28 Ocak – 3 Şubat Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu koç olanlar 28 Ocak – 3 Şubat haftasında, Pazartesi günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde anlaşmazlıklar ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili olarak sistem kurma ve disipline olma konularında istediğiniz kararlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Yeteneklerinizi sergilerken duygularınızdan destek göreceksiniz. Salı günü arkadaşlarınızla ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Duygusal anlamda yara almış olanlara yardım ederek şifa bulacaksınız. Çarşamba günü Güneş Merkür kavuşumu sizi arkadaşlar, gruplar, dernekler alanınızdan etkileyecek. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde iletişiminiz güçlü olacak.  Yazınsal ve düşünsel çalışmalarda ortak bir faaliyette bulunabilir, grup çalışması yapabilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla ilgili olarak çoşku ve aşkınlık duyabilirsiniz. Yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, dış ticaret, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar alanında sözleşmeler, anlaşmalar ve duyurularda bulunabilirsiniz. Kendiniz, projeleriniz, hedeflerinizi ve dış görünüşünüz ile ilgili olarak yapmak istediğiniz değişiklikleri  cesaretle uygulayacak gücü içinizde bulacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücünüzü kullanarak gerekli değişiklik ve sistem kurmayı başaracaksınız. Yurtdışı ilişkiler, yabancılarla ilgili çalışmalar, hukuksal konularla ilgili işlerinizde güzel sonuçlar alacaksınız. Cuma günü iş hayatı ve kariyerinizde yeni yollar ve yöntemler keşfedeceksiniz. Cumartesi günü iş hayatı ve kariyer alanınızda istediğiniz yeniden yapılanma değişim ve dönüşümü kolayca gerçekleştireceksiniz. Pazar günü kazalara, sakarlıklara dikkat etmeli ve acele hareket etmemelisiniz. Yabancılarla ilişkiler ve yurtdışı seyahatler alanında güzel gelişmeler görebilirsiniz. Kendiniz ve projeleriniz, hedefleriniz, dış görünüşünüzde yaptığınız değişiklerle ilgili sonradan karar değiştirip beğenmeyebilirsiniz.

 

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 28 Ocak – 3 Şubat haftası Pazartesi günü arkadaşlar, gruplar, dernekler alanında kişiliğinizi ortaya koymak ve kendinizi göstermek isteyecek istediğiniz sonucu alamadığınızı düşünüp üzülebilirsiniz. İş hayatı ve kariyer hayatınızda istediğiniz sistem kurma ve disipline etmeyi gerçekleştireceksiniz. İkili ilişkilerde romantik anlar yaşayabilirsiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde istediğiniz değişim ve dönüşümü yapacaksınız. Yara aldığınız hayat alanlarında yara alanlara yardım ederek şifa bulacaksınız. Çarşamba günü Güneş Merkür kavuşumu iş hayatı ve kariyer alanınızda gerçekleşecek. Sözleşmeler, anlaşmalar, projelerinizi güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. İkili ilişkiler alanında uyumlu ve ılımlı bir şekilde davranış sergileyebilirsiniz. Düşünsel ve yazınsal faaliyetlerinizi yürütürken duygularınızın olumlu etkisinden yararlanabilirsiniz. Perşembe günü başkasının gelirleri, miras, nafaka ve borçlar alanında büyüme ve gelişme fırsatları sizi bulabilir. Borçlarınızın büyümemesine dikkat edelim ama diğer gelirler, miras, nafaka gibi alanlar da büyüme ve gelişme sizi olumlu etkiler. Yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, hukuksal alandaki gelişmeler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar alanında harekete geçmek için gücünüzü içinizde bulacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili olarak yapmak istediğiniz sistem kurma ve disipline etme çalışmalarınızda tasarımcı ve hayal gücünüzü etkin kullanacaksınız. Yurtdışı seyahatler alanında güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Cuma günü kendiniz, projeleriniz, hedefleriniz, dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapmak yeni şeyler denemek size iyi gelecek. Cumartesi günü iş hayatı ve kariyer alanında değişim ve dönüşümü gerçekleştirmek için harekete geçmekte zorlanacaksınız. Pazar günü kazalara, dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık bir zaman dilimi yaşayabilirsiniz dikkatli olmakta yarar var. Yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, hukuksal konular, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar alanında ani sürpriz gelişmeler beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle ve sevgilerimle.

 

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili İkizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 28 Ocak – 3 Şubat haftası Pazartesi günü gündelik işler, sizin için çalışanlar astlar, hastalıklar alanında zorluklar yaşayabilirsiniz. Yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar dış ticaret alanlarında sistem kurma ve disipline olma konusunda istediklerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Arkadaşlarınız sosyal çevrenizde tasarımcı ve hayal gücünüzü kullanarak güzel ilişkiler geliştirebilirsiniz. Salı günü yurtdışı ilişkiler, yurtdışı seyahatler, yüksek öğrenim ve akademik konular, hukuksal konularda değişim ve dönüşüm sağlayabilirsiniz. Çarşamba günü Güneş Merkür kavuşumu yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, hukuksal konular, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar alanınızda olacak. Bu konuda kendinizi gösterebilir. Sözleşmeler, anlaşmalar imzalayabilir, proje geliştirebilirsiniz. İkili ilişkilerde uyum ve destek sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın parasını yönetebilir ya da kredi, borç gibi konularda destek alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda iyi anlaşıp aynı dili konuşabilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkilerde ve ortaklıklarda büyüme ve gelişme fırsatı sağlayabilirsiniz. Kredi ve borç bulma konusunda harekete geçmek isteyeceksiniz. Bu konuda güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yurtdışına yönelik yapacağınız işlerde beklediğinizi bulamayabilirsiniz. Cuma günü bilinçaltına aktif hale getirmek için değişik yol ve yöntemler kullanabilirsiniz. Cumartesi günü yurtdışı ilişkiler ve yurtdışı seyahatler alanında değişim ve dönüşüm için harekete geçeceksiniz. Arkadaşlarla ilişkilerde tasarımcı ve hayalci yönünüzü kullanabilirsiniz. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi. Kredi ve borç bulma yabancı kaynak kullanımı konusunda yeni yol ve yöntemler geliştireceksiniz. Yara aldığınız hayat alanlarında başkalarına yardım ederek şifa bulacaksınız.

 

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili Yengeç burcu ve yükselen burcu Yengeç olanlar 28 Ocak – 3 Şubat haftası Pazartesi günü yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konular alanında zorlanmalar sizi bekliyor. İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanında sistem kurma ve disipline etme konusunda uyumlu çalışmalar yapacaksınız. İş hayatı ve kariyer alanınızda tasarımcı hayal gücünüz ile yeni projeler üretebileceksiniz. Salı günü işleriniz için gerekli olan yabancı kaynak kredi, borç vb. gibi finans desteklerini elde edebilirsiniz. Yara aldığınız hayat alanlarında başkalarına yardım ederek şifa bulacaksınız. Çarşamba günü oluşacak Güneş Merkür kavuşumu sizi başkalarına ait kaynakları yönettiğiniz yerden etkileyecek. Bu konularda zihninizde oluşan farklı yöntem ve yollarla yönetsel işlemlerde bulunabilirsiniz. Gündelik işlerinizi hallederken iletişiminizi olumlu yönde kullanacaksınız. İş hayatınızda bazı olaylar istediğiniz gibi gitmeyebilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Perşembe günü gündelik işlerinizde yoğunluk olabilir. Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde harekete geçmek isteyeceksiniz. İkili ilişkiler alanında istediğiniz düzeni tasarlayıp uygulayabileceksiniz. Kadın erkek ilişkilerinde şanslı zamanlar değerlendirmek size kalmış. Cuma günü arkadaşlarınızdan ani sürpriz, beklenmedik yardımlar görebilirsiniz. Cumartesi günü miras başkalarından gelen gelir gibi işlerinizle ilgili harekete geçmek isteyecek ve zorlanacaksınız. İkili ilişkiler alanında kendinizi kısıtlanmış ve baskılanmış hissedebilirsiniz. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi. Farkında olmakta yarar var. Kadın erkek ilişkilerinde güzel, hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

 

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili Aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 28 Ocak – 3 Şubat haftası Pazartesi günü, evli olan ya da ilişkisi olanlar partnerleri ile aileleri arasında kalacaklar ve zorlanacaklar. Gündelik işlerinizi hallederken destek bulacaksınız. Yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konularda tasarımcı hayal gücünüzden yararlanacaksınız. Gündelik işlerinizle ilgili gerekli değişim ve dönüşümü yapacaksınız. Yara aldığınız hayat alanlarında başka insanlara yardım ederek şifa bulacaksınız. Çarşamba günü gerçekleşecek Güneş Merkür kavuşumu ikili ilişkiler alanında size verimli iletişim kurmanıza ve kendi kişiliğinizi ortaya koyma fırsatı sağlayacaktır. Ortaklarınız varsa uyumlu çalışmalar yapabilirsiniz. Aşk ve ilişkiler alanında karşılıklı anlayış ve empati sizi mutlu edecek. Yurtdışı seyahatlerle ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Perşembe günü aşk ve ilişkiler alanında güzel ve olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Hobilerinizi işlerinizden biri haline getirmek için harekete geçebilirsiniz. Gündelik işlerinizi hallederken tasarımcı hayal gücünden yararlanabilirsiniz. İkili ilişkilerde bahar havası yaşanacak değerlendirin derim. Cuma günü iş hayatınızda ani sürpriz beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü gündelik işlerinizi yaparken harekete geçmekte zorlanabilirsiniz. Yabancılarla olan ilişkilerinizde destek bulabilirsiniz. Kendinizi kısıtlanmış ve baskılanmış hissedebilirsiniz. Gündelik işlerinizle ilgili değişim ve dönüşüm ihtiyacını hissedeceksiniz. Pazar günü kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık zaman dilimi. Dikkatli olmakta yarar var. Kadın erkek ilişkilerinde güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

 

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili Başak burcu ve yükselen burcu Başak olanlar 28 Ocak – 3 Şubat haftası Pazartesi günü gündelik işlerinizi hallederken kardeşler, yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde zorlanabilirsiniz. Aşk ve ilişkiler alanında kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir gün. Eşinizle veya  sevdiğiniz insanla romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Salı günü kadın erkek ilişkilerinde yapmak istediğiniz değişim ve dönüşümü rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yara aldığınız hayat alanlarında başkalarına yardım ederek şifa bulacağınız bir zaman dilimi. Çarşamba günü oluşacak Güneş Merkür kavuşumu gündelik işlerinizi hallederken kişiliğinizi ve zekanızı ortaya koymanıza yol açacak.  İşleriniz ve projelerinizi gerçekleştirirken ailenizden destek göreceksiniz. Düşüncelerinizi ifade ederken duygularınızdan da yararlanacağınız bir gün. İkili ilişkilerde bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Perşembe günü aşk ve ilişkiler konusunda güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yurtdışı ilişkiler konusunda harekete geçmek isteyeceksiniz. Aşk ve ilişkiler konusunda tasarımcı hayal gücünüzden destek alabilirsiniz. Güzellikler ve estetik, moda, sanat konuları ile ilgilenebilirsiniz. Cuma günü yurtdışı ilişkiler, yurtdışı seyahatler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konularda ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler sizi bulabilir. Cumartesi günü yurtdışı ile ilgili çalışmalarda harekete geçmek isteyecek zorlanacaksınız. Kendinizi baskı altında kıstırılmış hissedebilirsiniz. Pazar günü kazalara, dikkatsizliklere, sakarlıklara açık bir zaman dilimi. Dikkatli olmakta yarar var. Yurtdışından gelecek bir kadın arkadaşınız size sürpriz yapabilir.

 

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili Terazi Burçları ve Yükselen burcu Terazi olanlar 28 Ocak – 3 Şubat haftasında Pazartesi günü harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Harcamalarınız konusunda hayatınızdaki erkek figürleri babanız, eşiniz, sevgilinizden biriyle tartışabilir ve zorlanabilirsiniz. Onların desteğiyle harcamalarınızı daha düşük seviyede tutmak için planlama yapabilirsiniz. Günlük işlerinizi hallederken tasarımcı hayal gücünüzün desteğini alabilirsiniz. Salı günü eviniz, evle ilgili tadilat ve değişiklikler konusunda istediğiniz değişikleri yapabileceksiniz. İkili ilişkiler konusunda yara almış kişilere yardım ederek kendinizi şifalandırabileceksiniz. Çarşamba günü Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek ve sizi aşk ve ilişkiler alanından etkileyecek. Kendi kişiliğinizi ve zekanızı bu alanda göstereceksiniz. Sosyal medya alanında dikkat çekici paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışanlarla ilgili hayal kırıklıklarınız olabilir. Perşembe günü kardeşler, kuzenler veya komşularınızla ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Ailenizdeki bireylerin desteğini günlük işlerinizi yaparken alabilirsiniz. Eğitim ve kısa seyahatler konusunda şanslı olacaksınız. Cuma günü İkili ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik olaylar gelişebilir. Cumartesi günü ikili ilişkilerinizde manüple etmek güç kullanmak isteyebilirsiniz ama bu tavır ilişkinizi zora sokabilir. Kendinizi kısıtlanmış ve baskı altında hissedebilirsiniz. Pazar günü kazalara, dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık bir zaman dilimi. Başkalarının kaynaklarını kullanmak anlamında güzel destekler alabilirsiniz.

 

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar 28 Ocak – 3 Şubat haftasında Pazartesi günü ailenizin bireyleri ile ilişkilerinizde duygusal zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Sosyal medya alanında sistem kurabilirsiniz. Aşk ve ilişkiler alanında romantik gelişmeler sizi bekliyor olabilir. Salı günü eğitim alma ve verme konusunda gerekli değişim ve dönüşümü gerçekleştirebilirsiniz. Çocuklarınızla empati kurma ve onlarla ilişkinizi geliştirmeyi düşünebilirsiniz. Çarşamba günü Güneş Merkür kavuşumu aileniz, aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde kendinizi göstermeniz ve iletişiminizi geliştirmeniz açısından yararlı olacak. Düşüncenizi aktarırken duygularınızdan da yararlanacaksınız. Aşk ve ilişkiler alanında yanlış anlaşılmalarla karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü kendi kazandığınız para konusunda şans ve fırsatlarla karşılaşacaksınız. Gündelik işleriniz ile ilgili olarak harekete geçeceksiniz. Güzellik malzemeleri, bakım, giyim-kuşam konularında para harcayabilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkiler alanında ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü sağlığınızla ilgili bir sorun yaşayabilirsiniz. Kendinizi kısıtlanmış ve baskı altında hissedebilirsiniz. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi. Dikkat etmekte yarar var.

 

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar 28 Ocak – 3 Şubat haftasında Pazartesi günü kardeşler, kuzenler ve komşularınızla olan ilişkilerinizde duygusal olarak zorlanabilirsiniz. Kazandığınız para konusunda sistem kurmanız için gerekli desteği görebileceksiniz. Aile bireyleriniz ile olan ilişkilerde empati geliştireceğiniz ve birbirinizi anlayacağınız zamanlar. Salı günü para kazanma ile ilgili yeni kaynak arayışına yönelecek ve bu konuda güzel gelişmeler sağlayabileceksiniz. Çarşamba günü Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek ve sosyal medya alanında kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebileceksiniz. Perşembe günü kişiliğiniz, hedefleriniz, projeleriniz ve fiziksel görünümünüzü istediğiniz gibi büyütüp geliştireceksiniz. Aşk ve ilişkiler alanında harekete geçeceksiniz. Aile bireyleriniz para konusundaki dar boğazınızı aşmak için yardımcı olacaklar. Cuma günü aşk ve ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü Para kazanmak için yeni yollar yöntemler ve kaynaklar elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Kendinizi kısıtlanmış ve baskılanmış hissedebilirsiniz. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi. Sevgi, aşk, ilişkiler ve kendinize verdiğiniz değer anlamında güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

 

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili Oğlak burcu ve yükselen burcu Oğlak olanlar 28 Ocak – 3 Şubat haftasında Pazartesi günü para kazanma konusunda kendinizi göstermek isteyecek ve bu konuda duygusal olarak zorlanacaksınız. Kişiliğiniz, projeleriniz, hedefleriniz ve fiziksel görünümünüzde istediğiniz sistemi kurabileceksiniz. Kazandığınız para, mali kazanımlar ve birikimler alanında istediğiniz gelişmeyi sağlayamadığınız için hayal kırıklığı hissedebilirsiniz. Salı günü sağlığınız ve fiziksel görünümünüz ile ilgili değişim ve dönüşümü sağlayabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilgili olarak empati kurma ve iyi ilişkiler geliştirmeyi düşüneceksiniz. Çarşamba günü Güneş Merkür kavuşumu oluşacak ve sizi kişiliğinizi ve hedeflerinizi ortaya koymak için destekleyecek. Arkadaşlarınızla yapacağınız işlerden istediğiniz ölçüde gelir elde edemeyip hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Perşembe günü manevi anlamda büyüme ve gelişme sağlayabilirsiniz. Sosyal medya alanında harekete geçmek için gerekli çabayı göstereceksiniz. Cuma günü aile bireyleri ile ilgili olarak ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü eğitim alma ve eğitim verme konusunda harekete geçeceksiniz. Kendinizi baskı altında ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Pazar günü kazalara, dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık bir zaman dilimi. Dikkatli olmakta yarar var.

 

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili Kova burcu ve yükselen burcu Kova olanlar 28 Ocak – 3 Şubat tarihleri haftasında Pazartesi günü kişiliğinizi, hedeflerinizi, projelerinizi ve yeteneklerinizi ortaya koyarken duygusal olarak zorlanacaksınız. Kapalı yerlerde uzun süre çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Para kazanma ile ilgili olarak yeni yollar yöntemler ve kaynak arttırma konusunda çaba göstereceksiniz. Salı günü bilinçaltınızı harekete geçirmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Yara aldığınız konularda başkalarına yardım yaparak şifa bulacaksınız. Çarşamba günü Güneş Merkür kavuşumu olacak ve kişiliğinizi, sağlığınızı, projelerinizi ve yeteneklerinizi ortaya güçlü bir şekilde koyacaksınız. Mali kazanımlar, para biriktirme konusunda istediğiniz hedeflere ulaşamadığınız için hayal kırıklığı duyabilirsiniz. Perşembe günü sosyal çevre ve arkadaşlar alanında yeni arkadaşlar edinebilir ve güzel zaman geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak iş yaparak para kazanmak düşünceniz olabilir. Cuma günü sosyal medya alanında ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilgili ilişkilerinizi geliştirmek adına  değişim ve dönüşüm ihtiyacı hissedecek bunu gerçekleştireceksiniz. Kendinizi baskı altında ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Para kazanma ve yatırım yapmak için yeni yollar ve yöntemler düşüneceksiniz. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi. Yakın seyahatler ve çevre gezileri yapmak ilginizi çekecek.

 

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar 28 Ocak – 3 Şubat haftası Pazartesi günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve zorlu zamanlar. Kişiliğiniz, hedefleriniz, projeleriniz ve dış görünüşünüz ile ilgili tasarım ve hayal gücünüzü kullanarak istediklerinizi gerçekleştireceksiniz. Arkadaşlarınız, sosyal çevreniz ile olan ilişkinizde kurallar koyacak ve istediğiniz sistemi oturtacaksınız. Salı günü yara aldığınız hayat alanlarında başkalarına yardım ederek şifa bulacaksınız. Çarşamba günü Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek ve sizi bilinçaltı, manevi ve spiritüel konular alanından etkileyecek. Bu konuda eğitim alabilir. Bilinçaltınız ile ilgili rüyalar görebilirsiniz. Yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konularla ilgili olarak beklediklerinizin tam olarak gerçekleşmemesi sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Perşembe günü iş hayatı ve kariyer alanınızda büyük gelişme ve ilerleme fırsatı bulacaksınız. Para kazanma konusunda proaktif bir tavır sergileyeceksiniz. Cuma günü para, yeni kaynaklar ve birikim yapma konusunda ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler olabilir. Cumartesi günü arkadaşlarınızla yaptığınız iş sonucunda elde ettiğiniz gelir konusunda aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir. Kendinizi baskı altına alınmış ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi. İş hayatınız ve kariyeriniz alanında sizi güzel gelişmeler ve olaylar bekliyor olacak.

By |2019-02-05T00:31:14+00:0005 Şubat , 2019|Burç Yorumları, Haftalık Burç Yorumları|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin