14-20 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

14-20 ARALIK HAFTASINA GENEL BAKIŞ

14 Aralık haftasına yay burcundaki güneş tutulması ve yeni ayla başlıyoruz. Salı günü Venüs yay burcuna geçiyor. 17 Aralık Perşembe günü ağır hareket eden gezegenlerden Satürn 2,5 yıl kalmak üzere kova burcuna geçecek. 19 Aralık Cumartesi günü bolluk ve bereket gezegenimiz Jüpiter bir yıl kalmak üzere kova burcuna geçecek. Pazar günü Merkür Güneş’in kalbine gelecek. Yay burcunda kavuşacaklar. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak;

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 14-20 Aralık haftası astrolojik olarak yoğun ve önemli gelişmeler getirecek. 14 Aralık Pazartesi günü Yay burcunun 23.derecesinde gerçekleşecek olan güneş tutulması sizi bir yıl süreyle etkileyecek. Tutulma yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanında yeni başlangıçlarda bulunacağınızı vurguluyor. Yönetici gezegeniniz Mars’ın tutulma anında yaptığı olumlu açı cesaret ve kararlılıkla bu adımları atmakta sizi destekleyecek. Merkür’ün Neptün’le olan kare açısı sizi aldanma, yanılgı, karar almada zihin bulanıklığı verebilir. Merkür’ün Uranüs’le olan kare açısı ani olarak olaylar ve durumlar meydana gelebileceğini göstermektedir. Tutulmada rasalhague sabit yıldızı kavuşum yapmakta. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerinizi salgın hastalık nedeniyle kesintiye uğratmış olabileceğinizi ancak bunu düzenlemek ve geliştirmek için fırsatınız bulunduğunu anlatmaktadır. 15 Aralık Salı günü sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, estetik ve güzellik, hayattan aldığımız hazları anlatan Venüs yay burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatler konusunda olumlu gelişmeler altında olacaksınız. 17 Aralık Perşembe günü Satürn kova burcuna geçecek. İki buçuk yıl boyunca sizin arkadaşlar sosyal çevre, dernekler klüpler ve işten kazandığınız gelirler alanınızda yapılandırma yapacak. Yeni arkadaşlar edinebilir yeni gruplara katılabilirsiniz. Bazı arkadaşlıklarınızı bitirebilirsiniz. Dernek ve klüplere katılabilir toplumsal yarar getiren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. İşle ilgili gelirlerinizi sistem ve disiplin kurarak yapılandırmanız gerekebilir. 19 Aralık Cumartesi günü Jüpiter kova burcuna geçecek. Arkadaşlar sosyal çevre alanınızda büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. 20 Aralık Pazar günü Merkür Güneş’le kavuşacak. Dilek, istek, arzularınızı yazarak, söyleyerek olumlama yaparak geleceğe yönelik olarak dillendirebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü yurt dışı işlerinizle ilgili harekete geçebilir duruş sergileyebilir kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık olabilirsiniz. Kendinizi sinirli ve öfkeli ifade edebilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlar ve sosyal çevrenizde yapılandırma yaparak büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Cuma günü kadersel etkiler altında olacaksınız. Cumartesi günü sözleriniz ve fikirlerinizle sevgi paylaşımınız eski yaraları saracak. Pazar günü ani beklenmedik güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 14-20 Aralık haftası astrolojik olarak yoğun ve önemli gelişmeler getirecek. 14 Aralık Pazartesi günü Yay burcunun 23. derecesinde gerçekleşecek olan güneş tutulması sizi bir yıl süreyle etkileyecek. Tutulma ortak kazançlar ve ortak gelirler, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda yeni başlangıçlarda bulunacağınızı vurguluyor. Mars kredi alma başvurusunda bulunurken cesaretle hedeflerinizin peşinden gideceğinizi anlatıyor. Merkür’ün Neptünle kare açısı sizin beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığına uğrayacağınızı anlatabilir. Merkür Uranüs karesi sizin ani olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebileceğinizi gösterebilir. Harekete geçerken bu sizin davranış biçiminizi değiştirip dönüştürebilir. 15 Aralık Salı günü sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, estetik ve güzellik, hayattan aldığımız hazları anlatan Venüs yay burcuna geçecek. Ortak kazanç ve ortak gelirler alanınızda olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularda derin felsefik araştırmalarda bulunabilirsiniz. 17 Aralık Perşembe günü Satürn kova burcuna geçecek. İki buçuk yıl boyunca sizin iş hayatı ve kariyer alanınıza gelecek. İş hayatınızı ve kariyerinizi yapılandırmanıza imkan sağlayacak. Teknoloji, bilim, insan hakları, toplumsal fayda getiren konularda sistem ve disiplin kuracak sorumluluk ve yükümlülük alacaksınız. 19 Aralık Cumartesi günü Jüpiter kova burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Fırsatlar teklifler ve şanslar karşınıza çıkacak. Başka bir alanda iş yapmak isteyebilirsiniz. 20 Aralık Pazar günü Merkür Güneş’le kavuşacak. Dilek, istek, arzularınızı yazarak, söyleyerek olumlama yaparak geleceğe yönelik olarak dillendirebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödemek için harekete geçebilirsiniz. Çarşamba günü öğleden sonra kazalara dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde sorumluluk ve yükümlülüklerinizi yerine getirmek için yaşça büyük kişilerden yardım ve destek görebilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü hakkında kadersel etkiler altında olacaksınız. Cumartesi günü kredi başvurusunda bulunma kararı alabilirsiniz. Pazar günü ani beklenmedik güzel sürprizler gelip sizi bulabilir.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili İkizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 14-20 Aralık haftası astrolojik olarak yoğun ve önemli gelişmeler getirecek. 14 Aralık Pazartesi günü Yay burcunun 23. derecesinde gerçekleşecek olan güneş tutulması sizi bir yıl süreyle etkileyecek. Tutulma sizi ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık, danışmanlık ve açık düşmanlar alanınızdan etkileyecek. İkili ilişkilerde evlilik kararı verebilir ilişkinizi ciddiyete taşımayı düşünebilirsiniz. Ortaklık yapmak için karar alabilir  ve planlama yapabilirsiniz. Işıkların Mars’la uyumlu üçgen açısı sayesinde harekete geçmek duruş sergilemek kendinizi göstermek mümkün olacak. Merkür’ün Neptün’le kare açısı karar alma sürecinizde aldanma yanılgı ve kafa karışıklığı getirebilir. Merkür’ün Uranüs’le kare açısı size ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilme olanağı sağlayabilir. Harekete geçerken bazı şeyleri değiştirip dönüştürmeniz gerekebilir. İkili ilişkilerde uzun ömürlülük ve sadakat gündeminizde olacak. 15 Aralık Salı günü sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, estetik ve güzellik, hayattan aldığımız hazları anlatan Venüs yay burcuna geçecek. İkili ilişkilerde özgürlük rüzgarları esecek. Bağımlı olmadan bağlı olmayı deneyimleyeceğiz. 17 Aralık Perşembe günü Satürn kova burcuna geçecek. İki buçuk yıl boyunca sizin yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanınızda yapılandırma yapmanızı ve somut adımlar atmanızı sağlayacak. 19 Aralık Cumartesi günü Jüpiter kova burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatler konusunda büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. 20 Aralık Pazar günü Merkür Güneş’le kavuşacak. Dilek, istek, arzularınızı yazarak, söyleyerek olumlama yaparak geleceğe yönelik olarak dillendirebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde sadakat ve uzun ömürlülük gündeminizde olacak. Çarşamba günü öğleden sonra kazalara dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Perşembe günü yurt dışındaki işlerinizle ilgili çalışmalara başlayabilir yaşça büyük olgun kişilerden yardım ve destek görebilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmenizin gereken yönü menziliniz hakkında olumlu adımlar atabilirsiniz. Cumartesi günü danışmanlık konularında danışanınızın yaralarını sarmak için güzel sözler ve olumlu davranışlar geliştirebilirsiniz. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 14-20 Aralık haftası astrolojik olarak yoğun ve önemli gelişmeler getirecek. 14 Aralık Pazartesi günü Yay burcunun 23. derecesinde gerçekleşecek olan güneş tutulması sizi bir yıl süreyle etkileyecek. Tutulma sizi gündelik işler, sizin için çalışan kişilerle ilişkiler, sağlık alanınızdan etkileyecek. Merküryen tutulmada gündelik işlerinizi yaparken yeni yol ve yöntemler denemeyi düşünebilirsiniz. Sağlık konusunda bacak, siyatik, bel, lumbago ağrıları ve sorunları getirebilir. Işıkların Mars’la uyumlu açısı sizi harekete geçmek konusunda destekleyecek. Merkür’ün Neptün’le olan karesi sizi kararlarınızda aldanma, yanılgı, yön belirlemede sorunlar ve kafa karışıklığı getirebilir. Merkür’ün Uranüs’le karesi sizi ani gelecek haberler ve olaylarla ilgili pozisyon almanıza yol açabilir. Harekete geçerken değişim ve dönüşümü içselleştirecek yenilikler sizi zorlasa da sonuçta yararınıza olacaktır. 15 Aralık Salı günü sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, estetik ve güzellik, hayattan aldığımız hazları anlatan Venüs yay burcuna geçecek. İkili ilişkilerde özgürlük rüzgarları esecek. Bağımlı olmadan bağlı olmayı deneyimleyeceğiz. Çalışma ortamınızı güzelleştirmek için yeni eşya ve objeler satın alabilirsiniz. 17 Aralık Perşembe günü Satürn kova burcuna geçecek. İki buçuk yıl boyunca sizin ortak kazançlar ve ortak gelirler alanınızda yer alacak. Bu alanda yapılandırma yapmalı ve somut adımlar atmalısınız. Bütçenizde yabancı kaynak kullanımını azaltarak öz kaynaklarınızdan yararlanmalısınız. 19 Aralık Cumartesi günü Jüpiter kova burcuna geçecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda fırsatlar elde edecek büyüme ve gelişme sağlayacaksınız. Miras ya da nafaka yoluyla bolluk ve bereket elde edebilirsiniz.  20 Aralık Pazar günü Merkür Güneş’le kavuşacak. Dilek, istek, arzularınızı yazarak, söyleyerek olumlama yaparak geleceğe yönelik olarak dillendirebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Çarşamba günü öğleden sonra kazalara dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Perşembe günü kredi başvurusunda bulunabilir borçlarınızı takside bağlayarak yapılandırma yapabilirsiniz. Cuma günü kadersel gelişmeler altında olacaksınız. Cumartesi günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili Aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 14-20 Aralık haftası astrolojik olarak yoğun ve önemli gelişmeler getirecek. 14 Aralık Pazartesi günü Yay burcunun 23. derecesinde gerçekleşecek olan güneş tutulması sizi bir yıl süreyle etkileyecek. Tutulma sizi sevgi aşk ve ilişkiler, flörtler, çocuklarla olan ilişkileriniz, hobileriniz, spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları gibi konulardan etkileyecek. Yeni bir kişiyle tanışabilir flört etme kararı verebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili yeni kararlar alabilir ve onlara bunu deklare edebilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek meslek haline getirmek için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Merkür’ün Neptün’le karesi borsa ve şans oyunları konusunda yalan yanlış bilgilerle muhatap olacağınızı gösterebilir. Merkür’ün Uranüs’le karesi ani alacağınız haberler nedeniyle yön değişikliğine gidebileceğinizi anlatabilir. Işıkların Mars’la üçgen açısı harekete geçmek kendinizi göstermek ve duruş sergilemek için olumlu etkiler altında olduğunuzu belirtmektedir. Mars’ın Plütonla karesi sizi değişim ve dönüşümü içselleştirmek için yapacağınız çalışmalarda zorlanacağınızı ama sonuçta başarı elde edebileceğinizi anlatmaktadır. 15 Aralık Salı günü sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, estetik ve güzellik, hayattan aldığımız hazları anlatan Venüs yay burcuna geçecek. İkili ilişkilerde özgürlük rüzgarları esecek. Bağımlı olmadan bağlı olmayı deneyimleyeceğiz. 17 Aralık Perşembe günü Satürn kova burcuna geçecek. İki buçuk yıl boyunca sizin ikili ilişkiler ve evlilik, ortaklık, danışmanlık, açık düşmanlar alanınıza gelecek. Evliliğinizdeki sorunları yapılandırmak için harekete geçebilirsiniz. Satürn’ün bu sınavından güçlenerek çıkabilir ya da evlilğinizi bitirme kararı alabilirsiniz. 19 Aralık Cumartesi günü Jüpiter kova burcuna geçecek. Danışmanlık vermek yada ortaklık yapmak için fırsat elde edebilirsiniz. 20 Aralık Pazar günü Merkür Güneş’le kavuşacak. Dilek, istek, arzularınızı yazarak, söyleyerek olumlama yaparak geleceğe yönelik olarak dillendirebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü flörtünüzü daha ileriye taşıma ve uzun ömürlülük sadakat konularında sevdiğiniz kişiyle konuşabilirsiniz. Çarşamba günü öğleden sonra kazalara dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde sorumluluk ve yükümlülüklerinizi yerine getirirken yaşça büyük olgun kişilerden yardım ve destek görebilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü ve ulaşmanız gereken menzil hakkında olumlu adımlar atabilirsiniz. Cumartesi günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. Pazar günü sevgi paylaşımı konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili Başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 14-20 Aralık haftası astrolojik olarak yoğun ve önemli gelişmeler getirecek. 14 Aralık Pazartesi günü Yay burcunun 23. derecesinde gerçekleşecek olan güneş tutulması sizi bir yıl süreyle etkileyecek. Tutulma sizi aile bireyleri ile ilişkiler, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul, atalar alanınızdan etkileyecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Işıkların Mars’la uyumlu açısı sizi harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek anlamında destekleyecek. Evinizi ve yerleşim yerinizi değiştirmek yeni bir ev satın almak ya da kiralamak isteyebilirsiniz. Merkür’ün Neptün’le kare açısı aldanmalara yanılgılara ve kafa karışıklığına yol açabilir. Anlaşma ve sözleşme imzalarken iki kere okumak ve profesyonel destek almak tavsiye olunur. Merkür’ün Uranüs’le kare açısı ani gelişen olaylar gelen haberler sonucunda yön değişikliğine neden olabilir. Mars’ın Plüton’la kare açısı harekete geçerken değişimi ve dönüşümü içselleştirmek gerektiğine vurgu yapıyor. 15 Aralık Salı günü sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, estetik ve güzellik, hayattan aldığımız hazları anlatan Venüs yay burcuna geçecek. İkili ilişkilerde özgürlük rüzgarları esecek. Bağımlı olmadan bağlı olmayı deneyimleyeceğiz. Aile bireylerinizde iletişiminizde demokratik yaklaşımlar benimseyebilirsiniz. 17 Aralık Perşembe günü Satürn kova burcuna geçecek. İki buçuk yıl boyunca sizin gündelik işler, sizin için çalışan kişilerle ilişkiler, sağlık ve evcil hayvanlarınızla ilişkileriniz alanınıza gelecek. İşyerinizde gündelik işlerinizi yürütürken sistem ve disiplin kurmanız gerekecek. Sorumluluk ve yükümlülükleriniz artabilir. 19 Aralık Cumartesi günü Jüpiter kova burcuna geçecek. Gündelik işleriniz artabilir, sağlığınızla ilgili konularda iyileşme yaşayabileceğiniz gibi mevcut hastalığınızla ilgili hastalığınızın seyri değişebilir. 20 Aralık Pazar günü Merkür Güneş’le kavuşacak. Dilek, istek, arzularınızı yazarak, söyleyerek olumlama yaparak geleceğe yönelik olarak dillendirebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü evinizde tadilat tamirat değişiklik vb. Çalışmalarda bulunabilirsiniz. Çarşamba günü öğleden sonra kazalara dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Perşembe günü sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde yaşça büyük olgun kişilerin yardımını görebilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü hakkında olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Cumartesi günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşıp mutlu olabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili Terazi burcu ve yükselen burcu Terazi olanlar 14-20 Aralık haftası astrolojik olarak yoğun ve önemli gelişmeler getirecek. 14 Aralık Pazartesi günü Yay burcunun 23. derecesinde gerçekleşecek olan güneş tutulması sizi bir yıl süreyle etkileyecek. Tutulma sizi iletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler alanınızdan etkileyecek. Eğitim verme kararı alabilirsiniz. Tanıtım satış pazarlama konularında çalışabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Işıkların Mars’la uyumlu açısı sizi harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek adına destekleyecek. Merkür’ün Neptün’le kare açısı kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde aldanma, yanılgı, düşüncelerde bulanıklık, yön belirlemede sorunlar, çözülme ve dağılma bırakma getirebilir. Merkür’ün Uranüs’le kare açısı ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gideceğinizi gösterebilir. Mars’ın Plüton’la kare açısı harekete geçerken zorlu yollardan geçeceğinizi göstermektedir. 15 Aralık Salı günü sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, estetik ve güzellik, hayattan aldığımız hazları anlatan Venüs yay burcuna geçecek. İkili ilişkilerde özgürlük rüzgarları esecek. Bağımlı olmadan bağlı olmayı deneyimleyeceğiz. Yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz.  17 Aralık Perşembe günü Satürn kova burcuna geçecek. İki buçuk yıl boyunca sizin sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları gibi bu alanınızda hareket edecek. Flörtünüzde ya da ilişkinizde zorlanacak sorumluluk ve yükümlülükleriniz artacak. Çocuklarınızla ilişkilerinizde eğlenceli vakit geçirmenin yanı sıra ödevler ve yapılması gerekenler gündeme gelecek. Hobilerinizi büyüterek meslek haline getirebilirsiniz. 19 Aralık Cumartesi günü Jüpiter kova burcuna geçecek. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi bu alanda risk alarak büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. 20 Aralık Pazar günü Merkür Güneş’le kavuşacak. Dilek, istek, arzularınızı yazarak, söyleyerek olumlama yaparak geleceğe yönelik olarak dillendirebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü sosyal medyada kalıcı olmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Çarşamba günü öğleden sonra kazalara dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Perşembe günü hobilerinizi meslek haline getirirken yaşça büyük kişilerden ilgi ve destek görebilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında olumlu etkiler altında olacaksınız. Cumartesi günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlayacaksınız. Pazar günü evde kaldığınız için yakın çevre gezilerine çıkamayarak sıkılabilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili Akrep burcu ve yükselen burcu Akrep olanlar 14-20 Aralık haftası astrolojik olarak yoğun ve önemli gelişmeler getirecek. 14 Aralık Pazartesi günü Yay burcunun 23. derecesinde gerçekleşecek olan güneş tutulması sizi bir yıl süreyle etkileyecek. Tutulma sizi kendi kazandığınız para, yatırımlar ve harcamalar, kendi öz değerinizi yansıtma konularından etkileyecek. Kendi kazandığınız para konusunda yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Işıkların Mars’la uyumlu açısı sizi harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek konusunda destekleyecek. Merkür’ün Neptün’le kare açısı karar alırken aldanma, aldatılma, yanılgılar, kafa karışıklığı ve bulanıklığına açık olacağınızın göstergesi. Merkür’ün Uranüs’le olan açısı ani gelecek haberler ve bilgilerle ilgili yön değişikliğine gideceğinizi anlatıyor olabilir. Mars’ın Plütonla olan karesi sizi harekete geçerken zorlu yolların ve koşulların beklediğini gösteriyor. 15 Aralık Salı günü sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, estetik ve güzellik, hayattan aldığımız hazları anlatan Venüs yay burcuna geçecek. İkili ilişkilerde özgürlük rüzgarları esecek. Bağımlı olmadan bağlı olmayı deneyimleyeceğiz.  Kendi kazandığınız para alanında harcamalarınızı kitaplara, eğitimlere ve yurt dışı seyahatlere harcayacağınızı gösterecek. Yurt dışı seyahatler konusunda salgın hastalık nedeniyle sıkıntı yaşayabilirsiniz. 17 Aralık Perşembe günü Satürn kova burcuna geçecek. İki buçuk yıl boyunca sizin aile bireyleri ile ilgilenmeniz gerektiği ve bu alanda sorumluluğunuzun artacağını anlatıyor olabilir. 19 Aralık Cumartesi günü Jüpiter kova burcuna geçecek. Ev veya arsa almak kiralamak için fırsat elde edebilirsiniz. 20 Aralık Pazar günü Merkür Güneş’le kavuşacak. Dilek, istek, arzularınızı yazarak, söyleyerek olumlama yaparak geleceğe yönelik olarak dillendirebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü kendi öz değerinizin farkında olarak insanlara yansıtacaksınız. Çarşamba günü öğleden sonra kazalara dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Perşembe günü aile bireylerinizin geçmişi ile ilgili araştırma yapabilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü hakkında kadersel olumlu etkiler altında olacaksınız. Cumartesi günü duygularınızla iradenizi bir arada uyumlu olarak kullanacaksınız. Pazar günü evde geçireceğiniz için sevdiklerinizle sorun yaşamamak için sözlerinize dikkat etmelisiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili Yay burcu ve yükselen burcu Yay olanlar 14-20 Aralık haftası astrolojik olarak yoğun ve önemli gelişmeler getirecek. 14 Aralık Pazartesi günü Yay burcunun 23. derecesinde gerçekleşecek olan güneş tutulması sizi bir yıl süreyle etkileyecek. Tutulma sizi ilişkiler, sağlık, kişisel refah ve mutluluğu arttırma çalışmaları, beden, hedefler, yetenekler, dış görünüş alanınızdan etkileyecek. Geleceğe yönelik hedeflerinizi uygulamaya koymak için ışıklar Mars’la uyumlu açı yapıyor. Merkür’ün Neptün’le karesi aldanmalara ve yanılgılara açık olduğunuzu gösteriyor. Merkür’ün Uranüs’le karesi ani alınacak haber ve bilgiler sonucunda yön değişikliğine gideceğinizi anlatabilir. Harekete geçerken zorlanma ve yeni değişikliklere uyum sağlamada problemler yaşanabilir. 15 Aralık Salı günü sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, estetik ve güzellik, hayattan aldığımız hazları anlatan Venüs yay burcuna geçecek. İkili ilişkilerde özgürlük rüzgarları esecek. Bağımlı olmadan bağlı olmayı deneyimleyeceğiz. Dış görününüşünüzü değiştirebilirsiniz. Farklı bir tarz benimseyebilirsiniz. İletişiminizde özgürlük ve demokratik yaklaşımlar öne çıkar. 17 Aralık Perşembe günü Satürn kova burcuna geçecek. İki buçuk yıl boyunca sizin iletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakınlarla ilişkilerde sorumluluk ve yükümlülüklerinizin artmasına neden olacak. 19 Aralık Cumartesi günü Jüpiter kova burcuna geçecek. Tanıtım satış pazarlama konularında büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. 20 Aralık Pazar günü Merkür Güneş’le kavuşacak. Dilek, istek, arzularınızı yazarak, söyleyerek olumlama yaparak geleceğe yönelik olarak dillendirebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak için sunum hazırlayabilirsiniz. Çarşamba günü öğleden sonra kazalara dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Perşembe günü web sitesi veya blog yazma kararı alabilirsiniz. Bu konuda yaşça büyük kişilerden ilgi ve destek görebilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönünde olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Cumartesi günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler sizi mutlu edebilir.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili Oğlak burcu ve yükselen burcu Oğlak olanlar 14-20 Aralık haftası astrolojik olarak yoğun ve önemli gelişmeler getirecek. 14 Aralık Pazartesi günü Yay burcunun 23. derecesinde gerçekleşecek olan güneş tutulması sizi bir yıl süreyle etkileyecek. Tutulma sizi kapalı yerlerde geçen çalışmalar, hastane ve hapishane, arkadan dönen işler, gizli düşmanlar alanınızdan etkileyecek. Uzun süre kapalı yerde çalışabilirsiniz. Işıkların Mars’la uyumlu açısı sizi harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek için destekleyecek. Merkür’ün Neptün’le kare açısı sizin karar alırken aldanma, yanılgı, zihin bulanıklığı nedeniyle yanlış karar almaya itebilir. Merkür’ün Uranüs’le kare açısı arkanızdan dönen işleri, dedikodunuzu ve gizli düşmanların yaptıklarını ortaya çıkarabilir. 15 Aralık Salı günü sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, estetik ve güzellik, hayattan aldığımız hazları anlatan Venüs yay burcuna geçecek. İkili ilişkilerde özgürlük rüzgarları esecek. Bağımlı olmadan bağlı olmayı deneyimleyeceğiz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Platonik duygular besleyebilirsiniz. Sevgi görmediğinizi düşünebilir siz de sevginizi gösteremeyebilirsiniz. 17 Aralık Perşembe günü Satürn kova burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanına gelecek Satürn bu alanda yapılandırma yapmanızı ve sistem ve disiplin kurmanızı sağlayacak. 19 Aralık Cumartesi günü Jüpiter kova burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Kazandığınız paranın bir miktarını yatırım için harcayabilirsiniz. 20 Aralık Pazar günü Merkür Güneş’le kavuşacak. Dilek, istek, arzularınızı yazarak, söyleyerek olumlama yaparak geleceğe yönelik olarak dillendirebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü duygusal ve fiziksel yara almaya açık olabilirsiniz. Çarşamba günü öğleden sonra kazalara dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Perşembe günü kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönünde kadersel olarak destek görebilirsiniz. Cumartesi günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanacaksınız. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilir ve mutlu olabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili Kova burcu ve yükselen burcu Kova olanlar 14-20 Aralık haftası astrolojik olarak yoğun ve önemli gelişmeler getirecek. 14 Aralık Pazartesi günü Yay burcunun 23. derecesinde gerçekleşecek olan güneş tutulması sizi bir yıl süreyle etkileyecek. Tutulma sizi arkadaşlar, sosyal çevre, işle ilgili kazançlar, dernekler, klüpler alanınızdan etkileyecek. Bu alanda yeni kararlar alabilir ve yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Işıkların Mars’la uyumlu açısı harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek açısından olumlu etki yaratacak. Merkür’ün Neptün’le kare açısı karar almada aldanma, yanılgı, kafa karışıklığı, yön belirlemede sorunlar getirebilir. Merkür’ün Uranüs’le kare açısı ani gelen haberler ve bilgilerde yön değişikliğine gideceğinizi belirtebilir. Değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre ederken zorlanabilir ve problem yaşayabilirsiniz. 15 Aralık Salı günü sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, estetik ve güzellik, hayattan aldığımız hazları anlatan Venüs yay burcuna geçecek. İkili ilişkilerde özgürlük rüzgarları esecek. Bağımlı olmadan bağlı olmayı deneyimleyeceğiz. Arkadaşlarınızla birlikte gruplar oluşturarak felsefe konularında çalışmalar yapabilirsiniz. 17 Aralık Perşembe günü Satürn kova burcuna geçecek. Kişiliğiniz, hedefleriniz, yetenekleriniz, projeleriniz konusunda sorumluluk ve yükümlülükleriniz artabilir. Vücudunuzu yeniden yapılandırabilirsiniz. 19 Aralık Cumartesi günü Jüpiter kova burcuna geçecek. Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler altında olabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalar yapabilirsiniz. 20 Aralık Pazar günü Merkür Güneş’le kavuşacak. Dilek, istek, arzularınızı yazarak, söyleyerek olumlama yaparak geleceğe yönelik olarak dillendirebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü duygusal ve fiziksel yara almaya açık olabilirsiniz. Çarşamba günü öğleden sonra kazalara dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızla birlikte toplumsal yarar sağlayan faaliyetler için grup çalışması yapabilirsiniz. Cuma günü hayatınızda gitmeniz gereken yön hakkında kadersel etkiler altında olacaksınız. Cumartesi günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik gelişmeler karşısında şaşırıp mutlu olabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili Balık burcu ve yükselen burcu Balık olanlar 14-20 Aralık haftası astrolojik olarak yoğun ve önemli gelişmeler getirecek. 14 Aralık Pazartesi günü Yay burcunun 23. derecesinde gerçekleşecek olan güneş tutulması sizi bir yıl süreyle etkileyecek. Tutulma sizi iş hayatı ve kariyer alanınızdan etkileyecek. Bu alanda yeni kararlar alabilir ve yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Işıkların Mars’la uyumlu açısı harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek açısından olumlu etki yaratacak. Merkür’ün Neptün’le kare açısı karar almada aldanma, yanılgı, kafa karışıklığı, yön belirlemede sorunlar getirebilir. Merkür’ün Uranüs’le kare açısı ani gelen haberler ve bilgilerde yön değişikliğine gideceğinizi belirtebilir. Değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre ederken zorlanabilir ve problem yaşayabilirsiniz. Yeni iş fırsatları yeni iş alanları ve yeni sektörlere ait orjinal sıra dışı fikirler ve projeler üretebilirsiniz. 15 Aralık Salı günü sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, estetik ve güzellik, hayattan aldığımız hazları anlatan Venüs yay burcuna geçecek. İkili ilişkilerde özgürlük rüzgarları esecek. Bağımlı olmadan bağlı olmayı deneyimleyeceğiz. Kadınlarla birlikte çalışabilirsiniz. Kadınlara yönelik sektörlerde çalışabilirsiniz. 17 Aralık Perşembe günü Satürn kova burcuna geçecek. Uzun süre kapalı yerlerde geçen çalışmalar, arkadan dönen işler, gizli düşmanlar konusunda sınavlarla karşılaşabilirsiniz. Sorumluluk ve yükümlülüğünüz artabilir. 19 Aralık Cumartesi günü Jüpiter kova burcuna geçecek. Spiritüel konularda çalışmalar yapabilirsiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilirsiniz.  20 Aralık Pazar günü Merkür Güneş’le kavuşacak. Dilek, istek, arzularınızı yazarak, söyleyerek olumlama yaparak geleceğe yönelik olarak dillendirebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü duygusal ve fiziksel yara almaya açık olabilirsiniz. Çarşamba günü öğleden sonra kazalara dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Perşembe günü sağlığınızla ilgili hastaneye gidebilirsiniz. Cuma günü hayatınızda gitmeniz gereken yön hakkında kadersel etkiler altında olacaksınız. Cumartesi günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik gelişmeler karşısında şaşırıp mutlu olabilirsiniz.

 

Siz de fikrinizi belirtin