4 – 10 Şubat Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 4-10 Şubat haftasında, Pazartesi günü yurtdışı ilişkiler konusunda büyüme ve gelişme fırsatları yakalayabilir. Sözleşme, anlaşma ve duyurularda bulunabilirsiniz. Salı günü Kova burcunda gerçekleşecek yeniay sizi arkadaşlar, sosyal çevre, dernekler gruplar alanından etkileyecek. Bu alanda yeni başlangıçlar yapabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinebilir,  dernek ve gruplar alanında aktif olarak çalışabilirsiniz.  Yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, dış ticaret, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar alanında büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Sizin hakkınızda yapılmış dedikoduları duyabilirsiniz. Kişiliğiniz, hedefleriniz, projeleriniz, dış görünüşünüz ile ilgili olarak yapmak istediğiniz değişiklikler için harekete geçebilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili olarak güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Perşembe günü bilinçaltınızı aktif hale getirmek bu konuda eğitim almak ve spiritüel konularla ilgilenmek için uygun. İş hayatı ve kariyer alanında istediğiniz sistem ve disiplini kurmak için kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Yurtdışı seyahatlerle ilgili çeşitli zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü iş hayatınızdaki gerekli değişim ve dönüşümü yapacaksınız. Arkadaşlarınızın desteğini alarak yurtdışı bağlantılı işleri birlikte yapabilirsiniz. İletişiminizde mantıklı, akılcı, rasyonel yaklaşımlarınızla harekete geçeceksiniz. Yara aldığınız hayat alanlarında başka insanlara yardım ederek şifa bulacaksınız. Cumartesi günü işinizle ilgili bazı sorunlar canınızı sıkabilir. Pazar günü işle ilgili sorun olabilecek şeyleri düzeltmek için düşüneceksiniz. Ani karar almak ve beklenmedik davranışlarda bulunmanız olası. Arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz.

 

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar 4-10 Şubat haftası Pazartesi günü arkadaş çevrenizin kaynaklarını yönetebilir. Kredi, borç gibi yabancı kaynak kullanımı için arkadaşlarınızla fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Salı günü kova burcunda yeniay meydana gelecek bu yeniay sizin iş hayatı ve kariyer alanlarınızda yeni başlangıçlar ve yeni atılımlar yapmanıza neden olacak.  Başkalarının kaynaklarını yönetebilir ve bu alanda büyüme ve gelişme gösterebilirsiniz. Arkadaşlarınızla fikirlerinizi paylaşırken duygularınızdan da bahsedeceksiniz. Çarşamba günü ani sürpriz beklenmedik hoş olaylarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yurtdışı bağlantılı işler projeler üretebilirsiniz. Perşembe günü bilinçaltınızı aktif hale getirmek için çalışmalar yapabilir spiritüel konularla ilgilenebilirsiniz. Kredi ve borç gibi yabancı kaynak kullanımında beklediğiniz fırsatlara ulaşamayabilirsiniz. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili istediğiniz değişiklikleri hayata geçirmek için gücü içinizde hissedeceksiniz. Yeni arkadaş gruplarında yer almak isteyeceksiniz. Düşüncelerinizi hayata geçirmek için elverişli bir ortam yaratabilirsiniz. Cumartesi günü iş hayatı ve kariyer alanında güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Pazar günü iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili olarak bazı sistem kurma ve disipline etme çalışmalarınızda zorlandığınızı hissedeceksiniz.  Fikirlerinizi hayata geçirirken ani karar alma ve yön değişiklikleri yapabilirsiniz.

 

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili İkizler burcu ve yükselen burcu İkizler olanlar 4-10 Şubat haftası Pazartesi günü

İş hayatı ve kariyer alanında fikirleriniz ve projelerinizi büyütme ve geliştirme fırsatı bulacaksınız. Salı günü kova burcunda gerçekleşecek yeni ay sizin yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konular alanında yeni başlangıçlar yapmanıza, yeni fırsatlar elde etmenize yol açacak. İkili ilişkilerinizde anlayış ve farkındalık kazanabilirsiniz. İş hayatınızda fikirlerinizi anlatırken duygularınızdan da yararlanacaksınız. Çarşamba günü kapalı yerlerde çalışmaktan sıkılıp aniden kendinizi dışarı atabilirsiniz. Yabancı kaynak kullanımı konusunda güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızla ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Yurtdışı ilişkiler konusunda sistem kurma ve disipline olmayı başaracaksınız. İkili ilişkilerde karşılıklı olarak birbirinizin duygularını anlamadığınızdan yakınacaksınız. Cuma günü yurtdışı seyahatler konusunda araştırma yapabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyer alanında kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. Yeni iş fikirlerinizi anlatmak, duyurmak ve yaymak için güzel bir fırsat sizi bekliyor. Cumartesi günü arkadaşlarınızın kaynaklarını kullanmak konusunda zorlanacaksınız. Pazar günü yurtdışı ilişkiler konusunda beklediğinizi bulamayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili sıra dışı fikirler, düşünceler üreteceksiniz. İkili ilişkilerde güzel zamanlar.

 

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili Yengeç burcu ve yükselen burcu Yengeç olanlar 4-10 Şubat haftası Pazartesi günü yurtdışı ve yabancılarla ilgili düşündüğünüz işlerde projelerde büyüme ve gelişme fırsatları sizi bekliyor. Salı günü kova burcunda gerçekleşecek olan yeniay sizin başkalarının kaynaklarını yönetme, miras, kredi ve borçlar alanında gerçekleşecek. Miras ile ilgili işleriniz varsa bu alanda güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. Yabancı kaynak kullanımı konusunda borç, kredi vs. bulabilirsiniz. Gündelik işleriniz yoğun olacak. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde harekete geçeceksiniz. Çarşamba günü arkadaşlarınızla olan ilişkinizde ani sürpriz beklenmedik hoş olaylarla karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerde bahar havası anlaşma ve yakınlaşmalar sizi etkileyecek. Perşembe günü iş hayatı ve kariyerinizde istediğiniz gelişmelerin olmaması sizi hayal kırıklığına uğratabilir. İkili ilişkiler ve ortaklıklarınızda istediğiniz sistemi kurabileceksiniz. Cuma günü başkalarının kaynaklarını yönetmek anlamında istediğiniz değişiklikleri yapacaksınız. Yurtdışı ilişkiler alanında istediğiniz büyüme ve gelişme fırsatını yakalayabileceksiniz. Fikirlerinizi anlatacak, duyuracak ve ortaya koyacaksınız. Cumartesi günü ikili ilişkiler alanında karşılıklı olarak birbirinizi anlamadığınızı söyleyeceksiniz. Pazar günü ikili ilişkilerde zorlanacaksınız. Yurtdışı seyahatler konusunda ani hareket ederek sürpriz gezilere çıkabilirsiniz. Gündelik iş yükünüzün çok yoğun olduğunu düşüneceksiniz. Arkadaşlarınızla spor yapabilir açık havada aktivitede bulunabilirsiniz.

 

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili Aslan burcu ve yükselen burcu Aslan olanlar 4-10 Şubat haftası Pazartesi günü başkalarının kaynakları miras, kredi, borç alanında planlamalarınız olacak ve bu konuda yapabileceklerinizi düşünecek ve bunları hayata geçirebileceksiniz. Salı günü kova burcunda gerçekleşecek olan yeni ay sizin ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanında gerçekleşecek. İlişkisi olmayan aslanlar bu yeniayda yeni bir ilişkiye başlayabilir. Aşk ve ilişkiler alanında şanslısınız. İş hayatı ve kariyer alanında harekete geçeceksiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde ani sürpriz hoş gelişmeler sizi etkileyebilir. Sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizi güzel ve verimli hale getirebilirsiniz. Perşembe günü yabancılarla ilişkiler, yurtdışı işler konusunda tasarımcı hayal gücünüzle projeler üretebilirsiniz. Sağlığınız için dikkatli olmanız gerekli zamanlar. Kemikler, dişler, dizler, omurga ve iskelet sisteminizle ilgili rahatsızlıklar konusunda dikkatli olmakta yarar var. İkili ilişkilerde duygusal anlamda bazı olayları büyütme eğiliminiz olabilir. Cuma günü gündelik işlerinizi yaparken farklı yöntemler uygulayabilirsiniz. Yabancı kaynak kullanımı konusunda harekete geçmek isteyeceksiniz. Cumartesi günü yanınızda size yardımcı olan kişilerle ilişkilerinizde zorlanma yaşayabilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkiler konusunda güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Sağlıkla ilgili olarak vücudunuzu  zorlamamanıza hareketlerinize dikkat etmek uygun olacak.

 

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili Başak burcu ve yükselen burcu Başak olanlar 4-10 Şubat haftası Pazartesi günü gündelik işlerinizi hallederken aile bireylerinizin desteğini alacak ve mutlu olacaksınız. Salı günü kova burcunda gerçekleşecek yeni ay sizin gündelik işler ve sağılığınız alanından etkileyecek. Rutin işlerinizi yaparken yeni başlangıçlar yollar yöntemler geliştirebilirsiniz. Aile bireylerinizle olan ikili ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. Sizin için çalışan insanlara fikirlerinizi, düşüncelerinizi ve ideallerinizi anlatabilirsiniz. Yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konular alanında harekete geçmek isteyeceksiniz. Çarşamba günü bu konularda ani sürpriz hoş beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Aşk ve ilişkiler alanında anlaşma, uyum ve güzellikler sizi etkileyecek. Perşembe günü  ikili ilişkilerde romantizm sizi bekler. Uygulamayı düşündüğünüz sistemler ve kurallar için başarılı zamanlar. Evli olan başak burçları eşleri ve aileleri arasında zorlanabilirler. Cuma günü çocukları olan başak burçları çocukları ile olan ilişkilerini geliştirmek ve dönüştürmek isteyecekler. Cumartesi günü aşk ve ilişkilerde zorlanma yaşayabilirsiniz. Pazar günü aile bireylerinizi toplayarak beraber zaman geçirmek keyifli olacak ve sizi memnun edecek.

 

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili Terazi Burçları ve Yükselen burcu Terazi olanlar 4-10 Şubat haftasında Pazartesi günü düşüncelerinizi, fikirlerinizi, projelerinizi açıklamak, yaymak ve ortaya koymak açısından sosyal medyada güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. Salı günü kova burcunda gerçekleşecek olan yeni ay sizin aşk, ilişkiler, çocuklar, hobiler, spekülatif kazançlar alanından olacak. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, çocuklarınız varsa ilişkilerinizi güçlendirebilir. Borsa vb. spekülatif kazanç alanlarında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sosyal medya da kendinizi göstermek, blog ya da internet sitesi açmak için destek alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde partnerinizle fikir paylaşımı ve aynı dili konuşmak uyum getirecek. Çarşamba günü başkasının kaynaklarını kullanım konusunda ani sürpriz beklenmedik gelişmeler elde edebilirsiniz. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinde güzel gelişmeler görebilirsiniz. Perşembe günü gündelik işlerinizi hallederken tasarımcı hayal gücünüzden yararlanabilirsiniz. Emlak, arsa, tarla gibi yatırım araçlarıyla ilgilenecek bu konuda yatırım fırsatı düşüneceksiniz. Kardeşler, kuzenler, yakın akrabalarla ilişkilerinizde zorlanma yaşayabileceksiniz. Cuma günü ev değiştirme, evde tadilat yapma konusunda düşünceleriniz olabilir. Hobilerinizle uğraşma ve spor yapmak sizi iyi hissettirecek. Cumartesi günü evinizle ilgili taşınma yer değiştirme hakkında zorlanabilirsiniz. Pazar günü aile bireyleri ile ilişkilerde problemler yaşanabilir. Ani fikir, yön değişiklikleri kararsızlıklar etkileyebilir.

 

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar 4-10 Şubat haftasında pazartesi günü gayrimenkul konusunda yeni kazançlar elde edeceksiniz. Salı günü kova burcunda gerçekleşecek olan yeni ay sizin ev, yerleşim yeri, aile bireyleri ile olan ilişkileriniz alanında meydana gelecek. Yeni bir eve geçebilir, şehir değiştirebilir, aile ilişkilerinizde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Maddi kazançlarınız her zamanki gibi büyük olacak. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi, projelerinizi açıklarken aile bireylerinizden destek göreceksiniz. Çarşamba günü ikili ilişkiler alanında ani sürpriz beklenmedik değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Sosyal medya alanında güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Perşembe günü aşk ve ilişkiler alanında romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerde destek görebilirsiniz. Cuma günü eğitim alma ya da verme konusunda değişik metodlar uygulayabilirsiniz. Maddi kazançlarınız konusunda aile büyüklerinizden destek göreceksiniz. Ailenize fikirlerinizi, düşüncelerinizi, ideallerinizi anlatıp onların desteği ile harekete geçeceksiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Pazar günü iletişiminize dikkat etmenizde yarar var.

 

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar 4-10 Şubat haftasında Pazartesi günü kişiliğiniz, hedefleriniz, yetenekleriniz, projelerinizi sosyal medya alanında ortaya koyabilirsiniz. Salı günü kova burcunda gerçekleşecek olan yeni ay sizi iletişim, sosyal medya, eğitim, kardeşler, kuzenler, yakın akrabalar alanından etkileyecek. Yeni bir blog, internet sitesi açabilir. Eğitim almaya başlayabilirsiniz. Kardeşler ve kuzenlerle iletişiminizde de güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Aşk ve ilişkiler alanında harekete geçmek isteyeceksiniz. Çarşamba günü aşk ve ilişkiler alanında ani sürpriz beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Mali kazanımlar alanında yeni kaynak ve fırsatlarla ilgili güzel durumlar gerçekleşebilir. Perşembe günü kadersel olarak yapmanız gereken alana çekileceksiniz. Cuma günü kazançlarla ilgili olarak değişim ve dönüşüm ihtiyacı hissedeceksiniz. Sağlığınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk ve ilişkinizle ilgili olarak iletişim yöntemiyle harekete geçmeyi düşüneceksiniz. Cumartesi günü güzellik, estetik, kıyafet gibi konulara para harcayabilirsiniz. Pazar günü yeni kaynak bulma konusunda düşüncelerde bulunacaksınız.

 

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili Oğlak burcu ve yükselen burcu Oğlak olanlar 4-10 şubat haftasında Pazartesi günü zihinsel çalışmalarda bulunarak mali kaynaklarınızı arttıracaksınız. Salı günü kova burcunda gerçekleşecek yeni ay sizin kazandığınız para, mali kaynaklar, yatırımlar alanında etki edecek. Yeni kazanç yolları ve yöntemleri bulabilir bu konuda yeni fikirler üretebilirsiniz. Aile bireylerinizle ilgili olarak harekete geçeceksiniz. Çarşamba günü ev değiştirme, şehir değiştirme, tadilat gibi alanlarda ani sürpriz değişiklik isteği duyabilirsiniz. Perşembe günü mali kaynaklar alanında tasarımcı hayal gücünüzden yararlanacaksınız. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, dış görünüşünüzü değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. Manevi alanda büyüme ve gelişme fırsatları bilinçaltınızı geliştirmek için çaba gösterebilirsiniz. Cuma günü zihinsel olarak çalışarak yeni yollar ve yöntemler geliştirerek mali kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Cumartesi günü duygularınızı açıklarken zorlanacak ve problem yaşayacaksınız. Pazar günü sağlığınızla ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ailenizle ilgili ani sürpriz güzel gelişmeler gerçekleşebilir.

 

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili Kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 4-10 şubat tarihleri haftasında Pazartesi günü fikirlerinizi, düşüncelerinizi, ideallerinizi arkadaş çevrenize açıklayacaksınız. Salı günü burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ay sizi düşünceleriniz, projeleriniz, yetenekleriniz, kişiliğiniz ve dış görünüşünüz alanında etkileyecek. Yeni düşünceler ve projelerinizi anlatabilir bu konuda gelişme sağlayabilirsiniz. Sosyal medya, iletişim, blog, internet sitesi gibi mecralarda yer alabilirsiniz. Çarşamba günü kardeşler, kuzenler, yakın akrabalar alanında güzel ilişkiler geliştirebilirsiniz. Gruplar, dernekler, alanında yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Perşembe günü mali kaynak artırımı konusunda tasarımcı hayal gücünüzden yararlanabilirsiniz. Bilinçaltınızı aktif hale getirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde güzel fikirler, felsefik ve derin sohbetler yapacaksınız. Cuma günü yatırım ve yeni kazanç yolları konusunda düşünecek ve harekete geçeceksiniz. Cumartesi günü arkadaş gruplarınızda keyifli zaman geçireceksiniz. Pazar günü ailenizle birlikte güzel zaman geçirmek için çevre gezilerine çıkabilirsiniz.

 

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar 4-10 şubat haftası Pazartesi günü arkanızdan dönen dedikoduları duyabilirsiniz. Salı günü kova burcunda gerçekleşecek yeni ay sizi bilinçaltı, kapalı yerlerde yapılan çalışmalar, hastaneler alanından etkileyecek. Bilinçaltınızı geliştirici çalışmalarda bulunabilir. Uzun süre kapalı alanlarda çalışıp yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Yeni para kazanma yolları bulmak için harekete geçebilirsiniz. Çarşamba günü mali kaynaklar alanında ani sürpriz değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. İş hayatı kariyer alanında güzel fırsatlar ve gelişmeler sizi mutlu edecek. Perşembe günü kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi ortaya koyarken tasarımcı hayal gücünüzden yararlanacaksınız. Arkadaş çevrenizle ilgili olarak bazı arkadaşlarınızla görüşmeyi kesebilirsiniz. İş hayatınızda bazı iş fırsatlarını olduğundan büyük değerlendirebilir ve zorlanabilirsiniz. Cuma günü arkadaşlar sosyal çevre alanında gerekli değişim ve dönüşümü gerçekleştireceksiniz. Düşüncelerinizi, fikirlerinizi, ideallerinizi anlatacak ve harekete geçeceksiniz. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyer alanınızda güzel gelişmeler göreceksiniz. Pazar günü sosyal çevrenizde yapılandırmaya gideceksiniz. Zihinsel anlamda çalışarak farklı para kazanma yöntemleri geliştireceksiniz.

 

By |2019-02-05T00:38:10+00:0005 Şubat , 2019|Burç Yorumları, Haftalık Burç Yorumları|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin