12-18 Nisan 2021 Haftalık Gezegen Hareketleri ve Koç Burcunda Yeni Ay

12-18 Nisan 2021 Haftasına genel bakış

Bu hafta koç burcunda yeni ayla haftaya başlangıç yapıyoruz. Koç burcunun 22.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Koç burcunun girişimci ve öncü yönünü anlatan bu yeni ayda ikili ilişkilerde ego ve güç savaşları yaşanabilir. Öncü, cüretkar ve yeni başlangıçlar için adım atarken aldanma, yanılgı ve belirsizlik altında karar almaya karşı dikkatli olmakta yarar olacak. 14 Nisan Çarşamba günü Venüs burç değiştirerek yöneticisi olduğu boğa burcuna geçecek. Parayı kazanma ve kullanma, sevgi aşk ve ilişkiler, estetik ve güzellik, sanat, hayattan aldığımız hazlar, kendimize verdiğimiz öz değerimiz konusunda olumlu etkiler altında olacağız. Yeni kişilerle tanışabilir yeni flörtlere ve aşklara başlayabilirsiniz. İkili ilişkilerde güven, sadakat ve uzun ömürlülük gündeme gelecek.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar yeni ay burcunuzda gerçekleşiyor. Kişiliğinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi yansıtarak yeni projeler üreterek çalışarak kendinizi göstereceksiniz. İkili ilişkilerde güç savaşlarına karşı dikkatli olmakta yarar olacak. Egonuzu önde tutarak duygusal açıdan kendinizi zora sokabilirsiniz. Harekete geçerken aldanma, yanılgı ve gerçekleri farklı algılama konusuna önem vermelisiniz. Pazartesi akşam ay boğa burcuna geçecek. Yemek yemeyi abartabilir ve kendinizi dünya zevklerine verebilirsiniz. Salı günü kendi kazandığınız para alanında ani para giriş ve çıkışları ile karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirirken sorumluluk ve yükümlülükler sizi zorlayabilir. Çarşamba günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtmak için harekete geçebilir ve duruş sergileyebilirsiniz. Spiritüel konularda eğitim alabilirsiniz. Venüs 14 Nisan Çarşamba günü boğa burcuna geçecek. Yeni gelir kaynakları elde etmek için yeni projeler ve yeni fikirler üretebilirsiniz. Perşembe günü ay ikizler burcuna geçecek. Haberleşme ve bilgi alışverişiniz artacak. Uzun süredir görmediğiniz kişilerle telefon konuşması yapabilirsiniz. İşle ilgili kazançlarınızda artış elde edebilirsiniz. Cuma günü otorite figürleriyle güç savaşları yaşayabilirsiniz. Kontrol arzusu ve kendi dediğinde diretme konuları sizi yorabilir. Cumartesi günü iletişiminizi arttıracaksınız. Geleceğe yönelik projelerinizi hayata geçirmek için sistem ve disiplin kuracaksınız. Pazar günü sözleriniz ve fikirlerinizi savunarak güç gösterisinde bulunmak isteyebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar koç burcunda gerçekleşecek yeni ay sizi arkanızdan dönen işler, gizli düşmanlarınızın yaptıkları, uzun süredir kapalı yerlerde geçen çalışmalar, bilinçaltı alanınızdan etkileyecek. İkili ilişkilerde güç savaşları, ego ve kendi dediğinizde diretme nedeniyle problem yaşayabilirsiniz. Harekete geçerken aldanma, yanılgı ve belirsizliğe karşı dikkatli olmakta yarar olacak. Pazartesi akşamı ay boğa burcuna geçecek. İştahınızı kontrol etmekte zorluk çekebilirsiniz. Salı günü dış görünüşünüzü değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde sorumluluk ve yükümlülüklerinizi yerine getirirken sistem ve disiplin kurmak isteyecek ve zorlanacaksınız. Çarşamba günü arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alacak ve ihtiyacı olanlara yardım edeceksiniz. Venüs 14 Nisan Çarşamba günü yöneticisi olduğu boğa burcuna geçecek ilişkilerde sadakat, devamlılık ve uzun ömürlülük gündemde olacak. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Perşembe günü ay ikizler burcuna geçiyor. Haberleşme ve bilgi alışverişiniz artabilir. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Cuma günü otorite figürleri ile güç savaşları ve zıtlaşma yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü iletişim, eğitim, sosyal medya alanlarında olumlu etkiler altında olabilirsiniz. Pazar günü fikirlerinizi güçlü bir şekilde savunabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar koç burcunda gerçekleşecek yeni ay sizi arkadaşlar, sosyal çevre , işle ilgili kazançlar konusundan etkileyecek. Yeni arkadaş grupları oluşturabilir yeni arkadaşlarla birlikte dernek ve klüplere sivil toplum kuruluşlarına üye olabilirsiniz. İkili ilişkilere dikkat etmenizde yarar olacak. İkili ilişkilerde güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Yeni ay sonrası projelerinizi hayata geçirmek için harekete geçerken aldanma, yanılgı ve belirsizlik altında karar almaya dikkat etmelisiniz. Pazartesi akşamı ay boğa burcuna geçecek. İştahınız artabilir yemek ve içmeyi abartabilirsiniz. Salı günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatler, dış ticaret pazarlama konularında pandemi nedeniyle yavaşlayan işlerinizi başka yöntemlerle teknoloji kullanarak hızlandırmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacak kendinizi ortaya koyacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. 14 Nisan Çarşamba günü Venüs güçlü olduğu boğa burcuna geçecek. İkili ilişkilerde sadakat, ilişkinin devamlılığı ve uzun ömürlülüğü gündeme gelecek. Perşembe günü yurt dışı işlerinizle ilgili bazı teklif ve projeleri olduğundan büyük görebilirsiniz. Perşembe günü ay ikizler burcuna geçiyor. Haberleşme ve bilgi agınız hızlanacak. Gün içinde çok fazla telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Cuma günü otorite figürleriyle zıtlaşma ve güç savaşları yaşayabilirsiniz. Kendi dediğinizin olmasında diretmek sizi zorlayabilir. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek sohbet etmek ve grup çalışması yapmak isteyeceksiniz. Ticari işlerinizle ilgili fırsatlar, toplantılar yeni teklifler ve yeni müşteri çalışmalarında bulunabilirsiniz. Cumartesi gece saatlerinde ay yengeç burcuna geçecek. Aileniz, sevdikleriniz ve onları koruyup kollamak önem kazanacak. Pazar günü fikrinizi ve düşüncelerinizi savunacak ve sabit fikirlilikte ısrar edeceksiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar koç burcundaki yeni ay sizi iş hayatı ve kariyer alanınızdan etkileyecek. Yeni iş fırsatları ve yeni sektörlerde başlangıç yapma konusunda adım atabilirsiniz. İkili ilişkilerde güç ve ego savaşlarına karşı dikkatli olmalısınız. Yeni ay sonrası harekete geçerken aldanma, yanılgı ve belirsizlik altında karar alma konusunda farkındalık yaşamalısınız. Pazartesi akşam ay boğa burcuna geçecek. İştahınız artabilir ve kendinizi yeme içmeye verebilirsiniz. Salı günü arkadaş çevrenizde karşılaşacağınız bir olay veya durum sizi yön değişikliğine gitmenize neden olabilir. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda sistem ve disiplin kurmak isterken zorlanabilirsiniz. Çarşamba günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ayrıca yönetselliğinizi yansıtırken kendinizi emin bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. 14 Nisan Çarşamba günü Venüs yönettiği boğa burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde uzun ömürlülük, sadakat ve güven ihtiyacı artacak. İkili ilişkileri güçlendirmek isteyeceksiniz. Perşembe günü alacaklarınızı tahsil etmek ve borçlarınızı ödemek isterken bazı alacaklarınızı tahsil etmekte güçlük çekebilirsiniz. Perşembe günü ay ikizler burcuna geçecek. Bilgi ve haber ağınızı genişletebilirsiniz. Cuma günü otorite figürleri ile zıtlaşma, güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü ticari işlerinizle ilgili yeni toplantılar, yeni müşteriler ve yeni projeler üretmek için kollarınızı sıvayacaksınız. Cumartesi akşam saatlerinde ay yengeç burcuna geçecek. Sevdikleriniz, aileniz ve onları beslemek, korumak ve kollamak gündeminizde olacak. Pazar günü fikirleriniz ve düşüncelerinizde kendinizi haklı görerek ısrar edebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar koç burcundaki yeni ay sizi yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, yurt dışı seyahatler, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarından etkileyecek. Bu konularda fırsat elde edecek ve yeni başlangıçlarda bulunmak isteyeceksiniz. Pandemi nedeniyle işleriniz istediniz hızda ilerlemeyebilir. İkili ilişkilerde güç ve ego savaşları yaşayabilir. Sevdiğiniz kişiyi kontrol altında tutmaya çalışabilirsiniz. Yeni ayda aldığınız kararları uygulamak için harekete geçerken aldanma, yanılgı ve belirsizlik altında karar vermek durumunda kalabilirsiniz. Pazartesi akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. İştahınız artabilir ve kendinizi yeme içmeye verebilirsiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde ani gelişmeler ve olaylar meydana gelebilir. İş değişikliği yapabilir ve farklı bir yerde çalışmaya karar verebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ilişkinizin uzun ömürlülüğü konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken kendinizden emin cesur adımlar atabilirsiniz. 