11-17 Nisan Haftası Gezegen Transitleri ve Terazi Burcunda Dolunay

11-17 NİSAN HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Haftaya ay aslan burcunda başlıyoruz. 11 nisan Pazartesi günü Merkür boğa burcuna geçecek. İletişimde sakin ama emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Sabit fikirli ve fikirlerinizde inatçı olabilirsiniz. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak için çalışacak ve üreteceksiniz. Finans ve toprakla ilgili konular gündeme gelebilir. 12 Nisan Salı günü Jüpiter ve Neptün balık burcunda kavuşacaklar. 166 yıl önce yine balık burcunda kavuşmuşlardı. Jüpiter ve Neptün kavuşumları 12 yılda bir farklı burçlarda oluşur. Ramazan ayında olan bu kavuşumun farklı bir önemi var. Manevi çalışmalar yapmak, ibadet etmek, yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmek, yaratıcımızla bütünleşmek için değerlendirebiliriz. 13 nisan Çarşamba günü geleceğe yönelik hedeflerinizi hayata geçirirken yaşça büyük olgun kişilerden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. 15 Nisan Cuma günü Mars balık burcuna geçecek. Duygusal tepkiler verebilirsiniz. Duygularınızı içinize atarak pasif agresif tutum geliştirerek öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. 16 Nisan Cumartesi günü terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlık yapmasıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Plütonik bir dolunay hak arayışımız ve adalet anlayışımızı sorgulayabiliriz. Hayatımızın merkezine başkalarını koymuş olabiliriz. Başkalarının mutluluğu için kendimizi geri plana atmış olabiliriz. Artık yapıcı bencillik zamanı önce kendimizi mutlu edip hayatımızın merkezinde olacağız daha sonra sevdiklerimiz ve diğer insanların mutluluğu için çalışacağız.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Merkür boğa burcuna geçiyor. Kendi kazandığınız para alanında maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı sağlamak için çalışacaksınız. Yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayarak yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Harekete geçmek duruş sergilemek için isteksiz olabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Hayallerinizi ve ideallerinizi hayata geçirmek için spiritüel çalışmalarda bulunabilirsiniz. Maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Çarşamba günü yaşça büyük olgun kişilerden yardım destek ilgi göreceksiniz. Kendi öz değerinizin farkında olamayabilirsiniz. Kendi kazandığınız paranın bir bölümünü yatırım amaçlı biriktirebilirsiniz. Perşembe günü aldanma, hayal kırıklığı ve beklentilerinizin karşılanmaması gibi konularla yüzleşebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Cuma gününe girişte ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik ve güzellik, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Yöneticiniz Mars balık burcuna geçecek. Mars on ikinci evinize geleceği için harekete geçerken daha arka plandan ve geriden kendinizi ortaya koymadan hareket edeceksiniz. Daha hassas, naif ve kırılgan olabilirsiniz. Cumartesi günü terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizin 1-7 ekseninizde oluşacak. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık, danışmanlık konularından etkileneceksiniz. İkili ilişkinizi bir üst aşamaya taşımak isteyebilirsiniz. Söz, nişan evlilik için adımlar atabilirsiniz. Bazı evliliklerde güç ve ego savaşlarına yenik düşerek bitebilir. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler üreterek ortaklık yapmak için fırsatlar elde edebilirsiniz. Danışmanlık yapmak konusunda ani gelişen teklifler ortaya çıkabilir. Pazar günü ay akrep burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde manüplatif hareketlere maruz kalabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Merkür boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı sorgulayabilirsiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isterken isteksiz davranabilirsiniz. Ay akşam saatlerinde başak burcuna geçecek. Hesaplamalar, analitik işlemler gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Eleştirel ve mükemmelliyetçi yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ortak işler yaparak gelir elde edebilirsiniz. Yardıma ihtiyacı olan kişiler için sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilirsiniz. Çarşamba günü yaşça büyük olgun kişilerden sistem ve disiplin kurmak yapılandırma yapmak için destek görebilirsiniz. Perşembe günü arkadaş çevrenizde aldanma, yanılgı, hayal kırıklığı ve beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle üzülebilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde değişim ve dönüşümü hayatınıza katacaksınız. Cuma gününe girişte ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik ve güzellik, hak, hukuk ve adalet gündeminizde olacak. Cuma günü Mars balık burcuna geçecek. Arkadaş çevrenizde kurban bilincine düşmeden harekete geçmelisiniz. Duygusal motiflerle harekete geçebilir kendinizi gösterebilir duruş sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü Terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 6-12 ekseninizden etkileyecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif davranabilirsiniz. Aslında sizden beklenen iş ve çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde adaletli olmanızdır. Sağlığınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bel, böbrekler, boşaltım sistemi rahatsızlıkları ile karşılaşabilirsiniz. Ani fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Hayal gücünün etkisiyle hayallerinizi gerçekleştirmek için fırsat ve şanslar elde edebilirsiniz. Pazar günü ay akrep burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda engeller kısıtlarla karşılaşabilirsiniz. Merkür boğa burcuna geçecek. Merkür on ikinci evinize geleceği için arkanızdan dönen işleri, gizli düşmanlarınızın yaptıklarını ve dedikoduları duyabilirsiniz. İletişiminizi daha arka plandan fazla öne çıkmadan yapacaksınız. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek için isteksiz olacaksınız. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yürütebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Hayal ettiklerinizi hayata geçirebilir yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Çarşamba günü yaşça büyük olgun kişilerden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Perşembe günü bazı iş ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Cuma gününe girişte ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik, güzellik ve bakım, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Mars balık burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyer alanınıza gelecek olan Marsla harekete geçerken kurban bilincine düşmeden hassas ve kırılgan davranışlar sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizin 5-11 ekseninizden etkileyecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusundan etkileneceksiniz. İlişkisi olmayanlar yeni kişilerle tanışıp flört etmeye başlayabilir. Bazı ilişkilerde güç ve ego savaşları yaşanabilir ve sonlanabilir. Çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde aktivitelere yaparak güzel zaman geçirebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Spekülatif kazançlar, borsa, şans oyunları, bitcoin sanal para konusunda risk alarak yatırım yapabilirsiniz. Bu alanda manüplatif olaylarla muhatap olabilirsiniz. Ani kazançlar ve ani kayıplar yaşanabilir. Pazar günü ay akrep burcuna geçecek. Kuşkular, endişeler ve gizli duygularla karşılaşabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü konusunda kadersel zorlu etkiler altında olabilirsiniz. Merkür boğa burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde iletişiminizi arttıracak ve geliştireceksiniz. Arkadaşlarınızla ortak işler yaparak maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak isteyeceksiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olarak görev alabilirsiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isteyeceksiniz. Alacaklarınızın borçlarınızı karşılamaması durumunda kredi almak konusunda isteksiz olabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Hesaplamalar ve analitik işlemler için de uygundur. Yurt dışında eğitim almak yüksek öğrenim akademik çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü yaşça büyük olgun kişilerden sistem ve disiplin kurup yapılandırma yaparken yardım destek ve ilgi göreceksiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sürpriz güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü yurt dışında e-ticaret gibi faaliyetlerde bulunmak isteyebilirsiniz. İnce eleyip sık dokuyarak olumsuz düşüncelere kapılabilirsiniz. İkil ilişkiler ve evliliğinizde değişim ve dönüşümü hayatınıza katacaksınız. Cuma gününe girişte ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik, güzellik ve bakım, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Cuma günü Mars balık burcuna geçecek. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında harekete geçerken kurban rolüne bürünmeden sezgiselliğinizi de kullanarak değişken ruh halinizi de dikkate almalısınız. Cumartesi günü terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 4-10 ekseninizden etkileyecek. Aile bireylerinizle iletişim, gayrimenkul, ev, arsa, tarla konularından etkileneceksiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde güç ve ego savaşları ile karşılaşabilirsiniz. Manüplatif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Ev satın almak ya da kiralamak konusunda ani karar alıp harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizdeki gibi bir ev bulunca hemen kaçırmak istemeyeceksiniz. Evinizde tadilat, tamirat vb. Gibi çalışmalarda bulunarak evinizi ve bahçenizi güzelleştirebilirsiniz. Pazar günü ay akrep burcuna geçecek. Ortaklık yapmak için düşüncelerinizde netlik oluşturamayabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Merkür boğa burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak için yeni sektörlere gireceksiniz. Toplantı yapabilir anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Salı günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uzlaşma sağlayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isterken kendi kendinize baskı, engel ve bariyer koyabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Analitik ve hesaplama gerektiren işler için de uygundur. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Çarşamba günü yaşça büyük olgun kişilerden sistem ve disiplin kurmak yapılandırma yapmak için destek ve yardım görebilirsiniz. Perşembe günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü yansıtacaksınız. Cuma gününe girişte ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik güzellik ve bakım, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Mars balık burcuna geçecek. Ortaklaşa işler ve ortaklaşa gelirler, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konularında kurban rolüne bürünmeden harekete geçmelisiniz. Duygusal dalgalanmalara girmeden işlerinizi yürütmelisiniz. Cumartesi günü terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizin 3-9 ekseninizde oluşacak. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, tanıtım satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler alanınızdan etkileneceksiniz. Kardeşlerinizle ilişkilerinizde güç ve ego savaşları yapabilir manüplatif davranışlar geliştirerek herkesi ve her şeyi kontrol etmeyi düşünebilirsiniz. Ticari işlerinizde orijinal farklı sıra dışı fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Tanıtım satış ve pazarlama projelerinde tasarım hayal gücü ve ilhamın etkisiyle farklılık yakalayabilirsiniz. Pazar günü ay akrep burcuna geçecek. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya aslan burcunda başlıyorsunuz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel olarak zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Merkür boğa burcuna geçecek. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda çalışmalarda bulunarak maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken sistem ve disiplin kurmak yapılandırma yapmak için harekete geçerken isteksiz olabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Analitik işlemler ve hesaplamalar için de uygundur. Çarşamba günü yaşça büyük olgun kişilerden kişiliğinizi ve yönetselliğinizi ortaya koyarken yardım destek ve ilgi göreceksiniz. Perşembe günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde aldanma, yanılgı, hayal kırıklığı yaşayabilir ve bu duygularınızı büyütebilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, bitcoin ve sanal para konularında risk alarak kazanç elde edebilirsiniz. Cuma gününe girişte ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik güzellik ve bakım, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Cuma günü mars balık burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık, danışmanlık konularında harekete geçerken kurban rolüne bürünmeden adım atmalısınız. Ani duygusal değişimler sonucunda ani eylemlerde bulunmamalısınız. Cumartesi günü terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 2-8 ekseninizden etkileyecek. Kendi kazandığınız para alanında güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Manüplatif tavır ve davranışlar sergileyerek herkesi ve her şeyi kontrol altına almak isteyebilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetmek ve kullanmak isteyebilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Pazar günü ay akrep burcuna geçecek. Çocuklarınız ve ailenizle birlikte dışarda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Merkür boğa burcuna geçecek. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı gidermek için eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularında bilgi edinmek yeni şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. Salı günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uzlaşı sağlayabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda risk alıp harekete geçmek isterken kayıplarla karşılaşmamak için hisse senedi, tahvil, bitcoin, sanal para konusunda yatırım yapmakta çekinceli davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Analitik işlemler ve hesaplamalar için de uygundur. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde merhametli affedici bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Çarşamba günü sistem ve disiplin kurmak yapılandırma yapmak isterken yaşça büyük kişilerden yardım destek ve ilgi göreceksiniz. Perşembe günü gündelik işlerinizle ilgili aldanma, yanılgı ve belirsizliklerle karşılaşabilirsiniz. Bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Cuma gününe girişte ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik, güzellik ve bakım, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Mars balık burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde duygusal olarak harekete geçebilir pasif agresif tavırlar geliştirebilir içinize atarak daha sonra öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Burcunuzda gerçekleşecek dolunay sizin kişiliğinizi, vücudunuzu, sağlığınızı, kişisel refah ve mutluluğunuzu etkileyecektir. Kendinize ne kadar adil olduğunuzu sorgulayabilirsiniz. İlişkilerde kendinizden çok başkalarına önem verip kendinizi ikinci plana atmanızı sorgulayabilirsiniz. Plütonik dolunayda kendinizi hayatınızın merkezine almanıza karar verebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili böbrek, bel, bel fıtığı gibi rahatsızlıklara karşı dikkatli olmakta yarar olacak. Pazar günü ay akrep burcuna geçecek. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel olarak zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Merkür boğa burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında yavaş ama sağlam ve emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Aile bireylerinizle iletişiminizde harekete geçmek kendinizi göstermek isterken aynı zamanda kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Hesaplamalar ve analitik işlemleriniz için de uygundur. Çarşamba günü geleceğe yönelik hedeflerinizi hayata geçirmek için sistem ve disiplin kurup yapılandırma yaparken yaşça büyük olgun kişilerden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Perşembe günü sevgi aşk ve ilişkilerde aldanma, yanılgı, aldatma ve belirsizlik altında karar almak durumunda kalabilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları , bitcoin ve sanal para konularında risk alarak zarar edebilirsiniz. Cuma gününe girişte ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik, güzellik ve bakım, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Cuma günü Mars balık burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda duygusal güdülerle harekete geçebilir pasif agresif tavır ve davranışlar geliştirerek içinize atarak sonra öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 6-12 ekseninizden etkileyecek. Arkanızdan dönen işler, gizli düşmanların yaptıkları, dedikodularla ilgili güç ve ego savaşları yaşayacak manüplatif olaylara maruz kalabilirsiniz. Arkanızdan dönen işler ortaya çıkacak ve görünür olacak. Bu kişilere karşı tavır alabilirsiniz. Kendinizi aldanmış, yanılmış ve ihanete uğramış hissedebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Pazar günü ay akrep burcuna geçecek. Çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde keyifli aktiviteler yapabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel olarak zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Merkür boğa burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yavaş sakin adımlarla ilerleyeceksiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde bir yandan harekete geçmek isterken bir yandan da kendi kendinize engel koyabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Hesaplamalar ve analitik işlemler için de uygundur. Çarşamba günü geleceğe yönelik hedeflerinizi hayata geçirirken sistem ve disiplin kurarken yaşça büyük olgun kişilerden yardım destek ve ilgi göreceksiniz. Perşembe günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde aldanma, yanılgı, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gayrimenkul alım-satım işlerinde bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Cuma gününe girişte ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik, güzellik ve bakım, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Cuma günü Mars balık burcuna geçecek. Duygusal ve kurban bilinciyle harekete geçebilirsiniz. Duygu durum değişikliği yaşayarak pasif agresif davranışlar sergileyerek öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 5-11 ekseninizden etkileyecek. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde güç ve ego savaşları yapabilir manüplatif davranışlarda bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ortaklaşa işler yapmak için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projeleri üretebilirsiniz. Pazar günü ay akrep burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında değişim ve dönüşümü hayatınıza katabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Merkür boğa burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda yavaş ve emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Huzur, mutluluk ve dengeyi yakalamak için harekete geçeceksiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında bir yandan harekete geçmek duruş sergilemek kendinizi göstermek isterken diğer yandan kendi kendinize engel koyabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Mükemmelliyetçi yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Hesaplamalar ve analitik işlemler için de uygundur. Çarşamba günü geleceğe yönelik hedeflerinizi hayata geçirirken sistem disiplin kurabilir yapılandırma yaparken yaşça büyük olgun kişilerden yardım destek ve ilgi göreceksiniz. Perşembe günü yakın çevre gezilerine çıkmak isterken gecikme ve iptaller yaşayabilirsiniz. Tanıtım satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunurken bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Cuma gününe girişte ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik ve güzellik, bakım, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Cuma günü Mars balık burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, tanıtım, satış, pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde duygusal tepkiler verebilirsiniz. Kurban bilincine düşmeden hareket etmelisiniz. Tepkilerinizi içinize atarak pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizin 4-10 ekseninizde oluşacak. İş hayatı ve kariyerinizde ego ve güç savaşları yapabilir manüplatif işlemlerde bulunabilirsiniz. Herkesi ve her şeyi kontrol altına almaya çalışmak sizi yorabilir. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Pazar günü ay akrep burcuna geçecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için kendinizi anlatan sunum hazırlayabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Merkür boğa burcuna geçecek. Aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul alanınızda sabit fikirli ve istediklerinizi elde etmek için inatçı bir tutum sergileyebilirsiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için bir yandan harekete geçmek isterken diğer yandan kendi kendinizi engelleyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Analitik işlemler ve hesaplamalar için de uygundur. Çarşamba günü geleceğe yönelik hedeflerinizi hayata geçirirken sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Bu konuda size yaşça büyük kişilerden yardım destek gelebilir. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Bazı fırsatları değerlendirmeyerek heba edebilirsiniz. Spiritüel konularda eğitim alarak değişim ve dönüşümünüze katkı sağlayabilirsiniz. Cuma gününe girişte ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik, güzellik ve bakım, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Cuma günü Mars balık burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında sezgilerinizi kullanabilirsiniz. Yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Duygularınızı içinize atarak pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Kurban rolüne düşmeden kendi öz değerinizin farkında olmalı ve insanlara yansıtmalısınız. Cumartesi günü terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizin 3-9 ekseninizden etkileyecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanında güç ve ego savaşlarına maruz kalabilirsiniz. Manüplatif davranışlar sergileyerek herkesi ve her şeyi kontrol altına almaya çalışabilirsiniz. Eğitim ve yayıncılık konularında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Ani olarak yüksek eğitime ya da farklı bir eğitim programına başlama kararı verebilirsiniz. Pazar günü ay akrep burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde birlikte değişim ve dönüşümü hayata geçirmek isteyebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Merkür boğa burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, seyahat, tanıtım, satış ve pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde yavaş ama emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Sabit fikirli ve inatçı olabilirsiniz. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak için yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Arkanızdan dönen işler gizli düşmanların yaptıklarına karşı bir yandan harekete geçmek isterken bir yandan kendi kendinizi engelleyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Analitik işlemler ve hesaplamalar için de uygundur. Manevi olarak ruhsal konularla ilgilenebilirsiniz. Dua, meditasyon, olumlama yapabilirsiniz. Yardıma ihtiyacı olanlar için maddi ve manevi yardım edebilirsiniz. Çarşamba günü geleceğe yönelik hedeflerinizi hayata geçirirken yaşça büyük olgun kişilerden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Perşembe günü dış görünüşünüzde yaptığınız değişikliklerden memnun kalmayabilirsiniz. Bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük görüp yanlış karar alabilirsiniz. Bazı teklifleri de değerlendirmeyerek heba edebilirsiniz. Cuma gününe girişte ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik, güzellik ve bakım, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Cuma günü Mars balık burcuna geçecek. Duygusal olarak harekete geçerken kurban bilincine düşmemelisiniz. İçinize atarak pasif agresif tavırlar geliştirerek daha sonra öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü terazi burcunda dolunay oluşacak. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Dolunay sizin 2-8 ekseninizden etkileyecek. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Manüplatif etkiler sonucunda herkesi ve her şeyi kontrol altında tutmaya çalışabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda ani ödemeniz gereken borcunuz ortaya çıkabilir. Eşinizin, aileniz, varsa ortağınızın parasını yönetmek ve kullanmak için yeni fikirler ve yeni projeler üreterek farklı alanlarda yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Pazar günü ay akrep burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde zaman geçirebilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin