14-20 Haziran 2021 Haftalık Gezegen Hareketleri ve Balık Burcunda Jüpiter Gerilemesi

14-20 HAZİRAN HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Bu hafta Satürn Uranüs arasındaki kare açı 15 Haziran Salı günü kesinleşiyor. Daha önce Şubat ayında oluşmuştu Aralık ayında ise üçüncü kez kare görünüm oluşacak. Satürn ve Uranüs ağır hareket eden gezegenler oldukları için açının etkisini bütün yıl boyunca hissedeceğiz. Satürn eski yapılar, sistemler, kurallar, ödevler, sorumluluk ve yükümlülüklerdir. Uranüs ise, teknoloji, uçak ve uzay sanayii, özgürlük, devrimler, isyanlar olarak nitelendirilir. Satürn Uranüs kare açısından eskinin yeniyle savaşı olarak söz edebiliriz. Bu kareyi aldığımız hayat alanlarından yeniliğe doğru ilerlemeli ve eski köhneleşmiş kalıpları yıkmalıyız. Burç bazında bu açının etkilerini anlatacağım. Bu haftanın önemli diğer açı kalıplarına bakarsak 14 Haziran Pazartesi günü Güneş Neptün karesi kesinleşiyor. Otorite figürlerinden beklenen desteğin alınamaması, aldanma, yanılgı, hayal kırıklığı getirebilir. 20 Haziran Pazar günü ağır hareket eden gezegenlerden Jüpiter balık burcunda geri hareketine başlıyor. Maddi ve manevi anlamda daha önceden değerlendirmemiş olduğunuz teklifler ve fırsatlar tekrar değerlendirmeniz için önünüze gelecek. Doğru ve dürüst davranmışsanız Jüpiter’in ödüllerinden yararlanacaksınız.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Saç bakımı yaptırmak ve saçlarınızı kestirmek için uygun bir gün olarak değerlendirebilirsiniz. Pazartesi günü Sevgi aşk ve ilişkiler konusunda harekete geçmek yeni bir kişiyle tanışıp flört etmek için kendinizi gösterebilir etki yaratmak isteyebilirsiniz. Otorite figürlerinden beklediğiniz destek ve yardımı göremediğiniz için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani para giriş ve çıkışları yaşayabilirsiniz. Salı günü Arkadaşlarınızla birlikte ortaklaşa işler yapmak isteyebilirsiniz ancak çalışma prensipleriniz ve iş disiplinleriniz birbirinize uymayabilir. Sosyal medyada aktif olarak yer almak için blog yazabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Çarşamba günü spiritüel konulara merak duyabilir okuyup araştırabilir ve eğitim almak isteyebilirsiniz. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için düşünürken beklenmedik sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde eskiden kalma konularla ilgili iletişim sorunları yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlarınızın arkanızdan çevirdiği işler canınızı sıkabilir. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizde gücünüzün farkında olarak toplantı yapabilir ve istediklerinizi elde edebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde gerilimli zamanlar yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Huzur, mutluluk ve denge arayışında olacaksınız. Cumartesi günü arkadaşlarınızla birlikte keyifli zamanlar geçirmek için buluşabilir ve sohbet edebilirsiniz. Pazar günü ailenizle birlikte evinizde dekorasyon değişikliği yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter geri hareketine balık burcunda başlıyor. Uzak yerlerden daha önceden değerlendirmediğiniz çalışma ve yerleşme teklifleri tekrar karşınıza gelebilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Saç bakımı yaptırmak ve saçlarınızı kestirmek için uygun bir gün olarak değerlendirebilirsiniz. Pazartesi günü otorite figürlerinden beklediğiniz yardım ve desteği göremediğiniz için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgili yapacağınız değişiklik hoşunuza gitmeyebilir. Salı günü İş hayatınız ve kariyerinizde daha önceden yapmadığınız ertelediğiniz sorumluluk ve yükümlülüklerle ilgili sistem ve disiplin kurmanız gerekebilir. Kendi kazandığınız para alanında yeni iş fırsatları ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Çarşamba günü işle ilgili gelirlerden beklediğiniz gelir miktarını olduğundan büyük değerlendirdiğiniz için beklentilerinizle örtüşmeyebilir. Perşembe günü kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi insanlara anlatmak için sunum hazırlayabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla ilişkilerinizde verilen sözlerin tutulmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cuma günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde gücünüzü ortaya koyacaksınız. Kadın Erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Huzur, mutluluk, denge ve uzlaşı arayışı içinde olacaksınız. Eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik yapmak için harekete geçebilirsiniz. Cumartesi günü duygusal yaralanmalara açık olabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni müşterilerle toplantılar yapmak sistem ve disiplin kurmak için elverişli zaman dilimindesiniz. Pazar günü sosyal medyada daha fazla yer almak isteyebilir web sitesi açabilir blog yazabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay akrep burcuna geçiyor. Jüpiter balık burcunda geri hareketine başlıyor. Sosyal sorumluluk projeleri üretebilir dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olarak toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde daha önceden değerlendirmediğiniz ve tahsil edemediğiniz bazı gelirleri tekrar elde edebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Sahnede olmak yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi vurgulamak isteyeceksiniz. Pazartesi günü tanıtım satış ve pazarlama konusunda yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Otorite figürlerinden beklediğiniz destek yardım ve ilgiyi göremediğiniz için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Arkanızdan çevrilen gizli saklı işlerin aniden farkına varabilirsiniz. Salı günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda eski yol ve yöntemleri terk edip yeni yol yöntemleri izlemeniz gerekebilir. Kişisel refah ve mutluluğunuzu sağlamak için çaba göstereceksiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanabilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde karşılaştığınız teklif ve fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında yeni iş fırsatları elde edebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üreteceksiniz. Cuma günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun ve anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Huzur, uyum, mutluluk ve denge önem kazanacak. Yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Cumartesi günü duygusal yaralanmalara açık olabilirsiniz. Daha önce yarım bıraktığınız yüksek öğrenim ve akademik kariyerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Pazar günü kendi öz değerinizin farkında olacak insanlara yansıtacaksınız. Öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter balık burcunda gerilemeye başlıyor. İş hayatınız ve kariyerinizde daha önceden değerlenmediğiniz teklifler ve fırsatlar tekrar geri gelebilir. Transfer teklifi, sektör değişikliği gibi konularda şans elde edebilirsiniz.

 

 

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Hayatın tadını çıkarmak isteyecek çocuksu bir neşeyle işlerinizi yürüteceksiniz. Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında yeni iş fırsatları için harekete geçebilir kendinizi gösterebilirsiniz. Otorite figürlerinden beklediğiniz ilgi yardım ve desteği göremediğiniz için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda bazı arkadaşlarınızla aranızda gerginlik oluşabilir. Salı günü ortaklaşa gelirler ve kazançlar konusunda istediğiniz miktarda gelir elde edemediğinizi düşünebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Çarşamba günü yurt dışı seyahatlerle ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Perşembe günü dernek klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olarak toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirerek kendinize farklı bir tarz benimseyebilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda henüz istediğiniz yere ulaşamadığınız için kendinizi eleştirebilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ilişkinizi güçlü bir şekilde yürüteceksiniz. Öğle saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Huzur, denge, uyum ve mutluluk isteyeceksiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve bunu insanlara yansıtacaksınız. Cumartesi günü duygusal yaralanmalara açık olabilirsiniz. Kredi, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda sistem ve disiplin kuracaksınız. Ortaklık kurma konusunda gelen teklifleri araştıracaksınız. Pazar günü sağlığınızla ilgili sorun yaşamamak için sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter balık burcunda gerilemeye başlıyor. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler ve yurt dışı seyahatler konusunda daha önceden değerlendirmediğiniz teklifler ve fırsatlar tekrar değerlendirmeniz için karşınıza çıkabilir.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Otorite figürlerinden beklediğiniz ilgi yardım ve destek konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde eski sistem ve kuralların yerine yeni şartlar uygulamanız gerekebilir. Uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla tekrar görüşebilir eski hatıraları yad edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Çarşamba günü ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa işler konusunda bazı fırsatları ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde ani transfer teklifi alabilir ya da terfi edebilirsiniz. Spiritüel ezoterik ve metafizik konularla ilgili kitaplar okuyabilir bu konuda bilginizi arttırabilirsiniz. Cuma günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde güçlü bir şekilde istediklerinizi yaptırabilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Huzur, denge, uyum ve mutluluk arayacaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışacak ve üreteceksiniz. Cumartesi günü duygusal yaralanmalara açık olabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde geleceğe güvenle bakacaksınız. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Pazar günü öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. “Derin duygular besliyorum sana karşı” mottonuz olabilir. Jüpiter balık burcunda gerilemeye başlıyor. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda daha önceden tahsil edemediğiniz alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Sahnede olmak yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi sergilemek isteyeceksiniz. Pazartesi günü kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken aldanma, yanılgı, kafa karışıklığı, belirsizlik altında karar alma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü ulaşmanız gereken menzili hakkında olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Salı günü gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde eski yöntemlerin yanı sıra yeni teknolojik teknikler ve uygulamalardan da yararlanmak isteyeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde toplantı yapabilir yeni müşteri edinmek için projeler üretebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü eğitim ve yayıncılık konusunda yeni fikirler üretebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde bazı projeleriniz gecikebilir ya da ertelenebilir. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirebilir birlikte eğlenebilirsiniz. Ortaklık konularında aldanma, yanılgı, kafa karışıklığı belirsizlik gösteren konular nedeniyle önünüzü göremeyebilirsiniz. Cuma günü çocuklarınızla birlikte müzik ve spor eşliğinde zaman geçirebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Huzur, uyum, mutluluk ve denge sağlamak isteyeceksiniz. Cumartesi günü duygusal olarak yaralanmalara açık olabilirsiniz. Sağlığınızı korumak için diet, spor, eksersiz gibi aktiviteler yapabilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek meslek haline getirmek için çalışabilirsiniz. Pazar günü öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. Kuşkucu ve kuruntulu bir ruh haline bürünebilirsiniz. Jüpiter balık burcunda geri hareketine başlıyor. Danışmanlık konularında yeni fırsatlar ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

