10-16 Mayıs 2021 Haftalık Gezegen Hareketleri ve Boğa Burcunda Yeni Ay

10-16 Mayıs 2021 Haftasına Genel Bakış

Bu hafta11 Mayıs Salı günü  boğa burcunun 21.derecesinde 21:59’da yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneş kavuşumudur.  Yeni kararlar yeni başlangıçlar demektir. Bu yıl etkili olan Satürn Uranüs dik açısı bu yeni aydada etkisini sürdürecek. Boğa burcu maddi ve fiziksel güvence ihtiyacını, istikrarı, statükoyu, finansal konuları anlatır. Maddi ve fiziksel ihtiyacımızı güvencede tutmak için bazı yeni kararlar almak durumunda kalabiliriz. Finansal olarak gelirleri arttırmak ve devamlılığı sağlamak önemli olacak. Astroloji’de en büyük iyicil olarak belirtilen Jüpiter 14 Mayıs- 28 Temmuz 2021 tarihleri arasında balık burcuna geçecek. Jüpiter yönettiği balık burcunda güzel şanslar, fırsatlar ve bolluklar getirecek. Jüpiter 2022 yılında balık burcunda olacak. Bu üç aylık dönemi gelecek senenin bir projeksiyonu bir ön gösterimi olarak nitelendirebiliriz.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Kendi kazandığınız para alanında yeni fikirler ve projeler üretebilir yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde büyüme ve gelişme fırsatları elde edebilirsiniz. Salı günü boğa burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay, hayatınızda yeni sayfa açmak yeni başlangıçlarda bulunmak demektir. Kendi öz değerinizin farkında olacak maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı gidermek için yeni gelir kaynakları oluşturmak adına projeler ve fikirler üreteceksiniz. Eski finansal alışkanlıklarınızı yeni döneme uygun olarak değiştirmek ve yenilemek zamanının geldiğini anlayacaksınız. Bu değişimi yapmak adına plüton’da sizi destekliyor. Eskiyi yıkıp yeniyi inşaa etmeniz konusunda çalışmalar yapabilirsiniz. Çarşamba günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Dil yarası sözlerinizle muhataplarınızı üzebilir ve kırabilirsiniz. İşle ilgili gelirleri olduğundan büyük görebilir ve beklentilerinizi yüksek tutabilirsiniz. Öğleden sonra ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenme ve yayma, eğitim, ticaret, iletişim konularında hızlı bir trafik sizi bekliyor. Tanıtım, satış ve pazarlama konusunda sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Perşembe günü ramazan bayramını kutlayacağız. Sevdiklerimizle telefon ve internet aracılığıyla hasret giderebiliriz. Otorite figürlerinden tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle ürettiğiniz fikirleri ve projeleri destekler onaylamalar görebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz. Cuma günü Jüpiter balık burcuna geçiyor. Spiritüel konularla ilgili fırsatlar elde edebilirsiniz. Bu konuda ders almak, kitap okumak ve kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Astroloji ve enerji konularında farklı konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Cumartesi günü maddi ve manevi olarak büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Pazar kendi öz değerinizin farkında olacak ve yansıtacaksınız. Spor yapmak için evde fırsat yaratabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni fikirler projeler ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Salı günü burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ayla birlikte fiziksel ve maddi güvence ihtiyacınızı gidermek için yeni kararlar alabilir hayatınızda yeni sayfalar açabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek yeni bir stil benimsemek kararı verebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni kazanç alanları açabilirsiniz. Çarşamba günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Dil yarası da açabilirsiniz. Sözleriniz kırıcı ve yaralayıcı olursa muhataplarınızı üzebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde bazı fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Öğleden sonra ay ikizler burcuna geçiyor. İletişim, eğitim, sosyal medya, konularında haber ve bilgi akışınız hızlanacak. Perşembe günü ramazan bayramını kutluyoruz. Sevdiklerinizle telefon ve internet aracılığıyla konuşabilir hasret giderebilirsiniz. Otorite figürlerinden tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle ürettiğiniz projeleriniz için destek ve yardım görebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında nakit akışı elde edebilirsiniz. Cuma günü işle ilgili kazançlardan beklediğiniz miktarda nakit akışı elde edemediğinizi düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü spiritüel konularda bilgi edinmek için eğitim alabilir. Bilinç altınızı aktif hale getirebilir ve korkularınızdan arınabilirsiniz. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Evde spor yapabilir gününüzü aktif hale getirebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Dış ticaret ve pazarlama konusunda çalışabilir ve üretebilirsiniz. Salı günü boğa burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı stabilize etmek için ne gibi adımlar atmalısınız buna karar vereceksiniz. Eski fikir ve düşünce kalıplarınızı değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Geleceğe güvenle bakmak için yatırım yapmak ve kendinizi garanti altına almayı seçebilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatı ve kariyerinizde yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Toplumsal statünüzü yükseltmek için çaba gösterebilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Dil yarası, eğer sözleriniz kırıcı ve yaralayıcı olursa karşınızdakinde yara açabilirsiniz. Bu konuda dikkatli olmalısınız. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkilerde bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük görebilirsiniz ya da gereken önemi göstermeyip heba edebilirsiniz. Öğleden sonra ay ikizler burcuna geçecek. İletişim, haberleşme, eğitim, ticaret, konularında gelişmeler elde edebilirsiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi tanıtan ve anlatan bir sunum hazırlayabilirsiniz. Perşembe günü ramazan bayramını kutlayacağız. Sevdiklerinizin telefon ve internet yoluyla bayramını kutlayabilir hasret giderebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde otorite figürlerinden destek ve yardım görebilirsiniz. Cuma günü Jüpiter balık burcuna geçiyor. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni iş fırsatları, teklifler büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Yeni iş toplantıları, anlaşmalar ve sözleşme imkanlarını değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü iş hayatınızla ilgili yeni projeler ve fikirleri üretebilir üzerinde düşünebilirsiniz. Pazar günü evde spor yaparak zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda kazanç elde edebilirsiniz. Salı günü boğa burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde yeni ortaklaşa işler yapma ve gelir elde etme kararı alabilirsiniz. Maddi ve fiziki güvence ihtiyacınızı gidermek için işle ilgili gelirleri arttırmayı hedefleyebilirsiniz. Satürn Uranüs açısı nedeniyle bu alanda yeni fikirler geliştirmeyi düşünebilirsiniz. Bolluk ve bereketi finansal açıdan elde etmek için yeni konseptler üretebilirsiniz. Çarşamba günü dış ticaret ve pazarlama alanında yeni firmalarla görüşebilir bu alanda toplantılar yapabilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Karşınızdakine üzücü sözler söyleyerek dil yarası da açabilirsiniz. Kalp kırmamaya dikkat etmelisiniz. Alacaklarınızı tahsil etmeyi beklerken istediğiniz miktarın altında bir meblağla karşılaşabilirsiniz. Öğleden sonra ay ikizler burcuna geçiyor. İletişim, haberleşme, eğitim, ticaret konularında hızlı bir trafik yaşayabilirsiniz. Perşembe günü ramazan bayramını kutlayacağız. Sevdiklerinizle telefon ve internet yoluyla haberleşebilir hasret giderebilirsiniz. Otorite figürlerinden yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahat, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular alanında yardım ve destek görebilirsiniz. Cuma günü Jüpiter balık burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler konularında pandemi nedeniyle yavaşlayan işlerinizle ilgili teknoloji, e-ticaret ve internet yoluyla satış konularında bir açılım sağlayabilirsiniz. Cumartesi günü maddi ve manevi alanda büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Pazar günü evde spor yaparak zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve ortaklıklarda büyüme ve gelişme fırsatları elde edebilirsiniz. Salı günü boğa burcunda yeni ay gerçekleşiyor. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni iş fırsatları ve teklifleri değerlendirebilirsiniz. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı gidermek için yeni projeler ve fikirler üretebilirsiniz. Finansal anlamda kendinizi güçlü hissetmek için yeni bakış açısı ve yöntemler geliştirebilirsiniz. Çarşamba günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Sözleriniz ve fikirleriniz de karşınızdakinde yara açabilir. Ortaklık ve işbirlikleri için görüş ve fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Öğleden sonra ay ikizler burcuna geçecek. İletişim, haberleşme, eğitim, ticaret konularında hızlı bir ivme kaydedebilirsiniz. Perşembe günü ramazan bayramını kutlayacağız. Telefon ve internet yoluyla sevdiklerinizle hasret giderebilirsiniz. Yaşça büyük olgun kişilerden destek, yardım ve ilgi görebilirsiniz. Fikirleri ve farklı bakış açılarıyla sizleri destekleyebilirler. Cuma günü Jüpiter balık burcuna geçiyor. Ortaklaşa gelirler ve kazançlar konusunda fırsatlar ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Alacak, kredi, borçlar, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda çalışmalar yapabilirsiniz. Cumartesi günü eşinizin, ailenizin ya da ortağınız varsa ortağınızın parasını kullanabilir ya da yönetebilirsiniz. Pazar günü spor yaparak evde zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Ani sürpriz güzel gelişmelerle karşılaşabilir mutlu olabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Gündelik işlerinizin yoğunluğundan bahsedebilirsiniz. Diet, spor, sağlıklı beslenme konuları ile ilgilenebilirsiniz. Salı günü boğa burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar yeni başlangıçlar demektir. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret pazarlama, hukuksal konular alanınızda finansal anlamda güvencede olmak için yeni kararlar alacak ve yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. Pandeminin etkilerini azaltmak için yeni bakış açısıyla olaylara farklı bakabilirsiniz. Değişim ve dönüşümü bu alanda hayatınıza entegre edeceksiniz. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Spor yaralanmaları da oluşabilir. Öğleden sonra ay ikizler burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, haberleşme konularında hızlı gelişmeler kaydedebilirsiniz. Perşembe günü ramazan bayramını kutlayacağız. Sevdiklerinizle telefon ve internet üzerinden hasret giderebilirsiniz. Otorite figürlerinden yaşça büyük olgun kişilerden ortaklık, danışmanlık konularında destek yardım ve ilgi görebilirsiniz. Cuma günü Jüpiter balık burcuna geçiyor. İkili ilişkiler ve evliliğinizde büyüme ve gelişme fırsatları elde edebilirsiniz. Merhamet, affetme ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Cumartesi günü maddi ve manevi bereket enerjisini yayacaksınız. Pazar günü evde spor yaparak zamanınızı değerlendirebilir ve enerjinizi atabilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilir mutlu olabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Salı günü boğa burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatınızda yeni bir sayfa açmak demektir. Ortak kazançlar ve ortak gelirler, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda yeni karar alabilirsiniz. Bütçenizi daha fazla öz kaynaklardan yararlanarak oluşturmak isteyebilirsiniz. Kredi ve yabancı kaynak oranını azaltma kararı alabilirsiniz. Spiritüel, ezoterik ve metafizik konularda bilgi almak, kendinizi geliştirmek için düşünceleriniz olabilir. Yeni yol ve düşünce yöntemlerini uygulamayı seçebilirsiniz. Çarşamba günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Spor yaralanmalarına karşı da dikkat etmelisiniz. Spekülatif kazanç konularında borsa ve şans oyunları bazı riskler alabilir ve zarar edebilirsiniz. Öğleden sonra ay ikizler burcuna geçecek. İletişim, eğitim, haberleşme, ticaret konularında yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. İletişim trafiğiniz hızlanabilir. Perşembe günü ramazan bayramını kutlayacağız. Sevdiklerinizle telefon ve internet yoluyla hasret giderebilirsiniz. Yaşça büyük olgun kişilerden fikirlerinize destek yardım ve ilgi görebilirsiniz. Cuma günü Jüpiter balık burcuna geçiyor. Gündelik işlerinizin yoğunluğundan bahsedebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ve sizin için çalışanlarla birlikte maddi ve manevi anlamda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Cumartesi günü sağlıklı beslenme, diet, spor gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Pazar günü evde spor yaparak zaman geçirebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirip büyütebilir sevgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Salı günü boğa burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar yeni başlangıçlar yeni fırsatlar demektir. İkili ilişkiler ve evliliğinizde büyüme ve gelişme fırsatlarını elde etmek için yeni yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Ortaklık yapmak için teklif ve fırsatları değerlendirebilirsiniz. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak için danışmanlık ve ortaklık konularından yardım alabilirsiniz. Çarşamba günü hobilerinizi meslek haline getirmek için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisinden yararlanabilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Spor yaralanmalarına karşı da dikkatli olmalısınız. Evinizde tadilat ve tamirat gibi faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Öğleden sonra ay ikizler burcuna geçecek. İletişim, haberleşme, ticaret, eğitim konularında çalışmalarda bulunabilirsiniz. Perşembe günü ramazan bayramını kutlayacağız. Sevdiklerinizle telefon ve internet aracılığıyla haberleşebilir hasret giderebilirsiniz. Yaşça büyük olgun kişilerden destek ve yardım görebilirsiniz. Cuma günü Jüpiter balık burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, hobiler, çocuklarınızla iletişim, eğlenceli oyunlar ve müzikli faaliyetler, spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi alanlarda büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Cumartesi günü çocuklarınızla birlikte zaman geçirebilir birbirinizle keyifli faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Pazar günü evde spor yapabilir zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilir mutlu olabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. İletişim, eğitim, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Salı günü boğa burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneş kavuşumudur. Yeni başlangıçlar, yeni kararlar ve hayatınızda yeni sayfa açmakla ilgilidir. Gündelik işlerinizi yaparken iş arkadaşlarınız ve sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde yeni yöntemler ve yeni fikirler üretebilirsiniz. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı uzun dönemde stabil hale getirmek için başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Çarşamba günü yeni fikirler ve projeler üretebilir bunları hayata geçirmek için çalışabilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Spor yaralanmalarına karşı dikkatli olmalı. Tanıtım, satış ve pazarlama konularında bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Öğleden sonra ay ikizler burcuna geçecek. Haberleşme, iletişim, eğitim, ticaret konularında hızlı fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Perşembe günü ramazan bayramını kutlayacağız. Sevdiklerinizle telefon ve internet üzerinden haberleşebilir ve hasret giderebilirsiniz. Yaşça büyük olgun kişilerden emlak kiralama ve alım satımı konusunda destek ilgi ve yardım görebilirsiniz. Cuma günü Jüpiter balık burcuna geçiyor. Ailenizle iletişiminizde maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Emlak alımsatımı ve kiralama konusunda fırsat elde edebilirsiniz. Yeni bir şehre taşınabilir ya da evinizi değiştirebilirsiniz. Cumartesi günü atalarınızın kimler olduğunu araştırabilir köklerinizi öğrenebilirsiniz. Pazar günü evde zaman geçirirken spor yapabilir ve zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilir mutlu olabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Salı günü boğa burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneş kavuşumudur. Yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Sevgi aşk ve ilişkiler, hobiler, çocuklarınızla olan ilişkileriniz, spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konularında yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Yeni bir ilişki kurma kararı verebilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek meslek haline getirebilirsiniz. Borsa ve şans oyunları konusunda yatırım yaparak gelirlerinizi arttırmayı hedefleyebilirsiniz. Çarşamba günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde merhametli, affedici, bağışlayıcı ve empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Spor yaralanmalara karşı da dikkatli olmalısınız. Bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilir gerçek durumunu göremeyebilirsiniz. Öğleden sonra ay ikizler burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, tanıtım, satış ve pazarlama konusunda harekete geçebilirsiniz. Perşembe günü ramazan bayramını kutlayacağız. Sevdiklerinizle telefon ve internet yoluyla hasret giderebilirsiniz. Yaşça büyük olgun kişilerden projelerinizi ve işlerinizi destekleyen ilgi gösteren yaklaşımlar görebilirsiniz. Cuma günü Jüpiter balık burcuna geçecek. İletişim, eğitim, yakın çevre gezileri, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Cumartesi günü yeni bir eğitim programı hazırlayabilir ya da eğitime katılabilirsiniz. Pazar günü spor yaparak evde zaman geçirebilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilir ve mutlu olabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni projeler ve işler yapabilirsiniz. Salı günü boğa burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneş kavuşumudur. Yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Aile bireylerinizle iletişim konularında yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizi değiştirebilir, başka bir şehre ya da semte taşınabilirsiniz. Ev kiralayabilir ya da ev satın alabilirsiniz. Geleceğe yönelik olarak maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı gidermek için yatırım amaçlı gayrimenkul alışverişi yapabilirsiniz. Çarşamba günü kendi öz değerinizi insanlara yansıtacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Spor yaralanmalarına karşı da dikkatli olmalısınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük görebileceğiniz gibi bazılarını da değerlendirmeye gerek görmeyerek harcayabilirsiniz. Öğleden sonra ay ikizler burcuna geçecek. İletişim, eğitim, tanıtım, satış ve pazarlama, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla iletişimi arttırabilirsiniz. Perşembe günü ramazan bayramını kutlayacağız. Sevdiklerinizle telefon ve internet yoluyla hasret ve özlem giderebilirsiniz. Otorite figürlerinden para kazanma yöntemleri ve projeleriniz konusunda yardım ve destek görebilirsiniz. Cuma günü Jüpiter balık burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında yeni fırsatlar ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Gelir kaynaklarınızı arttıracaksınız. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Cumartesi günü maddi ve manevi anlamda bolluk ve bereket enerjisini yayacaksınız. Pazar günü evde spor yaparak zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Ani sürpriz gelişmelerle karşılaşabilir ve kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Bilinç altınızı aktif hale getirebilir ve korkularınızdan arınabilirsiniz. Salı günü boğa burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneş kavuşumudur. Yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatınızda yeni sayfa açmakla ilgilidir. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, tanıtım satış pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlama kararı verebilirsiniz. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak için tanıtım satış ve pazarlama alanında ticari faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Çarşamba günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Spor yaralanmalarına da karşı dikkatli olmalısınız. Öğleden sonra ay ikizler burcuna geçecek. Haber ve iletişim trafiğiniz artacak. Perşembe günü ramazan bayramını kutlayacağız. Sevdiklerinizle telefon ve internet yoluyla hasret ve özlem giderebilirsiniz. Otorite figürlerinden kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda yardım ilgi ve destek görebilirsiniz. Cuma günü Jüpiter balık burcuna geçecek. Maddi ve manevi anlamda büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Bollluk ve bereket enerjisini yayacak büyüteceksiniz. Cumartesi günü dış görünüşünüzü değiştirmek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Pazar günü evde spor yaparak zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşarak şaşırıp mutlu olabilirsiniz.

 

 

Siz de fikrinizi belirtin