VENÜS TERAZİ BURCUNDA 14 EYLÜL 2019 VE BURÇLAR ÜZERİNE ETKİLERİ

Venüs sevgi, aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değerimiz, güzellik ve estetik, parayı kazanma ve parayı kullanma, evimiz ve çevremizle ilgili güzellikler, sanatsal aktiviteler, giysi ve kıyafetler, dünyevi zevkler, aşk ve cinsellik de Venüs gezegenin kontrolündedir. Venüs yönettiği terazi burcunda gücünü daha rahat sergileyecektir. Sevgi aşk ve ilişkilerde uyum ve denge önemli olacaktır. Terazi burcunun kararsızlık ya da dengeyi bulma hali ilişkilerde gelgitlere yol açabilir. Sevgi aşk ve ilişkilerde diplomatik ve barışçıl bir lisanla sorunlar çözüme ulaşır. Bu dönemde sevgi ve aşklar evlilik yolunda ilerleyebilir. Arkadaşlarla olan ilişkilerde birlikte güzel zaman geçirmek ve sosyalleşmek de öncelikler arasındadır. Terazi burcunun zarif, kibar, narin ve çekici yönleriyle ilişkilerde popülerlik ve uyum aranır. Güzellik ve estetik bunlarla ilgili bakım ve uygulamalar ameliyatlar bu dönemde yaygınlaşabilir. Evimizde ve çevremizde güzel estetik eşyalar ve dekorasyon malzemeleri görmek isteriz. Modayı takip etmek şık zarif giysiler satın almak tercih edilir. İlişkilerde ve ortaklıklarda dengeli ve adaletli olmak önem kazanır. Venüs’ün terazi burcuna geçmesinin burcunuz üzerine etkisini okumak için yükselen burcunuza göre okumanızı öneririm. Yükselen burcunu bilmeyenler güneş burçlarına göre okuyabilirler.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Venüs zıt burcunuz teraziye geçerek yedinci evinize yerleşiyor. İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanında uyum ve dengeyi sağlamak önemli olacak. Eşinizle ilişkilerinizi barışçıl ve dengeli bir biçimde sürdürebilirsiniz. Ortaklık kurmak isterseniz ise yine uygun bir dönemdir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Venüs sizin gündelik işlerinizi yürüttüğünüz altıncı evinize yerleşiyor. Gündelik işlerinizi yaparken ve sizin için çalışan kişilerle birlikte ilişkilerinizi güzelleştirmek ofisinizde ve çevrenizde güzellikler, estetik ve zerafet görmek isteyeceksiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Venüs sizin sevgi aşk ve ilişkiler evinize geliyor. Bu transit süresince aşk ve sevgiden yana şansınız çoğalıyor. İlişkinizdeki sorunlarında üstesinden barışçıl ve diplomatik bir dille gelebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz ve sevdiğinizle ilişkinizi daha ileri seviyeye taşıyabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Venüs sizin aile bireylerinizle olan iletişiminizi güçlendirmek, evinizi ve çevrenizi güzel zarif objelerle ve eşyalarla süslemek ve düzenlemek için fırsat getirecek. Evinizdeki eşyalarınızı değiştirebilirsiniz ya da yeni eşyalar alabilirsiniz. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde bu dönemde kibarlık, nezaket ve adaletli olacaktır.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Venüs iletişim, eğitim, yakın çevre gezileri, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakınlarınızla olan iletişiminizde güzel etkileşimler sağlamanıza neden olacak. Yakınlarınızla dengeli ve adaletli iletişim kurabilirsiniz. Sosyal medyada güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Venüs kendi kazandığınız para alanında size güzellik ve estetik sektörlerinden para kazanmanızı ve kazandığınız parayı bu alanlara harcamanıza yol açabilir. Kendi öz değeriniz de farkında olacaksınız.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Venüs sizin burcunuzda kendinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken uyum ve denge sağlayacaksınız. Dış görünüşünüzle ilgili güzellik ve bakım yaptırabilirsiniz. İletişiminizde adil, barışçıl ve diplomatik bir dil kullanabilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Venüs sizin on ikinci evinize geliyor. Gizli ilişkilere çekilebilirsiniz ya da sevildiğinizi tam hissedemeyebilirsiniz. Siz de sevginizi gösteremeyebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Venüs sizin arkadaşlarla olan iletişiminizde sosyalleşmenizi güzel zamanlar geçirmenizi ve eğlenmenize neden olacak. Arkadaş çevrenizden biriyle flört edebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Venüs sizin iş hayatınız ve kariyerinizde güzel gelişmeler getirecek. İş arkadaşlarınızdan biriyle flört edebilirsiniz. Güzellik ve estetik ile ilgili sektörlerden birinde çalışabilirsiniz. Gelirinizi arttırabilir çalışan olarak görev yapıyorsanız başka bir firmaya transfer olabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Venüs sizin yurt dışı işleriniz, yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatler, yüksek öğrenim akademik konular, hukuksal konular alanından güzel gelişmeler elde etmenize neden olacak. Yurt dışında sevdiğiniz kişiyle birlikte tatile gidebilir ya da yabancı biriyle flört edebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Venüs sizin kredi, borç, alacak, nafaka, miras alanınıza gelecek. Kredi alabilirsiniz ya da alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Ailenizde miras paylaşımı olabilir. Eşinizin ya da ailenizin parasını kullanabilir ve yönetebilirsiniz.

 

 

By |2019-09-16T09:18:16+00:0016 Eylül , 2019|Genel, Güncel Yazılar|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin