11-17 Ocak 2021 haftalık gezegen hareketleri ve Oğlak burcundaki yeni ayın etkileri

11-17 Ocak 2021 HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Bu hafta 13 Ocak 2021 Çarşamba günü oğlak burcunda saat 8:00’de yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Hayatımızda yeni sayfalar açmak yeni başlangıçlar yapmak için kullanabiliriz. Oğlak burcu iş hayatı ve kariyer, geleceğe yönelik hedefler, para kazanma ve yatırım yapma konusunda yapılması gerekenleri ciddi ve sorumluluk sahibi olarak yapacağız anlamındadır. Plüton’un önemli bir etkisi olduğu için krizler ve zorluklar deneyimleyecek ve güçlenerek bu durumdan çıkacağız. 11 Ocak Perşembe günü Uranüs geri hareketini tamamlayarak durağan pozisyonda olacak. 16 Ocak’tan itibaren düz harekete geçecek. Dış gezegenlerin geri hareketi diğer gezegenlerin yani bireysel gezegenlerin geri hareketi kadar bizi etkilemiyor. Haftanın önemli açı kalıplarına bakacak olursak; 12 Ocak Salı günü Merkür Uranüs karesi kesinleşecek. Sözlere, fikirlere ve iletişimlere dikkat etmek gerekecek. Aniden yapacağımız olumsuz sözler ve konuşmalar sorun yaratabilir. 13 Ocak Çarşamba günü Mars Satürn karesi harekete geçmek isterken gecikmeler engeller ve kısıtların ortaya çıkması nedeniyle zorlanacağımızı anlatıyor. Ayrıca yaşça büyük olgun kişilerden harekete geçmek isterken engeller görebiliriz. 14 Ocak Perşembe günü sevgi aşk ve ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler elde edebiliriz. Aynı zamanda Güneş Plüton kavuşumu nedeniyle kendimizi inanılmaz güç bende gibi hissedeceğiz. Gücümüzün olumlu kullanımı uygundur. Eğer manüplasyon, kontrol arzusu ve tutkusu ve dediğimizin olmasında diretmek konusunda ısrarcı olursak gölgemize yenilmiş oluruz. 17 Ocak Pazar günü affedici, merhametli ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebiliriz. Haftanın günlerine göre size etkisine bakacak olursak;

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay sizi iş hayatı ve kariyer hayatınızdan etkileyecek. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni kararlar yeni başlangıçlar yapacaksınız. Plüton’un güçlü etkisiyle krizlerden değişip ve dönüşüp çıkacaksınız. Yeni bir şirkete, sektöre alana geçme kararı verebilirsiniz. Ani karar almadan sakince düşünmek yararlı olacak. Değişime karşı direnç gösterebilirsiniz. Harekete geçmek için güven alanınızı terk etmek istemeyebilirsiniz. Ancak aniden birikmiş öfkenizi kusmadan ilerlemeniz sizin yararınıza olacak. Sakinliğinizi korumak sizin için zor ama şartlarınız için stratejik davranmak uzun vadede size kazanç getirecek. Pazartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde fırsatlar ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü ani karar almaktan ve özgürlük ihtiyacınızı abartmaktan kaçının. Çarşamba günü yeni ay var ve yaşça büyük olgun kişilerden gecikme engelleme ve zorlanmalar görebilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında kadersel olarak testten geçeceksiniz. Cumartesi günü evde kendinizi oyalayacak işler yaparak zaman geçirebilirsiniz. Pazar günü merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Sizin arkanızdan iş çevirenleri, dedikodunuzu yapanları ve gizli düşmanlarınızı affetmek ve bağışlamak manevi anlamda yükünüzü azaltacak.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay sizi yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık, hukuksal konular alanınızdan etkileyecek. Plütonik olarak adlandırdığımız bu dolunay yurt dışı işler ve salgın hastalık nedeniyle yapamadığınız yurt dışı seyahatler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalarla ilgili yeni başlangıçlar yapmak için zihinsel olarak hazır olduğunuzu ancak eyleme geçerken gücün farklı ve kötü kullanımı yerine gücü değişmek ve dönüşmek için kullanırsanız sizin için daha yararlı olacaktır. Pazartesi günü iş hayatı ve kariyerinizde bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük görebilirsiniz. Salı günü iş hayatı ve kariyerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermeyi sakin, itidalli ve hesaplayarak yapmaya çalışırken yaşça büyük kişilerden engeller ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü yurt dışı seyahatlerle ilgili sorun yaşarken yurt dışından yabancı kimselerle ani tanışma fırsatını internet ortamında ve görüntülü programlarda bulabilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü ve menzili hakkında kadersel zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çaba göstereceksiniz. Pazar günü arkadaş çevrenizde sosyal yardım projelerinde görev alabilir ve bağışlayıcı, merhametli tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunay sizi başkasının parasını yönetme ve kullanma, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusundan etkileyecek. Borçlarınızı yapılandırmak için devlete başvurma kararı verebilirsiniz. Ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını kullanarak yeni bir sayfa açmayı düşünebilirsiniz. Plütonik etkiler çok güçlü olduğu için gücünüzü kötü kullanabilir ve beklentilerinizi karşılamayan bir nakit akışı elde ettiğiniz zaman sorun çıkarabilirsiniz. Sözlerinizi ve fikirlerinizi karşı tarafta hasar verecek şekilde kullanmasanız iyi edersiniz. Harekete geçerken yaşça büyük kişilerden engelleme gecikme ve erteleme yaşayabilirsiniz. Pazartesi günü yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler konusunda abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Salı günü sözlerinizi ve fikirlerinizi açıklarken aykırı cümleler ve kelimeler kullanabilirsiniz. Çarşamba günü harekete geçerken yaşça büyük olgun kişilerden engelleme gecikme ve sorunla karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü metafizik ve ezoterik konularla ilgili ani fikirler aklınıza gelebilir. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında kadersel etkiler altında olacaksınız. Cumartesi günü harekete geçmek duruş sergilemek için tembellik hakkınızı kullanacak yerinizden kalkmak istemeseniz de yine de bir şeyler yapacaksınız. Pazar günü iş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisinden yararlanacaksınız.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar Oğlak burcunda gerçekleşecek yeni ay sizi ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık, danışmanlık alanınızdan etkileyecek. Yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Plütonik olarak gücünüzü kötüye kullanmadan hakkaniyetli ve insancıl davranarak sonuçta karlı çıkabilirsiniz. Harekete geçerken yaşça olgun kişilerden engelleme, gecikme ve sorun yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde ayakları yere sağlam basan toprak vurgusunda olumlu etkiler altında olacaksınız. Pazartesi günü başkasının parasını yönetme ve kullanma konusunda abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Salı günü fikirlerinizi ve düşüncelerinizi söylerken ani tepkiler vermekten kaçının ve konuşmanın maksadını aşmasına izin vermemeye çalışın. Çarşamba günü harekete geçerken gecikme engelleme ve kısıtlanma ile karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü alacaklarınızı tahsil edebilir borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Cuma günü hayatınızın kadersel yönü gitmeniz gereken menzili hakkında zorluklar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü evinizde uyumlu ve sakin bir gün geçirebilirsiniz. Pazar günü affedici merhametli ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar Oğlak burcunda gerçekleşecek yeni ay sizi gündelik işler, sizin için çalışan kişilerle ilişkiler, sağlık ve evcil hayvanlar alanınızdan etkileyecek. İş arkadaşlarınıza güç kullanarak dediğinizi yaptırmak isteyebilir manüplasyona ve güç savaşlarına hazır olabilirsiniz. Harekete geçerken yaşça olgun büyük kişilerden gecikme engelleme ve kısıtlama görebilirsiniz. İkili ilişkilerde anlaşma ve uyum sağlayabilirsiniz. Pazartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Salı günü ortaklık kurma konusunda ani fikir değişikliklerine gidebilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatı ve kariyerinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isterken yaşça büyük kişilerden engelleme gecikme ve sorun yaşayabilirsiniz. Perşembe günü gündelik işlerinizi yaparken iş arkadaşlarınızla iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Cuma günü ezoterik ve metafizik konularda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle güzel fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Cumartesi günü evde zaman geçirebilir ve eşinizle birlikte sohbet edebilirsiniz. Pazar günü ailenizle ilgili ortak kazanç ve ortak gelirler konusunda bırakma vazgeçme ve erteleme tavrını benimseyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar Oğlak burcunda gerçekleşecek plütonik yeni ay sizi sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. Yeni bir ilişkiye başlama kararı verebilirsiniz. Çocuklarınızla iletişim yöntemlerinizi geliştirmek için farklı yol ve yöntemler izleyebilirsiniz. Harekete geçerken abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Yaşça büyük olgun kişilerden engelleme ve gecikme yaşayabilirsiniz. Pazartesi günü sağlığınızla ilgili abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Salı günü ani fikir değişiklikleri ve farklı haberler alacağınız konular gündeme gelebilir. Çarşamba günü harekete geçerken kısıtlama engelleme ve gecikme yaşayacaksınız. Perşembe günü ikili ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda zorlayıcı kadersel etkilerle karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü evde zaman geçirirken kendinizi oyalayıcı hobilerle oyalanabilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle romantik zamanlar geçirebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar Oğlak burcunda gerçekleşecek plütonik yeni ay sizi aile bireyleri ile iletişim, gayrimenkul, atalar alanınızdan etkileyecek. Aile bireylerinize karşı güç uygulamak isteyebilirsiniz. Harekete geçerken abartılı beklentiler içinde bulabilirsiniz kendinizi. Yaşça büyük olgun kişilerden engelleme, gecikme ve sorunlar görebilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Pazartesi günü sevgi aşk ve ilişkilerde abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Salı günü ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü harekete geçmek için engeller kısıtlar ve gecikmelerle karşılaşacaksınız. Perşembe günü ikil ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik olaylar gelip sizi bulabilir. Cuma günü ailenizle ilgili konularda güçlü duygular sonucunda değişim ve dönüşüme hazır hale geleceksiniz. Cumartesi günü evde zaman geçirirken hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Pazar günü evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar Oğlak burcunda gerçekleşecek plütonik yeni ay sizi büyük ölçüde değiştirip dönüştürecek. Modern astrolojiye göre yönetici gezegeniniz plüton size manüplasyon, güç savaşları ve dediğinizin olmasında diretme konularında güç ve yetki verecek. Harekete geçerken engeller kısıtlar yaşça büyük olgun kişilerden gelebilir. Sözlerle ilgili ani sürpriz beklenmedik cümleler ve kelimeler ağızınızdan çıkabilir. Pazartesi günü zihninizin çalışma şeklinde toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunmak önem kazanacak. Salı günü özgürlük ihtiyacınızı abartıp ikili ilişkiler ve evliliğinizde her şeyi bırakıp gidebilirsiniz. Çarşamba günü harekete geçmek için enerjinizi toplayarak gücünüzü tam konsantre biçimde yaptığınızda yaşça büyük olgun kişilerden engelleme, gecikme ve kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkilerde sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler gelip sizi bulabilir. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda zorlayıcı kadersel gelişmeler altında olabilirsiniz. Cumartesi günü eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik tadilat vb. Çalışmalarda bulunabilirsiniz. Pazar günü sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar sizi bekliyor.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar Oğlak burcundaki plütonik yeni ay büyük gelişim ve dönüşümlerin işaretçisi olacak. Kendi kazandığınız para alanında gücü hissetmek için manüplasyon dediğinde diretme ve güç savaşlarına girebilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik zorlu haberler ve olaylar gelip sizi bulabilir. Harekete geçerken gücünüzü tam olarak topladığınızda yaşça büyük olgun kişilerden engelleme gecikme ve sorunlar getirebilir. Pazartesi günü zihninizin çalışma şekli entellektüel bazda ve yeni fikirler projeler kültürel çalışmalar bazında gerçekleşecek. Salı günü ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda sözleriniz ve fikirleriniz aykırı bulunabilir. Çarşamba günü gücünüzü tam konsantrasyon ve etki ile paylaşacağınız sırada yaşça büyük olgun kişilerden gecikme engelleme ve kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkilerde ani sürpriz güzel gelişmeler beklenebilir. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda güçlü ve zorlayıcı kadersel etkiler altında olabilirsiniz. Cumartesi günü evde zaman geçirirken internet üzerinden eğitim alabilir, tanıtım satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunabilirsiniz. Pazar günü aile bireylerine karşı merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar burcunuzdaki plütonik yeni ay kişilik, hedefler, konusunda köklü değişim ve dönüşümler sonucunda kişisel refah ve mutluluğumuzu arttırmak için abartılı beklentiler içine girebiliriz. Harekete geçerken yaşça büyük kişilerden engeller gecikme ve erteleme görebiliriz. Zihnimizin çalışma şeklinden ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşabiliriz. Pazartesi günü toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde zihnimizi farklı olaylar ve durumlarla besleyebiliriz. Salı günü ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar sözlerimiz ve fikirlerimizde yer alabilir. Çarşamba günü harekete geçerken duruş sergilerken ve kendimizi anlatırken yaşça büyük kişilerden engellenme gecikme ve kısıtlarla karşılaşabiliriz. Perşembe günü ikili ilişkilerde farklı kişilere çekilebiliriz. Cuma günü kadersel etkiler bizi zorlayacak. Cumartesi günü evde hobilerimizle birlikte zaman geçirebiliriz. Pazar günü tanıtım satış ve pazarlama konusunda web sitesi yazabilir ya da blog açabiliriz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar Oğlak burcundaki yeni ay ay ve güneşin kavuşumudur. Sizin on ikinci evinizde oluşacak bu kavuşum sonucunda Plüton’un da yeni aya kavuşum yapması nedeniyle güç savaşları, arkadan dönen işler, dedikodu yapanların ortaya çıkması ile karşılaşabilirsiniz. Uzun süre kapalı yerlerde çalışarak yeni döneme hazırlık yapabilir ve uzaktan bakabilirsiniz. Harekete geçerken yaşça büyük kişilerden ilgi ve destekle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik olaylar nedeniyle yön değişikliğine gidebilirsiniz. Pazartesi günü zihninizi farklı biçimde çalıştırmak için toplumsal yarar getiren faaliyetlerde bulunarak maddi ve manevi büyüme gelişme elde edebilirsiniz. Salı günü özgürlük ihtiyacınızı abartabilir bulunduğunuz ortamı bırakıp gidebilirsiniz. Çarşamba günü aile bireylerinizle iletişiminizde yaşça büyük kişilerden engeller kısıtlar ve problemler göreceksiniz. Perşembe günü ikili ilişkilerde sürpriz enerjiler gelip sizi bulacak. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda zorlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Cumartesi günü evde hobilerinizle zaman geçirebilirsiniz. Pazar günü kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar Oğlak burcunda gerçekleşecek yeni ay sizin arkadaş çevrenizde ve işle ilgili gelirler alanınızda gerçekleşecek. Plüton’un önemli etkisinin olduğu bu yeni ayda güçlü arzu ve istekler duyarak şartlarınızı değiştirmek isteyeceksiniz. Dernek, klüp ve sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Harekete geçerken abartılı beklentileriniz olabilir. Gücünüzü toplayarak stratejik olarak hedefe kilitlendiğinizde yaşça büyük kişilerden engeller ve kısıtlarla karşılaşabilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Pazartesi günü arkanızdan dönen işler, dedikodu, uzun süre kapalı yerlerde geçen çalışmalar sizi zihnen yorabilir. Salı günü ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar bilinç altınızda ani farkındalık ve uyanma yaratabilir. Çarşamba günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde karmanın lordu Satürn’ün zorlu etkilerine muhatap kalabilirsiniz. Perşembe günü gizli ilişkilere çekilebilirsiniz ya da sevginizi yeterince gösteremediğinizi düşünebilir siz de sevginizi gösteremeyebilirsiniz. İlişkileriniz platonik olabilir. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında zorlayıcı kadersel etkiler altında olabilirsiniz. Cumartesi günü evde zaman geçirip hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. Pazar günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırıcı çalışmalarda bulunabilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin