13-19 Eylül 2021 Haftası Gezegen Transitleri ve Mars Terazi Burcunda

13-19 Eylül 2021 Haftasına Genel Bakış

Bu hafta Güneş Neptün karşıtlığının etkisinin altında olacağız. Salı günü kesinleşecek etki sonucunda kendi yeteneklerimizi ve karakterimizi ortaya koymakta ve gerçek potansiyelimizi görmekte zorlanacağımız gibi, otorite figürlerinden ya da bizim için önem taşıyan kişilerle ilgili yanılgılar ve hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Çarşamba günü Mars astrolojik olarak zararda olduğu terazi burcuna geçecek. Harekete geçerken dengesiz davranabilir kararsız kalabilir ya da yaptıklarımızdan pişman olabiliriz. İki kere düşünüp bir kere harekete geçmek uygun olacak. Cuma günü kesinleşecek Venüs Satürn karesi ikili ilişkilerde uzun ömürlülük ve sadakat konularında anlaşmazlık ve sorunlar yaşanabileceğini ve ilişkilerde kopma ve ayrılmalara neden olabileceğini göstermektedir.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay yay burcunda başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde iletişiminizi kibar, nazik ve uyumlu bir şekilde sürdüreceksiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorluk çekebilirsiniz. Salı günü bilinç altınızı aktif hale getirmek ve korkularınızdan arınmak için eğitim alabilirsiniz. İşle ilgili kazançlarda daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar değerlendirebilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken gerçek potansiyelinizi ortaya koyamayacağınız gibi otorite figürleri ya da önem verdiğiniz kişilerden beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. Çalışmak üretmek ve kariyer odaklı bir gün sizi bekleyecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda derin incelemeler ve analizler yapabilirsiniz. Çarşamba günü yönetici gezegeniniz Mars, terazi burcuna geçiyor. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında harekete geçmek kendinizi göstermek ve tavır sergilemek isteyebilirsiniz. Ancak Mars terazi burcunda zararda olduğu için ikili ilişkiler ve evliliğinizde yanlış karar alabilir ya da yanlış hamleler yapabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani sürpriz beklenmedik nakit akışları ile karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde anlaşmazlık ve iletişim problemleri yaşanabilir. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Bireysellliğinizi koruyarak toplumsal çalışmalarda bulunabilirsiniz. Ortaklık konusunda araştırma yapabilir ve incelemelerde bulunabilirsiniz. Cuma günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle birlikte güçlü hissedeceksiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda eskiden kalma ödemediğiniz borcunuz ya da krediniz ortaya çıkabilir. Cumartesi günü danışmanlık yapma konusunda olumlu etkiler altındasınız. İşle ilgili gelirlerde artış ve büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Gece geç saatlerde ay balık burcuna geçecek. Hassas, kırılgan ve alıngan hissedebilirsiniz. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda zorlandığınızı düşüneceksiniz. Ezoterik ve metafizik konularında bilgi almak için kitaplar okuyabilir eğitimler alabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay yay burcunda başlıyorsunuz. İş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınızla iletişiminizi kibar nazik ve uyumlu bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Salı günü iş arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme sağlayacak yeni iş fırsatları ile karşılaşacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde beklentilerinizin karşılanmaması yanılgılar ve gözünüzde büyüttüğünüz insanların öyle olmadığını görmek sizi üzebilir. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. İş ve kariyer odaklı olacaksınız. İkili ilişkiler ve evlilğinizde derin sevgi ve tutkuyla sevecek ayrıca kıskanacaksınız. Çarşamba günü Mars terazi burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınız ve sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde kararsız davranabilir gel git yaşayabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek ve farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Perşembe günü iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle sanatsal çalışmalarda bulunabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde içsel olarak gücünüzü göstermek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu destekler altında olacaksınız. Spekülatif kazançlar borsa, tahvil, şans oyunları, bitcoin, sanal para gibi konularda güçlü olarak işlem yapabilir ve kendinizi ifade edebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde daha önceden görmezden geldiğiniz ve halının altına süpürdüğünüz sorunlar tekrar karşınıza çözülmek üzere gelebilir. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar karşınıza gelebilir. Gece saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgiselliğinizin arttığı ve bütünün hayrına çalışmalarda bulunmak isteyeceğiniz bir zaman dilimi olacak. Pazar günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde eşiniz ya da sevgilinizle birlikte güzel zaman geçirebilir sevgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay yay burcunda başlıyorsunuz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularından birinde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Çocuklarınızla iletişiminizi arttıracak müzik ve spor eşliğinde birlikte güzel zaman geçireceksiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde henüz istediğiniz yerde olmadığınızı düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde daha önceden değerlendirmediğiniz bazı teklif ve fırsatlar tekrar değerlendirilmek üzere karşınıza çıkabilir. Aile büyüklerinizle iletişiminizde sizi iş ve kariyer fırsatları anlamında desteklemediklerini düşünerek üzülebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyer odaklı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken çalışma ortamınızda olayların ardında yatan gizli gerçekleri öğrenmek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü Mars terazi burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler konusunda kararsız kalabilir ve dengesiz davranışlar sergileyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ani gelişen spontane programlar yaparak birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Perşembe günü speklülatif kazançlar konusunda gelir kaybına uğrayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda hak ettiğinizi almadığınızı düşünebilir içten içe öfkelenebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Entellektüel olarak çalışmalar yapabilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek meslek haline getirmek için çalışacak ve üreteceksiniz. Cuma günü aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirmek ve büyütmek onlardan destek almak için harekete geçebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte iş yapma biçimi konusunda fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cumartesi günü sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkilerinizi ve paylaşımlarınızı arttırabilir ve düzeltebilirsiniz. Gece saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgiselliğinizin arttığı ve duyarlı olduğunuz bir zaman diliminde şifa çalışmalarında bulunabilirsiniz. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel olarak zorlandığınızı hissedeceksiniz. Evcil hayvanlarınız varsa tatil gününde onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay yay burcunda başlıyorsunuz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde kibar, nazik, diplomatik bir dil kullanabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Salı günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Eşinizin, ailenizin, varsa ortağınızın parasını yönetebilir veya kullanabilirsiniz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde yanılgılar, aldanmalar ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. İş ve kariyer odaklı davranışlarda bulunabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle derin duygusal paylaşımlarda bulunacaksınız. Çarşamba günü Mars terazi burcuna geçiyor. Aile bireylerinizle iletişiminizde dengesiz tavırlar sergileyebilir pişman olacağınız hareketlerde bulunabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde ani sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Perşembe günü ev kiralamak ya da satın almak için yapacağınız konuşmalarda ve eylemlerde zorlanacaksınız. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üreteceksiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde güçlü bir dönüşüm geçireceksiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal çalışmalarda bulunabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat, tamirat vb. Çalışmalarda bulunabilirsiniz. Cuma günü eğitim vermek ya da alma konusunda güçlü istek duyacaksınız. İkili ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle ilişkinizin geleceği konusunda anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cumartesi günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Gece saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgiselliğiniz artabilir şifa çalışmalarında bulunabilirsiniz. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında kadersel etkiler altında zorlandığınızı hissedebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay yay burcunda başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde daha önceden yerine getirmediğiniz ödev ve sorumluluklar tekrar yerine getirilmek üzere karşınıza gelecek bu sefer kaçış yok yapmalısınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde iletişiminizde nazik, kibar ve diplomatik olacaksınız. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Salı günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ortaklık yapma konusunda daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları şimdi tekrar gözden geçirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanıyla eşinizin, ailenizin, varsa ortağınızın gelirlerini kullanma ve yönetme konusunda ikilem arasında kalabilirsiniz. Düşündüğünüz gibi olaylar gerçekleşmeyebilir. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyer odaklı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde yeni eşyalar satın alabilir evinizi ve bahçenizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü Mars terazi burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, yakın çevre gezileri, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalar alanınızdan etkileneceksiniz. İletişiminizde kararsızlık ve dengesizlik yaşayabilir pişman olabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde ani gelişen terfi, maaş artışı, transfer teklifi gibi sürpriz gelişmeler sizi mutlu edecek. Perşembe günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularda bilgi edinmek için kitap okuyabilir ve eğitim alabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde herkesi ve her şeyi kontrol altında tutmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal çalışmalarda bulunmak isteyebilirsiniz. Tanıtım satış ve pazarlama konusunda yeni fikirler üretecek bunları insanlara sunmak için harekete geçeceksiniz. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için otorite figürlerinden güçlü destek elde edebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sorun ve problemler yaşayabilirsiniz. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cumartesi günü eğitim verme ya da alma konusunda karar alabilirsiniz. Ortaklık yapma konusunda daha önceden size gelen tekliflere tekrar göz atabilirsiniz. Gece saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgiselliğiniz artabilir şifa çalışmalarında bulunabilirsiniz. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel olarak zorlandığınızı hissedeceksiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay yay burcunda başlıyorsunuz. Gündelik işlerinizi yaparken sistem ve disiplin kurmanız yapılandırma yapmanız gerekebilir. Kendi kazandığınız para alanında yeni anlaşma ve sözleşme imzalayabilir toplantı yapabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken işlerinizin yoğunluğundan söz edebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde güç savaşları ve kişilik ve karakter uyuşmazlığı yaşayarak eşinizi ve sevdiğinizi daha önce böyle olmadığını düşünebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. İş ve kariyer odaklı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. İşlerinizi anlatan web sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. Çarşamba günü Mars terazi burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Mars terazi burcunda zararda olduğu için kararsızlık ve dengesizlik yaşayabilirsiniz. Eğitim ve yayıncılık konusunda ani sürpriz beklenmedik olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Perşembe günü ortaklık kurma konusunda daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyi kontrol etmek ve kendi istediğinizin olması konusunda takıntılı davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal çalışmalarda bulunabilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak bunu insanlara yansıtacaksınız. Cuma günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda otorite figürlerinden güç ve destek görebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde zorlanmalar ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Ticari işlerinizde para kazanma konusunda zorlandığınızı ve baskı altında kaldığınızı düşünebilirsiniz. Cumartesi günü iletişiminizde nazik, kibar ve diplomatik bir dil kullanabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Gece saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgileriniz artabilir. İhtiyaç sahiplerine maddi ve manevi yardım edebilirsiniz. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda zorlandığınızı hissedeceksiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay yay burcunda başlıyorsunuz. Sevgi aşk ve ilişkilerde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. İletişim kurma yeteneğiniz sayesinde kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırıcı çalışmalarda başarılı sonuçlar alacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmak için yapacağınız çalışmalarda zorlanabilirsiniz. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ya da iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları, bitcoin sanal para gibi konularda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olarak çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İlaç ve gıda zehirlenmelerine karşı yediğiniz ve içtiğiniz şeylere dikkat etmelisiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. İş ve kariyer odaklı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında harcamalarınızı azaltabilirsiniz. Kazandığınız paranın bir bölümünü biriktirmek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışabilirsiniz. Perşembe günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde güç savaşlarına girebilir her şeyi kontrol altına almaya çalışabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Bireysellliğinizi koruyarak toplumsal fayda sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koymak için harekete geçebilirsiniz. Cuma günü otorite figürlerinden sizin için önemli olan kişilerden yardım ve destek görebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için yapacağınız çalışmalarda zorlanacak ve kendinizi baskı altında hissedeceksiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cumartesi günü çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde zaman geçirebilirsiniz. Gece saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgiselliğiniz artabilir şifa çalışmalarında bulunabilir ibadet edebilirsiniz. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve bunu insanlara yansıtacaksınız.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay yay burcunda başlıyorsunuz. Aile bireylerinizle iletişiminizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Arkanızdan dedikodunuzun yapıldığını duyabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat, tamirat vb. Çalışmalarda bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yapacağınız çalışmalarınızın otorite figürlerinden yeterince destek ilgi ve yardım görmemesi canınızı sıkabilir. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. İş ve kariyer odaklı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü Mars terazi burcuna geçecek. Harekete geçmek isterken geri plandan fazla ortaya çıkmadan kararsız ve dengesiz bir tavır alabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü arkanızdan dedikodunuz yapılabilir sizde duyup üzülebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle hobilerinizi büyüterek gelir elde edebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde dönüştürücü bir durumla karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal konularda faaliyet gösterebilirsiniz. Uzun süre kapalı yerlerde çalışmak sizi yorabilir. Cuma günü otorite figürlerinden beklediğiniz yardım destek ve ilgiyi göreceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olabilirsiniz. İkil ilişkilerde uzun ömürlülük ve sadakat konularında konuşmalar yaparak ilişkinizin geleceği ve sağlamlığı konusunda anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü ev kiralamak ya da satın almak için daha önceden değerlendirmediğiniz bir fırsat tekrar gözden geçirmeniz üzere size sunulabilir. Gece saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgiselliğiniz artabilir. Şifa çalışmalarında bulunabilirsiniz. Pazar günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay yay burcunda başlıyorsunuz. Eğitim alma konusunda yeni çalışmalarda bulunabilir sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ortaklaşa işler yapmak için harekete geçebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Salı günü aile bireylerinizle iletişiminizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ticari işlerinizde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde otorite figürlerinden destek ilgi ve yardım görmediğiniz için üzülebilir ve kırılabilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. İş ve kariyer odaklı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Platonik duygular besleyebilirsiniz. Kendinizi yeterince sevilmediğinizi düşünebilir siz de kendi duygularınızı gösteremeyebilirsiniz. Çarşamba günü Mars terazi burcuna geçiyor. Arkadaş ve sosyal çevrenizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isterken kararsız kalabilir ve dengesiz ve tutarsız tavırlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde merhametli ve affedici tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında güç uygulayarak gelir kaynaklarınızı arttırmayı hedefleyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Teknoloji ve bilimsel konularda çalışmalarda bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortaklaşa iş yapabilirsiniz. Cuma günü dernek klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olarak toplumsal yarar gösterin faaliyetlerde görev alabilirsiniz. Gizli saklı ilişkilere çekilerek platonik duygular besleyerek kendinizi baskı altında depresif ve mutsuz hissedebilirsiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Gece saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgileriniz artabilir, maddi ve manevi ihtiyacı olan kişilere yardım ederek manevi huzur bulabilirsiniz. Pazar günü bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay yay burcunda başlıyorsunuz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. İş hayatı ve kariyerinizde yeni toplantılar yapabilir anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Salı günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde gerçeği görecek ve yanılgıları anlayacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar değerlendirebilirsiniz. Otorite figürlerinden beklediğiniz destek ve ilgiyi göremeyebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Ay oğlak burcuna öğleden sonra geçecek. İş ve kariyer odaklı olarak çalışmalarınıza devam edeceksiniz. İş hayatı ve kariyerinizde kadınlara yönelik çalışmalarda bulunabilirsiniz. Çarşamba günü Mars Terazi burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyerinizde harekete geçerken kararsızlık enerjisini kullanabilirsiniz. Harekete geçtikten sonra davranışlarınızdan pişman olabilirsiniz. Perşembe günü yeni bir eğitime başlama kararı verebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışacak ve üreteceksiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Cuma günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. İş hayatı ve kariyerde uzun ömürlülük verimlilik konularında zorlandığınızı hissedeceksiniz. Cumartesi günü maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Gece saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgiselliğiniz artabilir ve şifa çalışmalarında bulunabilirsiniz. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda zorlandığınızı hissedeceksiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay yay burcunda başlıyorsunuz. Neşeli, eğlenceli macera arzusu ile öğrenmek isteyebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda iletişiminizi arttırmak ticari faaliyetlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanabilirsiniz. Salı günü kendi kazandığınız para alanında beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar değerlendirmek üzere karşınıza gelebilir. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda otorite figürlerinden değer verdiğiniz kişilerden beklediğiniz yardım destek ve ilgiyi göremeyebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmakta ve önlem almakta yarar olacak. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. İş ve kariyer odaklı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Eğitim ve yayıncılık konularında çalışmalar yapabilirsiniz. Çarşamba günü Mars terazi burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret pazarlama konularında harekete geçerken kararsız davranışlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle kendi kazandığınız para alanında yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Arkanızdan dönen işleri yapılan dedikoduları duyarak sinirlenebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar gösteren davranışlarda bulunabilirsiniz. Cuma günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle ilişkinizin uzun ömürlülüğü ve devamlılığı konusunda anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü dış görünüşünü değiştirerek farklı bir tarz benimseyebilirsiniz. Gece saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgiselliğiniz artabilir şifa çalışmalarında bulunabilirsiniz. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda zorlandığınızı hissedebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay yay burcunda başlıyorsunuz. Bilinç altınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilir korkularınızdan arınabilirsiniz. Ortak gelirler ve ortak kazançlar konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanabilirsiniz. Salı günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Spiritüel konularda kendinizi daha da geliştirmek için eğitim alabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde eşinizin ya da partnerinizin olduğu sandığınız kişi olmadığını fark edebilir gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. İş ve kariyer odaklı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Yüksek öğrenim akademik çalışmalar konusunda istediklerinizi gerçekleştirmek için adım atabilirsiniz. Çarşamba günü Mars terazi burcuna geçecek. Kredi, borç, alacak, nafaka, vergi ve ödemeler konusunda harekete geçerken kararsız kalabilir sonra yaptığınız adımdan pişman olabilirsiniz. Perşembe günü dış görünüşünüzü değiştirerek daha sağlıklı şeylerle beslenmek isteyebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkilerde uzun ömürlülük ve sadakat konusunda partnerinizle aynı fikirde ve ortak noktada buluşamayabilirsiniz. Kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. Yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafınızı keşfedebilirsiniz. Cumartesi günü ezoterik ve metafizik konularda kendinizi geliştirmek için kitap okuyabilirsiniz. Gece saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgiselliğiniz artabilir ve şifa çalışmalarında bulunabilirsiniz. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel olarak zorlandığınızı düşünebilirsiniz.

 

Siz de fikrinizi belirtin