25 Şubat – 3 Mart Haftası Burç Yorumları

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 25 Şubat – 3 Mart haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bir bakalım; Pazartesi günü iş hayatı ve kariyerinizde yabancı kaynak kullanımı konusunda destek elde edeceksiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde değişik arkadaş gruplarına katılabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. İletişim trafiğiniz yoğunlaşabilir ve kapalı yerlerde yoğun telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde güzel zamanlar geçirebilir, sosyal sorumluluk projelerinde birlikte görev alabilir ve başarılı çalışmalarda bulunabilirsiniz. Salı günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Kadın erkek ilişkilerinde zorlanacağınız,  bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında dengeyi bulamayacağınız, otorite figürleriyle ilişkilerinizde sorun yaşayacağınız bir gün. Çarşamba günü yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatlerde gelişme ve büyüme fırsatları elde edebilirsiniz. Yabancılarla ilişkilerde tasarımcı hayal gücünüzden yararlanarak projeler üretmek için hareket edecek ve zorlanacaksınız. Perşembe günü sözleşmeler, anlaşmalar ve projelerinizde sona gelinmiş imza için bekleyen işlerinizde çeşitli pürüzler çıkarak sizi sıkıntıya sokabilir. Kendi kazandığınız para alanından kişisel gelir kaynaklarınızda artış elde etmek için harekete geçecek ve otorite figürlerinden destek göreceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde ani sürpriz beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Duygusal anlamda yara almaya açık olduğunuz bir gün.  Cuma günü iş hayatınızda ve kariyerinizde harekete geçecek yeni projeler üreteceksiniz. Kişiliğinizi çalışmalarınızda ortaya koyacaksınız. Arkadaşlarınızdan beklemediğiniz davranışlar görecek ve şaşıracaksınız. Başkalarına yardım edecek, merhamet duyguları içinde empati geliştireceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde istediğiniz kararları alacak ve bunları uygulayacaksınız. Cumartesi günü değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Projelerinizi, kişiliğinizi, yeteneklerinizi sosyal çevrenizde yer alan kişilere anlatacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik yön değişiklikleri sergileyebilirsiniz.  Pazar günü arkadaşlarınızla birlikte güzel zaman geçirebilir, birbirinizi anladığınızı görebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık bir zaman dilimi var. Dikkatli olmalısınız.

 

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 25 şubat – 3 mart haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız   bir bakalım; Pazartesi günü ortağınız ya da eşiniz iş hayatında ve kariyerinizde size destek olacak. İstediğiniz değişim ve dönüşümü gerçekleştirebileceksiniz. Zihinsel çalışmalarınızda bilinçaltının gücünden yararlanacaksınız. Salı günü duygusal anlamda yara aldığınız konularda başkalarına yardım ederek şifa bulacaksınız. Sosyal çevrenizde ve arkadaşlarınız arasında kişiliğinizi ortaya koyarken, kendinizi göstermek isterken zorlanacaksınız. Çarşamba günü yabancı kaynak ihtiyacınızı gidermek için kredi, borç gibi yöntemleri araştıracak   istediğiniz miktarda ve zamanda bulamadığınız için hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Ödemelerinizin düşündüğünüzden fazla olduğunu görecek bir çözüm yolu bulmak zorunda olduğunuzu anlayacaksınız. Perşembe günü yabancılarla olan ilişkilerinizde sözleşme, anlaşma imzalamak ve duyuru yapmak için çalışacak çeşitli sorunlarla karşılaşacaksınız. Kişiliğinizi, projelerinizi, yeteneğinizi ortaya koymak için harekete geçeceksiniz. Orijinal, sıra dışı ve benzersiz yöntemler uygulayabilirsiniz. Cuma günü yurtdışı işler ve yabancılarla olan ilişkilerinizde arkadaş çevrenizin desteğinden yararlanabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde sona gelinmiş işlerinizde beklenmedik olaylar canınızı sıkabilir. Maneviyat, empati ve başkalarına yardım etmek kişisel olarak sizi mutlu edecek. İş hayatınızda gerekli sistemi kuracaksınız. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde gerekli değişim ve dönüşümü gerçekleştireceksiniz. Yazınsal ve düşünsel faaliyetlerinizde duygusal motiflerden de yararlanacaksınız. Pazar günü iş hayatınızla ve kariyerinizle ilgili olarak yapmak istediğiniz güzel çalışmalarınızı düşünecek ve içselleştireceksiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi dikkatli olmakta yarar var.

