16-22 EYLÜL HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMU

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ YORUMU

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 16-22 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız; Pazartesi günü iş hayatı ve kariyerinizde yapmayı düşündüğünüz düzenlemelerde zorlanacaksınız. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler yüksek öğrenim akademik çalışmalar ve hukuksal konularda büyüme ve gelişme fırsatları elde edebilirsiniz. İş hayatınızda değişim ve dönüşümün gerekliliğini fark edecek ancak gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Duygusal ve fiziksel olarak yara almış kişilere sözlerinizle ve fikirlerinizle yardım etmek isteyecek ancak bunu yapmakta zorlanacaksınız. Salı günü gündelik işlerinizle ilgili harekete geçerken ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili fırsatları değerlendirme ya da değerlendirmeme yurt içinde kalma ve çalışma konusunda gelgitler yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında ani para giriş ve çıkışları yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Bilinçaltınızı aktif hale getirebilirsiniz. Satürn bir süredir geri hareketteydi ve 18 Eylül Çarşamba günü düz harekete geçiyor. İş hayatınız ve kariyerinizde Satürn geri giderken bir takım olaylarda engellenme ve gecikme yaratıyordu artık bu düzelecek ve yapılanmalarınızı daha rahat gerçekleştirme imkanınız olacak. Perşembe günü sizin için çalışan kişilerle ilişkinizde harekete geçme duruş sergileme ve tavır almanız kolay olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken istediğiniz eforu uygulayabileceksiniz. Cuma günü duygusal ve fiziksel olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. İkili ilişkilerde anlaşma ve sevgi paylaşımı yaşamak sizi mutlu edecek.  Cumartesi günü yurtdışı seyahatlerle ilgili planlarınızda aksama olabilir. Hayal kırıklığı aldanma ve aldatma yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Yurt dışı ticaretle ilgili beklentileriniz karşılanmayabilir. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde zorlanmalar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Yaralarınızı sarmak için çaba göstereceksiniz. Fikirleriniz ve düşüncelerinizle ilgili kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 16-22 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü yurt dışında ticari işler yapıyorsanız eğer zorlandığınızı hissedeceksiniz. Kredi, borç ve alacak konularında mali disiplininizi oluşturacaksınız. Yurt dışı seyahatlerinizle ilgili planlamalarınızda istedikleriniz gerçekleşmeyebilir. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere fikir ve akıl vererek yardım etmek isteyecek ancak bunu yapamayabilirsiniz. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerle ilgili ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşacak ve harekete geçeceksiniz. Kardeşlerinizden beklediğiniz mali destek ve borç parayı alamayabilirsiniz. Çarşamba günü fiziksel görünümünüzü değiştirmek isteyeceksiniz. Yabancı dil öğrenmek için yurt dışına çıkabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde affedici ve merhametli davranacaksınız. Satürn bir süredir geri hareketteydi artık 18 Eylül Çarşamba günü düz hareketine geçiyor. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler ve yüksek öğrenim akademik ve hukuksal konularda engellenmeler ve gecikmeler artık ortadan kalkacak. Yapmanız gereken düzenlemeleri yaptıysanız bu alanlarda yolunuza devam edebilirsiniz. Perşembe günü çocuklarınızla birlikte aktivite yapabilirsiniz spor ya da müzik faaliyetlerinde bulunabilirsiniz. Değişim ve dönüşümü yurt dışı işlerinizde kullanabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Cuma günü fiziksel ve duygusal yara almış kişilere yardım ederek kendinizi şifalandıracaksınız. Gündelik işlerinizi yaparken ofisinizi ve çevrenizi düzenlemek aksesuar satın almak sizi mutlu edecek. Sizin için çalışan kişilerle olan ilişkilerinizde iletişiminizi güçlendireceksiniz. Cumartesi günü yabancı kaynak kullanımı ve para ihtiyacınızı yakın çevrenizden karşılama ihtimaliniz düşük görünüyor. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde hayal kırıklığı ve üzüntü yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara ve sakarlıklara açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kredi başvurunuz onaylanmayabilir ve beklentileriniz karşılanmayabilir. Pazar günü kadın ve erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında şaşırabilir ve mutlu olabilirsiniz. Sözlerinizin ve  fikirlerinizin kısıtlandığını ve engellendiğinizi düşünebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 16-22 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü yabancı kaynak kullanımı ya da eşinizin, ailenizin parasını kullanma konusunda beklediklerinizi elde edemeyeceksiniz. İkili ilişkilerde eşinizle güzel gelişmeler elde edeceksiniz. İlişkinizi büyütüp geliştireceksiniz. Mali disiplini sağlamak kredi, borç, alacak dengesini oluşturmakta zorlanacaksınız. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklayarak duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım etmek isteyecek ancak bunu gerçekleştiremeyeceksiniz. Salı günü aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ben sen dengesini sağlamakta zorlanacaksınız. Çarşamba günü ani özgürlük ihtiyacı bir şeyleri bırakıp gitme ve kaçıp gitme isteği duyabilirsiniz. Mali disiplininizi oluşturmak için harekete geçebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyeriniz de tasarımcı hayal gücünüzden ve ilhamın etkisinden yararlanabilirsiniz. Satürn bir süredir geri gitmekteydi ve 18 Eylül Çarşamba günü düz hareketine dönüyor. Başkalarının parasını kullanma, kredi alma ya da borç alma konularında artık sistem ve disiplin kurabileceksiniz. Yapılandırma yaparak yabancı kaynak kullanımını ve ödemelerinizi dengede tutacaksınız. Perşembe günü gayrimenkul alım ya da satımı için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde güzel zamanlar geçirebilir bahar havası yaşayabilirsiniz. Cuma günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizi geliştireceksiniz. Cumartesi günü ortaklıklarda kendiniz ve ortağınız arasında problemler yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde beklediğiniz ya da hayal ettiğiniz yerde olmadığınızı düşüneceksiniz. Akşam saatlerinde kazalara ve sakarlıklara açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. İkili ilişkilerde hayal kırıklığı aldanma ve aldatma yaşayabilirsiniz. Pazar günü bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında sorun yaşayabilirsiniz. ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında şaşırıp mutlu olabilirsiniz. Sözlerinizi ve fikirlerinizi açıklarken engellendiğinizi ve baskı altında olduğunuzu düşünebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 16-22 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü ikili ilişkilerde ve ortaklıklarda kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Gündelik işlerinizin yoğunluğundan söz edebilirsiniz. Değişim ve dönüşüm zamanı geldiğini görecek ancak bunu hayatınıza geçirmek ve uygulamak kolay olmayacak. Fikirleriniz ve sözlerinizle duygusal ve fiziksel yarası olanlara yardım etmek isteyecek ancak bunu gerçekleştiremeyebilirsiniz. Salı günü sosyal medyada yer alarak ilginç ve sıra dışı fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklamak isteyeceksiniz. Sağlık sorunları yaşamamak için sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Çarşamba günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde ani özgürlük ihtiyacı duyabilir abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilir. Bırakıp gitme ihtiyacı duyabilirsiniz. Ortaklıklarınızla olan ilişkilerinizde sistem ve disiplinli çalışmalarda bulunabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizde tasarımcı hayal gücünüzden ve ilhamdan yararlanacaksınız. Satürn bir süredir geri hareketteydi 18 Eylül Çarşamba günü düz hareketine dönüyor. İkili ilişkilerde bir süredir yapmayı düşündüğünüz değişiklikler için artık hızlanabilirsiniz. Perşembe günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde harekete geçebilir ve duruş sergileyebilirsiniz. Ortaklıklarınızda değişim ve dönüşümün zamanının geldiğini görecek ve içselleştireceksiniz. Kadın erkek ilişkilerinde bahar havası anlaşma ve uyum yakalayacaksınız. Cuma günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek kendinizi şifalandıracaksınız. Eviniz ve yerleşim yerinizde güzel değişiklikler ve tadilat yapabilirsiniz. Aile bireylerinizle olan iletişiminizi geliştireceksiniz. Cumartesi günü sizin için çalışan kişilerle ilgili istediğiniz tavır ve davranışları göstermedikleri için anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işlerinizde beklediğiniz performansı yakalayamadığınız için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Davalarınız varsa onlarla ilgili sonuçlar hoşunuza gitmeyebilir. Pazar günü bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamak kolay olmayacak. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken kendinizi engellenmiş ve baskı altında hissedebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 16-22 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bir bakalım; Pazartesi günü gündelik işlerinizi yaparken zorlandığınızı hissedeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz. Sizin için çalışan kişilerle olan ilişkinizde değişim ve dönüşümü uygulamak isteyecek ancak hayata geçirmek kolay olmayacak. Fikirlerinizle duygusal yara almış kişilere yardımcı olmak isteyecek ancak istediğiniz etkiyi yaratamayabilirsiniz. Salı günü kendi kazandığınız para alanında sıra dışı ve orijinal fikirlerinizle harekete geçebilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde istediğiniz birlikte çalışma ve gelir elde etme fırsatını elde edemeyebilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde orijinal fikirlerle ürettiğiniz projelerinizi hayata geçirebilirsiniz. Sağlıklı yaşam ve diet konularında bazı kararlar alıp onları uygulamak isteyebilirsiniz. Mali disiplininizi oluşturmak için çalışabilirsiniz. Satürn bir süredir geri gitmekteydi  18 Eylül Çarşamba günü Satürn düz hareketine geçiyor ve sizin gündelik işlerinizi yaparken karşılaşmış olduğunuz engellenmeler ve gecikmeleri ortadan kaldırarak işlerinizi daha kolay halletmenize yardımcı olacak. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçecek titiz, ayrıntıcı ve mükemmeliyetçi davranacaksınız. Değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Kadın ve erkek ilişkilerinde bahar havası yaşayabilir denge ve uyum sağlayabilirsiniz. Cuma günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek kendinizi şifalandırabilirsiniz. Sosyal medya alanında fikirlerinizi açıklayabilir güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Cumartesi günü sağlığınıza dikkat etmekte yarar olacak. Kredi almak isteyebilirsiniz ancak beklentiniz karşılanmayabilir. Akşam saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isteyeceksiniz ancak bu konuda sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşıp şaşırabilirsiniz. Fikirlerinizi açıklarken baskı altına alındığınızı ya da engellendiğinizi düşünebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 16-22 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü sevgi aşk ve ilişkilerde zorlandığınızı ve duygularınızı yeterince yansıtamadığınızı hissedeceksiniz. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizde değişim ve dönüşümü uygulamak isteyecek ancak içselleştirmekte zorlanacaksınız. Fikirlerinizle duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım etmek isteyecek ancak istediğiniz etkiyi yaratmakta zorlanacaksınız. Salı günü kişiliğinizi, karakterinizi, projelerinizi, yeteneklerinizi ve hedeflerinizi anlatırken orijinal yol ve yöntemlerden yararlanacaksınız. İş hayatınız ve ev hayatınız arasında denge kuramayacak ve gelgitler yaşayacaksınız. Çarşamba günü yurt dışı işlerle ilgili ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşıp yön değişikliğine gidebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için sistemli ve disiplinli çalışabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde romantik ve duygu dolu anlar yaşayabilirsiniz. Satürn bir süredir geri gitmekteydi 18 eylül Çarşamba günü Satürn düz hareketine geçiyor. Sevgi aşk ve ilişkiler alanında gecikmeler ve engellenmeler sona eriyor. Perşembe günü dış görünüşünüzü değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde bahar havası ve denge sağlayabilirsiniz. Cuma günü fiziksel ve duygusal yara almış kişilere yardım ederek kendinizi şifalandıracaksınız. Kendi kazandığınız para alanında ticaret yaparak yeni müşteriler elde ederek gelirinizi arttıracaksınız. Cumartesi günü iş hayatınızda istediğiniz ölçüde büyüme ve gelişmeyi elde edemediğinizi düşüneceksiniz. İkili ilişkilerde duygunuzu yeterince gösteremeyebilir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Akşamüzeri kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Eşiniz ve aileniz arasında kalabilir anlaşmazlıklarına çözüm bulmakta zorlanabilirsiniz. Pazar günü bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta sorun yaşayabilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik gelişmeler sonucunda şaşırabilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken baskı altına alındığınızı ve engellendiğinizi düşünebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 16-22 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım;Pazartesi günü aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde zorlandığınızı hissedeceksiniz. Eğitim verme konusunda fırsatlar elde edebilirsiniz. Değişim ve dönüşüm zamanının geldiğini hissedecek içselleştirmekte sorun yaşayabilirsiniz. fikirlerinizle ve düşüncelerinizle fiziksel ve duygusal yara almış kişilere yardım etmek isteyecek ancak gerçekleştirmekte güçlük çekeceksiniz. Salı günü ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında harekete geçecek ve yön değişikliğine gideceksiniz. Çalışmalarınızı yurt içinde mi yoksa yurt dışında mı yürütme konusunda gelgit yaşayacaksınız. Çarşamba günü kredi, borç ve alacak konularında ani sürpriz olaylarla karşılaşabilirsiniz. Aniden ödenmemiş bir borcunuz ortaya çıkabilir. Gayrimenkul konularında alım satım yapmak için araştırma yapabilirsiniz. Aniden yurt dışı seyahatiniz gündeme gelebilir. Satürn bir süredir geri gitmekteydi 18 eylül Çarşamba günü düz hareketine geçiyor. Aile bireylerinizle ilgili yaşadığınız sorunları gecikmeleri ve engellenmeler artık ortadan kalkıyor. Bu konuda rahat haraket edebilirsiniz. Perşembe günü bilinçaltınızı aktif hale getirmek için çalışabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde uyum ve denge sağlayabilirsiniz. Cuma günü fiziksel ve duygusal yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Fiziksel görünümünüzde değişiklik yapabilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı diplomatik ve barışçıl bir lisanla karşınızdakilere anlatacaksınız. Cumartesi günü Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde istediğiniz etkiyi yaratamayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken yanılgılara uğrayabilirsiniz. Zihniniz dağılabilir konsantrasyonunuz bozulabilir. Akşam saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmakta önlem almakta yarar olacak. İletişim alanında hayal kırıklığı ve zihin bulanıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında şaşırabilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 16-22 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü iletişim alanında sistem ve disiplin kurmakta zorlandığınızı hissedeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla olan ilişkilerinizde değişim ve dönüşümün zamanının geldiğini görecek ancak gerçekleştirmekte sorun yaşayacaksınız. Fikirlerinizle ve düşüncelerinizle duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım etmek isteyecek ancak bunu hayata geçirmek kolay olmayacak. Salı günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde ani gelişen olaylar sonucunda yön değişikliğine gidecek ve harekete geçeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında istediğiniz ölçüde gelir elde edemediğinizi düşüneceksiniz. Çarşamba günü ikili ilişkilerde özgürlük ihtiyacınızı abartabilir aniden çekip gidebilirsiniz. Eğitim verme konusunda gerekli düzenlemeleri yapacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar yaşayabilirsiniz. Satürn bir süredir geri gitmekteydi 18 Eylül Çarşamba günü düz hareketine geçiyor. İletişim, eğitim, sosyal medya, kardeşler kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde gecikme ve engellenmeler ortadan kalkacak. Perşembe günü arkadaşlarınızla sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Sosyal medya alanında değişim ve dönüşüm sağlayacaksınız. Kadın Erkek ilişkilerinde anlaşma uyum ve denge sağlayacaksınız. Cuma günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek kendinizi de şifalandıracaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevginizi yeterince gösteremeyecek ya da kendinizi yeterince sevilmediğinizi hissedeceksiniz. Arkanızdan dedikodunuzun yapıldığını duyabilirsiniz. Cumartesi günü kendi paranızı kullanmak ya da eşinizin,ailenizin parasını kullanma konusunda gelgit yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizde beklentilerinizin karşılanmaması ya da ideallerinizin örtüşmemesi nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak önlem almakta yarar olacak. Hobilerinizle ilgili meslek haline getirmek ya da gelir elde etmek konusunda beklediğiniz faydayı sağlayamayacaksınız. Pazar günü bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum oluşturmak kolay olmayacak. Ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında şaşırabilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi engellenmiş ve bastırılmış olarak düşünebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 16-22 Eylül haftası astrolojik olarak sizi nasıl etkileyecek bakalım; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında daralma ve yoksunluk hissedebilirsiniz. Kişiliğinizi, karakterinizi, projelerinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi anlatmak ve etrafınıza açıklamak isteyeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için çaba gösterecek ancak zorlanacaksınız. Fikirlerinizle ve düşüncelerinizle fiziksel ve duygusal yara almış kişilere yardım etmek isteyecek ancak hayata geçirmeniz kolay olmayacak. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde beklenmedik ani sürpriz  teklifler ve projeler üretebilirsiniz. Fiziksel görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü gündelik işlerinizi yaparken ani özgürlük ihtiyacı hissedebilir ve bırakıp gitmek isteyebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yapılandırma konusunda çalışmalarda bulunabilirsiniz. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde affedici ve merhametli davranacaksınız. Satürn uzun süredir geri gitmekteydi ve 18 Eylül Çarşamba günü düz hareketine geçiyor. Kendi kazandığınız para alanında gecikmeler ve engellenmeler sona eriyor artık daha rahat yeni gelir kaynakları araştırabilir gelirinizi arttırabilirsiniz. Perşembe günü iş hayatı ve kariyerinizde titiz, ayrıntıcı ve mükemmeliyetçi harakete geçeceksiniz. Kadın erkek ilişkilerinde uyum ve denge sağlayacaksınız. Cuma günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. İletişiminizi daha ileri bir seviyeye taşıyabilir birlikte sosyal sorumluluk projesinde görev alabilirsiniz. Cumartesi günü ikili ilişkilerde ben sen dengesini korumak kolay olmayacak. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde kafa karışıklığı ve zihin bulanıklığı sonucunda yanlış anlaşılmalara neden olacak olaylarla karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayamayabilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi açıklarken engellendiğinizi ve baskı altına alındığınızı düşünebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 16-22 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü kendinizi, kişiliğinizi, projelerinizi ve hedeflerinizi anlatırken kısıtlandığınızı ve engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Bilinçaltınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilirsiniz. Fikirlerinizle ve düşüncelerinizle duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulmayı düşünecek ancak gerçekleştirmeniz kolay olmayacak. Salı günü yurt dışı işlerinizle ilgili olarak ani sürpriz beklenmedik şekilde harekete geçmek isteyebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili sorun yaşamamak için dikkatli olmalısınız. Çarşamba günü sevgi aşk ve ilişkilerde ani özgürlük ihtiyacı hissedebilir ve özgürlük duygusunu abartabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde affedici ve merhametli davranacaksınız. Satürn bir süredir geri gitmekteydi 18 Eylül Çarşamba günü Satürn düz hareketine başlıyor. Sizin yönetici gezegeniniz Satürn’ün düz hareketine geçmesiyle gecikme ve engellenme hisleriniz ortadan kalkacak. Perşembe günü yurt dışı işlerinizle ilgili harekete geçmek risk almak isteyeceksiniz. Kadın erkek ilişkilerinizde denge ve uyum sağlayacaksınız. Cuma günü fiziksel ve duygusal yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde güzel projeler üretebilir, güzellik sektöründe çalışabilir ya da terfi alabilirsiniz. Yeni müşteriler bulma, toplantı yapma ve sözleşme ve anlaşma imzalamak için çalışabilirsiniz. Cumartesi günü dengeli beslenme, sağlık diet ve bu gibi konularda çalışma yapmak isteyecek ancak hayata geçirmeniz kolay gözükmüyor. Sosyal medya alanında istediğiniz etkiyi yaratamadığınızı düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkinizde arkanızdan dedikodunuzun yapıldığını görecek ve üzüleceksiniz. Pazar günü bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik güzel olaylarla karşılaşarak şaşırıp mutlu olabilirsiniz. Fikirlerinizin ve düşüncelerinizin engellendiğini ve kısıtlandığını düşünebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 16-22 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü kendinizi baskı altında ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Değişim ve dönüşümü içselleştirmekte zorlanacaksınız. Fikirleriniz ve düşüncelerinizle fiziksel ve duygusal yara almış kişilere yardım etmek isteyecek ancak hayata geçirmek kolay olmayacak. Salı günü kredi borç alacak gibi konularda ani sürpriz gelişmelerle karşılaşabilir sonucunda harekete geçebilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalar ve yanılgılar yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde ani özgürlük ihtiyacı duyabilir özgürlük duygusunu abartabilir ve bırakıp gitme isteği duyabilirsiniz. Bilinçaltınızı aktif hale getirmek için çalışabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücünüzden ve ilhamdan yararlanarak yeni gelir kaynakları ve iş fırsatları geliştirebilirsiniz. Satürn bir süredir geri gitmekteydi 18 Eylül Çarşamba günü Satürn düz hareketine başlıyor. Bilinçaltınızı aktif hale getirebilirsiniz. Korkularınızdan arınmak için artık gecikme ve engellenme yaşamayacaksınız. Perşembe günü alacaklarınızı tahsil etmek ve borçlarınızı ödemek için harekete geçeceksiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde denge ve uyumu sağlayacaksınız. Cuma günü fiziksel ve duygusal yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Yurt dışı seyahate çıkabilir güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Yabancı müşteriler bulma toplantı yapma sözleşme ve anlaşma imzalama konusunda ilerleyebilirsiniz. Cumartesi günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde problem ve anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında istediğiniz olmadığı için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalar alınganlıklar kafa dalgınlıkları sonucu ilişkiniz bozulabilir. Pazar günü bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlamakta zorlanacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında şaşırıp mutlu olacaksınız. Fikirlerinizin ve düşüncelerinizin engellendiğini ve kısıtlandığını düşünebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 16-22 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde kısıtlandığınızı ve engellendiğinizi düşünebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni projeler geliştirebilir ve işinizde vizyonunuzu genişletebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde değişim ve dönüşümün zamanının geldiğini düşünebilirsiniz. Fikirleriniz ve düşüncelerinizi fiziksel ve duygusal yara almış kişileri iyileştirmek ve yaralarını sarmak için kullanmak isteyecek ancak istediğiniz etkiyi yaratamayacaksınız. Salı günü ikili ilişkilerinizde ani gelişen olaylar sonucunda harekete geçeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde istediğiniz fırsatları elde edemediğinizi düşünebilirsiniz. Çarşamba günü sosyal medya alanında yaptığınız paylaşımlarda özgürlük sınırını abartabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Fiziksel görüntünüzü değiştirmek için tasarımcı hayal gücünüzden ve ilhamdan yararlanabilirsiniz. Satürn bir süredir geri gitmekteydi 18 Eylül Çarşamba günü düz hareketine geçiyor. Sizin arkadaş çevrenizde oluşan gecikmeler ve engellenmeleri ortadan kaldıracak. Perşembe günü ikili ilişkilerde harekete geçmek, risk almak, duruş sergilemek için avantajlı olacaksınız. Kadın Erkek ilişkilerinde anlaşma uyum ve denge sağlayacaksınız. Cuma günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Kredi anlaşması yaparken şartları sizin lehinize düzenletme şansınız olabilir. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyebilir ve mali disiplininizi oluşturmada yararlı çalışmalar yapabilirsiniz. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde finansal anlamda istediğiniz şartları tam da elde edemediğinizi düşünebilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyarken zihin bulanıklığı dalgınlık yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak önlem almakta yarar olacak. Pazar günü bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlamakta zorlanacaksınız. Ani sürpriz güzel gelişmeler ve olaylar karşısında mutlu olacaksınız. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin