ŞUBAT AYI AYLIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burçları ve yükselen burcu koç olanlar şubat ayında sizleri bekleyen gelişmelerden bahsedersek; Venüs 4 Şubatta burç değiştirerek oğlak burcuna geçti. Sizin iş hayatı ve kariyer alanınızda güzel gelişmeler ve değişimler yapmanıza yardımcı olacak. Güzellik ve estetik sektöründe kariyer yapmak isteyebilirsiniz. İşinize yatırım yapabilirsiniz işlerinizi büyütebilirsiniz. Şubat ayındaki tutulmaların ilki 5 şubatta kova burcunda olan yeniay. Bu tutulma sizi sosyal çevre, arkadaşlar, gruplar ve dernekler alanından etkileyecek. Yeni arkadaş gruplarına katılabilir. Sosyal sorumluluk projeleri için dernek ve vakıflarda aktif görev alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Merkür burç değiştirerek 10 Şubat’ta balık burcuna geçecek. Merkür sizin bilinçaltı, arkadan dönen işler, kapalı yerlerde yapılan çalışmalar, hastaneler ve hapishaneleri anlatan hayat alanınıza yerleşecek. Dedikodunuz yapılabilir ve bunları duyabilirsiniz. Bilinçaltınız aktif hale gelebilir. Eski yaşadığınız olaylar hakkında düşünebilir ve onları net hatırlayabilirsiniz. 13 Şubatta yönetici gezegeniniz Mars Uranüsle kavuşacak. Ani sürpriz beklenmedik davranışlarda bulunabilir. Spontane bir şekilde aniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. Mars 14 Şubatta Boğa burcuna geçecek ve sizi daha fazla para kazanmanız için cesaretlendirecek harekete geçirecek. Sevgililer  gününde ilişkisi olan koçlar zorlanacaklar ve sevdikleri ile problem yaşayacaklar.  18 Şubatta Venüs Satürnle kavuşacak sizin iş hayatınızda kariyerinizde disipline olmanıza sistem kurmanıza yol açacak. Merkür Neptünle 19 şubatta kavuşacak ve hayal gücü ve ilhamı kullanarak  iletişiminizi zenginleştireceksiniz. Dolunay 19 Şubatta Ay Başak burcunda, Güneş ise Balık burcunda olacak ve sizi gündelik işler, çalışanlar, hastalıklar alanından etkileyecek. İşinizle ilgili çok detaycı düşünebilir, titizlenebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. 22 Şubatta teklifleri, işleri ve projeleri gereğinden fazla büyük olarak değerlendirebilirsiniz. 23 Şubatta değişim ve dönüşüm enerjisi dolu olup iş hayatınızda bu değişim ve dönüşümü gerçekleştirmek isteyeceksiniz.

 

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar Şubat ayında sizleri bekleyen gelişmelerden bahsedersek; Venüs 4 Şubat’ta burç değiştirerek oğlak burcuna geçti. Sizin yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konular alanınızdan etkileyecek. Yurtdışı seyahate çıkabilir, yeni bir eğitime başlayabilir ya da hukuksal alanda güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Şubat ayındaki ay   tutulmalarından ilki 5 Şubatta olan Kova burcundaki yeniay,  sizi iş hayatı ve kariyer alanınızdan etkileyecek. Yeni bir işe başlayabilir. Kariyer hayatınızda yeni adımlar ve aşamalar kaydedebilirsiniz. Merkür 10 Şubatta Balık burcuna geçecek. Sizin sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, dernekler, gruplar alanından etkileyecek. Arkadaşlarınızla iletişiminiz gelişecek ve empati yeteneğiniz artacak. Mars 13 Şubatta Uranüsle kavuşacak ani beklenmedik yön değişiklikleri sergileyebilirsiniz. Mars 14 Şubatta sizin burcunuza geçecek. Venüs Satürnle 18 Şubatta kavuşacak işinizle ilgili birikim yapmak için fırsat bulacaksınız. Merkür Neptünle 19 şubatta kavuşacak. Yazınsal ve düşünsel işlerinizde hayal gücünden ve ilhamın etkisinden yararlanacaksınız. Dolunay 19 Şubatta Ay balık burcunda, güneş başak burcundayken oluşacak dolunay sizi sosyal çevrenizden biri ile yeni bir tanışıklık getirebilir ve bu bir ilişkiye dönüşebilir. 22 Şubatta Venüs Jüpiter karesi iş fırsatlarını olduğundan büyük algılamanıza neden olabilir. 23 şubatta Venüs Plüton kavuşumu iş hayatınızda değişim ve dönüşüm yapma isteğini hayata geçireceğinizi göstermekte.

 

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar Şubat ayında sizleri bekleyen gelişmelerden bahsedersek; Venüs 4 Şubatta burç değiştirerek oğlak burcuna geçti. Sizi başkalarının kaynaklarını yönetme, borç, kredi, yabancı kaynak kullanımı alanından etkileyecek. Yabancı kaynak ihtiyacınız varsa bunu kolaylıkla halletmeniz olası. Şubat ayında gerçekleşecek ay  tutulmaların ilki 5 Şubatta kova burcunda yeniay olarak gerçekleşti. Sizi yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, yükseköğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konular alanından etkileyecek. Yabancılarla birlikte ticaret yapmak, yurtdışı seyahatlerde bulunma amaçlı yeni başlangıçlar olabilir. Merkür burç değiştirerek 10 Şubatta Balık burcuna geçecek İş hayatı ve kariyer alanında sizin anlaşmalar, sözleşmeler, duyurular yapmanıza yardımcı olacak. 13 şubatta Mars Uranüsle kavuşacak. Ani hareket etmek isteyebilir. Yön değişikliklerine kararsızlıklara yol açabilir. 14 Şubatta Mars Boğa burcuna geçecek. Perde arkasından işler yapabilir. Daha az görünür olmak isteyecek ve hareketlerinizi buna göre ayarlayacaksınız. Sevgililer gününde Jüpiter güzel bir alanda seyrettiği için ikili ilişkileriniz ve sevdiğinizle olan ilişkilerinizde büyüme ve gelişme fırsatı yakalayacaksınız. Venüs Satürnle 18 Şubatta kavuşacak. Yurtdışı ile ilişkili işlerinizi sistem kurarak disipline edeceksiniz. Merkür Neptün kavuşumu 19 şubatta gerçekleşecek. Tasarımcı hayal gücünüzü arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız çalışmalarda kullanacaksınız. Dolunay 19 şubatta Ay başak burcunda  güneş balık burcundayken gerçekleşecek ve sizi iş hayatı ve kariyer alanınızla  eviniz aileniz alanından etkileyecek. İşiniz ve kariyerinize daha fazla zaman ayırarak başarınıza başarı katabilir öte yandan ailenizi ihmal edebilirsiniz. Denge hali herkes için daha iyi olacak. 22 şubatta Merkür Jüpiter karesi iş fırsatlarını gereğinden fazla büyük algılamanıza neden olacak.  23 şubatta Venüs plütonla kavuşuyor yurtdışı işlerle ilgili değişim ve dönüşüm fırsatı elde edeceksiniz.

 

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar Şubat ayında sizleri bekleyen gelişmelerden bahsedersek; Venüs 4 şubat’ta burç değiştirerek oğlak burcuna geçti. Sizi ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanından etkileyecek. Evli olan yengeç burçları eşleri ile güzel zamanlar geçirebilir. Anlaşma ve uyum sağlayabilirler. Ortaklıkları olan yengeç burçları ise ortakları ile verimli çalışmalarda bulunabilirler. Şubat ayında gerçekleşecek olan tutulmaların ilki 5 Şubattaki Kova burcundaki yeniay. Sizi başkalarının kaynaklarını yönetme, borç, kredi, miras alanından etkileyecek. Başkalarının paralarını yönetebilir. Borç alma, kredi kullanma gibi yabancı kaynak kullanımı gibi finansal ihtiyaçlarınız için yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Merkür 10 Şubatta burç değiştirerek Balık burcuna geçecek ve sizin yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, yükseköğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konular alanında sözleşmeler, anlaşmalar, duyurular yapmanıza yardımcı olacak. Mars Uranüsle 13 Şubatta kavuşacak arkadaşlarınızla ilgili karar alıp hemen uygulamak isteyebilirsiniz. Ani karar değişiklikleri ve yön değişiklikleri sizi etkileyebilir. Mars 14 Şubatta boğa burcuna geçecek ve sizi sosyal çevre, arkadaşlar, gruplar, dernekler alanından etkileyecek. Arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Sevgililer gününde ikili ilişkilerde eşiniz ya da sevgilinizle sevgi, aşk, dolu zamanlar yaşayabilirsiniz. Venüs Satürnle 18 Şubatta kavuşacak. İkili ilişkilerinizi güçlendirmek için size fırsat verecek. 19 Şubatta Merkür Neptünle kavuşacak. Projelerinizi hazırlarken daha vizyon sahibi olacaksınız. Yeni yollar, yöntemler, metodlar geliştirecek, tasarımcı hayal gücünüzden yararlanacaksınız. Dolunay 19 Şubatta ay başak burcunda, güneş balık burcundayken gerçekleşecek ve sizi yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konular alanından etkileyecek. Kardeşleriniz varsa yakın akrabalarınız ile yurtdışı seyahatlere çıkabilir. Sosyal medya alanında etkin çalışmalarda bulunabilir. İletişim ve eğitim konusunda kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. 22 Şubatta Merkür Jüpiter karesi iş fırsatlarını olduğundan daha büyük algılamanıza neden olacak. 23 Şubatta Venüs Plüton kavuşumu ikili ilişkilerde ilişkiniz için gerekli değişim ve dönüşümü gerçekleştirmenize yardımcı olacak.

 

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar şubat ayında sizleri bekleyen gelişmelerden bahsedersek; Venüs 4 Şubatta burç değiştirerek oğlak burcuna geçti. Sizi gündelik işleriniz, sizin için çalışan kişiler, sağlığınız alanından etkileyecek. Gündelik işlerinizi yaparken birlikte çalıştığınız kişilerle güzel ilişkiler geliştirebileceksiniz. Şubat ayında gerçekleşen ay tutulmalarının ilki 5 Şubatta Kova burcundaki yeniay, sizi ikili ilişkiler alanında yeni başlangıçlar yapmanıza ortaklık kurmak isterseniz bunu gerçekleştirmenize imkan tanıyacak. Merkür burç değiştirerek 10 Şubatta balık burcuna geçecek. Sizi başkalarının kaynaklarını yönetme, borç, kredi, miras gibi konularda anlaşma, sözleşme, duyuru yapmanıza fırsat sağlayacak. Mars Uranüs kavuşumu 13 Şubatta olacak. İş hayatınızda ani karar alıp yön değişiklikleri yapabilirsiniz. Mars 14 Şubatta Boğa burcuna geçecek iş hayatı ve kariyer alanında yeni atılımlar yapmanıza, harekete geçmenize destek verecek. Sevgililer gününde aşk ve ilişkiler evinizde yer alan Jüpiter bu alanda büyüme gelişme şansı sağlayacak. Venüs Satürnle 18 Şubatta kavuşacak. Gündelik işlerinizi yaparken istediğiniz sistemi ve disiplini oluşturacaksınız. Merkür Neptün kavuşumu 19 Şubatta oluşacak. Yabancı kaynak ihtiyacınız için araştırma yaparken beklediğiniz anlaşma ve sözleşme şartlarını sağlayamayıp hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Dolunay 19 Şubatta ay başak burcunda güneş balık burcundayken oluşacak ve sizi başkalarının parasını yönetme, kredi, borç, miras gibi alanlarla kendi kazandığınız para, yatırım ve harcamalar alanından etkileyecek. Harcamalarınız artabilir. Yabancı kaynak kullanımınıza ihtiyaç duyabilir. Finansal anlamda düşünmeniz ve planlama yapmanız gereken zamanlar. 22 şubatta teklifleri ve fırsatları Merkür Jüpiter karesi nedeniyle gereğinden fazla olarak değerlendirebilirsiniz. 23 Şubatta Venüs Plüton kavuşumu gündelik işlerinizde gerekli değişiklikleri yapmak için fırsat sağlayacak.

 

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili Başak burcu ve yükselen burcu Başak olanlar Şubat ayında sizleri bekleyen gelişmelerden bahsedersek; Venüs 4 Şubatta burç değiştirerek oğlak burcuna geçti sizi aşk, ilişkiler, çocuklar, hobiler ve spekülatif kazançlar alanından etkileyecek. Sevdiğinizle güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Borsa ve şans oyunları gibi spekülatif alanlardan kazanç elde edebilirsiniz. Şubat ayında gerçekleşecek tutulmaların ilki 5 Şubatta gerçekleşen kova burcundaki yeniay sizi gündelik çalışmalar, sizin için çalışan kişiler ve sağlığınız alanından etkileyecek. Gündelik rutin işlerinizi yaparken yeni başlangıçlar, yeni yollar ve yöntemler geliştirebilirsiniz. Sizin gibi sağlık fanatiği olan biri için sağlık alanında diet yapmak, spora başlamak, sağlıklı yiyecekler yemek planlarınız arasında yer alacak. Merkür 10 Şubatta burç değiştirerek balık burcuna geçecek. Sizi ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanından etkileyecek. İkili ilişkilerinizde karşı tarafla uyumlu ve uzlaşmacı bir tavır sergileyebilirsiniz. Ortaklık kurmak isterseniz sözleşmeler, anlaşmalar ve duyurular için uygun bir zaman dilimi. Mars Uranüs kavuşumu 13 Şubatta yurtdışı işler alanınızda ani kararlar almanıza yön değişikliklerine neden olacak. Mars 14 Şubatta Boğa burcuna geçecek ve sizi yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konular alanından etkileyecek. Yeni bir eğitim almak isteyebilir, yarım kalmış yüksek öğreniminiz için harekete geçebilirsiniz. Sevgililer gününde aşk ve ilişkiler alanında ilişkinizi kalıcı ve sağlamlaştırmak için adım atabilirsiniz. Merkür Neptün kavuşumu 19 Şubatta ikili ilişkiler alanında hayal gücü, romantizm, getirecek. Dolunay 19 Şubatta ay başak burcundayken ve güneş balık burcundayken oluşacak sizin burcunuzda olacağı için sizi kişiliğiniz, projeleriniz, hedefleriniz, dış görünüşünüz alanında değişiklikler yapmak istemenize neden olacak. İkili ilişkilerinizde ve ortaklıklarınız alanında tasarımcı hayal gücünüzden yararlanarak şanslı olduğunuz iletişiminizin güçlü olduğu bir dönem. 22 Şubatta Merkür Jüpiter karesi fırsatları teklifleri olduğundan büyük algılamanıza neden olacak. 23 Şubatta Venüs Plüton kavuşumu istediğiniz değişim ve dönüşümü aşk ve ilişkiler alanında gerçekleştirmenize neden olacak.

 

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili Terazi burcu ve yükselen burcu Terazi olanlar şubat ayında sizleri bekleyen gelişmelerden bahsedersek; Venüs 4 Şubatta burç değiştirerek oğlak burcuna geçti sizi, aileniz, aile bireyleriniz, eviniz, yerleşim yeriniz, atalarınız ve kökleriniz alanından etkileyecek. Aile bireylerinizle güzel ilişkiler geliştirebilir. Ev ve şehir değiştirmek isteyebilir ya da ev, arsa, tarla gibi emlak satın almak isteyebilirsiniz. Şubat ayında gerçekleşecek olan tutulmaların ilki 5 Şubatta kova burcunda yeniay olarak sizi aşk, ilişkiler, çocuklar, hobiler, spekülatif kazançlar alanından etkileyecek. Yeni bir kişi ile tanışabilir, flört etmeye başlayabilirsiniz. Çocuklarınız varsa birlikte zaman geçirebilir teknoloji, bilgisayar, elektronikle ilgili çalışmalarda bulunabilirsiniz.  Merkür burç değiştirerek 10 Şubatta Balık burcuna geçecek. Sizi gündelik rutin ilişkiler, sizin için çalışanlar, sağlık alanından etkileyecek. Birlikte çalıştığınız insanlarla güzel iletişim ve ilişkiler kuracaksınız. Mars Uranüsle kavuşacak 13 Şubatta. Ani yabancı kaynak ihtiyacınız ortaya çıkabilir. Borçlarla ilgili ödeme sıkıntılarınız olabilir. Mars 14 Şubatta boğa burcuna geçecek ve başkalarının parasını yönetme, borç, kredi, miras alanında harekete geçmenize neden olacak. Yabancı kaynak kullanmak istediğiniz takdirde bunun için harekete geçebileceksiniz. Sevgililer gününde terazi burçları ikili ilişkilerinde ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. 18 Şubatta Venüs satürnle kavuşacak. Aile bireyleri ile olan ilişkilerinizi güçlendirmek adına iyi bir fırsat değerlendirebilirsiniz. Dolunay 19 şubat’ta ay başak burcunda güneş balık burcundayken oluşacak sizin bilinçaltı, arka planda dönen işler, kapalı yerlerde hastaneler ve hapishanelerde ve gündelik işler alanınızda etkileyecek. Bilinçaltınız aktif hale gelebilir. Kapalı yerlerde yoğun çalışmalarda bulunabilirsiniz. 22 şubatta Merkür Jüpiter karesi nedeni ile gündelik işleriniz artabilir. Kapasitenizin üstünde bir iş yükü ile karşılaşabilirsiniz. 23 şubattaki Venüs Plüton kavuşumu nedeni ile evinizde istediğiniz değişiklikleri yapma fırsatını bulacaksınız.

 

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili Akrep burcu ve yükselen burcu Akrep olanlar şubat ayında sizleri bekleyen gelişmelerden bahsedersek; Venüs 4 Şubatta burç değiştirerek oğlak burcuna geçti. Sizi iletişim, sosyal medya, kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın akrabalarınız, yakın yerlere seyahatler alanından etkileyecek. Kardeşlerinizle iletişiminiz artabilir. Sosyal medyada aktif olmak ve güzel paylaşımlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Şubat ayında gerçekleşecek tutulmaların ilki 5 Şubatta kova burcunda yeniay olarak oluşacak ve sizi aile, aile bireyleri, ev, yerleşim yeri, emlak, arsa, tarla gibi gayrimenkul alanında etkileyecek. Aile bireyleri ile ilişkilerinizi geliştirebilir. Evinizi veya oturduğunuz şehri değiştirmek isteyebilirsiniz. Gayrimenkul alımında bulunmak için de karar verebilirsiniz. Merkür burç değiştirerek 10 Şubatta balık burcuna geçecek. Aşk ve ilişkiler alanında iletişiminiz güçlenecek ve iletişiminizde duygusal motifleri de kullanabilirsiniz. Mars Uranüs kavuşumu 13 Şubatta ikili ilişkiler alanında size ani hareket etme, yön değişiklikleri bırakıp gitme hissi verecek. Mars 14 Şubatta boğa burcuna geçecek ve ikili ilişkiler de size tartışma, ani hareket etme, düşünmeden harekete geçme fevri hareket etmenize neden olacak.  Sevgililer gününde sevdiğiniz insanla romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Venüs Satürn kavuşumu 18 Şubatta  sosyal medya alanında kendinizi göstermenize yol açabilir. Merkür Neptün kavuşumu 19 Şubatta aşk ve ilişkiler alanında duygusal zekanızdan da yararlanarak iletişiminizi güçlendirmenize neden olacak. Dolunay 19 Şubatta ay başak burcunda, güneş balık burcundayken gerçekleşecek ve sizi iş hayatınız kariyer alanınızla eviniz ve ailenize dikkat çekecek. İkisi arasında denge kurarak iş hayatınızdaki başarıyı sağlayabilirsiniz. 22 Şubatta Merkür Jüpiter karesi fırsatları ve teklifleri olduğundan büyük değerlendirmenize neden olacak. Kardeşler, kuzenler, yakın akrabalar arasında güzel ilişkiler kurmak için istediğiniz değişim ve dönüşümü uygulayacaksınız.

 

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar şubat ayında sizleri bekleyen gelişmelerden bahsedersek; Venüs 4 Şubatta burç değiştirerek oğlak burcuna geçti. Sizi kendi kazandığınız para, harcamalarınız ve yatırımlarınız alanından etkileyecek. Güzellik ve estetik alanında harcamalarınız artabilir. Kazanımlarınız ve birikimleriniz önemli olacak sağlam, kalıcı, yatırımlarda bulunmak için para kazanmanız gerektiğini düşüneceksiniz. Şubat ayında gerçekleşen tutulmalardan ilki 5 Şubatta kova burcunda yeniay gerçekleşti. İletişim, kardeşlerle ve kuzenlerle ilişkiler, sosyal medya, eğitim ve yakın çevre gezileri alanında yeni başlangıçlara yol açacak. Sosyal medya alanında kendinizi göstermek, blog, internet sitesi açmak isteyebilirsiniz. Merkür 10 Şubatta burç değiştirerek balık burcuna geçecek ve sizi aile, aile bireyleri ile ilişkiler, ev, yerleşim yeri alanlarında etkileyecek. Aile bireyleri ile iletişiminizi güçlendirebilirsiniz. Mars Uranüs kavuşumu 13 Şubatta olacak. Aşk ve ilişkiler alanında ani hareket etme, yön değişiklikleri ve belirsizlik sizi etkileyebilir. Mars 14 Şubatta boğa burcuna geçecek sizi aşk, ilişkiler, çocuklar, hobiler, spekülatif kaynaklardan para kazanma alanından etkileyecek. Aşk ve ilişkilerinizde harekete geçebilir, spor yapabilirsiniz. Borsa, şans oyunları gibi alanlarda şansınızı denemek isteyeceksiniz. Sevgililer gününde ani sürpriz ve beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. 18 Şubatta Venüs Satürn kavuşumu para kazanma alanında yeni kazanç alanları bulmanıza neden olacak. Harcamalarınızı da sistemli bir şekilde kontrol altına almanız gerekecek. Merkür Neptün kavuşumu 19 Şubatta kardeşler, kuzenler, yakın akrabalarınızla olan ilişkilerinizde empati yeteneğinizle birbirinizi daha kolay anlamanıza neden olacak. Dolunay 19 Şubatta ay başak burcunda güneş balık burcundayken gerçekleşecek sizi yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konular alanında ve kardeşlerinizle, yakın akrabalarınızla olan ilişkilerinizde sizi etkileyecek.  Sosyal medya alanında kendinizi gösterebilir. Yakın akrabalarınızla yurtdışında yabancılarla ticaret yapmak isteyebilirsiniz. 22 Şubatta Merkür Jüpiter karesi fırsatları ve teklifleri olduğundan büyük görmenize neden olacak. Venüs Plüton kavuşumu 23 Şubatta para kazanma alanında değişim ve dönüşüm ihtiyacınızı fark etmenizi bunu gerçekleştirmek için gerekli çalışmaları yapabileceğinizi gösteriyor.

 

OĞLAK BURÇLARI VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar şubat ayında sizleri bekleyen gelişmelerden bahsedersek; Venüs 4 Şubatta burç değiştirerek sizin burcunuza geçti. Kişiliğiniz, hedefleriniz, yeteneğiniz, dış görünüşünüz, projelerinizi güzel bir şekilde anlatacak ve yapmak istediğiniz değişiklikleri hayata geçirebileceksiniz. Şubat ayında gerçekleşen tutulmalardan ilki 5 Şubatta kova burcunda yeni ay olarak oluştu. Sizin kendi kazandığınız para, harcamalar, birikim ve yatırım alanınızdan etkiledi. Bu alanda yeni başlangıçlar yapabilir. Birikim ve yatırım konusunda yeni fikirlerinizi uygulayabilirsiniz. Yeni kazanç alanları konusunda araştırma ve fizibilite etüdü uygulayabilirsiniz. Merkür burç değiştirerek 10 Şubatta balık burcuna geçecek. Sizin zihinsel faaliyetlerden para kazanmanızı, para kaynakları alanında sözleşmeler, anlaşmalar, duyurular yapmanızı kolaylaştıracak. Mars Uranüs kavuşumu 13 Şubatta aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde ani karar alıp yön değişikliklerinde bulunabilirsiniz. Mars 14 Şubatta boğa burcuna geçecek sizi aile, aile bireyleri, ev, yerleşim yeri alanından etkileyecek. Aile bireyleri ile birlikte harekete geçebilirsiniz. Evinizi, yaşadığınız şehri değiştirmek isteyebilir ve değiştirebilirsiniz. Evinizde tadilat yaptırmayı düşünebilirsiniz. Sevgililer gününde aşk ve ilişkiler alanında duygusal yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Venüs Satürn kavuşumu 18 Şubatta etkin olacak. Dış görünüşünüz ile ilgili yapmak istediğiniz değişikleri hayata geçirebileceksiniz. Merkür Neptün kavuşumu 19 Şubatta zihinsel yaptığınız işlerden dolay para kazanacağınızı gösteriyor. Dolunay 19 Şubatta ay başak burcunda güneş balık burcundayken gerçekleşecek. Kazandığınız para ile başkalarının kaynakları, borç, kredi, miras alanlarında etkileyecek. Yeni kazanç alanları konusunda çalışmalar yaparken yabancı kaynak kullanmanız gerekirse bu konuda yeni finansal kaynak bulacaksınız. 22 Şubatta Merkür Jüpiter karesi fırsatları ve teklifleri büyük olarak nitelendirmenize yol açacak. 23 Şubatta Venüs Plüton kavuşumu  projeler, kişiliğiniz, hedefleriniz alanında gerekli değişim ve dönüşümü gerçekleştirme imkanı sağlıyor.

 

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar şubat ayında sizleri bekleyen gelişmelerden bahsedersek; 4 şubat’ta Venüs Oğlak burcuna geçecek sizin bilinçaltınızı aktif hale getirmek için yapacağınız spiritüel çalışmalara destek verecek. Şubat ayındaki tutulmalardan ilki burcunuzda 5 Şubatta olan yeniay. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, projelerinizi, yeteneklerinizi ortaya çıkarmak için yeni kararlar alabilir ve yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. İkili ilişkilerde ilişkinizi değerlendirmek isteyebilir ve aşk, sevgi hissetmediğiniz ilişkileriniz için bitirme kararı verebilirsiniz. Merkür burç değiştirerek 10 Şubatta balık burcuna geçecek. Sizin merküryen işlerden para kazanmanıza imkan sağlayacak. Zihinsel bazlı işlerden para kazanmak için çalışabilirsiniz. Bu dönemde sözleşmeler, anlaşmalar ve duyurularda bulunabilirsiniz. Mars Uranüs kavuşumu 13 Şubatta sosyal medyada ani karar alma ve yön değişiklikleri getirebilir. Mars boğa burcuna 14 Şubatta geçecek kardeşler, kuzenler, yakın akrabalarla ilişkilerinizi güçlendirebilir, eğitim alabilir, yakın çevre yurt içi seyahatlere katılabilirsiniz. . Sevgililer gününde ilişkisi olanlar sevdikleri ile zorlu sınavlardan geçebilir. Sevgilisi olmayan kova burçları gizli saklı ilişkilere çekilebilirler. Merkür Neptün kavuşumu kendi kazandığınız para alanında para kaynaklarını arttırmak için tasarımcı hayal gücünüzle yeni kaynak arayışına girebilirsiniz. Dolunay 19 Şubatta ay başak burcunda güneş balık burcundayken gerçekleşecek sizi kaynaklar ekseninden etkileyecek. Kendi kaynaklarınızla başkalarını kaynakları arasında denge kurmak kendi yağınızda kavrulmak eğer harcamalarınız artarsa yabancı kaynak borç, kredi araştırmak daha verimli olacak. Merkür Jüpiter karesi 22 Şubatta fırsatları ve teklifleri olduğundan fazla değerlendirmenize neden olacak. 23 Şubatta Venüs Plüton kavuşumu değişim ve dönüşümü bilinçaltından başladığınızın bir göstergesi olacak.

 

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar şubat ayında sizleri bekleyen gelişmelerden bahsedersek; 4 Şubatta Venüs oğlak burcuna geçti ve sizi sosyal çevre, arkadaşlar, gruplar ve dernekler alanından etkileyecek. Arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilir. Sosyal çevrenizi geliştirebilir ve güzelleştirebilirsiniz. Şubat ayında gerçekleşecek tutulmaların ilki 5 Şubatta kova burcundaki yeni ay oldu. Sizi bilinçaltınızı aktif hale getirmek için yeni kararlar almanıza bu konuda kendinizi geliştirmenize yardımcı olacak. Merkür 10 Şubatta  burç değiştirerek balık burcuna geçecek ve kişiliğinizi, projelerinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi anlatmanızda size yardımcı olacak. Mars Uranüs kavuşumu 13 Şubatta  kendi kazandığınız para alanından sizi etkileyecek. Ani para giriş çıkışları bütçenizi olumsuz etkileyebilir. Mars 14 Şubatta boğa burcuna geçecek yeni para kaynakları araştırma para kazanmayı arttırma yönünden harekete geçebilirsiniz. Sevgililer gününde sevgilisi olanlar ilişkilerini sağlamlaştırmak adına hareket edebilir. Sevgilisi olmayanlar ise sosyal çevre ve arkadaşların tanıştırdığı kişilerle flört etme yolunda ilerleyebilirler. Merkür Neptün kavuşumu 19 Şubatta kişiliğiniz, hedefleriniz, projeleriniz, dış görünüşünüz alanında hayal ettiklerinizi gerçekleştirme fırsatı sağlıyor. Dolunay 19 Şubatta ay başak burcunda güneş balık burcunda iken meydana gelecek projelerinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi göstermek için harekete geçebilirsiniz. İkili ilişkilerde ise eleştirel, huysuz ve problemli yaklaşabilirsiniz. Merkür Jüpiter karesi 22 Şubatta teklifleri fırsatları olduğundan büyük algılamanıza neden olabilir. Venüs Plüton kavuşumu sosyal çevre ve arkadaşlarınız arasında ilişkilerinizi istediğiniz yönde değişim ve dönüştürme fırsatı verecek.

Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle ve sevgilerimle.

By |2019-02-10T19:23:12+00:0010 Şubat , 2019|Aylık Burç Yorumları, Burç Yorumları|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin