ŞUBAT AYI GEZEGEN TRANSİTLERİ VE BURCUNUZA ETKİLERİ

ŞUBAT AYI ASTROLOJİK GEZEGEN TRANSİTLERİ

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar şubat ayı gezegen transitlerinden söz edecek olursak; Güneş kova burcunda ilerliyor. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde birlikte hareket ederek yeni arkadaş gruplarında yer alabilirsiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum örgütlerinde görev alabilirsiniz. Bir ayda bir yeni ay ve bir dolunay gerçekleşir. Şubat ayındaki yeni ay 1Şubat 2022 08:45’de gerçekleşecek. Satürn’ün de dizilimde olduğu yeni ayda yeni kararlar alacak, yeni başlangıçlarda bulunacak ve hayatınızda yeni sayfalar açacaksınız. Arkadaş grubunuzdan bir kişiyle flört etme kararı verebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak iş yapmak için harekete geçebilirsiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum örgütlerinde yönetimde görev almak isteyebilir bu konuda güç ve ego savaşlarına girerek manüplatif ve kontrolcü tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Dolunay Aslan burcunda 16 Şubat 2022 19:56’da gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da size hizmet etmeyen bir ilişkiyi sona erdirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, bitcoin ve sanal para gibi konularda risk alarak kazanç elde etmek isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili baskıcı ve manüplatif yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için karar alabilirsiniz. Merkür gerilemesi 12-26 Ocak’ta kova burcunda oluşmuştu. Oğlak burcunda 26 Ocak- 6 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek. İş hayatı ve kariyerinizde toplantılarınız iptal olabilir ve ertelenebilir. Anlaşma ve sözleşme imzalar gecikebilir ya da iptal olabilir. Bazı projeler ve iş geliştirme fikirlerinizle ilgili yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar şubat ayı gezegen transitlerinden söz edecek olursak; Güneş kova burcunda ilerliyor. İş hayatınız ve kariyerinizde tarzınızı tavrınızı ve yönetselliğinizi kova burcu doğasında yansıtacaksınız. Bireyselliğinizi koruyarak grup çalışmalarında yer alabilirsiniz. Bir ayda yeni ay ve dolunay gerçekleşir. Şubat ayındaki yeni ay 1 Şubat 2022 08:45’de gerçekleşecek. Satürn’ünde dizilimde olduğu yeni ayda iş hayatı ve kariyerinizde yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Yeni bir sektörde iş yapmak isteyebilir yeni bir firmada çalışmaya başlayabilirsiniz.  İş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. İş hayatı ve kariyerinizde güç ve ego savaşlarına girebilir herkesi ve her şeyi kontrol altına almak isteyebilirsiniz. Dolunay Aslan burcunda 16 Şubat 2022 19:56’da gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Aile bireylerinizle iletişiminizde daha önce yapmış olduğunuz edinimlerin sonuçlarını elde edeceksiniz. Ev ve şehir değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Evinizde tadilat, tamirat vb. Gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. Merkür gerilemesi 12-26 Ocak’ta kova burcunda oluşmuştu. Oğlak burcunda 26 Ocak- 6 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerinizde yurt dışı seyahatleriniz iptal olabilir ya da gecikme erteleme yaşayabilirsiniz. Bavullarınız kaybolabilir rezervasyon sorunları oluşabilir.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar şubat ayı gezegen transitlerinden söz edecek olursak; Güneş kova burcunda ilerliyor. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık, alanlarında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız.  Bir ayda yeni ay ve dolunay gerçekleşir. Şubat ayındaki yeni ay 1 Şubat 2022 08:45’de gerçekleşecek. Satürn’ünde dizilimde olduğu yeni ayda yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde yeni kararlar alacak yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. Yurt dışında yabancılarla yeni sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. E-ticaret yapmak yapılandırmada bulunmak isteyebilirsiniz. Anlaşma ve sözleşme imzalamak süre gelen davanızla ilgili yeni adımlar atmayı düşünebilirsiniz. Eski ile yeninin savaşı da devam edecek. Yeni yöntemler ve yeni metodlar ile eski sistem ve modellerin hangisini seçeceksiniz bu konuda karar vereceksiniz. Dolunay Aslan burcunda 16 Şubat 2022 19:56’da gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. İletişim, eğitim, tanıtım satış ve pazarlama, ticaret, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde daha önceki yapmış olduğunuz edinimlerin sonucunu alacaksınız. Ticari işlerinizle ilgili tanıtım satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde manüplatif ve baskıcı yöntemler belirleyebilirsiniz. Merkür gerilemesi 12-26 Ocak’ta kova burcunda oluşmuştu. Oğlak burcunda 26 Ocak- 6 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda gecikme ve erteleme nedeniyle istediğiniz miktarda kazanç elde edemeyebilirsiniz. Bazı ödemeyi unuttuğunuz vergi ve harç borcunuz ortaya çıkabilir. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isterken sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar şubat ayı gezegen transitlerinden söz edecek olursak; Güneş kova burcunda ilerliyor. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz.   Bir ayda yeni ay ve dolunay gerçekleşir. Şubat ayındaki yeni ay 1 Şubat’ta kova burcunda  08:45’de gerçekleşecek. Satürn’ünde dizilimde olduğu yeni ayda vergi, ödemeler, sigorta, nafaka, miras konularında yeni başlangıçlarda bulunacak yeni kararlar alacaksınız. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödemek isteyebilirsiniz. Daha önceden ödemeyi unuttuğunuz vergi ve sigorta prim borcunuz ortaya çıkabilir.  Dolunay Aslan burcunda 16 Şubat 2022 19:56’da gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Kendi kazandığınız para alanında daha önce yaptığınız işlemlerin sonucunu alacaksınız. Yeni gelir kaynakları elde etmek için yaptığınız çabaların sonucunu görebilirsiniz. Kazandığınız paranın bir miktarını yatırım amacıyla kullanabilirsiniz. Gelir kaynaklarınızı arttırmak için güç ve ego savaşlarına girebilir. Hırslı bir şekilde davranabilirsiniz. Merkür gerilemesi 12-26 Ocak’ta kova burcunda oluşmuştu. Oğlak burcunda 26 Ocak- 6 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Ortaklık konusunda yaptığınız çalışmalar gecikebilir iptal olabilir ya da ertelenebilir.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar şubat ayı gezegen transitlerinden söz edecek olursak; Güneş kova burcunda ilerliyor. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız.   Bir ayda yeni ay ve dolunay gerçekleşir. Şubat ayındaki yeni ay 1 Şubat’ta kova burcunda 08:45’de gerçekleşecek. Satürn’ünde dizilimde olduğu yeni ayda ikili ilişkilerde yeni başlangıçlarda bulunmak isteyecek ilişkinizi bir üst aşamaya taşıyacaksınız. Söz nişan ya da evlilik kararı alabilirsiniz. Ortaklık yapmak için imza atmak isteyebilirsiniz. Merkür geri harekette olduğu için anlaşma ve sözleşme imzalarken gerilemenin sona ermesini beklemek yerinde olacak.  Dolunay Aslan burcunda 16 Şubat’ta 19:56’da gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Burcunuzda gerçekleşecek dolunayda dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda kadersel dönemeçlerden geçebilirsiniz. Kalp ve damar sağlığınıza dikkat etmekte yarar olacak. Merkür gerilemesi 12-26 Ocak’ta kova burcunda oluşmuştu. Oğlak burcunda 26 Ocak- 6 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ve iş arkadaşlarınızla olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemlerir yaşayabilirsiniz. Elektronik postalarınız ve evraklarınız yanlış kişilere gidebilir.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar şubat ayındaki gezegen transitlerinden söz edecek olursak; Güneş kova burcunda ilerliyor. Gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde demokratik ve özgürlükçü tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz.  Bir ayda yeni ay ve dolunay gerçekleşir. Şubat ayındaki yeni ay 1 Şubat’ta kova burcunda 08:45’de gerçekleşecek. Satürn’ünde dizilimde olduğu yeni ayda gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınızla birlikte çalışmalarınızda yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Merkür geri harekette olduğu için bazı konularda yanlış bilgilendirmeye muhatap kalabilirsiniz.  Dolunay Aslan burcunda 16 Şubat’ta 19:56’da gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Arkanızdan dönen işler ve gizli düşmanların yaptıkları ortaya çıkacak. Dedikodunuzun yapıldığını da duyabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili kalp damar ve dolaşım problemlerine karşı dikkat etmelisiniz. Merkür gerilemesi 12-26 Ocak’ta kova burcunda oluşmuştu. Oğlak burcunda 26 Ocak- 6 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek. Sevdiğiniz kişiyle ilişkilerinizde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Spekülatif kazançlarda borsa, şans oyunları, bitcoin ve sanal para konularında risk alarak zarar edebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar şubat ayındaki gezegen transitlerinden söz edecek olursak; Güneş kova burcunda ilerliyor. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Bir ayda yeni ay ve dolunay gerçekleşir. Şubat ayındaki yeni ay 1 Şubat’ta kova burcunda 08:45’de gerçekleşecek. Satürn’ünde dizilimde olduğu yeni ayda yeni bir ilişkiye başlama kararı alabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Spekülatif kazançlarda merkürün geri harekette olması nedeniyle aldığınız duyumların ve bilgilerin doğruluğunu test etmeden yatırım yapmakta dikkatli olmak gerekecek. Dolunay Aslan burcunda 16 Şubat’ta 19:56’da gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yeni arkadaş gruplarına katılabilirsiniz. Ortak iş yaparak gelir elde etmek isteyebilirsiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum örgütlerine üye olarak görev almak isteyebilirsiniz. Güç ve ego savaşları yaşayarak manüplatif davranışlarda bulunabilirsiniz. Merkür gerilemesi 12-26 Ocak’ta kova burcunda oluşmuştu. Oğlak burcunda 26 Ocak- 6 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Ev almak ya da kiralamak için yapacağınız çalışmalarda aldanmalara ve yanılgılara karşı dikkatli olmalısınız.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar şubat ayındaki gezegen transitlerinden söz edecek olursak; Güneş kova burcunda ilerliyor. Aile bireylerinizle iletişim, ev ve gayrimenkul alım-satım kiralama konularında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Bir ayda yeni ay ve dolunay gerçekleşir. Şubat ayındaki yeni ay 1 Şubat’ta kova burcunda 08:45’de gerçekleşecek. Satürn’ünde dizilimde olduğu yeni ayda aile bireylerinizle iletişiminizde yeni kararlar alacak yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. Ev kiralama ya da satın alma konularında Merkür’ün geri hareketini sonlandıracağı zaman dilimini beklemeniz uygun olacak. Aldanmalara ve yanılgılara karşı dikkatli olmalısınız. Dolunay Aslan burcunda 16 Şubat’ta 19:56’da gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. İş hayatı ve kariyerinizde daha önce yaptığınız çalışmaların karşılığını göreceksiniz. Güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif davranabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde harekete geçmek kendinizi göstermek ve duruş sergilemek isteyeceksiniz. Merkür gerilemesi 12-26 Ocak’ta kova burcunda oluşmuştu. Oğlak burcunda 26 Ocak- 6 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek. İletişim, eğitim, ticaret, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili erteleme, gecikme ve iptaller söz konusu olabilir. Yakın çevre gezilerinde sorunlar yaşayabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar şubat ayı gezegen transitlerinden söz edecek olursak; Güneş kova burcunda ilerliyor. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, yakın çevre gezileri, tanıtım satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. İnternet sitesi açabilir sosyal medyada daha aktif olarak yer almak isteyebilirsiniz. Bir ayda yeni ay ve dolunay gerçekleşir. Şubat ayındaki yeni ay 1 Şubat’ta kova burcunda 08:45’de gerçekleşecek. Satürn’ünde dizilimde olduğu yeni ayda yeni bir eğitime başlama kararı verebilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili tanıtım satış ve pazarlama aktiviteleri düzenlemek isteyebilirsiniz. Merkür geri harekette olduğu için bilgilendirme konusuna dikkat etmeniz gerekecek. Yanlış bilgiler gelebilir ve bu bilgilere göre harekete geçerseniz sonuç istediğiniz gibi olmayabilir. Dolunay Aslan burcunda 16 Şubat’ta 19:56’da gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda daha önce yapmış olduğunuz işlemlerin sonucunu elde edeceksiniz. Yurt dışında yabancılarla iş yaparak gelir elde edebilirsiniz. E-ticaret konusunda ilerleme kaydedebilirsiniz. Güç ve ego savaşlarına düşmeden manüplatif hareket etmeden dış ticaret ve pazarlama alanında başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Merkür gerilemesi 12-26 Ocak’ta kova burcunda oluşmuştu. Oğlak burcunda 26 Ocak- 6 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek. Kendi kazandığınız para alanında hak edişlerinizi elde ederken sorun yaşayabilir gecikme erteleme ve iptallerle karşılaşabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar şubat ayı gezegen transitlerinden söz edecek olursak; Güneş kova burcunda seyrediyor. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek isteyeceksiniz. Kazancınızın bir bölümünü yatırım amaçlı kullanabilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Bir ayda yeni ay ve dolunay gerçekleşir. Şubat ayındaki yeni ay 1 Şubat’ta kova burcunda 08:45’de gerçekleşecek. Satürn’ünde dizilimde olduğu yeni ayda sistem ve disiplin kuracak yeni gelir kaynakları elde etmek için yapılandırma yapacaksınız. Merkür geri harekette olduğu için gelirler konusunda aksama yaşayabilirsiniz. Dolunay Aslan burcunda 16 Şubat’ta 19:56’da gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda daha önce yapmış olduğunuz edinimlerin sonuçlarını alacaksınız. Eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ya da kullanabilirsiniz. Güç ve ego savaşlarına girmeden manüplatif hareketlerde bulunmadan alacaklarınızı tahsil etmeli ve borçlarınızı ödemelisiniz. Merkür gerilemesi 12-26 Ocak’ta kova burcunda oluşmuştu. Oğlak burcunda 26 Ocak- 6 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu elde ederken yapacağınız sunumlarla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili problemlere karşı dikkatli olmakta yarar olacak.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar şubat ayı gezegen transitlerinden söz edecek olursak; Güneş kova burcunda ilerliyor. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtarak kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışacaksınız. Dış görünüşünüzü değiştirerek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz.  Bir ayda yeni ay ve dolunay gerçekleşir. Şubat ayındaki yeni ay 1 Şubat’ta kova burcunda 08:45’de gerçekleşecek. Satürn’ünde dizilimde olduğu yeni ayda yeni kararlar alacak yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuz için yapılandırma yapabilirsiniz. Merkür’ün geri harekette olmasını dikkate alarak harekete geçerken adımlarınızı özenle atmalısınız.  Dolunay Aslan burcunda 16 Şubat’ta 19:56’da gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. İkili ilişkiler ve evliliğinizde bitmesi gereken bazı ilişkiler ve evlilikler bitebilir. Yeni flört etmek için yeni kişilerle tanışabilirsiniz ya da daha önceden tanıştığınız kişilerle flört etme kararı alabilirsiniz. Ortaklık yapmak için araştırmalarda bulunabilirsiniz. Danışmanlık yapma teklilerini değerlendirebilir imza atabilirsiniz. Güç ve ego savaşlarına girmeden ve manüplatif tavır ve davranışlar sergilemeden harekete geçmek yerinde olacak. Merkür gerilemesi 12-26 Ocak’ta kova burcunda oluşmuştu. Oğlak burcunda 26 Ocak- 6 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek. Arkanızdan iş çeviren kişileri öğrenebilirsiniz. Gizli düşmanlar açık hale gelebilir. Dedikodunuzu yapanları duyabilirsiniz. İletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar şubat ayındaki gezegen transitlerinden bahsedecek olursak; Güneş kova burcunda ilerliyor. Güneş on ikinci evinizde yer alacağı için daha arka plandan yönetselliğinizi sergileyeceksiniz. Uzun süre kapalı yerlerde çalışabilirsiniz. Bir ayda yeni ay ve dolunay gerçekleşir. Şubat ayındaki yeni ay 1 Şubat’ta kova burcunda 08:45’de gerçekleşecek. Satürn’ünde dizilimde olduğu yeni ayda spiritüel konularla ilgili bilgi edinmek için kitaplar okuyabilir eğitim alabilirsiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınabilirsiniz. Merkür’ün geri harekette bulunduğunu göz önünde bulundurarak gelen bilgileri kontrollü kabul etmenizde yarar olacak. .  Dolunay Aslan burcunda 16 Şubat’ta 19:56’da gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde güç ve ego savaşlarına girmeden manüplatif davranmadan işlerinizi yürütmelisiniz. Sağlık konusunda kalp damar ve dolaşım rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmanızda yarar olacak. Merkür gerilemesi 12-26 Ocak’ta kova burcunda oluşmuştu. Oğlak burcunda 26 Ocak- 6 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum örgütlerinde yapılacak çalışmalarda kliklere karşı dikkatli olmalısınız.

 

 

 

Siz de fikrinizi belirtin