 

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 25 şubat – 3 mart haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bir bakalım; Pazartesi günü yabancılarla ilişkiler, yurtdışı işler konusunda istediğiniz sistemi ve kuralları oturtacak değişim ve dönüşümü sağlayacaksınız. Arkadaş çevrenizde fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklayacak ve onların desteğini alacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Salı günü duygusal olarak yara aldığınız konularda başkalarına yardım ederek şifalanacaksınız. İkili ilişkilerde zorlanacağınız bir zaman dilimi. Çarşamba günü arkadaş çevrenizle ilgili olarak hayal kırıklığı, aldanma, aldatma, yanlış anlaşılmaya dayalı olaylar yaşayabilirsiniz. ikili ilişkilerde duygusal olarak eşiniz ya da sevgilinizle birbirinizi anlayacak ilişkinizi geliştirip büyütebileceksiniz. Perşembe günü arkadaş çevrenizden yabancı kaynak arayışınızla ilgili beklentilerinizin karşılanmaması olabilir. Kişiliğinizi ortaya koymak iradenizi göstermek için sakin ve emin adımlarla harekete geçeceksiniz. Ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü yabancılarla ilişkiler yurtdışı seyahatler konusunda harekete geçmek isteyeceksiniz.  Arkadaş çevrenizden arkadaşlarınızla yurtdışında iş yapmak isteyebilirsiniz. Bu konuda ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler elde edeceksiniz ve çok şaşıracaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte başkalarına yardım etmek, empati geliştirmek ve manevi olarak sizi çok mutlu edecek. Cumartesi günü yurtdışı ilişkiler konusunda istediğiniz değişimi ve dönüşümü gerçekleştireceksiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi arkadaşlarınıza aktarırken duygusal motiflerden de yararlanacaksınız. İsyankar tavır sergileyip bırakıp gitme duygusu içinde olabilirsiniz. Pazar günü güzel zamanlar geçirebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi. Farkında olmakta yarar var.

 

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 25 şubat – 3 mart haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bir bakalım; Pazartesi günü ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında istediğiniz sistem kurma ve disipline etme faaliyetlerini gerçekleştireceksiniz. Yabancı kaynak kullanımı ihtiyacınızı gidermek için kredi ve borç alma konusunda harekete geçeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklayacaksınız. Başkalarının parasını yönetme konusunda güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Salı günü duygusal olarak yara aldığınız konularda başkalarına yardım ederek şifa bulacaksınız. İş hayatınızda otorite figürleri ile anlaşamayabilir sorun yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınızda yanlış anlaşılmalar sonucunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken işlerinizin yoğunluğunuzdan yakınacaksınız. Perşembe günü ikili ilişkiler ve ortaklıklarda zihinsel ve fikirsel bazlı anlaşmazlıklar ve zorluklar yaşayabilirsiniz. iş hayatınızda arkadaşlarınızla ortak çalışma yapmak için harekete geçebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde ani değişiklikler sonucu bazı arkadaşlıklarınız bitebilir yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkilerde sakin ve emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Kişiliğinizi ve iradenizi ortaya koymak isteyeceksiniz. Yabancı kaynak kullanımı konusunda beklentilerinizin karşılanmadığını göreceksiniz. İş hayatınızda ilhamın etkisiyle orijinal tasarımcı fikirler üreteceksiniz. İkili ilişkilerinizi sağlamlaştırmak adına gerekli adımları atacaksınız. Cumartesi günü yabancı kaynak kullanımı konusunda kredi ya da borç bulmak için gerekli desteği elde edeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde ani olaylar beklenmedik durumlar sonucunda bazı arkadaşlıklarınız bitebilir. Pazar günü akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi. Farkında olmakta yarar var.

 

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 25 şubat – 3 mart haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bir bakalım; Pazartesi günü gündelik işlerinizi yaparken istediğiniz sistem ve disiplini kuracaksınız. İşyerinizde ve çalışma arkadaşlarınızla ilgili olarak gerekli olan değişim ve dönüşümü uygulayacaksınız. Yurtdışı ilişkilerle ilgili fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklayacaksınız. Sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizi geliştireceksiniz. Salı günü duygusal olarak yara aldığınız konularda yara alanlara yardım ederek şifa bulacaksınız. Başkalarının parasını yönetme, yabancı kaynak kullanımı, kredi ve borç alanında istediğiniz kaynağı elde etmek için çalışırken zorlanacaksınız. Çarşamba günü yurtdışı ilişkiler, yurtdışı seyahatler alanında istediğiniz sonuçları elde edemediğiniz için yanlış anlaşılmalar ve yanılgılar sonucu hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Aşk ve ilişkiler konusunda güzel büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. İlişkinizi büyütüp geliştirip başka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Perşembe günü yurtdışı işlerinizle ilgili sözleşme, anlaşma yapmak isterken zorlanacaksınız. Yabancı kaynak kullanımı konusunda isteğinizi ve iradenizi ortaya koyarken iş hayatınızdan destek göreceksiniz. Ani sürpriz beklenmedik değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili sakin ve emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Başkalarının parasını yönetme konusunda iradenizi ve isteğinizi ortaya koyacaksınız. Sizin için çalışan kişilerle olan ilişkilerinizde ani beklenmedik sıra dışı olaylar sonucu ilişkileriniz bozulabilir. Yurtdışı ilişkiler konusunda ilham ile tasarımcı orijinal fikirler üretebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken istediğiniz sistemi ve disiplini kuracaksınız. Cumartesi günü değişim ve dönüşüm ihtiyacınızı içselleştireceksiniz. Yurtdışı ilişkiler alanında fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklayacaksınız. İş hayatında ani sürpriz beklenmedik yön değişiklikleri sizi etkileyecek. Pazar günü ikili ilişkilerinizde güzel zamanlar duygusal gelişmeler elde edeceksiniz. Akşam saatlerinde kazalara, dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık bir zaman dilimi. Farkında olmakta yarar var.

 

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 25 şubat – 3 mart haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bir bakalım; Pazartesi günü aşk ve ilişkiler alanında istediğiniz sistem ve disiplini kuracaksınız. İlişkinizi dönüştüreceksiniz. Başkalarının kaynaklarını yönetme, yabancı kaynak kullanımı kredi ve borç sözleşmesi, anlaşması yapma konusunda istediklerinizi gerçekleştireceksiniz. Çocuklarınız varsa onlarla olan ilişkilerinizi güzelleştireceksiniz. Salı günü duygusal olarak yara aldığınız hayat alanlarında başkalarına yardım ederek şifa bulacaksınız. İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanında kişiliğinizi ve iradenizi ortaya koymak isteyecek zorlanacaksınız. Çarşamba günü evli olan başak burçları romantik anlar yaşayabilirler. Aile bireyleri ile olan ilişkilerinizde büyüme ve gelişme fırsatları bulacaksınız. Perşembe günü yabancı kaynak kullanımı konusunda istediğiniz miktarda ve süreyi içeren sözleşme ve anlaşmayı imzalamakta zorlanacaksınız. Eşinizle birlikte yurtdışı seyahate çıkmak için harekete geçebilirsiniz. Evinizi değiştirmek, tadilat yapmak gibi çalışmalarda bulunmak isteyeceksiniz. Cuma günü ev, arsa, tarla gibi gayrimenkul satın almak için araştırmalarda bulunabilirsiniz. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizi geliştirebilir. Otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. Aşk ve ilişkiler konusunda ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerde romantik anlar yaşayabilirsiniz. ilişkinizi daha ileriye taşıyabilmeniz için gerekli olan sistem kurma ve disipline etme faaliyetlerini gerçekleştireceksiniz. Cumartesi günü yabancı kaynak kullanımı konusunda istediğiniz miktar, süre içinde sözleşmenizi imzalayabilirsiniz. Yurtdışı ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik olaylar ve yön değişiklikleri ile karşılaşabilirsiniz. Pazar günü aşk ve ilişkiler alanında güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi. Farkında olmakta yarar var.

 

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 25 şubat – 3 mart haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bir bakalım; Pazartesi günü aile bireyleriyle olan ilişkilerinizde kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. İlişkilerinizi değiştirip dönüştürebilirsiniz. Gündelik rutin işlerinizi hallederken sizin için çalışanlarlarınızla iletişiminizde anlayış ve uyum sağlayacaksınız. Evinizde tadilat gibi çalışmalarda bulunmak isteyecek evinizi güzelleştireceksiniz. Salı günü duygusal olarak yara aldığınız konularda yaralananlara yardım ederek şifa bulacaksınız. Gündelik işlerinizi sürdürürken kişiliğinizi ortaya koymak isteyecek ve bu konuda zorlanacaksınız. Çarşamba günü sizin için çalışan astlarınızla olan ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar ve yanılgılar sonucu hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Sosyal medya alanında yaptığınız paylaşımlar sonucu büyüme ve gelişme fırsatı elde edeceksiniz. Perşembe günü sizin için çalışanlarınızla ilgili iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. gündelik rutin işlerinizi yaparken kişiliğinizi, iradenizi ve kudretinizi ortaya koyacaksınız. İkili ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü yakın çevre kardeşler ve kuzenlerinizden yabancı kaynak ihtiyacınız için borç para alabilirsiniz. Gündelik rutin işlerinizi yaparken aile bireylerinin desteğini alacaksınız. Aşk ve ilişkiler alanında ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. İşlerinizi yaparken tasarımcı hayal gücünüzden yararlanabilirsiniz. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizi güçlendirmek adına istediğiniz sistem kurma ve disipline etme faaliyetlerini uygulayacaksınız. Cumartesi günü evinizde tadilat gibi değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Sizin için çalışan kişilerle olan iletişiminizin uyumlu olacağı fikirlerinizi ve düşüncelerinizi anlatacağınız bir gün. Aile bireyleriniz ani beklenmedik davranışlar sergileyebilir. Pazar günü aşk ve ilişkilerde güzel zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık bir zaman dilimi. Farkında olmakta yarar var.

 

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 25 şubat – 3 mart haftası astrolojik açıdan sizleri neler bekliyor bir bakalım; Pazartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde istediğiniz sistem kurma ve disipline etme faaliyetlerini gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli değişim ve dönüşüm fırsatını içselleştireceksiniz. Aşk ve ilişkiler konusunda fikirlerinizi ve düşüncelerinizi anlatırken duygulardan da yararlanacaksınız. Sosyal medya alanında güzel paylaşımlarda bulunacaksınız. Salı günü yara aldığınız hayat alanlarında yara alanlara yardım ederek şifa bulacaksınız. Aşk ve ilişkiler alanında sorunsuz ilişkilerden yana   olacaksınız. Sizi yormayan üzmeyen ilişki için çaba göstermek isteyeceksiniz. Kadın erkek ilişkileri açısından zorlanacağınız bir gün. Çarşamba günü ilişkilerde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. kendi kazandığınız para alanında kazançlarınızı büyütme fırsatı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda büyük harcamalarda da bulunabilirsiniz. Perşembe günü aşk ve ilişkiler alanında iletişimde karşı tarafı anlayamama problem ve zorluklarla karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanında kendinizi göstermek, kişiliğinizi ortaya koymak isteyecek sakin ve emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Ani sürpriz beklenmedik olaylar sonucu yön değişiklikleri ile karşılaşabilirsiniz. Cuma günü yakın çevrenizdeki kişilerle kardeş, kuzen, yakın akrabalar ortaklık kurmak için harekete geçebilirsiniz. Çocuklarla olan ilişkilerinizde anlaşma ve uyum dolu zaman dilimi. Sosyal medya alanında benzersiz, sıra dışı fikirlerinizi sergilemek ve yaymak isteyeceksiniz zorlanacaksınız. Aşk ve ilişkiler alanında romantik zaman geçirebilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkmak isteyecek ve gerçekleştirmek sizi yoracak. Cumartesi günü eğitim alma ya da eğitim verme konusunda çalışacaksınız. Aşk ve ilişkiler alanında fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken duygusal motiflerden de yararlanacaksınız. İkili ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik olaylar sizi zorlayacak. Pazar günü kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın akrabalarınızla güzel zaman geçireceksiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi. Farkında olmanızda yarar var.

 

YAY BURÇLARI VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burçları ve yükselen burçları yay olanlar 25 şubat – 3 mart haftası astrolojik açıdan sizleri neler bekliyor bir bakalım; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında harcamalarınızı kontrol altına almak için sistem ve disiplin kurmanız gerekecek. Yeni para kaynakları bulma konusunda değişim ve dönüşümü sağlayacaksınız. Aile bireyleri ile iletişiminizi arttıracaksınız. Kendi kazandığınız para alanında bütçeleme ve harcamaları kontrol altına alma çalışması yapacaksınız. Salı günü duygusal olarak yara aldığınız konularda yaralananlara karşı yardım ederek şifa bulacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla olan ilişkilerinizde kişiliğinizi ortaya koymak, iradenizi göstermek için kimliğinizi ortaya koyacaksınız. İkili ilişkilerde sorun yaratan ilişkilerden üzücü ilişkilerden uzak durmak isteyeceksiniz. Çarşamba günü aile bireyleri ile olan ilişkilerinizde hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. kişiliğinizi, hedeflerinizi, projelerinizi ve yeteneklerinizi ortaya koymak ve anlatmak için büyüme ve gelişme fırsatı yakalayacaksınız. Perşembe günü aile bireyleri ile olan ilişkilerinizde iletişim sorunu yaşayabilirsiniz. Sosyal medya alanında kendinizi göstermek paylaşım yapmak, blog yazmak, internet sitesi açmak gibi faaliyetlerde bulunmak için harekete geçeceksiniz. Aşk ve ilişkiler alanında ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü gündelik rutin işlerinizi yaparken sakin ve emin adımlarla harekete geçeceksiniz. Eğitim alma ya da eğitim verme konusunda kendinizi göstermek,  kişiliğinizi ve iradenizi ortaya koymak isteyeceksiniz.  Para ile ilgili beklenmedik harcama kalemleri ortaya çıkabilir. Manevi duygularla yardım etmek empati duygusu geliştirmek aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde gündeme gelecek. Kendi kazandığınız para alanında harcamaları kontrol altına almak ve gerekli mali disiplini sağlamak zorunlu hale gelecek. Cumartesi günü bütçe yapmak mali değişim ve dönüşüm uygulayarak planlamada bulunmak uygun olacak. Aile bireyleri ile olan ilişkilerinizde iletişimi geliştireceksiniz. Aşk ve ilişkilerde beklenmedik ani olaylar sizi etkileyebilir. Pazar günü kendi kazandığınız para alanında güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Akşam saatlerinde kazalara, dikkatsizlik ve sakarlıklara açık bir zaman dilimi. Farkında olmanızda yarar var.

 

OĞLAK BURÇLARI VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burçları ve yükselen burcu oğlak olanlar 25 şubat – 3 mart haftası astrolojik açıdan sizleri neler bekliyor bir bakalım; pazartesi günü kişiliğinizi, projelerinizi, yeteneklerinizi ortaya koymak için gerekli sistem kurma ve disipline etme faaliyetlerinden yararlanacaksınız. Kendinizde değiştirmeyi düşündüğünüz yönleriniz ya da fiziksel görünüşünüz ile ilgili gerekli değişiklikleri hayata geçireceksiniz. Yakın çevrenizde fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklayacak kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızın desteğini alacaksınız. Güzellikle ve sağlıkla ilgili değişiklikler yapmak size iyi gelecek. Salı günü duygusal olarak yara aldığınız hayat alanlarında başkalarına yardım ederek şifa bulacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında kişiliğinizi göstermek iradenizi ortaya koymak isteyecek bu konuda zorlanacaksınız. İkili ilişkilerde sorun yaratan zorlandığınız ilişkilerden uzaklaşmak ve huzur bulacağınız kişilerle mutlu olmak isteyeceksiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında yeni kaynak alanları araştırabilir tasarımcı yeni fikirler üretebilirsiniz. Bilinçaltınızı geliştirmek, eski hatıraları gün yüzüne çıkarmak için çalışmak spiritüel konularda büyüme ve gelişme fırsatı yakalamak için değerlendirebilirsiniz. Perşembe günü sosyal medya alanında fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklamak isteyecek ve zorlanacaksınız. Aile bireyleriniz para kazanma konusunda yeni kaynak yaratmanıza destek olacaklar. Ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü evde tadilat değişiklik yapmak için harekete geçebilirsiniz. Sağlığınızın iyi olması için dikkat edeceksiniz. İkili ilişkilerde ani beklenmedik olaylar ve yön değişiklikleri sizi etkileyebilir. Yeni projeler, fikirler orijinal bakış açısı geliştireceksiniz. kendinizi baskı altında ve sıkıştırılmış hissedebilirsiniz. Cumartesi günü değişim ve dönüşüm fikrini içselleştireceksiniz. Yakın çevre gezilerine çıkmak isteyeceksiniz. Pazar günü alışveriş yapabilir kendiniz için harcamalarda bulunacaksınız. Akşam saatlerinde kazalara, dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık bir zaman dilimi. Farkında olmakta yarar var.

 

KOVA BURÇLARI VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burçları ve yükselen burcu kova olanlar 25 şubat – 3 mart haftası astrolojik açıdan sizleri neler bekliyor bir bakalım; pazartesi günü bilinçaltınızı aktif hale getirmek bu konuda eğitimler almak gündeminizde olabilir. Spiritüel konularda yapılan çalışmalar hakkında bilgi almak bu konularla bilinçaltınızı değiştirip dönüştürmek hedefiniz arasındadır. Kendi kazandığınız para alanında merküryen yani zihinsel işlerden para kazanacaksınız. Salı günü duygusal olarak yara aldığınız hayat alanlarında başkalarına yardım ederek kendinizi şifalandıracaksınız. Kişiliğiniz, projeleriniz, yetenekleriniz, dış görünüşünüz ve sağlığınızla ilgili iradenizi ortaya koymak isteyecek ve zorlanacaksınız. İkili ilişkilerde sizi yoran ve zorlayan ilişkileri bırakmak ve uzaklaşmak isteyeceksiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında yeni kaynak araştırmanızın istediğiniz gibi olmadığını düşünecek ve hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız alanında büyüme ve gelişme sağlayacak yeni arkadaş gruplarına katılacak ve sosyal çevrenizi geliştireceksiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızla yaptığınız işlerden elde ettiğiniz gelir konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizde projelerinizi, yeteneklerinizi, hedeflerinizi ve çalışmalarınızı anlatmak için sakin ve emin adımlarla harekete geçeceksiniz. Sosyal medya alanında ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü kardeşler, kuzenler, yakın akrabalarınızla olan ilişkilerinizde harekete geçmek isteyeceksiniz. Otorite figürlerinden destek göreceksiniz. İkili ilişkilerde beklenmedik olaylar sorunlar ve ani yön değişiklikleri ile karşılaşacaksınız. İlhamın etkisi ile tasarımcı hayal gücünüzden projelerinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi anlatırken yararlanacaksınız. Uzun süre kapalı yerlerde çalışarak kendinizi baskı altında ve sıkıştırılmış hissedebilirsiniz. Cumartesi günü değişim ve dönüşüm konusunu içselleştireceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni kaynak aramak ve bu konuların fizibilitesini yapmak isteyeceksiniz. Yakın çevre gezilerine çıkmak isteyebilir ve bunu gerçekleştiremeyebilirsiniz. Pazar günü dış görünüşünüzü değiştirmek, güzelleşmek ve bu konuda bakım yapmak, alışverişe çıkmak size iyi gelecek. Akşam saatlerinde kazalara, dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık bir zaman dilimi. Farkında olmakta yarar var.

 

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 25 şubat – 3 mart haftası astrolojik açıdan sizleri neler bekliyor bir bakalım; pazartesi günü sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız arasında ilişkilerinizde problem yaşayıp bazı arkadaşlarınızla artık görüşmek istemeyebilirsiniz. Kişiliğiniz, projeleriniz, hedefleriniz, yetenekleriniz konusunda fikirlerinizi ve düşüncelerinizi anlatacaksınız. Salı günü duygusal olarak yara aldığınız hayat alanlarında yaralananlara yardım ederek şifa bulacaksınız. İkili ilişkilerde sizi yoran üzen ilişkileri bırakmak ve uzaklaşmak isteyeceksiniz. Yurtdışı ilişkiler konusunda kişiliğinizi ortaya koymak, iradenizi göstermek isterken zorlanacaksınız. Çarşamba günü tasarımcı hayal gücünüzün etkisinden tam olarak yararlanamadığınızı proje üretirken zorlandığınızı düşüneceksiniz. İş hayatınız ve kariyer alanınızda istediğiniz büyüme ve gelişmeyi sağlayacaksınız. Yurtdışı ilişkiler alanında sözleşme imzalamak ve anlaşma yapmak isteyecek bu konuda zorlanacaksınız. Kendi kazandığınız paranız alanında yeni kazanç yolları bulmak için sakin ve emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Otorite figürlerinden bu konuda destek görebilirsiniz. Bütçenizde ani para giriş çıkışları oluşacak. Cuma günü dernekler ve klüpler alanında harekete geçmek isteyeceksiniz. İkili ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında şaşırabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücünüzden proje üretirken yararlanacaksınız. Kendinizi baskı altında sıkıştırılmış olarak hissedebilirsiniz. Cumartesi günü arkadaş çevrenizde değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Projelerinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi anlatacak ve bu iletişim esnasında duygusal motiflerden de yararlanacaksınız. Bütçenizde ani harcamalar beklenmedik gider kalemleri oluşabilir. Pazar günü gizli ilişkilere çekilebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi. Farkında olmakta yarar var.

Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle ve sevgilerimle.

 

By |2019-02-24T15:12:06+00:0024 Şubat , 2019|Burç Yorumları, Haftalık Burç Yorumları|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin