BALIK BURCUNDA DOLUNAY 14 EYLÜL 2019 VE BURÇLAR ÜZERİNE ETKİLERİ

 

Bugün saat 07.30’da balık burcunun 21.derecesinde dolunay gerçekleşti. Dolunaylar olayların sonlanmasını görünür olmasını ve bize farkındalık sağlar. Kadersel etkiler taşır ve bizim erteleyip kendiliğinden yapamadığımız değişiklik ve düzenlemeler ilahi planın bir parçası olarak akışta kalarak bizim için hayırlı olan gerçekleşir. Balık burcu duygusallık, sezgisellik, feda etmek, bağımlılık, bütünün içinde kaybolmak, kurban rolüne bürünmek, akışta olmak, kabullenmek ile ilişkilendirilir. Ay balık burcunda karşısında güneş başak burcunda. Mana ve Madde iki uçta bir aksta dengeyi bulmak bize düşecek. Başak burcu çalışmak, üretmek, hizmet etmek, eleştirel ve mükemmelliyetçi bir zihin, kuruntu ve vesvesesi bol, sağlık konusunda aşırı takıntılı ve titiz bir yaklaşım. Dolunay haritasında Neptün Mars karşıtlığı var çok güçlü bir etkide. Ayrıca Jüpiter apekste yani tepe noktasında t-kare dediğimiz açı kalıbını oluşturuyor. Neptün aldanma,aldatma, hayal kırıklığı ve beklentilerin karşılanmamasını getirecek. Mars harekete geçmek duruş sergilemek ve başlangıçlar yapmak istiyoruz ancak Jüpiter bu durumu daha da zorlaştırıyor ve beklentilerimizi büyütüyor abartılı sonuçlar elde etmek istiyoruz. İnançlarımızı ve kendi doğrularımızı fanatikçe savunuyoruz. Venüs ve Merkür dolunay haritasında anaretik dedigimiz burcun son derecesinde 29° ler. Enerji artık değişmek üzere. Bir şeyler artık sonuçlanacak hayatımızda, hesap kitap yapmayı bırak. Aklınla defalarca çözüm aradığın sonuç, belki ruhunda sezginde ve ilahi planda senin için belirlenmiş ve ayarlanmış. Akışta kalarak bekleyerek sakin bir şekilde kabule geçerek senin ve bütünün hayrına olacak. Değişken burçların, balık, başak, ikizler ve yay +- 5° arası yani 16-26° de kişisel gezegenleri olanlar dolunaydan daha fazla etkilenecekler. Hayatımızda 15 gün süreyle etkili olacak dolunayın burcunuz üzerine etkisini okurken yükselen burcunuza göre okumanızı öneririm. Yükselen burcunu bilmeyenler güneş burcuna göre okuyabilirler.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Balık burcunda gerçekleşen dolunay sizin 6-12 aksınızda olacak yani sağlıklı beslenme, diet, hastalıklar ve sağlıklı yaşam konularıyla ilgili olacak ve yıllık rutin kontrollerinizi yaptırmak için hastaneye gidebilirsiniz. İlaç kullanımına dikkat ve gıda zehirlenmesinden sakınmak için yediğiniz besinlerin tazeliğine ve hijyenine dikkat etmenizde yarar olacak.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Balık burcunda gerçekleşen dolunay sizin 5-11 aksınızda olacak. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde beklentilerin yüksek olması nedeniyle yanlış anlaşılmalar hayal kırıklığı sosyal çevrenizde sizi etkileyebilir. Arkadaşlarınızla ilgili hiç bilmediğiniz olaylar ve skandallar ortaya çıkabilir bu durum sizi şaşırtabilir.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Balık burcunda gerçekleşen dolunay sizin 4-10 aksınızda olacak. İş hayatınız ve kariyerinizde tekliflerin ve projelerin sonuçlarını alabilirsiniz. Çalışansanız işinizden ayrılabilir ya da transfer teklifi alabilirsiniz. Değerlendirme yaparken iki kere düşünmekte yarar olacak çünkü yanlış anlaşılmalara ve beklentileri yüksek tutmaya yönelik yaklaşımlar sizi üzebilir. Aile hayatınıza da gerekli önemi vermeli iş hayatı ve aile hayatı dengesini korumalısınız.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Balık burcunda gerçekleşen dolunay sizin 3-9 aksınızda olacak. Yurt dışında yaşamak, iş yapmak, eğitim almak, dil öğrenmek gibi konularla ilgili hayallerinizle yüzleşeceksiniz. Yurt içinde mi kalayım yurt dışında mı gideyim ikileminde kalabilirsiniz. Beklentileriniz ve hayalleriniz gerçeklerle örtüşmeyebilir ve bu sonuçlar ortaya çıkabilir.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Balık burcunda gerçekleşen dolunay sizin 2-8 aksınızda olacak. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras gibi konularda beklediğiniz yabancı kaynak desteğini elde edemeyebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında gelirinizi arttırmak ve dış desteğe çok fazla ihtiyaç duymamak bir yöntem olabilir.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Balık burcunda gerçekleşen dolunay sizin karşıt burcunuzda 1-7 aksınızda meydana gelecek. İkili ilişkilerde duygu ve mantık arasında kalacaksınız. İkili ilişkilerde sizin dışınızda bilmediğiniz konular olaylar ve skandallar ortaya çıkabilir. Hayal kırıklığı beklentilerin karşılanmaması ve belirsizlikler canınızı sıkabilir.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Balık burcundaki dolunay sizin 6-12 aksınızda olacak. Gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde istediğiniz sonuçları alamadığınızı düşüneceksiniz. Sağlık ve hastaneler yine gündeminizde yer alacak.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Balık burcundaki dolunay sizin 5-11 aksınızda olacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde gizli saklı kalmış olaylar ortaya çıkabilir. İdeallerinizdeki sevgiyi aşkı aramaktan vazgeçmeyebilirsiniz. Beklentileriniz yüksek olabilir.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Balık burcundaki dolunay sizin 4-10 aksınızda olacak. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde kendinizi feda ettiğiniz kurban rolüne büründüğünüz konular açığa çıkabilir ve kendinizle yüzleşebilirsiniz. Ailenizle ilişkilerinizde bağımlılık geliştirmeden sağlıklı bağlı bir ilişki oluşturmak ve sürdürmek sizi daha mutlu ve huzurlu hale getirebilir.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Balık burcundaki dolunay sizi 3-9 aksınızda olacak. İletişim, eğitim gibi konularda daha önce bilmediğiniz olaylar ortaya çıkabilir. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Beklentileriniz karşılanmadığı için kendinizi üzgün hissedebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Balık burcudaki dolunay sizin 2-8 aksınızda olacak. Kendi kazandığınız para alanında hayal ettiğiniz ve beklediğiniz para ve imkanları elde edemeyebilirsiniz. Eşinizin ve ailenizin parasından yararlanmak durumunda kalabilirsiniz. Kendi paranız ve eşinizin, ailenizin parasını kullanma konusunda dengeye varmak gündeminizde olacak.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Burcunuzdaki gerçekleşen dolunay sizin kendinizi, kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi değerlendirmek için bazı sonuçların ortaya çıkması ve değerlendirme yapmanız gerekebilir. Beklentilerinizin gerçekçi olması ideallerinizin ve hayallerinizin tam olarak istediğiniz ölçüde karşılanmaması ile karşılaşabilirsiniz.

By |2019-09-15T12:23:18+00:0015 Eylül , 2019|Genel, Güncel Yazılar|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin