13-19 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

13-19 Temmuz Haftasının Genel Değerlendirmesi

Bu hafta 13 Temmuz Pazartesi günü Merkür yengeç burcundaki gerilemesini sonlandırıyor. Merkür iletişim, konuşma, yazma, eğitim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, dış ticaret pazarlama, elektrik ve elektronik aletler, seyahatler, toplantı anlaşma ve sözleşmeler, hesaplamalar ve internet üzerinden alış-veriş Merkür’ün kontrolündedir. Haritalarınızda hangi hayat alanında düzelme yaşayacaksınız burçlarınıza göre bahsedeceğim. Bu hafta Güneş Plüton’la karşıt açısı Çarşamba günü kesinleşecek. Otorite figürleri ile güç savaşları yaşanabilir. Güç gösterisi, zıtlaşma, kendi isteğinin olmasında diretme ve herkesi ve her şeyi kontrol etme arzusu bizi yorabilir. 20 Temmuz Pazartesi günü saat 20:32’de 28.derece yengeç burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay, yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Hayatımızda yeni sayfa açarız. Burçlarınıza göre yeni ayın etkisinden ve nasıl etkileneceğinizden söz edeceğim.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 13-19 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Merkür düz hareketine geçtiği zaman aile bireylerinizle iletişim, yanlış anlaşılmalar sona erecek. Yeni bir ev kiralama ya da satın alma konusunda ilerleme kaydedebilirsiniz. Anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. 20 Temmuz Pazartesi günü yengeç burcunda gerçekleşecek yeni ay ile birlikte hayatınızda yeni başlangıçlar yapmak ve yeni kararlar alacaksınız. Merkür’ün mars ile karesi, bu kararlarınızı hayata geçirmek için zorlanacağınızı göstermekte. Sevgi aşk ve ilişkilerde eskiye yönelik hayal kırıklığı gündeme gelebilir. Yeni ev değiştirmek, evin içinde yeni değişiklikler yapmak, ev eşyası almak ve tadilat yapmak gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde istediğiniz büyüme ve gelişmeyi elde ederken zorlandığınızı hissedeceksiniz. Daha önce almadığınız sorumluluk ve yükümlülüklerle ilgili tekrar gözden geçirme yapmanız gerekebilir. Salı günü aile geçmişinizi merak edip bu konuda araştırma yapabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde otorite figürlerinden beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Beklentileriniz gerçeklerden uzak olabilir. Eski yaralarınızı tekrar hatırlayıp kanatabilirsiniz. Bu yaralara neden olan olaylar gün yüzüne çıkabilir ve sizi üzebilir. Aniden farkındalık yaşayıp bazı olayların nedenlerini anlayacaksınız. Çarşamba günü bilinç altınızı aktif hale getirip korkularınızdan arınmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda güç savaşlarına maruz kalabilirsiniz. Kontrol tutkusu ve olayları yönetme arzusu sizi yorabilir. Perşembe günü iş hayatınızda sistem ve disiplin kuracaksınız. Cuma günü yakın çevrenizde iletişim, eğitim konularında çalışmalar yapabilirsiniz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sevgi paylaşımında bulunacaksınız. Cumartesi günü arkanızdan iş çeviren kişilerin farkına varıp hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Sinirli ve öfkeli hissedebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 13-19 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Merkür 13 Temmuz Pazartesi günü düz hareketine geçecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar ortadan kalkacak. 20 Temmuz Pazartesi günü yengeç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay’da yeni kararlar alacak ve yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. Sosyal medyada aktif olarak yer almak isteyebilirsiniz. Web sitesi açabilir ve blog yazabilirsiniz. Merkür’ün mars ile kare açısı sizin aldığınız kararları uygulamakta zorlanacağınızı göstermekte. Venüs Neptün karesi ise ikili ilişkilerde geçmişten gelen hayal kırıklıklarının tekrar gündeme gelebileceğini gösteriyor. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar ve hukuksal konular alanınızda salgın nedeniyle istediklerinizi tam olarak gerçekleştiremeyebilirsiniz. Salı günü eğitim verme kararı alabilirsiniz. Otorite figürlerinden beklentileriniz gerçekçi olmayabilir. Yüksek beklentileriniz karşılanmayabilir. Abartılı ve fazla iyimser beklentileriniz sonucunda mutsuz olabilirsiniz. Eski yaralarınızı hatırlayabilir ve gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Olaylar tekrar gündeme gelebilir. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Çarşamba günü arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alarak yardıma ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Dış ticaret, pazarlama ve lojistik alanında yeni çalışmalarda bulunabilirsiniz. Otorite figürlerinden değişim ve dönüşüm için destek göremeyebilirsiniz. Güç savaşları ve kontrol tutkusu ile anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Perşembe günü sistem ve disiplin kuracaksınız. Cuma günü projeleriniz ve hedefleriniz için harekete geçebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında nakit akışı sağlayabilirsiniz. Cumartesi günü arkadaşlarınız tarafından beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar gün öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi sinirli ve öfkeli hissedebilir ve öfke patlamaları yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 13-19 Temmuz haftası astroloiik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü yönetici gezegeniniz Merkür düz hareketine geçecek. Kendi kazandığınız para alanında toplantı yapabilir anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Yeni gelir kaynakları araştırabilir ve gelirlerinizi arttırmak için çalışabilirsiniz. 20 Temmuz Pazartesi günü yengeç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Kendi kazandığınız para alanında yeni kararlar alıp yeni başlangıçta bulunmak isteyeceksiniz. Merkür Mars karesi yeni kararlarınızı uygulamakta zorlanacağınızı göstermekte ve Venüs Neptün karesi ise, eski ilişkilerle ilgili sorunlar, hayal kırıklıklarının gündeme gelebileceğini anlatır. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygularınızla iradenizi bir arada yansıtma imkanı bulamayabilirsiniz. Başkalarının parasını yönetme ve kullanma konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Eşinizin, ailenizin ve ortağınızın parasını kullanmanızda problemler çıkabilir. Salı günü toplantı yapabilir ve projelerinizle ilgili gelişmeler elde edebilirsiniz. Otorite figürlerinden yabancı kaynak sağlanması konusunda beklentilerinizin karşılanmayabilir. Abartılı ve gerçekçi olmayan tavırlar ve davranışlar görebilirsiniz. Ani farkındalık yaşayacağınız olaylarla karşılaşabilirsiniz. Özgürlük ihtiyacınızı abartabilir ve herkesi ve her şeyi bırakıp gitmek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üretebilir yeni fikirler ortaya koyabilirsiniz. Kendinizi mutlu, huzurlu ve canlı hissedebilirsiniz. Otorite figürleriyle zıtlaşma, güç gösterisi yaşayabilirsiniz. Perşembe günü bütçenizde yabancı kaynak ihtiyacını azaltmak ve kendi öz kaynaklarınızdan yararlanmak için sistem ve disiplin kurmak için harekete geçebilirsiniz. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizde yeni başlangıçlar yapmak için cesaretli bir şekilde kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Dış görünüşünüzde değişiklik yapabilirsiniz. Cumartesi günü yurt dışı işlerinizin istediğiniz hızla ilerleyememesi nedeniyle beklentileriniz karşılanmayabilir. Pazar günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi sinirli ve öfkeli hissedebilir ve öfke patlamaları yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 13-19 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; 13 Temmuz Pazartesi günü Merkür düz harekete geçecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için harekete geçebilirsiniz. Hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak için çalışabilirsiniz. 20 Temmuz Pazartesi günü yengeç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Burcunuzda gerçekleşecek yeni ay ile yeni kararlar alacak ve yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. Sağlığınızla ilgili yeni kararlar alabilir ve uygulamaya geçebilirsiniz. Fiziksel görünüş ve yapmak istediklerinizle araştırma yapabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde sorunlar ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Evliliğinizde sistem ve disiplin kurmak isteyecek daha önce almadığınız sorumluluk ve yükümlülükleri tekrar gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Salı günü proje ve hedeflerinizi anlatan bir sunum ile insanlara ulaşabilirsiniz. Ortaklık kurmak konusunda otorite figürlerinden beklediğiniz desteği alamayacaksınız. Beklentileriniz gerçekçi değil ve fazla iyimser beklentiler içine girmişsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek hoşunuza gidecek. Çarşamba günü yurt dışı işlerinizle ilgili farklı projeler üretebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Ortaklık kurma konusunda otorite figürleri ile zıtlaşabilir ve güç savaşları yaşayabilirsiniz. Perşembe günü işleriniz ve projeleriniz için sorumluluk ve yükümlülüklerinizi yerine getireceksiniz. Cuma günü yurt dışı seyahatler için araştırma yapacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde platonik duygular besleyebilirsiniz. Kendiniz sevgi gösteremediğiniz gibi sevilmiyormuş gibi de hissedebilirsiniz. Cumartesi  günü süregelen bir davanız varsa bu konuda istediklerinizi elde edemeyebilirsiniz. Pazar günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ifade edebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 13-19 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; 13 Temmuz Pazartesi günü Merkür düz hareketine geçecek. Arkadan dönen işler, dedikodunuzun yapılması, gizli saklı işler konusunda rahata erebilirsiniz. 20 Temmuz Pazartesi günü yengeç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Bilinçaltınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilir ve korkularınızdan arınabilirsiniz. Yoga, meditasyon gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. Merkür’ün Mars ile olan karesi bu kararların uygulanmasında gecikme verebilir. Venüs’ün Neptün ile kare açısı eski ilişkiler konusunda sorunlar getirebilir. Eski ilişkilerle ilgili yeni gündemler oluşabilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygularınızla iradeniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde istediğiniz büyüme ve gelişmeyi sağlamakta problem yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken daha önce almadığınız sorumluluk ve yükümlülükler tekrar karşınıza çıkabilir. Salı günü iletişiminizi daha geri plandan yürüteceksiniz. Bu sizin alışık olmadığınız bir davranış kalıbı olacak. Otorite figürlerinden istediğiniz gibi bir büyüme ve gelişme elde edemeyeceksiniz. Bu konuda fazla iyimser düşünceler geliştirmiş olabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde ani oluşan olaylar ve gelişmeler sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Ani iş değişiklikleri ve işten ayrılmalar çıkarılmalar yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ezoterik ve metafizik konularında kitap okuyabilir ve araştırmalarda bulunabilirsiniz. Çalışma ortamınızı farklı hale getirmek için objeler ve eşyalar satın alabilirsiniz. Otorite figürleriyle güç savaşları ve zıtlaşma yaşayabilirsiniz. Kontrol arzusu ve gücü elinde tutmak istenmesi nedeniyle sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü evcil hayvanlarınız varsa onlarla ilgilenebilir ve bakımları için veterinere götürebilirsiniz. Cuma günü yurt dışı işlerinizle ilgili atak, cesur, duruş sergileyen tavır alabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden biriyle flört etmek isteyebilirsiniz. Birlikte güzel zaman geçirdiğiniz bir arkadaşınızla ilişkinizin boyutunu arkadaşlıktan ileriye taşıyabilirsiniz. Cumartesi günü alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isteyeceksiniz. Ancak istediğiniz nakit akışını elde etmek zor gözüküyor. Pazar günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve olumsuz duygular içinde bulabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 13-19 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü Merkür yengeç burcunda düz hareketine geçiyor. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde iletişiminizi arttırabilirsiniz. Aranızda oluşan yanlış anlaşılmaları düzeltebilirsiniz. 20 Temmuz Pazartesi günü yengeç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizi düzenleyecek ve yeni arkadaş gruplarına katılma kararı verebilirsiniz. Sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir ve yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım edebilirsiniz. Dernek ve klüplere üye olabilir toplumsal fayda sağlayacak çalışmalarda bulunabilirsiniz. Merkür’ün Marsa karesi yeni alacağınız kararları hemen uygulamakta sorun çıkarabilir. Venüs Neptün karesi ise geçmişten gelen ilişkilerle ilgili problemleri gün yüzüne çıkarabilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde büyüme ve gelişme elde etmek isteyecek ve ilişkinizi değiştirip dönüştürmek isterken zorluklar yaşayacaksınız. Salı günü arkadaşlarınızla iletişiminizi geliştirerek birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Otorite figürlerinden fazla iyimser ve yüksek beklentiler içine girebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa, şans oyunları gibi gelir elde edemeyebilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde romantik anlar yaşayabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek ve büyütmek için çalışabilirsiniz. Otorite figürleriyle güç savaşları, zıtlaşma ve kendi isteğinde diretme konularında problemle karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü çocuklarınızla birlikte zaman geçirebilir onlarla ilgili sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Cuma günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda harekete geçerek kendinizi göstereceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde güzel gelişmeler ve sonuçlar elde edebilirsiniz. Cumartesi günü ortaklık kurma konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 13-19 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; 13 Temmuz Pazartesi günü Merkür yengeç burcunda düz hareketine başlıyor. İş hayatınız ve kariyerinizde gecikme ve engellenme yaşadığınız projelerinizle ilgili hızlanma ve problemlerin ortadan kalkmasını yaşayabilirsiniz. 20 Temmuz Pazartesi günü yengeç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. İş hayatınızda yeni bir sektöre geçmek, transfer teklifi almak ve terfi etmek gibi yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Merkür’ün Mars’a olan karesi sizin kararlarınızı uygularken sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Venüs’ün Neptün’le olan karesi ise ikili ilişkiler ve diğer beşeri ilişkilerde beklentilerin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı getirebilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanmakta sorun yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinizle ilgili daha önceden almadığınız sorumluluk ve yükümlülüklerinizi tekrar hatırlamanız ve yapmanız gerekecek. Salı günü iş hayatınızda yeni müşteriler elde etmek için toplantı yapabilir ve sözleşme ve anlaşma imzalamak için harekete geçebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde bazı fırsatları olduğundan iyimser değerlendirip büyük algılayabilirsiniz. Eski yaralarınızı hatırlayacaksınız. Sarmak için harekete geçebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda aniden ödenmemiş bir borcunuz ortaya çıkabilir. Çarşamba günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde merhametli, affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizi değiştirip dönüştüreceksiniz. Otorite figürleriyle ilişkilerinizde güç savaşları, zıtlaşma ve kontrol arzusu yaşayabilirsiniz. Perşembe günü eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik yapmak için harekete geçebilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkiler ve ortaklık alanınızda kendinizi gösterecek ve duruş sergileyeceksiniz. Yurt dışı seyahatlere çıkmak için istek duyacaksınız. Yeni yerlere gitmek gezip görmek hoşunuza gitse de pandemi nedeniyle dikkatli davranacaksınız. Cumartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerin performanslarını beğenmeyeceksiniz. Pazar günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi sinirli, öfkeli ve agresif ifade edebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 13-19 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü Merkür yengeç burcunda düz hareketine başlayacak. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konular alanınızda gecikme ve engellenmeler ortadan kalkacak. 20 Temmuz Pazartesi günü yengeç burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Yurt dışı işlerinizi pandemi nedeniyle farklı yol ve yöntemler kullanarak yürüteceksiniz. Online ticaret, e-ticaret, yöntemlerini teknolojik araçlarla gerçekleştireceksiniz. Merkür’ün Mars’a karesi aldığınız kararları uygulamada biraz gecikme verebilir. Venüs’ün Neptün’e olan karesi ise ikili ilişkiler ve parayı kazanma ve kullanma konusunda beklentilerin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı getirebilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde büyüme ve gelişme elde etmek isteyecek değişim ve dönüşümü ilişkinize yansıtmak için çalışırken zorlanacaksınız. Salı günü yurt dışı işlerinizle ilgili olumlu akış elde edebilirsiniz. Otorite figürlerinden beklediğiniz desteği olduğundan fazla iyimser olarak değerlendirebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gideceksiniz. Çarşamba günü sevgi aşk ve ilişkilerde romantik anlar yaşayabilirsiniz. Eğitim verme konusunda hazırlık yapacak ve ders programı oluşturacaksınız. Otorite figürleri ile ilişkilerinizde zıtlaşma, güç savaşı ve kontrol tutkusu nedeniyle sorunlar yaşayacaksınız. Perşembe günü sosyal medyada aktif olarak yer almak isteyebilirsiniz. Cuma günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde duruş sergileyecek ve kendinizi göstereceksiniz. Başkalarının parasını yönetme ve kullanma konusunda olumlu gelişmeler elde edeceksiniz. Cumartesi günü çocuklarınızla olan ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi sinirli ve öfkeli ifade edebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 13-19 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; 13 Temmuz Pazartesi günü Merkür düz hareketine geçecek kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda gecikme ve engellenmeler sona erecek. Kredi başvurunuzun sonucunu alabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödeyebilirsiniz. 20 Temmuz Pazartesi günü yengeç burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Eşinizin, ailenizin, ortağınızın parasını kullanma kararı verebilirsiniz. Merkür’ün Mars’a karesi aldığınız kararları hemen uygulamakta sorun yaşayabileceğinizi gösteriyor. Venüs’ün Neptün’e olan karesi ise ikili ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma konusunda eski sorunlar ve hayal kırıklıklarının tekrar gündeme gelebileceğini anlatıyor. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme sağlamak isteyecek yeni gelir kaynakları elde etmek için değişim ve dönüşüme hazır olacaksınız. Zorlu bir süreç sizi bekliyor. Salı günü yeni bir kredi sözleşmesi imzalayabilirsiniz. Otorite figürlerinden beklentileriniz gerçekçi değil. İyimser bakış açısıyla fırsatları olduğundan büyük görebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında farkındalık yaşayacaksınız. Çarşamba günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde bağışlayıcı, affedici ve merhametli davranacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında yeni fırsatlar elde edecek ve gelirlerinizi arttıracaksınız. Otorite figürleri ile güç savaşları, zıtlaşma ve kontrol tutkusu nedeniyle sorunlar yaşayabilirsiniz. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında daha önce yüklenmediğiniz sorumluluk ve yükümlülükleri yerine getireceksiniz. Cuma günü sevgi aşk ve ilişkilerde kendini gösterecek ve duruş sergileyeceksiniz. İkili ilişkiler ve ortaklıklarınız da güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Cumartesi günü beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi agresif, öfkeli ve sinirli olarak ifade edebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 13-19 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü Merkür yengeç burcunda düz hareketine geçiyor. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınızda engellenme, gecikme ve ertelenmeler sona erecek. 20 Temmuz Pazartesi günü yengeç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. İkili ilişkiler ve evliliğinizde yeni kararlar alacak ilişkinizi daha iyiye taşımak için yeni sayfa açacaksınız. Merkür’ün Mars’a olan karesi aldığınız kararları hemen uygulamaya geçirmede sorun yaşatabilir. Venüs’ün Neptün’e olan karesi ikili ilişkiler ve parayı kazanma ve kullanma konusunda eski sorunları gündeme getirebilir. Beklentilerin karşılanmaması ve hayal kırıklıkları ortaya çıkabilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunacak istediğiniz büyüme ve gelişmeyi elde etmek için zorlanacaksınız. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizle ilgili ihmal ettiğiniz konularla tekrar ilgilenmeniz gerekecek. Salı günü ortaklık kurmak için araştırmalarda bulunabilirsiniz. Otorite figürlerinden beklentileriniz gerçekçi olmayabilir. Fazla iyimser bakış açısı geliştirebilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizle ilgili tadilat vb. Çalışmalarda bulunabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilir farkındalık yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü hobilerinizi meslek haline getirmek için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle çalışmalarda bulunacaksınız. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneğinizi, projelerinizi insanlara anlatmak için sunum yapabilirsiniz. Otorite figürleri ile ilişkilerinizde güç savaşları, zıtlaşma, kontrol tutkusu nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Perşembe günü sağlığınızla ilgili kontrolleri yaptırmalısınız. Cuma günü çocuklarınızla birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken çevrenizi ve çalışma yerinizi güzelleştireceksiniz. Cumartesi günü kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Olaylar sandığınız ve bildiğiniz gibi olmayabilir. Pazar günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara, dikkkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 13-19 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; 13 Temmuz Pazartesi günü Merkür düz hareketine geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde gecikme, engellenme ve ertenmeler ortadan kalkıyor. İletişiminiz normal akışına kavuşuyor. 20 Temmuz Pazartesi günü yengeç burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde yeni yol ve yöntemler belirleyeceksiniz. Merkür’ün Mars’a olan karesi aldığınız kararları uygulamaya geçirirken hemen harekete geçemeyeceksiniz. Venüs’ün Neptün’e olan karesi, ikili ilişkilerde eski konuların açılması ve hayal kırıklığına neden olmaktadır. Parayı kazanma ve kullanma konularında beklentiler yeterince karşılanmamaktadır. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Uzun süre kapalı yerlerde çalıştığınız için açık havaya çıkmak isteyebilirsiniz. Salı günü evcil hayvanınız varsa onun bakımı ile ilgilenebilir ve gezdirebilirsiniz. Otorite figürlerinden beklentileriniz gerçekçi olmayabilir. Fazla iyimser beklentiler içine girebilir ve istediklerinizi elde edemeyebilirsiniz. Aile bireylerinizle olan iletişiminizde ani farkındalık yaşayabilirsiniz. Özgürlük ihtiyacınızı abartabilir ve herkesi ve herşeyi bırakıp gidebilirsiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üretebilirsiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınabilirsiniz. Otorite figürleri ile güç savaşları, zıtlaşma, kendi dediğinde diretme gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Perşembe günü işleriniz ve projeleriniz için sistem ve disiplin kuracaksınız. Cuma günü beklediğiniz gelir ve nakit akışı istediğiniz oranda gerçekleşmeyebilir. Pazar günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi olacak. Farkında olmak ve önlem almakta yarar var. Kendinizi sinirli, öfkeli ve agresif ifade edebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 13-19 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; 13 Temmuz Pazartesi günü Merkür yengeç burcunda düz hareketine geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler ve spekülatif kazançlar konusunda ertelenme, sorun ve gecikmeler, yanlış anlaşılmalar ortadan kalkacak. 20 Temmuz Pazartesi günü yengeç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Yeni bir ilişkiye başlama kararı verebilirsiniz. Çocuklarınızla güzel zamanlar geçirebilir eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa, şans oyunları gibi şansınızı denemek isteyebilirsiniz. Merkür’ün Mars’a olan karesi aldığınız kararları uygulamada hemen sonuç almakta zorlanacağınızı gösterebilir. Venüs’ün Neptün’e olan karesi ikili ilişkiler ve parayı kazanma ve kullanma konusunda eski konuların gündeme gelmesi ve beklentilerin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı getirebilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ilişkilerinizi geliştirmek ve büyütmek isterken zorlanacaksınız. Salı günü hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Otorite figürleri ile olan ilişkilerinizde beklentileriniz olduğundan fazla büyük olabilir ve gerçekçi bulunmayabilir. Sosyal medyada yer almak için paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Çarşamba günü kişisel refah ve mutluluğunuz için projeler üreteceksiniz. Sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alarak yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edeceksiniz. Otorite figürleri ile güç savaşları, zıtlaşma ve kontrol etme dürtüsü ile sorun yaşayabilirsiniz. Perşembe günü daha önce almadığınız sorumluluk ve yükümlülükleri tekrar ele almanız gerekebilir. Cuma günü dış görünüşünüzü değiştirebilir ve sonuçtan pek de memnun olmayabilirsiniz. Pazar günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi sinirli, öfkeli ve agresif olarak ifade edebilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin