23-29 EYLÜL HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU  VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 23-29 Eylül haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Güneş 23 Eylülde terazi burcuna geçecek ve sizin ikili ilişkiler ve ortaklıklar evinize gelecek. İkili ilişkilerinizde diplomatik ve barışçıl tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Dengeli ve uyumlu ortaklıklar kurabilirsiniz. Pazartesi günü Sözlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken yanlış anlaşılmalara neden olabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde partnerinizle aranızda sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşanabilir. İş hayatınız ve kariyerinizde istediğiniz projeler ve tekliflerle ilgili istediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz. Bilinçaltınızı aktif hale getirebilir ve spiritüel konularda çalışmalar yapabilirsiniz. Salı günü gündelik işlerinizi yaparken harekete geçmek ve duruş sergilemek için çalışacaksınız. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. Fiziksel ve duygusal yara almış kişilere yardım ederek kendinizi şifalandırabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani para giriş ve çıkışları yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü yurt dışı işlerde ortaklaşa çalışmalarda bulunabilirsiniz. İkili ilişkilerde sevdiklerinize duygularınızı güzel sözler eşliğinde aktarabilirsiniz. İkili ilişkilerde ilişkinizi sağlama alma ve uzun ömürlü olmasını gerçekleştirmeye yönelik endişeler duyabilirsiniz. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında ani sürpriz güzel gelişmelerle karşılaşabilir ve mutlu olabilirsiniz. Cuma günü sözlerinizi ve düşüncelerinizde güç uygulamak ve manüplasyon yapmak karşı tarafı kontrol etmek sonucunda zorluklarla karşılaşacaksınız. İş hayatında ve kariyerinizde istediğiniz sistem ve disiplini kuracaksınız. Uzun süre kapalı yerlerde çalışmaktan sıkılıp şikayet edeceksiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyarak yardımcı olmak isteyecek ancak bunu gerçekleştiremeyeceksiniz. Yurt dışı seyahatlerinizde problem çıkabilir ve ertelenebilir. Cumartesi günü 5 derece terazi burcunda yeni ay meydana gelecek. Yeni aylar yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir.  İkili ilişkilerde yeni başlangıçlar ve yeni kararlar alacaksınız. İlişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yeni bir ortaklık kurmak için harekete geçebilirsiniz. Pazar günü sevdiklerinizle birlikte güzel bir tatil günü geçirebilirsiniz. Yabancılarla olan ilişkilerinizde yeni fırsatlar elde edebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen boğa burcu olanlar 23-29 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Güneş 23 Eylülde terazi burcuna geçecek ve sizin gündelik işlerinizi yaparken ve sizin için çalışan kişilerle olan ilişkilerinizde kibar, nazik ve dengeli ilişkiler kurmanıza neden olacak. Pazartesi günü yurt dışı işlerinizle ilgili engellenme ve kısıtlanma yaşayabilirsiniz. Etrafınızda ve çevrenizde güzel eşyalar ve dekorasyon malzemeleri ile şıklık yaşamak isteyecek ancak istediklerinizi tam olarak gerçekleştiremeyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde affedici ve merhametli davranacaksınız. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde harekete geçmek ve duruş sergilemek isteyeceksiniz. Kadın erkek ilişkilerinde uyum ve denge sağlayacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek kendinizi şifalandıracaksınız. Ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü şartları size uyan bir kredi sözleşmesi imzalayabilirsiniz. Sözlerinizi, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi güzel, kibar nazik ve diplomatik bir dille aktarabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi sağlama alma ve uzun ömürlü yaşamak için çaba gösterecek ancak bu konuda zorlanacaksınız. Perşembe günü dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapacaksınız. Cuma günü sözlerinizde ve fikirlerinizde güç uygulamak kontrol etmek ve manüplasyon uygulamak için tavır ve davranışlarda bulunabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili istediğiniz sistem ve disiplini kuracaksınız. Arkadaşlarınızın bazı davranışları sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ailenizin, eşinizin parasını kullanmak konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü 5 derece terazi burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle ilgili yeni düzenlemeler yeni kararlar alabilirsiniz. Pazar günü sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiklerinize güzel sözler söyleyeceksiniz. Yabancı kaynak kullanımı konusunda büyüme ve gelişme sağlayacaksınız.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 23-29 Eylül astrolojik olarak sizi neler etkileyecek bakalım; 23 Eylülde Güneş Terazi burcuna geçecek ve sizin sevgi, aşk ve ilişkiler, çocuklarla olan iletişiminiz, hobileriniz ve spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. Daha uyumlu, dengeli ve hoşgörülü şekilde sevdiklerinizle iletişiminizi geliştirebilirsiniz. Pazartesi günü çocuklarınızla olan ilişkilerinizde zorlanabilirsiniz. Yabancı kaynak kullanımında istediğinizi elde etmeniz kolay olmayabilir. Sözlerinizi ve fikirlerinizi ifade ederken yanlış anlaşılabilirsiniz. İş hayatınızda ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücünüz ve ilhamın etkisiyle projeler üretebilirsiniz. Salı günü aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde harekete geçecek ve duruş sergileyeceksiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlayacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek kendinizi şifalandıracaksınız. Ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkilerde fikirsel ve zihinsel olarak anlaşma sağlayacaksınız. Çocuklarla olan ilişkilerinizde güzel zamanlar geçirecek ve onlarla sosyal aktivitelerde bulunacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde uzun ömürlü ve sağlam bir ilişki kurmak isteyecek ancak bunu gerçekleştirme zorlanacaksınız. Perşembe günü ani sürpriz güzel beklenmedik gelişmelerle karşılaşacak ve mutlu olacaksınız. Cuma günü fikir ve düşüncelerinizi açıklarken başkalarına güç uygulamak manüplasyon yapmak ve kontrol etmek sizi olumsuz etkileyebilir. Mali disiplininizi oluşturmak için sistem ve disiplin kuracaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde ideallerinize tam olarak ulaşmadığınızı düşünebilirsiniz. Ortaklıklarınızla olan iletişiminizde abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü 5 derece terazi burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeni başlangıçlar ve yeni kararlar alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi yoksa yeni bir kişiyle flört etmeye başlayabilirsiniz. Pazar günü hobilerinizi meslek haline getirmek için büyüme ve gelişme fırsatları elde edebilirsiniz. Başkasının parasını yönetme konusunda istediğinizi tam olarak yapamadığınızı düşünebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 23-29 Eylül haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; 23 Eylülde Güneş terazi burcuna geçecek ve sizin aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde uyum ve denge sağlamanıza neden olacak. Pazartesi günü ikili ilişkilerde ve ortaklıklarınızda engellenmeler ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Evinizde güzel eşyalar almak çevrenizde güzel görüntüler görmek için çalışabilirsiniz. Yurt dışı ticaret ve yurt dışı işlerle ilgili projeler üretebilirsiniz. Salı günü iletişim alanında sosyal medyada paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek kendinizi de şifalandıracaksınız. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik öngörülemeyen olaylarla karşılaşıp yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken büyüme ve gelişme sağlayacaksınız. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde iletişiminiz karşılıklı anlayış ve uyum içinde gelişecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi sağlam temellere oturtma ve uzun ömürlülük sağlama konusunda zorlandığınızı hissedeceksiniz. Perşembe günü ani sürpriz beklenmedik gelişmeler karşısında şaşıracak ve mutlu olacaksınız. Cuma günü fikirlerinizle ve düşüncelerinizle manüplasyona yönelebilir kontrol edici davranışlar sergileyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Yurt dışı işlerinizle ilgili beklentilerinizin karşılanmadığını düşünüp hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ortaklıklarınızla ilgili abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü 5.derece terazi burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Anlaşmazlıklarınızı sona erdirerek barışabilirsiniz. Gayrimenkul almak yeni bir eve taşınmak için karar verebilirsiniz. Pazar günü sevdiklerinizle birlikte güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken işlerinizin çokluğundan bahsedebilirsiniz. Sevdiklerinize sevgi sözcüklerinizi yüreğinizin derinliklerinden coşkuyla anlatabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 23-29 Eylül haftası astrolojik olarak sizi bekleyen gelişmelerden bahsedersek; 23 Eylülde Güneş Terazi burcuna geçecek ve sizin iletişim, eğitim, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkiler, sosyal medya alanınızda uyumlu ve dengeli ilişkiler kuracak ve paylaşımlarda bulunacaksınız. Pazartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken sistem ve disiplin kurmak isteyecek ancak bunu gerçekleştirmek kolay olmayacak.  Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken fikir tartışmalarında bulunabilirsiniz. Yabancı kaynak kullanımı konusunda istediğinizi elde edeceksiniz. Salı günü kendi kazandığınız para alanında harekete geçecek ve duruş sergileyeceksiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek kendinizi şifalandıracaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde ani sürpriz beklenmedik öngörülemeyen olaylar karşısında yön değişikliğine gideceksiniz. Çarşamba günü sosyal medya paylaşımlarında dikkat çekici paylaşımlarda bulunacaksınız. Eğitim alanında iletişim yöntemleriniz güzel ve etkileyici olacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde uzun ömürlü ve sağlam ilişki kurmak için çalışacaksınız ancak bu konuda zorlanacaksınız. Perşembe günü iş hayatınızda orijinal sıra dışı projeler ve fikirler üretecek ve uygulayacaksınız. Cuma günü fikirlerinizi ve düşüncelerinizi karşınızdakini manüple etmek, kontrol etmek ve güç uygulamak için kullanabilirsiniz. Sizin için çalışan kişilerle olan ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Mali olarak yabancı kaynak kullanımında beklediğiniz desteği alamayabilirsiniz. Cumartesi günü 5 derece terazi burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Eğitim verebilirsiniz ve eğitim yöntemleriniz hakkında yeni kararlar alabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde uyumlu ve dengeli ilişkiler kurabilirsiniz. Pazar günü sevdiklerinizle birlikte açık havada güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Sevdiklerinize güzel sözler eşliğinde onları sevdiğinizi söyleyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 23-29 Eylül haftası astrolojik olarak sizleri neler etkileyecek bakalım; 23 Eylülde Güneş terazi burcuna geçecek ve sizin kendi kazandığınız para alanında tarzınızı tavrınızı yönetkenliğinizi göstermenize yardımcı olacak. Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında toplantı yapmak sözleşme ve anlaşma imzalamak isteyebilirsiniz ancak gerçekleştirmeniz zor gözüküyor. Sevgi aşk ve ilişkilerde istediğiniz sistem ve disiplini kurmakta güçlük çekeceksiniz. İkili ilişkilerde affedici ve merhametli tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. Salı günü kendinizi, tarzını ve tavrınızı ortaya koymak için harekete geçeceksiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek kendinizi de şifalandıracaksınız. Yurt dışı işlerinizle ilgili ani sürpriz beklenmedik olaylar sonucunda yön değişikliğine gideceksiniz. Çarşamba günü yeni müşteriler bulma, toplantı yapma, anlaşma ve sözleşme yapmak için fırsat elde edeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi uzun ömürlü kılma ve sağlam temellere oturtmak için çalışacak ancak hayata geçirmeniz o kadar kolay olmayacak. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Perşembe günü ani sürpriz beklenmedik yurt dışı seyahati gündeme gelebilir. Cuma günü ticari fikirlerinizde ve düşüncelerinizde değişim yapmak isteyecek ancak zorlanacaksınız. Çocuklarınızla ilişkinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. İkili ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmadığını düşünerek hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Gayri menkul satın almak isteyecek ancak şartlar istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Cumartesi günü 5 derece terazi burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Kendi kazandığınız para alanında gelirinizi arttırmak için yeni gelir kaynakları araştırmak ve yeni müşteriler bulmak için çalışabilirsiniz. Pazar günü kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Hobilerinizi iş fırsatına dönüştürmek için sistem kurarken zorlandığınızı hissedeceksiniz. Sevdiğiniz kişilerle birlikte güzel zamanlar geçirebilir onlara güzel sözler eşliğinde onları ne kadar çok sevdiğinizi söyleyebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 23-29 Eylül haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım;  23 Eylülde Güneş Terazi burcuna geçecek sizin kişiliğinizi tarzınızı tavrınızı ortaya koymanıza insanlarla olan iletişiminizde kibar, nazik ve uyumlu ilişki kurmanıza yol açacak. Pazartesi günü iş hayatınızla ilgili yeni müşteri bulma toplantı yapma proje oluşturma konularında çeşitli zorluklarla karşılaşacaksınız. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde engellenme ve baskı hissedeceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken tasarımcı hayal gücünüzden ve ilhamdan yararlanacaksınız. Salı günü harekete geçmek ve duruş sergilemek için uygun bir zaman dilimi. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek kendinizi şifalandıracaksınız. Yabancı kaynak kullanımı  kredi, borç konusunda ani sürpriz beklenmedik gelişmeler karşısında yön değişikliğine gideceksiniz. Çarşamba günü iletişimde nazik, kibar ve diplomatik bir dil kullanacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde büyüme ve gelişme sağlayacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi sağlama alma ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için çalışacak ancak hayata geçirmeniz kolay olmayacak. Perşembe günü alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödeyeceksiniz. Cuma günü fikirlerinizi ve düşüncelerinizi zorla karşı taraftaki insanlara manüplasyon, kontrol ve güç uygulama şeklinde kabul ettirmek isteyeceksini. Gayrimenkul alım satımı konusunda çalışmalarda bulunabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle olan ilişkilerinizde aldanma, zihin bulanıklığı ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü 5.derece terazi burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar yeni başlangıçlar demektir. Kendinizi , kişiliğinizi ,  tarzınızı ve tavrınızı ortaya koymak insanlara anlatmak için yeni kararlar alacaksınız ve yeni uygulamalarda bulunacaksınız. Pazar günü sevdiğiniz kişilerle birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Onlara sevgi sözcükleri eşliğinde ne kadar sevildiklerini anlatabilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 23-29 Eylül haftası astrolojik olarak sizleri neler etkileyecek bakalım; 23 Eylülde güneş terazi burcuna geçecek ve sizin on ikinci evinizden transit ediyor olacak. Kendinizi daha geriden arka plandan ortaya koyacağınız bir aylık süreç başlıyor. Perde arkasından yönetsel faaliyetlerde bulunacaksınız. Pazartesi günü sevgi aşk ve ilişkilerde gizli ilişkilere çekilebilir ya da sevginizi yeterince gösteremeyebilirsiniz. Kendinizin de sevildiğinizi hissetmeyebilirsiniz. Arkanızdan dedikodunuzun yapıldığınızı duyacaksınız. İletişimde kısıtlandığınızı ve baskı altına alındığınızı düşünebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Salı günü arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz de harekete geçecek ve duruş sergileyeceksiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara aldığınız hayat alanlarında başkalarına yardım ederek kendiniz de şifalanacaksınız. İkili ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gideceksiniz. Çarşamba günü fikirleriniz ve düşüncelerinden projeler oluşturup gelir elde edebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında güzel gelişmeler ve yeni müşteriler elde edeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi sağlam temeller üzerine kurmak ve uzun süreli olmasını sağlamak için bir takım önlemler almak isteyecek ancak bu konuda zorlanacaksınız. Perşembe günü ikili ilişkilerde güzel sürprizlerle karşılaşacak ve mutlu olacaksınız. Cuma günü fikirlerinizi ve düşüncelerinizi değiştirip dönüştüreceksiniz bunu hayata geçirmek sizi zorlayacak. Kardeşler kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Çocuklarınızla olan iletişiminizde affedici ve merhametli tavırlar sergilemek isteyecek ancak gerçekleştirmeniz kolay olmayacak. Gelirinizi beklediğinizden büyük olarak değerlendirecek ve abartılı beklentilerinizin gerçekleşmediğini göreceksiniz. Cumartesi günü 5 derece terazi burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay yeni kararlar yeni başlangıçlar demektir. Bilinçaltınızı aktif hale getirebilirsiniz. Uzun süre kapalı yerlerde çalışmaktan sıkılıp yerinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Pazar günü sevdiğiniz kişilerle birlikte güzel zamanlar geçirip ona onları ne kadar sevdiğinizi söyleyeceksiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 23-29 Eylül haftası astrolojik olarak sizi bekleyen gelişmelerden söz edersek; 23 Eylülde Güneş terazi burcuna geçecek sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde uyumlu ve dengeli olacaksınız. Sosyal sorumluluk projelerinde birlikte görev alabilirsiniz. Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında engellenmeler ve darlıklar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalar sonucu ilişkileriniz bozulabilir. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde affedici ve merhametli tavırlar sergileyebilirsiniz. Salı günü iş hayatınızda ve kariyerinizde yeni müşteri bulma yeni projeler üretmek için harekete geçeceksiniz. bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Gündelik işlerinizi yaparken ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba  günü arkadaşlarınızla birlikte sosyal aktivitelerde güzel zaman geçirebilir birlikte entelektüel faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı insanlara anlatmak için fırsat elde edeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi uzun ömürlü kılmak ve sağlam temellere oturtmak için çaba göstereceksiniz ancak istediğinizi elde etmek kolay olmayacak. Perşembe günü sizin için çalışan kişilerle olan ilişkinizde ani sürpriz beklenmedik güzel olaylarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü fikirlerinizi ve düşüncelerinizi karşınızdakine zorla güç kullanarak manüplasyon yaparak ve kontrol ederek kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında harcamalarınızı kontrol altına almak için sistem ve disiplin kuracaksınız. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar sonucu hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Duygularınızı ve sezgilerinizi abartılı olarak gösterebilirsiniz. Cumartesi günü 5 derece terazi burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde uyumlu ve dengeli ilişkiler kuracak, sosyal sorumluluk projelerinde birlikte görev alabilirsiniz. Diplomatik ve barışçıl bir dil kullanacaksınız. Pazar günü sevdiklerinizle birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Arkadaş grubunuzdan birisi ile eğer sevdiğiniz bir kişi yoksa flört etmeye başlayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 23-29 Eylül haftası astrolojik olarak sizi hangi gelişmeler etkileyecek bakalım; 23 Eylülde Güneş Terazi burcunda sizin iş hayatınız ve kariyerinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyacaksınız. Pazartesi günü ikili ilişkilerde zorlanacaksınız. iş hayatınız ve kariyerinizde yeni projeler, müşteriler, toplantı sözleşme ve anlaşma imzalamak isteyecek ancak bunları gerçekleştirirken zorlandığınızı düşüneceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan iletişiminizde affedici ve merhametli davranacaksınız. Salı günü yurt dışı işlerinizle ilgili harekete geçeceksiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlayacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara aldığınız hayat alanlarında başkalarına yardım ederek şifa bulacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gideceksiniz. Çarşamba günü iş hayatınızda fikirlerinizi ve projelerinizi geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Bilinçaltınızı aktif hale getirebilir bu konuda eğitim alabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi uzun ömürlü kılmak ve sağlam temellere oturtmak için çaba gösterecek ancak zorlandığınızı hissedeceksiniz. Perşembe günü çocuklarınızla birlikte sosyal aktiviteler ve müzik eşliğinde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Cuma günü fikirlerinizi ve düşüncelerinizi karşınızdakine manüplasyon yaparak, güç göstererek ve kontrol ederek kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Uzun süre kapalı yerlerde çalışmak size sıkıntı verebilir ve bu şartları değiştirmek isteyebilirsiniz. Eğitim konusunda istediğiniz ve idealinizdeki şartları sağlayamadığınızı düşünüp hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü 5 derece terazi burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay yeni kararlar yeni başlangıçlar demektir. İş hayatınızda yeni projeler üretip yeni müşterilerle anlaşma ve sözleşme imzalamak için karar alabilirsiniz. Pazar günü bolluk ve bereket enerjisini iş hayatınızda ve kariyerinizde görebilirsiniz. Sevdiklerinize sevdiğinizi güzel sözler eşliğinde söyleyebilir birlikte güzel zaman paylaşabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 23-29 Eylül haftası astrolojik olarak sizi neler etkileyecek bakalım; 23 Eylülde Güneş Terazi burcuna geçecek sizin yurtdışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar ve hukuksal konular alanınızda toplantı, sözleşme ve anlaşma sağlamanıza neden olacak. Pazartesi günü yurt dışındaki işlerinizle ve planlarınızla ilgili aksamalar olabilir. Seyahat planınız ertelenebilir beklediğiniz gelişmeleri sağlayamayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücünüzden ve ilhamdan yararlanarak yeni gelir kaynakları üretebilirsiniz. Salı günü kredi sözleşmesi yapmak için harekete geçebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek kendinizi şifalandıracaksınız. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gideceksiniz. Çarşamba günü yurt dışı işlerinizle ilgili toplantı yapabilir sözleşme ve anlaşma imzalayabilirsiniz. Yurt dışı seyahatlere çıkabilir orada tanıdığınız yabancı bir kişiyle flört edebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi sağlam temellere oturtmak ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için çaba gösterecek ve zorlanacaksınız. Perşembe günü gayrimenkul alım satım işlerinde ani sürpriz güzel gelişmelerle karşılaşacak ve mutlu olacaksınız. Cuma günü fikirlerinizi ve düşüncelerinizi karşınızdakine zorla, manüplasyon yaparak ve güç uygulayarak kabul ettirmek ve kendi fikrinizde ısrar edebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklentilerinizin karşılanmadığını düşünebilirsiniz. Cumartesi günü 5 derece Terazi burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Yurt dışında ticaret yapmak yabancı müşterilerle ilişkilerinizde yeni yöntemler ve yeni uygulamalar başlatmak için karar alabilirsiniz. Pazar günü sevdiğiniz kişilere sevgi sözcüklerini içten söyleyerek güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 23-29 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; 23 Eylülde Güneş terazi burcuna geçecek ve sizin başkalarının parasını yönetme, kredi, borç, nafaka, alacak, miras alanınızdan etkileyecek. Aile içinde miras paylaşımında bulunabilir adil bir şekilde bölüşüm yapabilirsiniz. Pazartesi günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Kredi sözleşmesi için başvuruda bulunabilirsiniz. Şartlar istediğiniz gibi olmayabilir. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı tasarımcı hayal gücünüz ve ilhamın etkisiyle insanlara anlatacaksınız. Salı günü ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda harekete geçeceksiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Yakın çevre gezilerine  çıkmak isteyecek ancak ani gelişen olaylar sonucunda iptal edeceksiniz. Çarşamba günü alacaklarınızı tahsil edebilir ve borcunuzu ödeyebilirsiniz. İş hayatı ve kariyer alanınızda büyüme ve gelişme kaydedeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizin temelini sağlama oturtmak ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için çaba gösterecek ancak zorlanacaksınız. Perşembe günü sosyal medya alanında ani sürpriz beklenmeyen gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü kredi sözleşmesi şartlarında sizin istemediğiniz yönde gelişmeler ve değişiklikler olabilir. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde olan ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. İkili ilişkiler ve ortaklıklarınızda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü 5 derece terazi burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Sizin başkalarının parasını yönetme, kredi, borç, alacak, nafaka ve miras konularında yeni kararlar almanıza ve yeni başlangıçlar yapmanıza neden olacak. Pazar günü sevdiklerinizle birlikte güzel zaman geçirebilir ve onlara ne kadar sevildiklerini söyleyebilir ve gösterebilirsiniz.

 

Siz de fikrinizi belirtin