MERKÜR TERAZİ BURCUNDA 14 EYLÜL – 3 EKİM 2019 VE BURÇLAR ÜZERİNE ETKİLERİ

Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, akıl ve zeka, konuşma ve yazma, eğitim, ticaret, seyahatler, elektrik ve elektronik aletler, sözleşmeler ve anlaşmaları simgeler. Merkür terazi burcuna geçti ve üç hafta boyunca bu burçta seyrediyor olacak. Terazi burcu diplomasi ve dengeyi temsil eder. İlişkiler yoluyla kendini gerçekleştirir. Barışçıl nazik, kibar ve uyumlu bir iletişim şekli seçer. Merkür terazi burcundayken tatlı dille kibar nazik ve kelimeleri seçerek bir iletişim yolu benimseriz. İkili ilişkiler ve diğer ilişkilerimizde uyum olması ve huzurlu bir ortam bizi mutlu eder. Ticaret, satış, pazarlama ve halkla ilişkiler alanlarında uyum, denge ve uzlaşma sağlanır. Anlaşma ve sözleşmelerde ve ortaklıklar için de geçerli olan bir durumdur. Bu dönemde arabuluculuk önem kazanır. Kişisel ve ticari ilişkilerde kararsızlık göstererek dengeye gelme ve dengeyi bulma sağlanır. Merkür terazi transitinin burçlarınız üzerine etkisini okurken yükselen burcunuza göre okumanızı öneririm. Yükselen burcunu bilmeyenler güneş burcuna göre okuyabilirler.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Merkür sizin ikili ilişkiler ve ortaklıklar evinize geldi. İkili ilişkiler ve ortaklıklarınızda denge ve uyum sağlamak kibar nazik ve insancıl ilişkiler kurmak mümkün olacak.  Yeni bir ortaklık yapmak için uygun zaman değerlendirebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Merkür sizin gündelik işlerinizi yürütürken iletişiminizde dengeli ve uyumlu olmanıza, sizin için çalışan kişilerinizle ilişkilerinizi huzurlu ve barışçıl bir diyalogla yürütmenize neden olacak. Sağlık konusunda ise sinirler, el ve kollar hassas olabilir dikkatli olmakta yarar var.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Merkür sizin sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarla olan iletişiminiz, hobileriniz ve spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde dengeli ve uyumlu tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. Çocuklarınızla olan ilişkilerinizi daha paylaşımcı ve uzlaşmacı olarak yürütebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Merkür sizin aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde nazik, kibar uyumlu iletişim kurmanıza neden olacak. Gayrimenkul alım satım işlerinizde anlaşma sağlayarak yeni bir ev, arsa, vs. alabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Merkür sizin iletişim, eğitim, yakın çevre gezileri, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla olan iletişiminizde dengeli ve uyumlu ilişkiler kuracaksınız. Sosyal medyada paylaşımlarınızda nazik, kibar ve dengeli bir uslup benimseyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Merkür sizin kendi kazandığınız para alanında transit edecek. Yeni müşteriler bulma, yeni sözleşmeler ve anlaşmalar imzalamak bu konuda denge ve uyum sağlamak mümkün görünüyor.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Merkür terazi burcuna sizin burcuna geçtiği bu transitte kendinizi, kişiliğinizi, tarzınızı, tavrınızı, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi sakin, huzurlu ve uyumlu bir şekilde etrafınıza aktaracaksınız.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Merkür sizin arkadan dönen işler, bilinçaltı, hastaneler ve hapishaneler, kapalı yerlerde geçen çalışmalar alanınızdan transit edecek. Arkanızdan dedikodunuzun yapıldığınızı duyabilirsiniz. İletişiminizi gerçekleştirirken daha geriden ortaya çıkmadan bir tarz belirleyeceksiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Merkür sizin arkadaş çevrenizde ve sosyal ilişkilerinde transit ettiğinden arkadaşlarınızla güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Sevgi, saygı, anlayış uyum huzur ve denge içinde iletişiminizi yürütebilir. Ortak zihinsel faaliyetler ve grup çalışmalarında bulunabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Merkür sizin iş hayatı ve kariyerinizde yeni müşteri bulma, toplantı ve sözleşme yapma ticari faaliyetlerinizde başarılı çalışmalar getirecek. Hesaplama yapmak, fizibilite etüdü yaparak işlerin verimliliğini test etmek gündeminizde olacak.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Merkür sizin yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatler, yüksek öğrenim akademik konular, hukuksal konular alanınızdan etkileyecek. Yurt dışından yabancı müşterilerle toplantı sözleşme ve anlaşma imzalayabilirsiniz. Yurt dışına seyahate gidebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Merkür sizin kredi, borç, alacak, nafaka ve miras alanınızdan etkileyecek. Kredi sözleşmesi için başvurabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil edebilir borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Miras paylaşımı için aile bireylerinizle uyum ve barışçıl yöntemlerle görüşmelerde bulunabilirsiniz.

By |2019-09-17T08:37:33+00:0017 Eylül , 2019|Genel, Güncel Yazılar|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin