16-22 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

16-22 KASIM HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Bu hafta gezegen hareketlerinden söz edecek olursak, Venüs Terazi burcunda ilerliyor ve sert açıları var. İkili ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, kendi öz değerimizi yansıtma, estetik ve güzellik, sanat Venüs’le ifade edilir. 16 Kasım Pazartesi Venüs Jüpiter karesi kesinleşecek. İkili ilişkilerde abartılı beklentiler ve abartılı tavır ve davranışlar geliştirebiliriz. Paramızı gereksiz alışveriş yaparak harcayabilir bütçemizi sarsabiliriz. 19 Kasım Perşembe Venüs Satürn karesi kesinleşecek. İkili ilişkilerde sadakat, bağlılık ve uzun ömürlülük beklentilerimiz karşılanmayabilir. Bazı ilişkiler monotonlaşabilir ve eskisi kadar eğlenceli olmayabilir. Rutin ve sıkıcı bir ilişki haline gelebilir. 17 Kasım Salı günü Merkür Uranüs karşıtlığı kesinleşecek. Düşünmeden ani kararlar alabiliriz. Fikirlerimiz aykırı ve farklı bulunabilir. 21 Kasım Cumartesi günü Güneş Yay burcuna geçecek. Yay burçları doğum gününüz kutlu olsun. Neşeli canlı iyimser ve macera dolu bir ay bizi bekliyor. Venüs Akrep burcuna geçecek. İkili ilişkilerde tutku, derin arzular, kıskançlık ve yoğunluk göze çarpacak.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar Güneş 21 Kasım Cumartesi günü yay burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında kendinizi gösterecek tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Venüs akrep burcuna geçecek ikili ilişkilerde tutku, derin arzular, kıskançlık ve yoğunluk göze çarpacak. Sizi ortak kazançlar ve ortak gelirler, başkasının parasını yönetme ve kullanma, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusundan etkileyecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda şüpheli davranışlar geliştirebilirsiniz. Olayların altında yatan gerçeği öğrenmek isteyebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü sözleriniz ve tecrübelerinizle duygusal ve fiziksel yara almış kişilere önderlik ve liderlik edeceksiniz. İkili ilişkilerde abartılı tepkiler verebilirsiniz. Olayları gereğinden fazla büyütebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışacaksınız. Salı günü arkanızdan dönen işleri ve dedikodunuzun yapıldığını öğrenebilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ortaklık kurma konusunda araştırma yapabilirsiniz. Sözlerinizi ve fikirlerinizi anlatırken aykırı ve farklı olarak değerlendirilebilir. Ödenmemiş bir borcunuz aniden ortaya çıkabilir. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında ani nakit akışı elde edebilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil edebilir borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Perşembe günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle çalışmalarda bulunabilirsiniz. Yönetselliğinizi gücünüzü ve kişiliğinizi çalışarak üreterek ortaya koyacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü sağlayarak büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. İkili ilişkilerde sadakat, devamlılık ve uzun ömürlülük konularında sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Cuma günü kendi öz değerinizi insanlara yansıtma konusunda problem yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Sevdiğinizi kişiyle birlikte zaman geçirebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar Güneş 21 Kasım Cumartesi günü yay burcuna geçecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda neşeli canlı ve iyimser bakış açısı geliştireceksiniz. Kredi başvurusunda bulunabilir alacaklarınızı tahsil edebilir ve borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Venüs akrep burcuna geçecek. İkili ilişkilerde tutku, derin arzular, kıskançlık ve yoğunluk göze çarpacak. Sizi ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık alanınızdan etkileyecek. İkili ilişkilerinizde yoğun ve tutkulu sevgi duyabilirsiniz. Danışmanlık yapmak için çalışabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde abartılı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Olayları gereğinden fazla büyütebilirsiniz. Harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Salı günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde güzel ilişkiler kuracaksınız. Ortaklık kurmak için yapacağınız anlaşma ve sözleşmelerde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucu yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü kişisel refah ve mutluluğunuz için çalışacak orijinal fikirler üreteceksiniz. Danışmanlık verirken olayların ardında yatan gizli gerçeği ortaya çıkarmak isteyeceksiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Perşembe günü sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olan kişiler için sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde uzun ömürlülük ve sadakat önemlidir. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkiler konusunda pandemi nedeniyle istediğiniz ölçüde çalışmalarınızı büyütemediğiniz için kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken karşınızdaki kişinin iş yapma biçimi size uygun gelmeyebilir. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Cuma günü sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ani sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Ticari işlerinizde sözleşmelere ve anlaşmalarda sorun yaşayabilirsiniz. Anlaşma maddelerini tekrar kontrol etmenizde yarar olacak. Cumartesi günü açık havada zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Pazar günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde güzel zaman geçirebilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar Güneş 21 Kasım Cumartesi günü yay burcuna geçecek. Kendinizi neşeli canlı ve iyimser ifade edebilirsiniz. Sizi ikili ilişkiler, evlilik ortaklık ve danışmanlık alanınızdan etkileyecek. Venüs akrep burcuna geçecek. İkili ilişkilerde tutku, derin arzular, kıskançlık ve yoğunluk göze çarpacak. Sizi  gündelik işleriniz, sizin için çalışan kişilerle ilişkiler, sağlık ve evcil hayvanlarınız alanınızdan etkileyecek. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. İkili ilişkilerde abartılı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Olayları büyüterek olduğundan farklı algılayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde dernek ve klüplere üye olmak isteyebilirsiniz. Salı günü iş hayatı ve kariyerinizde henüz hedeflediğiniz pozisyonda olmadığınızı düşüneceksiniz. Çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler alanında beklentileriniz karşılanmayabilir. Çarşamba günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın bakımı ile ilgilenebilir onları gezdirebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve yeni projeler üreteceksiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı güçlü bir şekilde çalışanlarınızın üzerinde ortaya koyacaksınız. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda sistem ve disiplin kurarak borçlarınızı ödeyeceksiniz. Bütçenizde yabancı kaynak oranını azaltarak kendi öz kaynaklarınızdan yararlanmak isteyeceksiniz. İkili ilişkilerde bağlılık ve sadakat isteğinizin karşılanmaması sizi üzecek ve yoracak. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Cuma günü iletişim alanında zorlandığınızı hissedeceksiniz. Cumartesi günü arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek için açık havaya çıkabilirsiniz. Pazar günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularda araştırma yapabilir ve ilgilenebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 21 Kasım Cumartesi günü güneş yay burcuna geçecek. Neşeli iyimser ve mutlu hissedebilirsiniz. Sizi gündelik işler, sizin için çalışan kişiler, evcil hayvanlarınız ve sağlık alanından etkileyecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyarken pozitif bakış açısıyla sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizi yöneteceksiniz. Venüs Akrep burcuna geçiyor. İkili ilişkilerde tutku, derin arzular, kıskançlık ve yoğunluk göze çarpacak. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konularından etkileyecek. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım etmek için sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. İkili ilişkilerde olayları büyütüp farklı algılayabilirsiniz. Abartılı tepkiler verebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde yeni projeler yapmak yeni fikirler üretmek ve yeni müşteriler elde etmek için harekete geçeceksiniz. Salı günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda pandemi nedeniyle istediğiniz koşulları elde edemediğinizi düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat, tamirat vb. Çalışmalarda bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aniden gelişen olaylar ve durumlar yüzünden anlaşmazlık yaşayıp ayrılabilirsiniz. Çarşamba günü arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projeleri oluşturarak görev alabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışabilir işinizi büyütmeyi düşünebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Perşembe günü yurt dışı işlerinizle ilgili işlerinizi farklı teknolojik yöntemleri yaparak yerine getireceksiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyarken sistem ve disiplin kuracaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde değişim ve dönüşümü uygulayarak büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde sevgi paylaşımınızda sorun yaşayabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Cuma günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yeni arkadaş grupları oluşturmak isteyebilir ve bu konuda problem yaşayabilirsiniz. Spekülatif kazançlar alanında borsa ve şans oyunları gibi risk alarak zarar edebilirsiniz. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Pazar günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorluk yaşayacaksınız. Çocuklarınızla birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 21 Kasım Cumartesi günü güneş yay burcuna girecek. Yönetici gezegeninizin yay burcuna geçmesiyle kendinizi iyimser neşeli ve macera dolu hissedebilirsiniz. Sizi sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. İlişkiniz yoksa yeni bir kişiyle tanışarak flört edebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte neşeli ve eğlenceli keşifler yapabilirsiniz. Venüs akrep burcuna geçecek. İkili ilişkilerde tutku, derin arzular, kıskançlık ve yoğunluk göze çarpacak. Aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul alanınızdan etkileneceksiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde derin ve analitik davranabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek şifalandıracaksınız. İkili ilişkilerde abartılı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Olayları büyüterek olduğundan fazla tepkiler verebilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatler konusunda harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Salı günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İletişim ve sosyal medya alanında farklı paylaşımlarda bulunacaksınız. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde ani karar almaktan kaçınmalısınız. Düşünerek olayları ve insanları değerlendirerek karar almak yararınıza olacak. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel fikirler ve projeler üreteceksiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizle ilgili anlaşma ve sözleşme imzalayabilir yeni bir eve geçebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Perşembe günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda yeni fikirler üretebilir alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Kişiliğinizi, karakterinizi ve yönetselliğinizi yansıtırken sağlam ve emin adımlar atmak isteyeceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü içselleştirerek büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. İkili ilişkilerde sadakat, uzun ömürlülük, bağlılık konularında anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cumartesi günü yurt dışı seyahatler yapmak isteyeceksiniz. Pandemi nedeniyle bu isteklerinizi erteleme yerinde olacak. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinizle birlikte açık havada zaman geçirmek iyi gelecek.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 21 Kasım Cumartesi günü güneş yay burcuna geçecek. Kendinizi neşeli canlı iyimser ve macera dolu hissedebilirsiniz. Sizi aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul alanınızdan etkileyecek. Venüs akrep burcuna geçecek. İkili ilişkilerde tutku, derin arzular, kıskançlık ve yoğunluk göze çarpacak. Sizi iletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizden etkileyecek. Kardeşleriniz ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde derinlik ve kıskançlık artabilir. Eğitim verdiğiniz konularda derin ve analitik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Alışveriş ve para harcama konusunda abartılı davranabilirsiniz. İhtiyacınız olmayan şeyleri alabilir ve gereksiz para harcayabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda harekete geçeceksiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışacaksınız. Web sitesi açmak ve blog yazma konusunda ani karar alabilirsiniz. Düşünerek tartarak ve iyice araştırarak karar almak sizin yararınıza olacak. Çarşamba günü yurt dışı işlerinizin pandemi nedeniyle aksamasına engel olmak için yeni yol ve yöntemleri uygulayabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Perşembe günü ortaklık kurmak için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak orjinal yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde sistem ve disiplin kurarak değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edecek büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. İkili ilişkilerde monotonluk ve tekdüzelikten şikayet edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Cuma günü yurt dışı işlerinizle ilgili ani gelişen olaylar ve durumlar sizde yön değişikliğine neden olabilir. Cumartesi günü ezoterik ve metafizik konularıyla ilgili araştırma yapabilir bu konuda bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. İletişiminizi geliştirmek ve güzelleştirmek için çaba göstereceksiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 21 Kasım Cumartesi günü güneş yay burcuna geçecek. Kendinizi neşeli iyimser ve macera dolu ifade edebilirsiniz. Sizi iletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizden etkileyecek. Kişiliğinizi tarzınızı tavrınızı ve yönetselliğinizi yay burcu doğasında ortaya koyacaksınız. Venüs akrep burcuna geçecek. İkili ilişkilerde tutku, derin arzular, kıskançlık ve yoğunluk göze çarpacak. Kendi kazandığınız gelir alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışacaksınız. Kendi öz değerinizi farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek şifalandıracaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Salı günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Dış görünüş ve tarzınızda değişiklik yapabilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili sözleşme ve anlaşma imzalamak isteyebilirsiniz. Ani karar vermeden sakince maddeleri tekrar incelemeniz yararınıza olacak. Çarşamba günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusunda olumlu sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında nakit akışı elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Perşembe günü ezoterik ve metafizik konularla ilgili tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde sistem ve disiplin kurarak ilişkinizi değiştirip dönüştürerek manevi anlamda büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Cuma günü ödenmemiş bir borcunuz ortaya çıkabilir. Cumartesi günü danışmanlık verme konusunda çalışmalar yapabilirsiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışacak ve üreteceksiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 21 Kasım Cumartesi günü güneş yay burcuna geçecek. Kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtacaksınız. Neşeli canlı iyimser ve maceracı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için çaba göstereceksiniz. Kendi öz değerinizi insanlara yansıtacaksınız. Venüs akrep burcuna geçecek. İkili ilişkilerde tutku, derin arzular, kıskançlık ve yoğunluk göze çarpacak. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışacak ve üreteceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Sevginizi gösteremediğinizi düşünebilir siz de sevgi görmediğinizi hissedebilirsiniz. Gizli saklı veya platonik ilişkilere çekilebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Salı günü hobilerinizi meslek haline getirmek için tasarımcı hayal gücünüzü kullanacaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız faaliyetlerde ani karar alabilirsiniz. Ani karar sizi ileride mutsuz edebilir. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olumlu etkiler altında olacaksınız. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi sinirli ve öfkeli hissedebilirsiniz. Perşembe günü spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konusunda şans elde edebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sistem ve disiplin kurarak değişim ve dönüşümü içselleştirerek hayatınıza entegre edeceksiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cuma günü ortaklık kurma konusunda araştırma yapacak ve şartların sizi zorladığını göreceksiniz. Zihninizin çalışma biçiminde kuşkular, endişeler ve pişmanlıklar sizi yorabilir. Cumartesi günü evcil hayvanlarınızın bakımı ile ilgilenebilir onları gezdirebilirsiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde sorun ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Dış görünüşünüzü ve tarzınızı değiştirmek farklı tarz benimsemek isteyebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 21 Kasım Cumartesi günü güneş yay burcuna geçecek. Yay burçları doğum gününüz kutlu olsun. Neşeli canlı iyimser ve macera dolu bir ay geçirebilirsiniz. Venüs akrep burcuna geçecek. İkili ilişkilerde tutku, derin arzular, kıskançlık ve yoğunluk göze çarpacak. Gizli saklı ya da platonik ilişkilere çekilebilirsiniz. Sevginizi yeterince gösteremediğinizi düşünebilirsiniz. Siz de sevgi göremediğinizden yakınabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel yara almış olanlara sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde bir araya gelip zaman geçirebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Salı günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmek için sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Arkanızdan dönen işlerin aniden farkına varabilirsiniz. Dedikodunuz yapılabilir. Gizli düşmanlarınız arkanızdan çalışabilir. Çarşamba günü gündelik işlerinizi yaparken yeni yol ve yöntem izleme kararı alabilirsiniz. İletişiminizi geri plandan yürütmek sessiz ve derinden yol almak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli hissedebilirsiniz. Perşembe günü eviniz ve yerleşim yerinizde hayal gücünüze göre düzenlemeler yapabilirsiniz. Otorite figürlerinden destek ve yardım görebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü içselleştirerek büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde güzel zaman geçirmek için yeni arkadaş grupları oluşturacaksınız. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönlerinizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Cuma günü ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cumartesi günü çocuklarınızla birlikte müzik ve spor eşliğinde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Spiritüel konularla ilgilenmek yoga ve meditasyon yapmak sizi mutlu edecek.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 21 Kasım Cumartesi günü güneş yay burcuna geçecek. Kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtacaksınız. Neşeli canlı iyimser ve maceracı bakış açısı geliştirebilirsiniz. Güneş on ikinci evinize geleceği için işlerinizi arka plandan çok göz önünde olmadan yürüteceksiniz. Venüs akrep burcuna geçecek. İkili ilişkilerde tutku, derin arzular, kıskançlık ve yoğunluk göze çarpacak. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde birlikte zaman geçirebilir derin sohbetler yapabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edecek hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde teklifleri ve fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Salı günü iletişim konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler ve yeni fikirler üreteceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni müşteriler elde etmek için çalışmalarda bulunacaksınız. Arkadaşlarınızla iletişiminizde yeni arkadaş grupları oluşturmak için ani karar alabilirsiniz. Çarşamba günü hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışacak ve üreteceksiniz. Akşam saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi sinirli ve öfkeli ifade edebilirsiniz. Perşembe günü kardeşler kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde affedici ve merhametli tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Otorite figürlerinden destek ve yardım göreceksiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken sistemli ve disiplinli davranacaksınız. Değişim ve dönüşümü hayatınıza içselleştirecek büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. İkili ilişkilerde sadakat, bağlılık ve uzun ömürlülük konularında beklentileriniz karşılanmayabilir. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Cuma günü spekülatif kazançlar konusunda risk alabilir ve zarara uğrayabilirsiniz. Cumartesi günü eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik tadilat ve tamirat yaptırmak isteyebilirsiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirmek için açık havada buluşabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 21 Kasım Cumartesi günü güneş yay burcuna geçecek. Neşeli canlı iyimser dünyayı ve kültürleri keşfetmek arzusunda olacaksınız. Sizi arkadaşlarınızla sosyal çevrenizden etkileyecek. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirecek yeni arkadaş grupları oluşturacak ve sosyal sorumululuk projelerinde görev alabileceksiniz. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunmak için dernek ve klüplere üye olabilirsiniz. Venüs akrep burcuna geçecek. İkili ilişkilerde tutku, derin arzular, kıskançlık ve yoğunluk göze çarpacak. İş hayatınız ve kariyer alanınıza gelecek olan Venüs bu alanda toplumsal statünüzü yükseltmek için yoğun olarak istek ve arzularınızı anlatacak. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Eğitim verme konusunda harekete geçme kendinizi gösterme ve duruş sergilemek isteyeceksiniz. Salı günü kendi kazandığınız para alanında beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Devam eden bir davanız varsa davanızla ilgili güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde ani karar alabilirsiniz. Düşünmeden aldığınız kararlar size olumsuz olarak geri dönebilir. Çarşamba günü aile bireylerinizle iletişiminizde beklenmedik sürpriz güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni müşteriler elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Perşembe günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni gelir kaynakları elde etmek için fikir ve projeler üreteceksiniz. Otorite figürlerinden destek ve yardım görebilirsiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirmek korkularınızdan arınmak için eğitim alabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili pandemi nedeniyle istediğiniz sistem ve disiplini kuramayacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cuma günü eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkabilirsiniz etrafı keşfedebilirsiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde sorun ve anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Kadınlara yönelik iş geliştirme çalışmalarında bulunabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 21 Kasım Cumartesi günü güneş yay burcuna geçecek. Kişiliğinizi yönetselliğinizi tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtacaksınız. Neşeli canlı iyimser maceracı bakış açısı geliştirebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni fikirler yeni projeler üreteceksiniz. Venüs akrep burcuna geçecek. İkili ilişkilerde tutku, derin arzular, kıskançlık ve yoğunluk göze çarpacak. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatler, eğitim ve yayıncılık, yüksek öğrenim akademik konular, dış ticaret pazarlama alanında derin tutkulu ve yoğun çalışmalar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edecek hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında harekete geçecek duruş sergileyecek ve kendinizi göstereceksiniz. Salı günü kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz nakit akışında sorun yaşayabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Yüksek öğrenim ve akademik çalışmalarda ani karar alabilirsiniz. Düşünerek tartarak ve her aşamayı göz önünde tutarak karar almak yararınıza olacak. Çarşamba günü kardeşler kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Eğitim ve yayıncılık konularında yabancı kişilerle görüşmeler yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara sakarlıklara dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ifade edebilirsiniz. Perşembe günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni projeler ve yeni fikirler üretebilirsiniz. Otorite figürlerinden destek ve yardım göreceksiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü içselleştirerek büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde sağlayacaksınız. Cuma günü eğitim verme konusunda teknolojiden yararlanarak farklı yöntemler kullanabilirsiniz. Cumartesi günü kendi öz değerinizi insanlara yansıtacaksınız. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz.

 

 

 

 

Siz de fikrinizi belirtin