5- 11 Ağustos haftası haftalık burç yorumu

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burçları ve yükselen burcu koç olanlar 5-11 Ağustos haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bir bakalım; Pazartesi günü duygusal olarak yara aldığınız hayat alanlarında yaralarınızı sarmak isteyecek ancak başarı sağlayamayacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde duygularınızı içtenlikle açıklayabilirsiniz. Otorite figürlerinden destek görecek hobilerinizi meslek haline getirebileceksiniz. Yurtdışı işlerinizle ilgili güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. İşleriniz ve projelerinizle ilgili sorumluluklarınızı yerine getirirken zorlandığınızı hissedeceksiniz. Salı günü değişim ve dönüşüme direnç göstereceksiniz. Spor yapmak harekete geçmek ve duruş sergilemek için uygun zamanlar. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken yanlış anlaşılabilirsiniz. Çarşamba günü ani sürpriz beklenmedik öngörülemeyen olaylar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Yurtdışı işlerinizle ilgili güzel gelişmeler büyüme ve genişleme fırsatları elde edeceksiniz. Çocuklarınızla olan ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayamayacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Perşembe günü bilinçaltınızı aktif hale getirebilir ve içinize dönerek affedici ve bağışlayıcı olabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Duygular, düşünceler ve fikirler uyum içerisinde zihninizde yer alacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde duygularınızı muhatabına aktarmak için uygun bir zaman dilimindesiniz. Cuma günü duygusal olarak yara almış insanlara yardım ederek şifa bulacaksınız. Cumartesi günü yurtdışı seyahatlerle ilgili güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde kendinizi rahat ifade edeceksiniz. Kadın erkek ilişkilerinde bahar havası mutlaka değerlendirmelisiniz. Bazı konularda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Harekete geçmek spor yapmak ve kendinizi göstermek için uygun zamanlar. Pazar günü kurban bayramı başlıyor. Paylaşmanın ve yardımlaşmanın önemini anlayacak sevdiklerimizle birlikte güzel zaman geçireceğiz. Bayram ziyaretlerine gidebilir ve misafir karşılayabiliriz. Ani sürpriz güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz. Jüpiter düz hareketine geçiyor ve yurtdışı işler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, yabancılarla ilişkiler, dış ticaret ve pazarlama, eğitim yayıncılık alanlarında bir süredir yavaşlayan işleriniz yoluna girecek. Merkür de Aslan burcuna geçecek ve sizin sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarla olan iletişiminiz, hobiler, spekülatif kazançlar alanınızda iletişim anlaşma sözleşme ve toplantı yapma ilerleme kaydetmenize yol açacak.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 5-11 Ağustos haftası sizleri neler bekliyor bakalım; Duygusal olarak yara aldığınız hayat alanlarında başkalarına yardım ederek şifa bulmak isteyecek ancak bunu gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde sevginizi göstereceksiniz. Otorite figürlerinden destek göreceksiniz. Başkasının parasını yönetme kredi borç alacak konularında büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Yurtdışı işlerinizle ilgili sistem ve disiplin kurarken zorlandığınızı hissedeceksiniz. Salı günü değişim ve dönüşüme karşı direnç gösterebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla olan iletişiminizde sorun yaşayabilirsiniz. Evinizle ilgili değişiklik yapmak için harekete geçebilirsiniz. Çarşamba günü ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında şaşırabilir ve yön değişikliğine gidebilirsiniz. Otorite figürlerinden aile büyüklerinden güzel şanslar ve fırsatlar elde edeceksiniz. Ev ve yerleşim yerinizde güzelleşme değişiklik yeni eşya satın alma gibi şeyleri yapmakta zorlanacaksınız. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge kurmakta problem yaşayacaksınız. Yurtdışı işlerinizi yaparken sistem ve disiplin kuracaksınız. Perşembe günü arkadaşlarınızla sosyal çevrede olan ilişkilerinizde affedici bağışlayıcı ve merhametli olacaksınız. Yurtdışı işlerinizde ticaret yaparken değişim ve dönüşümün gücünden yararlanacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Sosyal medyada güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Cuma günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Cumartesi günü duygularınızı abartılı yaşayabilir abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğinizi söylemek ve duygularınızı açıklamak için güzel zamanlar. Kadın erkek ilişkilerinde anlayış ve uyum sağlayacaksınız. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Harekete geçmek duruş sergilemek için güzel zamanlar. Pazar günü kurban bayramı başlıyor. Paylaşmanın ve yardımlaşmanın önemini anlayacak sevdiklerimizle birlikte güzel zaman geçireceğiz. Bayram ziyaretlerine gidebilir ve misafir karşılayabiliriz. Ani sürpriz  gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz. Jüpiter düz hareketine geçiyor ve başkalarının parasını yönetme kredi borç alacak konularında fırsatları tekrar elde edebilirsiniz. Merkür de Aslan burcuna geçecek ve sizin aile bireyleri ile olan iletişiminizin sıcak, samimi spontane gelişmesine neden olacak.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 5-11 Ağustos haftası astrolojik  olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü duygusal olarak yara aldığınız hayat alanlarında başkalarına yardım ederek şifa bulmayı hedefleyecek ancak bunu başaramayacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkiler konusunda duygularınızı sıcak samimi ve spontane biçimde açıklayacaksınız. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum yakalayacaksınız. İkili ilişkilerde büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Kredi borç alacak konularında istediğinizi elde etmek konusunda zorlanacaksınız. Salı günü değişim ve dönüşüme direneceksiniz. Eğitim alma ya da verme konularında harekete geçeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında toplantı yapmak anlaşma ve sözleşme imzalamak isteyeceksiniz ancak zorlanacaksınız. Çarşamba günü ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gideceksiniz. Otorite figürlerinden ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda destek göreceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan iletişiminizde sevgi alışverişinde problem yaşayabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlamanız kolay olmayacak. Kredi borç alacak konularında istediğiniz sistem ve disiplini kuracaksınız. Perşembe günü iş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle güzel projeler üreteceksiniz. Kredi borç alacak konularında değişim ve dönüşüm gerçekleştireceksiniz. Öğle saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. İletişimde fikirlerinizi açıklarken duygulardan da yararlanacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde duygularınızı büyütecek ve güçlü duygularınızı karşınızdakine açıklayacaksınız. Cuma günü başkalarına duygusal yaralarını şifalandırmak için yardımcı olacak ve kendinizde şifalanacaksınız. Cumartesi günü duygularınızı abartılı yaşayabilir ve abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkabilir ve etrafı keşfedebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlayacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde bazı aldanmalar ve yanılgılar yaşayabilirsiniz. İnternet sitesi ya da blog yazmak için harekete geçeceksiniz. Pazar günü kurban bayramı başlıyor. Paylaşmanın ve yardımlaşmanın önemini anlayacak sevdiklerimizle birlikte güzel zaman geçireceğiz. Bayram ziyaretlerine gidebilir ve misafir karşılayabiliriz. Ani sürpriz  gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz. Jüpiter düz hareketine geçiyor ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda size büyüme ve gelişme fırsatları sunacak. Merkür de Aslan burcuna geçecek ve sizin iletişim, eğitim, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla olan ilişkilerinizde sıcak samimi spontane ilişki kurmanıza yardımcı olacak.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 5-11 Ağustos haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulmak isteyecek ancak gerçekleştiremeyeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Otorite figürlerinden destek göreceksiniz. Gündelik rutin işlerinizin yoğunluğundan şikayet edebilirsiniz. İkili ilişkilerde sistem ve disiplin kurmakta zorlanacaksınız. Salı günü değişim ve dönüşüme direnç göstereceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları yeni fırsat alanları elde etmek için harekete geçeceksiniz. Kişiliğinizi, kendinizi, projelerinizi ve yeteneklerinizi insanlara anlatırken zorlandığınızı hissedeceksiniz. Çarşamba günü ani sürpriz beklenmedik öngörülemeyen olaylar karşısında yön değişikliğine gideceksiniz. Otorite figürlerinden gündelik rutin işlerinizi yürütürken yardım göreceksiniz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. İkili ilişkileriniz ve ortaklıklarınızda istediğiniz etkiyi yaratabileceksiniz. Perşembe günü yurtdışı işlerinizde istediğiniz başarıyı tasarımcı hayal gücünüz ve ilhamın etkisiyle gerçekleştireceksiniz. İkili ilişkilerinizde küllerinizden yeniden doğacaksınız. Öğle üzeri kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak önlem almakta yarar olacak. Fikirlerinizi açıklarken duygusal öğelerden de yararlanacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde büyüme ve gelişme fırsatı elde edecek sevdiklerinize güzel sözler söyleyecek ve mutlu edeceksiniz. Cuma günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Cumartesi günü duygularınızı abartılı yaşayabilir abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni müşteriler yeni gelir kaynakları fırsatları elde edeceksiniz. Kadın erkek ilişkilerinde bahar havası yaşanacak. Yurtdışı seyahatlerle ilgili aksaklıklar çıkabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Pazar günü kurban bayramı başlıyor. Paylaşmanın ve yardımlaşmanın önemini anlayacak sevdiklerimizle birlikte güzel zaman geçireceğiz. Bayram ziyaretlerine gidebilir ve misafir karşılayabiliriz. Ani sürpriz  gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz. Jüpiter düz hareketine geçiyor gündelik işlerinizde sizin işlerinize yoğunluk getirebilir.  Merkür de Aslan burcuna geçecek ve sizin kendi kazandığınız para alanında toplantı yapmanıza yeni müşteri elde etmenize yardımcı olacak.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 5-11 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulmayı hedefleyecek ancak istediğiniz sonucu elde edemeyeceksiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek güzelleştirmek için uygun zamanlar. Otorite figürlerinden kişiliğinizi, kendinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi anlatırken destek göreceksiniz. Sevgi, aşk ve ilişkilerde büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken istediğiniz sistem ve disiplini kurmakta zorlanacaksınız. Salı günü değişim ve dönüşüme direnç gösterecek sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde yeni bir boyuta geçemediğinizi düşüneceksiniz. Kendinizi gerçekleştirmek sahnede olmak liderlik özelliklerinizi sergilemek için sizin ayınızdayız bunun için harekete geçeceksiniz. Arkanızdan edilen sözleri ve dedikoduları duyacaksınız. Çarşamba günü ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gideceksiniz. Otorite figürlerinden bolluk ve bereket desteği alacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde problem yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sistem ve disiplin kuracaksınız. Perşembe günü başkalarının parasını yönetme konusunda ideallerinizi gerçekleştireceksiniz. Küllerinizden yeniden doğacaksınız. Öğle saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak önlem almakta yarar olacak. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken duygularınızdan da yararlanacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiklerinize duygularınızı güzel bir şekilde göstereceksiniz. Cuma günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Cumartesi günü duygularınızı açıklarken abartılı tavır ve davranış sergileyebilirsiniz. Kredi borç alacak konularında beklediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz. Bilinçaltınızı aktif hale getirmek için çalışacaksınız. Pazar günü kurban bayramı başlıyor. Paylaşmanın ve yardımlaşmanın önemini anlayacak sevdiklerimizle birlikte güzel zaman geçireceğiz. Bayram ziyaretlerine gidebilir ve misafir karşılayabiliriz. Ani sürpriz  gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz. Jüpiter düz hareketine geçiyor. Sevgi aşk ve ilişkilerde kaçırdığınız fırsatları tekrar size sunacak.   Merkür de Aslan burcuna geçecek ve kişiliğinizi, projelerinizi yeteneklerinizi insanlara sunacak anlatacak sahnede liderlik özelliklerinizi sergileyeceksiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 5-11 haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Duygusal olarak yara almış olanlara yardım etmek isteyecek ancak gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Gizli saklı ilişkilere çekilebilir ya da sevginizi yeterince gösteremeyebilirsiniz ya da siz yeterince sevilmediğinizi düşünebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde denge ve uyum sağlayacaksınız. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Salı günü değişim ve dönüşüme direnç göstereceksiniz. Daha geri plandan harekete geçeceksiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde iletişiminizi yürütürken problem yaşayacaksınız. Çarşamba günü ani sürpriz beklenmeyen öngörülemeyen olaylar karşısında yön değişikliğine gideceksiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Otorite figürlerinin desteğini büyüme ve gelişme fırsatı olarak değerlendireceksiniz. Çocuklarınızla olan ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Perşembe günü  ikili ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var farkında olmakta önlem almakta yarar olacak. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken duygusal öğelerden de yararlanacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde güzel etkiler elde edeceksiniz. Cuma günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Cumartesi günü duygularınızı abartılı yaşayacak ve abartılı tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. Ortaklıklarınızda beklentilerinizin karşılanmadığınızı düşüneceksiniz. Pazar günü kurban bayramı başlıyor. Paylaşmanın ve yardımlaşmanın önemini anlayacak sevdiklerimizle birlikte güzel zaman geçireceğiz. Bayram ziyaretlerine gidebilir ve misafir karşılayabiliriz. Ani sürpriz  gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz. Jüpiter düz hareketine geçiyor. Aile bireyleri ile olan ilişkilerinizde büyüme ve gelişme fırsatları sunuyor.   Merkür de Aslan burcuna geçecek iletişiminizi daha arka plandan yürüteceksiniz. Arkanızdan çevrilen işleri duyabilir. Dedikodunuz yapılabilir ve canınız sıkılabilir.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 5-11 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulmak isteyeceksiniz. Ancak bunu gerçekleştirmeniz kolay olmayacak. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı göstereceksiniz. İletişim, eğitim, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla iletişiminizi geliştirip büyüteceksiniz. Aile bireyleri ile ilişkilerinizi sistem ve disiplinle düzenlemek isterken zorlanacaksınız. Salı günü değişim ve dönüşüme direniş göstereceksiniz. Sosyal sorumluluk projelerinde çalışmak için harekete geçeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni müşterilerle toplantı yapma anlaşma ve sözleşme imzalamak isteyecek ancak problem yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü kredi borç alacak konularında karşılaşacağınız ani sürpriz beklenmedik değişiklikler karşısında şaşırabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yapacağınız yönetsel işlerde büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Arkadaşlarınızdan bir kişi ile flört etmek isteyebilirsiniz ancak problem yaşanacak gibi gözüküyor. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında sorunlar yaşayabilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde anlaşmazlıklar ve uyumsuzluklar gerçekleşebilir. Ev ve yerleşim konularında sistem ve disiplin kuracaksınız. Perşembe günü gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle olan iletişiminizde affedici ve bağışlayıcı olacaksınız. Öğle saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak önlem almakta yarar olacak. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni projeler üreteceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde duygularınızı karşınızdakine aktaracaksınız. Cuma günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Cumartesi günü duygularınızı abartılı yaşayacak abartılı tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. Otorite figürleriyle iyi ilişkiler geliştirecek ve destek göreceksiniz. Gündelik işlerinizi yaparken hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Duruş sergilemek harekete geçmek için uygun zamanlar Pazar günü kurban bayramı başlıyor. Paylaşmanın ve yardımlaşmanın önemini anlayacak sevdiklerimizle birlikte güzel zaman geçireceğiz. Bayram ziyaretlerine gidebilir ve misafir karşılayabiliriz. Ani sürpriz  gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz. Jüpiter düz hareketine geçiyor. İletişim, eğitim, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler yakın akrabalarla ilişkiler, sosyal medya alanında büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz.   Merkür de Aslan burcuna geçecek arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sıcak, samimi, içten, dobra, spontane konuşmalar ve keyifli aktiviteler yapacaksınız.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 5-11 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulmak isteyecek ancak gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. İş hayatı ve kariyerinizde yönetsel tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyacak müşterilerinizle toplantı sözleşme ve anlaşma imzalayacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Bilinçaltınızı aktif hale getirmek isteyecek ancak zorlanacaksınız. Salı günü değişim ve dönüşüme direnç göstereceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde daha yüksek noktalara ulaşmak için harekete geçeceksiniz. Yurtdışı işlerinizde yeni müşteriler bulmak için çalışmalarda bulunacak ancak zorlanacaksınız. Çarşamba günü ikili ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında şaşıracak yön değişikliğine gideceksiniz. Otorite figürleri ile olan ilişkilerinizde bolluk ve bereket enerjisini yaşayacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde henüz bulunduğunuz yeri yeterli görmeyeceksiniz. Kapalı yerlerde çalışmaktan sıkıntı duyacaksınız. Perşembe günü aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Sosyal medyada değişik paylaşımlarla dikkat çekebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var farkında olmak önlem almakta yarar olacak. Yurtdışı seyahatlerle ilgili planlamalarda bulunabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde karşınızdakine onu ne çok sevdiğinizi söyleyebilirsiniz. Cuma günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifalanacaksınız. Cumartesi günü abartılı duygular yaşayıp abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde parlayacaksınız. Çocuklarınızla olan iletişiminizde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü kurban bayramı başlıyor. Paylaşmanın ve yardımlaşmanın önemini anlayacak sevdiklerimizle birlikte güzel zaman geçireceğiz. Bayram ziyaretlerine gidebilir ve misafir karşılayabiliriz. Ani sürpriz  gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz. Jüpiter düz hareketine geçiyor. Kendi kazandığınız para alanında kaçırdığınız fırsatlar varsa tekrar değerlendirebilirsiniz.   Merkür de Aslan burcuna geçecek iş hayatınız ve kariyerinizde güzel fırsatlar ticari anlaşmalar yapmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 5-11 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulmak isteyecek ancak gerçekleştiremeyeceksiniz. Yurtdışında yabancılarla yapacağınız işlerinizde istediğiniz gelişme ve fırsatları elde edeceksiniz. Kendinizi, projelerinizi, yeteneklerinizi anlatmak için zemin bulacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında darlık ve sıkıntılar bu haftada devam ediyor. Salı günü kendi kazandığınız para alanındaki problemleri çözmek için değişik fırsatlar ve para kazanma kaynaklarını araştıracak ancak istediğiniz sonuca hemen ulaşamayacaksınız. Yurtdışı seyahatleri konusunda planlama yapacaksınız. Kredi anlaşması yapmak isteyebilir ancak sorun yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü gündelik işlerinizi yürütürken ani sürpriz beklenmedik öngörülemeyen olaylar karşısında yön değişikliğine gideceksiniz. Otorite figürlerinden kendinizi gerçekleştirmek için destek ve onay alacaksınız. Yurtdışı ticaret konusunda zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde merhametli ve affedici davranacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında yeni fırsatlar elde etmek için farklı yol ve yöntemler izleyebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Alacaklarınızı tahsil edebilir borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde karşınızdakine onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyeceksiniz. Cuma günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Cumartesi günü duygularınızı abartılı yaşayabilir abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Yabancılarla ilişkilerinizde istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Harekete geçmek, duruş sergilemek ve kendinizi ifade etmek için uygun zamanlar. Pazar günü kurban bayramı başlıyor. Paylaşmanın ve yardımlaşmanın önemini anlayacak sevdiklerimizle birlikte güzel zaman geçireceğiz. Bayram ziyaretlerine gidebilir ve misafir karşılayabiliriz. Ani sürpriz  gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz. Jüpiter düz hareketine geçiyor. Kendinizi, kişiliğinizi, karakterinizi, projelerinizi ve yeteneklerinizi anlatmak ve harekete geçmek bolluk ve bereket enerjisinden yararlanmak için uygun zamanlar.   Merkür de Aslan burcuna geçecek yurtdışı işlerinizde kendinizi cesur, direkt, spontane ve yönetsel olarak güzel ifade edeceksiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 5-11 Ağustos haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulmayı umacak ancak istediğinizi gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Başkalarının parasını yönetme konusunda olumlu gelişmeler elde edeceksiniz. Spiritüel konularda bilinçaltınızı aktif hale getirmeye yönelik eğitim alabilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş hissedebilirsiniz. Salı günü dış görünüşünüzü değiştirebilirsiniz. Kendinizi göstermek, duruş sergilemek için harekete geçebilirsiniz. İkili ilişkilerde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gideceksiniz. Otorite figürlerinden destek göreceksiniz. Yabancı kaynak ihtiyacınızı gidermek için yaptığınız çalışmalar tam da beklediğiniz gibi olmayacak. Perşembe günü sosyal medyada tasarımcı hayal gücünüz ve ilhamın etkisiyle güzel paylaşımlarda bulunacaksınız. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var farkında olmak önlem almakta yarar olacak. Ortaklık yapmak isterseniz uygun bir zaman dilimi. Sevgi aşk ve ilişkilerde duygularınızı coşkulu sıcak samimi bir şekilde partnerinize ileteceksiniz. Cuma günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım edeceksiniz. Cumartesi günü duygularınızı abartılı yaşayacak ve abartılı tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. Yabancı kaynak elde etmek için güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Eğitim alma yada verme konusunda beklentileriniz karşılanmayabilir. Pazar günü kurban bayramı başlıyor. Paylaşmanın ve yardımlaşmanın önemini anlayacak sevdiklerimizle birlikte güzel zaman geçireceğiz. Bayram ziyaretlerine gidebilir ve misafir karşılayabiliriz. Ani sürpriz  gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz. Jüpiter düz hareketine geçiyor. Kendi içinize dönerek içinize yolculuk yapabilirsiniz.  Merkür de Aslan burcuna geçecek miras paylaşımı konusunda aile bireylerinizle görüşmeler yapabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 5-11 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler etkileyecek bakalım; Pazartesi günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulmayı düşünecek ancak gerçekleştirmekte problem yaşayacaksınız. İkili ilişkilerde kişiliğinizi, tavrınızı ve tarzınızı ortaya koyacak sevdiğiniz kişiyle güzel zaman geçireceksiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde iletişiminizi arttıracak büyüme ve gelişme fırsatı elde edeceksiniz. Kendi içinizde bazı sorgulamalara gidebilirsiniz. Salı günü değişim ve dönüşüme direnç gösterebilirsiniz. Ortaklık kurmak için harekete geçebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde ani meydana gelen olaylar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. İkili ilişkilerde büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde bazı konularda partnerinizle aranızda anlaşmazlık olabilir. Bilinçaltınızı aktif hale getirmek için sistem ve disiplin kuracaksınız. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücünüzle ve ilhamın etkisiyle yeni projeler kazanç alanları oluşturacaksınız. Öğle saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var farkında olmak önlem almakta yarar olacak. Gündelik işlerinizi yaparken iletişiminizi güçlü hale getireceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevgi sözcüklerini güzel ve çokça kullanacaksınız. Cuma günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulmayı hedefleyeceksiniz. Cumartesi günü duygularınızı abartılı gösterecek ve abartılı tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. İkili ilişkilerde güzel zamanlar geçirecek mutlu olacaksınız. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde kafa karışıklığı ve dalgınlık sonucu yanlış karar alabilirsiniz.  Pazar günü kurban bayramı başlıyor. Paylaşmanın ve yardımlaşmanın önemini anlayacak sevdiklerimizle birlikte güzel zaman geçireceğiz. Bayram ziyaretlerine gidebilir ve misafir karşılayabiliriz. Ani sürpriz  gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz. Jüpiter düz hareketine geçiyor. Sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla birlikte güzel zaman geçirebilir dernek ve klüplerde çalışabilirsiniz.  Merkür de Aslan burcuna geçecek ikili ilişkilerde iletişiminizi olumlu olarak geliştirebilir sıcak, samimi, içten konuşmalar yapabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 5-11 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım etmek isteyecek ancak başarı sağlayamayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken tarzınızı, tavrınızı ve kişiliğinizi yansıtacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme fırsatları sağlayacaksınız. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Salı günü değişim ve dönüşüme direnç göstereceksiniz. Gündelik işlerinizi yaparken harekete geçmek duruş sergilemek isteyeceksiniz. Aşk ve ilişkilerde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü sosyal medya alanında ani sürpriz beklenmeyen olaylar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Otorite figürlerinden destek büyüme ve gelişme fırsatı göreceksiniz. Sizin için çalışan kişilerle olan iletişiminizde kişilik çatışması yaşayabilirsiniz. Sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Perşembe günü kişiliğinizi, yeteneklerinizi, hedeflerinizi ve projelerinizi ideallerinizi insanlara anlatabilir desteklerini alabilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Çocuklarınızla olan ilişkilerinizde spor ve sanat eşliğinde güzel zaman geçirebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde partnerinize güzel sözler söyleyebilirsiniz. Cuma günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek kendinizi şifalandıracaksınız. Cumartesi günü duygularınızı abartılı yaşayabilir ve abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımlarını yapabilir ve onlarla güzel zaman geçirebilirsiniz. Pazar günü kurban bayramı başlıyor. Paylaşmanın ve yardımlaşmanın önemini anlayacak sevdiklerimizle birlikte güzel zaman geçireceğiz. Bayram ziyaretlerine gidebilir ve misafir karşılayabiliriz. Ani sürpriz  gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir görmediğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz. Jüpiter düz hareketine geçiyor. İş hayatı ve kariyerinizde daha önce değerlendirmediğiniz fırsatları tekrar gözden geçirebilirsiniz.   Merkür de Aslan burcuna geçecek sizin için çalışan kişilerle iletişiminizde daha sıcak, samimi, spontane ve direkt bir tarz benimseyebilirsiniz.

By |2019-08-07T15:27:08+00:0007 Ağustos , 2019|Burç Yorumları, Haftalık Burç Yorumları|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin