20-26 Temmuz Haftası Burç Yorumları

20-26 Temmuz haftası’nın genel değerlendirmesi:

Bu hafta yengeç burcunda oluşacak yeni ayla haftaya başlıyoruz. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Yeni ayın burcunuza etkisinden geçen hafta bahsetmiştim. Şimdi tekrar bahsedeceğim. Bu haftanın önemli açı kalıplarından birisi Güneş Satürn karşıtlığı Salı gününe girişte kesinleşecek. Satürn geri hareket ettiği için eskiden kalma sorumluluk ve yükümlülükler tekrar karşımıza gelebilir. Kişiliğimizi, karakterimizi, yönetselliğimizi ortaya koyarken bu sorumluluk ve yükümlülükleri göz ardı edemeyiz. Sistem ve disiplin kurmamız gerekecek. Otorite figürlerinden destek göremeyebiliriz. Kendimizi depresif, engellenmiş, kısıtlanmış ve baskı altında hissedebiliriz. 22 Temmuz Çarşamba günü Güneş Aslan burcuna geçecek ve bir ay süreyle bu burçta seyredecek. Sahnede olmak, neşeli, canlı hissetmek, hayatın tadını çıkarmak, yönetsellik ve organizasyon yeteneğinizi göstermek ve ben varım demek olasılık dahilinde. Güneşin Aslan burcuna geçişinin etkilerinden de bahsettim.  Çarşamba günü Merkür’ün Uranüs’le uyumlu açısı bize konuşma, yazma ve iletişim alanı ile ticari konularda orijinal, benzersiz fikirler üretmek ve işler yapmak anlamında fırsat sağlayabilir. Haftanın günlerine göre gezegen hareketlerini değerlendirirsek;

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 20-26 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü yengeç burcunda gerçekleşecek olan yeni ay sizi aile bireyleri ile iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul ve atalar alanınızdan etkileyecek. Yeni ay’a Satürn karşıt açı yapıyor. Eskiden kalma sorumluluk ve yükümlülükler tekrar gündeminize gelebilir. İletişim konusunda harekete geçerken zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Venüs Neptün karesi ikili ilişkilerde eski konuların gündeme gelmesi nedeniyle ve beklentilerin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaratabilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınabilirsiniz. İş hayatınızda değişim ve dönüşümü elde etmek için harekete geçmek isteyecek ancak zorlanacaksınız. Büyüme ve gelişmeyi sağlamak eski konularda yapmanız gereken düzenlemeler ve sistem kurmayla birlikte düzene girebilir. Salı günü otorite figürlerinden iş hayatınızda çesitli sorunlar ve problemler yaşayabilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş, kısıtlanmış olarak görebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani meydana gelen para çıkışları bütçenizde beklemediğiniz harcama kalemleri oluşturabilir. Sözleriniz ve fikirlerinizle eskiden yara almış kişilere önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışacaksınız. Çarşamba günü güneş aslan burcuna geçiyor. Bir ay süre ile bu burçta seyredecek. Sizin sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarla olan iletişim, hobiler ve spekülatif kazançlar alanınıza gelecek olan güneş bu konularda sahnede olmak, kendinizi göstermek, eğlenmek ve yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi sergilemek konusunda çaba göstereceksiniz. Çarşamba günü aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirecek ve ev ve yerleşim yerinizde gerekli düzenlemeleri yapacaksınız. Ticari işlerinizle ilgili sıra dışı, benzersiz fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Perşembe günü ev satın almak ya da kiralamak konusunda araştırmalarda bulunabilirsiniz. Cuma günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde iletişim ve sevgi paylaşımı konusunda problem yaşayabilirsiniz. Arkanızdan dönen işleri ve yapan kişileri öğrenip hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda ve kariyerinizde çalışarak üreterek bolluk ve bereket enerjisini hayatınıza katacaksınız. Cumartesi günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanacaksınız. Pazar günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde geldiğiniz nokta henüz sizi tatmin etmeyebilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 20-26 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü yengeç burcunda gerçekleşecek olan yeni ay sizi iletişim, eğitim, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler, yakın çevre gezileri alanınızdan etkileyecek. Sosyal medyada aktif olarak yer almak isteyebilir blog yazabilir ya da web sitesi açabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilişkilerinizi güçlendirmek için yeni kararlar alabilirsiniz. Satürn’ün yeni aya karşıt açısı bu alanda eskiden kalma sorunlar ve problemlerin halledilmesi gerekliliğini vurguluyor. Venüs Neptün karesi ise ikili ilişkiler ve beşeri ilişkilerde hayal kırıklığının önemine dikkat çekiyor. Aldığınız kararları uygulamaya geçerken biraz beklemekte ve aceleci olmamakta yarar olacak. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret ve pazarlama konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Covit 19  nedeniyle yurt dışı işlerinizle ilgili yavaşlama ve istediklerinizi tam olarak gerçekleştirememek sizi üzecek. Salı günü otorite figürlerinden yurt dışı işlerinizi yürütürken engellenme, gecikme ve kısıtlanma göreceksiniz. Yurt dışı seyahatleriniz gecikebilir veya ertelenebilir. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için zorlanacaksınız. Sözleriniz ve fikirlerinizle duygusal ve fiziksel yara almış kişilere önderlik ve liderlik ederek yaralarını sarmakta yardımcı olacaksınız. İşleriniz ve projeleriniz için cesur, atak ve kendinizi göstermek için harekete geçeceksiniz. 22 Temmuz Çarşamba günü güneş Aslan burcuna geçiyor. Sizin aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul ve atalar alanınıza gelecek. Aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirebilir ve sıcak ilişkiler kurabilirsiniz. Eğlence ve hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi evinizde kullanacaksınız. Çarşamba günü sosyal medyada farklı ve sıra dışı paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Perşembe günü yakın çevre gezilerine çıkmak isteyebilirsiniz. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında harcamalarınız artabilir. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yanlış anlaşılmalar, kafa karışıklığı aldanmalar ve aldatmalar yaşayabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili farklı yöntemlerle ilerlemeyi tercih edecek ve teknolojiyi bu anlamda kullanacaksınız. Kadın erkek ilişkilerinde denge ve uyum sağlayacaksınız. Pazar günü eğitim alma ya da verme kararı alabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 20-26 Temmuz  haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; 20 temmuz Pazartesi yengeç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yengeç burcu kendi kazandığınız para alanında ve kendi öz değerinizi yansıtma konusundan sizi etkileyecek. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları yaratma konusunda yeni başlangıçlarda bulunmak isteyebilir ve yeni nakit akışları elde etmek için karar alabilirsiniz. Satürn bu konuda size engeller ve sorunlar çıkarabilir. Aldığınız kararları hemen uygulamaya geçmek isteyebilir ancak zorlanabilirsiniz. Venüs Neptün karesi ikili ilişkiler ve diğer ilişkilerde aldanma, yanılgı, kafa karışıklığı getirebilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü başkasının parasını yönetme ve kullanma , kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda istediğiniz gelişmeleri elde edemeyebilirsiniz. Salı günü otorite figürlerinden engellenmeler, baskılar ve dayatmalar görebilirsiniz. Sorumluluk ve yükümlülükleriniz artabilir. Ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Sözleriniz ve fikirlerinizle eski yaraları hatırlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sosyal sorumluluk projelerinde görev almak isteyebilirsiniz. 22 Temmuz Çarşamba günü güneş Aslan burcuna geçiyor. Sizin iletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde daha sıcak, samimi ilişkiler kurmanıza neden olacak. Hayatın tadını çıkarmak için yakın çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi iletişim konularında gösterebilirsiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında toplantı yapmak anlaşma ve sözleşme imzalamak isteyebilirsiniz. Orijinal ve sıra dışı fikirler üreterek işleriniz ve projeleriniz için kullanabilirsiniz. Perşembe günü dernek, klüp gibi organizasyonlara üye olarak toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Cuma günü fiziksel görünümünüzde değişiklik yapabilir ve bundan çok da memnun kalmayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını kullanma konusunda destek görebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde denge ve uyum sağlayacaksınız. Pazar günü arkadaşlarınızla bir arada olmak ve güzel zaman geçirmek isteyecek ancak bunu hayata geçiremeyeceksiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 20-26 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü burcunuzda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay ay ve güneş kavuşumudur. Yeni kararlar ve yeni başlangıçlar ve yeni sayfa açmakla ilgilidir. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Satürn’ün eski sorumluluk ve yükümlülükleri hatırlatması size etki edecek. Aldığınız kararları uygularken harekete geçmekte sorunlar yaşayabilirsiniz. Venüs Neptün karesi ise size ikili ilişkiler ve diğer beşeri ilişkilerde kafa karışıklığı, sisler altında karar alma, aldanma, yanılgı getirebilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ikili ilişkiler evlilik ve ortaklıklarınızda değişim ve dönüşümü uygulayarak büyüme ve gelişme elde etmek isterken eskiden gelen sorumluluk ve yükümlülükleri tekrar ele almanız gerekebilir. Salı günü yeteneklerinizi, hedeflerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak için çalışırken daha fazla sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle ilişkilerinizde ani çıkan olaylar ve durumlar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Sözleriniz ve fikirlerinizi açıklarken eski olaylara göndermede bulunabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyenizde cesur, atak, spontane harekete geçmek isteyeceksiniz. 22 Temmuz Çarşamba günü güneş Aslan burcuna geçiyor. Bir ay süreyle bu burçta seyahat edecek. Kendi kazandığınız para alanına gelecek olan Güneş bu alanda yeni projeler geliştirip yeni gelir kaynakları yaratmanıza neden olacak. Kendi öz değerinizi yansıtacaksınız. Samimi, sıcak ve içten davranışlarda bulunarak ilgiyi üzerinize çekeceksiniz. Çarşamba günü sevdiğiniz kişiye karşı platonik duygular besleyebilirsiniz. Orijinal fikir ve yöntemler geliştirerek ticari projelerinizde kullanabilirsiniz. Perşembe günü ortaklık kurma konusunda sistem ve disiplin sağlayacaksınız. Cuma günü arkanızdan iş çevrildiğini ve dedikodunuzun yapıldığını duyabilirsiniz. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerde istediğiniz gelişmeyi konjonktür nedeniyle elde edemeyeceksiniz. Cumartesi günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Pazar günü sağlığınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Evlilik ve ikili ilişkilerde değişim ve dönüşümü içselleştirmek kolay olmayacak.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 20-26 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; 20 Temmuz Pazartesi günü yengeç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Sağlığınızla ilgili kontrollerden geçmek isteyebilirsiniz. Kemik, iskelet ve kas sistemi ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sorunlar ve problemler yaşayabilirsiniz. Sistem ve disiplin kurmak isterken zorlandığınızı hissedeceksiniz. Salı günü otorite figürlerinden beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde ani oluşan olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Sözleriniz ve fikirlerinizle eski konuları gündeme getirebilir ve yaralayıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili harekete geçmek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü güneş aslan burcuna geçecek ve bir ay süreyle burcunuzda seyahat edecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Yeteneklerinizi, hedeflerinizi, projelerinizi insanlara anlatabilirsiniz. Çarşamba günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde güzel zaman geçirebilir ve birlikte gezip eğlenebilirsiniz. Yeni fikir ve düşünceler üretebilir bunları ticari işlerinizde kullanabilirsiniz. Perşembe günü bilinç altınızı aktif hale getirebilir ve korkularınızdan arınabilirsiniz. Cuma günü sevgiyi ifade etme konusunda zorlanabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemeyi düşünürken istediğinizi gerçekleştiremeyeceksiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için büyütüp geliştirebilirsiniz. Cumartesi günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde dengede kullanacaksınız. Pazar günü dedikodunuzun yapıldığını duyabilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları gibi risk almak sizin için uygun olmayacak.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 20-26 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; 20 Temmuz Pazartesi günü yengeç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde gerçekleşecek yeni ay ile yeni kararlar alacak ve yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. Yeni arkadaş gruplarına katılabilirsiniz. Birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir dernek ve klüplere üye olabilirsiniz. Satürn’ün yeni aya karşıt açısı eskiden kalma sorumluluk ve yükümlülükleri tekrar karşınıza getirebilir. Yeni aldığınız kararları uygularken hemen harekete geçemeyebilirsiniz. Venüs Neptün karesi ikili ilişkiler ve diğer beşeri ilişkilerde aldanma, yanılgı, kafa karışıklığı ve yön belirsizliği getirebilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü çocuklarınızla birlikte zaman geçirmek isteyeceksiniz. Ancak istediğiniz etkiyi yaratmak kolay olmayacak. Salı günü arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev almak isteyeceksiniz. Otorite figürlerinden bu konularda engellenme, gecikme ve erteleme yaşayabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda harekete geçmek ve duruş sergilemek isteyeceksiniz. 22 Temmuz Çarşamba günü güneş Aslan burcuna geçecek ve bir ay süreyle bu burçta seyredecek. Kendinizi daha geri plandan göstermek isteyecek. İşlerinizi fazla ortada olmadan yürüteceksiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde terfi, transfer ve maaş artışı alabilirsiniz. Orijinal ve sıra dışı fikirler üretebilirsiniz. Bu fikirleri projelerinizde ve ticari işlerinizde kullanarak yeni kaynak elde edebilirsiniz. Perşembe günü hobilerinizi meslek haline getirmek için sistem ve disiplin kuracaksınız. Cuma günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü duygularınızla iradenizi denge içinde bir arada kullanacaksınız. Pazar günü evcil hayvanlarınız varsa onun bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 20-26 Temmuz haftası astrolojik olarak hangi gelişmelerle karşılaşacaksınız bakalım; 20 Temmuz Pazartesi günü yengeç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni başlangıçlar yapmak isteyecek ve yeni sayfa açacaksınız. Yeni bir sektöre giriş yapabilir yeni bir iş yerine transfer olabilirsiniz. Yeni kararlarınızı uygularken hemen harekete geçemeyebilirsiniz. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizde artış olabilir. Venüs Neptün karesi ikili ilişkiler ve diğer ilişkilerde aldanma, yanılgı, kafa karışıklığı ve yön belirlemede belirsizlik getirebilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü aile bireylerinizle iletişiminizde anlaşmazlık, problem ve uyuşmazlık yaşayabilirsiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde ek sorumluluk ve yükümlülük almanız gerekebilir. İş yükünüzün artmasıyla otorite figürleriyle anlaşmazlık yaşayabilir ve destek göremeyebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle destek olarak önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda ani meydana gelen olaylar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Sözleriniz ve fikirlerinizi yara verecek şekilde kullanabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. 22 Temmuz Çarşamba günü güneş Aslan burcuna geçecek ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. Arkadaşlarınızla sıcak samimi ilişkiler kurabilir ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi kullanarak birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Çarşamba günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda ilerleme kaydetmek için teknolojiden yararlanacaksınız. Orijinal, sıra dışı, benzersiz fikir ve projeler üreterek bunları ticari işlerinizde kullanabilirsiniz. Perşembe günü eviniz ve yerleşim yerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Cuma günü yurt dışı seyahatlerin salgın hastalık nedeniyle ertelenmesi planlarınızı olumsuz etkileyecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerin iş yapma biçimini beğenmeyebilirsiniz. Cumartesi günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanacaksınız. Pazar günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmekte zorlanacaksınız.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 20-26 Temmuz haftası astrolojik olarak hangi gelişmelerle karşılaşacaksınız bakalım; 20 Temmuz Pazartesi günü yengeç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarında yeni kararlar alabilir ve yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Satürn’ün yeni aya karşıt açı yaparak eskiden kalma sorumluluk ve yükümlükleri tamamlamak gerektiğine vurgu yapıyor. Aldığınız kararları hemen uygulamaya geçmekte sorun yaşayabilirsiniz. Venüs Neptün karesi ise ikili ilişkiler ve diğer beşeri ilişkilerde aldanma, yanılgı, belirsiz altında karar almayı getirebilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü sağlamak isteyecek ancak bunu gerçekleştirmeniz kolay olmayacak. Büyüme ve gelişme elde etmek için sistem ve disiplin kurmak için çaba göstermek gerekecek. Salı günü yurt dışı işlerinizle ilgili otorite figürlerinden gerekli desteği göremeyeceksiniz. Engellenme, gecikme ve ertelenme yaşayabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek hem kendinizi hem onları şifalandıracaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili gelişme yeterince kaydedememek sizin için can sıkıcı olabilir. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde kendinizi göstermek ve duruş sergilemek isteyeceksiniz. 22 Temmuz Çarşamba günü güneş Aslan burcuna geçecek ve bir ay boyunca bu burçta seyahat edecek. İş hayatınız ve kariyerinizde kendinizi göstermek, organizasyon yeteneğinizi ve yönetselliğinizi sergilemek mümkün gözüküyor. Sahnede olmak ve neşeli, eğlenceli, mutlu bir şekilde çalışmak kendinizi iyi hissettirecek. Çarşamba günü alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek konusunda orijinal fikirler ve yöntemler uygulayabilirsiniz. Perşembe günü yurt dışı işlerinizi hızlandırmak için farklı yollar izleyebilirsiniz. E-ticaret, teknolojiyi haberleşme ve projelerinizi, eğitimlerinizi online olarak kullanarak bu sıkışıklığı aşabilirsiniz. Cuma günü yurt dışı seyahatlere salgın hastalık nedeniyle çıkamadığınız için yeni yerler keşfetmek ve yeni kültürler tanımak başka bahara kalacak. Hobilerinizi meslek haline getirmek için yapacağınız çalışmalar ekonomik koşullar nedeniyle gerçekleşemeyebilir. Cumartesi günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanacaksınız. Pazar günü eğitim ve yayıncılık alanlarında anlaşma ve sözleşme imzalamak isteyebilirsiniz. Eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını kullanmak size rahat nakit akışı sağlayabilir.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 20-26 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; 20 Temmuz Pazartesi günü yengeç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Başkasının parasını yönetme ve kullanma, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda yeni kararlar alacak ve yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. Eskiden kalma borçlar ve ödemelerinizi rahatlatmak için kredi alabilir ya da eşinizin, ailenizin parasını kullanabilirsiniz. Kararlarınızı uygulamaya hemen geçemeyebilirsiniz. Venüs Neptün karesi ikili ilişkiler ve beşeri ilişkilerde aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma, yön belirlemede sorunlar getirebilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde etmek isterken çok çaba göstermeniz gerekecek. Değişim ve dönüşümü hayatınıza uygulamak isteyeceksiniz. Yeni gelir kaynakları araştırarak nakit akışınızı arttırmak ve gelir durumunuzu düzeltmek için çalışacaksınız. Salı günü otorite figürlerinden mali durumunuzu düzeltmek için gerektiği kadar yardım ve destek göremeyeceksiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edecek hem kendinizi hem onları şifalandıracaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ani olaylar ve durumlarla karşılaşabilir yön değişikliğine gidebilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil etmek ve borçlarınızı ödemek isterken zorlanacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde cesaret ve atak bir şekilde sevdiğiniz kişiye kendinizi anlatmak isteyeceksiniz. 22 Temmuz Çarşamba günü güneş aslan burcuna geçecek ve bir ay süreyle bu burçta kalacak. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret ve pazarlama konusunda yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi göstereceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Kredi almak ya da nakit akışını düzenlemek için farklı fikirler üretebilirsiniz. Perşembe günü iş yerinizde yeni eşyalar ve objeler satın alarak etrafınızı güzelleştirebilirsiniz. Cuma günü ortaklık konularında araştırmalarda bulunabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişimde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde uyumlu ve dengeli tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde birlikte olumlu gelişmeler elde edeceksiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 20-26 temmuz haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; 20 Temmuz Pazartesi günü yengeç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınızda gerçekleşecek yeni ayla birlikte yeni kararlar alacaksınız. Eskiden yapmadığınız ertelediğiniz sorumluluk ve yükümlülükler nedeniyle bu konularda tekrar gözden geçirmede bulunmalısınız.  Evliliğiniz ve ilişkinizi daha yolunda gitmesini sağlamak için aldığınız kararları uygulamak için hemen harekete geçemeyebilirsiniz. Venüs Neptün karesi ikili ilişkiler ve diğer beşeri ilişkilerde aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma, yön belirlemede sorunlar getirebilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için hedeflerinizi, projelerinizi, yeteneklerinizi insanlara anlatmak ve tanıtmak isteyeceksiniz. Salı günü eşinizle ilgili anlaşmazlık, sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edecek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Çocuklarınızla birlikte güzel zaman geçirmek isteyecek ancak aniden meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Ortağınız varsa aranızda kırıcı sözler içeren bir iletişim de bulunabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik yapmak için çalışmalarda bulunacaksınız. 22 Temmuz Çarşamba günü güneş aslan burcuna geçecek. Sizin eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını kullanma ve yönetme konusunda kendinizi ve yönetselliğinizi göstereceksiniz. Kredi başvurusunda bulunabilir, alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Çarşamba günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle iletişiminizde anlaşma sağlayabilirsiniz. Eşinizle ilişkinizi daha ileriye taşımak için iletişiminizi güçlendireceksiniz. Perşembe günü spekülatif kazançlar konusunda borsa, şans oyunları gibi ani kazançlar elde edebilirsiniz. Cuma günü sosyal medya paylaşımlarınızda aldığınız etkiler sizde hayal kırıklığı yaratabilir. Cumartesi günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanabilirsiniz. Pazar günü ortaklık ilişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili kontrollere önem vermelisiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 20-26 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; 20 Temmuz Pazartesi günü yengeç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Sağlıklı beslenme, diet, spor konularını içeren yeni bir beslenme planına başlama kararı verebilirsiniz. Aldığınız bu kararı uygulamaya geçmek için hemen harekete geçemeyebilirsiniz. Venüs Neptün karesi, ikili ilişkiler ve diğer ilişkilerde aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma, kafa karışıklığı getirebilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üretebilirsiniz. Arkanızdan dönen işleri ve dedikoduları duyacaksınız. Salı günü otorite figürlerinden işlerinizle ilgili ek görev ve sorumluluk yüklenebilirsiniz. Beklediğiniz destek ve yardımı göremeyebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Aile bireylerinizle iletişiminizde ani meydana gelen olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde harekete geçmek ve duruş sergilemek isteyeceksiniz. Çarşamba günü güneş aslan burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınızda yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi sergileyeceksiniz. Hayatın tadını çıkarmak, sahnede olmak ve neşeli canlı hissetmek mümkün gözüküyor. Çarşamba günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Sizin için çalışan kişilerle iş yapma yöntemleriniz de özgün yollar ve yöntemler geliştirebilirsiniz. Perşembe günü yeni bir ev kiralama ya da satın alma konusunda araştırma yapabilirsiniz. Cuma günü sevgi aşk ve ilişkiler konusunda sorunlar ve problemler yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz nakit akışını elde edemediğiniz için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde uyum ve denge sağlayacaksınız. Pazar günü yakın çevre gezilerine çıkmak isteyecek ancak salgın hastalık nedeniyle bu fikrinizi gerçekleştirmeyeceksiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 20-26 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; 20 Temmuz Pazartesi günü yengeç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobileriniz, spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları gibi konularda yeni başlangıçlarda bulunacak ve yeni kararlar alacaksınız. Yeni bir flörte ya da ilişkiye başlama kararı alabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Satürn’ün yeni aya karşıt açısı eskiden ötelediğiniz sorumluluk ve yükümlülükleri tekrar gündeminize almanızı ve yerine getirmenize neden olacak. Aldığınız kararları uygularken hemen harekete geçemeyebilirsiniz. Venüs Neptün karesi ikili ilişkiler ve diğer beşeri ilişkilerde aldanma, yanılgı, kafa karışıklığı, yön belirlemede sorunlar getirebilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üreteceksiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde değişim ve dönüşümü uygulamak isteyecek ancak gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Büyüme ve gelişme elde etmek için sistem ve disiplin kurmanız gerekecek. Salı günü otorite figürlerinden beklediğiniz desteği arkadaş çevrenizde elde edemeyeceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışırken istediğiniz gelişmeyi elde etmek kolay olmayacak. 22 Temmuz Çarşamba günü Güneş Aslan burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi göstereceksiniz. Çarşamba günü eviniz ve yerleşim yerinizi güzelleştirmek için eşyalar ve objeler satın alabilirsiniz. Çocuklarınızla oyun, spor gibi aktiviteler eşliğinde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Perşembe günü sosyal sorumluluk projelerinde görev almak için çalışma yapabilirsiniz. Cuma günü dış görünüşünüzde değişiklik yapabilir ve sonuçtan memnun kalmayabilirsiniz. Cumartesi günü duygularınızla iradenizi bir arada uyumlu bir şekilde kullanacaksınız. Pazar günü arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek gezip eğlenmek isteyecek ancak salgın hastalık nedeniyle tedirginlik yaşayacaksınız.

 

 

 

Siz de fikrinizi belirtin