10-16 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları

10-16 AĞUSTOS HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Bu hafta gökyüzündeki gezegen hareketlerine bakacak olursak Uranüs 15 Ağustos’da geri hareketine başlıyor. 1 Ocak 2021’e kadar boğa burcundaki gerilemesini sürdürecek. Uranüs ani, sarsıcı beklenmedik olaylar, şok etkisi, özgürlük, depremler, elektrik, uyanma, farkındalık, uçak ve uzay sanayi, isyan, Uranüs’le ifade edilir. Bir gezegenin geri gitmesi demek aslında dünya merkezli bakış açısı ile gezegen hızı yavaşladığı için geri gidiyormuş gibi ifade edilir. Bu gezegenin temsil ettiği konularda ve hayat alanlarında durup düşünme ve neyi tekrar gözden geçirmemiz gerektiği konusunda bize bilgi verir. Uranüs’ün burçlarınıza göre geri gitmesinin etkisinden bahsedeceğim. Bu haftanın önemli açılarından birisi de Mars Plüton karesi 13 Ağustos Perşembe günü kesinleşecek. bildiğimiz üzere Mars yaklaşık altı ay boyunca yönettiği koç burcunda olacak dolayısıyla güçlü konumda ve vaatlerini yerine getirecek. Mars savaşlar, yangınlar, patlamalar, kavgalar, kendimizi savunma gücü, ameliyatlar, kesici ve delici aletler, sinir, öfke ve şiddet Mars’la ifade edilir. Plüton ise güç göstermek, kontrol altına almak, değişim ve dönüşüm, gizli ve yer altı işleri, Plüton’la ifade edilir. Bu dönemde kontrol dışı etkenlerin etkisiyle kendimizi öfkeli, sinirli ve patlamaya hazır bir halde bulabiliriz. Dünya Astrolojisinde de ülkeler arası şiddet, savaş, doğal afetler, depremler, yangınlar gibi olumsuz sonuçlarla karşılaşabiliriz. Haftanın gezegen hareketlerinin burçlarınıza olan etkisinden bahsedecek olursak;

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar Uranüs sizin kendi kazandığınız para alanından geri gitmeye başlayacak. Bu konuda ani para giriş ve çıkışları yaşayabilir. Bütçenizi dengede tutmakta zorlanabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü eviniz ve yerleşim yerinizde boya, badana, tadilat vs. Gibi güzelleştirmeler yapabilirsiniz. Eviniz için yeni eşyalar ve objeler satın alabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda beklenmedik konuşmalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Salı günü kendi kazandığınız para alanında ani para çıkışları yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizde kısıtlayıcı ve kırıcı konuşmalar yaparak onlarla ilişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni fırsatlar ve tekliflerle karşılaşacaksınız. Kadın Erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınmak için eğitim alabilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınızda değişim ve dönüşümü hayata geçirmek için daha önce ertelediğiniz sorumluluk ve yükümlülükleri yerine getirerek sistem ve disiplin kuracaksınız. Perşembe günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için gücünüzü farklı yollarla plütonik yollardan insanlar üzerine baskı kurarak istediklerinizi elde etmek için çalışacaksınız. Cuma günü aile bireylerinizle birlikte güzel zamanlar geçirebilir onların işlerini yaparak ilgilenebilirsiniz. Hayallerinizi ve ideallerinizi henüz tam olarak gerçekleştiremediğinizi düşüneceksiniz. Hayat görüşlerinizi insanlara anlatmak için konuşmalar yapabilirsiniz. Cumartesi günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Pazar günü kişiliğinizi, yönetselliğinizi ve liderliğinizi sergilemek için harekete geçeceksiniz. İş hayatınızda karşılaştığınız bazı teklif ve projelerin beklediğiniz kadar büyük bir fırsat olmadığının farkına varacaksınız. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar burcunuzda hareket eden Uranüs geri gitmeye başlayacak. Hayat görüşlerinizi ve hayata bakış açınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Uranüs’ün burcunuzdaki yedi yıllık serüveni zaten sizi değiştirmeye başladı. İnatçılık gibi olumsuz olan özelliklerinizi artık terk etmeye ve azaltmaya başlıyorsunuz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla iletişiminizi arttıracak birlikte güzel zaman geçireceksiniz. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda ev kiralamak yada satın almak isterken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Salı günü sağlığınızla ilgili kontrollerinizi yaptırmanız önemli olacak. Sosyal medya paylaşımlarında dikkatli olmalısınız yazdıklarınız yanlış anlaşılabilir. Yurt dışı işlerle ilgili yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada kullanmakta problem yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal yardım projelerinde görev alabilirsiniz. Çarşamba günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde iş yapma biçiminizi değiştirip dönüştürerek sistem ve disiplin kuracaksınız. Perşembe günü arkanızdan dönen işleri, dedikoduları ve gizli düşmanların yaptıklarını fark edip günlerini göstermek isteyeceksiniz. Cuma günü eğitim verme konusunda karar alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde  beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Fiziksel ve duygusal yara almış kişilere yardım ederek sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Cumartesi günü aile bireylerinizle birlikte zaman geçirerek ailenin ve birlikte olmanın önemini ve duygusunu yaşayacaksınız. Pazar günü yurt dışı seyahatlerle ilgili planlarınızda aksamalar olabilir. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üretecek ve bunları ticari işlerinizde kullanacaksınız. Kişiliğinizi, yönetselliğinizi ve liderlik gücünüzü göstermek için çalışacak ve üreteceksiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar Uranüs’ün geri hareketi sizi bilinç altınızda yer alan korkularınızı fark etmeniz ve bunlardan özgürleşmenize neden olacak. Korkularınızın nedenlerini araştırabilir ve bunlardan arınmak için eğitim alabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında güzel gelirler elde edeceksiniz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın akrabalarınızla olan iletişiminizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar nedeniyle sorunlar yaşayabilirsiniz. Salı günü uzun süre kapalı yerlerde yaptığınız çalışmalar nedeniyle açık havaya çıkıp özgürleşmek isteyeceksiniz. İmzalamayı düşündüğünüz sözleşme ve anlaşma ile ilgili ertelenme, gecikme ve iptal yaşayabilirsiniz. Eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde kullanmak üzere tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler ve fikirler üretebilirsiniz. Çarşamba günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Perşembe günü arkadaş çevrenizde ve gruplarınızda kendi dediklerinizin olmasında ısrar edebilir güç gösterisinde bulunabilir ve grubu ve arkadaşlarınızı kontrol altına almak isteyebilirsiniz. Cuma günü kendi öz değerinizi yansıtacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde bazı işlerin beklediğiniz gibi ya da idealize ettiğiniz kadar olmadığını görerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönlerinizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte dernek ve klüplere üye olabilir toplumsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Cumartesi günü kendi kazandığınız para alanında güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek sözlerinizle ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Pazar günü nakit sıkışıklığı yaşadığınız için aile bireylerinizden destek görmek isteyecek ancak bu beklentileriniz karşılanmayabilir. Kişiliğinizi, yönetselliğinizi ve liderliğinizi yakın çevrenizde göstereceksiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar Uranüs’ün geri hareketi arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ani farkındalık yaşamanıza neden olacak olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sosyal sorumluluk projelerinde görev almak için yardıma ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü dış görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında elde etmeyi beklediğiniz gelirlerle ilgili ani oluşan olaylar ve durumlar sonucunda beklentileriniz karşılanmayabilir. Salı günü arkadaş gruplarınızla birlikte zaman geçirebilir ve mutlu olabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ilişkinizi büyütüp geliştirebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkiler konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler ve yeni fikirler üreteceksiniz. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde eskiden yapmadığınız sorumluluk ve yükümlülükleri tekrar yerine getirerek ilişkinizi sağlamlaştırıp uzun ömürlü hale getireceksiniz. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde güç gösterileri kontrol arzusu ve dediğinizin yapılması için diretebilir ve problem yaşayabilirsiniz. Cuma günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için kişiliğinizi, karakterinizi, projelerinizi ve hedeflerinizi insanlara sunabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde cesaretle kendinizi göstermek için harekete geçecek ve duruş sergileyeceksiniz. Cumartesi günü sağlık kontrollerinizi yaptırmanız sizin için önemli olacak. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Pazar günü ortaklık kurma konusunda araştırmalarda bulunacaksınız. Kişiliğinizi, yönetselliğinizi ve liderlik gücünüzü gelir kaynaklarınızı arttırmak için kullanacaksınız. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi sinirli, öfkeli ve agresif ifade edebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar Uranüs’ün geri hareketi iş hayatınız ve kariyerinizde ani yaşayacağınız olaylar sonucunda işten ayrılabilirsiniz ya da görev yeriniz değişebilir. Sektör değiştirebilir ya da kendi işinizi kurmak isteyebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye sevginizi gösteremediğiniz platonik duygular besleyebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluğunuzu arttırmak için iletişim yöntemlerinizi geliştirebilirsiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde orjinal sıradışı benzersiz fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirebilir ve sonuçtan memnun kalmayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ilişkinizi büyütüp geliştirebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödeyeceksiniz. Çarşamba günü hizmet sektöründeki çalışmalarınızı geliştirmek için sistem ve disiplin kuracaksınız. Perşembe günü yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerinizde salgın hastalık nedeniyle yavaşlayan işlerinizi harekete geçirmek için güç uygulamak şartları zorlamak ve yeni yöntemler bulmak isteyeceksiniz. Cuma günü spiritüel konularda eğitim almak bu konuda kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Aileniz, eşiniz ve ortağınızın parasını yönetme ve kullanma konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Pazar günü evcil hayvanlarınızın bakımı ile ilgilenebilir ve onları gezdirebilirsiniz. Kişiliğinizi, yönetselliğinizi ve liderliğinizi yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkiler alanında göstermek için harekete geçeceksiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem olmakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar Uranüs’ün geri hareketi yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında ani meydana gelecek olaylar ve durumlarla bu konuları tekrar gözden geçirmenize ve içe dönmenize neden olacak. Yurt dışında gerçekleştireceğiniz işlerinizi e-ticaret yoluyla yapmayı deneyebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü arkadaşlarınızla sosyalleşebilir birlikte güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Arkanızdan dönen işleri, dedikodunuzu ve gizli düşmanlarınızın yaptıkları ani olarak ortaya çıkabilir. Salı günü sevdiğiniz kişiye duygularınızı açıklayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilir merhametli affedici tavırlar sergileyebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada kullanmak için zorlanacaksınız. Çarşamba günü hobilerinizi meslek haline getirmek için sistem ve disiplin kuracak hayatınızı değiştirip dönüştüreceksiniz. Perşembe günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusunda değişiklik yapmak bütçenizde yabancı kaynak oranını azaltarak öz kaynaklardan yararlanmak için çalışacak ve kendinizi göstereceksiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alarak yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edecek dernek ve klüplere üye olarak toplum yararına faaliyetlerde bulunacaksınız. Ortaklık kurma konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde denge ve uyum sağlayacaksınız. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizden elde edeceğiniz şanslarla gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Pazar günü spekülatif kazançlar konusunda borsa şans oyunları gibi risk alabilir ve zarar görebilirsiniz. Hayatın tadını çıkarmak için hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Spor, müzik çocuklarınızla zaman geçirmek için harekete geçebilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar Uranüs’ün geri hareketi sizi başkasının parasını yönetme ve kullanma, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusundan etkileyecek. Daha önce ödemeyi unuttuğunuz bir borcunuz ortaya çıkabilir. Kredi başvurunuz olumsuz cevap alabilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde aile işinde çalışabilirsiniz. Aile ile birlikte ortak harekete geçerek yeni bir iş kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde meydana gelecek ani olaylar ve durumlar sonucunda kendi kararlarınızın uygulanması konusunda ısrarcı davranabilirsiniz. Salı günü eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetecek ve kullanacaksınız. Arkadaş gruplarınızda bazı konularda anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Ev ve yerleşim yerinizi değiştirmek için kiralama ya da satın almak konusunda çalışmalarda bulunabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. İnsanlara hizmet ederken tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle farklı yol ve yöntemler izleyebilirsiniz. Çarşamba günü eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik ve tadilat vb. Gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde kendi dediğinizin olması için baskıcı ve kontrolcü bir tutum takınabilirsiniz. Güç gösterisinde bulunabilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla birlikte yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım etmek için sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde denge ve uyumu yakalayacaksınız. Ortaklık kurmak için araştırma yapabilir ve şartları uygun bulmanız halinde hayata geçirebilirsiniz. Cumartesi günü ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda ailenizden yada eşinizden sürpriz maddi destek görebilirsiniz. Pazar günü aile bireylerinizle iletişiminizde eski konuların gündeme gelmesi ile anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif hissedebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onları gezdirerek enerjinizi boşaltabilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar Uranüs’ün geri hareketi ikili ilişkiler ve evlilik alanınızda ani farkındalık yaşayacağınız olaylar ve durumlarla karşılaşacağınızı ve evlilik ve ilişkinizi değerlendirerek kendinizde sorgulamalara gireceksiniz. Haftanın günlere göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü eğitim ve yayıncılık konularında aile ve aile ilişkilerinden söz eden bir kitap yayınlayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde ani meydana gelen olaylar sonucunda anlaşma ve sözleşme imzalamayı düşündüğünüz bir projeniz ertelenebilir ya da iptal edilebilir. Salı günü danışmanlık alanında çalışabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde ilişkinizi büyütme ve geliştirmek için kardeşleriniz ve akrabalarla yakın ilişkiler kuracaksınız. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Çarşamba günü eğitim alma konusunda karar alabilirsiniz. Perşembe günü hizmet verdiğiniz işlerinizle ilgili güç göstermek, kontrol arzusu, dediğiniz konuların hayata geçmesi ile ilgili cesur, atak ve dürtüsel davranışlarda bulunabilirsiniz. Cuma günü yurt dışı seyahatlere çıkmak isteyeceksiniz. İletişim konusunda daha fazla aktif olarak yer almak için web sitesi açabilir blog yazabilirsiniz. Borsa, şans oyunları gibi spekülatif kazançlar konusunda yatırımlarınızda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü yurt dışında yüksek öğrenim görmek için başvuruda bulunabilirsiniz. Eğitiminizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Pazar günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı tanımak isteyeceksiniz. Ancak planlarınızı hayata geçirirken zorlanacaksınız. Hobilerinizi büyüterek meslek haline getireceksiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi gerçekleştirmek yönetselliğinizi ve liderliğinizi göstermek için harekete geçeceksiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi sinirli, öfkeli ve agresif ifade edebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar Uranüs’ün gerilemesi sizi gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle ilişkiler, sağlık ve evcil hayvanlar alanınızdan etkileyecek. Çalışanların çalışma biçimleri ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız aniden kaybolabilir. Sağlığınızla ilgili vucudunuzun elektrik sistemi ve tansiyonla ilgili problemler ortaya çıkabilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Yurt dışı seyahatlerinizle ilgili ani olaylar ve durumlarla karşılaşıp yön değişikliğine gidebilirsiniz. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken orijinal farklı sıra dışı yol ve yöntemler izleyeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde merhametli bağışlayıcı ve empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Çarşamba günü gelir kaynaklarınızı arttırmak için değişik sektörlerde iş yapmak isteyebilir ve sorumluluklarınızı ve yükümlülüklerinizi yerine getirerek sistem ve disiplin kuracaksınız. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında atak, dürtüsel ve cesaretle yeni topraklar keşfetmek için güçlü istek duyacak her şeyi kontrol etmek isteyecek baskıcı tavırlar sergileyebilirsiniz. Cuma günü alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödeyeceksiniz. Yeni bir eve taşınmak ya da satın almak için planlama yaparken beklentileriniz boşa çıkacak. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiye sevdiğinizi söyleyeceksiniz. Cumartesi günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda istediğiniz sonuçları elde edeceksiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edecek hem onları hem de kendinizi şifalandıracaksınız. Pazar günü kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz nakit akışı düşündüğünüz kadar büyük olmayabilir. Kişiliğinizi, yönetselliğinizi, liderliğinizi spekülatif kazançlar alanında borsa, şans oyunları gibi risk alarak göstereceksiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar Uranüs’ün gerilemesi sizi sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusundan etkileyecek. Borsa ve şans oyunlarında ani kayıplar yaşayabilirsiniz. Sevgi duyduğunuz kişiyle aranızda ani farkındalık oluşabilir ve ilişkinizde farklı bakış açıları geliştirebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Sevgi paylaşımlarında bulunabilir ailenizi korumak, kollamak ve beslemek önem kazanır. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Alacakları tahsil edip borçları ödemeyi beklerken sorun çıkabilir. Salı günü oirjinal, sıra dışı benzersiz fikirler ve projeler üretip hobilerinizi meslek haline getirmek için kullanabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada kullanmak isterken zorlanacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde merhametli affedici ve empatik tavır ve davranışlar geliştireceksiniz. Çarşamba günü kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi geliştirecek ve insanlara sunum yapacaksınız. Perşembe günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde güç gösterilerinde bulunabilir tartışma yaşayabilir kendi isteğinizin olmasını diretebilir ve her şeyi ve herkesi kontrol altında tutmak isteyebilirsiniz. Cuma günü ortaklık kurma konusunda araştırmalarda bulunabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkmak isteyecek ancak gerçekleştirmekte sorun yaşayabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanabileceksiniz. Cumartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde duygularınızı güzel şekilde ifade edeceksiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Pazar günü hayata bakış ve hayat görüşlerinizi inançlarınızı insanlara farklı gelsede körü körüne savunabilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar Uranüs’ün gerilemesi sizi aile bireyleri ile iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul, atalar alanınızdan etkileyecek. Aile büyüklerinizle ilgili daha önceden bilmediğiniz sırları öğrenebilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizden aniden taşınma kararı alabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken çalışma ofisinizi güzelleştirmek için yeni objeler satın alabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde aniden meydana gelen olaylar farkındalık yaratarak ilişkinize farklı bir gözle bakmanıza neden olabilir. Salı günü eviniz ve yerleşim yerinizde orijinal sıra dışı farklı fikirler üreterek uygulayabilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi aksatmamak ve doktor kontrolüne gitmek uygun olacak. Bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınmak için eğitim alabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanmak zor olabilir. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler ve fikirler üretebilir bunları ticari işlerinizde kullanabilirsiniz. Çarşamba günü uzun süre kapalı yerlerde çalışmaktan sıkılabilirsiniz. Perşembe günü iletişim ve sosyal medyada aktif olarak yer almak isteyecek bu konuda güç uygulamak, baskı yapmak ve kontrol tutkusu ile herkesi ve her şeyi kontrol etmeye çalışmak sizi yoracak. Cuma günü sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde anaç, hassas ve kırılgan tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz nakit akışının miktarı istediğiniz gibi gerçekleşmediği için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde daha sıcak, samimi ilişkiler kurmak için harekete geçeceksiniz. Cumartesi günü evcil hayvanlarınızın bakımı için veterinere gidebilir onları gezdirebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle yardım ederek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Pazar günü kendi öz değerinizi yansıtacaksınız. Kişiliğinizi, yönetselliğinizi ve liderliğinizi göstermek için harekete geçeceksiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar Uranüs’ün geri hareketi sizi iletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler alanınızdan etkileyecek. Ani bir eğitim verme ya da alma kararı verebilirsiniz. Sosyal medyada aktif olarak yer almak isteyecek web sitesi ya da blog yazabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde ani bilinmedik sırlar ortaya çıkabilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle güzel zaman geçirebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde çalışma yöntemlerini beğenmediğiniz için aranızda sorun çıkabilir. Salı günü aniden uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızdan telefon gelebilir ve görüşebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte zaman geçirmek spor ve müzik eşliğinde eğlenmek hoşunuza gidecek. Arkadaş grubunuzu büyütmek için arkadaşlarınızla birlikte ortak kültüre, fikre ve zaman paylaşmak için aktivite yaparak grubunuzu büyütebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada kullanırken uyum sorunu yaşayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için projeler ve fikirler üreterek bunları insanlara sunacaksınız. Çarşamba günü sosyal sorumluluk projelerinde görev alarak sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında cesur, atak ve dürtüsel davranarak baskıcı, otoriter ve dediğim dedik tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Güç zehirlenmesine uğrayabilirsiniz. Cuma günü sağlık kontrollerinizin sonuçları olumlu olduğu için memnuniyet duyabilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgili yaptığınız değişiklikten memnun kalmayabilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde denge ve uyum sağlayacaksınız. Bütçeniz için sizi aşan  fazla para harcadığınızı düşünebilirsiniz. Cumartesi günü spekülatif kazançlar alanında borsa, şans oyunları gibi kazançlar elde edebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Pazar günü kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi insanlara sunmak için çalışacaksınız. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz.

 

Siz de fikrinizi belirtin