ASLAN BURCUNDA DOLUNAY 9 ŞUBAT 2020 ” KALP GÖZÜYLE GÖRMEK “

9 Şubat Pazar günü saat 10:33’de 20°derece aslan burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Duygusal olarak hassas ve farkındalığımızın arttığı dönemlerdir. Yeni ay döneminde attığımız tohumların sonuçlarını aldığımız tamamlanma yaşadığımız önümüzdeki on beş günlük süreçte bizi etkileyecek olaylar ve durumlarla karşılaşacağız. Ay aslan burcunda güneş kova burcunda bir eksenin iki ucunu oluşturuyorlar. Ateş elementi yoğun dolunay sonuçları da hızlı ve etkili olacak. Ay aslan burcunda, dolunay an haritasında yükselen koç ve yöneticisi Mars yay burcunda. Mars aya üçgen açı yapıyor. Harekete geçmek duruş sergilemek ve kendimizi göstermek için sahne senin diyor. Aslan burcu ben merkezci yapısı, sıcak, samimi , içten, neşeli, canlı ve spontanedir. Tasarımcı özellikleri ve organizasyon yeteneği, yönetselliği ile vizyonerdir. Aslan burcu kalp’le temsil edilir. Bence bu dolunayın teması “kalp gözüyle görmek”. Hayatının merkezinde kendin ol. Bakalım sen neler istiyorsun ve seviyorsun? Öncelik sen ve senin duyguların. Sen etrafındaki olayları durumları ve insanları gönül gözüyle gör. Kim gerçekten seni sen olduğun için seviyor? Hataların ve sevaplarınla seni olduğun gibi kabul ediyor. Senin başkalarının hayatlarına dokunuşun ve kattıkların onların fark ettikleri ve önemsedikleri bir durum mu? Yoksa sürekli kendini ön plana almadan yaptıklarının,  çabalarının,  emeklerinin değerini bilmiyorlar mı? Kova tarafın,  aksın diğer ucu devreye girmiş ve ağırlığı buraya vermiş olabilir misin? Hayatının merkezine kendin hariç başkalarını koymuş olabilir misin? İşte bu dolunayda bunun farkına varacak ve kendini merkeze alacaksın. Dengeyi aslan tarafına verecek kova tarafından uzaklaşacaksın. Hayatını gözden geçirecek gönül gözünle ilişkilerini, ikili ilişkilerini, iş hayatını, çocuklarını, hobilerini, kalbinin sesini dinleyeceksin. Harekete geçerek yapman gereken işleri ve düzenlemeleri kendine güvenerek cesaretle ve doğru bildiğinden şaşmadan gerçekleştireceksin. Dolunayın burçlarınız için etkisini okurken yükselen burcunuza göre okumanızı öneririm. Yükselen burcunu bilmeyenler güneş burçlarına göre okuyabilirler.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar aslan burcunda gerçekleşen dolunay sizi 5-11 ekseninizden etkileyecek. Sevgi, aşk ve ilişkilerde bazı şeyleri değerlendirip tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkinizin tamamlanarak bir sonraki aşamaya geçmesi gerektiğini düşünüyorsanız bu konuda karar alabilirsiniz. Sizi üzen, yoran, yıpratan bir ilişki yaşıyorsanız cesaretle, kendine güvenli bir şekilde ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar aslan burcunda gerçekleşen dolunay sizi 4-10 ekseninizden etkileyecek. Aileniz ve iş hayatınız konusunda dengeyi iş hayatı lehine bozduysanız dolunay sizi dengeye aile ilişkileriniz açısından getirecek. Ailenizle birlikte zaman geçirmek, birlikte eğlenceli aktiviteler yapmak sizi mutlu edecek.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar aslan burcunda gerçekleşen dolunay sizi 3-9 ekseninizden etkileyecek. İletişim konusunda kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde duygularınızı anlatacak ve birlikte zaman geçirmek için daha fazla zaman ayıracaksınız. Yakın çevre gezilerine çıkabilir ve etrafınızı keşfedebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar aslan burcunda gerçekleşen dolunay sizi 2-8 ekseninizden etkileyecek. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları araştırmak, gelirinizi arttırmak için bir önceki yeni ay’da attığınız tohumların sonuçlarını alabilirsiniz. Ailenizin, eşinizin, ortağınızın parasını kullanmak ve yönetmekten çok kendi çabalarınızın sonucunu almalısınız. Kendi öz değerinizin farkında olarak insanlara bunu göstermelisiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar burcunuzda gerçekleşecek dolunay sizi 1-7 ekseninizden etkileyecek. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak ve sahnede olmak için harekete geçeceksiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuz için çalışacaksınız. Dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikler yapabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar aslan burcunda gerçekleşen dolunay sizi 6-12 ekseninizden etkileyecek. Arkanızdan dönen işleri dolunayın ışığının yansıtmasıyla görecek ve duyacaksınız. Kimler dedikodunuzu yapıyor kimler yüzünüze gülüp arkanızdan gizli düşmanlıklar yapıyorlar hepsi birer birer ortaya çıkacak. Kalbinizle görürseniz zaten her şeyin ayan beyan ortada olduğu sizin bunları farketmediğiniz ortaya çıkacak. Kendinizi merkeze alın ve cesaretle olayların üstüne yürüyün. Olması gerekenler olması gereken zamanda olur.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar aslan burcunda gerçekleşen dolunay sizi 5-11 ekseninizden etkileyecek. Sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Sosyal sorumluluk projelerinde yönetselliğinizi, organizasyon yeteneğinizi ve tasarımcı yönünüzü ortaya koyarak birlikte güzel çalışmalar yürütebilirsiniz. Klüpler ve derneklerde görev almak olasılık dahilinde.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar aslan burcunda gerçekleşen dolunay sizi 4-10 ekseninizden etkileyecek. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni projeler üretebilir. Daha önce verdiğiniz tekliflerin ve projelerin sonuçlarını alabilirsiniz. İş hayatında ve kariyerinizde önde, lider ve sahnede olmak sizi mutlu edecek. Yönetselliğinizi ve tasarımcı yönünüzü yeni projeler ve hedefler koyarak göstereceksiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar aslan burcunda gerçekleşen dolunay sizi 3-9 ekseninizden etkileyecek. Yurt dışı seyahatlere çıkabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Yurt dışında yabancılarla iş yapmak için tekliflerinizin ve projelerinizin sonuçlanmasını görebilirsiniz. Dış ticaret, pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarında çalışmak ve üretmek için harekete geçebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar aslan burcunda gerçekleşen dolunay sizi 2-8 ekseninizden etkileyecek. Ailenizin, eşinizin, ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek ve mali disiplininizi oluşturmak için çalışmalarda bulunabilir ve kararlar alabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar karşıt burcunuzda gerçekleşen dolunay sizi 1-7 ekseninizden etkileyecek. İkili ilişkiler, ortaklıklar ve danışmanlık konularında kalbinizin sesini dinleyeceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğiniz artık size hizmet etmiyor gelişmenize ve büyümenize katkı sağlamıyorsa ilişkinizi sorgulamak ve kalbinizin sesini dinlemek size iyi gelecek. Danışmanlık yaparken danışanlara kalp gözünüzle görerek yardımcı olacaksınız.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar aslan burcundaki dolunay sizi 6-12 ekseninizden etkileyecek. Gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde değerlendirmeler yapacaksınız. Sağlıklı yaşam, diet, spor gibi konularda yeni bir programa başlayabilirsiniz. Diet’e başlamak isteyenler için dolunay zamanları uygundur. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz.

 

By |2020-02-09T10:59:09+00:0009 Şubat , 2020|Burç Yorumları, Güncel Yazılar|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin