20-26 Nisan 2020 Haftalık Yorumlar

HAFTAYA GENEL BAKIŞ

20-26 Nisan haftasına genel olarak baktığımızda haftanın önemli açılarından ilki Güneş Uranüs kavuşumu Pazar günü saat 12:00’de kesinleşecek. Açının etkisini hafta boyunca hissedeceğiz. Otorite figürlerinden beklemediğimiz destek, ilgi, farklı davranışlar, ani gelişen olaylar, sürpizler, özgürlük arayışları, ani farkındalık yaşamak, uyanmak, isyan etmek, önemli kişiler ve siyasilerle ilgili haberler ve olaylar, ayrılık, özgürleşme ihtiyacı nedeniyle bırakıp gitmek gibi davranışlar sergilenebilir. Diğer önemli açı ise Güneş Satürn karesi, açı 21 Nisan Salı günü kesinleşti etkisini beş gün boyunca hissedeceğiz. Otorite figürleriyle zıtlaşma, onlardan gelen zorluklar, engellenmeler ve kısıtlanmalar bizi etkileyecek. Açının etkisinden bir gün önce dört günlük sokağa çıkma yasağı açıklandı. Salgınla ilgili yerinde olan bu karar bu açının etkisine örnek gösterilebilir. 23 Nisan 2020 tarihinde Meclisimizin açılışının 100.yılını kutlayacağız.  23 Nisan 2020 boğa burcunun 3.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Boğa burcunun 3.derecesinde ay yücelir. Etkili ve sürprizli bir yeni ay bizi bekliyor. Yeni ay, ay ve güneş kavuşumudur. Hayatımızda yeni başlangıçlar ve yeni kararlar almak için uygundur. Yeni ay’da Uranüs’ün ve Satürn’ün önemli açıları var. Burçlarınıza göre etkisini yazacağım. 24 Nisan 2020 Cuma günü Müslüman alemi için önemli olan Ramazan ayını idrak etmeye başlayacağız. Olağan üstü şartlardan geçtiğimiz bu günlerde dayanışma ve yardımlaşmanın öneminden bahsedeceğiz. Peygamber efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (SAV) belirttiği üzere “ Komşusu açken tok uyuyan bizden değildir” hadisinde olduğu gibi yardıma ihtiyacı olanlara elimizden geldiği kadar yardım etmek maddi imkanımız yok ise gülümsemek ve dert dinlemek bize iyi hissettirecek. 25 Nisan Cumartesi günü Plüton geri gitmek üzere durağanlaşacak. Şimdi haftanın günlerine ve burçlarınıza göre açıların sizi hangi hayat alanlarında etkilediğine bakalım;

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Pazartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin oluşturmak yeni düzenlemeler yapmak için fırsat elde edeceksiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü ile ilgili karar almak ve zorlukların üstesinden gelmek için çaba göstereceksiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım edecek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Salı günü kendi kazandığınız para alanında yapılandırma yapmak için harekete geçeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizdeki zorluklar gelir kaynaklarınızı arttırmak ve çeşitlendirmek için sizi arayışlara itecek. İletişim alanında elektronik ortamlardan yararlanarak iletişiminizi sürdüreceksiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara sunmak için sunum hazırlayacak bu sunumu elektronik olarak muhataplarına ileteceksiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde zorlu etkiler altında kalacaksınız. Değişime ve dönüşüme direnç gösterseniz de değişim ve dönüşümün kaçınılmaz olduğunu göreceksiniz. Perşembe günü yeni ay sizin kendi kazandığınız para alanında gerçekleşecek. Yeni ay’dan bir gün sonra harekete geçmek ayın görünürlüğü açısından önemlidir. Yeni projeler, gelir kaynakları ve alanlar üreteceksiniz. Uranüs size hiç beklemediğiniz kapılar açabilir. Satürn’ün zorlayıcı etkisi elinizi taşın altına koymak ve sorumluluk almakla ilgili olacaktır. Cuma günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendi içinize dönmek ramazan ayının başladığı bu ilk günde size maneviyat ve huzur verecek. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili olumlu etkiler altında kalacaksınız. Fikirlerinizi ve sözlerinizi dönüştürücü olarak kullanacaksınız. Pazar günü sözleriniz ve fikirlerinizi abartılı olarak yansıtabilirsiniz. Otorite figürlerinden ani, beklemediğiniz, olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kendi kişiliğinizi ortaya koymak ve kazançlarınızı arttırmak için fikir üretebilirsiniz. Ani bir uyanma ve farkındalık yaşayabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirmek için elektronik ortamda sohbet edebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Pazartesi günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda yeni sorumluluk almak ya da işleri e-ticaret alanına taşımak konusunda çalışmalarda bulunabilirsiniz. Salı günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken otorite figürlerinden engelleme, baskı ya da kısıtlandığınızı düşünebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında güzel kazançlar elde edebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde harekete geçmek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Fikirlerinizi ve projelerinizi açıklarken tez canlı ve sabırsız davranabilirsiniz. Çarşamba günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre etmek isteyecek ve zorlanacaksınız. Salgın nedeniyle yurt dışı seyahatler ve yurt dışı erişim konusunda başka yöntemler uygulamak zorunda kalabilirsiniz. Perşembe günü burcunuzda oluşacak yeni ay ile yeni kararlar alacak ve yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. Uranüs’ün sürprizli ve şaşırtıcı dokunuşu ile farklı alanlarda kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı göstermek isteyebilirsiniz. Satürn’ün sorumluluk almanızda ve sistem ve disiplin kurmanızda yararı olacak. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak, bedeninize ve sağlığınıza odaklanmanız mümkün görünüyor. Cuma günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almak gerekecek. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlara ramazan ayının başlaması ile birlikte yardım etmek için sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Cumartesi günü yurt dışı işlerinizle ilgili güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken değişim ve dönüşüm konusunda yapmanız gerekenleri hayata geçirirken zorlanacaksınız. Pazar günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Sözlerinizi verirken abartılı vaadlerde bulunabilirsiniz. Kendinizde ani bir farkındalık geliştirebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Pazartesi günü başkasının parasını yönetme ve kullanma konusunda fırsat elde edeceksiniz. Eğitim ve yayıncılık konusunda sorumluluk alacaksınız sistem ve disiplin oluşturacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere fikirleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Salı günü otorite figürlerinden zorlanma, engellenme ve sorumluluk almanızı hatırlatan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi insanlara anlatacak ve iletişiminizi geliştireceksiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili harekete geçmek isteyecek ve salgınla ilgili gelişmelere uygun olarak durumunuzu güncelleyeceksiniz. Sözlerinizi muhatabınıza iletirken tez canlı ve sabırsız davranabilirsiniz. Çarşamba günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, ödemeler konusunda zorlanacaksınız. Perşembe günü boğa burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay sizi kapalı yerlerde geçen çalışmalar, bilinçaltı, arkadan dönen işler, alanından etkileyecek. Bilinçaltınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınabilirsiniz. Aniden arkanızdan iş çeviren kişileri öğrenebilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üreteceksiniz. Cumartesi günü alacakları tahsil etmek borçları ödemek konusunda ailenizin,eşinizin ya da ortağınızın maddi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla iletişiminizde güç gösterisinde bulunabilir arkadaşlarınızı kontrol etmek isteyebilirsiniz. Pazar günü kendi içinize dönerek hayatınızı gözden geçirebilirsiniz. Hayatınızla ilgili yeni çözümler bulabilir kendinize  yol haritası çizebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Pazartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken sistem ve disiplin kuracak ve işlerinizin çokluğundan söz edeceksiniz. Hayatınızın yönü ile ilgili gitmeniz gereken yön konusunda olumlu kadersel gelişmeler altındasınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Salı günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde iletişiminizde sosyal sorumluluk projelerinde görev almak isteyecek ancak otorite figürlerinden zorluk, engellenme ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz ya da platonik duygular besleyebilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek konusunda harekete geçebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinize yeni görüşmeler, anlaşmalar ve sözleşmeler imzalamak konusunda fırsat elde edebilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konusunda büyüme ve gelişme elde etmek isterken zorlanacaksınız. Perşembe günü boğa burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay sizi arkadaşlar, sosyal çevre, dernekler ve klüpler alanınızdan etkileyecek. Yeni arkadaş gruplarına katılabilir birlikte hareket etmek için ani sürpriz beklenmedik gelişmeler elde edeceksiniz. Sorumluluk alarak dernek ve klüplere üye olabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizden gelirlerinizle ilgili beklenmedik kazançlar elde edebilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmakta ve önlem almakta yarar olacak. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üretecek ve değişik mecralarda bunu kullanmak isteyeceksiniz. Cumartesi günü ortaklık kurma konusunda güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. Düşüncelerinizi karşı tarafa zorla kabul ettirmek için baskı kurabilirsiniz. Pazar günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yapacağınız çalışmalarda otorite figürlerinin ani sürpriz beklenmedik desteklerinden yararlanabilirsiniz. Tutamayacağınız sözler verebilir ve abartılı cümleler kurabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere sevginizi göstereceksiniz. İletişiminizde sevgi odaklı paylaşımlarda bulunacaksınız.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Pazartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken işlerinizin yoğunluğundan söz edebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken sistem ve disiplin kuracaksınız. Hayat amacınızla ilgili kadersel olumlu gelişmeler altındasınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek sözlerinizle ve fikirlerinizle onlara önderlik ve liderlik edeceksiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde müdürlerinizden ya da otorite figürlerinden kaynaklı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Konjonktür gereği internet ve telefon yoluyla ya da sosyal medya yoluyla bu paylaşımları yapabilirsiniz. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınızda harekete geçeceksiniz. Yurt dışı seyahatlere çıkmak için istek duyacak ancak salgın nedeniyle projelerinizi erteleyeceksiniz. Çarşamba günü sağlığınızla ilgili bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Kemik, diş ve iskelet sisteminize dikkat etmekte yarar olacak. Perşembe günü boğa burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay iş hayatınız ve kariyeriniz alanında olacak. İş hayatınızda sürpriz güzel gelişmelerle yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir yeni görevler üstlenebilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Başkasının parasını yönetme, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda idealize ettiğiniz durumlarla ilgili olumlu gelişmeler elde edeceksiniz. Cumartesi günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ile ilgilenebilirsiniz. Fikirleriniz ve sözlerinizle ilgili dayatmacı ve güç gösterisinde bulunabilirsiniz. Pazar günü tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde otorite figürlerinden sürpriz beklenmedik destek görebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizi geliştirmek için harekete geçebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Pazartesi günü spekülatif kazançlar alanınızda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü hakkında olumlu kadersel etkile altındasınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözlerinizle ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Salı günü Yurt dışı işlerle ilgili olarak otorite figürlerinden engellenmelerle karşılaşabilirsiniz. Salgın nedeniyle yurt dışı seyahatlere gidemeyeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde toplumsal yarar sağlayan faaliyetler için harekete geçebilirsiniz. Sözlerinizi ve fikirlerinizi açıklarken sabırsız ve aceleci tavırlar sergileyebilir patavatsız açıklamalar da bulunabilirsiniz. Çarşamba günü sevgi aşk ve ilişkilerde zorlayıcı etkiler altında olabilirsiniz. Perşembe günü boğa burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay sizin yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, eğitim ve yayıncılık, hukuksal konular alanınızda yeni başlangıçlarda bulunmanıza neden olacak. Gündeminiz ani olarak değişebilir. Sorumluluk almanız gerekli konular aniden önünüze çıkabilir. Cuma günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarda merhametli ve affedici tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Cumartesi günü çocuklarınızla birlikte evde oyunlar oynayarak onlarla zaman geçirebilirsiniz. Fikirlerinizi ve sözlerinizi zorla kabul ettirmek gibi baskıcı yöntemler uygulayabilirsiniz. Pazar günü tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Yurt dışı işlerle ilgili ani beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşabilir. Otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. Fiziksel ve maddi şartlarınızı geliştirmek için yatırım yapabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Pazartesi günü aile bireyleriyle olan ilişkilerinizde büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Aile büyüklerinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir. Onların alış-verişlerini ve işlerini sokağa çıkma yasağı nedeniyle takip edebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözlerinizle ve tecrübelerinizle liderlik ve önderlik edeceksiniz. Salı günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, ödemeler ve vergi konularında otorite figürlerinden beklediğiniz ilgi ve desteği göremeyebilirsiniz. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilgili işlerinizde zamanın ruhuna uygun olarak ilerleme kaydedecek ve elektronik ortamdan haberleşmenizi sürdüreceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde harekete geçmek isteyeceksiniz. İkili ilişkilerde ve evliliğinizde sözlerinizi ve düşüncelerinizi sabırsız, aceleci ve nereye gideceğini düşünmeden sarf edebilirsiniz. Çarşamba günü evinizle ilgili işlerde değişim ve dönüşümü içselleştirmekte zorlanacaksınız. Perşembe günü boğa burcunun 3.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Başkasının parasını yönetme ve kullanma, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusundan etkileneceğiniz bu yeni ayda yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeme kararı alabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz yerlerden para alabilirsiniz. Borçlarınızı yapılandırmak için Satürn size fırsat sağlıyor. Gelir gider dengesini oluşturmak için hesap yapabilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Evcil hayvanlarınızla ilgilenebilirsiniz. Onların bakımını evinizde varsa bahçenizde sağlayabilirsiniz. Cumartesi günü evinizi ve yerleşim yerinizi güzelleştirmek için çalışabilirsiniz. İkili ilişkilerde iletişiminizde manüplatif, baskıcı ve kontrolcü tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Pazar günü tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Abartılı büyük sözler söyleyebilirsiniz. Başkasının, ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını kullanma konusunda otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. Beklemediğiniz anda fırsat ve şans elde edebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Pazartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan iletişiminizi geliştirip büyüteceksiniz. Telefon ve internet yoluyla görüşebilirsiniz. Eğitim alma ya da verme konusunda sorumluluk alacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere önderlik ve liderlik ederek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Salı günü ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda otorite figürlerinden zorlanma ve sorunlarla karşılaşacaksınız. Ezoterik ve metafizik konularla ilgili araştırma yapabilir bu alanda kitap okuyabilirsiniz. Aile bireylerinizle birlikte zaman geçireceksiniz. Gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle iletişiminizde sabırsız ve tez canlı davranabilirsiniz. Çarşamba günü yakın çevre gezilerine çıkmak isteyecek ancak bu konuda salgın önlemlerine uygun davranacaksınız. Perşembe günü boğa burcunun 3.derecesinde yeni ay oluşacak. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınızda gerçekleşecek yeni ay size bu alanda yeni kararlar ve yeni başlangıçlar yapmanıza neden olacak. Uranüs destekli bu yeni ayda sürpriz kararlar alabilirsiniz. Sorumluluklarınızın farkında olarak olaylara yaklaşacaksınız. Cuma günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Cumartesi günü sosyal medyada paylaşımlarınızda rahat bir iletişim yöntemini benimseyebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken iletişiminizde kontrolcü ve manüplatif bir iletişimi uygulayabilirsiniz. Pazar günü tutamayacağınız sözler verebilir ve büyük konuşmalar yapabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacak ani özgürlük arayışlarına girebilirsiniz. Eşinizle ani kopuşlar ayrılıklar yaşayabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde etmek için harekete geçeceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sorumluluklarınız artacak. Hayat amacınıza ulaşmak için kadersel olumlu etkiler altındasınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek hem onları hem kendinizi şifalanıracaksınız. Salı günü gündelik işlerinizi yaparken otorite figürleri ile zıtlaşma, sorun yaşama, engellenme ve kısıtlanma görebilirsiniz. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarınız da güzel gelişmelerle karşılaşacaksınız. Eğitim alma ya da eğitim verme konusunda çalışacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle iletişiminizde sabırsız ve aceleci davranabilirsiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında değişim ve dönüşümü içselleştirmekte zorlanacaksınız. Perşembe günü boğa burcunun 3.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Gündelik işler, sizin için çalışan kişiler, hizmet ve sağlık konusunda yeni kararlar ve yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. Sağlıklı beslenme ve diet ve sporu hayatınıza katabilirsiniz. Sizin için çalışan kişilerle iletişiminizi sanal ortamdan yürütebilirsiniz. Teknolojiyi günlük işlerinizde kullanmak için harekete geçebilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Aile bireylerinizle olan iletişiminizde bağışlayıcı, merhametli ve empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Cumartesi günü kendi değerinizin farkında olacak ve bunu insanlara yansıtacaksınız. Manüplatif ve baskıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Pazar günü tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Büyük konuşmalar yapabilirsiniz büyük sözler edebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda isyan edebilir ve özgürlük ihtiyacınızı ortaya çıkabilir.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Pazartesi günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacak ve kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında sorumluluk alacak sistem ve disiplin kuracaksınız. Hayat amacınıza ulaşmak için olumlu kadersel etkiler altındasınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Salı günü spekülatif kazançlar alanınızda otorite figürlerinden baskı ve engellenmelerle karşılaşabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken evinizi ve çevrenizi güzelleştirmek isteyeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında harekete geçmek isteyeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiden güzel sözler duyacaksınız. Çarşamba günü sağlığınızla ilgili problem yaşayabilirsiniz. Perşembe günü boğa burcunun 3.derecesinde yeni ay oluşacak. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla olan iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda yeni kararlar alacak yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. Çocuklarınızla ilgili yeni sorumluluklar edinebilirsiniz. İlişkisi olmayanlar yeni bir ilişkiye başlayabilir. Cuma sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Sosyal medyada paylaşımlarınız da tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle farklı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi rahat bir şekilde ifade edebileceksiniz. Sözlerinizde iğneleyici ve manüplatif öğeler yer alabilir. Pazar günü sevgi aşk ve ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Özgürlük ihtiyacınız artabilir ve isyan edebilirsiniz. Tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Büyük laflar edip büyük konuşabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Pazartesi günü uzun süre kapalı yerlerde çalışma ve kalma konusunda kendi içinize dönecek ve spiritüel çalışmalarda bulunacaksınız. Sorumluluklarınızın farkında olarak çalışmalarınızı yürüteceksiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu devamlı kılmak için sistem ve disiplin kuracaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek hem kendinizi hem onları şifalandıracaksınız. Salı günü aile büyüklerinizle olan iletişiminizde babanızla ilgili zıtlaşma, anlaşmazlık ve engellenme yaşayabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde güzel zamanlar yaşayabilirsiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi insanlara anlatmak için harekete geçeceksiniz. İletişim konusunda blog yazabilir ya da web sitesi açabilirsiniz. Çarşamba günü arkanızdan dönen işleri fark edeceksiniz. Gizli düşmanlarınızın yaptıkları hakkında fikriniz oluşacak. Perşembe günü boğa burcunun 3.derecesinde yeni ay oluşacak. Yeni ay sizin aile bireyleriniz ile iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul, atalar konusundan etkileyecek. Yeni başlangıçlarda bulunacak  ve yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni bir eve taşınmak, kiralamak veya satın almak için harekete geçebilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle proje üreteceksiniz. Cumartesi günü bilinçaltınızı aktif hale getirebilir ve korkularınızdan arınabilirsiniz. Sözleriniz ve fikirlerinizle manüplatif ve baskıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Pazar günü tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde ani sürpriz olaylar ve durumlarlarla karşılaşıp özgürleşme ihtiyacı duyabilir ve isyan edebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Pazartesi günü sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde yardıma ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Gizli düşmanlarınızın yaptıkları ile yüzleşebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış olanlara yardım ederek hem kendinizi hem onları şifalandıracaksınız. Salı günü iletişim konusunda otorite figürlerinden engellenme, gecikme ve baskı görebilirsiniz. Aile bireylerinizle olan iletişiminizde sevginizi yansıtacaksınız. Sözlerinizi ve fikirlerinizi anlatırken sabırsız ve patavatsız olabilirsiniz. Çarşamba günü dernek ve klüplere üye olmak için çalışabilirsiniz. Perşembe günü boğa burcunun 3.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Eğitim alma ya da verme, iletişim, sosyal medyada yeni projelerde yer alma, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerde sürpriz gelişmeler ve fırsatlar elde edeceksiniz. Cuma günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Maneviyat, empatik ve bağışlayıcı tavırlar geliştireceksiniz. Cumartesi günü dernek ve klüplere üye olabilir. Toplumsal yarar getiren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. İletişiminizde kontrolcü, manüplatif ve baskıcı tutumlar geliştirebilirsiniz. Pazar günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan iletişiminizde ani özgürlük ihtiyacı, isyan, farkındalık yaşayabilirsiniz. Tutamayacağınız sözler verebilir, büyük konuşmalar ve büyük sözler söyleyebilirsiniz.

 

Siz de fikrinizi belirtin