12-19 Ağustos haftası haftalık burç yorumu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar pazartesi günü iş hayatı ve kariyerinizde sorumluluklarınızın ve yükümlülüklerinizin farkında olarak yeni projeler geliştireceksiniz. Bilinçaltını aktif hale getirebilir ve eski hatıraları gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Salı günü iş hayatında değişimi ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde iletişiminizde yanlış anlaşılmalara ve duygusal olarak kendinizi yalnız hissetmenize yol açacak enerji akışı mevcut. Çarşamba günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Kendi kazandığınız para alanınızda ani para giriş ve çıkışları yaşayacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde tarzınızı tavrınızı sıcak, samimi, spontane kalbinizden gelerek yansıtacaksınız. Yurtdışı ilişkilerinizde büyüme ve gelişme fırsatları sizi bekliyor. Perşembe günü Kova burcunun 22.derecesinde dolunay oluşacak. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür hale gelir ve sonuçlanır. Dolunay sizi arkadaşlar ve sosyal çevre alanınızdan etkileyecek. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde grup çalışmalarına katılabilir sosyal sorumluluk projesi üretebilir dernek ve klüplerde çalışabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeterince sevilmediğinizi düşünebilir siz de sevginizi gösteremeyebilirsiniz. Duygusal olarak yara almış kişilere fikirleriniz ve düşüncelerinizle yardım ederek şifa bulacaksınız. Cuma günü hobilerinizi meslek haline getirmek için harekete geçmek isteyebilir ancak içinizde o gücü bulamayabilirsiniz. Kendinizi, kişiliğinizi, projelerinizi ve yeteneklerinizi anlatırken ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cumartesi günü yurtdışı seyahatlerle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Pazar günü değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar pazartesi günü yurtdışı işleriniz ve yurtdışında yapacağınız ticarette sistem ve disiplin kuracaksınız. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde tasarımcı hayal gücünün ve ilhamın etkisiyle grup çalışmalarında güzel projeler üretebilirsiniz. Salı günü yabancılarla ilişkilerinizde değişim ve dönüşüm enerjisinden yararlanacaksınız. Aile bireylerinizle olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Eviniz ve iş hayatınızı dengelemelisiniz. Çarşamba günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde ani sürpriz beklenmedik öngörülemeyen olaylar karşısında zorlanacaksınız. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde sevginizi ve ilginizi yansıtacak onlara tarzınızı tavrınızı ve gücünüzü gösterecek sıcak samimi ve kalpten konuşacaksınız. Alacaklarınızı tahsil edecek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Perşembe günü Kova burcunun 22.derecesinde dolunay oluşacak. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür hale gelir ve sonuçlanır. Dolunay sizi iş hayatınız ve kariyerinizden etkileyecek daha önce yapmış olduğunuz çabaların sonuçlarını toplayacaksınız. Projeleriniz ve verdiğiniz teklifler değerlendirilecek sonuçları size bildirilecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeterince sevilmediğinizi düşünebilir siz de sevginizi gösteremeyebilirsiniz. Duygusal olarak yara almış kişilere fikirleriniz ve düşüncelerinizle yardımcı olacak derman olacaksınız. Cuma günü ev ve yerleşim yerinizde değişiklik yapmak için harekete geçmek isteyecek ancak içinizde bunu gerçekleştirmek kolay olmayacak. Kendinizi kişiliğinizi, projelerinizi ve yeteneklerinizi anlatmak isterken ani sürpriz beklenmedik konularla dağılabilirsiniz. Cumartesi günü kredi başvurusunda bulunabilir ancak onaylanması sürecinde problemle karşılaşabilirsiniz. Yüksek öğrenim ve akademik konularda sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde affedici ve bağışlayıcı tavırlar sergileyebilirsiniz. Pazar günü değişim ve dönüşümü içselleştirecek küllerinizden doğacaksınız.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 12-19 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler etkileyecek bakalım; Pazartesi günü başkalarının parasını yönetmek konusunda sistem ve disiplin kuracaksınız. İş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücünüzden ve ilhamdan yararlanacaksınız. Salı günü alacaklarınızı tahsil edecek borçlarınızı ödeyip mali disiplini sağlayacaksınız. İletişiminizde sosyal medyada istediğiniz etkiyi yaratamayabilirsiniz. Çarşamba günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Yurtdışı işlerinizle ilgili ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı sevginizi çok yoğun bir şekilde göstereceksiniz. İkili ilişkilerde bolluk ve bereket fırsatları sizi mutlu edecek. Perşembe günü Kova burcunun 22.derecesinde dolunay oluşacak. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür hale gelir ve sonuçlanır. Dolunay sizi yurtdışı işler, yabancılarla ilişkiler, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarından etkileyecek. Yurtdışında yapmayı planladığınız projelerinizle ilgili tekliflerinizin sonucunu alabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeterince sevilmediğinizi düşünebilir siz de sevginizi gösteremeyebilirsiniz. Fikirlerinizle ve düşüncelerinizle duygusal ve fiziksel yaralanmış kişilere yardımcı olacak destek verecek umut olacaksınız. Cuma günü yakın çevre gezilerine çıkmak isteyecek ancak harekete geçemeyeceksiniz. Fikir ve düşüncelerinizle duvarları yıkmak isyan etmek ve farklı olmak isteyecek ancak bu konuda zorlanacaksınız. Cumartesi günü ortaklık kurmak için düşünecek ancak eyleme geçmek kolay olmayacak. Mali disiplin oluşturma borç alacak ve ödemeler dengesini oluşturacaksınız. İdeallerinizi ve hayallerinizi iş hayatı ve kariyerinizde gerçekleştireceksiniz. Pazar günü değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 12-19 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler etkileyecek bakalım; Pazartesi günü ikili ilişkilerinizde sorumluluk ve yükümlülüklerinizin farkında olarak hareket edeceksiniz. Yurtdışı işlerinizde ideallerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştireceksiniz. Salı günü değişim ve dönüşümü yurtdışı ticari işlerinizde içselleştireceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni müşteriler elde etmek için toplantı anlaşma ve sözleşme imzalamak isteyecek ancak gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Çarşamba günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında kendinizi gösterecek güzel gelir elde etmenin yollarını bulacaksınız. Ayrıca kazandığınız parayı harcama yollarını da bileceksiniz. Otorite figürlerinin desteğini de alacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken işlerinizin çok olmasından söz edeceksiniz. Perşembe günü Kova burcunun 22.derecesinde dolunay oluşacak. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür hale gelir ve sonuçlanır. Dolunay sizi başkalarının parasını yönetme kredi, borç, alacak nafaka ve miras alanlarından etkileyecek. Kredi başvurunuz sonuçlanabilir. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeterince sevilmediğinizi düşünebilir siz de sevginizi gösteremeyebilirsiniz. Fikirlerinizle ve düşüncelerinizle duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yol gösterecek destek olacaksınız. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında harekete geçmek isteyecek ve bunu gerçekleştirmekte kendi içinizde güç bulamayacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında ani gelişmeler karşısında ani para giriş çıkışları gerçekleşebilir. Cumartesi günü sizin için çalışan kişilerle iletişiminizde sorun yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde istediğiniz sistem ve disiplini kuracaksınız. Yurtdışı işlerinizle ilgili ideallerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirmek için uygun şartları elde edeceksiniz. Pazar günü değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 12-19 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler etkiliyor bakalım; Pazartesi günü gündelik rutin işlerinizi yaparken sistem ve disiplinli olarak çalışacaksınız. Ödemeyi unuttuğunuz bir borcunuz çıkabilir. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken değişik yöntemler kullanacaksınız. Kendinizi, kişiliğinizi, projelerinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi insanlara anlatırken zorlanacaksınız. Çarşamba günü duygusal olarak yaralanmış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşıp yön değişikliğine gideceksiniz. Tarzınızı tavrınızı ve yönetsel gücünüzü sevgiyle insanlara kabul ettirip göstereceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Perşembe günü Kova burcunun 22.derecesinde dolunay oluşacak. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür hale gelir ve sonuçlanır. Dolunay sizi ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızdan etkileyecek. İkili ilişkilerde daha önce yaptığınız davranışların ektiğiniz tohumların sonuçlarını alacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeterince sevilmediğinizi düşünebilir siz de sevginizi gösteremeyebilirsiniz. Fikirlerinizle ve düşüncelerinizle duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yol gösterecek destek olacaksınız. Cuma günü harekete geçmek kendinizi göstermek tavır sergilemek isteyecek ancak gerçekleştiremeyeceksiniz. İletişiminizde ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında zorlanacaksınız. Cumartesi günü çocuklarınızla olan ilişkilerinde problem yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle olan iletişiminizde istediğiniz şartları oluşturacaksınız. Başkalarının parasını yönetirken tasarımcı hayal gücünden ve ilhamdan yararlanacaksınız. Pazar günü değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 12-19 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü sevgi aşk ve ilişkiler konusunda sorumluluklarınızın farkında olacaksınız. İkili ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Salı günü değişim ve dönüşüm için kendinizi hazır hissedeceksiniz. Arkanızdan iş çeviren insanlar olabilir ve dedikodunuz yapılabilir. Çarşamba günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Yurtdışı işlerinizle ilgili ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşıp yön değişikliğine gidebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde tarzınızı tavrınızı ve gücünüzü göstereceksiniz. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizi geliştirip büyüteceksiniz. Perşembe günü Kova burcunun 22.derecesinde dolunay oluşacak. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür hale gelir ve sonuçlanır. Dolunay sizi gündelik işlerinizi yaparken kolektif bilince yönelik toplumsal yarar sağlayan adımlar atmanıza yol açacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeterince sevilmediğinizi düşünebilir siz de sevginizi gösteremeyebilirsiniz. Fikirlerinizle ve düşüncelerinizle duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yol gösterecek destek olacaksınız. Cuma günü harekete geçmek duruş sergilemek isteyecek ancak içsel olarak kendinizde bu gücü bulamayacaksınız. Fikirleriniz ve düşüncelerinizi anlatırken ani olaylar karşısında şaşırıp problem yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü ev ve yerleşim yerinizi değiştirmek isterken zorlandığınızı hissedeceksiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizde neşeli ve eğlenceli aktiviteler yaparken onlara sorumluluklarını hatırlatacaksınız. İkili ilişkilerde hayallerinize ve idealize ettiğiniz ilişkinize kavuşacaksınız. Pazar günü değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 12-19 Ağustos tarihleri arasında astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü aile bireyleri ile olan ilişkilerinizde sorumlulukların ve yükümlülüklerin farkında olarak hareket edeceksiniz. Sizin için çalışan kişilerle bağışlayıcı ve affedici bir ilişki kuracaksınız. Salı günü değişim ve dönüşümü uygulamak isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde olan ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara neden olabilirsiniz. Çarşamba günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Başkalarının parasını yönetme konularında ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde sevginizi kendinize özgü tarzınızla ve tavrınızla ortaya koyacaksınız. Sosyal medyada aktif olarak yer alacaksınız. Perşembe günü Kova burcunun 22.derecesinde dolunay oluşacak. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür hale gelir ve sonuçlanır. Dolunay sizi sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklar, hobiler ve spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. Bir önceki yeni ayda atmış olduğunuz adımların sonuçlarını elde edeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeterince sevilmediğinizi düşünebilir siz de sevginizi gösteremeyebilirsiniz. Fikirlerinizle ve düşüncelerinizle duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yol gösterecek destek olacaksınız. Cuma günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde harekete geçmek isteyecek ancak gerçekleştiremeyeceksiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken ani sürpriz konular karşısında şaşıracaksınız. Cumartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz. hobilerinizi mesleğe çevirmek isterken sistem ve disiplin kuracaksınız. Gündelik işlerinizi yaparken tasarımcı hayal gücünüzden ve ilhamdan yararlanacaksınız. Pazar günü değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 12-19 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Salı günü hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışmalar yapabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde  müşterilerle toplantı anlaşma ve sözleşmeleri gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Çarşamba günü duygusal ve fiziksel yara almış olan kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. İkili ilişkilerde ani sürpriz gelişen olaylar karşısında zorlandığınızı hissedeceksiniz. Kariyerinizde yeni gelişmeler ve iş fırsatları elde edeceksiniz. Başka bir firmaya transfer olabilir ya da pozisyonunuz değişebilir terfi alabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Perşembe günü Kova burcunun 22.derecesinde dolunay oluşacak. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür hale gelir ve sonuçlanır. Dolunay sizi aile bireyleri ile ilişkiler ev ve yerleşim yeri gayrimenkul alanlarınızdan etkileyecek. Aile bireylerinizle ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Yeni bir eve taşınabilir yada yer değişikliği yapabilirsiniz. Eviniz için yeni eşyalar ve aksesuar alabilir tadilat yapabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeterince sevilmediğinizi düşünebilir siz de sevginizi gösteremeyebilirsiniz. Fikirlerinizle ve düşüncelerinizle duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yol gösterecek destek olacaksınız. Cuma günü iş hayatı ve kariyerinizde atılım yapmak ve yeni müşteriler bulmak için harekete geçeceksiniz. Fikirleriniz ve düşüncelerinizi açıklarken ani sürpriz olaylarla karşılaşabilir ve yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cumartesi günü kendi kazandığınız para alanında istediğinizi elde etmekte zorlanacaksınız. Yakın çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar yaşayabilirsiniz. Pazar günü değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 12-19 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında harcamalarınız fazla olabilir gelir elde etmekte güçlük çekebilir ve kendinizi sıkıntı içinde hissedebilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde merhametli ve affedici davranacaksınız. Salı günü para yönetimini için mali disiplin oluşturmanızın şart olduğunu göreceksiniz. Kendi kazandığınız para alanı ile başkasının parasını yönetme konularında gelgitler yaşayacaksınız. Çarşamba günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Gündelik işlerinizi yaparken ani sürpriz beklenmedik öngörülemeyen olaylar karşısında zorlanacak ve yön değişikliğine gideceksiniz. Yurtdışı işlerinizle ilgili otorite figürlerinden destek görecek. Yurtdışı ticaret ya da eğitim konularında güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Kişiliğinizi, kendinizi projelerinizi ve yeteneğinizi anlatacak büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Perşembe günü Kova burcunun 22.derecesinde dolunay oluşacak. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür hale gelir ve sonuçlanır. Dolunay sizi iletişim, sosyal medya, eğitim, kısa çevre gezileri, kardeşler kuzenler ve yakın akrabalar alanınızdan etkileyecek. Eğitim verebilir ya da alabilir, kardeşlerinizle ilişkilerinizi geliştirebilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeterince sevilmediğinizi düşünebilir siz de sevginizi gösteremeyebilirsiniz. Fikirlerinizle ve düşüncelerinizle duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yol gösterecek destek olacaksınız. Cuma günü yurtdışı işlerinizde harekete geçmek isteyecek ancak duygusal olarak kendinizi hazır hissetmeyeceksiniz. Fikirleriniz ve düşüncelerinizi açıklarken ani sürpriz olaylarla karşılaşabilir ve yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cumartesi günü dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilir ve zorlanabilirsiniz. Mali disiplini oluşturmak için çalışacak sistem ve disiplin kuracaksınız. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştireceksiniz. Pazar günü değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 12-19 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü kişiliğinizi kendinizi projelerinizi hedeflerinizi anlatmak için sistem ve disiplin kuracaksınız. Kardeşler kuzenler ve yakın akrabalarınızla olan ilişkilerinizde merhametli ve affedici olacaksınız. Salı günü değişim ve dönüşüm için kendinizi hazır hissedeceksiniz. Daha önce kredi başvurusunda bulunduysanız kredi başvurunuz kabul edilmeyebilir. Çarşamba günü duygusal ve fiziksel olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Aşk ve ilişkilerde ani sürpriz beklenmeyen olaylar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Metafizik konulara ilginiz artabilir bu alanda kendinizi göstermek isteyebilir ya da araştırma yapabilirsiniz. Bilinçaltınızı aktif hale getirebilirsiniz. . Perşembe günü Kova burcunun 22.derecesinde dolunay oluşacak. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür hale gelir ve sonuçlanır. Dolunay sizi kendi kazandığınız para alanından etkileyecek daha önce verdiğiniz proje ve tekliflerin sonuçları ile karşılaşacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeterince sevilmediğinizi düşünebilir siz de sevginizi gösteremeyebilirsiniz. Fikirlerinizle ve düşüncelerinizle duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yol gösterecek destek olacaksınız. Cuma günü alacaklarınızı tahsil etmek için harekete geçmek isteyecek ancak sonuç istediğiniz gibi kolay olmayacak. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken ani sürpriz konular karşısında şaşıracaksınız. Cumartesi günü büyüme ve gelişme fırsatları elde etmek isteyecek ancak zorlanacaksınız. Sosyal medyada yaratıcı hayal gücünüz ve ilhamla güzel paylaşımlarda bulunacaksınız. Pazar günü değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 12-19 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü kendi içinize dönecek ve kendinizi engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanınızda yeni projeler için tasarımcı hayal gücünüzden ve ilhamdan yararlanacaksınız. Salı günü dönüşümü içselleştireceksiniz. İkili ilişkilerde anlaşmazlık ya da yanlış anlaşılmalar sizi bulabilir. Çarşamba günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşıp yön değişikliğine gidebilirsiniz. İkili ilişkilerde kendinizi çok güzel ve yaratıcı bir şekilde ifade edeceksiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde güzel zaman geçireceksiniz. Perşembe günü Kova burcunun 22.derecesinde dolunay oluşacak. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür hale gelir ve sonuçlanır. Dolunay sizin burcunuzda oluştuğu için ikili ilişkilerde aşk ve sevginizin sonucunu alacaksınız. 1-7 ilişkiler ekseninde oluşacak bu dolunayda kalbi boş olanlar yeni bir kişiyle aşk yaşamaya başlayabilir. Flörtleri olanlar aşklarını karşı tarafa güçlü bir şekilde aktarabilirler. Fikirlerinizle ve düşüncelerinizle duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yol gösterecek destek olacaksınız. Cuma günü harekete geçmek için istek duyacak ancak duygusal olarak kendinizi hazır hissetmeyeceksiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıkladığınızda ani sürpriz beklenmedik tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde problem yaşayabilirsiniz. kendi kazandığınız para alanında hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Pazar günü değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 12-19 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde kendinizi baskılanmış ve kısıtlanmış hissedeceksiniz. Kişiliğinizi, karakterinizi hedeflerinizi projelerinizi ve yeteneklerinizi anlatırken tasarımcı hayal gücünüzden ve ilhamdan yararlanacaksınız. Salı günü değişim ve dönüşümün gücünden arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde yararlanacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle problem yaşayabilir birbirinizi anlamayabilirsiniz. Çarşamba günü duygusal ve fiziksel olarak yaralanmış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Sosyal medya alanında farklı fikirleriniz ve düşüncelerinizle dikkat çekebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken tarzınızı, tavrınızı ve kişiliğinizi güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Perşembe günü Kova burcunun 22.derecesinde dolunay oluşacak. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür hale gelir ve sonuçlanır. Dolunay sizin arkanızdan dönen işler, kapalı yerlerde geçen çalışmalar, bilinçaltı ve hastaneler hapishaneler alanınızdan etkileyecek. Arkanızdan söylenen sözleri duyabilirsiniz. Gizli kapaklı yapılan işler ortaya çıkar ve önünüze gelebilir. Fikirlerinizle ve düşüncelerinizle duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yol gösterecek destek olacaksınız. Cuma günü iş yerinizde değişiklikler düzenlemeler yapmak için harekete geçmek isteyecek ancak duygusal olarak kendinizi hazır hissetmeyeceksiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıkladığınızda ani sürpriz beklenmedik tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde istediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Pazar günü değişim ve dönüşümü içselleştirebilirsiniz.

By |2019-08-12T14:20:28+00:0012 Ağustos , 2019|Genel, Güncel Yazılar, Haftalık Burç Yorumları|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin