VENÜS KOÇ BURCUNDA 7 ŞUBAT – 5 MART 2020

 

Venüs, sevgi, aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değerimiz, parayı kazanma ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sevme şeklimiz, sanat, giyim-kuşam, cinsellik, hayattan aldığımız hazlar Venüs’le ifade edilir. Venüs koç burcunda astrolojik olarak zarardadır. Kendi doğasını rahatça sergileyemez. Venüs’ün rahat, huzur, uyum ve dengeyi seven doğası koç burcunda rahat etmez. Koç burcu mücadeleci, rekabetçi , sabırsız, önce hareket eden sonra düşünen, dürtüsel, spontane, kendi istediklerinin olması için direten yapısı Venüs’ün ılımlı ve uyumlu naif doğasını gerçekleştirmekte zorlanacaktır. İkili ilişkilerde bağımsızlık ve özgürlük duygusuyla hareket edeceği için sadakat ve bağlılık konusunda sorun çıkabilir. Sosyal ve arkadaşlık ilişkilerinde hemen kaynaşarak yeni arkadaşlıklar başlatabilir. Arkadaşlık ilişkilerinde sınır çizemez. Arkadaş  olarak gördüğü kişi ile flört edebilir ya da flört ettiği kişiyle daha sonra arkadaşlık boyutuna geçebilir. Daldan dala konar ve flörtöz bir yapısı vardır. Bu nedenle Venüs koç burcunda çapkınlıkla ifade edilir. Açık sözlü ve direkt yapısı nedeniyle hoşlandığı kişilerle rahat konuşabilir ve duygularını anlatabilir. Uzun dönemli ciddi ilişkiler yerine sıkıldığı zaman ilişkiyi bitirerek başka kişiler ve maceralar peşinde koşabilir. Bu transit süresince hızlı, coşkulu ve maceralı bir sosyal hayat yaşayabilirsiniz. Parayı kazanmak konusunda cesur, atak ve iddalı olduğu kadar harcama konusunda abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Koç burçları paraya hiç önem  vermez ve hiç bitmeyecekmiş  gibi harcar. Kendi öz değerinizi son derece kendinden emin bir şekilde gururlu ve onurlu olarak insanlara yansıtacaksınız. Venüs’ün koç burcundaki transiti sizi hangi hayat alanlarından etkileyecek bakalım; Yükselen burcunuza göre okumanızı öneririm. Yükselen burcunu bilmeyenler güneş burçlarına göre okuyabilirler.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar Venüs’ün burcunuzdaki transiti sizi kişiliğinizi, karakterinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi insanlara tanıtırken etkileyecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirebilir ve giyim-kuşam, saç, makyaj, bakım, estetik ve güzellik konularında farklı tarzlar deneyebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar yönetici gezegeniniz Venüs’ün koç burcundaki transiti sizi bilinçaltı, kapalı yerlerde geçen çalışmalar, arkadan dönen işler, hastane, hapishane gibi konulardan etkileyecek. Sevginizi yeterince gösteremeyebilir siz de yeterince sevilmediğinizi düşünebilirsiniz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Platonik ilişkiler gündeme gelebilir.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar Venüs’ün koç burcundaki transiti sizi sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizden etkileyecek. Yeni arkadaş gruplarına katılabilir yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan bir kişiyle flört edebilirsiniz. Sosyal hayatınız canlanacak ve birlikte arkadaşlarınızla gezerek hayatın tadını çıkaracaksınız.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar Venüs’ün koç burcundaki transiti sizi iş hayatı ve kariyer alanınızdan etkileyecek. İş hayatınızda terfi edebilir, pozisyonunuz değişebilir ve transfer teklifi alabilirsiniz. İş arkadaşınız ya da iş hayatından tanıdığınız bir kişi ile flört edebilirsiniz. Kadınlarla ilgili sektörlerde çalışabilirsiniz. Güzellik, estetik ve bakım konularında projeler üretebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar Venüs’ün koç burcundaki transiti sizi yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, yurt dışı seyahatler, dış ticaret ve pazarlama, hukuksal konular alanınızdan etkileyecek. Yurt dışından tanıdığınız bir kişiyle ya da yabancı bir kişiyle flört edebilirsiniz. Yabancı ülkeleri ve yerleri gezip görmek sizi mutlu edecek. Yurt dışında eğitim almak ya da dil öğrenmek isteyebilirsiniz. Yabancılarla e-ticaret yapabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar Venüs’ün koç burcundaki transiti sizi başkasının parasını yönetme, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, ödemeler konusundan etkileyecek. Ailenizin, eşinizin ya da annenizin parasını yönetebilir ya da kullanabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek konusunda acele edebilirsiniz. Kredi almak, yabancı kaynak kullanımı konusunda risk alabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar Venüs’ün koç burcundaki transiti sizi ikili ilişkiler, ortaklıklar ve danışmanlık konularından etkileyecek. İkili ilişkilerde flörtöz davranışlar sergileyebilirsiniz. Ortaklık kurmak için araştırma yapabilirsiniz. Danışmanlık gelirleriniz artabilir.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar Venüs’ün koç burcundaki transiti sizi gündelik işler, sizin için çalışan kişilerle ilişkiler ve sağlık alanınızdan etkileyecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ilişkilerinizi geliştirip güzelleştireceksiniz. Ofisinizi ya da çalışma alanınızı eşyalar ve diğer objelerle yenilemek ve değiştirmek sizi mutlu edecek. Sağlık konusunda kontrollerinizi yaptırmak ve varsa evcil hayvanlarınızla ilgilenmek ve onların bakımlarını yapmak size iyi gelecek.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar Venüs’ün koç burcundaki transiti sizi sevgi, aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla olan iletişim, hobileriniz ve spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte spor, müzik eşliğinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hobilerinizle daha fazla ilgilenmek ve onları yaparken keyiflenmek sizi mutlu edecek. Spekülatif kazançlar alanında para kazanmak için borsada hisse senedi ve tahvil satın alabilirsiniz. Riskli kağıtlara yatırım yapmanız olasılık dahilinde.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar Venüs’ün koç burcundaki transiti sizi aile bireyleri ile iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul ve atalar alanınızdan etkileyecek. Aile bireylerinizle iletişiminizi arttırabilir birlikte zaman geçirebilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yeriniz de tadilat vb. Çalışmalar yapabilir evinizi güzelleştirebilirsiniz. Yeni eşyalar satın almak ve yeni düzenlemeler yapmak sizi mutlu edecek. Ev ve yerleşim yerinizde yeni bir eve taşınmak kiralamak ev değiştirmek ya da satın almak gündeminizde olabilir.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar Venüs’ün koç burcundaki transiti sizi iletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler alanınızdan etkileyecek. İletişiminizi geliştirmek için web sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkabilir ve etrafınızı keşfedebilirsiniz. Kardeşlerinizle olan ilişkilerinizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar Venüs’ün koç burcundaki transiti sizi kendi kazandığınız para alanından etkileyecek. Gelir kaynaklarınızı arttırmak için cesur, öncü ve atak davranabilirsiniz. Kendi öz değerinizi insanlara güvenli bir şekilde yansıtabilirsiniz. Güzellik ve estetik, bakım, giyim-kuşam konularına fazla para harcayabilirsiniz.

 

By |2020-02-06T21:40:54+00:0006 Şubat , 2020|Burç Yorumları, Güncel Yazılar|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin