10-16 Ocak 2022 Haftası Gezegen Transitleri ve Merkür Kova Burcunda Geriliyor

10-17 OCAK 2022 HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Bu hafta Çarşamba günü kesinleşecek Mars Neptün karesi ile enfeksiyonlara, bağışıklık sistemi düşüklüğüne ve soğuk algınlığına karşı dikkat etmeniz gerekecek. İlaç ve gıda zehirlenmesine karşı farkında olmakta yarar olacak. Merkür kova burcunda geri hareketine 14 Ocak Cuma günü başlıyor. Merkür iletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemlerine neden olabilir. Veri ve bilgilerinizi yedeklemek, teknolojik ve bilgisayar telefon gibi cihazlarda bozulmalara yol açabilir. Pazar günü Güneş Plüton kavuşumu kesinleşecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken gücünüzün farkında olacak ve manüplatif kontrolcü tavırlar ve davranışlar geliştirebilirsiniz.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya koç burcunda başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızın dertlerini dinleyerek onlara teselli edecek konuşmalar yapabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınız için çalışacak ve üreteceksiniz. Spiritüel konularla ilgili eğitim alma kararı verebilirsiniz. Salı günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Bazı sözleriniz ve fikirleriniz yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Kendi kazandığınız para alanında ani sürpriz beklenmedik para giriş ve çıkışları ile karşılaşabilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde blokajlar ve engellerle mücadele edebilirsiniz. Çarşamba günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştiremediğinizi düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar değerlendirmeniz için karşınıza gelebilir. İş hayatınız ve kariyerinizde güçlü bir şekilde ilerlemek ve hedeflerinizi gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Perşembe günü bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Cuma günü Merkür kova burcunda gerilemeye başlayacak. Daha sonra oğlak burcunda gerilemesine devam edecek. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde beklediğiniz miktarda gelir elde edemeyebilirsiniz. Gecikme erteleme ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü yurt dışı seyahatlerinizle ilgili iptal ya da ertelemelerle karşılaşabilirsiniz. Gün boyu ay boşlukta olacak ve akşam yengeç burcuna geçecek. Pazar günü iş hayatınız ve kariyerinizde hedeflerinizi ve planlarınızı gerçekleştirmek için güçlü arzu duyacaksınız.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay koç burcunda başlıyorsunuz. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni toplantılar ve müşteri görüşmeleri yapabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda güç ve ego savaşlarına girebilir istediklerinizi elde etmekte zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay burcunuza geçecek. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yeni arkadaş gruplarına katılabilir sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilir ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Salı günü eğitim ve yayıncılık konularında yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde anlaşma ve sözleşmeler konusunda anlaşmazlık ve zorluklar yaşayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için ani adımlar atabilir yeteneklerinizi ve niteliklerinizi anlatan sunumlar hazırlayabilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Çarşamba günü bağışıklık sisteminizle ilgili rahatsızlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Ateş, kırgınlık, eklem ve kas ağrıları konusunda rahatsızlık çekebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Cuma günü Merkür kova burcunda gerilemeye başlayacak. Daha sonra gerilemesini oğlak burcunda sürdürecek. İş hayatınız ve kariyerinizde bazı görüşmeler ertelenebilir gecikebilir bazı projeler askıya alınabilir. Çalışanlar için yeni bir firmaya geçmek yeni işe başlamak uygun değildir. Retro öncesi görüşmeye başlamışsanız yeni işe başlayabilirsiniz. Cumartesi günü ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda beklediğiniz kazançları elde etmekte zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay yengeç burcuna geçecek. Eviniz, aileniz, sevdiğiniz kişilerle ilişkiler gündeminizde olacak. Pazar günü iş hayatınız ve kariyerinizde hedeflerinize ve hayat amaçlarınıza ulaşmak için güçlü arzular duyacaksınız.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay koç burcunda başlıyorsunuz. Süregelen bir davanız varsa olumlu yönde seyredecek. Ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlar konusunda güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay boğa burcunda geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak için hedeflerinize odaklanacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni fırsatlar ve şanslar elde edeceksiniz. Salı günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda istediklerinizi gerçekleştirmek için adım atacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Cuma günü Merkür kova burcunda gerileyecek daha sonra gerilemesini kova burcunda sürdürecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler konusunda istediklerinizi gerçekleştirmekte zorlanabilirsiniz. Yurt dışı seyahatler iptal olabilir gecikebilir sorun yaşayabilirsiniz. Bavullarınız kaybolabilir rezervasyon sorunları yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü ortaklık yapma konusunda teklifleri değerlendirirken harekete geçmek konusunda isteksiz olabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay yengeç burcuna geçecek. Sevdikleriniz, aileniz onları besleyip korumak ve kollamak gündeminizde olacak. Pazar günü ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda eşiniz, aileniz varsa ortağınızla güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif ve kontrolcü tavırlar sergileyebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay koç burcunda başlıyorsunuz. Ezoterik ve metafizik konularda bilgi edinmek isteyebilir bu konuda kitaplar okuyabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ego ve güç savaşlarına girebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı gidermek için plan yapabilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler ve olaylarla karşılaşabilir dürtüsel davranabilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Çarşamba günü bağışıklık sisteminizle ilgili rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Ateşiniz çıkabilir soğuk alabilir ve üşütebilirsiniz. İlaç ve besin zehirlenmesine karşı da dikkatli olmanız gerekebilir. Danışmanlık teklifi alabilir teklifi düşünmek isteyebilirsiniz. Perşembe günü yurt dışı işlerle ilgili abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Cuma günü Merkür gerilemesi kova burcunda başlayacak oğlak burcunda devam edecek. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda gecikme ertelenme ve iptallerle karşılaşabilirsiniz. Daha önce ödemeyi unuttuğunuz bir borcunuz ortaya çıkabilir. Alacaklarınızı tahsil etmekte güçlük çekebilirsiniz. Cumartesi günü evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay yengeç burcuna geçecek. Eviniz, aileniz, eski güzel günlere duyulan özlem ve anılar gündeminizde olacak. Pazar günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ilişkinizi güçlendirmek ve uzun ömürlü hale getirmek için çaba göstereceksiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay koç burcunda başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde duygusal olarak yaralarınızı saracak şifalanacaksınız. Akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı sorgulayacak ve hedeflerinize ulaşmak için çalışacak ve üreteceksiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ya da kullanabilirsiniz. Salı günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı iş arkadaşlarınız ve çalışanlarınız üzerinde kariyer ve iş yapma biçimini önemseyerek yansıtacaksınız. Eşiniz veya sevdiğiniz kişiyle aranızda iletişim problemleri ya da yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde güzel sürprizler beklenmedik fırsatlar elde edebilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Çarşamba günü çocuklarınızla ilgili sağlık problemleri bağışıklık sistemi düşmesi, ateş, besin ve ilaç zehirlenmeleri konusunda dikkatli olmanızda yarar olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Perşembe günü ortaklık yapma konusunda bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Cuma günü Merkür gerilemesi kova burcunda başlayacak. Daha sonra oğlak burcunda devam edecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Açık düşmanlarınızın faaliyetleri ortaya çıkabilir. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde hayallerinizi ve ideallerinizi henüz gerçekleştiremediğinizi düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konusunda risk alarak zarar edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay yengeç burcuna geçecek. Eviniz, aileniz, sevdikleriniz konusunda hassas ve kırılgan tavırlar geliştirebilirsiniz. Pazar günü iş arkadaşlarınız ve sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif ve kontrolcü olabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay koç burcunda başlıyorsunuz. İş arkadaşlarınızın sorunlarını ve dertlerini dinleyebilir çözüm önerileri geliştirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunlarında risk alarak zarar edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı gidermek için hedeflerinizi hayata geçirmek isteyeceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Salı günü hobilerinizi meslek haline getirmek ve hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Dış ticaret pazarlama konusunda e-ticaret sitesi kurmak için karar alabilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Çarşamba günü evinizde su tesisatında problem çıkabilir evinizi su basabilir dikkatli olmakta yarar olacak. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Çocuklarınızla ilişkilerinizi büyütüp güçlendirmek için harekete geçecek değişim ve dönüşümü hayata geçireceksiniz. Perşembe günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde olaylara abartılı yaklaşımlar geliştirebilir büyütebilirsiniz. Cuma günü Merkür kova burcunda gerilemeye başlıyor. Daha sonra gerilemesine oğlak burcunda devam edecek. İş arkadaşlarınız ve sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar oluşabilir. Cumartesi günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay yengeç burcuna geçecek. Eviniz, aileniz, sevdiğiniz kişiler konusunda hassas ve kırılgan hissedebilirsiniz. Pazar günü sevdiğiniz kişiye ilişkinizi geliştirip geleceğe taşımak için karar alacaksınız.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay koç burcunda başlıyorsunuz. Çocuklarınızla iletişiminizi arttırarak onlarla kaliteli zaman geçireceksiniz. Akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı düşünecek geleceğe yönelik adımlar atmak isteyeceksiniz. Salı günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde beklemediğiniz yerden para gelebilir şaşırabilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Çarşamba günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde anlaşmazlık yaşayabilir beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü işinizin yoğunluğundan şikayet edebilirsiniz. Cuma günü Merkür kova burcunda gerilemeye başlıyor. Daha sonra gerilemeye oğlak burcunda devam edecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizde yanlış anlaşılmalarla karşılaşabilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa, hisse senedi, şans oyunları, bitcoin ve sanal parada risk alarak zarar edebilirsiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkmak isteyecek ancak hayata geçirmekte zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay yengeç burcuna geçecek. Pazar günü evinizi ve yerleşim yerinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu konuda araştırma yapabilir alternatifler arasında seçim yapmak için karar alacaksınız.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay koç burcunda başlıyorsunuz. Aile içindeki küslükleri ortadan kaldırmak için konuşup ilişkilerinizi iyileştireceksiniz. Ticari işlerinizle ilgili güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak için geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ruhsal olarak şifalanacak ve ilahi korunma altında olacaksınız. Salı günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretecek ve bunları ticari işlerinizde kullanacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik kararlar alabilir özgürlük ihtiyacınızı abartabilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz nakit akışlarını almakta sorun yaşayabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konusunda risk alarak zarar edebilirsiniz. Kazanç beklentiniz istediğiniz gibi olmayabilir. Cuma günü Merkür kova burcunda gerilemeye başlıyor. Daha sonra gerilemesini oğlak burcunda sürdürecek. Aile bireylerinizle iletişim konusunda yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü kendi kazandığınız para alanında istedikleriniz tam anlamıyla gerçekleşemeyebilir. Akşam saatlerinde ay yengeç burcuna geçecek. Sevdiğiniz kişiler, eviniz, aileniz, gündeminizde olacak. Pazar günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay koç burcunda başlayacaksınız. Yeni bir eğitim programına başlamayı düşünebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak için geleceğe yönelik hedeflerinizi yerine getirmek isteyeceksiniz. Maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Salı günü kendi kazandığınız paranın bir bölümünü biriktirmek ve yatırım yapmak isteyeceksiniz. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü ev ve gayrimenkul fiyatlarını olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Cuma günü Merkür kova burcunda gerilemeye başlayacak. Oğlak burcunda gerilemesine devam edecek. İletişim, eğitim, ticaret, tanıtım satış ve pazarlama, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakınlarla ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar iletişim problemleri ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Elektronik cihazlarınız bozulabilir. Hesaplamalar ve bankacılık işlemlerinde dikkat etmeniz gerekebilir. İnternet üzerinden alışverişlerde dikkatli olmanızda yarar olacak. Cumartesi günü açık düşmanlarınızın yaptıklarına sinir olacaksınız ve hak ettikleri cevabı vereceksiniz. Akşam saatlerinde ay yengeç burcuna geçecek. Aileniz, sevdiğiniz kişiler, onları koruma ve kollama ve beslemek gündeminizde olacak. Pazar günü kendi kazandığınız para alanında gücü hissedecek ve başarılı çalışmalar yapmak için harekete geçeceksiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay koç burcunda başlayacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı gidermek için geleceğe yönelik fikirler ve projeler üreteceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Salı günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeteneklerinizi, hedeflerinizi, projelerinizi anlatan sunum hazırlayabilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konusunda ani sürpriz beklenmedik gelişmeler elde edebilirsiniz. Çarşamba günü bağışıklık sistemi rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmanızda yarar olacak. Ateşiniz çıkabilir soğuk algınlığı yaşayabilirsiniz. Gıda ve ilaç zehirlenmeleri de sizi olumsuz etkileyebilir. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Cuma günü Merkür gerilemesi kova burcunda başlayacak. Daha sonra oğlak burcunda devam edecek. Kendi kazandığınız para alanında bazı gecikme erteleme ve engellemelerle karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü arkanızdan iş çevirenlerin yaptıklarına karşı tavır geliştireceksiniz. Akşam saatlerinde ay yengeç burcuna geçecek. Pazar günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken güç ve karizmatik tavırlar sergileyebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay koç burcunda başlıyorsunuz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeteneklerinizi ve hedeflerinizi anlatan sunum hazırlayabilirsiniz. Ay akşam saatlerinde boğa burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Salı günü merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizin farkında olacak yerine getireceksiniz. Çarşamba günü arkadaş çevrenizde bazı arkadaş gruplarında aldanma, yanılgı ve belirsizlik altında karar alma nedeniyle kaygan bir zeminde harekete geçtiğinizi düşünebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük görebilirsiniz. Cuma günü Merkür burcunuzda geri gitmeye başlayacak. Daha sonra oğlak burcunda gerileyecek. İletişim, eğitim, ticaret, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalarla karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü kendi öz değerinizin farkında olacak çevrenize yansıtacaksınız. Akşam saatlerinde ay yengeç burcuna geçecek. Eviniz, aileniz ve sevdiklerinizi koruma ve kollama duygusuyla harekete geçeceksiniz. Pazar günü arkadan dönen işler ve gizli düşmanlarınızla hak ettiğiniz gibi mücadele edeceksiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay koç burcunda başlıyorsunuz. Sözleriniz ve fikirlerinizle arkadaşlarınızın dertlerine çözüm önerileri getirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Huzurlu ve rahat bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Ruhani şifa ve ilahi korunma elde edebilirsiniz. Salı günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlara sosyal sorumluluk projeleri üretebilir ve yardım edebilirsiniz. Ani sürpriz olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatı ve kariyerinizde harekete geçerken aldanma ve yanılgılara karşı dikkatli olmakta yarar olacak. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Cuma günü Merkür kova burcunda gerilemeye başlıyor. Daha sonra oğlak burcunda gerilemesine devam edecek. Arkanızdan dönen işleri fark edeceksiniz. Gizli düşmanlarınız ve dedikodunuzu yapanlarla karşılaşacaksınız. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyeriniz de harekete geçerken duygusal olarak hazır olmadığınızı düşünebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay yengeç burcuna geçecek. Pazar günü arkadaşlarınızla dernek, klüp ve sivil toplum örgütlerinde görev alabilirsiniz.

 

Siz de fikrinizi belirtin