9-15 EYLÜL HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMU

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 9-15 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken toplantı sözleşme ve anlaşma yapmak için fırsat elde edebilirsiniz. Değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Fikir ve düşüncelerinizi açıklarken farklı yollar ve yöntemler belirleyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve temel oluşturmak için harekete geçeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde duygunuzu karşı tarafa aktaracak sevilip seveceksiniz. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış olan kişilere yardım ederek kendinizi de şifalandıracaksınız. Affedici ve merhametli davranmak isteyecek ancak bunu gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü yabancılarla ilişkilerinizde ve yurtdışı işlerinizde büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Perşembe günü gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle olan ilişkilerinizde istediğiniz verimi elde edemeyebilirsiniz. Cuma günü ani sürpriz güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde projeler üretebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle bir bütün haline gelecek ve çok iyi anlaşacaksınız. Otorite figürlerinden destek görecek iş hayatınızda gerekli değişimleri yapacaksınız. Sizin için çalışan kişilerle ilgili harekete geçmek isteyecek ancak içsel olarak buna hazır olmadığınızı düşüneceksiniz. Maneviyat, empati ve uhrevi olarak kendinizi başkalarına yardım ederek mutlu edeceksiniz. Dua, meditasyon ve enerji çalışmaları için güzel zamanlar. Cumartesi günü sabah saat 06:32’de ay balık burcunun 20.derecesinde güneş başak burcunun 20.derecesinde dolunay meydana gelecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür olur ve ortaya çıkar. Sizin 6-12 aksınızda meydana gelecek bu dolunay sağlık ile ilgili konularda rahatsızlıklar için hastaneye gitmenize yol açabilir. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle olan ilişkilerinizde hayal kırıklığına ve çeşitli olumsuz şartları gösterebilir. Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, eğitim, konuşma ve yazma, elektrikli ve elektronik aletler, seyahatler Merkür’ün kontrolündedir. Merkür terazi burcuna geçecek ve sizin yedinci evinize gelecek. İkili ilişkilerde daha kontrollü diplomatik ve barışçıl tarzda yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Venüs sevgi, aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma, kullanma ve harcama biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal aktiviteler Venüs’le ilgilidir. Venüs yönettiği terazi burcuna geçiyor ikili ilişkilerinizde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Sevmek ve sevilmek bu dönemde sizi daha çok mutlu edecek. Pazar günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 9-15 Eylül haftası astrolojik olarak sizleri neler etkileyecek bakalım; pazartesi günü sevgi aşk ve ilişkilerde iletişiminizi ayrıntıcı titiz ve mükemmeliyetçi bir şekilde yürütebilirsiniz. Değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi değişik yöntemler izleyerek ulaştırabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili sistem kurma ve disipline etme faaliyetleri için harekete geçeceksiniz. Çocuklarınızla ilişkilerinizde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Salı günü duygusal olarak  yaralanmış kişilere yardım ederek kendinizi şifalandıracaksınız. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik gelişmeler karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü başkasının parasını yönetme konusunda fırsatlar elde edeceksiniz. Perşembe günü borç ve alacak dengesi ile uğraşmanız gerekebilir. Cuma günü ani sürpriz güzel gelişmelerle karşılaşacaksınız. Yurt dışı seyahatlere çıkabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirebilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili değişim ve dönüşüm için otorite figürlerinden destek göreceksiniz. Sportif faaliyetlerde bulunmak için harekete geçmek isteyecek ancak bunu içselleştiremeyeceksiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde affedici ve merhametli davranacaksınız. Cumartesi günü sabah saat 06:32’de ay balık burcunun 20.derecesinde güneş başak burcunun 20.derecesinde dolunay meydana gelecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür olur ve ortaya çıkar. Sizin 5-11 aksınızda meydana gelecek dolunay arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bazı olayların ortaya çıkmasına hayal kırıklığına ve sevginizin karşılık görememesine yol açabilir. Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, eğitim, konuşma ve yazma, elektrikli ve elektronik aletler, seyahatler merkür’ün kontrolündedir. Merkür terazi burcuna geçecek sizin gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle olan ilişkilerinizde iletişiminizi diplomatik kibar ve barışçıl biçimde yürütmenize yol açacak. Venüs sevgi, aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma, kullanma ve harcama biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal aktiviteler Venüs’le ilgilidir. Venüs yönettiği terazi burcuna geçiyor. Sizin iş yaparken çevrenizde güzellikler ve etrafınızı güzel objeler eşyalarla doldurmanıza yol açacak. Pazar günü duygusal olarak yardıma ihtiyacı olanlara yardım edeceksiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 9-15 Eylül haftası astrolojik olarak sizleri neler etkileyecek bakalım; Pazartesi günü aile bireylerinizle olan iletişiminizde titiz mükemmeliyetçi ve ayrıntıcı davranacaksınız. Başkasının parasını yönetme konusunda değişim ve dönüşümü uygulayacaksınız. Aile bireylerinizin parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Mali disiplininizi oluşturmak için harekete geçeceksiniz. Evinizi ve yaşadığınız yeri güzelleştirmek için çalışacaksınız. Salı günü duygusal ve fiziksel olarak yara almış kişilere yardım ederek kendinizi şifalandıracaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde otorite figürlerinden beklediğiniz desteği göremeyecek ve hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gideceksiniz. Çarşamba günü ikili ilişkilerde büyüme ve gelişme bolluk ve bereket enerjisi elde edeceksiniz. Perşembe günü ortaklıklarla ilgili olarak harekete geçmek yeni ortaklık faaliyetinde bulunmak isteyecek ancak isteğinizi gerçekleştirirken çeşitli zorluklarla karşılaşacaksınız. Cuma günü ani sürpriz gelişmeler karşısında şaşıracaksınız. Alacaklarınızı tahsil edecek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Aile bireylerinizle olan iletişiminizde güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Borçlarınızı yapılandırırken aile büyüklerinizin desteğini alacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde ideallerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Cumartesi günü sabah saat 06:32’de ay balık burcunun 20.derecesinde güneş başak burcunun 20.derecesinde dolunay meydana gelecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür olur ve ortaya çıkar. Sizin 4-10 aksınızda meydana gelecek dolunay aile bireyleriyle olan ilişkilerinizde bazı olayların ortaya çıkmasına hayal kırıklığına ve sevginizin karşılık görememesine yol açabilir. Aile hayatı ile iş hayatı dengesini kurmak önemli hale gelebilir. Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, eğitim, konuşma ve yazma, elektrikli ve elektronik aletler, seyahatler Merkür’ün kontrolündedir. Merkür terazi burcuna geçecek sizin çocuklarla olan ilişkilerinizi yürütürken iletişiminizi diplomatik kibar ve barışçıl biçimde yürütmenize yol açacak. Venüs sevgi, aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma, kullanma ve harcama biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal aktiviteler Venüs’le ilgilidir. Venüs yönettiği terazi burcuna geçiyor. Sizin aşk, sevgi ve ilişkiler konusunda ilişkinizi doyasıya yaşamanıza neden olacak. Pazar günü duygusal olarak yaralarınızı hatırlayacak ve başka insanlara da yardım ederek kendinizi ve onları şifalandıracaksınız.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 9-15 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü iletişiminizde ve sosyal medya kullanımınızda etkin ve güçlü olarak fikirlerinizi ileteceksiniz. İkili ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü uygulayacaksınız. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi farklı yollar ve yöntemler kullanarak muhataplarına ileteceksiniz. İkili ilişkilerinizde sistem ve disiplin kurmak için harekete geçeceksiniz. Yakın çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Salı günü duygusal ve fiziksel olarak yara almış kişilere yardım ederek şifalanmasına yol açacaksınız. Yurt dışı işlerinizle ilgili otorite figürlerinden destek göremediğiniz için hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Arkadaşlarınızla ilgili yaşayacağınız ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü gündelik işlerinizin yoğunluğundan bahsedebilirsiniz. Perşembe günü gündelik işlerinizle ilgili harekete geçerken zorlanacaksınız. Cuma günü ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle mutlu olabilirsiniz. Ortaklıklarla ilgili yeni bir ortaklık kurmak için harekete geçebilirsiniz. Eğitim verme konusunda güzel gelişmelerle karşılaşacaksınız. İkili ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü gerçekleştireceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücünüz ve ilhamın etkisiyle yeni projeler üreteceksiniz. Cumartesi günü  sabah saat 06:32’de ay balık burcunun 20.derecesinde güneş başak burcunun 20.derecesinde dolunay meydana gelecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür olur ve ortaya çıkar. Sizin 3-9 aksınızda meydana gelecek dolunay iletişim ve eğitim verme konularında daha önceki başvuruların sonucunu almanıza neden olabilir. Yurtdışında mı çalışmalarımı yürütsem? Ya da yurt içinde mi çalışsam konusunda karar vermeniz gerekebilir. Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, eğitim, konuşma ve yazma, elektrikli ve elektronik aletler, seyahatler Merkür’ün kontrolündedir. Merkür terazi burcuna geçecek sizin aile bireylerinizle  ilişkilerinizi yürütürken  iletişiminizi diplomatik kibar ve barışçıl biçimde yürütmenize yol açacak. Venüs sevgi, aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma, kullanma ve harcama biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal aktiviteler Venüs’le ilgilidir. Venüs yönettiği terazi burcuna geçiyor. Sizin evinizle ve yaşadığınız yerde güzellikler görmeniz için bazı objeler satın almanıza etrafınızı güzelleştirmenize para harcamanıza yol açacak. Pazar günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 9-15 Eylül haftası astrolojik olarak sizleri neler etkileyecek bakalım; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında toplantı anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Sizin için çalışan kişilerle olan ilişkilerinizde değişim ve dönüşüm uygulayarak istediğiniz sistemi oturtacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında farklı iş kollarındaki firmalarla  görüşmeler yapabilirsiniz. Güzellik sektöründen de para kazanabilirsiniz. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek sözleşme ve anlaşma imzalayabilirsiniz. Borç ya da kredi almak için otorite sahibi kişilerden destek almayı ummuşsunuz ancak beklediğinizi bulamayacak hayal kırıklığına uğrayacaksınız. İş hayatı ve kariyerinizde ani sürpriz beklenmedik gelişmeler karşısında yön değişikliğine gideceksiniz. Çarşamba günü sevgi aşk ve ilişkilerde büyüme ve gelişme sağlayabilirsiniz. Perşembe günü hobilerinizi mesleğe çevirmek ve daha fazla gelir elde etmek için çalışacak ancak beklediğinizi bulamayacaksınız. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizde ideallerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken sistem ve disiplin kuracaksınız. Kendi kazandığınız para alanında yeni müşteriler elde edeceksiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizde zorlandığınızı düşüneceksiniz. Gündelik işlerinizi yaparken değişim ve dönüşüm için otorite figürlerinden destek göreceksiniz. Kendi paranızı kazanmak ve kullanmak ile başkasının parasını yönetmek kullanmak konularında gelgit yaşayacaksınız. Kredi,borç, alacak gibi konularda tasarımcı hayal gücünüzden ve ilhamdan yararlanarak çözüm üreteceksiniz. Cumartesi günü sabah saat 06:32’de ay balık burcunun 20.derecesinde güneş başak burcunun 20.derecesinde dolunay meydana gelecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür olur ve ortaya çıkar. Sizin 2-8 aksınızda meydana gelecek dolunay kredi, borç, alacak, başkasının parasını yönetme konularında beklentilerinizin karşılanmaması ve hayal kırıklığına uğramanıza neden olabilir. Kendi kazandığınız para alanında daha fazla çaba göstererek gelirinizi arttırabilirsiniz. Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, eğitim, konuşma ve yazma, elektrikli ve elektronik aletler, seyahatler Merkür’ün kontrolündedir. Merkür terazi burcuna geçecek sizin iletişim, eğitim, yakın çevre gezileri, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde iletişiminizin diplomatik kibar ve barışçıl olmanıza neden olacak. Venüs sevgi, aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma, kullanma ve harcama biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal aktiviteler Venüs’le ilgilidir. Venüs yönettiği terazi burcuna geçiyor. Yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Pazar günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 9-15 Eylül haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü kişiliğinizi, karakterinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi anlatmak için titiz ayrıntıcı ve mükemmeliyetçi davranacaksınız. Spekülatif kazançlar alanında değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizde farklı yöntemler kullanacaksınız. Projelerinizi hayata geçirme için harekete geçeceksiniz. Fiziksel görüntünüzle ilgili değişiklik yapacaksınız. Salı günü fiziksel ve duygusal yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. İkili ilişkilerde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü gayrimenkul alımı ve satımı konularında şans elde edebilirsiniz. Perşembe günü projeleriniz için hareket etmek isteyecek ancak büyüme ve gelişme fırsatı elde etmeniz zor olacak. Cuma günü yurt dışı seyahatine çıkabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için sistem ve disiplin kuracaksınız. İletişiminizi geliştirip güzelleştireceksiniz. Değişim ve dönüşüm için otorite figürlerinden destek göreceksiniz. Harekete geçmek isteyecek ancak duygusal olarak kendinizi hazır hissetmeyeceksiniz. İkili ilişkilerde romantik zamanlar geçireceksiniz. Cumartesi günü sabah saat 06:32’de ay balık burcunun 20.derecesinde güneş başak burcunun 20.derecesinde dolunay meydana gelecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür olur ve ortaya çıkar. Sizin 1-7 aksınızda meydana gelecek. Ben sen ekseni dediğimiz bu eksende ikili ilişkilerde duygular yeterli gelmeyebilir karşılıklı sevgi oluşmayabilir ve kendinizi yeterince sevilmediğinizi düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, eğitim, konuşma ve yazma, elektrikli ve elektronik aletler, seyahatler Merkür’ün kontrolündedir. Merkür terazi burcuna geçecek sizin kendi kazandığınız para alanında ticaretten kazanç elde etmenize neden olabilir.  Venüs sevgi, aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma, kullanma ve harcama biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal aktiviteler Venüs’le ilgilidir. Venüs yönettiği terazi burcuna geçiyor. Güzellik ve estetik alanına yatırım yaparak para kazanabilirsiniz. Pazar günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 9-15 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü arkanızdan dedikodunuzun yapıldığını duyabilirsiniz. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Emlak satın alma ve yer değiştirme konusunda harekete geçmek isteyeceksiniz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilir ya da yeterince sevgi gösteremeyebilirsiniz sizde yeterince sevilmediğinizi düşünebilirsiniz. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Sizin için çalışan kişilerle olan ilişkilerinizde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kredi, borç, alacak konularında ani sürpriz olaylar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü sosyal medya alanında güzel paylaşımlarda bulunacaksınız. Perşembe günü eğitim verme konusunda harekete geçmek isteyecek ve bunu gerçekleştirmeniz zor gözüküyor. Cuma günü başkalarının parasını yönetme konusunda ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşıp şaşırabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde iletişiminizi güzel yöntemler kullanarak yapacaksınız. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü sağlamak için otorite figürlerinden destek göreceksiniz. Perde arkasından harekete geçmek isteyecek ancak duygusal olarak buna kendinizi hazır hissetmeyeceksiniz. Gündelik işlerinizi yaparken tasarımcı hayal gücünüzden ve ilhamdan yararlanacaksınız. Cumartesi günü sabah saat 06:32’de ay balık burcunun 20.derecesinde güneş başak burcunun 20.derecesinde dolunay meydana gelecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür olur ve ortaya çıkar. Sizin 12-6 ekseninizde meydana gelecek. Sağlıkla ilgili daha önce problem yaşadığınız konularda yeni kontroller yaptırmanız gerekebilir. Arkanızdan dönen olayları öğrenebilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, eğitim, konuşma ve yazma, elektrikli ve elektronik aletler, seyahatler Merkür’ün kontrolündedir. Merkür terazi burcuna geçecek kişiliğinizi, karakterinizi, projelerinizi, yeteneklerinizi ve hedeflerinizi insanlara anlatmanız diplomatik barışçıl ve sevgi dilini kullanmanız mümkün olacak.  Venüs sevgi, aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma, kullanma ve harcama biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal aktiviteler Venüs’le ilgilidir. Venüs yönettiği terazi burcuna geçiyor. Güzellik ve estetik konusunda dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Pazar günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 9-15 Eylül haftası astrolojik olarak sizleri nasıl etkileyecek bakalım; Pazartesi günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde olan iletişiminizde diplomatik barışçıl tavırlar sergileyeceksiniz. İletişimde değişim ve dönüşümü kullanarak farklı yöntemler belirleyeceksiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde harekete geçerek sosyal sorumluluk projelerinde görev almak isteyeceksiniz. Arkadaş çevrenizden bir kişi ile flört edebilirsiniz. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirmek isterken hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşıp yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında bolluk ve bereket yeni gelir kaynakları elde edeceksiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde birlikte hareket ederek yeni gelir kaynakları oluşturmak isterken zorlanacaksınız. Cuma günü ikili ilişkilerde ani sürpriz güzel olaylarla karşılaşacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte güzel zamanlar geçirebilir iletişiminizi geliştirebilirsiniz. Sosyal medya alanında yaptığınız paylaşımlarda otorite figürlerinden destek göreceksiniz. Dernek ve klüplere üye olmak isteyecek ancak duygusal olarak bunu gerçekleştiremeyeceksiniz. Çocuklarınızla olan ilişkilerinizde affedici  ve merhametli davranışlar sergileyeceksiniz. Cumartesi günü sabah saat 06:32’de ay balık burcunun 20.derecesinde güneş başak burcunun 20.derecesinde dolunay meydana gelecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür olur ve ortaya çıkar. Sizin 11-5 ekseninizde meydana gelecek. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde her şeyin mükemmel olması için çalışmamak akışta kalmak ve bazı şeyleri bırakmak gerekebilir. Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, eğitim, konuşma ve yazma, elektrikli ve elektronik aletler, seyahatler Merkür’ün kontrolündedir. Merkür terazi burcuna geçecek. İletişiminizi daha arka plandan yürüteceksiniz. Bilinçaltınızı aktif hale getirebilirsiniz.   Venüs sevgi, aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma, kullanma ve harcama biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal aktiviteler Venüs’le ilgilidir. Venüs yönettiği terazi burcuna geçiyor. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Sevginizi gösteremeyebilir ya da sevildiğinizi hissetmeyebilirsiniz.  Pazar günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 9-15 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü iş hayatı ve kariyerinizde yeni müşteriler bulma, toplantı yapma sözleşme ve anlaşma imzalama konusunda ilerleme kaydedeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları arayacak ve yeni müşteriler bulmak isteyeceksiniz. Mali disiplininizi borç alacak dengesini sağlamak isteyecek bu konuda sistem ve disiplin sağlamak için harekete geçeceksiniz. İş hayatınızda güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek kendinizi şifalandıracaksınız. Aile bireylerinizle olan iletişiminizde affedici ve merhametli davranmak isteyecek ancak bunu gerçekleştirmeniz zor olacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gideceksiniz. Çarşamba günü kişiliğiniz, karakteriniz, hedefleriniz, yetenekleriniz ve projelerinizi insanlara anlatacak ve gelişme kaydedeceksiniz. Perşembe günü fiziksel görünümünüzle ilgili değişiklik yapmak isteyecek ancak beğenmeyebilirsiniz. Cuma günü çocuklarınızla olan ilişkilerinizde ani sürpriz güzel değişiklikler hoşunuza gidecek. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde iletişim ve güzellik sektörlerinde birlikte iş yapabilirsiniz. Mali disiplininizi oluştururken otorite figürlerinden destek göreceksiniz. İş hayatınızda harekete geçmek isteyecek ancak duygusal olarak buna hazır olmayacaksınız. Tasarımcı hayal gücünüzden aile bireyleri ile olan ilişkilerinizi iyileştirmek ve geliştirmek için yararlanacaksınız. Cumartesi günü sabah saat 06:32’de ay balık burcunun 20.derecesinde güneş başak burcunun 20.derecesinde dolunay meydana gelecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür olur ve ortaya çıkar. Sizin 10-4 ekseninizde meydana gelecek. İş hayatınızın ve kariyerinizin mükemmel ve her şeyin çok güzel olmasını isteyecek bu konuda çalışırken aile hayatınızı ihmal edebilir ve vazgeçebilirsiniz. Aile hayatınızla iş hayatınız arasında denge kurmak herkes için yararlı olacak. Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, eğitim, konuşma ve yazma, elektrikli ve elektronik aletler, seyahatler Merkür’ün kontrolündedir. Merkür terazi burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde diplomatik barışçıl ve sevgi dolu olacaksınız.    Venüs sevgi, aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma, kullanma ve harcama biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal aktiviteler Venüs’le ilgilidir. Venüs yönettiği terazi burcuna geçiyor. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde partilerde eğlenebilirsiniz. A-rkadaş çevrenizden bir kişi ile flört edebilirsiniz.  Pazar günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 9-15 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü yurtdışı işlerinizle ilgili toplantı sözleşme ve anlaşma imzalayabilirsiniz. Kişiliğinizi, karakterinizi, hedeflerinizi, projelerinizi ve yeteneklerinizi insanlara anlatırken değişik yol ve yöntemler izleyebilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi güçlendireceksiniz. Yabancılarla ilişkilerinizde harekete geçeceksiniz. Yurt dışında seyahate çıkabilir güzel zaman geçirebilirsiniz. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Sosyal medya alanında yanlış anlaşılmalara, aldanmalara ve aldatmalara açık bir durum oluşabilir. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü bilinçaltınızı aktif hale getirmek için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Perşembe günü yurt dışında eğitim almak dil öğrenmek için harekete geçmek isteyecek ancak gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Cuma günü çocuklarınızla olan iletişiminize ani sürpriz güzel olaylarla karşılaşabilirsiniz Sağlığınızı korumak için dikkatli davranmaktasınız. Yurt dışında tanıştığınız birisi ile güzel iletişim kurabilir ve flört edebilirsiniz. Değişim ve dönüşüm için otorite figürlerinden destek göreceksiniz. Çalışmalarınızı yurt için de mi yürütmek yoksa yurt dışında mı sürdürmek konusunda gelgit yaşayacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde affedici ve merhametli davranacaksınız. Cumartesi günü sabah saat 06:32’de ay balık burcunun 20.derecesinde güneş başak burcunun 20.derecesinde dolunay meydana gelecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür olur ve ortaya çıkar. Sizin 9-3 ekseninizde meydana gelecek. Yurt dışı işleriniz yabancılarla olan iletişiminizde her şeyin mükemmel, düzenli ve kusursuz olmasını isteyeceksiniz. Diğer yandan iletişimde bazı hayal kırıklıkları ve sevgi eksiklikleri yaşayabilirsiniz.  Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, eğitim, konuşma ve yazma, elektrikli ve elektronik aletler, seyahatler Merkür’ün kontrolündedir. Merkür terazi burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni müşteriler bulma toplantı düzenleme sözleşme ve anlaşma yapma konusunda harekete geçebilirsiniz.     Venüs sevgi, aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma, kullanma ve harcama biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal aktiviteler Venüs’le ilgilidir. Venüs yönettiği terazi burcuna geçiyor. İş hayatında güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Güzellik ve estetik sektöründe çalışabilirsiniz. İş hayatından tanıdığınız bir kişi ile flört etmeye başlayabilirsiniz.  Pazar günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 9-15 Eylül haftası astrolojik olarak sizleri neler etkileyecek bakalım; Pazartesi günü başkalarının parasını yönetirken toplantı sözleşme ve anlaşma imzalayabilirsiniz. Bilinçaltınızı değiştirip dönüştüreceksiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi değişik yol ve yöntemlerle anlatacaksınız. Kredi, borç, alacak dengesini oluşturmak için harekete geçeceksiniz. Spiritüel konularda çalışma yapabilirsiniz. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında otorite figürlerinden beklediğiniz desteği alamadığınız için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik gelişmeler sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde büyüme ve gelişme sağlayacaksınız. Perşembe günü kredi almak için başvurduğunuzda şartlar istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Cuma günü eviniz ve yaşam alanınızda değişiklik yapabilirsiniz. Mali disiplininizi sağlamak için güzel çalışmalarda bulunabilirsiniz. Otorite figürlerinden değişim ve dönüşüm için destek göreceksiniz. Alacaklarınızı tahsil etmek için harekete geçecek ancak bunu halledemeyebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni para kazanma kaynakları ve müşteriler elde edeceksiniz. Cumartesi günü sabah saat 06:32’de ay balık burcunun 20.derecesinde güneş başak burcunun 20.derecesinde dolunay meydana gelecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür olur ve ortaya çıkar. Sizin 8-2 ekseninizde meydana gelecek. Kredi almak borçlarınızı ödemek ve alacaklarınızı tahsil etmek gibi konularda kusursuz çalışmalar yapmak isteyeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında hayal kırıklığı beklentilerin karşılanmaması sizi üzebilir.  Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, eğitim, konuşma ve yazma, elektrikli ve elektronik aletler, seyahatler Merkür’ün kontrolündedir. Merkür terazi burcuna geçecek. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerde ticaret yapmak iletişim geliştirmek dil öğrenmek ya da seyahat etmek için yurt dışına çıkmak sizi mutlu edecek.     Venüs sevgi, aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma, kullanma ve harcama biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal aktiviteler Venüs’le ilgilidir. Venüs yönettiği terazi burcuna geçiyor. Yurt dışında seyahat edebilir ve güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Pazar günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 9-15 Eylül haftası astrolojik olarak sizleri neler etkileyecek bakalım; Pazartesi günü ikili ilişkilerde partnerinizle anlaşma ve uyum sağlayacaksınız. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde değişim ve dönüşüm sağlayacaksınız. Arkadaşlarınızla ortaklık kurmak için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Partnerinizle güzel zaman geçirebilirsiniz. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi anlatırken otorite figürlerinden destek görmek isteyecek ancak gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Kardeşler, kuzenler v e yakın akrabalarla ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatı ve kariyerinizde büyüme ve gelişme fırsatı elde edeceksiniz. Perşembe günü iş hayatınızda harekete geçerken ortaklık kurmak isteyebilir ancak istediğinizi hemen elde etmeniz mümkün görünmüyor. Cuma günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Ortaklıklarınızda anlaşma ve sözleşme imzalayabilir güzel projeler üretebilirsiniz. Arkadaşlarınızla değişim ve dönüşüm sağlarken otorite figürlerinden destek göreceksiniz. Affedici ve merhametli tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. Cumartesi günü sabah saat 06:32’de ay balık burcunun 20.derecesinde güneş başak burcunun 20.derecesinde dolunay meydana gelecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar görünür olur ve ortaya çıkar. Sizin 1-7 ekseninizde meydana gelecek. İkili ilişkilerde ilişkinizin mükemmel olmasını isteyebilirsiniz ancak gerçekte duygusal olarak hayal kırıklığına uğrayabilir ve yeterince sevgi görmediğinizi düşünüp bırakabilirsiniz. İkili ilişkilerde ilişkilerin test edilmesi ve yeterince duygu içermediğini düşündüğünüz ilişkilerin sona ermesi olabilir. Merkür iletişim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, eğitim, konuşma ve yazma, elektrikli ve elektronik aletler, seyahatler Merkür’ün kontrolündedir. Başkasının parasını yönetme kredi alma borçları ödeme ve alacakları tahsil etmek olasılık dahilinde.  Venüs sevgi, aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma, kullanma ve harcama biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal aktiviteler Venüs’le ilgilidir. Venüs yönettiği terazi burcuna geçiyor. Spiritüel konularla ilgilenebilir başkalarının parasını yönetme ya da eşinizin ailenizin parasını kullanma konusunda şans elde edebilirsiniz. Pazar günü duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız.

 

 

Siz de fikrinizi belirtin