BAŞAK BURCUNDA YENİ AY 30 AĞUSTOS 2019 VE BURÇLAR ÜZERİNE ETKİLERİ

Bugün başak burcunun 6.derecesinde saat 13:37’de yeni ay meydana geldi. Yeni ay yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Yeni ayda başak burcunda birden fazla gezegen stelyumu (toplanması) bulunuyor. Gökyüzünde toprak hakimiyeti var. Yeni ay Mars Venüs ve Merkür’le kavuşuyor. Uranüs yeni ayı destekliyor. Çalışmak ve üretmek için artık harekete geçmek zamanı Mars bize bunu sağlıyor. Sevgi aşk ve ilişkilerde mükemmelliyetçi olmadan gerçek seni seven birini bulduysan ilişkini doyasıya yaşa. Merkür tahtında bize iletişiminde söylemen gereken sözleri fikirleri ve düşünceleri açıkla diyor. Uranüs yeni aya olumlu açı yaparak sürprizleriyle bizi olumlu etkileyecek. Önümüzdeki on beş gün boyunca çalışma üretme yeni şeyler söyleme zamanı. Sağlık ve sağlıklı beslenme diet check-up konularında da kontroller ve işler yapabilirsiniz. Yeni ay hayatımızda artık elle tutulur ve sağlam işler yapmamızı adımlar atmamızı belirtiyor. Çalışma ve üretme zamanı. Sen kendine düşeni yapar çalışıp ve didinirsen gökyüzü de seni destekliyor. Yeni ayın burçlar üzerindeki etkisini yükselen burcunuza göre okumanızı öneririm. Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar yeni ay sizi gündelik işleriniz, sizin için çalışanlar ve sağlık alanınızdan etkileyecek. Gündelik işlerinizi yürütürken işlerinizin ayrıntılı, titiz ve mükemmel olmasını istiyorsunuz. Sizin için çalışan kişilerle iletişiminizi de güzel bir şekilde yürütmek için yeni kararlar alacaksınız.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar yeni ay sizi sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarla olan ilişkiler, spor ve hobileriniz, spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizi daha sağlıklı bir hale getirmek için yeni kararlar alabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar yeni ay sizin aile bireyleri ile olan ilişkileriniz, ev ve yerleşim yeri gayrimenkul alanınızdan etkileyecek. Aile bireyleri ile olan ilişkilerinizi daha iyi bir seviyeye taşımak için karar alabilirsiniz. Ev ve yerleşim yerinizle ilgili güzelleştirmek için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar yeni ay sizi iletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkiler alanınızdan etkileyecek.  Sosyal medyada aktif olarak yer alabilirsini. Eğitim vermek ya da almak için harekete geçebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde titiz ve özenli davranışlar sergileyebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar yeni ay sizi kendi kazandığınız para alanından ve öz değerinizden etkileyecek. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için yeni araştırmalar yapabilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olarak yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar yeni ay sizin burcunuzda gerçekleşti. Kişiliğiniz, karakteriniz, hedefleriniz, yetenekleriniz, projelerinizi anlatmak için yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Dış görünüşünüzü de değiştirmek isteyebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar yeni ay sizin bilinçaltı, arkadan dönen işler, kapalı yerlerde geçen çalışmalar, hastaneler ve hapishaneler alanınızdan etkileyecek. Bilinçaltınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilirsiniz. Kapalı yerlerde geçen çalışmalardan sıkılıp açık havaya çıkma kararı alabilirsiniz. Hastanede sağlığınızla ilgili işlemler için bulunabilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar yeni ay sizin arkadaşlar ve sosyal çevre alanınızdan etkileyecek. Arkadaşlarınızla iletişiminizde titiz ve ayrıntıcı davranabilirsiniz. Sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar yeni ay sizin iş hayatı ve kariyer alanınızda etkili olacak toplumsal statünüzün artması için çaba gösterebilirsiniz.  İş hayatınızda yeni projeler yeni kararlar alabilir mücadeleci ve girişken bir tavır sergileyebilirsiniz. Uranüs’ün sürpriz kontağı ile güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar yeni ay sizin yurtdışı işler, yabancılarla ilişkiler, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konular alanınızda etkileyecek. Yurtdışında yabancı müşterilerle birlikte iş yapmak için karar alabilirsiniz. Yurt dışı seyahatlere çıkabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar yeni ay sizin başkalarının parasını yönetme, kredi, borç, alacak, nafaka ve miras alanınızdan etkileyecek. Mali disiplininizi oluşturmak için yeni kararlar alabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil edebilir borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar yeni ay sizin ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızdan etkileyecek. İkili ilişkilerde ilişkinizde yeni bir sayfa açabilir ilişkinizi yeni bir boyuta taşıyabilirsiniz. İletişiminizin daha iyi olması için ayrıntıcı, titiz ve mükemmeliyetçi davranabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa yeni bir kişi ile yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

By |2019-08-30T18:29:22+00:0030 Ağustos , 2019|Burç Yorumları, Güncel Yazılar|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin