15-21 Mart 2021 Haftalık Gezegen Hareketleri ve Burçlarınıza Etkisi

15-21 Mart  Haftasına Genel Bakış

Bu hafta ay koç burcunda hızlı bir şekilde haftaya başladık. 16 Mart Salı günü Merkür balık burcuna geçecek. Dalgın ve unutkan olabilirsiniz. Yaptığınız işlemleri iki kez kontrol etmek yararınıza olacak. Zihniniz berrak olmayabilir ve hafızanız balık hafıza olarak adlandırılabilir. 20 Mart Cumartesi günü Güneş koç burcuna geçecek ve ilkbahar başlayacak. Güneş’in koç burcuna geçeceğiniz zamanın haritasını çıkararak üç aylık duruma ilişkin öngörülerde bulunuruz.  21 Mart Pazar günü Venüs Koç burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, duygu, parayı kazanma ve kullanma, kendimize verdiğimiz öz değer, estetik ve güzellik, sanat, hayattan aldığımız hazlar konusunda cesur, iddaalı, rekabetçi tavırlar ve davranışlar sergileyebiliriz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak;

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar güneş, burcunuza geliyor ve ardından Venüs’te burcunuza geçecek. İlkbahar başlayacak ve kendinizi neşeli, mutlu, canlı ve coşkulu hissedebilirsiniz. Sağlığınız, hedefleriniz, yetenekleriniz, yeni başlangıçlar yapma isteğiniz ve enerjiniz tavan yapacak. İlişkisi olmayanlar için yeni tanışmalar ve yeni flörtler kapıda. Merkür balık burcuna geçecek. Unutkanlık, balık hafıza ve zihninizi toparlayamama durumları ile karşılaşabilirsiniz. Transitlerin etkilerinden bahsettikten sonra haftaya bakarsak Pazartesi günü ay koç burcunda olacak. Hedef ve sonuç odaklı dürtüsel tepkiler verebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde birlikte hareket etmek isteyebilirsiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde zorlu kararlar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Salı günü ay boğa burcuna geçecek. Keyifli zamanlar geçirmek, yemek içmek ve hayatın tadına varmak isteyebilirsiniz. Otorite figürlerinden iş hayatınız ve kariyeriniz için destek ilgi ve yardım görebilirsiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında ani sürpriz beklenmedik para giriş ve çıkışları ile karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde bazı sorumluluk ve yükümlülükleri yerine getirmeniz gerekebilir. Perşembe günü eski yaraları sarmak için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Finansal anlamda abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Alış-verişi abartabilir ve bütçenizi sarsabilirsiniz. İkili ilişkilerinizi güçlendirmek adına değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Cuma günü sözlerinizi ve fikirlerinizi açıklarken unutkanlık ve dalgınlık yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü bilinçaltınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilirsiniz. Pazar günü ay yengeç burcuna geçiyor evinizde zaman geçirebilir ve ailenizle bir arada olmak isteyebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar Güneş koç burcuna geçiyor ve ardından Venüs’te koç burcuna geçecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken coşkulu, hevesli ve enerjik hissedebilirsiniz. Gizli saklı platonik ilişkilere çekilebilirsiniz. Merkür balık burcuna geçecek. Arkadaşlar ve sosyal çevrede iletişimde yanlış anlaşılmalar, unutkanlıklar ve hassaslık devrede olacak. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ay koç burcunda haftaya başlıyoruz. Hızlı gelişmeler ve sonuç odaklı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde edebilir finansal anlamda rahatlayabilirsiniz. Salı günü ay boğa burcuna geçiyor hayatın tadını çıkarmak, yemek içmek ve keyifli sofralar kurmak isteyebilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler konusunda salgın hastalık nedeniyle işlerinizi yürütmede sorun yaşayabilirsiniz. Otorite figürlerinden yurt dışı işlerinizle ilgili destek ilgi ve yardım görebilirsiniz. Çarşamba günü fiziksel görünümünüzü değiştirme kararı verebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde sorumluluk ve yükümlülüklerinizle ilgili zorluklar yaşayabilirsiniz. Perşembe günü eski yaraları sarmak için harekete geçebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden bir kişiyle flört etmek için güçlü bir istek duyabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Cumartesi günü beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü ay yengeç burcuna geçecek. Evinizde ailenizle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar Güneş koç burcuna geçince arkadaşlar sosyal çevre alanında kendinizi coşkulu, hevesli, sabırsız ve rekabetçi bir şekilde ifade edeceksiniz. Merkür balık burcuna geçecek. İletişiminizde unutkan, dalgın ve duygusal yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Venüs koç burcuna geçecek eğer ilişkiniz yoksa arkadaş çevrenizden bir kişi ile flört etmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ortaklaşa iş yapmayı düşünebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ay koç burcunda haftaya başlıyoruz. Yurt dışı işler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar konusunda fırsatlar elde edebilirsiniz. Salı günü ay boğa burcuna geçecek yeme içme keyif hayatın sakin keyifli yönü ile ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda aile büyüklerinizden yardım ve destek görebilirsiniz. Çarşamba günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı seyahatlerle ilgili kısıtlamalar işlerinizin yürütülmesinde sorun oluşturabilir. Perşembe günü ikili ilişkilerinizi güçlendirmek için değişim ve dönüşümü içselleştirecek ve hayatınıza entegre edeceksiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Cuma günü sözleriniz ve fikirleriniz yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmak ve çaba göstermek isteyeceksiniz. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili beklentileriniz karşılanmadığı için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü ay yengeç burcuna geçecek. Ailenizle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar Güneş koç burcuna geçince iş hayatı ve kariyerinizde atak, cesur, dürtüsel ve rekabetçi tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Merkür balık burcuna geçecek ve yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında unutkanlık, dalgınlık ve duygusal tavır ve davranışları iletişim alanında uygulayabilirsiniz. Venüs koç burcuna geçecek. Kadınlara yönelik işler ve projelerden gelir elde edebilirsiniz. Çalışansanız terfi ve para artışı yaşayabilirsiniz. İş hayatınızdan tanıdığınız bir kişiyle flört edebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ay koç burcunda haftaya başlıyoruz. Başkalarının parasını yönetme ve kullanma konusunda fırsatlar elde edebirsiniz. Salı günü ay boğa burcuna geçecek. Yemek içmek ve hayattan keyif almak isteyeceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde değişim ve dönüşümü içselleştirecek hayatınıza entegre edeceksiniz. Çarşamba günü ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü alacaklarınızı tahsil etmek borçlarınızı ödemek isterken zorlanabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. İkili ilişkilerde ilişkinizi güçlendirmek ve daha ileriye taşımak için fırsat elde edeceksiniz. Cuma günü fiziksel ve duygusal yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Cumartesi günü eşinizin, ailenizin ya da varsa ortağınızın parasını yönetebilir ya da kullanabilirsiniz. Pazar günü ay yengeç burcuna geçiyor. Evinizde ailenizle birlikte zaman geçirebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar Güneş koç burcuna geçince kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ayrıca yönetselliğinizi dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık, yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, yurt dışı seyahatler konusunda sergileyeceksiniz. Merkür balık burcuna geçecek, kredi, borç, alacak, nafaka konularında ödemeyi unuttuğunuz bir borcunuz ortaya çıkabilir ya da alacaklarınızla ilgili unutkanlık ve dalgınlık gösterebilir tahsil etmeyi unutabilirsiniz. Venüs koç burcuna geçecek ve duygularınızı daha yüzeysel ve her çiçekten bal alır gibi gösterebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ay koç burcunda haftaya başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde olumlu etkiler altında olacaksınız. Salı günü ay boğa burcuna geçecek. Kredi almak için başvuruda bulunabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken otorite figürlerinden destek ilgi ve yardım göreceksiniz. Çarşamba günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeleri iş hayatı ve kariyerinizde yaşayabilirsiniz. Perşembe günü arkadaş çevrenizde sosyal sorumluluk projelerinde görev almak için arkadaşlarınızla birlikte dernek klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olabilirsiniz. Spiritüel konulara ilgi duyabilir ve bu konularda kitap okuyabilir ve eğitim alabilirsiniz. Hayattan aldığınız hazlar konusunda güçlü istek duyacak ve değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla birlikte harekete geçerek birlikte iş yapmak için hangi konularda çalışma yürütebileceğinizi araştıracaksınız. Ortaklık kurma konusunda şartları değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü danışmanlık verme konusunda fırsat elde edeceksiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni projeler ve fikirler üreteceksiniz. Pazar günü ay yengeç burcuna geçiyor evde sevdiklerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar Güneş koç burcuna geçecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda spontane, dürtüsel ve rekabetçi tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Merkür balık burcuna geçecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde duygusal, hassas ve kırılgan olabilirsiniz. Dalgınlık ve unutkanlık yaşayabilirsiniz. Venüs koç burcuna geçecek. Ezoterik ve metafizik konularında araştırma yapabilir kitap okuyabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ay koç burcunda haftaya başlıyoruz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde demokratik ve özgürlükçü yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Salı günü ay boğa burcuna geçiyor. Yeme içme ve hayatın keyfini çıkarmak için rahat ve dingin olmak isteyebilirsiniz. Hizmet konusunda ayrıntılı işler ve projeler üretebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek ve büyütmek için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Spekülatif kazançlar alanında borsa ve şans oyunları gibi otorite figürlerinden destek ve ilgi görebilirsiniz. Çarşamba günü yurt dışı işlerinizle ilgili ani sürpriz beklenmedik haberler alabilirsiniz. Perşembe günü eşinizle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerde ilişkinizi daha güçlü hale getirmek için değişim ve dönüşümü uygulayacaksınız. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizde atak, cesur, hedef odaklı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü ortaklık kurmak konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü ay yengeç burcuna geçecek evde ailenizle birlikte güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar Güneş koç burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Merkür balık burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken dalgın ve unutkan olabilirsiniz. Venüs koç burcuna geçecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde sevgi, aşk ve duygular önem kazanacak. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ay koç burcunda haftaya başlıyoruz. Çocuklarınızla birlikte güzel zaman geçirmek isteyeceksiniz. Salı günü ay boğa burcuna geçecek. Hayatın keyfini çıkarma yemek içmek sakin ve huzurlu bir gün geçirmek isteyeceksiniz. Otorite figürlerinden ya da babanızdan destek ve ilgi görecek birlikte emlak alım-satım konularında çalışmalarda bulunabilirsiniz. Çarşamba günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeleri miras ya da ortak gelirler konusunda yaşayabilirsiniz. Perşembe günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde sevgi paylaşımını yayacak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Cuma günü fiziksel ve psikolojik yara almış kişilere yardım ederek yaralarını saracaksınız. Devam eden davanız varsa bununla ilgili sonuçlanmalar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü sevgilinizle güzel zaman geçirebilirsiniz. Pazar günü ay yengeç burcuna geçiyor evinizde ailenizle birlikte güzel yemekler yapabilir ve eski fotoğraflara bakabilir ve anıları yad edebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar Güneş koç burcuna geçecek. Gündelik işler hizmet ve çalışma arkadaşlarınızla birlikte rekabetçi olabilir hızlı dürtüsel tavırlar sergileyebilir coşku dolu ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Merkür balık burcuna geçiyor. Dalgın ve unutkan olabilir iletişiminizde zihniniz bulanıklaşabilir. Venüs koç burcuna geçecek iş arkadaşlarınız arasından bir kişi ile flört etmek isteyebilirsiniz. İşinizle ilgili kazançlarınızda artış kaydedebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü haftaya ay koç burcunda başlıyorsunuz. Eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik tadilat ve tamirat yaptırabilirsiniz. Salı günü ay boğa burcunda ilerliyor olacak. Hayatın tadını çıkarmak yemek içmek ve geleceğe yönelik maddi ve manevi ihtiyaçlarınızı sağlama almak isteyeceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi güçlendirmek için otorite figürleri ya da aile büyüklerinden destek göreceksiniz. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliğinizde ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşıp yön değişikliğine gidebilirsiniz. Perşembe günü spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konusunda gelişmeler elde edebilirsiniz. İkili ilişkinizi güçlendirmek adına adımlar atacaksınız. Cuma günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Pazar günü ay yengeç burcuna geçecek aile bireylerinizle birlikte zaman geçirebilir anıları yad edebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar Güneş koç burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde kendinizi göstermek coşkulu neşeli ve mutlu ilişkiler kurmak hoşunuza gidecek. Merkür balık burcuna geçiyor. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde merhametli, empatik ve duygusal tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Venüs koç burcuna geçecek hobilerinizi meslek haline getirmek için çaba gösterebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ay koç burcunda haftaya başlıyorsunuz. İletişim alanında daha fazla yer almak için sosyal medyada aktif olarak yer alabilir blog yazabilirsiniz. Salı günü ay boğa burcuna geçecek. Hayatın tadını çıkarmak yemek içmek ve geleceğe yönelik hayatınızı garanti altına almak için fikirler üreteceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında değişim ve dönüşümü içselleştirecek kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Çarşamba günü ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşıp yön değişikliğine gidebilirsiniz. Perşembe günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi büyütüp geliştireceksiniz. İkili ilişkilerinizi geliştirip büyütecek ve içselleştireceksiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cuma günü ay ikizler burcuna geçiyor. İkili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi zihinsel olarak göstermek isteyeceksiniz. Eğitim alma yada verme konusunda karar alabilirsiniz. Cumartesi günü ailenizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü ay yengeç burcuna geçecek eviniz de ailenizle birlikte zaman geçirebilir eski anıları yad edebilir eski fotoğraflara bakabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorunlar yaşayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak onlar Güneş koç burcuna geçecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde neşeli, canlı ve dürtüsel harekete geçeceksiniz. Rekabetçi tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Merkür balık burcuna geçecek. İletişiminizde hassas, duygusal, naif ve romantik yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Venüs koç burcuna geçecek ve sevgi paylaşımında yüzeysel her çiçekten bal alır şeklinde davranabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ay koç burcunda haftaya başlıyoruz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında olumlu kadersel etkiler altındasınız. Kendi kazandığınız para alanında bolluk ve bereket elde edebilirsiniz. Salı günü ay boğa burcuna geçecek. Hayatın tadını çıkarmak yemek içmek ve geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek için yapacaklarınızı düşünebilirsiniz. Otorite figürlerinden değişim ve dönüşümü içselleştirmek için destek ilgi ve yardım görebilirsiniz. Çarşamba günü sevgi aşk ve ilişkiler konusunda ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşabilir ve yön değişikliğine gidebilirsiniz. Perşembe günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında güçlü etkiler altında olacaksınız ve yatırım yapmak yeni alanlara adım atmak isteyebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cuma günü kendi öz değerinizin farkında olacak ve etrafına yansıtacaksınız. Cumartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü ay yengeç burcunda olacak. Evinizde ailenizle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Eski fotoğraflar ve eski anılarla geçmişi yad edebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar Güneş koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım satış ve pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyacaksınız. Neşeli, canlı dürtüsel rekabetçi hedef odaklı olacaksınız. Merkür balık burcuna geçiyor. Kendi kazandığınız para alanında yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Dalgın ve unutkan olabileceğinizi düşünerek yapacağınız işlemleri tekrar kontrol etmek yararınıza olacak. Venüs koç burcuna geçecek ve iletişim, eğitim, sosyal medya konularında para kazanmak yeni projeler üretmek mümkün gözüküyor. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ay koç burcunda haftaya başlıyoruz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında olumlu etkiler altındasınız. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak için sunum hazırlayabilirsiniz. Salı günü ay boğa burcuna geçecek. Otorite figürlerinden değişim ve dönüşüm için destek görecek ve hayatınıza entegre edeceksiniz. Çarşamba günü aile bireylerinizle iletişiminizde ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle yön değişikliğine gidebilirsiniz. Perşembe günü bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Cuma günü çocuklarınızla birlikte zaman geçirecek spor, müzik, sanat eşliğinde çalışmalar yapabilirsiniz. Cumartesi günü beklediğiniz bazı nakit akışlarının gelişinde sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü ay yengeç burcuna geçecek. Aile bireylerinizle zaman geçirebilir eski fotoğraflara bakabilir ve anıları yad edebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar Güneş koç burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında proaktif çalışmalar yürütebilir yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışabilirsiniz. Merkür balık burcuna geçecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni sunumlar hazırlayabilir ve yeteneklerinizi ve hedeflerinizi sergileyebilirsiniz. Venüs koç burcuna geçtiğinde gelirlerinizi yatırım yapmak geleceğe hazır olmak ve kendi öz değerinizi insanlara yansıtmak önemli olacak. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi ay koç burcunda haftaya başlıyoruz. Spiritüel konularda araştırma yapmak ve eğitim almak isteyebilirsiniz. Salı günü ay boğa burcuna geçiyor. Hayatın tadını çıkarmak ve kendinizi yemek içmeğe verebilir kilo alabilirsiniz aman dikkat. Otorite figürlerinden işle ilgili gelirlerinizi arttırmak için yardım ve destek görebilirsiniz. Çarşamba günü iletişim ve sosyal medya alanında ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşabilir yön değişikliğine gidebilirsiniz. Perşembe günü dış görünüşünüzde değişiklik yapmak ve yeni tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Cuma günü aile bireylerinizle birlikte eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü ay yengeç burcuna geçecek. Ailenizle birlikte keyifli sofralar eşliğinde zaman geçirebilir eski anıları yad edebilirsiniz.

 

 

Siz de fikrinizi belirtin