14 Nisan Çarşamba günü Venüs yönettiği boğa burcuna geçiyor. İkili ilişkilerde sadakat, güven ve devamlılık ön planda olacak. Perşembe günü ortaklık kurma konusunda bazı fırsatları olduğundan büyük görebilir yanılabilirsiniz. Perşembe günü ay ikizler burcuna geçecek. İletişim, eğitim, sosyal medya konularında haberleşme ve bilgi trafiğiniz artacak. Otorite figürlerinden işlerinizi ve projelerinizi yürütürken ilgi ve destek göreceksiniz. Cuma günü otorite figürleri ile güç savaşlarına girebilir zıtlaşabilirsiniz. Cumartesi günü ticari ilişkilerinizde başarılı çalışmalar yapabilir yeni müşteriler ve yeni toplantılar yapmak için fırsat elde edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Cumartesi akşam saatlerinde ay yengeç burcuna geçecek. Sevdikleriniz, ailenizi onları korumak ve kollamak önemli olacak. Pazar günü fikirlerinizi ve düşüncelerinizi ısrarla savunabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar koç burcunda gerçekleşecek yeni ay sizi ortak kazançlar ve ortak gelirler, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler, konularından etkileyecek. İkili ilişkilerde güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Yeni kararlar yeni başlangıçlar ve yeni fikirlerinizi uygulamaya geçirirken aldanma, yanılgı ve belirsizlik altında karar almaya karşı dikkatli olmalısınız. Pazartesi günü akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. İştahınız artabilir yeme içmeye fazla ilgi duyabilirsiniz. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde işlerin yapılış tarzını beğenmeyebilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evlliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. 14 Nisan Çarşamba günü Venüs yönettiği ve güçlü olduğu boğa burcuna geçecek. İkili ilişkilerde sadakat, uzun ömürlülük ve güven önemli olacak. Perşembe günü sağlığınızla ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü ay ikizler burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret ve bilgi alışverişi önem kazanacak. Uzun süredir görüşmediğiniz kişilerle haberleşebilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken büyüme ve gelişme kaydedeceksiniz. Cuma günü otorite figürleriyle zıtlaşma enerjisi yaşayabilir ve kendi istediklerinizin olması doğrultusunda ısrarcı olabilirsiniz. Cumartesi günü ticari işlerinizle ilgili yeni toplantı, müşteri portföyü oluşturma ve yeni fikirler ve yeni projeler üreteceksiniz. Cumartesi günü akşam saatlerinde ay yengeç burcuna geçecek. Sevdiklerinizi önemseyecek ve onların iyi olmasını isteyeceksiniz. Pazar günü fikir ve düşüncelerinizi ısrarla savunacak fikri sabitliği vurgulayacaksınız.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar koç burcunda gerçekleşecek yeni ay sizi ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık, danışmanlık ve açık düşmanlar alanınızdan etkileyecek. İkili ilişkilerinizi daha ileri aşamaya taşıma kararı verebilirsiniz. İlişkisi olmayanlar yeni bir ilişkiye başlama kararı alabilir. İkili ilişkilerde güç ve ego savaşlarına karşı dikkatli olmakta yarar olacak. Herkesi ve her şeyi kontrol altına almak isteyebilirsiniz. Yeni kararlarınızı uygulamaya geçerken aldanma, yanılgı ve belirsizlik altında karar almak durumunda kalabilirsiniz. Pazartesi günü akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. İştahınız artabilir kendinizi yeme içmeye verebilirsiniz. Salı günü aniden ödenmemiş bir borcunuz ya da verginiz olduğu ortaya çıkabilir. Çarşamba günü evcil hayvanlarınızın bakımı ile ilgilenebilir ve onları gezdirebilirsiniz. 14 Nisan Çarşamba günü Venüs yönettiği boğa burcuna geçecek. İkili ilişkilerde sadakat, uzun ömürlülük ve güven esas olacak. Perşembe günü ay ikizler burcuna geçecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, ticaret konularında hareketlilik yaşanacak. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyacaksınız. Cuma günü otorite figürleriyle zıtlaşma ve güç savaşları yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü ticari işlerinizle ilgili toplantı, görüşme ve teklif verebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Gece saatlerinde ay yengeç burcuna geçecek. Aile, anılar ve sevdiklerinizin bakımı ve koruması ve kollanması önem kazanacak. Pazar günü fikirleriniz ve düşüncelerinizi ısrarla savunabilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar koç burcunda gerçekleşecek yeni ay sizi gündelik işlerinizi yaparken çalışma arkadaşlarınız ve sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde yeni kararlar almanıza ve yeni başlangıçlar yapmanıza neden olacak. Sağlığınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. İkili ilişkilerde güç ve ego savaşlarına kapılmadan ilişkinizi yürütmeniz yararınıza olacaktır. Yeni kararlar ve yeni başlangıçlarınızı hayata geçirirken aldanma, yanılgı ve sisler altında karar almak zorunda kalabilirsiniz. Pazartesi akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. İştahınız artabilir yeme içmeye fazla önem verebilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyacaksınız. 14 Nisan Çarşamba günü Venüs yönettiği boğa burcuna geçecek. İkili ilişkilerde güven, sadakat ve uzun ömürlülük esas olacak. Perşembe günü ay ikizler burcuna geçecek. Uzun süredir görmediğiniz kişilerle haberleşebilir ve uzun telefon konuşmaları yapabilirsiniz. Otorite figürlerinden büyüme ve gelişme için destek ve yardım görebilirsiniz. Cuma günü otorite figürleriyle zıtlaşma ve kendi dediğinin doğru olduğu konusunda diretme enerjisi hakim. Kontrolsüz güç güç değildir. Bu nedenle sakin kalmaya çalışmakta yarar olacak. Cumartesi günü ticari işlerinizle ilgili toplantı, yeni projeler ve yeni fikirler için beyin fırtınası yapabilirsiniz. Gece saatlerinde ay yengeç burcuna geçecek. Aileniz, sevdikleriniz ve onları korumak ve kollamak önem kazanacak. Eski hatıralar ve fotoğraflara bakarak geçmişi yad edebilirsiniz. Pazar günü fikirlerinizi ve düşüncelerinizi ısrarla savunurken kendinizi bulabilirsiniz. Bazı sözler canınızı sıkabilir.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar koç burcunda gerçekleşecek yeni ay sizi sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler ve spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. İlişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye başlama kararı verebilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek meslek haline getirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda risk alarak cesaretle büyük adımlar atabilirsiniz. Hisse senedi ve tahvil yatırımlarınızı büyütebilirsiniz. İkili ilişkilerde ego ve güç gösterilerine karşı dikkatli olmalısınız. Yeni aldığınız kararları uygulamaya geçerken aldanma, yanılgı ve belirsizlik altında karar almaya karşı dikkatli olmalısınız. Pazartesi akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. İştahınız açılabilir ve yeme içme konularına karşı abartılı istek duyabilirsiniz. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için iş yapan kişilerle ilişkilerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. 14 Nisan Çarşamba günü Venüs yönettiği boğa burcuna geçecek. İkili ilişkilerde uzun ömürlülük, sadakat ve güven önem kazanacak. Perşembe günü ay ikizler burcuna geçecek. İletişim, haberleşme, sosyal medya ve eğitim konularında hız kazanabilir ve paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Cuma günü otorite figürleriyle iletişiminizde zıtlaşma ve güç savaşlarına kapılabilir kendi istediklerinizin yapılmasında ısrarcı olabilirsiniz. Cumartesi günü ticari işlerinizle ilgili toplantı yapabilir yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Gece saatlerinde ay yengeç burcuna geçecek. Aileniz, sevdikleriniz onların bakımı ve korunması önem kazanacak. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Pazar günü fikirleriniz ve düşüncelerinizde ısrarcı davranabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar koç burcunda gerçekleşecek yeni ay sizi aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul ve atalar alanınızdan etkileyecek. Aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirmek için yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizi değiştirebilir yeni bir ev kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz. İkili ilişkilerde güç ve ego savaşlarına girmeden ilişkinizi yürütmek yararınıza olacaktır. Yeni kararlarınızı uygulamaya giderken aldanmaya, sisler altında karar almaya karşı dikkatli olmalısınız. Pazartesi akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Geleceğe yönelik hedeflerinizi hayata geçirmek maddi ve fiziki güven ihtiyacınızı karşılamak için planlama yapacaksınız. Salı günü çocuklarınızla iletişiminizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü kişiliğinizi, karakterinizi, yeteneklerinizi insanlara duyurmak için harekete geçebilirsiniz. Kardeşlerinizle ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde merhametli ve affedici tavırlar geliştirebilirsiniz. 14 Nisan Çarşamba günü Venüs yönettiği boğa burcuna geçecek. İkili ilişkilerde güven, sadakat ve uzun ömürlülük önem kazanacak. Perşembe günü ay ikizler burcuna geçecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri ve tanıtım, satış ve pazarlama konularında harekete geçeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında bazı iş fırsatlarını olduğunuzdan büyük algılayabilirsiniz. Finansal anlamda büyük fırsatlar ve otorite figürlerinden destek sağlayabilirsiniz. Cuma günü kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Otorite figürleri ile ego ve güç savaşlarına girebilirsiniz. Kontrol arzusu ve güç tutkusu sizi zor durumda bırakabilir. Cumartesi günü ticari işlerinizle ilgili toplantı yapabilir yeni fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Cumartesi gecesi ay yengeç burcuna geçecek. Aileniz, sevdikleriniz, eviniz ve yuvanızda güzel zaman geçirebilir sevdiklerinizi korumak ve kollamak için onları düşünebilirsiniz. Pazar günü fikirlerinizin ve düşüncelerinizin doğruluğuna inanarak ısrarla savunabilirsiniz. Bazı sözler sizin canınızı sıkabilir ve kalbinizi kırabilir.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar koç burcunda gerçekleşecek yeni ay sizi iletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler alanınızdan etkileyecek. İletişim konusunda yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Web sitesi açabilir ya da blog yazarak kendinizi anlatabilirsiniz. İkili ilişkilerde ego ve güç savaşlarına karşı dikkatli olmalısınız. Aldığınız kararları uygulamaya geçerken aldanma, yanılgı ve belirsizlik altında karar almaya karşı farkındalık geliştirmelisiniz. Pazartesi gecesi ay boğa burcuna geçecek. İştahınız artabilir yeme içmeye karşı aşırı istek duyabilirsiniz. Salı günü eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı güçlü bir şekilde yansıtacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında yeni projeler ve yeni fikirler üreterek gelir kaynaklarınızı arttırmak isteyeceksiniz. 14 Nisan Çarşamba günü Venüs yönettiği boğa burcuna geçecek. İkili ilişkilerde güven, sadakat ve uzun ömürlülük önem kazanacak. Perşembe günü ay ikizler burcuna geçecek. İletişim, eğitim ve sosyal medya alanında atılım yapmak isteyeceksiniz. Uzun süredir görmediğiniz kişilerden telefon alabilirsiniz. Eğitim ve yayıncılık alanında faaliyet göstermek isteyebilirsiniz. Cuma günü otorite figürleriyle zıtlaşma ve güç savaşlarına girebilirsiniz. Cumartesi günü ticari işlerinizle ilgili toplantı yapabilir yeni fikirlerinizi ekip arkadaşlarınızla birlikte konuşabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü gece saatlerinde ay yengeç burcuna geçecek. Aileniz, sevdikleriniz, anılar önem kazanacak. Pazar günü sözleriniz ve fikirlerinizi ısrarla savunacaksınız. Bazı sözler sizi kırabilir.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar koç burcunda gerçekleşecek yeni ay sizi kendi kazandığınız para alanından etkileyecek. Yeni kararlar alabilir gelir kaynaklarınızı arttırmak için yeni projeler ve fikirler üretebilirsiniz. İkili ilişkilerde ego ve güç savaşlarına karşı dikkatli olmakta yarar olacak. Yeni fikirlerinizi hayata geçirmek için harekete geçerken aldanma, yanılgı ve belirsizlik altında karar almaya karşı dikkatli olmalısınız. Pazartesi akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Geleceğe yönelik hedeflerinizi maddi ve manevi güvence ihtiyacınız önem kazanacak. Salı günü iletişim alanında yeni başlangıçlar orijinal fikirler üretebilirsiniz. Çarşamba günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle sanatsal çalışmalarda bulunabilirsiniz. 14 Nisan Çarşamba günü Venüs yönettiği boğa burcuna geçecek. İkili ilişkilerde güven, sadakat ve uzun ömürlülük önem kazanacak. Perşembe günü ay ikizler burcuna geçecek. Finansal anlamda büyük fırsatlar büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Cuma günü otorite figürleriyle zıtlaşma ve güç savaşları yaşayabilirsiniz. Kendi istediklerinizin olmasında diretebilirsiniz. Cumartesi günü ticari işlerinizle ilgili toplantı ve grup çalışması yapabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Gece saatlerinde ay yengeç burcuna geçecek. Aileniz, sevdikleriniz onların bakımı ve korunması sizin için önemli olacak. Eski anılar milli ve manevi değerlere bağlılık yaşayacaksınız. Pazar günü fikirleriniz ve düşüncelerinizde ısrar edebilir fikri sabitlik yaşayabilirsiniz. Bazı sözler sizi kırabilir ve üzebilir.

 

 

 

Siz de fikrinizi belirtin