1-7 Mart 2021 Haftalık Gezegen Hareketleri ve Mars İkizler Burcunda

1-7 MART HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, ortaklık, hak, hukuk, adalet, kibarlık ve nezaket arzusuyla ilintili olacağız. İlişkiler yoluyla hayatı deneyimleyeceğiz. Bu hafta Mars 4 Mart Perşembe günü İkizler burcuna geçecek. Hızlanacak ve hayata geçirmek istediğimiz işlerimizin ve projelerimizin sunumunu hazırlayacağız. Harekete geçmek, duruş sergilemek ve kendimizi göstermek için zihinsel olarak hazır hissedeceğiz. Entellektüel uyarıyla harekete geçmek için sabırsız tavır ve davranışlar geliştirebiliriz. Bu dönemde zihnimiz çok aktif olacak ve yeni fikirler ve projeler üreteceğiz. Mars İkizler transiti sizi hangi hayat alanlarından etkileyecek bu konuda ayrıntılı yazdım. Çarşamba günü kesinleşecek Venüs Mars arasındaki uyumlu açı hayattan aldığınız zevkler, estetik ve güzellik, sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, kendi öz değerimizin farkında olma ve yansıtma, sanat, konularında güzel hoş sürprizlerle karşılaşma olasılık dahilinde. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak;

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü eski yaraları hatırlayacak ve şifalandırmakta zorlanacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde devamlılık ve sadakat duyguları önem kazanacak karşı taraf sizden bu sözleri isteyebilir ya da ilişkinizi daha ileri boyuta taşıyıp taşımayacağınızı sorabilir. Hayatınızda gitmeniz gereken yön menzil hakkında olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizden elde edeceğiniz gelirler ve şanslar sizi oldukça mutlu edecek. Büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Salı gününden Çarşamba gününe geçişte ay akrep burcuna geçecek. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında ani gelir girişi ya da çıkışı ile karşılaşabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkiler konusunda ani sürpriz beklenmedik fırsatlar elde edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Perşembe günü Mars ikizler burcuna geçiyor. Sizin iletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış, pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde harekete geçecek, duruş sergilemek ve kendinizi göstermeniz mümkün olacak. Cuma günü ticari işler, finansal konular ve iletişim alanında fırsatlar şanslar ve büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken hayatınızda gitmeniz gereken yön menzilinizle ilgili kadersel olarak zorlayıcı etkiler altında olacaksınız. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sanal ortamlarda bir arada toplantı ya da konuşmalar yapabilirsiniz. Pazar günü kendi kazandığınız para alanında yatırım fırsatları üzerinde araştırma yapabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde yeni sözleşmeler ve anlaşmalar imzalayabilir ya da sistem ve disiplin kurmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Yeni bir iş koluna giriş yapabilir ya da yeni bir iş kolu hakkında araştırmalar yapabilirsiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme fırsatını elde edebilirsiniz. İletişim alanında olumlu kadersel gelişmeler etkisinde olacaksınız. Salı gününden Çarşamba gününe geçişte ay akrep burcuna geçecek. Çarşamba günü arkadaş çevrenizden bir kişi ile flört etmek isteyebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde sıkı çalışma yapmanız gerekebilir. Arkadaş çevrenizden yeni tanışabileceğiniz bir kişiyle güzel bir sevgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Perşembe günü Mars ikizler burcuna geçiyor. Sizin kendi kazandığınız para alanında zihinsel olarak harekete geçmek, farklı yatırım konularında bilgi almak, kendi öz değerinizi yansıtmak ve harcamalarınızı bu alanlara yapma olanağı sağlayacak. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projeleri üretebilirsiniz. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme fırsatları elde edebilirsiniz. Yeni sözleşme ve anlaşma imzalayabilirsiniz. Terfi edebilir ya da başka şirkete transfer olabilirsiniz. Finansal olarak olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal ortamınızda kişiliğinizi, tarzınızı ve yönetselliğinizi ortaya koymakta zorlanacaksınız. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü dış görünüşünüzü değiştirmek için fırsat elde edebilirsiniz. Yeni bir tarz benimseyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık, hukuksal konular alanınızda güzel etkiler alacaksınız. Süre gelen mahkemeniz varsa sonuçlanabilir. Eğitim ve yayıncılık konularında ilerleme kaydedebilirsiniz. Salı günü felsefe ve dini ilahi konularda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler konusunda olumlu kadersel etkiler altındasınız. Yurt dışında ticari işleri elektronik yöntemlerle yapabilir internet üzerinden işlerinizi yürütebilirsiniz. Salı gününden Çarşamba gününe geçişte ay akrep burcuna geçecek. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde terfi, promosyon veya transfer teklifleri alabilirsiniz. Bu ani gelişen olumlu durumları elde etmek için harekete geçmek ve çaba göstermek de gerekecek. Perşembe günü Mars burcunuza geçecek. Harekete geçmek, duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Mars 1.evinize geleceği için ateşli hastalıklara karşı dikkatli olmalısınız. Kazalara, dikkatsizliklere ve ani hareketlere karşı da önlem almakta yarar olacak. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalar yapabilir projeler üretebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle orijinal projeler ve fikirler üretebilirsiniz. Cuma gününe girişte ay yay burcuna geçecek. Süre gelen bir davanız varsa olumlu sonuç alabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde tanıdığınız bir kişiyle flört etmek isteyebilirsiniz. Kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyarken kadersel etkiler tarafından zorlanacaksınız. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde henüz istediğiniz noktaya gelmediğinizi düşünerek beklentilerinizin karşılanmadığı için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü uzun süre kapalı yerde kalmaktan sıkılacaksınız.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda yapılandırma yapabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler alanınızda harekete geçebilir yeni anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Salı günü ailenizden miras paylaşımı konusunda fırsat elde edebilirsiniz. Salı gününden Çarşamba gününe geçişte ay akrep burcuna geçecek. Çarşamba günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret pazarlama konularında olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte yurt dışı işler yapmak e-ticaret konularında harekete geçmek için çaba gösterebilirsiniz. Perşembe günü Mars ikizler burcuna geçiyor. Arkanızdan dönen işler, dedikodunuzun yapılması, uzun süre kapalı alanda kalma ve daha geriden harekete geçme zorluğu sizi sıkabilir. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etksiyle yurt dışı işlerinizi farklı mecralardan yürütmek isteyebilir projeler üretebilirsiniz. Cuma gününe girişte ay yay burcuna geçiyor. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ailenizin, eşinizin ya da varsa ortağınızın parasını kullanabilir ya da yönetebilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyarken kadersel etkilerin zorluğu sizi yoracak. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü arkadaşlar ve sosyal çevrenizde ani sürpriz güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili Aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde iletişim odaklı ve yapıcı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Salı günü ortaklık kurma konusunda büyüme ve gelişme fırsatı elde edebilirsiniz. Danışmanlık verme konusunda kadersel olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba gününe geçişte ay akrep burcuna geçecek. Çarşamba günü ortak gelirler ve ortak kazançlar konusunda paylaşma önem kazanacak. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda ani sürpriz olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Beklemediğiniz bir alacağınızı tahsil edebilir ya da toplu nafakalarınızı alabilir ya da kredi başvurunuz olumlu sonuçlanabilir. Perşembe günü Mars ikizler burcuna geçecek. Arkadaş çevreniz ve sosyalleşme konularında harekete geçmek duruş sergilemek kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Pandemi yasakları nedeniyle dışarıda buluşamadığınız arkadaşlarınızla yasakların gevşetilmesi nedeniyle görüşmek isteyebilirsiniz. Toplumsal yarar sağlamak için dernek ve klüplere üye olabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde yeni iş yapma biçimlerinin uygulanmasını isteyeceksiniz. Cuma gününe girişte ay yay burcuna geçiyor. İkili ilişkilerinizde ilişkinizi yasal boyuta taşımak isteyebilir evlilik, söz ya da nişan yapabilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken kadersel gelişmeler sizi olumsuz etkileyebilir. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü iş hayatınız ve kariyerinizde ani olumlu değişikliklerle karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınızla ya da sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde demokratik ve paylaşımcı yaklaşımlar sergileyeceksiniz. Sistem ve disiplin kuracaksınız. Sorumluluk ve yükümlülükleri tekrar iş arkadaşlarınıza hatırlatacaksınız. Salı günü iş yükünüzün fazla olduğunu düşünebilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili kadersel olumlu gelişmeler altında olacaksınız. Çarşamba gününe geçişte ay akrep burcuna geçecek. Çarşamba günü ikili ilişkilerde sevgi paylaşımı, kendinden çok partneri düşünme ve önemseme konuları gündeminizde olacak. Sevdiğiniz kişiyle ani sürpriz yakınlaşmalar hediye alma-verme durumunuz olabilir. Perşembe günü Mars İkizler burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde harekete geçeceksiniz. Yeni müşteriler bulma, yeni gelir kaynakları için yeni sektörlerle iletişime geçmeyi düşüneceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde istediğiniz konuma gelmek için entellektüel anlamda düşünecek ve farklı olanı uygulamak isteyeceksiniz. Cuma gününe girişte ay yay burcuna geçecek. Zihinsel bazlı hastalıklara yatkınlık gösterebilirsiniz. Duygusal olarak istediğinizin olmadığını düşünerek kendinizi hasta hissedebilirsiniz. Başak burçları kadar kendini dinleyen ve hastalık hastası olmayı seven başka bir burç yoktur. Bu konuda kendinize telkin edin. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü ortak kazançlar ve gelirler konusunda istediğiniz oranda gelir elde edemediğinizi düşünerek üzülebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda istediklerinizi gerçekleştireceksiniz. Salı günü spekülatif kazançlar konusunda şanslı olabilirsiniz. Hisse senedi, tahvil yada sanal para bitcoinden gelir elde edebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için büyütme kararı verebilirsiniz. Çarşamba gününe geçişte ay akrep burcuna geçecek. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Yoksa ani olarak kedi alabilirsiniz. Perşembe günü Mars İkizler burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim yayıncılık, dış ticaret alanında harekete geçmek için teknolojik yöntemleri kullanmak zorunda kalacaksınız. E-ticaret, toplantılarda internetle yapılan görüşmeleri tercih edeceksiniz. Ezoterik ve metafizik konularla ilgili araştırma yapabilir kitap alarak bu konuda bilginizi arttırabilirsiniz. Cuma gününe girişte ay yay burcuna geçecek. Sevdiğiniz kişiyle iletişiminizi geliştirip büyütebilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken kadersel gelişmeler konusunda zorlandığınızı hissedeceksiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkileri konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkiler yakın arkadaş ilişkilerinizde bazı konularda fikir birliğine varamadığınız için arkadaşınıza kırılabilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü aile bireylerinizle iletişiminizde olumlu etkiler altında olacaksınız. Salı günü gayrimenkul kiralama ya da alım satım işleri için fırsat elde edebilirsiniz. Çarşamba gününe geçişte ay akrep burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar, borsa ve şans oyunları, bitcoin dijital para konusunda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle ilişkilerinizi tekrar düzeltebilirsiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizi arttırmak için birbirinize yeterince zaman ayırabilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek meslek haline getirebilir ve gelir elde edebilirsiniz. Ailenizle ilgili almanız gereken sorumluluk ve yükümlülükler sizi zorlayabilir. Spekülatif kazanç alanınızdan borsa ve şans oyunları gibi fırsat elde edebilirsiniz. Sürpriz beklemediğiniz bir zamanda gelecek olan bu şans sizi şaşırtıp mutlu edebilir. Perşembe günü Mars ikizler burcuna geçecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler evinize gelecek olan Mars bu alanda iletişiminizin artmasına ve hızlanmanıza yol açacak. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras ,vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil edebilir ve borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üretebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizi değiştirip dönüştürebilirsiniz. Cuma gününe girişte ay yay burcuna geçecek. Evinizi ve yerleşim yerinizi tadilat, tamirat, düzenleme, yenileme çalışmalarında bulunabilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik gelişmeler karşısında şaşırabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü iletişim, eğitim ve sosyal medya konusunda daha aktif olarak yer almak isteyebilirsiniz. Salı günü eğitim vermek için teklif alabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları ve nakit akışı bulmak için zorlu çalışmalar yapabilirsiniz. Tanıtım, satış ve pazarlama konusunda doğuştan gelen yeteneğinizi kullanmak için fırsatlar elde edeceksiniz. Çarşamba gününe geçişte ay akrep burcuna geçecek. Çarşamba günü aile bireylerinizle iletişiminizde sevgi temelli paylaşımlarda bulunacaksınız. Atalarınızla ilgili daha önceden bilmediğiniz konularda bilgi öğrenebilirsiniz. Perşembe günü Mars ikizler burcuna geçecek. 23 Nisan’a kadar bu burçta seyredecek olan Mars, ikili ilişkiler, evlilik, danışmanlık ve ortaklık konularında hız kazanmanıza ve zihinsel faaliyetlerinizi arttırarak harekete geçmenize neden olacak. Cuma gününe girişte ay yay burcuna geçecek. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken kadersel gelişmelerle karşılaşıp zorlanabilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişiklerinde sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü sevgi aşk ve ilişkiler konusunda eski yaralarınızı hatırlayacaksınız. Sevdiğiniz kişilerden bu konuda destek alabilir ve konuşarak üzüntünüzü giderebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında sorumluluk ve yükümlülük alarak yeni gelir kaynakları ve nakit akışı sağlayacaksınız. Salı günü kendi öz değerinizin farkında olarak insanlara yansıtacaksınız. Kazandığınız paranın bir bölümünü biriktirerek geleceğiniz için yatırım yapacaksınız. Çarşamba gününe geçişte ay akrep burcuna geçecek. Yakın çevre gezilerine çıkmak için yasakların esnetilmesini bekleyeceksiniz. Sosyal medyada daha aktif olarak yer almak için web sitesi açabilir blog yazabilirsiniz. Perşembe günü Mars ikizler burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ve iş arkadaşlarınızla olan iletişiminizde hız ve verimlilik arttıracaksınız. Zihinsel kapasiteniz gelişerek büyüyecek orijinal ve farklı projeler ve fikirler üretebileceksiniz. Cuma gününe girişte ay yay burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında fırsatları değerlendirecek sözleşme ve anlaşma imzalayacaksınız. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken kadersel zorlu etkiler altında kalabilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde zorlanacaksınız. Pazar günü çocuklarınızla birlikte evde güzel zaman geçirebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çaba göstereceksiniz. Sorumluluk ve yükümlülük alarak gelir kaynaklarınızı arttırmak isteyebilirsiniz. Birden fazla iş alanında faaliyet göstermek isteyebilirsiniz. Salı günü uzun süre kapalı yerlerde çalışmaktan ve evde kalmaktan sıkıldığınızı belirtip dışarıda zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Kişiliğinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi, hedeflerinizi insanlara anlatmak için projeler hazırlayabilirsiniz. Çarşamba gününe geçişte ay akrep burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında gelirlerinizi arttıracaksınız. Kazandığınız paranın bir bölümünü akıllıca yatırım yapabilirsiniz. Perşembe günü Mars ikizler burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar alanınızda hareketlenmeler görülecek. Yeni bir flörte başlayabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Cuma gününe girişte ay yay burcuna geçecek. İletişiminizi geliştirmek büyütmek ve yaymak için daha fazla kişiye ulaşmak isteyeceksiniz. Sosyal medyada tv’de yer alarak reklam yapabilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol altına almalısınız. Pazar günü aile bireylerinizle birlikte güzel zaman geçirebilir özlem giderebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü kendi kazancınız ile başkalarının gelir ve kaynaklarını yönetmek ya da kullanmak konusunda arada kalmak hangi yöne gideceğinizi bilemediğinizi göreceksiniz. İletişiminizi daha geri plandan yürüteceksiniz. Uzun süre kapalı yerde çalışmak sizi yoracak ve açık havaya özlem duyacaksınız. Salı günü bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınmak isteyeceksiniz. Arkanızdan dedikodunuzun yapıldığını duyacaksınız. Gizli düşmanlarınızın yaptıkları ayyuka çıkacak. Çarşamba gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. Çarşamba günü dış görünüşünüzü değiştirmek farklı bir tarz benimsemek isteyeceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde aniden meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yakın çevrenizden destek görebilirsiniz. Perşembe günü Mars İkizler burcuna geçecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde harekete geçmek duruş sergilemek kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Gayrimenkul konusunda kiralama ya da satış yapmak için fırsat elde edeceksiniz. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde değişiklik söz konusu. Farklı arkadaş grupları ile görüşebilirsiniz. Birlikte sosyal sorumluluk projesi oluşturabilirsiniz. Cuma gününe girişte ay yay burcuna geçecek. Spiritüel konulara ilgi duyabilir bu konularda araştırmalara yapabilirsiniz. Eğitim almak için istek duyabilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı, tavrınızı yansıtırken kişisel refah ve mutluluğunuzu da arttırmak isteyeceksiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü yakın çevre gezilerine çıkmak isteyebilirsiniz. Yasaklar kapsamında sanal gezintiyi internet üzerinden yapabilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin