14 – 20 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları

14-20 EYLÜL 2020 HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Bu hafta 17 Eylül Perşembe günü saat 14:00’de Başak burcunun 25.derecesinde yeni ay meydana gelecek. Yeni ay yeni başlangıçlar, yeni umutlar ve yeni kararlar demektir. Hizmet etmek, çalışmak ve üretmek için ayaklarımız sağlam bir şekilde yere basarak gerçekleri görerek yapmamız gereken işler için harekete geçeceğiz. Yeni ayda aldığımız kararların ve yapacağımız başlangıçların hayata geçirilmesi için bir gün sonrayı beklemek yararlı olacaktır. Yeni ayın burçlarınıza göre sizi hangi hayat alanlarından etkileyeceğinden bahsedeceğim. Bu hafta Güneş Plüton üçgen açısı 15 Eylül Salı günü kesinleşecek. Kişiliğimizi, yönetselliğimizi ve karakterimizi güçlü bir şekilde ifade edeceğiz. Otorite figürlerinden yardım ve destek göreceğiz. Değişim ve dönüşüm için kendimizi hazır hissedeceğiz. Güneş Satürn Üçgen açısı 18 Eylül Cuma günü kesinleşecek. Yeni başlangıçlar yapmak sistem ve disiplin kurmak için kendi gücümüze güvenecek ayrıca otorite figürlerinden bizden yaşça büyük olgun kişilerden destek yardım ve fikir alacağız. Merkür Jüpiter karesi tutamayacağımız sözler vermeye, büyük konuşmalar yapmaya ve fırsatları olduğundan iyimser değerlendirmemize neden olabilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak;

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 17 Eylül Perşembe günü başak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay sizi hizmet, gündelik işler, sizin için çalışan kişiler, sağlık ve evcil hayvanlar alanınızdan etkileyecek. Çalışarak ve üreterek insanlara hizmet edeceksiniz. Sağlığınıza dikkat ederek yeni bir beslenme planı ve diet programına başlayabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım etmek için sözleriniz fikirleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edecek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiye karşı sıcak samimi ve içten duygularınızı paylaşacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında ani para giriş ve çıkışları yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde dengeli ve uyumlu tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde otorite figürlerinden destek ve yardım göreceksiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için harekete geçmek isteyeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında yatırım yapma fırsatlarını araştıracaksınız. Perşembe günü iş hayatı ve kariyerinizde daha önce değerlendirmediğiniz fırsat ve teklifler üzerinde çalışarak büyüme ve gelişme elde etmek isteyeceksiniz. Bilinç altınızda sizi üzen ve korkutan olaylarla yüzleşmek istemeyeceksiniz. Değişim ve dönüşümü iş hayatı ve kariyerinize entegre edeceksiniz. Tutamayacağınız sözler verebilir ve büyük konuşabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde daha önceden yapmadığınız sorumluluk ve yükümlülükleri yerine getirmeniz gerekecek. Cuma günü gündelik işlerinizi yürütürken sistem ve disiplin kuracaksınız. Çocuklarınız varsa onlarla müzik ve spor eşliğinde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Cumartesi günü iş hayatında bazı fırsatları ve teklifleri olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Ortaklık kurma konusunda yeni müşterilerle toplantı yapmak anlaşma ve sözleşme imzalamak isteyeceksiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek isteyecek ancak sonra harekete geçmekten vazgeçeceksiniz. Pazar günü sevdiğiniz kişiyle anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 17 Eylül Perşembe günü başak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay sizi sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla olan iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. Hobilerinizi meslek haline getirmek ve büyütmek için çalışmalarda bulunma kararı alabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları konusunda yeni kararlar ve yeni başlangıçlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü eski yaralarınızı sarmak isteyecek ve bu yaraları açan kişileri ve olayları düşünerek ders alacaksınız. Evinizi ve yerleşim yerinizi güzelleştirmek için boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapacaksınız. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi insanlara anlatmak için sunum hazırlayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürüten kişilerle ilişkilerinizde kibar, nazik ve politik iletişim yöntemlerini benimseyeceksiniz. Salı günü spekülatif kazançlar alanınızda borsa ve şans oyunlarında kendinizi güçlü hissedecek atılımlarda bulunabilirsiniz. Uzun süre kapalı alanlarda çalışacak ve spor yapmak ve enerjinizi boşaltmak için kendinizi isteksiz ve yorgun hissedebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda ilişkinizde bozulma yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü fiziksel görünümünüzü değiştirerek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Perşembe günü yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerde büyüme ve gelişme elde etmek isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yüksek öğrenim ve akademik çalışmalarınızı online yürütmek isteyebilirsiniz. Tutamayacağınız sözler verebilir ve büyük konuşabilirsiniz. Pandemi nedeniyle yurt dışı kısıtlar ve yasaklar nedeniyle yurt dışı işlerinizi başka yöntemlerle yürütmek için sistem ve disiplin kuracaksınız. Cuma günü otorite figürlerinden destek ve yardım görebilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde sıcak samimi içten paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Cumartesi günü yurt dışı işlerinizle ilgili fırsatları olduğundan büyük olarak değerlendirebilirsiniz. İletişiminizde mantıksal öğelerin yanı sıra duygusal öğelerden de yararlanacaksınız. Eğitim ve yayıncılık konularında sistem ve disiplin kurarken zorlandığınızı düşüneceksiniz. Pazar günü ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda özgürlük ihtiyacınızı abartabilir herkesi ve her şeyi bırakmak ve gitmek isteyebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde sorun ve problemler yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 17 Eylül Perşembe günü başak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay sizi aile, ev ve yerleşim yeri, atalar, gayrimenkul alanınızdan etkileyecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Evinizi ve yerleşim yerinizi değiştirmek için gerçekçi ve sağlam arayışlara girebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alarak yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sıcak, samimi ve içten iletişimlerde bulunabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde kibar, nazik anlayışlı ve uyumlu davranışlar geliştireceksiniz. Salı günü otorite figürlerinden güçlü yardım ve destek görebilirsiniz. Dernek ve klüplere üye olarak toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü spiritüel konularla ilgili araştırma yapmak isteyebilir kitap okuyarak bu alanda kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Perşembe günü başkalarının parasını yönetme ve kullanma, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda fırsat elde edeceksiniz. İş hayatı ve kariyerinizde henüz hedeflediğiniz yere ulaşamadığınız düşüncesiyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bütçenizde yabancı kaynak oranını azaltarak öz kaynaklarınızdan daha fazla yararlanmak isteyecek bu konuda değişim ve dönüşümü hayatınıza geçireceksiniz. Tutamayacağınız sözler verebilir büyük konuşmalar yapabilirsiniz. Ortak kazançların kullanılması konusunda sistem ve disiplin kurmak isteyeceksiniz. Cuma günü eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını kullanarak parasal konularda destek elde edeceksiniz. Ticari işlerinizde tanıtım, reklam satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunacaksınız. Cumartesi günü bazı alacakları ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizde mantıksal öğelerin yanı sıra duygusal öğelerden de yararlanacaksınız. Bazı alacaklarınızın tahsilinde zorlanacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde keyifli ve eğlenceli zaman geçirmek istemeyeceksiniz. Pazar günü arkanızdan dönen işleri ve gizli düşmanlarınızın yaptıkları konusunda farkındalık yaşayacaksınız. Eğitim verme konusunda pandemi nedeniyle yöntem değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 17 Eylül Perşembe günü başak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay sizi iletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkileriniz alanından etkileyecek. Eğitim verme insanlara hizmet etme konusunda yeni kararlar alabilir ve yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde gerçekçi yaklaşımlar sergileyecek ve hayal dünyasından uzak duracaksınız. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü iş hayatı ve kariyerinizde yapacağınız çalışmalar sonucunda yaralarınızı saracak ve şifa bulacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde edeceksiniz. Arkadaşlarınızla ilgili olarak meydana gelecek ani olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde kibar, nazik ve diplomatik bir yol benimseyeceksiniz. Salı günü iletişim alanında kendinizi göstermek için web sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni başlangıçlar yapmak için harekete geçeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar ilişkinizi bozabilir. Çarşamba günü dernek ve klüplere üye olarak toplumsal yarar gösteren olaylarda çalışmak isteyebilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkilerde ve evliliğinizde büyüme ve gelişme elde etmek isteyecek değişim ve dönüşümü hayatınıza geçireceksiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler salgın hastalık nedeniyle istediğiniz ölçüde gelişme kaydedemediğiniz için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Tutamayacağınız sözler verebilir büyük konuşmalar yapabilirsiniz. Cuma günü sosyal medyada kendinizi göstermek için paylaşımlar yapabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde edeceksiniz. Cumartesi günü ortaklık kurmak konusunda istediğiniz şartları sağlayamadığınız için sorun yaşayabilirsiniz. İletişimde duygusal öğelerin yanı sıra mantıksal öğelerden de yararlanacaksınız. Danışmanlık verme konusunda daha önce yerine getirmediğiniz sorumluluk ve yükümlülükler tekrar karşınıza çıkabilir. Pazar günü ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda farkındalık geliştirebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 17 Eylül Perşembe günü başak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay sizi kendi kazandığınız para, yatırımlar ve kendi öz değerinizi yansıtma konusundan etkileyecek. Yeni gelir kaynakları elde etmek ve yatırımlar yapmak için yeni başlangıçlarda bulunmak isteyeceksiniz. Yeni müşteriler bulmak onlarla iş görüşmeleri ve iş anlaşmaları yapmak için çaba göstereceksiniz. Gerçekçi ve mantıklı olarak düşünecek harekete geçeceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözlerinizle ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edecek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Dış görünüşünüzü değiştirmek ve farklı bir tarz benimsemek isteyeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar yön değişikliğine neden olacak. Sosyal medyada aktif olarak yer almak isteyecek düşüncelerinizi paylaşacaksınız. Salı günü otorite figürlerinden güç elde edeceksiniz. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerinizde harekete geçerken farklı yol ve yöntemler izleyeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani meydana gelen olaylar ve durumlar nedeniyle sevdiğiniz kişiyle anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatı ve kariyerinizde yeni projeler ve yeni fırsatlar ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü gündelik işlerinizin yoğunluğundan söz edeceksiniz. Başkasının parasını yönetme ve kullanma ortak gelirler konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sizin için çalışan kişilerle çalışma yöntemlerini daha disiplinli ve sistemli yapmak için konuşacak onların değişim ve dönüşümünü sağlayacaksınız. Tutamayacağınız sözler verebilir ve büyük konuşabilirsiniz. Cuma günü otorite figürlerinden yaşça büyük ve olgun kişilerden yardım ve destek göreceksiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi, kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için sahnede olmak kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Cumartesi günü kardeşlerinizle iletişiminizde mantıksal öğelerin yanı sıra duygusal öğelerdende yararlanacaksınız. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Pazar günü iş hayatınız ve kariyerinizde beklenmeyen ani gelişen olaylar sonucunda işten ayrılmak isteyebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz yararlı olacak.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 17 Eylül Perşembe günü burcunuzda gerçekleşecek yeni ayla birlikte insanlara hizmet etmek, rasyonel ve mantıklı düşünmek, kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi insanlara anlatmak için harekete geçeceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ortak kazançlar konusunda olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Sevginizi gösteremediğinizi düşündüğünüz gibi siz de sevgi göremediğinizi düşüneceksiniz. Platonik duygular besleyebilir gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Yurt dışı seyahatleriniz ani meydana gelecek olaylar sonucunda ertelenebilir. Kendi kazandığınız para alanında yeni müşteriler elde edecek ve onlarla anlaşma ve sözleşme imzalamak isteyeceksiniz. Salı günü kişiliğinizi, yönetselliğinizi ve karakterinizi güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda harekete geçmek isteyeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar ilişkinizi bozabilir. Çarşamba günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Perşembe günü çocuklarınızla birlikte eğlence spor müzik ve sanat eşliğinde güzel zaman geçirebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.  Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi risk alabilir ve güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Tutamayacağınız sözler verebilir büyük konuşmalar yapabilirsiniz. Cuma günü hobilerinizi meslek haline getirmek için sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Cumartesi günü eğlenceli zaman geçirmek isteyecek ancak sorunlarla karşılaşabileceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları araştıracak ve bu alanda çalışmalarınızı sürdüreceksiniz. Kredi başvurusunda bulunduysanız başvurunuz red edilebilir. Pazar günü yurt dışı işlerinizle ilgili salgın hastalık nedeniyle istediğiniz gelişmeyi elde edemediğiniz için üzülebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 17 Eylül Perşembe günü başak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay hayatımızda yeni sayfa açmak yeni başlangıçlarda bulunmak ile ilgilidir. Uzun süre kapalı yerlerde çalışarak hizmet edebilir insanlara yardımcı olabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek ve bağışıklığınızı düşürmemek için çeşitli vitaminler ve destekler alabileceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde hem kendinizi hem eşinizi şifalandıracaksınız. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde açık havada güzel organizasyonlara katılıp eğleneceksiniz. Başkalarının parasını yönetme ve kullanma konusunda ani meydana gelecek olaylar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak ve sunmak isteyeceksiniz. Salı günü otorite figürlerinden güç ve destek elde edecek değişim ve dönüşümü hayatınıza geçireceksiniz. Danışmanlık yapmak konusunda harekete geçebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani gelişen olaylar nedeniyle sevdiğiniz kişiyle ilişkiniz bozulabilir. Çarşamba günü alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Perşembe günü aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirip büyüteceksiniz. Gündelik işlerinizi yürüten kişilerle ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ev ve yerleşim yerinizi değiştirmek başka bir yere taşınmak isteyebilirsiniz. Tutamayacağınız sözler verebilir büyük konuşmalar yapabilirsiniz. Cuma günü otorite figürlerinden yaşça büyük ve olgun kişilerden destek ve yardım görebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden önceden tanıdığınız kişiyle flört edebilirsiniz. Cumartesi günü evinizde yapacağınız tadilat, tamirat vb. Gibi çalışmalar tam istediğiniz gibi olmadığı için zorlanacaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için ticari çalışmalar yapabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde öfkeli sinirli tavırlar geliştirebilir bunu pasif agresif olarak kendi içinize yansıtabilirsiniz. Pazar günü başkasının parasını yönetme ve kullanma ortak kazançlar konusunda istedikleriniz gerçekleşmeyebilir.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 17 Eylül Perşembe günü başak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde ihtiyacı olanlara yardım ve hizmet etmek isteyecek iş üreteceksiniz. Dernek ve klüplere üye olarak çalışmalarda bulunabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle yardımcı olarak hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde kadınlara yönelik işler yapabilir. Güzellik ve bakım sektöründe çalışabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğinde bulunacaksınız. Bilinç altınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilir korkularınızdan arınabilirsiniz. Salı günü kişiliğinizi, yönetselliğinizi ve karakterinizi güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle aranız ani gelişen olaylar sonucunda bozulabilir. Çarşamba günü danışmanlık vermek için teklifler alabilirsiniz. Perşembe günü ticari işleriniz için tanıtım, satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde ilişkilerinizi güçlendirmek ve uzun ömürlü hale getirmek için çalışacaksınız. Tutamayacağınız sözler verebilir ve büyük konuşabilirsiniz. Cuma günü yaşça büyük olgun kişilerden kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi anlatmak ve gerçekleştirmek için destek ve yardım görebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde terfi edebilir tranfer teklifleri alabilirsiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkmak isteyecek ancak bunu gerçekleştiremeyeceksiniz. Gizli düşmanlarınızın arkanızdan iş çevirdiğini ve dedikodunuzun yapıldığını öğreneceksiniz. Pazar günü ortaklık kurma konusunda yaptığınız araştırmaların sonucuna göre değerlendirmelerde bulunacak ve ortaklık kurmaktan vazgeçeceksiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 17 Eylül Perşembe günü başak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni projeler oluşturmak için harekete geçeceksiniz. Hizmet etmek sağlık sektörüyle ilgili çalışmalarda bulunmak isteyeceksiniz. Sistem ve disiplin kuracak hayal dünyasından ziyade gerçeklerle yüzleşeceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü sevdiğiniz kişiyle ilişkilerinizde hem onu hem kendinizi şifalandıracaksınız. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerinizde kendinizi göstermek, organizasyon yeteneğinizi sergilemek ve sahnede olmak isteyeceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gideceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizin yardımıyla ticari işler yapacak ve ortaklıklar kuracaksınız. Salı günü kişiliğinizi, karakterinizi ve yönetselliğinizi güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiye duygularınızı söylemek için harekete geçeceksiniz. Yurt dışı seyahatlerle ilgili engel ve problemlerle karşılaşacaksınız. Çarşamba günü sağlıklı beslenme diet ve spor gibi konularla ilgili çalışmalarda bulunacaksınız. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gelir kaynaklarınızı arttırmak için çalışacaksınız. Tutamayacağınız sözler verebilir büyük konuşabilirsiniz. Cuma günü yaşça büyük olgun kişilerden kişiliğinizi, karakterinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi göstermek için yardım ve destek göreceksiniz. Eğitim ve yayıncılık alanlarında faaliyet gösteren bir şirkette görev alabilirsiniz. Cumartesi günü arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde çalışabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz nakit akışında sorun yaşayabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla birlikte spor müzik eşliğinde zaman geçirmek isteyecek ancak bunu hayata geçirmekte zorlanacaksınız. Pazar günü ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda özgürlük ihtiyacınızı abartarak herkesi ve herşeyi bırakıp gitmek isteyebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 17 Eylül Perşembe günü başak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret ve pazarlama konularından etkileneceksiniz. Hizmet üretecek ve bunları insanlarla paylaşmak isteyeceksiniz. Sağlık konularında pandemi nedeniyle yurt dışı işlerinizde aksamalar yaşanabilir. Bunu çözmek için yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde teknolojiden yararlanmak isteyeceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü aile bireylerinizle iletişiminizde eski yaralarınızı saracak ve şifalanacaksınız. Başkalarının parasını yönetme ve kullanma konusunda fırsat elde edeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde yeni müşterilerle görüşecek sözleşme ve anlaşma imzalayacaksınız. Salı günü kişiliğinizi, karakterinizi, yönetselliğinizi güçlü bir şekilde insanlara göstereceksiniz. Uzun vadeli hedeflerinizi hayata geçirmek için planlama yapacaksınız. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isterken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü çocuklarınız varsa birlikte spor müzik eşliğinde eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Perşembe günü kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara sunmak kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Tutamayacağınız sözler verebilir büyük konuşabilirsiniz. Cuma günü yaşça büyük olgun ve tecrübeli kişilerden kişiliğinizi, hedeflerinizi ve yönetselliğinizi yansıtmak için destek ve yardım görebilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunarak yabancı kaynak kullanımında bulunmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü kemik, iskelet ve kas sistemi kaynaklı sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni projeler için hazırlık yapabilir anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde yer değişikliği yapmak isteyecek ancak içsel olarak kendinizi buna hazır hissetmeyeceksiniz. Pazar günü hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışmalarda bulunacaksınız.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 17 Eylül Perşembe günü başak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfa açmakla ilgilidir. Başkalarının parasını yönetme ve kullanma, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda yeni başlangıçlarda bulunacak ve yeni kararlar alacaksınız. Eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını hizmet üretmek için kullanabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek konusunda harekete geçeceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü yakın çevre iletişiminizde şifa çalışmalarında bulunabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde sıcak samimi yakın ilişkiler geliştireceksiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda dış ticaret satış ve pazarlama alanında çalışmalarda bulunacaksınız. Salı günü otorite figürlerinden gücünüzü sergilemek için destek ve yardım göreceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde iletişiminizi geliştirmek için harekete geçeceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani farkındalık yaşatan olaylarla karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü eğitim verme konusunda fırsat elde edebilirsiniz. Perşembe günü arkanızdan dönen işleri yapılan dedikoduları ve gizli düşmanların faaliyetlerini duyacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Tutamayacağınız sözler verebilir büyük konuşmalar yapabilirsiniz. Cuma günü yaşça büyük tecrübeli olgun kişilerden kişiliğinizi, karakterinizi ve yönetselliğinizi sergilemek için destek görebilirsiniz. Danışmanlık vermek için teklif alabilirsiniz. Cumartesi günü uzun süre kapalı yerlerde çalıştığınız için kendinizi yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için destek almakta yarar olacak. Pazar günü yakın çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Ortaklık kurmak için araştırma yapabilir ve işin zorluklarıyla yüzleşebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 17 Eylül Perşembe günü başak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar almak hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. İkili ilişkiler ve evlilik, ortaklık, danışmanlık, açık düşmanlar alanınızdan etkileneceksiniz. Hizmet üreterek danışmanlık yapabilirsiniz. Ortaklık kurmak için araştırmalarda bulunabilirsiniz. Evliliğiniz ve ikili ilişkilerinizde yeni kararlar alabilirsiniz. Gerçekçi ve somut adımlar atmak isteyeceksiniz. Hayaller, idealler, aldanmalar ve ilüzyondan uzak olarak karar alacaksınız. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz tecrübeleriniz ve fikirlerinizle yardımcı olarak hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken çalışma alanınızı güzelleştirmek için yeni objeler ve eşyalar satın alabilirsiniz. Sosyal medyada yaptığınız çalışmalarla ilgili yanlış anlaşılabilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunarak yabancı kaynak ihtiyacınızı karşılamak isteyebilirsiniz. Salı günü otorite figürlerinden kişiliğinizi, karakterinizi ve yönetselliğinizi güçlü bir şekilde ortaya koymak için destek göreceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde farkındalık yaşayacaksınız. Çarşamba günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde ani spontane güzel bir gün geçireceksiniz. Perşembe günü arkadaşlarla sosyal çevrenizde yeni arkadaş gruplarına katılabilirsiniz. Birlikte açık havada güzel ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yaptığınız çalışmalar size yeterli gelmeyebilir. Tutamayacağınız sözler verebilir ve büyük konuşmalar yapabilirsiniz. Cuma günü yaşça büyük olgun tecrübeli kişilerin desteğini ve yardımını göreceksiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ile ilgilenebilir ve gezdirebilirsiniz. Cumartesi günü sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Beklediğiniz nakit akışını elde edemeyebilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek için harekete geçeceksiniz. Pazar günü kendi kazandığınız para alanında ani para giriş ve çıkışları ile karşılaşabilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin