18-24 Şubat Haftası Burç Yorumları

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili Koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 18-24 şubat haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor: Pazartesi günü daha geri planda kalmak isteyecek. İşlerinizi perde arkasından yürütecek görünür olmak istemeyeceksiniz. Ani sürpriz beklenmedik olaylar işlerinizi yaparken sizi bulacak. İş hayatınız ve kariyerinizde istediğiniz değişiklikleri ve sistem kurmayı başarıyla gerçekleştireceksiniz. Salı günü yurtdışı işler, yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konular alanında istediğiniz gelişmeleri elde edeceksiniz. Bilinçaltınızda saklı duran hatıraları tekrar hatırlayacak ve gündeme getireceksiniz. Kişiliğiniz, yetenekleriniz, projeleriniz, hedeflerinizi ani spontane gelişen beklenmedik olaylar yardımıyla gerçekleştireceksiniz. Dolunay başak burcunun 0 derecesinde gerçekleşecek ve sizi gündelik işler, sizin için çalışan kişiler ve sağlık alanınızdan etkileyecek,  Gündelik rutin işlerinizi yaparken yoğun çalışabilir, arkadan yapılan dedikoduları duyabilirsiniz. Kişiliğinizi ortaya koymak için harekete geçeceksiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizle ilişkili olarak sözleşmeler, anlaşmalar imzalayabilir, duyurularda bulunabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar ve yanılgılar sonucunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde sizin için çalışan astlarınız destek olacaklar. İkili ilişkilerinizde sözleriniz ve davranışlarınızla ilişkin olarak partnerinizle anlaşmazlık yaşayacaksınız. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Yabancılarla ilişkiler, yurtdışı işler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konularla ilgili istediğiniz büyüme ve gelişme fırsatını elde edemeyeceksiniz. İş hayatı ve kariyer alanınızda istediğiniz değişim ve dönüşümü sağlayacaksınız. Duygusal olarak yara aldığınız konularda duygusal anlamda yaralananlara yardım edemeyerek şifalanamayacaksınız.  Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizde istediğiniz sonuçları elde etmek için zorlanacaksınız. Yurtdışı işlerinizle ilgili istediğiniz ve beklediğiniz sözleşmeler, anlaşmalar ve duyurular için istediğiniz sonuçları elde edemeyeceksiniz. Cumartesi günü iş hayatınızda ve kariyerinizde ortaklıklarınız varsa ortaklarınızla ilişkilerinizde zorlanacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde istediğiniz değişim ve dönüşümü gerçekleştireceksiniz. Beklediğiniz sözleşmeler, anlaşmalar konusunda eskiyi bitirip yeniye başlayacaksınız. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde güzel zamanlar, bahar havası yaşayabilirsiniz. Harekete geçmek spor yapmak hiç içinizden gelmeyecek ve tembellik yapmak isteyeceksiniz. Manevi ve spiritüel konularda çalışma yapmak yardım etmek ve empati yeteneğinizi geliştirmek size iyi gelecek.

 

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 18-24 şubat haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor; Pazartesi günü arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizden kişilerle aniden buluşabilir görüşebilir haberleşebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde istediğiniz sistem ve değişikleri yapacaksınız. Salı günü başkalarının parasını yönetme, borç, kredi, miras gibi konularda eğer yabancı kaynak ihtiyacınız varsa bunları çözebilirsiniz. Bilinçaltınızı aktif hale getirmek için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Kişiliğiniz, hedefleriniz, projeleriniz, dış görünüşünüzle ilgili ani kararlar alıp bunlarla ilgili değişikliğe gitmeyi isteyeceksiniz. Dolunay başak burcunun 0 derecesinde oluşacak ve sizi arkadaşlar, sosyal çevre, dernekler ve klüpler alanınızla aşk ve ilişkiler, çocuklar, hobiler, spekülatif kazançlar alanından etkileyecek. Eğer ilişkiniz yoksa arkadaş çevrenizden tanıdığınız yeni bir kişi ile flört etmeye başlayabilirsiniz. Spor yapmak, harekete geçmek enerjinizi boşaltmak adına aktivitelerde bulunabilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde sözleriniz ve davranışlarınızla etkili olacaksınız. Sizin için çalışan astlarınızla ilgili hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Sözlerinizi kırıcı olarak algılayabilirler. Perşembe günü işiniz ve kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Yabancı kaynak konusunda istediğiniz miktarda kredi ve borç bulmanız zor olacak ya da borçlarınız sandığınız miktardan büyük olacağı için beklemediğiniz sonuçlarla karşılaşacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde istediğiniz değişim ve dönüşümü sağlayacaksınız. Duygusal anlamda yara alan kişilere şifa veremeyeceksiniz. Cuma günü sözleşmeler, anlaşmalar istediğiniz ölçüde büyük ve güzel fırsat sağlamadığını göreceksiniz. Cumartesi günü krediler ve borçlar alanında yeni bir fırsat elde edebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü gerçekleştirirken zorlanacaksınız. Kişiliğinizi ortaya koyarken ani beklenmedik sürpriz olaylarla karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda istediğiniz sözleşme, anlaşma ve duyuruları gerçekleştirebilirsiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde güzel zamanlar, anlaşma ve uyum sizleri bekliyor. Spor yapmak harekete geçmek ve enerjinizi boşaltmak istemeyecek tembellik ruhunuza iyi gelecek. Spiritüel çalışmalar yapmak, bilinçaltınızı aktif hale getirmek,  başkalarına yardım yapmak ve empati yeteneğinizi geliştirmek isteyeceksiniz.

 

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 18-24 şubat haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor; Pazartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde kendinizi ve kişiliğinizi göstermek için ani sürpriz beklenmedik gelişmeler sizi etkileyecek. Yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konular alanında istediğiniz sistemi ve disiplini kuracaksınız. Salı günü ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde empati yeteneğinizle birbirinizi anlama ve yardım etme fırsatı bulacaksınız. Dolunay başak burcunun 0 derecesinde gerçekleşecek ve sizi iş hayatı kariyer alanınızla aileniz, aile bireyleriniz alanından etkileyecek. İş hayatı ve kariyerinizde başarınızı sürdürmek için ailenize ve aile bireylerinize yeterli zamanı ayırın. İş ev dengenizi kurarsanız mutlu olursunuz. Çarşamba günü arkadaşlarınızla birlikte girişeceğiniz yurtdışı işlerinizde arkadaşlarınızın desteğini elde edeceksiniz. Aileniz ve aile bireylerinizle ilgili olarak bazı şeyleri yanlış anlayıp kırılabilirsiniz. Aşk ve ilişkilerde partnerinizle birlikte birbirinizin sözlerinizi yanlış anlayıp zorlanabilirsiniz. Perşembe günü yurtdışı seyahatlere çıkmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanında istediğiniz büyüme ve gelişme fırsatını yakalayamayacaksınız. Yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar alanında istediğiniz değişim ve dönüşüm fırsatını bulacaksınız. Duygusal anlamda  yaralananlara yardım edemeyeceksiniz. Cuma günü hukuksal işlerinizde zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak iş yapma kararı verebilir ve çeşitli zorluklar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü yurtdışı ilişkilerinizle ilgili değişim ve dönüşüm çalışmalarınızı yaparken zorlanacaksınız. Sağlığınızla ilgili olarak ani değişimler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde yapıcı yol ve yöntemler izleyebilirsiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uyumla karşılaşacaksınız. Hareket etmek, spor yapmak konusunda isteksiz davranacağınız bir gün. Tembellik yapmak isteyeceksiniz. Dernekler ve klüplerde aktif görev almayı düşünecek,. yardıma ihtiyacı olanlara yardım edecek. Empati duygunuzu geliştireceksiniz.

 

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 18-24 şubat haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor; Pazartesi günü arkadaş çevrenizin yardımı ile yurtdışı ilişkiler, yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular alanında ani sürpriz beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkileriniz alanında istediğiniz sistemi kuracak ve disiplini uygulayarak güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Salı günü gündelik rutin işlerinizi yaparken işlerinizin yoğunluğundan bahsedeceksiniz. İş hayatı ve kariyerinizde iletişiminizde tasarımcı hayal gücünüzden yararlanarak güzel çalışmalar yapacaksınız. Arkadaş çevrenizle olan ilişkilerinizde ani sürpriz görüşmeler ve buluşmalar yaşayabilirsiniz. Dolunay başak burcunun 0 derecesinde gerçekleşecek ve sizi kardeşler, kuzenler, yakın akrabalarınızla birlikte yurtdışında iş yapma olanağı getirebilir. Dernekler ve klüplerde görev almak isteyebilir. Sosyal sorumluluk projesinde çalışabilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkilerinizde arkadaşlarınızın yardımı ile sistem kurma ve disipline etme çalışmalarını gerçekleştirebilirsiniz. İş hayatınızda yanlış anlaşılmalar ve algılamalar sonucunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. İş hayatınızda fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken duygularınızdan yararlanmayacaksınız. Perşembe günü ikili ilişkilerinizde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken işlerinizin yoğunluğundan zorlanacağınızı hissedeceksiniz. Kredi, borç gibi yabancı kaynak ihtiyacınızı gidermek için çaba göstereceksiniz. Duygusal yönden yara aldığınız konularda başkalarına yardım edemeyeceksiniz. Cuma günü ikili ilişkilerinizde zorlanacaksınız. Sözleşmelerinizi anlaşmalarınızı yaparken fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Cumartesi günü sizin için çalışan kişilerle astlarınızla güzel ilişkiler geliştirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü gerçekleştirecek sevgi, aşk, ilişkiler alanında zorlanacaksınız. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklayarak değişim ve dönüşüm sağlayacaksınız. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde anlayış ve uyumu yakalayacaksınız. Hareket etme, spor yapma , enerjinizi boşaltmak istemeyeceksiniz. Tembellik yapabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücünüzden yararlanacaksınız.

 

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 18-24 şubat haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor; pazartesi günü başkalarının kaynaklarını yönetme alanında ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Gündelik rutin işlerinizi yürütürken istediğiniz sistem ve disiplini kurmak için güzel çalışmalarda bulunabilirsiniz. Salı günü aşk ve ilişkilerde büyüme ve gelişme fırsatı bulacaksınız. Yurtdışı ilişkilerde iletişiminizde tasarımcı hayal gücünüzden yararlanacaksınız. İş hayatınızda ve kariyerinizde ani yön değişiklikleri ani davranışlarda bulunabilirsiniz. Dolunay başak burcunun 0 derecesinde olacak ve sizi başkalarının parası ve kendi kazandığınız para alanından etkileyecek. Yabancı kaynak ihtiyacı hissettiğiniz anda bu alanda çaba gösterebilirsiniz. Kredi veya borç alabilir. Finansal anlamda sıkışıklığınızı giderebilirsiniz. İş hayatınızda harekete geçmek ve kalıcı adımlar atmak isteyeceksiniz. Çarşamba günü yurtdışı ilişkilerinizde, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular alanınızda sözleşmeler anlaşmalar imzalayabilir tasarımcı hayal gücünüzden yararlanabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken istediğiniz sistemi ve disiplini kuracaksınız. İletişiminizde fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken duygularınızdan yararlanmayacaksınız. Perşembe günü gündelik işlerinizi yürütürken sistem kuracak işlerinizi disipline edecek ve sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizi geliştireceksiniz. Aşk ve ilişkiler alanınızda gelişme ve büyüme fırsatı yakalamakta zorlanacaksınız. Duygusal anlamda yara aldığınız hayat alanlarında başkalarına yardım etmek isterken yardım edemeyeceksiniz. Cuma günü sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Spekülatif kazançlar borsa veya şans oyunları gibi konularda istediğiniz büyüme ve gelişmeyi sağlayamayacaksınız. Cumartesi günü aşk ve ilişkiler alanında şanslı hissedeceksiniz. Gündelik işlerinizi yaparken çalışanlarınızla ilişkilerinizde zorlanacaksınız. İstediğiniz değişim ve dönüşümü sağlayamayacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde kafa karışıklığı yön değişikliği ve ani isyankar tavırlar sergileyebilirsiniz. Yurtdışı ilişkiler alanınızda gerekli değişim ve dönüşümü gerçekleştireceksiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde güzel zamanlar anlayış ve uyum sağlayacaksınız. Harekete geçmek, spor yapmak ve enerjinizi boşaltmak istemeyeceksiniz. Yurtdışı ilişkilerde tasarımcı hayal gücünüzden yararlanacaksınız.

