11-17 Ekim 2021 Haftası Gezegen Transitleri ve Satürn Düz Hareketine Dönüyor

11-17 Ekim 2021 Haftasına Genel Bakış

Bu hafta Güneş Jüpiter üçgeninin güzel etkileri ile yeni bir haftaya başlıyoruz. Açının kesinleşeceği 15 Ekim Cuma günü etkisini daha da arttıracak. Hafta boyunca yabancılarla ilişkiler, yurt dışı işler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında olumlu gelişmeler elde edeceğiz. Satürn 11 Ekim Pazartesi günü kova burcundaki geri hareketini sonlandırıyor. Haritalarımızda hangi alanda yer alıyorsa bu alanda ödevlerimizi, derslerimizi ve sorumluluklarımızı almış olmamız gerekiyor. Eğer satürnün ödevlerini yapmazsak ertelersek sınav hep devam eder dersi geçene kadar sınava tabi tutuluruz. 13 Ekim Çarşamba günü Venüs Satürn uyumlu açısı kesinleşecek. İkili ilişkilerde uzun süredir devam eden olumsuz gelişmelerin sonlandırılacağı ve ilişkilerde uzun ömürlülük, sadakat ve devamlılık konuşmalarının yapılacağı bir konumda olacaksınız. Pazar günü Güneş Plüton karesi kesinleşecek. Otorite figürleri ile gerginlik, güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay yay burcunda ve boşlukta başlıyorsunuz. Gün genelinde ay boşlukta ilerleyeceği için yapacağınız işlerde tatminsizlik ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçince işlerinize ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Arkanızdan dönen işler gizli düşmanlarınızın yaptıkları ya da müdahale edemeyeceğiniz olaylar canınızı sıkacak. Satürn arkadaşlar, sosyal çevre, işle ilgili gelirler, dernek, klüp ve sivil toplum kuruşlarında yaptığınız çalışmaları anlatan onbirinci evinizde geri hareketteydi. Satürn düz hareketine dönünce bu alanda yaptığınız çalışmalarda daha rahat ilerleme kaydedebilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinebilir yeni sosyal çevrelere girebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ortak çalışmalar yapabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde geçmişten gelen konularla ilgili konuşmalar yapabilir ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani sürpriz beklenmedik nakit girişleri ile karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanacaksınız. İş hayatı ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü uygulamak isteyebilirsiniz. Kendinizi öfkeli, sinirli ve patlamaya hazır bomba gibi hissedebilir ve ifade edebilirsiniz. İkili ilişkilerde uzun süredir sorun yaşanan konularda uzlaşma, anlaşma sağlanabilir. İlişkiniz hakkında uzun ömürlülük ve sadakat konularında konuşmalar yapabilir bir sonraki aşamaya taşıyabilirsiniz. Perşembe gününe girişte ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Perşembe günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde şifalanma sağlanabilir.  Cuma günü Ortaklık yapma konusunda şans ve fırsat elde edebilirsiniz. Cumartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde uzun süredir süregelen konularda çözüm sağlayarak şifalanabilirsiniz. Pazar günü iş hayatı ve kariyerinizde otorite figürleri ile güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Danışmanlık yapmak kararı verebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay yay burcunda ve boşlukta başlıyorsunuz. Gün genelinde ay boşlukta ilerleyeceği için yapacağınız işlerde tatminsizlik ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçince işlerinize ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde sosyal ilişkilerinizde arkadaşlarınızdan beklemediğiniz davranışlar görebilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme fırsatları elde edebilirsiniz. Satürn düz hareketine geçiyor. İş hayatınız ve kariyerinizde gecikme, engellenme ve sorunlar artık yavaş yavaş düzene girecek. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iletişim problemleri yanlış anlaşılmalar ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni fikirler ve projeler üreteceksiniz. Çarşamba günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlamakta zorlanabilirsiniz. Sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkiler konusunda yeni çalışmalar yapmak için güçlü istek duyacaksınız. İkili ilişkiler ve beşeri ilişkilerde ilişkinizi yoluna koyacak ve uzun ömürlülük sadakat sağlamlık konusunda ilerleme kaydedeceksiniz. Perşembe gününe girişte ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilir teknoloji konusunda bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde yeni başlangıçlar için temel kuracak sistem ve disiplin oluşturacaksınız. Cuma günü gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınızla büyüme ve gelişme sağlayabilir aynı felsefe etrafında buluşabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili uzun süredir şikayetleriniz varsa şifa bulabilir iyileşebilirsiniz. Cumartesi günü ikili ilişkilerde yaraları sarabilirsiniz. Pazar günü otorite figürleri ile güç çekişmeleri ve ego savaşları yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay yay burcunda ve boşlukta başlıyorsunuz. Gün genelinde ay boşlukta ilerleyeceği için yapacağınız işlerde tatminsizlik ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçince işlerinize ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde hedeflerinize tam olarak ulaşamadığınızı düşünerek tatminsizlik yaşayabilirsiniz. Satürn kova burcunda düz hareketine dönüyor. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatler, yüksek öğrenim akademik konular, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama alanında görev ve sorumluluklarınızı yerine getirdiyseniz daha rahat bir akış sağlayabilirsiniz. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde iletişim problemleri yaşayabilir geçmişin hesaplaşmasını yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda değişim ve dönüşümü sağlamanız gerekecek. Bütçenizde yabancı kaynak ihtiyacınızdan çok yerli kaynağa ağırlık vermeyi düşünebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle ilişkinizin uzun ömürlülük sadakat ve güçlendirilmesi konusunda konuşmalar yapabilirsiniz. Perşembe gününe girişte ay kova burcuna geçecek. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizi arttırarak birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Cuma günü spekülatif kazançlar konusunda borsa, şans oyunları, bitcoin ve sanal para alanında risk alarak şansınızı daha da arttırabilirsiniz. Cumartesi günü ikili ilişkilerde yaraları sarmak için harekete geçebilirsiniz. Pazar günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda otorite figürleri babanız ya da patronunuzla güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay yay burcunda ve boşlukta başlıyorsunuz. Gün genelinde ay boşlukta ilerleyeceği için yapacağınız işlerde tatminsizlik ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçince işlerinize ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda şans ve fırsat elde edebilirsiniz. Satürn kova burcunda düz hareketine dönüyor. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda daha önceden yerine getirmeniz gereken ödev ve sorumlulukları yerine getirdiyseniz bu alanda rahat bir akış elde edebilirsiniz. Salı günü aile bireylerinizle iletişiminizde yanlış anlaşılmalarla karşılaşabilirsiniz. Geçmişten gelen konular gündeme gelebilir geçmişin hesaplaşmasını yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde plansız bir araya gelmeler yaşayabilir ve güzel zaman geçirebilirsiniz. Çarşamba günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde gücü içinizde hissederek değişim ve dönüşüm yaşayacaksınız. Evinizi ve yerleşim yerinizi güzelleştirmek için yeni objeler satın alabilir ve değişiklik yapabilirsiniz. Perşembe gününe girişte ay kova burcuna geçecek. Teknoloji ve bilimsel konularla ilgilenebilirsiniz. İkili ilişkilerde yaraları sarma konusunda adım atabilirsiniz. Cuma günü aile bireylerinizle iletişiminizde gelişim sağlayabilirsiniz. Gayrimenkul ev kiralama ya da satın alma konusunda fırsat ve şans elde edebilirsiniz. Cumartesi günü sevdiklerinizin arkadaşlarınızın dertlerini dinleyebilir onlara yol gösterebilirsiniz. Pazar günü aile büyüklerinizle güç savaşlarına girebilir gerilebilirsiniz. Onay ihtiyacınızı karşılayamayabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay yay burcunda ve boşlukta başlıyorsunuz. Gün genelinde ay boşlukta ilerleyeceği için yapacağınız işlerde tatminsizlik ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçince işlerinize ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Satürn kova burcunda düz hareketine başlıyor. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında gecikme, engellenme ve sorunlar yaşıyorsanız bu konularda rahat bir akış elde edeceksiniz. Salı günü ticari işlerinizle ilgili iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde transfer teklifi promosyon terfi gibi olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Çarşamba günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde güç ve egosal çatışmalar içine girebilirsiniz. Eğitim verme konusunda yeni başlangıçlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Perşembe gününe girişte ay kova burcuna geçecek. Demokrasi ve insan hakları konusunda toplumsal yarar sağlayan konularda bireysel çalışmalar yapabilirsiniz. Perşembe günü ortaklık kurma konusunda sistem ve disiplin kurarak ciddi çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Cuma günü ticari işlerinizde büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Cumartesi günü çocuklarınızla birlikte güzel zaman geçirebilir spor ve müzik eşliğinde eğlenebilirsiniz. Pazar günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde güç ve ego savaşlarına girebilir kendi istediğiniz olması konusunda diretebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay yay burcunda ve boşlukta başlıyorsunuz. Gün genelinde ay boşlukta ilerleyeceği için yapacağınız işlerde tatminsizlik ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçince işlerinize ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde aldanma yanılgı aldatma kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Satürn kova burcunda düz hareketine geçiyor. Gündelik işler, sizin için çalışan kişiler, iş arkadaşlarınızla iş yapma biçimi ve çalışma şartları konusunda aranızda oluşan anlaşmazlıklar ve sorunlar ortadan kalkabilir. Salı günü kendi kazandığınız para alanında daha önceden alamadığınız hak edişilerinizi alabilirsiniz. Aniden bir yurt dışı seyahate çıkmak için fırsat elde edebilirsiniz. Çarşamba günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Ortaklık kurma konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üreteceksiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için güçlü istek duyacak ve harekete geçeceksiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde ciddi ve somut adımlar atacaksınız. Perşembe gününe girişte ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bireyselliğinizi koruyarak bulunabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilere ve iş arkadaşlarınıza sistem ve disiplinli çalışma yollarını öğreteceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni iş anlaşmaları ve yeni gelir kaynakları elde edeceksiniz. Cuma günü finansal anlamda büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Cumartesi günü ikili ilişkilerde yaraları sarmak için harekete geçebilirsiniz. Pazar günü otorite figürleri ile aranızda güç ve ego savaşları yaşanabilir. Danışmanlık konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üreteceksiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay yay burcunda ve boşlukta başlıyorsunuz. Gün genelinde ay boşlukta ilerleyeceği için yapacağınız işlerde tatminsizlik ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçince işlerinize ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konusunda risk alarak şans elde edebilirsiniz. Satürn kova burcunda düz hareketine dönüyor. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklar, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda gecikme erteleme ve engellenmeler sona eriyor. Bu alanlarda daha rahat akış elde edebilirsiniz. Salı günü dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Sonuçtan memnun olmayabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda sürpriz beklenmedik fırsatlar elde edebilirsiniz. Çarşamba günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanmakta güçlük çekeceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde ilişkilerinizi uzun ömürlü ve dayanıklı kılmak için adım atacaksınız. Perşembe gününe girişte ay kova burcuna geçecek. Demokrasi, insan hakları, temel hak ve özgürlükler konusunda düşünebilir ve ilgilenebilirsiniz. Perşembe günü hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışmalar yapabilir sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Cuma günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Bolluk ve bereket enerjisini elde edeceksiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Pazar günü otorite figürleri ile güç ve ego savaşlarına girebilir üzülebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili Akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay yay burcunda ve boşlukta başlıyorsunuz. Gün genelinde ay boşlukta ilerleyeceği için yapacağınız işlerde tatminsizlik ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçince işlerinize ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı konusunda daha önceden değerlendirmediğiniz bazı teklif ve fırsatlar tekrar karşınıza gelebilir. Satürn kova burcunda düz harekete dönüyor. Aile bireylerinizle iletişiminizde daha önceden ödev ve sorumlulukları yerine getirdiyseniz artık ilişkilerinizde daha rahat bir akış elde edebilirsiniz. Salı günü arkanızdan dönen işleri öğrenebilir gizli düşmanlarınızın yaptıklarını fark edebilirsiniz. Ortaklık yapma konusunda fırsat ve şans elde edebilirsiniz. Çarşamba günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde ego ve güç savaşları yaşayabilirsiniz. Perşembe gününe girişte ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bireyselliğinizi koruyarak bulunacaksınız. Perşembe günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızın ve dostlarınızın dertlerini dinleyerek çözüm yolları önerebilirsiniz. Cuma günü aile bireylerinizle iletişiminizde maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Cumartesi günü kendi kazandığınız para alanında bolluk ve bereket enerjisi sağlayacaksınız. Pazar günü otorite figürleri ile güç ve ego savaşlarına girebilir kendi isteğinizin olması konusunda dayatma yapabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunlarında aldanma ve yanılgı yaşayabilir zarar edebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili Yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay yay burcunda ve boşlukta başlıyorsunuz. Gün genelinde ay boşlukta ilerleyeceği için yapacağınız işlerde tatminsizlik ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçince işlerinize ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Satürn kova burcunda düz hareketine dönüyor. İletişim, eğitim, ticaret,  sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler, yakın çevre gezileri konusunda daha rahat bir akış sağlayacaksınız. Salı günü arkadaşlar sosyal çevrede iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar nedeniyle bazı arkadaşlarınızla sorun yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında değişim ve dönüşümü hayata geçireceksiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek daha farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Perşembe gününe girişte ay kova burcuna geçecek. Teknoloji, uçak ve uzay bilimleri konusunda yeni bilgiler edinmek isteyebilirsiniz. Yeni bir eğitim programı hazırlamak için sistem ve disiplin kuracaksınız. İkili ilişkilerde eski yaraları sarmak için harekete geçebilirsiniz. Cuma günü yeni arkadaş gruplarına katılacak çevrenizi genişleteceksiniz. İşle ilgili kazançlarda artış kaydedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işler yaparak kazanç elde edebilirsiniz. Cumartesi günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak için sunum hazırlayabilirsiniz. Pazar günü otorite figürleriyle güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Kendi dediğinizin olmasında diretebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyalleşebilir güzel zaman geçirebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili Oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay yay burcunda ve boşlukta başlıyorsunuz. Gün genelinde ay boşlukta ilerleyeceği için yapacağınız işlerde tatminsizlik ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçince işlerinize ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde aldanma, yanılgı ve kafa karışıklığı nedeniyle huzursuz olabilirsiniz. Satürn kova burcunda düz hareketine dönüyor. Kendi kazandığınız para alanında gecikme, engellenme ve ertelemeler ortadan kalkacak. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Yazışmalarınız yanlış yerlere gidebilir toplantılar ertelenebilir. Çocuklarınızla birlikte kaliteli zaman geçirebilir onlarla oyun oynayabilirsiniz. Çarşamba günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Perşembe gününe girişte ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal çalışmalar yapacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. İkili ilişkilerde eski yaraları sarmak için harekete geçeceksiniz. Cuma günü iş hayatı ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Cumartesi günü sevgi görmediğinizi düşünebilir siz de sevginizi gösteremediğinizden dem vurabilirsiniz. Pazar günü otorite figürleri ile güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Kendi istediklerinizin olmasında diretebilir herkesi ve her şeyi kontrol etmek isteyebilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili Kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay yay burcunda ve boşlukta başlıyorsunuz. Gün genelinde ay boşlukta ilerleyeceği için yapacağınız işlerde tatminsizlik ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçince işlerinize ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz miktarda nakit akışı olmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Satürn kova burcunda düz hareketine dönüyor. Yaklaşık dört buçuk aydır geri gitmekteydi. Satürn’ün burcunuzda geri gittiği dönemde ödevlerinizi ve sorumluluklarınızı yerine getirdiniz mi? Gerekli yapılandırmayı yaptıysanız satürn size ödüllerini sunacaktır. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için şans ve fırsat elde edeceksiniz. Salı günü yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, hukuksal konularla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Çarşamba günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanacaksınız. Arkanızdan dönen işler ve gizli düşmanlarınızın yaptıklarını öğrenecek ve çileden çıkacak çok sinirlenecek patlamaya hazır hale geleceksiniz. İçinizdeki güç bütün bunların üzerinden gelecek şekildedir. Gerekli insanlarla gerektiği gibi mücadele edebilirsiniz. Hukuksal konularla ilgili gerekli sistem ve disiplini kuracaksınız. Perşembe gününe girişte ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Fiziksel görünüşünüzü değiştirmek daha fit bir vücuda sahip olmak için çalışacak ve sportif aktivitelerde bulunacaksınız. Cuma günü yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Finansal olarak bolluk ve bereket sağlayacaksınız. Cumartesi günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde bir araya gelerek güzel zaman geçirebilir dertleşebilirsiniz. Pazar günü otorite figürleri ile güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Kendi dediğinizin olmasında ısrar edebilir herkesi ve her şeyi kontrol altına almayı isteyebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve yeni projeler üreterek gelir kaynaklarınızı arttırmak isteyeceksiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili Balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay yay burcunda ve boşlukta başlıyorsunuz. Gün genelinde ay boşlukta ilerleyeceği için yapacağınız işlerde tatminsizlik ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçince işlerinize ve sorumluluklarınıza odaklanabilirsiniz. Spiritüel konularda bilgi edinmek için kitaplar okuyabilir eğitim alabilirsiniz. Satürn kova burcunda gerilemesini sona erdiriyor. Arkadan dönen işler, gizli düşmanlarınızın yaptıkları konusunda artık daha rahat edebilirsiniz. Satürn’ün istediği görev sorumluluk ve ödevleri yerine getirdiyseniz yapılandırma yaptıysanız sonuç olarak sınıfı geçebilirsiniz. Salı günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda geçmişe dönük konular tekrar gündeme gelebilir ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte dernek ve klüplere üye olarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusunda sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Perşembe gününe girişte ay kova burcuna geçecek. Uzun süre kapalı yerlerde çalışma yaparak sıkıldığınızı hissedebilirsiniz. Cuma günü ortak gelirler ve ortak kazançlar konusunda ailenizin, eşinizin, varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Bu konuda bolluk ve bereket elde edeceksiniz. Cumartesi günü ezoterik ve metafizik konularda bilgi almak için kitap okuyabilirsiniz. Pazar günü otorite figürleri ile güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Herkesi ve her şeyi kontrol etmeye çalışmak siz yorabilir.

Siz de fikrinizi belirtin