TEMMUZ 2022 GEZEGEN TRANSİTLERİ VE BURCUNUZA ETKİLERİ

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar temmuz ayındakı gezegen transitlerinin size olan etkisinden bahsedecek olursak. Güneş yengeç burcunda ilerleyecek. Aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yerinizle ilgili gelişmeler elde edebilirsiniz. Evinizde tadilat tamirat vb. Çalışmalarda bulunabilir yeni ev eşyaları alabilirsiniz. Merkür 5 Temmuz’da yengeç burcuna geçecek. Aile bireylerinizi koruyup kollamak sevip sarmalamak onlarla ilgili endişelerinizin olması eski güzel günleri hatırlamak gündeminizde olacak. Mars 6 Temmuz’da boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel kaynaklarınızla ilgili gelecek endişeleri duyabilir yatırımlarınızı geleneksel yatırım araçlarına yapabilirsiniz. Para harcama konusunda aşırı para harcamanızı mars boğa biraz yumuşatır umarım. Venüs 18 Temmuz’da Yengece geçecek. Sadakat, güven, huzur, duygusallık ikili ilişkilerde ve beşeri ilişkilerde önem kazanacak. Bir ayda bir yeni ay, bir dolunay gerçekleşir. Dolunay 13 Temmuz’da Oğlak burcunun 21.derecesinde gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. İş hayatı ve kariyerinizde kendinizi endişeli ve kaygılı hissedebilirsiniz. Güç ve ego savaşları yapabilir manüplatif davranabilirsiniz. Unutmayın ki ne yaptıysanız ektiğinizi biçeceksiniz. Şimdi güç ve ego savaşları ayak oyunları size karşı uygulanabilir. Plütonik durumlarla ilgili endişe, kaygı makam ve mevkiyi kaybetme korkusu sizi sarabilir. Evinizle ilgili yapmanız gereken düşünmeniz gereken konularda adım atacaksınız. İkili ilişkilerde hayal kırıklığı, aldanma, yanılgı, aldatma gibi durumlar oluşabilir. Eskiyle yeninin savaşı devam ediyor. Temmuz ayındaki yeni ay, 28 Temmuz’da aslan burcunun 6.derecesinde oluşacak. Yeni ay, yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar alanınızda oluşuyor. Merkür’ün önemli açıları olan yeni ayda, yeni başlangıçlarda bulunurken çok fazla düşünmeniz birçok parametreyi dikkate almanız gerekecek. Yeni bir ilişkiye başlarken çocuklarınızın da iyi hissetmesi ve onay vermesi önemli olacak. Spekülatif kazançlar konusunda risk alarak zarar edebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirirken zorlu şartlardan geçebilir aniden gelişen olaylar ve durumlar karşısında çözüm önerileri getirmek zorunda kalabilirsiniz. Jüpiter’de gerilemeye başlıyor. Bazı şans ve fırsatlar konusunda beklemek durumunda kalabilirsiniz. Jüpiter gerilemesi 28 Temmuz’da başlıyor. 9.derecede koç burcunda başlayacak. 24 Kasım’da 29.derece Balık’ta bitecek. Bu derecelere yakın +-5 derece açı toleransıyla gezegenleriniz varsa daha fazla etki alabilirsiniz. Jüpiter sizin birinci evinizde gerilemeye başlıyor. Sağlığınızla ilgili dikkat etmeniz gerekebilir. Merkür Güneş’in kalbine 16 Temmuz’da gelecek. Bu özel zamanda istediklerinizi, hayallerinizi, vizyonlarınızı ve olumlamalarınızı yapabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar temmuz ayındaki gezegen transitlerinin size olan etkisinden bahsedecek olursak. Güneş yengeç burcunda ilerleyecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, ticaret, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde hassas kırılgan ve naif hissedebilirsiniz. Anaç tavırlar sergileyebilirsiniz. Merkür 5 Temmuz’da yengeç burcuna geçecek. Yeni bir eğitim programına başlayabilirsiniz. Zihniniz daha duygusal odaklı olabilir. Ticari işlerinizle ilgili tanıtım satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunabilirsiniz. Mars 6 Temmuz’da boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı gidermek için yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Venüs 18 Temmuz’da yengece geçecek. Yakın çevrenizden bir kişi ile flört edebilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde koruyucu kollayıcı ve toparlayıcı tavır sergileyebilirsiniz. Bir ayda bir yeni ay, bir dolunay gerçekleşir. Dolunay 13 Temmuz’da Oğlak burcunun 21.derecesinde gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama alanından etkileneceksiniz. Yurt dışında e-ticaret gibi işler yapmakla başarılı olmakla ilgili kaygılarınız olabilir. Nasıl altından kalkacağınızı düşünebilirsiniz. Zihinsel olarak aşama aşama planlarını yapabilirsiniz. İkili ilişkilerde aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma, kafa karışıklığı getirebilir. Temmuz ayındaki yeni ay, 28 Temmuz’da aslan burcunun 6.derecesinde oluşacak. Yeni ay, yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, aile, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul alanınızda gerçekleşecek. Yeni bir ev kiralamak ya da satın alma kararı alabilirsiniz. Şehir değiştirmek ev değiştirmek gibi planlarınız olabilir. Çok fazla düşüneceğinizi ve eyleme geçmekte zorlanacağınızı öngörmekteyim. Aynı gün Jüpiter gerilemeye başlıyor. Eski değerlendirmediğiniz teklifler tekrar karşınıza çıkabilir. Dürtüsel ani karar alabilirsiniz. Eski ile yeninin savaşında bazen eskinin yanında bazen de yeninin yanında olmanız gerekebilir. Merkür’ün çok açısı bulunduğu için bu süreçte sakin olarak iç sesinizi dinleyerek en iyi alternatifi seçmenizi önerebilirim. Jüpiter gerilemesi 28 Temmuz’da başlıyor. 9.derecede koç burcunda başlayacak. 24 Kasım’da 29.derece Balık’ta bitecek. Bu derecelere yakın +-5 derece açı toleransıyla gezegenleriniz varsa daha fazla etki alabilirsiniz. Jüpiter sizin on ikinci evinizde gerilemeye başlıyor. Yurt dışı işlerinizle ilgili yapmanız gerekli işlemleriniz olabilir. Hazırlık sürecinde olan projelerle ilgili revizyon ihtiyacı olabilir. Merkür Güneş’in kalbine 16 Temmuz’da gelecek. Bu özel zamanda istediklerinizi, hayallerinizi, vizyonlarınızı ve olumlamalarınızı yapabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili İkizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar temmuz ayındaki gezegen transitlerinin size olan etkisinden bahsedecek olursak. Güneş yengeç burcunda ilerleyecek. Kendi kazandığınız para alanında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız Merkür 5 Temmuz’da yengeç burcuna geçecek. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Mars 6 Temmuz’da boğa burcuna geçecek. Mars ağır hareket eden bir burçta ve on ikinci evinizde olacağı için üzerinize ölü toprağı serpilmiş hissedebilirsiniz. Harekete geçmekte zorlanma ve isteksizlik verebilir. Tembellik yapmak isteyebilirsiniz. Venüs 18 Temmuz’da yengece geçecek. Gelir kaynaklarınızı arttırmak için yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Bir ayda bir yeni ay, bir dolunay gerçekleşir. Dolunay 13 Temmuz’da Oğlak burcunun 21.derecesinde gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde yeterince dengeli bir gelir elde edemeyeceğinizi düşünerek kaygılanabilirsiniz. Güç ve ego savaşları manüplatif tavırlar ve kontrol ihtiyacı sizi yorabilir. Kendi kazancınızı daha fazla kullanmak için gelirlerinizi arttırmak ve başkalarının gelir ve imkanlarına bağlı kalmamayı düşünebilirsiniz. İkili ilişkilerde aldanma yanılgı, aldatma, belirsizlik altında karar alma durumları yaşanabilir. Parayı kazanma kullanma konularında hayal kırıklığı beklentilerin altında gelir dağılımı sizi mutsuz edebilir. Temmuz ayındaki yeni ay, 28 Temmuz’da aslan burcunun 6.derecesinde oluşacak. Yeni ay, yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, iletişim, eğitim, sosyal medya, ticaret, tanıtım satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın arkadaşlarla ilişkiler alanınızda gerçekleşecek. Ticari işlerinizle ilgili harekete geçerken çok düşünecek kararsız kalacak adım atmakta zorlanacaksınız. Ani fevri çıkışlar ve kararlar da alabilirsiniz. Jüpiter gerilemesi de aynı gün başladığı için eskiden değerlendirmediğiniz teklifler tekrar karşınıza çıkabilir. Sistem ve disiplin kurmak yapılandırma yapmakta zorlanabilirsiniz. Jüpiter gerilemesi 28 Temmuz’da başlıyor. 9.derecede koç burcunda başlayacak. 24 Kasım’da 29.derece Balık’ta bitecek. Bu derecelere yakın +-5 derece açı toleransıyla gezegenleriniz varsa daha fazla etki alabilirsiniz. Jüpiter sizin on birinci evinizde gerilemeye başlıyor. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yapacağınız işlerde revizyon ihtiyacı ortaya çıkabilir. Sosyal sorumluluk projeleri oluşturarak yardıma ihtiyacı olanlar için görev alabilirsiniz. Merkür Güneş’in kalbine 16 Temmuz’da gelecek. Bu özel zamanda istediklerinizi, hayallerinizi, vizyonlarınızı ve olumlamalarınızı yapabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar temmuz ayındaki gezegen transitlerinin size olan etkisinden bahsedecek olursak. Güneş yengeç burcunda ilerleyecek. Yengeç burçları doğum gününüz kutlu olsun. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni fikirler ve projeler üretecek bunları çevrenizdekilere sunacaksınız. Merkür 5 Temmuz’da yengeç burcuna geçecek. İletişiminizde mantıksal öğelerin yanı sıra duygusal öğelerden de yararlanacaksınız. Mars 6 Temmuz’da boğa burcuna geçecek. Mars ağır hareket eden bir burçta ve on  birinci evinizde olacağı için arkadaş çevrenizde gezmek, yemek hayatın tadını çıkarmak üzere gruplar oluşturabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ortaklaşa iş yapmak için harekete geçebilirsiniz. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı sorgulayabilirsiniz.  Venüs 18 Temmuz’da yengece geçecek. Dış görünüşünüzü değiştirmek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Bir ayda bir yeni ay, bir dolunay gerçekleşir. Dolunay 13 Temmuz’da Oğlak burcunun 21.derecesinde gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularından etkileneceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde güç ve ego çekişmelerine girebilir eşinizi ya da partnerinizi kontrol etmeye çalışabilirsiniz. Aldanma, yanılgı, aldatma, belirsizlik altında karar alma, kafa karışıklığı getirebilir. Ortaklık yapmak için ayrıntılı analiz yapmak iyice düşünmek gerekecek. Ani sürpriz beklenmedik güzel fırsatlar gelerek hiç aklınızda olmayan konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Temmuz ayındaki yeni ay, 28 Temmuz’da aslan burcunun 6.derecesinde oluşacak. Yeni ay, yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, kendi kazandığınız para alanında gerçekleşecek. Maddi konularla ilgili çok fazla düşünmeniz dikkate almanız gereken konular olabilir. Merkür’ün bir çok açısı bulunuyor. Harekete geçerken de düşünerek harekete geçmelisiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yatırım kararınızla ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Aklınızda olmayan bir alana yatırım yapabilirsiniz. Sürpriz gelişmeler sürpriz nakit akışları gerçekleşebilir. Jüpiter gerilemesi 28 Temmuz’da başlıyor. 9.derecede koç burcunda başlayacak. 24 Kasım’da 29.derece Balık’ta bitecek. Bu derecelere yakın +-5 derece açı toleransıyla gezegenleriniz varsa daha fazla etki alabilirsiniz. Jüpiter sizin onuncu evinizde gerilemeye başlıyor. İş hayatı ve kariyerinizde daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar karşınıza gelebilir. Bazı konularda revizyon yapmanız tekrar dikkate almanız gereken hususlar ortaya çıkabilir. Merkür Güneş’in kalbine 16 Temmuz’da gelecek. Bu özel zamanda istediklerinizi, hayallerinizi, vizyonlarınızı ve olumlamalarınızı yapabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili Aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar temmuz ayındaki gezegen transitlerinin size olan etkisinden bahsedecek olursak. Güneş yengeç burcunda ilerleyecek. Güneş on ikinci evinizde olacağı için sizin gibi sahnede olmak isteyen insanlar için bu zor bir durum olabilir. Bu dönemi hazırlık süreci gibi düşünmek projeleri ortaya çıkarmak için çalışmak içe dönmek olarak değerlendirebilirsiniz. Merkür 5 Temmuz’da yengeç burcuna geçecek. İletişiminizde mantıksal öğelerin yanı sıra duygusal öğelerden de yararlanacaksınız. Arkanızdan dedikodunuzun yapıldığını duyabilirsiniz. Mars 6 Temmuz’da boğa burcuna geçecek. Mars iş hayatınız ve kariyerinizde yeni adımlar atmak, transfer olmak, yeni sektörlere adım atmak şeklinde tezahür edebilir. Venüs 18 Temmuz’da yengece geçecek. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Platonik duygular besleyebilirsiniz. Sevgi paylaşımında hassas, kırılgan ve naif duygular besleyebilirsiniz. Dolunay 13 Temmuz’da Oğlak burcunun 21.derecesinde gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif ve kontrolcü davranabilirsiniz. Beşeri ilişkilerde aldanma, yanılgı, aldatma, belirsizlik altında karar alma yaşanabilir. Bazı konularda eski modeller yöntemler ve usulleri kullanırken bazı zamanda yeni sistemlere yer açmanız gerekebilir. Temmuz ayındaki yeni ay, 28 Temmuz’da aslan burcunun 6.derecesinde oluşacak. Yeni ay, yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, burcunuzda oluşacak. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttıracak konularda yeni fikirler ve projeler üreteceksiniz. Sağlığınızla ilgili endişeleriniz olabilir çünkü yeni ayda Merkür’ün birçok zorlu açısı bulunmakta. Nefes, solunum, göğüs hastalıkları, eller, kollar, sinirsel rahatsızlıklara karşı dikkatli olmanızda yarar olacak. Ani olarak harekete geçebilir dürtüsel davranabilirsiniz. Jüpiter’de yeni ay günü gerilemeye başlıyor. Fırsatlarla ilgili kafanız karışık olabilir. Jüpiter gerilemesi 28 Temmuz’da başlıyor. 9.derecede koç burcunda başlayacak. 24 Kasım’da 29.derece Balık’ta bitecek. Bu derecelere yakın +-5 derece açı toleransıyla gezegenleriniz varsa daha fazla etki alabilirsiniz. Jüpiter sizin dokuzuncu evinizde gerilemeye başlıyor. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarında şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Merkür Güneş’in kalbine 16 Temmuz’da gelecek. Bu özel zamanda istediklerinizi, hayallerinizi, vizyonlarınızı ve olumlamalarınızı yapabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili Başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar temmuz ayındaki gezegen transitlerinin size olan etkisinden bahsedecek olursak. Güneş yengeç burcunda ilerleyecek. Güneş on birinci evinizde olacağı için arkadaşlarınızın sorunları ve problemleri ile ilgilenebilir birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Merkür 5 Temmuz’da yengeç burcuna geçecek. İletişiminizde mantıksal öğelerin yanı sıra duygusal öğelerden de yararlanacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte ortaklaşa işler yapma kararı verebilirsiniz. Mars 6 Temmuz’da boğa burcuna geçecek. yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar konusunda ağır ama emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı gidermek için yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Venüs 18 Temmuz’da yengece geçecek. Arkadaş çevrenizden bir kişiyle flört etme kararı verebilirsiniz. Dernek klüp ve sivil toplum örgütlerinde yer alarak ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Dolunay 13 Temmuz’da Oğlak burcunun 21.derecesinde gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Sevgi aşk ve ilişkilerde güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif davranabilir sevdiğiniz kişiyi kontrol altında tutmayı düşünebilirsiniz. Spekülatif kazançlarda risk alarak zarar edebilirsiniz. Çocuklarınızla ilişkilerinizde çocuklarınız evden taşınabilir okumak için yurt dışına gidebilir evlenebilir ya da sizden ayrı bir hayat kurabilir. Bu sizi bir yandan sevindirirken bir yandan da size ihtiyacı kalmamış gibi düşünüp üzülebilirsiniz. Temmuz ayındaki yeni ay, 28 Temmuz’da aslan burcunun 6.derecesinde oluşacak. Yeni ay, yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, on ikinci evinizde oluşacak. Arkadan dönen işler, gizli düşmanların yaptıkları, dedikodular canınızı sıkabilir. Yeni ay’da yönetici gezegeniniz Merkür’ün bir çok açısı bulunmakta. Harekete geçerken çok fazla düşünüp eyleme geçmekte zorlanabilirsiniz. Sistem ve disiplin kurmak yapılandırma yapmakta sorunlar çıkabilir. Ani dürtüsel karar alıp uygulamaya geçebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Jüpiter gerilemesi 28 Temmuz’da başlıyor. 9.derecede koç burcunda başlayacak. 24 Kasım’da 29.derece balık’ta bitecek. Bu derecelere yakın +-5 derece açı toleransıyla gezegenleriniz varsa daha fazla etki alabilirsiniz. Jüpiter sizin sekizinci evinizde gerilemeye başlıyor. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda daha önceden ödemeyi unuttuğunuz borçlarınızın faizleri birikebilir ve artabilir. Merkür Güneş’in kalbine 16 Temmuz’da gelecek. Bu özel zamanda istediklerinizi, hayallerinizi, vizyonlarınızı ve olumlamalarınızı yapabilirsiniz.

 

 

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili Terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar temmuz ayındaki gezegen transitlerinin size olan etkisinden bahsedecek olursak. Güneş yengeç burcunda ilerleyecek. Güneş onuncu  evinizde olacağı için iş hayatı ve kariyerinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken duygusal, empatik, hassas, naif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Merkür 5 Temmuz’da yengeç burcuna geçecek. İletişiminizde mantıksal öğelerin yanı sıra duygusal öğelerden de yararlanacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni anlaşma ve sözleşme imzalayabilir. Yeni müşterilerle ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Mars 6 Temmuz’da boğa burcuna geçecek. ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Venüs 18 Temmuz’da yengece geçecek. kadınlara yönelik sektörlerde çalışabilirsiniz. İş hayatınızdan bir kişiyle flört etme kararı verebilirsiniz. Dolunay 13 Temmuz’da Oğlak burcunun 21.derecesinde gerçekleşecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif davranabilirsiniz. Herkesi ve her şeyi kontrol altına almaya çalışmak sizi yoracak. Ev ve gayrimenkul alım satım işleri ile ilgili duygusal patlamalar endişeler ve kaygılar duyabilir istediğiniz gibi olayların gerçekleşmeyeceğinden endişe edebilirsiniz. İkili ilişkilerde aldanma, yanılgı, aldatma, belirsizlik altında karar alma, yön belirlemede sorunlar getirebilir. Temmuz ayındaki yeni ay, 28 Temmuz’da aslan burcunun 6.derecesinde oluşacak. Yeni ay, yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, on birinci evinizde oluşacak. arkadaşlarınızla ortaklaşa işler yapabilir dernek, klüp ve sivil toplum örgütlerinde görev alabilirsiniz. Yeni ayda Merkür’ün bir çok açısı bulunduğu için harekete geçerken çok fazla düşünüp kararsız kalabileceğiniz gibi dürtüsel olarak ani harekete geçerek herkesi şaşırtabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kurmak yapılandırma yapmakta zorlanabilirsiniz. Jüpiter gerilemesi 28 Temmuz’da başlıyor. 9.derecede koç burcunda başlayacak. 24 Kasım’da 29.derece Balık’ta bitecek. Bu derecelere yakın +-5 derece açı toleransıyla gezegenleriniz varsa daha fazla etki alabilirsiniz. Jüpiter yedinci evinizde gerilemeye başlayacak. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında sorunlar yaşayabilirsiniz. Daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Merkür Güneş’in kalbine 16 Temmuz’da gelecek. Bu özel zamanda istediklerinizi, hayallerinizi, vizyonlarınızı ve olumlamalarınızı yapabilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili Akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar temmuz ayındaki gezegen transitlerinin size olan etkisinden bahsedecek olursak. Güneş yengeç burcunda ilerleyecek. Güneş dokuzuncu evde olacağı için yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Merkür 5 Temmuz’da yengeç burcuna geçecek. İletişiminizde mantıksal öğelerin yanı sıra duygusal öğelerden de yararlanacaksınız. Yurt dışında e-ticaret yapmak için şartları araştırabilirsiniz. Yurt dışı seyahatlere çıkabilirsiniz. Mars 6 Temmuz’da boğa burcuna geçecek. ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında sakin ve konsantre biçimde ilerleyeceksiniz. Harekete geçmek istediğiniz konularda ilerleyeceksiniz. Venüs 18 Temmuz’da yengece geçecek. Yurt dışında yeni bir kişiyle flört etmeye başlayabilirsiniz. Yurt dışı seyahatlere çıkabilir yeni kültürleri keşfedebilirsiniz.  Dolunay 13 Temmuz’da Oğlak burcunun 21.derecesinde gerçekleşecek. İletişim, eğitim, ticaret, yakın çevre gezileri, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişiklerinizde güç ve ego savaşlarına girebilir. Manüplatif davranabilirsiniz. Duygusal olarak kaygılı ve endişeli olabilirsiniz. İkili ilişkilerde aldanma, yanılgı, aldatma, belirsizlik altında karar alma, yön belirlemede sorunlar getirebilir. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle de karşılaşabilirsiniz. Temmuz ayındaki yeni ay, 28 Temmuz’da aslan burcunun 6.derecesinde oluşacak. Yeni ay, yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, onuncu evinizde oluşacak.  Yeni ayda Merkür’ün birçok açısı bulunmakta. Stratejik davranmak düşünerek harekete geçmek öfkeyle kalkıp zararla oturmamak için gerekli olacak. Sistem ve disiplin kurmak yapılandırma yapmak için zorlanabilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar nedeniyle yön değişikliğine gidebilirsiniz. Dürtüsel harekete geçebilir ani olarak yakıp yıkabilir bulunduğunuz ortamı terk edebilirsiniz. Jüpiter gerilemesi 28 Temmuz’da başlıyor. 9.derecede koç burcunda başlayacak. 24 Kasım’da 29.derece Balık’ta bitecek. Bu derecelere yakın +-5 derece açı toleransıyla gezegenleriniz varsa daha fazla etki alabilirsiniz. Jüpiter altıncı evinizde gerilemeye başlayacak. Eskiden yakalandığınız hastalıklar tekrar nüksedebilir. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz.  Merkür Güneş’in kalbine 16 Temmuz’da gelecek. Bu özel zamanda istediklerinizi, hayallerinizi, vizyonlarınızı ve olumlamalarınızı yapabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili Yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar temmuz ayındaki gezegen transitlerinin size olan etkisinden bahsedecek olursak. Güneş yengeç burcunda ilerleyecek. Güneş sekizinci evde olacağı için ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda gereğini yapacaksınız.  Merkür 5 Temmuz’da yengeç burcuna geçecek. İletişiminizde mantıksal öğelerin yanı sıra duygusal öğelerden de yararlanacaksınız. Alacaklarınızı tahsil edecek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Mars 6 Temmuz’da boğa burcuna geçecek. gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde sakin ve emin adımlarla ilerleyecek kafanızdan geçeni hayata geçireceksiniz. Venüs 18 Temmuz’da yengece geçecek. Ezoterik ve metafizik konularla ilgili bilgi ve eğitim alabilirsiniz.  Dolunay 13 Temmuz’da Oğlak burcunun 21.derecesinde gerçekleşecek. Kendi kazandığınız para alanında duygusal olarak endişe ve korku duyabilirsiniz. Ego ve güç savaşlarına girerek manüplatif davranabilirsiniz. İkili ilişkilerde aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma, kafa karışıklığı, yön belirlemede sorunlar getirebilir. Yatırım yapmak için ani fırsat elde edebilirsiniz. Temmuz ayındaki yeni ay, 28 Temmuz’da aslan burcunun 6.derecesinde oluşacak. Yeni ay, yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, dokuzuncu evinizde oluşacak. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında çok fazla işlem yapmanız gerekebilir. Çünkü Merkür’ün yeni ayda fazlasıyla açısı var. Harekete geçerken düşünerek fevri olmadan stratejik davranmanız gerekecek. Dürtüsel harekete geçerek düşünmeden adım atarsanız zararlı çıkarsınız. Sistem ve disiplin kurmak yapılandırma yapmak için zorlanacaksınız. Jüpiter gerilemesi 28 Temmuz’da başlıyor. 9.derecede koç burcunda başlayacak. 24 Kasım’da 29.derece Balık’ta bitecek. Bu derecelere yakın +-5 derece açı toleransıyla gezegenleriniz varsa daha fazla etki alabilirsiniz. Jüpiter beşinci evinizde gerilemeye başlayacak. Eski sevgililerinizle tekrar yeni başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizi arttırabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için şans ve fırsat elde edebilirsiniz.  Merkür Güneş’in kalbine 16 Temmuz’da gelecek. Bu özel zamanda istediklerinizi, hayallerinizi, vizyonlarınızı ve olumlamalarınızı yapabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar temmuz ayındaki gezegen transitlerinin size olan etkisinden bahsedecek olursak. Güneş yengeç burcunda ilerleyecek. Güneş yedinci evde olacağı için ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Merkür 5 Temmuz’da yengeç burcuna geçecek. İletişiminizde mantıksal öğelerin yanı sıra duygusal öğelerden de yararlanacaksınız. Yeni ortaklık kurmak için gerekli olan şartları değerlendirebilir anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz.  Mars 6 Temmuz’da boğa burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar alanınızda harekete geçmek için sakin ve emin adımlarla ilerleyeceksiniz.  Venüs 18 Temmuz’da yengece geçecek. ikili ilişkilerde ilişkinizi bir üst aşamaya taşıyabilir söz, nişan evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz. Evli olanlar ilişkilerinde sevdiklerinizi koruyup kollayıp sevgileriyle besleyecekler. Dolunay 13 Temmuz’da Oğlak burcunun 21.derecesinde gerçekleşecek. Burcunuzda gerçekleşecek dolunayla duygusal olarak korkularınız ve endişelerinizle yüzleşeceksiniz. Sağlığınızla ilgili dramatik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kişişel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi anlatan sunum hazırlayabilirsiniz. İkili ilişkilerde, aldanma, yanılgı, aldatma, kafa karışıklığı, belirsizlik altında karar alma yaşayabilirsiniz.  Temmuz ayındaki yeni ay, 28 Temmuz’da aslan burcunun 6.derecesinde oluşacak. Yeni ay, yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa işlerde oluşacak. Ailenizin, eşinizin, varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Merkür’ün çok fazla açısı olduğu için akıllıca ve mantıklı hareket etmeniz gerekecek. Düşünerek adım atmalısınız ani, fevri ve duygusal harekete geçerseniz zarar görebilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde hakkınıza itiraz edebilir daha fazla kazancı hak ettiğinizi düşünebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar ortak kazançlarda kayıplar ve istenmeyen durumlar getirebilir. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda ani durumlar ortaya çıkabilir. Jüpiter gerilemesi 28 Temmuz’da başlıyor. 9.derecede koç burcunda başlayacak. 24 Kasım’da 29.derece balık’ta bitecek. Bu derecelere yakın +-5 derece açı toleransıyla gezegenleriniz varsa daha fazla etki alabilirsiniz. Jüpiter dördüncü evinizde gerilemeye başlayacak. Aile bireylerinizle iletişiminizde maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Ev ve gayrimenkul almak için daha önce değerlendirmediğiniz fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir.  Merkür Güneş’in kalbine 16 Temmuz’da gelecek. Bu özel zamanda istediklerinizi, hayallerinizi, vizyonlarınızı ve olumlamalarınızı yapabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili Kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar temmuz ayındaki gezegen transitlerinin size olan etkisinden bahsedecek olursak. Güneş yengeç burcunda ilerleyecek. Güneş altıncı evde olacağı için gündelik işlerinizle ilgili yoğunluk hissedebilirsiniz. Sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde korumacı, hassas ve anaç tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Merkür 5 Temmuz’da yengeç burcuna geçecek. İletişiminizde mantıksal öğelerin yanı sıra duygusal öğelerden de yararlanacaksınız. İş arkadaşlarınız ve çalışma arkadaşlarınızla iletişiminizi duygusal açıdan da geliştirecek güzelleştireceksiniz.  Mars 6 Temmuz’da boğa burcuna geçecek. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde sakin emin adımlarla ilerleyecek geleneksel yaklaşımlar sergileyeceksiniz. Ev ve gayrimenkul satın almak için harekete geçebilirsiniz.  Venüs 18 Temmuz’da yengece geçecek. Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Ofisinizde yeni eşyalar yeni objeler ve düzen değişikliğine gidebilirsiniz. Dolunay 13 Temmuz’da Oğlak burcunun 21.derecesinde gerçekleşecek. Dolunay on ikinci evinizde gerçekleşecek. Arkanızdan dönen işler, dedikodu, gizli düşmanlarınızın yaptıkları ortaya çıkacak. Yurt dışına yerleşmek yurt dışında çalışmak yurt dışı işler yapmak için hazırlık süreci olarak değerlendirebilirsiniz. Kaygılar ve endişeler sizi rahat bırakmayabilir. İkili ilişkilerde aldanma, aldatma, kararsızlık, belirsizlik altında karar alma, yön belirlemede sorunlar getirebilir. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.  Temmuz ayındaki yeni ay, 28 Temmuz’da aslan burcunun 6.derecesinde oluşacak. Yeni ay, yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık alanınızda gerçekleşecek. İkili ilişkinizi bir üst aşamaya taşıyabilir söz, nişan, evlilik kararı alabilirsiniz. Yeni bir ortaklık için imza atabilirsiniz. Merkür’ün çok fazla açısı olduğu için çok iyi düşünüp karar vermeniz gerekecek. Ani fevri karar almayarak düşünerek adım atmalısınız. Sistem ve disiplin kurmalı yapılandırma yapmalısınız. Jüpiter gerilemesi 28 Temmuz’da başlıyor. 9.derecede koç burcunda başlayacak. 24 Kasım’da 29.derece Balık’ta bitecek. Bu derecelere yakın +-5 derece açı toleransıyla gezegenleriniz varsa daha fazla etki alabilirsiniz. Jüpiter üçüncü evinizde gerilemeye başlayacak. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, tanıtım satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir. Merkür Güneş’in kalbine 16 Temmuz’da gelecek. Bu özel zamanda istediklerinizi, hayallerinizi, vizyonlarınızı ve olumlamalarınızı yapabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili Balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar temmuz ayındakı gezegen transitlerinin size olan etkisinden bahsedecek olursak. Güneş yengeç burcunda ilerleyecek. Güneş beşinci evde olacağı için sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Merkür 5 Temmuz’da yengeç burcuna geçecek. Çocuklarınızla iletişiminizde anaç ve korumacı tavır takınabilirsiniz. Mars 6 Temmuz’da boğa burcuna geçecek. iletişim, ticaret, eğitim, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sakin ve emin adımlarla ilereyeceksiniz. Venüs 18 Temmuz’da yengeçe geçecek. Yeni bir kişiyle tanışıp flört etmeye başlayabilirsiniz. Spekülatif kazançlarda  kazanç elde edebilirsiniz. Dolunay 13 Temmuz’da Oğlak burcunun 21.derecesinde gerçekleşecek. Dolunay on birinci evinizde gerçekleşecek. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif davranabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilgili korku ve endişeleriniz oluşabilir. Dernek, külüp ve sivil toplum örgütlerine üye olabilirsiniz. İkili ilişkilerde aldanma, yanılgı, aldatma, belirsizlik altında karar almak yaşayabilirsiniz. Temmuz ayındaki yeni ay, 28 Temmuz’da aslan burcunun 6.derecesinde oluşacak. Yeni ay, yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde oluşacak. Merkür’ün çok fazla açısı olduğu için düşünerek adım atmalısınız. Bir anlık öfke ile harekete geçersiniz zararla oturursunuz. Sistem ve disiplin kurmak yapılandırma yapmak için zorlanacaksınız. Jüpiter gerilemesi 28 Temmuz’da başlıyor. 9.derecede koç burcunda başlayacak. 24 Kasım’da 29.derece balık’ta bitecek. Bu derecelere yakın +-5 derece açı toleransıyla gezegenleriniz varsa daha fazla etki alabilirsiniz. Jüpiter ikinci evinizde gerilemeye başlayacak. Daha önce değerlendirmediğiniz maddi kaynaklar tekrar karşınıza çıkacak. Yatırım yapabilir yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak insanlara yansıtacaksınız. Merkür Güneş’in kalbine 16 Temmuz’da gelecek. Bu özel zamanda istediklerinizi, hayallerinizi, vizyonlarınızı ve olumlamalarınızı yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de fikrinizi belirtin