17-23 Şubat 2020 Haftalık Burç Yorumları

 

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 17-23 Şubat haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü Merkür gerilemesi balık burcunda 17 Şubat – 11 Mart tarihleri arasında başlıyor. Sizi arkanızdan dönen işler, dedikodunuzun yapılması ve gizli düşmanlarınızın olduğu alandan etkileyecek. İletişim problemleri yaşayabilir ve bu konularda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Pazartesi günü sevgi aşk ve ilişkilerde duygularınızı muhataplarınıza ileteceksiniz. Arkanızdan konuşanları ve iş çevirenleri öğrenecek ve hayal kırıklığı yaşayacaksınız. 18 Şubat Salı günü güneş balık burcuna geçiyor. Bir ay süreyle balık burcunda kalacak. Kişiliğinizi, karakterinizi, yönetselliğinizi balık burcu doğasında yaşayacaksınız. Daha duygusal, naif, kendinden önce başkalarını düşünen, affedici ve merhametli tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. Salı günü kadın erkek ilişkilerinde uyumlu ve dengeli yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde amaç ve hedef odaklı olarak uzun vadeli enerjinizi dengeli kullanmak için harekete geçebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani sürpriz beklenmedik nakit akışı ile karşılaşabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözlerinizle ve fikirlerinizle liderlik ve önderlik etmek isterken zorluklar yaşayacaksınız. Çarşamba günü bilinçaltınızda eski anılarınızı ve hatıralarınızı hatırlayacaksınız. Dış görünüşünüzle ilgili değişiklik yapacak ancak sonuçtan çok da memnun kalmayacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme fırsatlarını çalışarak ve üreterek elde edeceksiniz. Perşembe günü iş hayatınızda sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Tasarımcı hayal gücünüz ve ilhamın etkisiyle yeni projeler üretecek ve finansal olarak bunun karşılığını alacaksınız. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında beklentilerinizle ilgili sorun yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda farklı orjinal sıra dışı gelişmelerle karşılaşacaksınız. Cumartesi günü kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara sunacaksınız. Otorite figürlerinden ani süpriz beklenmedik destek göreceksiniz. 23 Şubat Pazar günü balık burcunun 4.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Ay ve Güneş aynı düzlemde kavuşacaklar. Yeni ay yeni başlangıçlar, yeni umutlar ve yeni kararlar demektir. Bilinçaltınızı aktif hale getirmek için yeni kararlar alabilirsiniz. Uzun saatler kapalı yerlerde geçen çalışmalarınızı azaltmak için harekete geçebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 17-23 haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü Merkür gerilemesi balık burcunda 17 Şubat – 11 Mart tarihleri arasında başlıyor. Sizi arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizden etkileyecek. İletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar, yanılgılar, aldanmalar, aldatmalar yaşayabilirsiniz. Pazartesi günü sevgi aşk ve ilişkilerde platonik duygular yaşayabilirsiniz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapmayı düşündüğünüz sosyal sorumluluk projelerinde gecikme, erteleme ve sorunlar yaşayabilirsiniz. 18 Şubat Salı günü güneş balık burcuna geçiyor. Bir ay süreyle balık burcunda kalacak. Kişiliğinizi, karakterinizi, yönetselliğinizi balık burcu doğasında yaşayacaksınız. Daha duygusal, naif, kendinden önce başkalarını düşünen, affedici ve merhametli tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olan kişileri belirleyecek ve onlara yardım edeceksiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili olarak harekete geçmek, sistemli ve disiplinli olarak uzun vadeli kalıcı işler yapmak için çalışacaksınız. Refahınızı ve mutluluğunuzu arttırmak için ani sürpriz beklenmedik projeler üretebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel olarak yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edecek ancak zorlandığınızı hissedeceksiniz. Çarşamba günü dernekler ve klüplere üye olmak isteyebilirsiniz. Sevgi alışverişinde yeterli sevilmediğinizi düşünebilir kendiniz de sevginizi yeterince gösteremeyebilirsiniz. Yurt dışında büyüme ve gelişme sağlamak gelir elde etmek için çalışmak ve üretmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde affedici ve merhametli tavırlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü yurt dışı işlerinizle ilgili sistem kuracak değişim ve dönüşümü bu alanda uygulayacaksınız. Tasarımcı hayal gücünüz ve ilhamın etkisiyle projeler üretebilirsiniz. Cuma günü sağlığınızla ilgili ani beklenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yurt dışında e-ticaret ya da eğitim ve yayıncılık alanlarında çalışmalar yapmak için uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden hiç beklemediğiniz destekler alabilirsiniz. 23 Şubat Pazar günü balık burcunun 4.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Ay ve Güneş aynı düzlemde kavuşacaklar. Yeni ay yeni başlangıçlar, yeni umutlar ve yeni kararlar demektir. Sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla birlikte harekete geçerek sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Dernek ve klüplere üye olmak aktif olarak çalışmak isteyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 17-23 Şubat haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü Merkür gerilemesi balık burcunda 17 Şubat – 11 Mart tarihleri arasında başlıyor. Yönetici gezegeninizin gerilemesi sizi iş hayatınız ve kariyerinizden etkileyecek. Projeleriniz ertelenebilir, gecikebilir ya da iptal edilebilir. Sözleşme ve anlaşma imzalarken dikkat etmeniz gerekecek. Daha önce süregelen görüşmeleriniz sonucunda sözleşme anlaşma imzalayabilirsiniz. Merkür balık burcunda geri gittiği için anlaşma maddelerini çok dikkatli kontrol etmeniz gerekecek. İş değiştirmek, başka bir sektöre transfer olmak ya da yeni bir işe başlamak için uygun zamanlar değil. Retro sürecinin sona ermesini beklemek daha uygun olacak. Pazartesi günü arkadaş çevrenizden bir kişiyle flört etmeyi düşünebilirsiniz. İş hayatınızda yanlış anlaşılmalar beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. 18 Şubat Salı günü güneş balık burcuna geçiyor. Bir ay süreyle balık burcunda kalacak. Kişiliğinizi, karakterinizi, yönetselliğinizi balık burcu doğasında yaşayacaksınız. Daha duygusal, naif, kendinden önce başkalarını düşünen, affedici ve merhametli tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamdan yararlanacaksınız. Salı günü başkalarının parasını yönetme konusunda harekete geçebilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşıp mutlu olabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere fikirlerinizle ve sözlerinizle önderlik ve liderlik etmek isteyeceksiniz. Ancak bu konuda zorlanacaksınız. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve projeler tekrar önünüze gelebilir. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirebilirsiniz. Anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Ailenizin, eşinizin, ortağınızın parasını kullanmak için fırsat elde edebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücünüz ve ilhamın etkisiyle yeni projeler üretebilirsiniz. Perşembe günü mali disiplininizi oluşturmak için sistem ve disiplin kuracaksınız. Değişim ve dönüşümü bu alanda hayatınıza entegre edeceksiniz. Cuma günü ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Bütçeniz’deki yabancı kaynak oranınızı azaltarak öz kaynaklarınızla gelir gider dengenizi kurmak için harekete geçeceksiniz. Cumartesi günü arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz. Otorite figürlerinden hiç beklemediğiniz destek göreceksiniz. 23 Şubat Pazar günü balık burcunun 4.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Ay ve Güneş aynı düzlemde kavuşacaklar. Yeni ay yeni başlangıçlar, yeni umutlar ve yeni kararlar demektir. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili yeni kararlar alacak ve yeni başlangıçlarda bulunacaksınız.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 17-23 Şubat haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü Merkür gerilemesi balık burcunda 17 Şubat – 11 Mart tarihleri arasında başlıyor. Sizi yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkiler konusundan etkileyecek. Yurt dışı seyahatleriniz gecikebilir iptal olabilir. Seyahatlerde bilet ve rezervasyon problemleri yaşayabilirsiniz. Bavullarınız kaybolabilir. Pazartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Yurt dışı işlerinizde yabancılarla ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. 18 Şubat Salı günü güneş balık burcuna geçiyor. Bir ay süreyle balık burcunda kalacak. Kişiliğinizi, karakterinizi, özünüzü  balık burcu doğasında yaşayacaksınız. Daha duygusal, naif, kendinden önce başkalarını düşünen, affedici ve merhametli tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. Yurt dışı işlerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üretebilir yönetselliğinizi sergileyebilirsiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi dengeli ve uyumlu bir araya getireceksiniz. İkili ilişkileriniz ve ortaklıklarınızda ciddi, sorumluluk sahibi ve uzun vadeli çıkarlarınızı göz önüne alarak harekete geçeceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde ani sürpriz beklenmedik güzel olaylar ve durumlar karşısında şaşırıp mutlu olabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere fikirleriniz ve sözlerinizle önderlik liderlik etmek isteyeceksiniz. Ancak bunu hayata geçirmeniz kolay olmayacak. Çarşamba günü yurt dışında daha önce değerlendirmediğiniz eğitim fırsatları tekrar önünüze gelebilir. İş hayatınız ve kariyerinizde elde etmeyi beklediğiniz gelir miktarı istediğiniz oranda olmayabilir. İkili ilişkilerinizi büyütmek ve geliştirmek mümkün gözüküyor. Perşembe günü ikili ilişkilerinizde, evliliğinizde ya da ortaklığınızda sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü bu alanda uygulayacaksınız. Tasarımcı hayal gücünüzü ortaklık konuları araştırmak ve ortaklık kurma alanında değerlendirebilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde meydana gelen ani olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. İkili ilişkileriniz ve evliliğinizde uzun vadeli hedefler elde etmek için harekete geçeceksiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden beklemediğiniz destek ve ilgi görebilirsiniz. 23 Şubat Pazar günü balık burcunun 4.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Ay ve Güneş aynı düzlemde kavuşacaklar. Yeni ay yeni başlangıçlar, yeni umutlar ve yeni kararlar demektir. Yurt dışında yabancılarla iş yapmak, eğitim ve yayıncılık alanlarında faaliyet göstermek için kararlar alabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 17-23 Şubat haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü Merkür gerilemesi balık burcunda 17 Şubat – 11 Mart tarihleri arasında başlıyor. Sizi kredi, borç, alacak, nafaka, miras, ödemeler alanınızdan etkileyecek. Ödemeyi unuttuğunuz bir borcunuz ortaya çıkabilir. Alacaklarınızı tahsil etmekte zorlanabilirsiniz. Kredi almak için başvuruda bulunmuş olabilirsiniz. Başvurunuz reddedilebilir ya da istediğiniz miktarda kredi alamayabilirsiniz. Pazartesi günü yurt dışında seyahate çıkmak keyifle etrafı gezmek için plan yapabilirsiniz. Beklediğiniz alacaklarınızı tahsil etmekte zorlanıp hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. 18 Şubat Salı günü güneş balık burcuna geçiyor. Bir ay süreyle balık burcunda kalacak. Kişiliğinizi, karakterinizi, yönetselliğinizi balık burcu doğasında yaşayacaksınız. Daha duygusal, naif, kendinden önce başkalarını düşünen, affedici ve merhametli tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. Başkalarının parasını yönetmek konusunda insanlara yardım edebilirsiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi uyumlaştırarak birlikte kullanacaksınız. Gündelik işlerinizi yaparken ciddi ve sorumluluk sahibi olarak uzun vadeli hedeflerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşıp mutlu olacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere fikirlerinizle ve sözlerinizle önderlik ve liderlik etmeyi hedefleyeceksiniz. Ancak bu konuda zorlanacaksınız. Çarşamba günü daha önce tahsil edemediğiniz bir alacağınızı tahsil etmek için fırsat elde edebilirsiniz. Yurt dışı işleriniz beklediğiniz ölçüde size olumlu yansımalar taşımayabilir. Gündelik işlerinizi yürütürken çalışarak ve üreterek bolluk ve bereket enerjisinden yararlanacaksınız. Perşembe günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü hayatınızın bu alanında kullanacaksınız. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizde ani meydana gelen olaylar ve durumlar karşısında yön değişikliğine gideceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken orjinal fikirler yöntemler ve yollar geliştireceksiniz. Cumartesi günü yurt dışında e-ticaret yapmak için araştırmalarda bulunabilirsiniz. Otorite figürlerinden beklemediğiniz ilgi ve desteği göreceksiniz.  23 Şubat Pazar günü balık burcunun 4.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Ay ve Güneş aynı düzlemde kavuşacaklar. Yeni ay yeni başlangıçlar, yeni umutlar ve yeni kararlar demektir. Başkasının parasını yönetmek, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, ödemeler konusunda yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 17-23 şubat haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü Merkür gerilemesi balık burcunda 17 Şubat – 11 Mart tarihleri arasında başlıyor. Sizin zıt burcunuzda olacak gerileme ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınızdan etkileyecek. İkili ilişkilerde yanlış anlaşılmalar, hayal kırıklığı, aldanmalar ve yanılgılarla karşılaşabilirsiniz. Pazartesi günü başkasının parasını kullanma ve yönetme konusunda güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Ortaklıklar konusunda iletişim problemleri yaşayabilir beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. 18 Şubat Salı günü güneş balık burcuna geçiyor. Bir ay süreyle balık burcunda kalacak. Kişiliğinizi, karakterinizi, yönetselliğinizi balık burcu doğasında yaşayacaksınız. İkili ilişkilerinizde ve evliliğinizde  daha duygusal, naif, kendinden önce başkalarını düşünen, affedici ve merhametli tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. Salı günü duygularınız ve iradenizi bir arada kullanacak ve uyumlaştıracaksınız. Çocuklarınızla olan ilişkilerinizde ciddi, sorumluluk sahibi olarak harekete geçeceksiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek onları fikirleriniz ve sözlerinizle liderlik ve önderlik etmek isteyeceksiniz. Bu konuda zorlandığınızı düşüneceksiniz. Çarşamba günü daha önce değerlendirmediğiniz ortaklık teklifi tekrar gelebilir. Düşünüp gözden geçirebilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil etmek borçlarınızı ödemek isteyecek ancak gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Spekülatif kazançlar konusunda borsa, şans oyunları gibi konularda şans elde edebilirsiniz. Perşembe günü sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi ciddi boyutlara taşımak için değişim ve dönüşümü içselleştirecek hayatınıza entegre edeceksiniz. Tasarımcı hayal gücünüzden ve ilhamdan hobilerinizi yaparken yararlanacaksınız. Cuma günü  yurt dışı seyahatlerle ilgili gecikme, erteleme ya da iptallerle karşılaşabilirsiniz. Ekstrem sporlarla uğraşmak için harekete geçebilirsiniz. Cumartesi günü eşinizin, ailenizin, ortağınızın parasını yönetme ve kullanma konusunda istediğiniz gelişmeleri sağlayamayabilirsiniz. Otorite figürlerinden beklemediğiniz ilgi ve desteği göreceksiniz. 23 Şubat Pazar günü balık burcunun 4.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Ay ve Güneş aynı düzlemde kavuşacaklar. Yeni ay yeni başlangıçlar, yeni umutlar ve yeni kararlar demektir. İkili ilişkilerinizde yeni başlangıçlar yapmak için yeni kararlar alacak ve yeni sayfa açacaksınız.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 17-23 şubat haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü Merkür gerilemesi balık burcunda 17 Şubat – 11 Mart tarihleri arasında başlıyor. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Pazartesi günü ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda sevgi paylaşımını güçlü bir şekilde gerçekleştireceksiniz. 18 Şubat Salı günü güneş balık burcuna geçiyor. Bir ay süreyle balık burcunda kalacak. Kişiliğinizi, karakterinizi, yönetselliğinizi balık burcu doğasında yaşayacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken astlarınızla olan ilişkilerinizde daha duygusal, naif, kendinden önce başkalarını düşünen, affedici ve merhametli tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir araya getirecek ve uyumlaştıracaksınız. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde ciddi ve sorumluluk alan yaklaşımlar sergileyeceksiniz. Eşinizin, ortağınızın, ailenizin parasını kullanma konusunda olumlu gelişmeler elde edeceksiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere fikirleriniz ve sözlerinizle liderlik ve önderlik yapmak isteyecek ancak gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Evinizi değiştirmek kiralamak ya da satın almak konusunda fırsat elde edeceksiniz. Perşembe günü evinizde yapacağınız tadilat vb. Çalışmalarla değişim ve dönüşümü gerçekleştireceksiniz. Tasarımcı hayal gücünüzden yararlanarak güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Cuma günü ani sürpriz meydana gelen durumlar ve olaylar nedeniyle alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek konusunda yön değişikliğine gideceksiniz. Köklerinizi araştırmak için eski dönemlere dönecek orijinal yöntemlerle bu konuyu araştıracaksınız. Cumartesi günü ikili ilişkilerde sevgi paylaşımında bulunacaksınız. Otorite figürlerinden beklemediğiniz destek ve ilgi göreceksiniz. 23 Şubat Pazar günü balık burcunun 4.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Ay ve Güneş aynı düzlemde kavuşacaklar. Yeni ay yeni başlangıçlar, yeni umutlar ve yeni kararlar demektir. Gündelik işlerinizi yaparken yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. Sağlığınızla ilgili yeni kararlar alabilir. Kontrollerinize gidebilir. Diet, spor, sağlıklı beslenme konuları ile ilgilenebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 17-23 Şubat haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü Merkür gerilemesi balık burcunda 17 Şubat – 11 Mart tarihleri arasında başlıyor. Sevgi aşk ve ilişkilerde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Pazartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken iş yerinize güzel objeler ve eşyalar satın alarak ortamınızı  güzelleştireceksiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yüzünden hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. 18 Şubat Salı günü güneş balık burcuna geçiyor. Bir ay süreyle balık burcunda kalacak. Kişili ğinizi, karakterinizi, yönetselliğinizi balık burcu doğasında yaşayacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde  daha duygusal, naif, kendinden önce başkalarını düşünen, affedici ve merhametli tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. Salı günü duygularınızı ve iradenizi bir araya getirerek uyumlaştıracaksınız. Eğitim verme konusunda ciddi adımlar atacak sorumluluk almak için harekete geçeceksiniz. İkili ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşıp mutlu olabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözlerinizle ve fikirlerinizle yardım ederek hem onları hem de kendinizi şifalandırmak isteyeceksiniz. Ancak bunu hayata geçirmeniz kolay olmayacak. Çarşamba günü hobilerinizi geliştirip büyütmek iş haline getirmek için çalışabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeli ve kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Tasarımcı hayal gücünüzle sanatsal çalışmalar yapabilirsiniz. Perşembe günü sosyal medya konusunda sistem ve disiplin kuracak değişimi ve dönüşümü bu alanda hayatınıza entegre edeceksiniz. Web sitesi ya da blog yazabilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkiler ve ortaklıklarınızda ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşıp yön değişikliğine gidebilirsiniz. İletişim alanında orijinal fikir ve düşüncelerinizle harekete geçeceksiniz. Cumartesi günü evcil hayvanlarınız varsa onları gezdirebilir güzel zaman geçirebilirsiniz. Otorite figürlerinden beklemediğiniz ilgi ve desteği göreceksiniz. 23 Şubat Pazar günü balık burcunun 4.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Ay ve Güneş aynı düzlemde kavuşacaklar. Yeni ay yeni başlangıçlar, yeni umutlar ve yeni kararlar demektir. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeni kararlar ve yeni başlangıçlarda bulunacaksınız.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 17-23 şubat haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım;  Pazartesi günü Merkür gerilemesi balık burcunda 17 Şubat – 11 Mart tarihleri arasında başlıyor. Aile bireylerinizle olan iletişiminizde yanlış anlaşılmalar, kafa karışıklığı, aldanmalar sonucunda problem yaşayabilirsiniz. Pazartesi günü sevgi aşk ilişkilerde güzel gelişmeler yaşayabilir. Sevdiğinizin gönlünü alabilir onu sevdiğinizi söyleyebilirsiniz. Aile bireylerinizle olan iletişiminizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. 18 Şubat Salı günü güneş balık burcuna geçiyor. Bir ay süreyle balık burcunda kalacak. Kişiliğinizi, karakterinizi, yönetselliğinizi balık burcu doğasında yaşayacaksınız. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde daha duygusal, naif, kendinden önce başkalarını düşünen, affedici ve merhametli tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir araya getirerek uyumlaştıracaksınız. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçeceksiniz. Gündelik işlerinizi yaparken ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek hem onları hem kendinizi şifalandırmak isteyecek ancak bunu gerçekleştirmeniz kolay olmayacak. Çarşamba günü evinizde yerleşim yerinizde yeni bir eve taşınmak yer değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. Merkür’ün gerilemesini dikkate almalısınız. Spekülatif kazançlar alanında daha fazla risk alabilirsiniz. Beklediğiniz kazancı elde etmek zor gözüküyor. Kendi kazandığınız para alanında bolluk ve bereket enerjisini yansıtacaksınız. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracak değişimi ve dönüşümü bu alanda hayata geçireceksiniz. Cuma günü gündelik işlerinizi yürütürken ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında orijinal fikirlerinizle yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçeceksiniz. Cumartesi günü sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğinize duygularınızı ifade edeceksiniz. Otorite figürlerinden beklemediğiniz ilgi ve destek göreceksiniz. 23 Şubat Pazar günü balık burcunun 4.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Ay ve Güneş aynı düzlemde kavuşacaklar. Yeni ay yeni başlangıçlar, yeni umutlar ve yeni kararlar demektir. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde yeni başlangıçlar ve yeni kararlar alarak hayatınızda yeni bir sayfa açacaksınız.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak burcu olanlar 17-23 şubat haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü Merkür gerilemesi balık burcunda 17 Şubat – 11 Mart tarihleri arasında başlıyor. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar, kafa karışıklığı nedeniyle sorunlar ve problemler yaşayabilirsiniz. Pazartesi günü aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde sevgi alışverişinizi geliştireceksiniz. İletişim alanında yanlış anlaşılmalar, algılama problemleri yaşayabilirsiniz. . 18 Şubat Salı günü güneş balık burcuna geçiyor. Bir ay süreyle balık burcunda kalacak. Kişiliğinizi, karakterinizi, yönetselliğinizi balık burcu doğasında yaşayacaksınız. Kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde daha duygusal, naif, kendinden önce başkalarını düşünen, affedici ve merhametli tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi uyumlaştıracaksınız. Kişiliğinizi, tarzınızı, tavrınızı, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak için harekete geçeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek hem onları hem kendinizi şifalandırmak isteyeceksiniz. Ancak bunu gerçekleştirme kolay olmayacak. Çarşamba günü eğitim vermek isteyecek bu konuda teklifler alacaksınız. Merkür gerilemesini dikkate almalısınız. Eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat vb. Çalışmalar yapmak isteyecek ancak sonuç istediğiniz gibi olamayabilir. Bolluk ve bereket enerjisini çalışarak ve üreterek elde edeceksiniz. Yakın çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Perşembe günü kişisel refahınız ve mutluluğunuz için sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü hayatınızın bu alanı için uygulayacaksınız. Tasarımcı hayal gücünüzle dış görünüşünüzü değiştirmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Cuma günü sevgi aşk ve ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik olay ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili kontrollerinizi aksatmamak için harekete geçeceksiniz. Cumartesi günü aile bireylerinizle olan iletişiminizde güzel sonuçlar alacaksınız. Otorite figürlerinden hiç beklemediğiniz destek ve ilgi göreceksiniz. . 23 Şubat Pazar günü balık burcunun 4.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Ay ve Güneş aynı düzlemde kavuşacaklar. Yeni ay yeni başlangıçlar, yeni umutlar ve yeni kararlar demektir. İletişim alanında daha fazla yer almak için yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Web sitesi ya da blog yazma kararı verebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 17-23 şubat haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü Merkür gerilemesi balık burcunda 17 Şubat – 11 Mart tarihleri arasında başlıyor. Kendi kazandığınız para alanında daha önce kabul etmediğiniz ya da göz ardı ettiğiniz teklifler yine size sunulabilir. Bazı projeler gecikebilir, ertelenebilir ya da iptal edilebilir. Sözleşme ve anlaşma imzalarken maddeleri kontrol etmek yararınıza olacaktır. İnternet üzerinden alış-verişlerde dikkatli olmak, para hareketlerini ve banka ekstrelerini incelemek uygundur. Pazartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde güzel zaman geçireceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında istediğiniz miktarda para akışını sağlamakta zorlandığınız için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. 18 Şubat Salı günü güneş balık burcuna geçiyor. Bir ay süreyle balık burcunda kalacak. Kişiliğinizi, karakterinizi, yönetselliğinizi balık burcu doğasında yaşayacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynaklarını araştırmak için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisinden yararlanacak. Projeler ve yeni fikirler üreteceksiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi uyumlaştıracaksınız. Bilinç altınızı aktif hale getirmek için harekete geçecek ve korkularınızdan arınacaksınız. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşıp mutlu olacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım etmek için fikirleriniz ve sözlerinizle liderlik ve önderlik edeceksiniz. Bu konuda zorlanacaksınız. Çarşamba günü sosyal medyada yaptığınız paylaşımlarda yanlış anlaşılmalar sonucunda problem yaşayabilirsiniz. Eğitim verme konusunda istediğiniz gelir miktarını elde ederken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Spiritüel konularda kendinizi geliştirmek için yoga, meditasyon, tasavvuf gibi dallarda eğitim alacaksınız. Perşembe günü kapalı yerlerde uzun süre çalışmaktan sıkılıcaksınız. Çalışma alanınızı değiştirmek için harekete geçeceksiniz. İlahi olanla iletişiminiz sonucunda kendinizi ruhani olarak geliştirecek ve büyüteceksiniz. Cuma günü ani sürpriz beklenmedik gelişmeler ve olaylar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Gizli düşmanlarınızı ortaya çıkarmak üzere olayların üstüne gidecek. Bu konuda ciddi ve uzun soluklu çalışmalar yaparak başarıya ulaşacaksınız. Cumartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sevgi alışverişinizi geliştireceksiniz. Otorite figürlerinden beklemediğiniz ilgi ve desteği göreceksiniz. 23 Şubat Pazar günü balık burcunun 4.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Ay ve Güneş aynı düzlemde kavuşacaklar. Yeni ay yeni başlangıçlar, yeni umutlar ve yeni kararlar demektir. Kendi kazandığınız para alanında yeni başlangıçlar yapacak kararlar alacak ve hayatınızda yeni bir sayfa açacaksınız.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 17-23 şubat haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü Merkür gerilemesi balık burcunda 17 Şubat – 11 Mart tarihleri arasında başlıyor. Kendi burcunuzda oluşacak bu gerileme ile kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatırken bazı sorunlar, ertelemeler, gecikmeler yaşayabilirsiniz. Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Fiziksel ve dış görünüşünüzü değiştirmek için harekete geçeceksiniz. Sonuç istediğiniz gibi olamayabilir. 18 Şubat Salı günü güneş balık burcuna geçiyor. Bir ay süreyle balık burcunda kalacak. Kişiliğinizi, karakterinizi, yönetselliğinizi refah ve mutluluğunuzu arttırmak için göstereceksiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir araya getirecek ve uyumlaştıracaksınız. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde dernek ve klüplere üye olmak için ciddi adımlar atacaksınız. Uzun vadeli çalışmalarda bulunacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan iletişiminizde ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Ancak bu konuda zorlanacaksınız. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında beklentileriniz karşılanmayabilir. Sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla birlikte yardıma ihtiyacı olan kişileri tespit ederek onlara yardım edeceksiniz. Perşembe günü sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü arkadaş gruplarınıza uygulayacaksınız. Bazı arkadaşlarınızla görüşmeyebilir,  yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Cuma günü yakın çevre gezilerine çıkmak isteyecek ancak planınız iptal olabilir. Sosyal sorumluluk projeleriniz için orijinal fikirler ve projeler üretecek ve bunları hayata geçirmek için çalışacaksınız. Cumartesi günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları araştıracaksınız. Otorite figürlerinden beklemediğiniz ilgi ve destek göreceksiniz.  23 Şubat Pazar günü balık burcunun 4.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Ay ve Güneş aynı düzlemde kavuşacaklar. Yeni ay yeni başlangıçlar, yeni umutlar ve yeni kararlar demektir. Burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ay size hayatınızda yeni sayfa açtıracak. Kendinizi yeniden tasarlayacak ve değiştireceksiniz.

 

Siz de fikrinizi belirtin