OCAK AYI GEZEGEN TRANSİTLERİ VE BURCUNUZA ETKİLERİ

OCAK AYI BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar ocak ayındaki gezegen transitlerinden bahsedecek olursak Güneş Oğlak burcunda ilerliyor. İş hayatınızda ve kariyerinizde sorumluluk ve yükümlülüklerinizi yerine getireceksiniz. Kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmek için çaba göstereceksiniz. 2 Ocak’ta Merkür kova burcuna geçti. Merkür, iletişim, eğitim, ticaret, tanıtım, satış, pazarlama, yakın çevre gezileri,  sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akraba ilişkilerinizde özgün sıra dışı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Rasyonel ve akılcı iletişim benimseyebilirsiniz. Entellektüellik, bilim ve teknoloji ile ilgili konular, uçak ve uzay bilimleri ilginizi çekebilir. Hızlı düşünme ve konuşma nedeniyle sabırsız ve karşındakinin sözünü kesen bir durum oluşabilir. Merkür arkadaş çevrenizle iletişim, dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üyelik ve sosyal sorumluluk projelerinde görev almak gibi gelişebilir. Merkür gerilemesi kova burcunda 14 Ocak’ta başlayacak. Arkadaş çevrenizde bazı arkadaşlarınızla anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum örgütlerinde görev almak ya da kliklerle uğraşma konusunda işlerin yavaşlaması ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz.  Bir ayda bir yeni ay ve dolunay gerçekleşir. Yeni ay, 2 Ocak günü Oğlak burcunun 12.derecesinde oluştu. İş hayatı ve kariyerinizde yeni adımlar atacak yeni kararlar alacak ve hayatınızda uranüs’ün de katkısı ile sürpriz beklenmedik sektörler, firmalar ya da müşterilerle iletişiminizi geliştireceksiniz. Venüs Plüton kavuşumu nedeniyle işle ilgili gelirlerde beklenmedik gecikme erteleme ya da nakit akış problemleri yaşanabilir. Dolunay 17 Ocak Pazartesi günü 27 derece yengeç burcunda 23:48’de oluşacak. Aile bireylerinizle iletişiminizde duygusal olarak karşılıklı ağır sözler ve konuşmalar yapabilir, güç ve ego savaşlarına girebilir. Birbirinizin kalbini kırabilirsiniz. Dikkatli olmanızda yarar olacak. Mars Oğlak burcuna 25 Ocak’ta geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde harekete geçecek, duruş sergileyecek ve kendinizi göstereceksiniz. Venüs Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor. 30 Ocak’ta gerilemesini sonlandıracak. İş hayatınız ve kariyerinizde para ile ilgili konularda daha rahat bir akış elde edebilirsiniz. Jüpiter 11 Mayıs’a kadar balık burcunda kalacak. İlahi şifa ve korunma elde edeceksiniz. Spiritüel konularda bilgi ve eğitim alabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar ocak ayındaki gezegen transitlerinden bahsedecek olursak Güneş Oğlak burcunda ilerliyor. Yurt dışı işler, yabancı ilişkiler, yurt dışı seyahatler konusunda kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. 2 Ocak’ta Merkür kova burcuna geçti. Merkür, iletişim, eğitim, ticaret, tanıtım, satış, pazarlama, yakın çevre gezileri,  sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akraba ilişkilerinizde özgün sıra dışı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Rasyonel ve akılcı iletişim benimseyebilirsiniz. Entellektüellik, bilim ve teknoloji ile ilgili konular, uçak ve uzay bilimleri ilginizi çekebilir. Hızlı düşünme ve konuşma nedeniyle sabırsız ve karşındakinin sözünü kesen bir durum oluşabilir. Merkür sizin iş hayatınız ve kariyerinizde yeni müşterilerle farklı sektörlerde çalışmalar yapmak toplantı düzenlemek ve görüş alışverişinde bulunmak olarak tezahür edebilir.  Merkür gerilemesi kova burcunda 14 Ocak’ta başlayacak. İş hayatınız ve kariyerinizde anlaşma ve sözleşme imzalamamalı ve retro sürecinin bitimini beklemelisiniz. İş değişikliği yapmamak yeni bir işe başlamamak önerilir.  Bir ayda bir yeni ay ve dolunay gerçekleşir. Yeni ay, 2 Ocak günü Oğlak burcunun 12.derecesinde oluştu. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında yeni çalışmalar yapmak yeni alanlarda faaliyet göstermek isteyebilirsiniz. Venüs plüton kavuşumunun etkisiyle güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Eskiden gelme konular tekrar çözümlemeniz için karşınıza çıkabilir.  Dolunay 17 Ocak Pazartesi günü 27 derece yengeç burcunda 23:48’de oluşacak. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalar konusundan etkileneceksiniz. Duygusal olarak tepki verebilir kardeşlerinizle sorun yaşayabilirsiniz. Küsme, kırılma ve darılmak gündeme gelebilir. Ticari işlerle ilgili gecikme, erteleme ve iptaller yaşanabilir.  Mars Oğlak burcuna 25 Ocak’ta geçecek. Yurt dışında ticari iş yapmak e-ticaret gibi konularda araştırmalarda bulunacaksınız. Venüs Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor. 30 Ocak’ta gerilemesini sonlandıracak. Süre gelen bir davanız varsa dava ile ilgili olumlu sonuçlar almaya başlayabilirsiniz.  Jüpiter 11 Mayıs’a kadar balık burcunda kalacak. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projesi oluşturabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar ocak ayındaki gezegen transitlerinden bahsedecek olursak Güneş Oğlak burcunda ilerliyor. Ortaklaşa kazançlar, ortaklaşa gelirler konusunda eşinizin ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyeceksiniz. 2 Ocak’ta Merkür kova burcuna geçti. Merkür, iletişim, eğitim, ticaret, tanıtım, satış, pazarlama, yakın çevre gezileri,  sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akraba ilişkilerinizde özgün sıra dışı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Rasyonel ve akılcı iletişim benimseyebilirsiniz. Entellektüellik, bilim ve teknoloji ile ilgili konular, uçak ve uzay bilimleri ilginizi çekebilir. Hızlı düşünme ve konuşma nedeniyle sabırsız ve karşındakinin sözünü kesen bir durum oluşabilir. Merkür yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında yeni müşterilerle bulmak için toplantılar yapabilir anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz.  Merkür gerilemesi kova burcunda 14 Ocak’ta başlayacak. Yurt dışı seyahatleriniz ertelenebilir rezervasyonlarınız iptal olabilir. Seyahat esnasında bavullarınız kaybolabilir. İletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Bir ayda bir yeni ay ve dolunay gerçekleşir. Yeni ay, 2 Ocak günü Oğlak burcunun 12.derecesinde oluştu. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde eşinizin ailenizin, varsa ortağınızın parası ile ilgili yeni kararlar alabilir paranın yönetimi ile ilgili tasarrufta bulunabilirsiniz. Venüs Plüton kavuşumu nedeniyle geçmişten gelen konularda sorunları çözmek için adım atabilirsiniz.   Dolunay 17 Ocak Pazartesi günü 27 derece yengeç burcunda 23:48’de oluşacak. Kendi kazandığınız para alanında güçlü arzular duyarak yeni para kaynakları elde etmek için çalışmak ve üretmek isteyeceksiniz. Daha önceden değerlendirmediğiniz bazı teklif ve fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir. Ticari olarak zorluklar çekebilirsiniz.  Mars Oğlak burcuna 25 Ocak’ta geçecek. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Venüs Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor. 30 Ocak’ta gerilemesini sonlandıracak. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı vergi ve prim borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Jüpiter 11 Mayıs’a kadar balık burcunda kalacak. İş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Terfi edebilir promosyon ve transfer teklifi alabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili Yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar ocak ayındaki gezegen transitlerinden bahsedecek olursak Güneş Oğlak burcunda ilerliyor. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık, danışmanlık konularında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. 2 Ocak’ta Merkür kova burcuna geçti. Merkür, iletişim, eğitim, ticaret, tanıtım, satış, pazarlama, yakın çevre gezileri,  sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akraba ilişkilerinizde özgün sıra dışı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Rasyonel ve akılcı iletişim benimseyebilirsiniz. Entellektüellik, bilim ve teknoloji ile ilgili konular, uçak ve uzay bilimleri ilginizi çekebilir. Hızlı düşünme ve konuşma nedeniyle sabırsız ve karşındakinin sözünü kesen bir durum oluşabilir. Merkür ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler evinize gelecek. Aile şirketi kurmaya karar verebilirsiniz. Aile işinizi büyütmek ve geliştirmek için başka alanlara yatırım yapabilirsiniz. Merkür gerilemesi kova burcunda 14 Ocak’ta başlayacak. Ortak kazançlar ve ortak gelirlerde beklediğiniz kazançları elde edemeyebilirsiniz. Ödenmemiş borçlarınız ortaya çıkabilir. Gelirler ve nakit akışında gecikme erteleme iptaller yaşanabilir.  Yeni ay, 2 Ocak günü Oğlak burcunun 12.derecesinde oluştu. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ilişkinizi daha ileriye ve iyileştirmeye yönelik çalışmalarda bulunabilirsiniz. İlişkisi olanlar daha ileri aşamaya taşıma kararı verebilirler. Geçmişte sorun olan ilişkileri masaya yatırarak iyileştirerek devam kararı alabilirsiniz.  Dolunay 17 Ocak Pazartesi günü 27 derece yengeç burcunda 23:48’de oluşacak. Burcunuzda oluşacak dolunay nedeniyle kişiliğinizi, tarzınızı, tavrınızı yansıtırken kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda güç ve ego savaşlarına girerek kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde eskiden kalan sorunlarla ilgili tekrar gündem oluşabilir. İletişim sorunları ve yanlış anlaşılmalar sizi zora sokabilir. Mars Oğlak burcuna 25 Ocak’ta geçecek. Ortaklık kurmak için karar alabilir ve bu konuda araştırmalarda bulunabilirsiniz. Venüs Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor. 30 Ocak’ta gerilemesini sonlandıracak. İkili ilişkiler ve evliliğinizde yanlış anlaşılmalar sorunlar ve problemler ortadan kalkacak. Jüpiter 11 Mayıs’a kadar balık burcunda kalacak. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık, hukuksal konular alanında büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Ruhsal şifa ve ilahi korunma yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar ocak ayındaki gezegen transitlerinden bahsedecek olursak Güneş Oğlak burcunda ilerliyor. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ve çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. İş yapma biçiminizde kariyer ve sorumluluklarınızı ön plana alarak harekete geçeceksiniz. 2 Ocak’ta Merkür kova burcuna geçti. Merkür, iletişim, eğitim, ticaret, tanıtım, satış, pazarlama, yakın çevre gezileri,  sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akraba ilişkilerinizde özgün sıra dışı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Rasyonel ve akılcı iletişim benimseyebilirsiniz. Entellektüellik, bilim ve teknoloji ile ilgili konular, uçak ve uzay bilimleri ilginizi çekebilir. Hızlı düşünme ve konuşma nedeniyle sabırsız ve karşındakinin sözünü kesen bir durum oluşabilir. Merkür ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınıza gelecek. İletişiminizi arttırarak geliştirebilirsiniz. Merkür gerilemesi kova burcunda 14 Ocak’ta başlayacak. Evliliğinizde ve ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Ortaklık kurmak için yapacağınız çalışmalarda gecikme ve ertelenme yaşanabilir.   Yeni ay, 2 Ocak günü Oğlak burcunun 12.derecesinde oluştu. Gündelik işlerinizi yaparken iş arkadaşlarınız ve çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Venüs Plüton kavuşumunun etkisiyle eski konular tekrar gündeminize gelebilir. Sağlık konularında dikkatli olmanız gerekecek. Kemik, iskelet sistemi, dizler ve dişlerinizle ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Dolunay 17 Ocak Pazartesi günü 27 derece yengeç burcunda 23:48’de oluşacak. Arkanızdan dönen işler, gizli düşmanların yaptıkları, dedikodular önünüze düşecek. Bu konuda gereğini yapacaksınız. Söylemek istediklerinizin tamamını söyleyemesenizde içinizi dökeceksiniz. Mars Oğlak burcuna 25 Ocak’ta geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ve çalışma arkadaşlarınızla birlikte harekete geçecek, kendinizi gösterecek ve duruş sergileyeceksiniz.  Venüs Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor. 30 Ocak’ta gerilemesini sonlandıracak. İkili ilişkiler ve beşeri ilişkilerde  anlaşma ve uyum  gündeminize gelecek. Jüpiter 11 Mayıs’a kadar balık burcunda kalacak. Ezoterik ve metafizik konularında yeni bilgiler edinmek için  kitap okuyabilir ve eğitim alabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar ocak ayındaki gezegen transitlerinden bahsedecek olursak Güneş Oğlak burcunda ilerliyor. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konusunda kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. 2 Ocak’ta Merkür kova burcuna geçti. Merkür, iletişim, eğitim, ticaret, tanıtım, satış, pazarlama, yakın çevre gezileri,  sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akraba ilişkilerinizde özgün sıra dışı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Rasyonel ve akılcı iletişim benimseyebilirsiniz. Entellektüellik, bilim ve teknoloji ile ilgili konular, uçak ve uzay bilimleri ilginizi çekebilir. Hızlı düşünme ve konuşma nedeniyle sabırsız ve karşındakinin sözünü kesen bir durum oluşabilir. Merkür gündelik işler, çalışma arkadaşları ve sizin için çalışan kişilerle iletişiminiz ve sağlık alanınıza gelecek. İş arkadaşlarınıza karşı demokratik ve çoğulcu yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Merkür gerilemesi kova burcunda 14 Ocak’ta başlayacak. Gündelik işlerinizi yürütürken gönderdiğiniz elektronik postalar ve evraklar yanlış yere gidebilir. İşlerinizle ilgili gecikme erteleme ve yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Bilgisayar ve elektronik aletler telefonlarınız bozulabilir yedekleme yapmakta yarar olacak.   Yeni ay, 2 Ocak günü Oğlak burcunun 12.derecesinde oluştu. Spekülatif kazançlar konusunda hisse senedi, tahvil, bitcoin sanal para gibi konularda yatırım yapma kararı alabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışabilirsiniz. Venüs plüton kavuşumu nedeniyle daha önce ilişkinizin sona erdiği sevdiğiniz kişiyle tekrar ilişkinizi değerlendirme ve barışma ihtimaliniz oluşabilir. Dolunay 17 Ocak Pazartesi günü 27 derece yengeç burcunda 23:48’de oluşacak. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla dernek, klüp ve sivil toplum örgütlerinde görev almak için rekabet edebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla aranızda söz dalaşları yaşayabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla görüşmeme kararı alabilirsiniz.  Mars Oğlak burcuna 25 Ocak’ta geçecek. Çocuklarınızla birlikte zaman geçirerek müzik ve spor eşliğinde keyifli zaman paylaşabilir aktivite yapabilirsiniz. Venüs Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor. 30 Ocak’ta gerilemesini sonlandıracak. Sevgi aşk ve ilişkilerde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırabilirsiniz. Jüpiter 11 Mayıs’a kadar balık burcunda kalacak. İkili ilişkiler ve evliliğinizde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Ortak işler yapmak için karar alabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili Terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar ocak ayındaki gezegen transitlerinden bahsedecek olursak Güneş Oğlak burcunda ilerliyor. Eviniz ve yerleşim yerinizde yeni değişiklikler tadilat tamirat vb. Gibi çalışmalar yapabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizi arttıracak ve gayrimenkul alım satım kiralama konuları ile ilgileneceksiniz. 2 Ocak’ta Merkür kova burcuna geçti. Merkür, iletişim, eğitim, ticaret, tanıtım, satış, pazarlama, yakın çevre gezileri,  sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akraba ilişkilerinizde özgün sıra dışı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Rasyonel ve akılcı iletişim benimseyebilirsiniz. Entellektüellik, bilim ve teknoloji ile ilgili konular, uçak ve uzay bilimleri ilginizi çekebilir. Hızlı düşünme ve konuşma nedeniyle sabırsız ve karşındakinin sözünü kesen bir durum oluşabilir. Merkür sevgi aşk ve ilişkiler, hobiler, çocuklarınızla iletişim, spekülatif kazançlar alanınıza gelecek. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konusunda yeni başlangıçlarda bulunabilir farklı yatırım araçlarına yatırım yapabilirsiniz. Merkür gerilemesi kova burcunda 14 Ocak’ta başlayacak. Çocuklarınızla iletişiminizde yanlış anlaşılmalar iletişim problemleri yaşanabilir. Hobilerinizi meslek haline getirmek için yapacağınız çalışmalarda gecikme erteleme ve engellenme yaşayabilirsiniz. Yeni ay, 2 Ocak günü Oğlak burcunun 12.derecesinde oluştu. Ev satın almak ya da kiralama konusunda karar verebilirsiniz. Venüs plüton kavşumu nedeniyle daha önceden değerlendirmediğiniz bazı teklif ve fırsatlar tekrar karşınıza gelebilir. Dolunay 17 Ocak Pazartesi günü 27 derece yengeç burcunda 23:48’de oluşacak. İş hayatınız ve kariyerinizde güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Anlaşma ve sözleşmelerle ilgili sorunlar, ertelemeler ve gecikmeler oluşabilir. Bazı projeleriniz engellenebilir ya da iptal olabilir. İstediğinizi elde edememek sizi yoracak ve üzecek. Mars Oğlak burcuna 25 Ocak’ta geçecek. Ev değiştirmek kiralamak şehir değiştirmek gibi karar alabilir bu kararları hayata geçirmek için adım atabilirsiniz. Venüs Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor. 30 Ocak’ta gerilemesini sonlandıracak. İkili ilişkiler ve beşeri ilişkilerde anlaşmazlık ve sorunlar ortadan kalkacak. Jüpiter 11 Mayıs’a kadar balık burcunda kalacak. Gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde merhametli affedici ve bağışlayıcı davranışlar ve tavırlar geliştireceksiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili Akrep burcu ve yükselen burcu Akrep olanlar ocak ayındaki gezegen transitlerinden bahsedecek olursak Güneş Oğlak burcunda ilerliyor. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, tanıtım satış ve pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. 2 Ocak’ta Merkür kova burcuna geçti. Merkür, iletişim, eğitim, ticaret, tanıtım, satış, pazarlama, yakın çevre gezileri,  sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akraba ilişkilerinizde özgün sıra dışı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Rasyonel ve akılcı iletişim benimseyebilirsiniz. Entellektüellik, bilim ve teknoloji ile ilgili konular, uçak ve uzay bilimleri ilginizi çekebilir. Hızlı düşünme ve konuşma nedeniyle sabırsız ve karşındakinin sözünü kesen bir durum oluşabilir. Merkür aile bireylerinizle iletişim, ev ve gayrimenkul konularında yeni adımlar atmak ve aile büyüklerinizle ilgili atalarınızın geçmişini öğrenmek isteyebilirsiniz. Merkür gerilemesi kova burcunda 14 Ocak’ta başlayacak. Aile bireylerinizle iletişiminizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Yeni ay, 2 Ocak günü Oğlak burcunun 12.derecesinde oluştu. Yeni ay ticari işlerinizle ilgili yeni kararlar almak yeni başlangıçlarda bulunmak yeni sayfalar açmak için  harekete geçeceksiniz. Daha önce değerlendirmediğiniz fırsatlar ve teklifleri değerlendirebilir tanıtım satış ve pazarlama konularında çalışmalarda bulunabilirsiniz. Dolunay 17 Ocak Pazartesi günü 27 derece yengeç burcunda 23:48’de oluşacak. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında çalışmalar yapmak için içinizde güçlü istek duyabilirsiniz. Yurt dışı seyahatlerinizle ilgili gecikme erteleme ya da iptaller oluşabilir. Mars Oğlak burcuna 25 Ocak’ta geçecek. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güzelleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Venüs Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor. 30 Ocak’ta gerilemesini sonlandıracak. Ticari ilişkilerde işlerinizi rahat bir akış ile yerine getireceksiniz. Jüpiter 11 Mayıs’a kadar balık burcunda kalacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevginizi büyütüp geliştirebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili Yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar ocak ayındaki gezegen transitlerinden bahsedecek olursak Güneş Oğlak burcunda ilerliyor. Kendi kazandığınız para alanında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Yeni gelir kaynakları elde etmek için araştırmalar yapabilir bu konularda fırsatlar araştırabilirsiniz. 2 Ocak’ta Merkür kova burcuna geçti. Merkür, iletişim, eğitim, ticaret, tanıtım, satış, pazarlama, yakın çevre gezileri,  sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akraba ilişkilerinizde özgün sıra dışı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Rasyonel ve akılcı iletişim benimseyebilirsiniz. Entellektüellik, bilim ve teknoloji ile ilgili konular, uçak ve uzay bilimleri ilginizi çekebilir. Hızlı düşünme ve konuşma nedeniyle sabırsız ve karşındakinin sözünü kesen bir durum oluşabilir. Merkür iletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, tanıtım satış pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler alanınıza geldi. Rasyonel ve mantıklı konuşmalar yapabilir iletişiminizi bu eksene oturtabilirsiniz. Merkür gerilemesi kova burcunda 14 Ocak’ta başlayacak. Ticari işlerinizle ilgili erteleme, gecikme ve iptaller yaşayabilirsiniz. Yakın çevre gezilerinde sorunlar çıkabilir. Yeni ay, 2 Ocak günü Oğlak burcunun 12.derecesinde oluştu. Kendi kazandığınız para alanında yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Venüs plüton kavuşumu nedeniyle daha önceden değerlendirmediğiniz bazı teklif ve fırsalar tekrar değerlendirmeniz için karşınıza gelebilir. Dolunay 17 Ocak Pazartesi günü 27 derece yengeç burcunda 23:48’de oluşacak. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlık yapmasıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Manüplatif ve kontrolcü davranabilirsiniz. Bazı söylemek istediklerinizi söylemekte zorlanabilirsiniz. Geçmişten gelen konularda sorunları çözmek için masaya yatırmak ve çözüm yolları geliştirmek gündeminizde olacak. Mars Oğlak burcuna 25 Ocak’ta geçecek. Kendi öz değerinizin farkında olacak bunu insanlara yansıtacaksınız. Venüs oğlak burcundaki gerilemesini 30 Ocak’ta sonlandıracak. Nakit akışındaki gecikmeler, engellenmeler ve ertelenmeler normal akışa dönüşecek. Jüpiter 11 Mayıs’a kadar balık burcunda kalacak. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili Oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar ocak ayındaki gezegen transitlerinden bahsedecek olursak Güneş Oğlak burcunda ilerliyor. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda kişiliğinizi, tarzınızı, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi anlatan bir sunum hazırlayabilirsiniz. 2 Ocak’ta Merkür kova burcuna geçti. Merkür, iletişim, eğitim, ticaret, tanıtım, satış, pazarlama, yakın çevre gezileri,  sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akraba ilişkilerinizde özgün sıra dışı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Rasyonel ve akılcı iletişim benimseyebilirsiniz. Entellektüellik, bilim ve teknoloji ile ilgili konular, uçak ve uzay bilimleri ilginizi çekebilir. Hızlı düşünme ve konuşma nedeniyle sabırsız ve karşındakinin sözünü kesen bir durum oluşabilir. Merkür kendi kazandığınız para alanına gelecek. Rasyonel ve mantıklı karar alarak kazandığınız paranın bir bölümünü yatırım için ayırabilirsiniz.  Merkür gerilemesi kova burcunda 14 Ocak’ta başlayacak. Nakit akışında problem yaşayabilir beklediğiniz gelirlerin elde edilmesinde gecikme ve ertelenme yaşanabilir. Yeni ay, 2 Ocak günü Oğlak burcunun 12.derecesinde oluştu. Kendinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek ve sağlıklı beslenmek için program uygulama kararı verebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için daha fazla çalışmak ve üretmek gündeminizde olacak. Dolunay 17 Ocak Pazartesi günü 27 derece yengeç burcunda 23:48’de oluşacak. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlık yapmasıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. İkili ilişkiler, ortaklık, danışmanlık ve evlilik konularında daha önceki eylemlerinizin sonucunu alacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Kendi dediklerinizin olmasında diretebilir manüplatif ve kontrolcü tavırlar geliştirebilirsiniz. Bazı sözleri söylemek isteyebilirsiniz ancak engeller ve blokajlarla karşılaşabilirsiniz. Geçmiş konular tekrar gündeminize gelecek.  Mars Oğlak burcuna 25 Ocak’ta geçecek. Harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Venüs oğlak burcundaki gerilemesini 30 Ocak’ta sonlandıracak. Dış görünüşünüzü değiştirmek ve farklı bir tarz benimsemek için karar alabilirsiniz.  Jüpiter 11 Mayıs’a kadar balık burcunda kalacak. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde  merhametli, affedici ve bağışlayıcı olacaksınız. Ruhsal ve ilahi şifalanmadan yararlanacaksınız.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar ocak ayındaki gezegen transitlerinden bahsedecek olursak Güneş Oğlak burcunda ilerliyor. Güneş on ikinci evinizde yer alacağı için yönetselliğinizi karakterinizi daha geri plandan ifade edeceksiniz. 2 Ocak’ta Merkür kova burcuna geçti. Merkür, iletişim, eğitim, ticaret, tanıtım, satış, pazarlama, yakın çevre gezileri,  sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akraba ilişkilerinizde özgün sıra dışı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Rasyonel ve akılcı iletişim benimseyebilirsiniz. Entellektüellik, bilim ve teknoloji ile ilgili konular, uçak ve uzay bilimleri ilginizi çekebilir. Hızlı düşünme ve konuşma nedeniyle sabırsız ve karşındakinin sözünü kesen bir durum oluşabilir. Merkür burcunuzda seyahat edecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda rasyonel ve mantıklı harekete geçeceksiniz.  Merkür gerilemesi kova burcunda 14 Ocak’ta başlayacak. Sağlığınızla ilgili sorunlar yaşamamak için dikkatli olmalısınız. Yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Yeni ay, 2 Ocak günü Oğlak burcunun 12.derecesinde oluştu. Uzun süre kapalı yerlerde çalışabilirsiniz. Yurt dışı işlerle ilgili yeni kararlar ve yeni başlangıçlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınabilirsiniz. Spiritüel konularda eğitim almak bilginizi arttırmak isteyebilirsiniz. Dolunay 17 Ocak Pazartesi günü 27 derece yengeç burcunda 23:48’de oluşacak. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlık yapmasıdır. Gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Manüplatif ve baskıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Geçmişten gelen konularla ilgili konuşmalar yapabilir. Bası altında engelleyici ve kışkırtıcı tarzda kendinizi ifade edebilirsiniz.  Mars Oğlak burcuna 25 Ocak’ta geçecek. Harekete geçmek isterken daha geriden daha ön plana çıkmadan kendinizi gösterecek ve duruş sergileyeceksiniz. Venüs oğlak burcundaki gerilemesini 30 Ocak’ta sonlandıracak. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Platonik duygular besleyebilirsiniz. Jüpiter 11 Mayıs’a kadar balık burcunda kalacak. Kendi kazandığınız para alanında yeni şans ve fırsatlar elde edeceksiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar ocak ayındaki gezegen transitlerinden bahsedecek olursak Güneş Oğlak burcunda ilerliyor. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde kişiliğinizi, karakterinizi ve yönetselliğinizi oğlak burcu doğasında yansıtacaksınız. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizi yerine getirecek kariyer ve iş odaklı harekete geçeceksiniz. 2 Ocak’ta Merkür kova burcuna geçti. Merkür, iletişim, eğitim, ticaret, tanıtım, satış, pazarlama, yakın çevre gezileri,  sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akraba ilişkilerinizde özgün sıra dışı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Rasyonel ve akılcı iletişim benimseyebilirsiniz. Entellektüellik, bilim ve teknoloji ile ilgili konular, uçak ve uzay bilimleri ilginizi çekebilir. Hızlı düşünme ve konuşma nedeniyle sabırsız ve karşındakinin sözünü kesen bir durum oluşabilir. Merkür kova burcunda seyahat edecek. İletişim yöntemlerinizde daha ortaya çıkmadan arka plandan konuşmalar ve projeler yürütebilirsiniz. Merkür gerilemesi kova burcunda 14 Ocak’ta başlayacak. Gizli düşmanlarınızın yaptığı ortaya çıkabilir. Arkanızdan dedikodunuzun yapıldığını duyabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Yeni ay, 2 Ocak günü Oğlak burcunun 12.derecesinde oluştu. Arkadaşlarınızla ortak iş yapma kararı alabilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde artış sağlamak için yapılması gerekenleri planlayabilirsiniz. Yeni bir arkadaş çevresine girebilir sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Dolunay 17 Ocak Pazartesi günü 27 derece yengeç burcunda 23:48’de oluşacak. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlık yapmasıdır. Sevdiğiniz kişiyle egosal ve güç gösterilerine yönelik tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Manüplatif ve baskıcı davranışlar geliştirebilirsiniz. Daha önceden gündem olmuş konularla ilgili tekrar konuşmanız gereken konular ortaya çıkabilir. Spekülatif kazançlarda risk alarak kayıp yaşayabilirsiniz. Mars Oğlak burcuna 25 Ocak’ta geçecek. Dernek klüp ve sivil toplum kuruluşlarında görev alabilir yönetimde yer almak isteyebilirsiniz. Venüs oğlak burcundaki gerilemesini 30 Ocak’ta sonlandıracak. Arkadaşlarınızla iletişiminizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri ortadan kalkacak. Jüpiter 11 Mayıs’a kadar balık burcunda kalacak. Ruhsal şifa ve ilahi korunma elde edeceksiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Siz de fikrinizi belirtin