında harekete geçmek yeni gelir kaynakları elde etmek için çaba göstereceksiniz. Kazandığınız paranın bir bölümünü yatırım yapmak ya da biriktirmek isteyeceksiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve çevrenizdekilerine yansıtacaksınız. Güneş 20 Mart’a kadar balık burcunda seyredecek. 20 Mart’ta koç burcuna geçecek ve bahar başlayacak. Uzun süre kapalı yerlerde çalışacaksınız ve açık alana çıkmak isteyeceksiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken hususlar ortaya çıkabilir. Olayları ve durumları arka plandan yöneteceksiniz. Venüs 21 Mart’ta koç burcuna gelecek. Platonik ilişkiler yaşayabilirsiniz. Sevginizi gösteremeyebilir siz de sevgi göremediğinizi düşünebilirsiniz. Gizli saklı yasak ilişki yaşayabilirsiniz. Yüzeysel bir ilişki biçimini benimseyebilirsiniz. Parayı kazanma ve kullanma konusunda aceleci sabırsız risk alan bir tarz benimseyebilirsiniz. Merkür 16 Mart’ta balık burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir. Merhametli, empatik ve duyarlı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Bir ayda bir yeni ay ve bir dolunay gerçekleşir. Yeni ay 13 Mart saat 13:21’de 23.derece balık burcunda gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Arkadaşlar ve sosyal çevre alanınızda yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilirsiniz. Dernek ve klüplerde çalışabilirsiniz. İşle ilgili kazançlarınız artabilir bunların bir bölümünü yardıma ihtiyacı olanlarla paylaşabilirsiniz. Dolunay 28 Mart saat 21:48’de 8.derece terazi burcunda gerçekleşecek. Dolunaylar olayların sonuca vardığı ve dolunay ışığının aydınlatması ile farkındalık yaşadığımız zamanlardır. Sizi 6-12 ekseninizden etkileyecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Yapılan işle ilgili memnuniyetsizlik oluşabilir. Sağlığınızla ilgili olumsuz etkiler alabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın bakımı ve sağlığı ile uğraşabilirsiniz. Düşüncelerinizi mantıktan daha fazla duygusal olarak değerlendirebilirsiniz. Sizden saklanan olaylar ve durumlar ortaya çıkabilir. Bu ay içinde önemli gezegen hareketlerinden biri Mars’ın kuzey ay düğümü ile kavuşmasıdır. 13 Mart’ta kesinleşecek bu açının etkisiyle kendi kazandığınız para alanında ani bir olayla karşılaşabilirsiniz. Ani bir gideriniz ortaya çıkabilir. Beklenmedik gelir ve beklenmedik gelirler bütçenizi sarsabilir.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar Mart ayı astrolojik gündeminin etkilerinden bahsedecek olursak; Mars 4 Mart’ta ikizler burcuna geçecek. Kişliğiniz, hedefleriniz, yeteneklerinizi insanlara sunmak için harekete geçeceksiniz. Kişisel refah mutluluğunuzu arttırmak için çaba göstereceksiniz. Sağlığınız bu dönemde önemli olacaktır. Kazalara ve ateşli hastalıklara karşı dikkatli olmalısınız. Güneş 20 Mart’a kadar balık burcunda seyredecek. 20 Mart’ta koç burcuna geçecek ve bahar başlayacak. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde birlikte güzel zaman geçirebilir sosyalleşebilirsiniz. İşle ilgili gelirler konusunda kazançlar elde edebilirsiniz. Dernek klüplere üye olarak sivil toplum kuruluşlarında görev alabilirsiniz. Venüs 21 Mart’ta koç burcuna gelecek. Arkadaşlarınızla birlikte ortak iş yapabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden biri ile flört etmek isteyebilirsiniz. Sosyal sorumluluk projeleri oluşturarak yardıma ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. . Merkür 16 Mart’ta balık burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisinden faydalanabilirsiniz.  Hassas, kırılgan, empatik fikir ve düşünce tarzı geliştirebilirsiniz. İletişimde kendinizden daha çok başkalarını düşüneceksiniz. Kurban rolüne düşmemek için dikkatli olmalısınız. Bir ayda bir yeni ay ve bir dolunay gerçekleşir. Yeni ay 13 Mart saat 13:21’de 23.derece balık burcunda gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. İş hayatı ve kariyerinizde yeni kararlar alıp yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üretip gelir elde edebilirsiniz. Dolunay 28 Mart saat 21:48’de 8.derece terazi burcunda gerçekleşecek. Dolunaylar olayların sonuca vardığı ve dolunay ışığının aydınlatması ile farkındalık yaşadığımız zamanlardır. 5-11 ekseninizden etkileneceksiniz. Sevgi aşk flörtler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları gibi konularda sonlanma yaşayacaksınız. Flörtünüzle ilgili bazı olumsuzluklar canınızı sıkabilir bu olayı aydınlatmak isteyeceksiniz. Çocuklarınızla olan ilişkilerinizde otoriter davranmak isteyebilirsiniz. Ancak bunu uygulamanız zor gözüküyor. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunlarında risk alarak zarar edebilirsiniz. Bu ay içinde önemli gezegen hareketlerinden biri Mars’ın kuzey ay düğümü ile kavuşmasıdır. 13 Mart’ta kesinleşecek bu açının etkisiyle sağlığınızla ilgili beklenmedik zorluklar aniden ortaya çıkabilir ve problem yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar Mart ayı astrolojik gündeminin etkilerinden bahsedecek olursak; Mars 4 Mart’ta ikizler burcuna geçecek. Kişliğiniz, hedefleriniz, yeteneklerinizi insanlara sunmak için harekete geçeceksiniz. Kişisel refah mutluluğunuzu arttırmak için çaba göstereceksiniz. Sağlığınız bu dönemde önemli olacaktır. Kazalara ve ateşli hastalıklara karşı dikkatli olmalısınız. Güneş 20 Mart’a kadar balık burcunda seyredecek. 20 Mart’ta koç burcuna geçecek ve bahar başlayacak. İş hayatı ve kariyerinizde insiyatif almak, öncülük etmek ve yeni başlangıçlarda bulunmak için spontane, dürtüsel ve hedef odaklı çalışacaksınız. Venüs 21 Mart’ta koç burcuna gelecek. İş hayatınız ve kariyerinizde gelirlerinizi arttırmak için çalışabilirsiniz. İş hayatınızda tanıdığınız bir kişiyle flört edebilirsiniz.  Merkür 16 Mart’ta balık burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret pazarlama konularında çalışmalar da bulunabilirsiniz.  Hassas, kırılgan, empatik fikir ve düşünce tarzı geliştirebilirsiniz. İletişimde kendinizden daha çok başkalarını düşüneceksiniz. Kurban rolüne düşmemek için dikkatli olmalısınız. Bir ayda bir yeni ay ve bir dolunay gerçekleşir. Yeni ay 13 Mart saat 13:21’de 23.derece balık burcunda gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Eğitim ve yayıncılık alanında yeni kitap yazabilir ya da dağıtım ve pazarlama konusunda görev alabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizi başka yöntemlerle çözmek için teknoloji ve tasarımı birleştirebilirsiniz.  Dolunay 28 Mart saat 21:48’de 8.derece terazi burcunda gerçekleşecek. Dolunaylar olayların sonuca vardığı ve dolunay ışığının aydınlatması ile farkındalık yaşadığımız zamanlardır. 4-10 ekseninizden etkileneceksiniz. Aile bireylerinizle iletişim, ev ve gayrimenkul kiralama ya da satın alma, atalarınızla ilgili bilgilerinin öğrenilmesi gündeminizde olacak. Ev ve iş arasında denge kurmalısınız. İş hayatınıza fazla önem verir ailenizi ihmal ederseniz sevgi paylaşımında sorun yaşayabilirsiniz. Bu ay içinde önemli gezegen hareketlerinden biri Mars’ın kuzey ay düğümü ile kavuşmasıdır. 13 Mart’ta kesinleşecek bu açının etkisiyle sağlığınızla ilgili beklenmedik zorluklar aniden ortaya çıkabilir ve problem yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili Aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar Mart ayı astrolojik gündeminin etkilerinden bahsedecek olursak; Mars 4 Mart’ta ikizler burcuna geçecek. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir dernek klüp ve sivil toplum örgütlerine üye olabilirsiniz. İletişim, eğitim fikir paylaşımı arkadaşlarınızla birlikte gündeminizde olacak. Güneş 20 Mart’a kadar balık burcunda seyredecek. 20 Mart’ta koç burcuna geçecek ve bahar başlayacak. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret pazarlama, hukuksal konularda kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı, yönetsellliğinizi yansıtacaksınız. Yurt dışı işler farklı bir yöntemle yerine getirmeniz gerekecek. Venüs 21 Mart’ta koç burcuna gelecek. Devam eden bir davanız varsa onunla ilgili olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Eğitim ve yayıncılık alanında yeni bir kitap basmak için harekete geçebilirsiniz. Merkür 16 Mart’ta balık burcuna geçecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda çalışmalarda bulunacaksınız. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras konularında önceliği başka tarafa verebilirsiniz.  Hassas, kırılgan, empatik fikir ve düşünce tarzı geliştirebilirsiniz. İletişimde kendinizden daha çok başkalarını düşüneceksiniz. Kurban rolüne düşmemek için dikkatli olmalısınız. Bir ayda bir yeni ay bir dolunay gerçekleşir. Yeni ay 13 Mart saat 13:21’de 23.derece balık burcunda gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda yeni kararlar alacak ve yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. Dolunay 28 Mart saat 21:48’de 8.derece terazi burcunda gerçekleşecek.3-9 ekseninizden etkileneceksiniz. Dolunaylar olayların sonuca vardığı ve dolunay ışığının aydınlatması ile farkındalık yaşadığımız zamanlardır. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde olaylar açığa çıkacak ve sorunlarınızın çözümü için iyi niyetle adım attığınızda karşılık alamayabilirsiniz. Eğitim vermek ya da almak için çalışmalar yapabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle tasarımcı projeler ve fikirler üretebilirsiniz.  Bu ay içinde önemli gezegen hareketlerinden biri Mars’ın kuzey ay düğümü ile kavuşmasıdır. 13 Mart’ta kesinleşecek bu açının etkisiyle arkadaşlar ve sosyal çevrenizde kadersel değişiklikler yaşayabilir bu alanda eyleme geçmek isteyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu aslan olanlar Mart ayı astrolojik gündeminin etkilerinden bahsedecek olursak; Mars 4 Mart’ta ikizler burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde iletişim, eğitim, bilgi paylaşımı ve bilginin yayılması önem kazanacak. Güneş 20 Mart’a kadar balık burcunda seyredecek. 20 Mart’ta koç burcuna geçecek ve bahar başlayacak. Eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ya da kullanabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda spontane, dürtüsel hemen sonuç almaya yönelik tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Venüs 21 Mart’ta koç burcuna gelecek. Parayı kazanma ve kullanma konusunda hızlı hareket etmek isteyeceksiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda öncü yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Merkür 16 Mart’ta balık burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınızda akışta kalmayı tercih edeceksiniz. Hassas, kırılgan, empatik fikir ve düşünce tarzı geliştirebilirsiniz. İletişimde kendinizden daha çok başkalarını düşüneceksiniz. Kurban rolüne düşmemek için dikkatli olmalısınız. Bir ayda bir yeni ay bir dolunay olur. Yeni ay 13 Mart saat 13:21’de 23.derece balık burcunda gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınızda gerçekleşecek bu yeni ayla evliliğinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle güzel romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Ortaklık kurmak isteyenler tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni projeler üretebilirsiniz. Dolunay 28 Mart saat 21:48’de 8.derece terazi burcunda gerçekleşecek. Dolunaylar olayların sonuca vardığı ve dolunay ışığının aydınlatması ile farkındalık yaşadığımız zamanlardır. Dolunay’dan 2-8 aksınız etkilenecek. Benim param senin paran aksı diye nitelendirebiliriz. Kendi kazancınızla eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın kazancını yönetme ve kullanma ile ilgili sonuçları alabilirsiniz. Venüs yanık olduğu için parayı kazanma ve kullanma konularında dikkatli olmakta yarar var. Beklentileriniz tam anlamıyla karşılanmayabilir. Bu ay içinde önemli gezegen hareketlerinden biri Mars’ın kuzey ay düğümü ile kavuşmasıdır. 13 Mart’ta kesinleşecek bu açının etkisiyle iş hayatınız ve kariyerinizde ani harekete geçmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili Terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar Mart ayı astrolojik gündeminin etkilerinden bahsedecek olursak; Mars 4 Mart’ta ikizler burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret pazarlama konularında bilgi alışverişi ve bilgiyi yayma önemli olacak. Güneş 20 Mart’a kadar balık burcunda seyredecek. 20 Mart’ta koç burcuna geçecek ve bahar başlayacak. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanında hızlı harekete geçmek spontane dürtüsel adımlar atmak isteyeceksiniz. Venüs 21 Mart’ta koç burcuna gelecek. Sevdiğiniz kişiyle coşkulu ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Ortaklık kurmak isteyenler bu konuda proje üretebilirler.Merkür 16 Mart’ta balık burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ya da hizmet verdiğiniz kişilerle ilişkilerinizde naif yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Hassas, kırılgan, empatik fikir ve düşünce tarzı geliştirebilirsiniz. İletişimde kendinizden daha çok başkalarını düşüneceksiniz. Kurban rolüne düşmemek için dikkatli olmalısınız. Bir ayda bir yeni ay bir dolunay gerçekleşir. Yeni ay 13 Mart saat 13:21’de 23.derece balık burcunda gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Gündelik işler, hizmet, sağlık, sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Evcil hayvanınız yoksa evcil hayvan alma kararı verebilirsiniz.  Dolunay 28 Mart saat 21:48’de 8.derece terazi burcunda gerçekleşecek. Dolunaylar olayların sonuca vardığı ve dolunay ışığının aydınlatması ile farkındalık yaşadığımız zamanlardır. Dolunay’dan 1-7 aksınız etkilenecek. Ben ve sen ekseninizden etkileneceğiniz bu dolunay burcunuzda gerçekleşiyor. Venüs yanık olduğu için ikili ilişkiler sevgi aşk konularında önceden bilmediğiniz konular ortaya çıkabilir ve dolunayın ışığı bunları aydınlatarak önünüze getirebilir. Bu ay içinde önemli gezegen hareketlerinden biri Mars’ın kuzey ay düğümü ile kavuşmasıdır. 13 Mart’ta kesinleşecek bu açının etkisiyle yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret ve pazarlama konularında kadersel ani etkiler altında kalabilirsiniz. Süregelen bir davanız varsa aniden sonuca gidebilir.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili Akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar Mart ayı astrolojik gündeminin etkilerinden bahsedecek olursak; Mars 4 Mart’ta ikizler burcuna geçecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler alanınızda harekete geçecek ve bilgiyi paylaşacaksınız. Vergi, harç, krediler, ödemeler, miras konularında hareketli bir dönem sizi bekliyor. Güneş 20 Mart’a kadar balık burcunda seyredecek. 20 Mart’ta koç burcuna geçecek ve bahar başlayacak. Gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yönetsel ve direktif verici yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Venüs 21 Mart’ta koç burcuna gelecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek. İş arkadaşlarınızla çalışırken ya da size hizmet veren kişilerle ilişkilerinizde aceleci sabırsız ve benmerkezcil yaklaşımlar sergileyebilirsiniz.  Merkür 16 Mart’ta balık burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda akışta kalmak isteyeceksiniz. Hassas, kırılgan, empatik fikir ve düşünce tarzı geliştirebilirsiniz. İletişimde kendinizden daha çok başkalarını düşüneceksiniz. Kurban rolüne düşmemek için dikkatli olmalısınız. Bir ayda bir yeni ay bir dolunay gerçekleşir. Yeni ay 13 Mart saat 13:21’de 23.derece balık burcunda gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar alanınızda yeni kararlar alacak yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirme kararı verebilirsiniz. Spekülatif kazançlar alanında dikkatli olmakta yarar var. Çünkü Venüs neptün açısı borsa ve şans oyunlarında gerçekleri görememe yanılma enerjisi getirebilir. Dolunay 28 Mart saat 21:48’de 8.derece terazi burcunda gerçekleşecek. Dolunaylar olayların sonuca vardığı ve dolunay ışığının aydınlatması ile farkındalık yaşadığımız zamanlardır. 6-12 ekseninizden etkileneceksiniz. Arkanızdan dönen işler, dedikodu, gizli düşmanlarınızın yaptığı bir bir ortaya çıkacak. Kendinizi yalan çemberi içinde kıstırılmış hissedebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz de yarar var. Bel, böbrek, mesane, şeker hastalığınına yatkınlık gibi bu organların rahatsızlanması olasılık dahilinde. Bu ay içinde önemli gezegen hareketlerinden biri Mars’ın kuzey ay düğümü ile kavuşmasıdır. 13 Mart’ta kesinleşecek bu açının etkisiyle ortak kazançlar ve ortak gelirler alanınızdan aniden harekete geçmeniz gereken kadersel etkiler oluşabilir.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar Mart ayı astrolojik gündeminin etkilerinden bahsedecek olursak; Mars 4 Mart’ta ikizler burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında harekete geçeceksiniz. Güneş 20 Mart’a kadar balık burcunda seyredecek. 20 Mart’ta koç burcuna geçecek ve sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar alanınızda kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Yeni bir ilişkiye başlama kararı verebilirsiniz. Venüs 21 Mart’ta koç burcuna gelecek. Sevdiğiniz kişiyle coşkulu, hızlı ve spontane bir ilişki yaşayabilirsiniz.  Merkür 16 Mart’ta balık burcuna geçecek. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde akışta kalmak isteyebilirsiniz. Hassas, kırılgan, empatik fikir ve düşünce tarzı geliştirebilirsiniz. İletişimde kendinizden daha çok başkalarını düşüneceksiniz. Kurban rolüne düşmemek için dikkatli olmalısınız. Bir ayda bir yeni ay bir dolunay gerçekleşir. Yeni ay 13 Mart saat 13:21’de 23.derece balık burcunda gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Aile bireylerinizle iletişim konularında merhametli, affedici, bağışlayıcı ve empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Venüs ve Neptün’ün etkisi nedeniyle gözünüzün önündeki şeyleri farkedemeyebilirsiniz.  Dolunay 28 Mart saat 21:48’de 8.derece terazi burcunda gerçekleşecek. Dolunaylar olayların sonuca vardığı ve dolunay ışığının aydınlatması ile farkındalık yaşadığımız zamanlardır. 5-11 ekseninizden etkileneceksiniz. Arkadaşlar, sosyal çevre, işle ilgili gelirler, umutlar ve şanslar konusunda olaylarlar açığa çıkacak ve farkındalık yaşayacaksınız. Arkadaşlarınızla ortak iş yaptıysanız bu konuda yanıltıldığınızı veya aldatıldığınızı göreceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkiler konusunda gerçekleri son anda görecek mecazi anlamda uyanacaksınız. Bu ay içinde önemli gezegen hareketlerinden biri Mars’ın kuzey ay düğümü ile kavuşmasıdır. 13 Mart’ta kesinleşecek bu açının etkisiyle ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık konularında kadersel etkiler altında olacaksınız. Hayatınızın kadersel eşini, sevgilisini bulacak ve onunla yeni bir hayata adım atacaksınız.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar Mart ayı astrolojik gündeminin etkilerinden bahsedecek olursak; Mars 4 Mart’ta ikizler burcuna geçecek. Gündelik işler, çalışma ortamı, hizmet, size hizmet sunan kişilerle ilişkileriniz ve sağlık alanınızdan etkileneceksiniz. Bilgiyi öğrenme ve yayma gündeminizde olacak. Yeni öğrendiğiniz konularda çalışma arkadaşlarınızı bilgilendirebilirsiniz. Güneş 20 Mart’a kadar balık burcunda seyredecek. 20 Mart’ta koç burcuna geçecek aile bireylerinizle ilişkilerinizde tarzınızı tavrınızı ve yönetselliğinizi yansıtacaksınız. Gayrimenkul alım satımı ile ilgilenebilirsiniz. Venüs 21 Mart’ta koç burcuna gelecek. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde parayı kazanma ve kullanma konularında konuşmalar yapmanız gerekebilir.  Merkür 16 Mart’ta balık burcuna geçecek. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde iletişiminizi sürdürürken kendinizden başka herkesi düşünerek yapabilirsiniz. Eğitim verme konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yürüteceksiniz.  Hassas, kırılgan, empatik fikir ve düşünce tarzı geliştirebilirsiniz. İletişimde kendinizden daha çok başkalarını düşüneceksiniz. Kurban rolüne düşmemek için dikkatli olmalısınız. Bir ayda bir yeni ay bir dolunay gerçekleşir. Yeni ay 13 Mart saat 13:21’de 23.derece balık burcunda gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. İletişimde yeni alanlara ulaşmak için web sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Tanıtım satış ve pazarlama konularında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle çalışacak ve üreteceksiniz. Dolunay 28 Mart saat 21:48’de 8.derece terazi burcunda gerçekleşecek. Dolunaylar olayların sonuca vardığı ve dolunay ışığının aydınlatması ile farkındalık yaşadığımız zamanlardır. 10-4 ekseninizden etkileneceksiniz. İş hayatı ve kariyerinizde beklediğiniz gelirlerle ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Terfi, iş değiştirme, maaş ve pozisyon artışı konularında beklentileriniz karşılanmayabilir.  Bu ay içinde önemli gezegen hareketlerinden biri Mars’ın kuzey ay düğümü ile kavuşmasıdır. 13 Mart’ta kesinleşecek bu açının etkisiyle gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ani meydana gelecek kadersel olayların etkisinde kalacaksınız.

 

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar Mart ayı astrolojik gündeminin etkilerinden bahsedecek olursak; Mars 4 Mart’ta ikizler burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda harekete geçmek duruş sergilemek kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Güneş 20 Mart’a kadar balık burcunda seyredecek. 20 Mart’ta koç burcuna geçecek  iletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler alanından etkileneceksiniz. Eğitim vermek ya da almak için harekete geçebilirsiniz. Sosyal medyada aktif olarak yer almak isteyeceksiniz. Venüs 21 Mart’ta koç burcuna gelecek. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sevgi dolu paylaşımlarda bulunacaksınız.  Merkür 16 Mart’ta balık burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları araştıracak ve çalışacaksınız. Hassas, kırılgan, empatik fikir ve düşünce tarzı geliştirebilirsiniz. İletişimde kendinizden daha çok başkalarını düşüneceksiniz. Kurban rolüne düşmemek için dikkatli olmalısınız. Bir ayda bir yeni ay ve bir dolunay gerçekleşir. Yeni ay 13 Mart saat 13:21’de 23.derece balık burcunda gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışacaksınız. Kazanacağınız paranın bir bölümünü biriktirmek isteyebilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara bunu yansıtacaksınız. Dolunay 28 Mart saat 21:48’de 8.derece terazi burcunda gerçekleşecek. Dolunaylar olayların sonuca vardığı ve dolunay ışığının aydınlatması ile farkındalık yaşadığımız zamanlardır. 9-3 ekseninizden etkileneceksiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret pazarlama, astroloji, alanınızdan etkileneceksiniz. Süregelen bir mahkemeniz varsa bu mahkemenin sonucunu alabilirsiniz. Venüs yanık olduğu için elde ettiklerinizi iyi incelemeniz de yarar olacak. İstediğinizi tam olarak elde edemeyebilirsiniz. Astroloji alanında başarılı çalışmalar yapabilirsiniz.  Bu ay içinde önemli gezegen hareketlerinden biri Mars’ın kuzey ay düğümü ile kavuşmasıdır. 13 Mart’ta kesinleşecek bu açının etkisiyle sevgi aşk ve ilişkilerde aniden hızlı bir şekilde yeni bir aşka başlayabilir siz bile şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar Mart ayı astrolojik gündeminin etkilerinden bahsedecek olursak; Mars 4 Mart’ta ikizler burcuna geçecek. Aile bireylerinizle iletişim bilgi ve fikir alışverişi gündeminizde olacak. Ev ve yerleşim yeri değiştirebilir yeni bir eve taşınabilirsiniz. Güneş 20 Mart’a kadar balık burcunda seyredecek. 20 Mart’ta koç burcuna geçecek  Kendi kazandığınız para alanında gelirinizi arttırmak için yeni gelir kaynakları araştıracak spontane hızlı ve dürtüsel olarak kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Venüs 21 Mart’ta koç burcuna gelecek. Kendi kazandığınız para alanında hızlı sonuç almak isteyecek ve birçok farklı alanda çalışarak gelirlerinizi arttırmak için çaba göstereceksiniz. . Merkür 16 Mart’ta balık burcuna geçecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çaba göstereceksiniz. Hassas, kırılgan, empatik fikir ve düşünce tarzı geliştirebilirsiniz. İletişimde kendinizden daha çok başkalarını düşüneceksiniz. Kurban rolüne düşmemek için dikkatli olmalısınız.  Bir ayda bir yeni ay ve bir dolunay gerçekleşir. Yeni ay 13 Mart saat 13:21’de 23.derece balık burcunda gerçekleşecek. Kişiliğinizi, sağlığınızı, kişisel refah ve mutluluğunuzu etkileyen bu yeni ay yeteneklerinizi insanlara anlatmak için bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Dış görünüşünüzüde değiştireceksiniz. Dolunay 28 Mart saat 21:48’de 8.derece terazi burcunda gerçekleşecek. Dolunaylar olayların sonuca vardığı ve dolunay ışığının aydınlatması ile farkındalık yaşadığımız zamanlardır. 2-8 ekseninizden etkileneceksiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda olayların sonucunu alabilirsiniz. Venüs yanık olduğu için tam da istediğiniz bir sonuç alamasanız da yine de eşten nafaka ya da tazminat, aileden gelir elde edebilirsiniz. Bu ay içinde önemli gezegen hareketlerinden biri Mars’ın kuzey ay düğümü ile kavuşmasıdır. 13 Mart’ta kesinleşecek bu açının etkisiyle ailenizde ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kadersel etkiler altındasınız.

 

 

Siz de fikrinizi belirtin