 

 

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü işle ilgili gelirlerle ilgili olarak harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Kendinizi ifade ederken isteksizlik ve yön belirlemede sorunlar yaşayabilirsiniz. Ortak gelirler ve ortak kazançlar konusunda ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Salı günü spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, bitcoin ve sanal para konusunda risk alarak kayıp yaşayabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Çarşamba günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerin iş yapma biçimini beğenmeyerek eleştireceksiniz. Perşembe günü kredi almak için başvuruda bulunabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde kadınlara yönelik ürün ve hizmet üretmeyi düşüneceksiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle sanatsal çalışmalarda bulunabilirsiniz. Cuma günü aile bireylerinizle iletişiminizde gücünüzün farkında olarak istediklerinizi kabul ettirebileceksiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Huzur, denge, uyum ve mutluluk arayacaksınız. Cumartesi günü duygusal yaralanmalara açık olacaksınız. Çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Pazar günü bilinçli yönlerinizle bilinç dışı yönleriniz arasında kendinizi keyifli ve huzurlu hissedebilirsiniz. Öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter balık burcunda gerilemeye başlıyor. Gündelik rutin işlerinizi yürütürken işlerinizin çokluğundan şikayet edebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Otorite figürlerinden ilgi yardım ve destek konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü ulaşmanız gereken menzili konusunda olumlu kadersel destekler altında olacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Salı günü aile bireylerinizle eşiniz ya da sevgiliniz arasında kalabilirsiniz. İki tarafı da kırmadan uyumlu ve dengeli bir yol benimsemelisiniz. Ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa işler konusunda geçmişten gelen konularda halletmeniz gereken konular ortaya çıkabilir. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Çarşamba günü sevgi aşk ve ilişkilerde abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü ortak işler konusunda ani fırsatlar ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa, hisse senedi ve tahvil, şans oyunları, bitcoin ve sanal para konusunda risk alarak zarar edebilirsiniz. Cuma günü tanıtım satış ve pazarlama konusunda atılım yapacaksınız. Öğle saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Huzur, uyum, denge arayışında olacaksınız. Cumartesi günü duygusal yaralanmalara açık olabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat, tamirat vb. Çalışmalarda bulunmak isteyeceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güçlendireceksiniz. Pazar günü öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter balık burcunda gerilemeye başlayacak. Hobilerinizi meslek haline getirerek büyütmekle ilgili fırsatlar ve şanslar elde edebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler yüksek öğrenim akademik çalışmalar konusunda harekete geçmek isteyeceksiniz. Otorite figürlerinden ilgi destek ve yardım görme hakkında beklentileriniz karşılanmadığı için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında olumlu kadersel etkiler altındasınız. Salı günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde ani gelişecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalarla karşılaşabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Çarşamba günü bazı gayrimenkulleri olduğundan daha değerli görebilirsiniz. Perşembe günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde yeni ve farklı fikirler üretebilirsiniz. Ortaklık kurma konusunda fizibilite etüdü yapabilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda eşinizin, ailenizin parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışacak ve güçlü bir şekilde istediğinizi elde edeceksiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Uyum, denge, huzur ve mutluluk arayışında olacaksınız. Cumartesi günü duygusal olarak yaralanmaya açık olabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafınızı keşfedebilirsiniz. Pazar günü öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter balık burcunda geri hareketine başlıyor. Aile bireylerinizle birlikte maddi ve manevi büyüklük elde edeceksiniz. Doğru ve dürüst hareket edenin Jüpiter ödülünü verecek.

 

 

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konularıyla ilgilenecek alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken aldanma, yanılgı, kafa karışıklığı, belirsizlik altında karar alma sorunları yaşayabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü ulaşmanız gereken menzil konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Salı günü kendi kazandığınız para alanında kazandığınız paranın bir miktarını spekülatif kazançlar borsa, hisse senedi, bitcoin ve sanal para konularına yatırım yaparak risk almayı düşünebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Çarşamba günü eğitim verme konusunda bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük görebilirsiniz. Perşembe günü sevgi aşk ve ilişkilerde ani sürpriz tanışmalar yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde sevgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Cuma günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Huzur, denge, mutluluk ve uyum arayışı içinde olacaksınız. Cumartesi günü duygusal yaralanmalara açık olabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracaksınız. Pazar günü dış görünüşüzü değiştirerek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter balık burcunda gerilemeye başlıyor. Tanıtım satış ve pazarlama konularında daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde sıcak, samimi ve içten tavırlar sergileyebilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken aldanma, yanılgı, kafa karışıklığı ve belirsizlik altında karar alma nedeniyle sorunlar yaşayabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü ulaşmanız gereken menzili konusunda olumlu kadersel gelişmeler altındasınız. Aile bireylerinizle iletişiminizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Salı günü kendinizle ilgili konularda eski düzen ve sistemi yıkıp yeni bir ben olarak ilerlemeyi seçebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeni bir kişiyle tanışıp flört etme kararı verebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlayacaksınız. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında elde etmeyi düşündüğünüz nakit akışını olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Perşembe günü ev ve yerleşim yerinizi bulunduğunuz şehri değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte zaman geçirirken yanlış anlaşılmalar nedeniyle iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde anaç tavırlar duygusal olarak korumacı yaklaşımlar benimseyebilirsiniz. Cuma günü değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Huzur, uyum, denge ve adalet arayışında olacaksınız. Cumartesi günü duygusal yaralanmalara açık olabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu ortaya koymak için sistem ve disiplin kuracak çok çalışacaksınız. Hobilerinizi meslek haline getirerek büyütüp geliştirebilirsiniz. Pazar günü öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter balık burcunda gerilemeye başlıyor. Kendi kazandığınız para alanında daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Saç bakımı için kuaföre gidebilir ve saçlarınızı kestirebilirsiniz. Pazartesi günü gündelik rutin işlerinizi yürütürken kendinizden emin bir şekilde işleriniz halledeceksiniz. Otorite figürlerinden beklediğiniz ilgi yardım ve destek konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü ulaşmanız gereken menzili konusunda olumlu kadersel gelişmeler altındasınız. Salı günü uzun süre kapalı yerlerde çalıştığınız için açık havaya çıkmak isteyebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde geçmişten gelen konularla ilgili yanlış anlaşılmaları çözebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ben sen dengesini koruyamayarak karşı taraf lehine davranışlarda bulunabilirsiniz. Perşembe günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Çocuklarınızla spor ve müzik eşliğinde keyifli zamanlar geçirerek hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde birlikte ortaklaşa iş yapma kararı verebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Huzur, uyum, mutluluk ve denge arayışında olacaksınız. Cumartesi günü duygusal olarak yaralanmalara açık olabilirsiniz. Spiritüel konulara ilgi duyabilir öğrenmek isteyebilirsiniz. Pazar günü spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, bitcoin, sanal para konusunda risk alarak zarar edebilirsiniz. Öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter burcunuzda geri gitmeye başlıyor. Doğru ve dürüst davranmak Jüpiter’in maddi ve manevi hediyelerini kazanmanın yoludur.

Siz de fikrinizi belirtin