 

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 18-24 şubat haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor; Pazartesi günü ikili ilişkilerde kendinizi göstermek, kişiliğinizi ortaya koymak isteyecek ve değişik yöntemler, metodlar kullanarak bunu başaracaksınız. Aşk ve ilişkilerde güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Salı günü aile, aile bireyleri, ev, yerleşim yeri alanında büyüme ve gelişme fırsatı elde edeceksiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Yurtdışı ilişkiler, yurtdışı seyahatler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konular alanında ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Dolunay başak burcunun 0 derecesinde gerçekleşecek ve sizi ilişkiler alanından etkileyecek ikili ilişkilerinizde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. İleriye dönük kararlar alabilir, söz, nişan evlilik kararı verebilirsiniz. Sevdiğinizle birbirinizi daha iyi anlamak duygusal açıdan birbirinizi tamamlamak için gerekli iletişimi kuracaksınız. Yurtdışı ilişkiler konusunda harekete geçmek isteyeceksiniz. Çarşamba günü ikili ilişkilerinizde iletişiminizde tasarımcı hayal gücünüzden yararlanarak iletişiminizi güçlendireceksiniz. Perşembe günü aşk ve ilişkiler alanında güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde büyüme ve gelişme fırsatları elde ederken zorlanacaksınız. Çocuklarınız varsa ilişkilerinizde değişim ve dönüşüm için iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Yara aldığınız hayat alanlarında yaralananlara yardım ederken zorlanacaksınız. Cuma günü spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları alanında istediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz. İkili ilişkiler alanında iletişiminizi arttırırken ailenizle partneriniz arasında kalacaksınız. Cumartesi günü evinizle ilgili tadilat ve değişim yapmak için gerekli desteği bulacaksınız. Hobilerinizle uğraşırken istediğiniz değişim ve dönüşümü gerçekleştirirken zorlanacaksınız. Yurtdışı ilişkiler, yabancılarla çalışmalar, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konularda ani sürpriz beklenmedik yön değişiklikleri ve kafa karışıklığına uğrayabilirsiniz. Ortaklıklar alanında fikirlerinizi açıklarken yeni yollar, yöntemler ve metodlar bulacaksınız. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde güzel zamanlar anlayış ve uyum sizi mutlu edecek. Harekete geçmek, spor yapmak ve enerjinizi boşaltmak istemeyeceğiniz bir zaman dilimi. İkili ilişkilerde tasarımcı hayal gücünüzden yararlanacaksınız.

 

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burçları ve yükselen burcu terazi olanlar 18-24 şubat haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor; Pazartesi günü aşk ve ilişkiler alanında kişiliğinizi ve kendinizi göstermek isterken ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizi güçlendirmek adına sistem kuracak ve disipline edeceksiniz. Salı günü kardeşlerinizle, kuzenlerinizle ve yakın akrabalarınızla olan ilişkilerinizde büyüme ve gelişme fırsatı elde edeceksiniz. Gündelik rutin işlerinizi yürütürken sizin için çalışan astlarınızla tasarımcı hayal gücünüzden yararlanacaksınız. Başkalarının parasını yönetme, kredi, borç, miras alanında ani sürpriz beklenmedik yön değişiklikleri sizi etkileyebilir. Dolunay başak burcunun 0 derecesinde gerçekleşecek ve sizi bilinçaltı, arkadan dönen işler, hastaneler, hapishaneler, kapalı yerlerde yapılan çalışmalar alanından etkileyecek. Bilinçaltınızı harekete geçirmek isteyecek. Hatıralarınızı gün yüzüne çıkaracak geçmişle ilgili hesaplaşmalarda bulunacaksınız. Yabancı kaynak ihtiyacı hissedecek ve bu alanda harekete geçeceksiniz. Çarşamba günü sizin için çalışan kişilerle olan iletişiminizde tasarımcı hayal gücünüzden yararlanabilirsiniz. Perşembe günü evinizle ilgili değişiklik yapmak, tadilat için gerekli düzenlemelerde bulunacaksınız. Sosyal medya alanında paylaşımda bulunurken istediğiniz ölçüde büyüme ve gelişme fırsatı elde edemeyebilirsiniz. Ev değiştirmek, şehir değiştirmek gibi değişim ve dönüşüm ihtiyacını yakından hissedeceksiniz. Kredi, borç alma gibi yabancı kaynak konularında yön değişikliği ve kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde güzel zamanlar. Anlaşma ve uyum sağlayabilirsiniz. Harekete geçmek, spor yapmak, enerjinizi boşaltmak için eylemde bulunmak istemeyeceksiniz. Gündelik işlerinizi yaparken tasarımcı hayal gücünden yararlanacaksınız.

 

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 18-24 şubat haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor; Pazartesi günü aile, aile bireyleriniz ile olan ilişkilerinizde kendinizi kişiliğinizi ortaya koyarken partnerinizin ani sürpriz beklenmedik desteğinden yararlanabilirsiniz. Sosyal medya alanında güzel paylaşımlarda bulunurken istediğiniz sistem kurma ve disipline etme faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Salı günü kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme fırsatları elde edecek. Gelirinizi arttıracaksınız. Aşk ve ilişkiler alanında iletişiminizde tasarımcı hayal gücünüzden yararlanacaksınız. Romantik zamanlar geçirebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde başarılı çalışmalarda bulunacaksınız. Dolunay başak burcunun 0 derecesinde gerçekleşecek sizi sosyal çevre arkadaşlar, dernekler ve klüpler alanında etkileyecek. Umutlar ve hayaller alanınızda olan bu dolunay sonucunda hayal ettiğiniz konuları gerçekleştirmek adına harekete geçebilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde gerekli eleştirel tavırları sergileyeceksiniz. İkili ilişkilerde harekete geçmek konuşmak, tartışmak duygularınızı açıklamak isteyeceksiniz. Çarşamba günü iletişiminizi güçlendirmek için sistem kurma ve disipline etme çalışmalarında bulunacaksınız. Aşk ve ilişkilerde yanlış anlaşılmalar, yanlış algılamalar sonucunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Perşembe günü kardeşler, kuzenler, yakın akrabalarla ilişkilerinizde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında istediğiniz büyüme ve gelişme fırsatlarını elde etmekte zorlanabilirsiniz. Eğitim alma yada eğitim verme alanında değişim ve dönüşüm fırsatı yakalayacaksınız. Duygusal yara aldığınız hayat alanlarında başkalarına yardım etme fırsatı elde edemeyeceksiniz. Cuma günü yakın çevre gezilerine çıkmak isteyecek bu konuda sorun yaşayacaksınız. İletişimde büyüme ve gelişme fırsatları gerçekleştirmek isterken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü kendi kazandığınız para alanında istediğiniz yatırım fırsatını elde edeceksiniz. Sosyal medya alanında güzel paylaşımlarda bulunup kendinizi göstermek isterken zorlanacak ve istediğiniz değişim ve dönüşümü sergileyemeyeceksiniz. İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda ani yön değişiklikleri ve kafa karışıklığı içinde bulabilirsiniz kendinizi. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde güzel zamanlar. Uyum ve anlaşma sağlayabilirsiniz. Harekete geçmek, spor yapmak, enerji boşaltmak için istek duymayacaksınız. Aşk ve ilişkilerde tasarımcı hayal gücünden yararlanabilirsiniz.

 

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burçları ve yükselen burcu yay olanlar 18-24 haftası astrolojik açıdan sizleri neler bekliyor; Pazartesi günü sosyal medya alanında kendinizi göstermek isteyecek bu alanda paylaşımlarda bulunacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında harcamalarınızı kontrol altına almak için gerekli sistem kurma ve disipline olma faaliyetlerinde bulunacaksınız. Salı günü kişiliğiniz, projeleriniz, hedefleriniz, dış görünüşünüzü anlatmak için büyüme ve gelişme fırsatı bulacaksınız. Aile ve aile bireylerinizle olan iletişiminizde tasarımcı hayal gücünüzden yararlanacaksınız. Aşk ve ilişkiler alanında ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Dolunay başak burcunun 0 derecesinde gerçekleşecek ve sizi iş hayatı ve kariyer alanınızda yeni çalışmalarınızı analitik olarak düşünmek planlamak ve düzenlemek için yardımcı olacak. Çarşamba günü aile bireylerinizle olan ilişkilerinizi güçlendirmek isteyeceksiniz. Evinizi güzelleştirmek, evde gerekli tadilatları yaparken tasarımcı hayal gücünüzden yararlanacaksınız. Perşembe günü yeni kaynak arayışları ve para kazanma alanları keşfetmek için çalışmalarda bulunacaksınız. Kendi kişiliğiniz, projeleriniz, hedefleriniz, vizyonunuzu açıklamak isterken zorlanabilirsiniz. Yeni para kazanma kaynağı araştırmak birikim yapmak finansal durumu düzeltmek isterken değişim ve dönüşümü gerçekleştirme yolunda adım atacaksınız. Duygusal olarak yaralandığınız hayat alanlarında başkalarına yardım ederek şifa bulmayı hedefleyecek ama bunu gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Cuma günü finansal anlamda bütçe oluşturmak gelir gider kalemlerini dengelemek için çalışmalarda bulunacaksınız. Cumartesi günü sağlığınıza özel önem göstereceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında bütçeleme gelir gider dengesinin sağlanması konusunda çalışırken zorlanacaksınız. Çocuklarınızla ilişkilerinizde ani beklenmedik sorunlar, yön değişiklikleri ve kafa karışıklıklarıyla karşılaşabilirsiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde güzel zamanlar. Anlaşma ve uyum sağlayabilirsiniz. Harekete geçme, spor yapma ve enerji boşaltmak isteyecek ama bunu gerçekleştiremeyeceksiniz. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde tasarımcı hayal gücünüzden yararlanabilirsiniz.

 

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burçları ve yükselen burcu oğlak olanlar 18-24 şubat haftası astrolojik açıdan sizleri neler bekliyor; Pazartesi günü kendi kazandığınız para ve yatırım fırsatları alanında ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Kişiliğiniz, projeleriniz, hedefleriniz, yetenekleriniz alanında sistem kurma ve disipline olma faaliyetlerinde bulunacaksınız. Salı günü bilinçaltınızı aktif hale getirmek için çalışmalarda bulunabilir. Spiritüel çalışmalarla büyüme ve gelişme elde etmek isteyeceksiniz. Kendi kazandığınız paranızı merküryen yani zihinsel faaliyetler sonucu elde edeceksiniz. Tasarımcı hayal gücünüzden yararlanarak yeni para kazanma yolları araştıracaksınız. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde spontane beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dolunay başak burcunun 0 derecesinde gerçekleşecek ve  sizi yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konular alanında etkileyecek. Yurtdışında çalışmalar yapmak ve istediğiniz düzeni oturtmak için gerekli desteği yakın çevrenizden bulabilirsiniz. Çarşamba günü sosyal medya alanında fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken istediğiniz sistemi ve disiplini kurabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Perşembe günü sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. Arkanızdan dönen dedikoduları ve düşmanlıkları duyup üzülebilirsiniz. Değişim ve dönüşüm ihtiyacı hissedecek ve bunu uygulamak için içinizde yeterli gücü bulacaksınız. Duygusal olarak yara aldığınız hayat alanlarında başkalarına yardım etmek isteyecek ama bunu gerçekleştiremeyeceksiniz. Cuma günü kişiliğinizi güçlü bir şekilde göstereceksiniz. Kardeşler, kuzenler, yakın akrabalarla olan iletişiminizde problemler yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü istediğiniz değişim ve dönüşüm fikrini uygulayabilirsiniz. Evde tadilat, değişiklik gibi çalışmalar yapmak isteyeceksiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde güzel zamanlar anlaşma ve uyum fırsatı yakalayacaksınız. Tasarımcı hayal gücünüzle yeni para kazanma kaynakları araştıracaksınız.

 

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burçları ve yükselen burcu kova olanlar 18-24 şubat haftası astrolojik açıdan sizleri neler bekliyor; Pazartesi günü kişiliğiniz, hedefleriniz, yetenekleriniz, projelerinizi yakın çevrenize açıklayacak ve onların ani sürpriz beklenmedik desteğini alacaksınız. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Salı günü arkadaş ve sosyal çevrenizde yeni arkadaşlıklar kuracak çevrenizi geliştireceksiniz. İletişiminizde tasarımcı hayal gücünüzden yararlanarak ilham ve sanatsal motifler kullanacaksınız. Sosyal medya alanında paylaşımlar yapacak kendinizi göstereceksiniz. Dolunay başak burcunda gerçekleşecek sizi başkalarının kaynakları, kredi, borç, miras alanından etkileyecek. Borçlarınızı ödeyerek sonlanmasını sağlayabilir. Yabancı kaynak alanında ihtiyacınız olan kredi yada borç sözleşmesini imzalayabilirsiniz. Çarşamba günü merküryen işlerden yani zihinsel açıdan para kazanmak için yeni fikirler üreteceksiniz. Bütçenizle ilgili çalışma yapacak gelir ve gider kalemlerinizle ilgili dengeleme çalışmalarıyla ilgili hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Perşembe günü kapalı yerlerde çalışmaktan sıkılıp şartları değiştirmek ve iyileştirmek için gerekli çalışmalarda bulunacaksınız. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde duygusal olarak zorlanacaksınız. Bilinçaltınızı değiştirmek ve dönüştürmek için çaba göstereceksiniz. Duygusal olarak yara aldığınız konularda  yaralananlara yardım ederek şifa bulmak isteyecek ama gerçekleştiremeyeceksiniz. Cuma günü gizli düşmanlıkları fark edeceksiniz. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizi büyütmek ve geliştirmek isteyecek zorlanacaksınız. Cumartesi günü hastane gibi kapalı alanlarda zaman geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde güzel zamanlar. Anlaşma ve uyum gösterebilirsiniz. Hareket geçmekte zorlanacaksınız. Spor yapmak enerji boşaltmak istemeyeceksiniz. Yeni kaynak bulma ve fizibilite çalışmasında bulunmak için istek duyacaksınız.

 

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 18-24 şubat haftası astrolojik açıdan sizleri neler bekliyor; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında harekete geçmek, mücadele vermek kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde ilişkilerinizi güzelleştirmek adına sistem kuracak ve disipline edeceksiniz. Salı günü iş hayatı ve kariyerinizde büyüme ve gelişme fırsatları bulacaksınız. Kişiliğiniz, projeleriniz, hedefleriniz, yeteneklerinizi anlatan fikirleriniz ve düşüncelerinizi açıklarken tasarımcı hayal gücünüzden yararlanarak yeni yollar, metodlar yöntemler uygulayacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında birikim yapmak yatırım imkanlarını araştırmak için harekete geçeceksiniz. Dolunay başak burcunun 0 derecesinde gerçekleşecek ve sizi ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanı ile kişiliğiniz, yeteneğiniz, projeleriniz, dış görünüşünüz alanından etkileyecek. İkili ilişkiler alanında ilişkinizi güçlendirebilirsiniz. Kendi çalışmalarınızla ilgili yapacaklarınızı açıklayabilirsiniz. Çarşamba günü projelerinizi hedeflerinizi açıklarken arkadaşlarınızın desteğinden yararlanabilirsiniz. Kendinizle ilgili yaptığınız değişikliklerden memnun kalmayıp hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde büyüme ve gelişme fırsatları elde ederken zorlanacaksınız. Sosyal çevrenizde değişim ve dönüşüm gerçekleştireceksiniz. Duygusal olarak yaralandığınız konularda başkalarına yardım ederken zorlanacaksınız. Cuma günü sosyal sorumluluk projelerinde istediğiniz sistemi kuracaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde sözleşmeler, anlaşmalar imzalarken istediğiniz büyüme ve gelişme fırsatını yakalayamayacaksınız. Cumartesi günü sosyal çevrenizde istediğiniz değişim ve dönüşümü uygulayarak güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde güzel zamanlar anlaşma ve uyum. Harekete geçme, mücadele etme ve spor yapmak isteyecek bunu gerçekleştiremeyeceksiniz. Maneviyat, başkalarına yardım ve empati yeteneğini gerçekleştirebilirsiniz.

Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle ve sevgilerimle.

By |2019-02-18T14:35:53+00:0018 Şubat , 2019|Burç Yorumları, Haftalık Burç Yorumları|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin