16-22 Mayıs Haftası Gezegen Hareketleri, Akrep Burcunda Ay Tutulması ve Güneş İkizler Burcunda

16-22 Mayıs 2022 Haftasına Genel Bakış

Haftaya akrep burcunun 25.derecesinde gerçekleşecek tam ay tutulması ve dolunayla başlıyoruz. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Ay güney düğümle kavuştuğu için bize hizmet etmeyen iş, ilişki, arkadaşlık gibi konularda bitirme ve sonlandırmalar yapmamız gerekecek. Geçmişi geçmişte bırakarak geleceğe yönelik çalışmalarda bulunmak için önümüze bakacak bir dönemi kapatacağız. Merkür geri harekette olduğu için geçmişten gelen konuları çözüp ileriye doğru yönelmemiz uygun olacak. Bunları yaparken sistem ve disiplin kuracak yapılandırmada bulunacağız. Bu hafta Perşembe günü Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor bayramını kutlayacağız. Cumartesi günü Güneş İkizler burcuna geçecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. Merkür Cumartesi günü geri harekette olduğu için Güneşin kalbine gelecek ve Güneşle kavuşacak. Bu cazimi dediğimiz pozisyon değil.

Koç Burcu ve Yükselen Burcu Koç Olanlar

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Akrep burcunun 25.derecesinde tam ay tutulması ve dolunay gerçekleşecek. Dolunay sizin ortak kazançlar ve ortak gelirler hanenizden etkileyecek. Kredi, borç, alacak, miras, vergi ve ödemeler konusunda krizler deneyimleyerek dönüşeceksiniz. Size hizmet etmeyen ortaklıkları bitirebilirsiniz. Merkür geri harekette olduğu için ödemeyi unuttuğunuz borcunuz vergi ya da sigorta piriminiz ortaya çıkabilir. Alacaklarınızı tahsil etmekte zorlanabilirsiniz. Arkanızdan dönen işler ve gizli düşmanlarınızın yaptıkları sizi hayal kırıklığına uğratacak. Arkadaşlarınızla birlikte ortaklaşa yapacağınız işlerle ilgili sorunlar zorlanmalar ve gecikmeler yaşayabilirsiniz. Pazartesi günü öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için sunum hazırlayabilirsiniz. Maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Salı günü fiziksel şifa elde etmek için doktora gidebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek farklı tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay oğlak burcuna geçecek. İş ve kariyer hayatınızla ilgili yapacaklarınızı planlayabilirsiniz. Bazı fırsat ve teklifleri aceleci olarak hemen değerlendirmek isteyebilirsiniz. Perşembe günü 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor bayramını kutlayacağız. Kişisel gücünüzü ve karizmanızı ortaya koyabilirsiniz. Sürpriz gelişmelere açık bir gün sizi bekliyor. Duygusal derinliği olmayan ikili ilişkiler ve beşeri ilişkilerden söz edebilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Ticari işlerinizle ilgili daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir. İş hayatınız ve kariyerinizde güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif davranabilirsiniz. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bireyselliğinizi koruyarak başarı elde edebilirsiniz. Cumartesi günü güneş ikizler burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde bilgiyi öğrenecek ve yayacaksınız. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde Merkür geri gittiği için İkizler burcunda güneşle kavuşacak. Cazimi dediğimiz pozisyon değil. Pazar günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanacaksınız.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Zıt burcunuz Akrep’te gerçekleşecek tam ay tutulması ve dolunay sizi 1-7 ekseninizden etkileyecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularından etkileneceksiniz. İkili ilişkinizi bir üst aşamaya taşıyabilirsiniz. Bazı ilişkiler ve evliliklerle ilgili artık kopma noktasına gelmiş ve sizi bir yere götürmeyen ilişkiler bitebilir. Ortaklık kurmak için fırsat ve teklifleri değerlendirebilirsiniz. Danışmanlık yapabilirsiniz. Merkür retro olduğu için geçmişten gelen konularla ilgili tamamlamalar yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kurmak yapılandırma yaparken zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Pazartesi günü öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Spiritüel konularla ilgili bilgi edinmek isteyebilir eğitim alabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında gecikme erteleme ve iptallerle karşılaşabilir nakit akışında problem yaşayabilirsiniz. Salı günü fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Platonik duygular besleyebilir gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Çarşamba günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde aldanma, yanılgı ve aldatma yaşayabilir hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyer odaklı gündeminiz oluşabilir. Bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük görebilir bazılarını ise değerlendirmeyerek heba edebilirsiniz. Perşembe günü 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor bayramını kutlayacağız. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Sevgi paylaşımında özensiz ve yüzeysel tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler yaşayabilirsiniz. Yeni iş fırsatları ve gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda güçlü arzular duyabilirsiniz. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Cumartesi günü güneş ikizler burcuna geçecek. Maddi ve finansal konularda yeni yatırımlar ve çalışmalarda bulunabilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve yansıtacaksınız. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde Merkür geri gittiği için İkizler burcunda güneşle kavuşacak. Cazimi dediğimiz pozisyon değil. Pazar günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanacaksınız.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Sabah saatlerinde akrep burcunun 25.derecesinde gerçekleşecek tam ay tutulması ve dolunay sizi 6-12 ekseninizden etkileyecek. Gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde gizli saklı konularla ilgili her şey ortaya çıkabilir. Sağlıklı yaşam ve diyete başlayabilirsiniz. Sigara, alkol gibi zararlı alışkanlıklarınızı terk etmek için uygun zaman dilimi. Akrep burcu cinsel organları ve boşaltım sistemini temsil ettiği için bu konularda sağlık sorunları yaşanabilir. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Bunları hayata geçirmek için harekete geçebilirsiniz. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkiler konusunda istediğiniz sistem ve disiplini kuramadığınızı düşünebilirsiniz. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Arkadaş çevrenizde yeni arkadaşlıklar kurup çevrenizi genişletebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda istediğiniz etkiyi yaratamayabilirsiniz. Salı günü duygusal yaralarınızı şifalandırmak için arkadaşlarınızın dertlerini dinleyerek çözüm önerileri getirebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden bir kişi ile flört etmeyi düşünebilirsiniz. Çarşamba günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde belirsizlik altında karar almak durumunda kalabilirsiniz. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyer önem kazanacak. Arkadaşlarınızla birlikte ortak iş yapma kararı alabilirsiniz. Abartılı beklentiler içine girebilir hızlı karar verebilirsiniz. Perşembe günü 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor bayramını kutlayacağız. Değişim ve dönüşümü ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda hayatınıza katacaksınız. Gizli saklı ilişkiler yaşayabilir platonik duygular besleyebilirsiniz. Cuma günü daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda manüplatif davranabilirsiniz. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Demokrasi, insan hakları ve özgürlük gündeminizde olacak. Cumartesi günü Güneş İkizler burcuna geçecek. İkizler burçları doğum gününüz kutlu olsun. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken bilgiyi öğrenmek ve yaymak isteyeceksiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde Merkür geri gittiği için İkizler burcunda güneşle kavuşacak. Cazimi dediğimiz pozisyon değil. Pazar günü arkadaşlarınızla birlikte açık havada bir araya gelerek güzel bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Akrep burcunun 25,derecesinde tam ay tutulması ve dolunay sizi 5-11 ekseninizden etkileyecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda artık size hizmet etmeyen konuları bitireceksiniz. Merkür geri harekette olduğu için geçmişten gelen konularda gizli saklı kalmayacak. İlişkinizi bitirebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizde geçmişten gelen konuları çözeceksiniz. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunlarında risk alarak kayıp yaşayabilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Yurt dışı işlerle ilgili yeni fikirler ve projeler üretebilir bunları hayata geçirebilirsiniz. Pazartesi günü öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek yeni kültürler tanımak isteyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Arkanızdan dedikodunuzun yapıldığını duyabilirsiniz. Salı günü fiziksel şifa elde etmek için doktora gidebilirsiniz. Kadınlara yönelik sektörlerde kadınlar için yeni fikirler üretebilirsiniz. Çarşamba günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Hukuksal konularda hakkınızı aramak için harekete geçebilir dava açabilirsiniz. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. Bazı fırsat ve teklifleri değerlendirmeyerek heba edebileceğiniz gibi bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Perşembe günü 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor bayramını kutlayacağız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde güçlü etki yaratacak karizmatik olacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Cumartesi günü güneş ikizler burcuna geçecek. Güneş on ikinci evinize geleceği için yönetselliğinizi daha geri plandan yürüteceksiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde Merkür geri gittiği için İkizler burcunda güneşle kavuşacak. Cazimi dediğimiz pozisyon değil. Pazar günü iş hayatınız ve kariyerinizde terfi, promosyon ve başarı elde edebilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Gizli düşmanlarınızın yaptıkları önünüze çıkacak. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi sabah akrep burcunun 25.derecesinde tam ay tutulması ve dolunay gerçekleşecek. Dolunay sizin 4-10 ekseninizden etkileyecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde bazı bırakmanız gereken konular ve durumlar ortaya çıkabilir. Aile geçmişinizle ilgili sırlar ve gizler Merkür’ün geri hareketi nedeniyle ortaya çıkabilir. Gayrimenkul alım-satım kiralama konularıyla ilgili değişiklik yapabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde sorun ve zorluklar yaşayabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda aldanma, yanılgı ve belirsizliklerle karşılaşabilirsiniz. Pazartesi günü öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek isteyebilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda şans ve fırsat elde edebilirsiniz. Dernek, kulüp ve sivil toplum kuruluşlarında görev alırken klik ve gruplaşmanın etkisiyle sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Salı günü fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar yapmak için acelece edebilirsiniz.  Çarşamba günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularda bilgi edinmek için harekete geçebilirsiniz. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyer gündeminizde olacak. Yurt dışında e-ticaret yapmak ya da yurt dışı merkezli ticaret yapmak için bazı fırsatları değerlendirmeye gerek duymayarak heba ederken bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Perşembe günü 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor bayramını kutlayacağız. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde gücünüzü ve etkinizi kullanacaksınız. Yurt dışı seyahatlerde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Değişim ve dönüşümü iş arkadaşlarınız ve sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde kullanacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Cumartesi günü Güneş ikizler burcuna geçecek. Arkadaş ve sosyal çevrenizde iletişiminizi arttırarak bilgiyi öğrenecek ve yayacaksınız. Entellektüel gruplara katılabilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde Merkür geri gittiği için İkizler burcunda güneşle kavuşacak. Cazimi dediğimiz pozisyon değil. Pazar günü eğitim ve yayıncılık konularında çalışmalar yapabilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü sabah saatlerinde akrep burcunun 25.derecesinde tam ay tutulması ve dolunay yaşanacak. Dolunay sizin 3-9 ekseninizden etkileyecek. İletişim, ticaret, eğitim, sosyal medya, tanıtım satış ve pazarlama, kardeşler kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde size hizmet etmeyen konuları bırakacaksınız. Merkür geri harekette olduğu için geçmişten gelen konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sistem ve disiplin kurup yapılandırma yaparken zorlandığınızı hissedeceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik bir ilişki için harekete geçeceksiniz. Pazartesi günü öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Ortaklaşa kazançlar ortaklaşa gelirlerde eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir. Salı günü fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Çarşamba günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Ortaklık yapmak konusunda aldanma, yanılgı ve belirsizlik altında karar almak zorunda kalabilirsiniz. Danışmanlık yapma konusunda harekete geçebilir yeni projeler üretebilirsiniz. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. İş hayatı ve kariye gündeminizde olacak. Bazı fırsat ve teklifleri değerlendirmeyerek heba edebileceğiniz gibi bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Perşembe günü 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor bayramını kutlayacağız. Sevgi aşk ve ilişkilerde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Hobilerinizi meslek haline getirmek için güçlü istek duyacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bireyselliğinizi koruyarak bulunacaksınız. Cumartesi günü Güneş İkizler burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında kendinizi göstereceksiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde Merkür geri gittiği için İkizler burcunda güneşle kavuşacak. Cazimi dediğimiz pozisyon değil. Pazar günü kredi, faiz ve komisyon gelirleri elde edebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi sabah akrep burcunun 25.derecesinde tam ay tutulması ve dolunay gerçekleşecek. Dolunay sizi 2-8 ekseninizden etkileyecek. Maddi ve fiziksel kaynaklarınızla ilgili güvenli alanınızdan çıkarak size yarar sağlamayan faaliyetleri bırakabilirsiniz. Kendi öz değerinizi yeniden inşaa etmeniz gerekebilir. Merkür geri harekette olduğu için geçmişte değerlendirmediğiniz bazı teklif ve fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir. Bağışıklık sisteminizle ilgili düşüklük yaşayabilirsiniz. Hastalıklara yakalanmamak için dikkatli olmalısınız. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunlarında dikkatli risk almakta yarar olacak. Sistem ve disiplin kurarken yapılandırma yaparken zorlanabilirsiniz. Bütçenizi oluştururken yabancı kaynaktan ve kredilerden daha fazla öz kaynaklarınızdan yararlanmalısınız. Pazartesi günü öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Yurt dışı seyahatlerle ilgili sorunlar çıkabilir. Gecikme erteleme ve iptal yaşayabilirsiniz. Bavullarınız kaybolabilir. Salı günü fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Ortaklık yapmak için teklif alabilirsiniz. Çarşamba günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler üretebilirsiniz. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgilenebilirsiniz. Perşembe günü 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor bayramını kutlayacağız. Aile bireylerinizle iletişiminizde otorite figürleriyle güçlü ilişki kurabilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunacaksınız. Cumartesi günü Güneş ikizler burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyacaksınız. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gideceksiniz. Akşam saatlerinde Merkür geri gittiği için İkizler burcunda güneşle kavuşacak. Cazimi dediğimiz pozisyon değil. Pazar günü yakın arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Burcunuzda 25.derecede gerçekleşecek tam ay tutulması ve dolunay sizi 1-7 ekseninizden etkileyecek. Kendinizle ilgili olarak size hizmet etmeyen konularda bırakmanız gereken hususları terkedeceksiniz. Kişisel mutluluğunuzu sağlamak için geleceğe yönelik hedeflere odaklanmanız gerekecek. Karmik ödeşmeler zamanı. Kin, nefret, ödeşme gibi olumsuz duygular yerine ilahi adalete bırakmak ve yolunuza devam etmelisiniz. Merkür geri harekette olduğu için geçmişten gelen konular tekrar çözülmek için karşınıza çıkacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeni romantik başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde sorumluluk almak onlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Pazartesi günü ay öğleden sonra yay burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken işlerinizin yoğunluğundan söz edebilirsiniz. Salı günü fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. İyileşmek için güzel bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Çarşamba günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla iletişiminizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, tahvil ve hisse senedi gibi konularda harekete geçerek alım-satım yapabilirsiniz. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. Bazı fırsat ve teklifleri değerlendirmeyerek heba edebileceğiniz gibi bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Perşembe günü 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor bayramını kutlayacağız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü ilişkinize uygulayacak ilişkinizi olumlu yönde geliştireceksiniz. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onun bakım ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmesi gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel değişiklikler altında olacaksınız. Ticari işlerinizle ilgili farklı yöntemler uygulayabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar için çalışacaksınız. Cumartesi günü Güneş ikizler burcuna geçecek. Ortak gelirler ve ortak kazançlar, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konularında gerekli düzenlemeleri yapacaksınız. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde Merkür geri gittiği için İkizler burcunda güneşle kavuşacak. Cazimi dediğimiz pozisyon değil. Pazar günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi sabah akrep burcunun 25.derecesinde tam ay tutulması ve dolunay gerçekleşecek. Dolunay sizin 6-12 ekseninizde gerçekleşecek. Arkanızdan dönen işler gizli düşmanlarınızın yaptıkları önünüze gelecek. Dedikodunuzu yapanlar ortaya çıkacak. Bu kişilerle ilişkinizi keserek kin, intikam, öfke ödeşme gibi konulara girmeden ilahi adalete bırakırsanız doğru olanı yapmış olursunuz. Karmik ödeşmeler zamanı. Merkür geri harekette olduğu için geçmişten gelen konularda çözümlemeniz gereken hususlar ortaya çıkabilir. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sorun ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Pazartesi günü öğle saatlerinde ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek farklı kültürleri tanımak isteyebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. İkili ilişkilerde ve evliliğinizde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Salı günü fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Çarşamba günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, tahvil, hisse senedi bitcoin, sanal para konularında aldanma, yanılgı risk alarak kayıp yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyer gündeminiz olacak.  Perşembe günü 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor bayramını kutlayacağız. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde edeceksiniz. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel gelişmeler altında olacaksınız. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal fayda sağlayan işler yapabilirsiniz. Cumartesi günü Güneş ikizler burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Ani gelişen olaylar durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde Merkür geri gittiği için İkizler burcunda güneşle kavuşacak. Cazimi dediğimiz pozisyon değil. Pazar günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi sabah akrep burcunda tam ay tutulması ve dolunay gerçekleşecek. Dolunay sizin 5-11 ekseninizde oluşacak. arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde geçmişten gelen konularla ilgili tekrar çözümlemeniz durumlar oluşacak. bazı arkadaş grupları ile görüşmeyi bırakmanız sizin yararınıza olacak. Size fayda sağlamayan vizyonsuz arkadaşlıkları bitirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yaptığınız ortak işlerde fayda elde edemediğiniz durumları da sonuçlandırabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kurup yapılandırma yaparken zorlandığınızı hissedeceksiniz. Ticari işlerinizle ilgili harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek için yeni fikirlerinizi ve projelerinizi sunacaksınız. Pazartesi günü öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Gayrimenkul alım satımı konusunda şans ve fırsat elde edeceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Salı günü fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde olumlu etkiler elde edeceksiniz. Çarşamba günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkmak isterken geziniz iptal olabilir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Tanıtım satış ve pazarlama konusunda yeni fikirler üretecek hayata geçirmek için çalışacaksınız. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyer gündeminizde olacak. Perşembe günü 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor bayramını kutlayacağız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni sunumlar hazırlayabilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşıp şaşırabilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel değişiklikler altında olacaksınız. Güç ve kontrol tutkusu ile harekete geçebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bireyselliğinizi koruyarak bulunacaksınız. Cumartesi günü Güneş İkizler burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde bilgiyi öğrenmek ve yaymak hedefiniz olacak. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde Merkür geri gittiği için İkizler burcunda güneşle kavuşacak. Cazimi dediğimiz pozisyon değil.  Pazar günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinizde anlaşmazlık ve sorunlar oluşabilir.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi sabah akrep burcunun 25.derecesinde tam ay tutulması ve dolunay gerçekleşecek. Dolunay sizin 4-10 ekseninizde oluşacak. iş hayatı ve kariyerinizde size hizmet etmeyen konularda eliminasyona gitmeniz o faaliyet alanlarını bırakmak ve sadeleşmeniz gerekecek. Merkür geri harekette olduğu için geçmişte değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlarla ilgili tekrar gözden geçirmeniz gereken konular ortaya çıkabilir. İş hayatınız ve ev hayatınız arasında dengeyi sağlamanız gerekecek. Kendi kazandığınız para alanında yeni fikirler ve projeler üreterek gelir kaynaklarınızı arttırmak için harekete geçebilirsiniz. Pazartesi günü öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Ticari işlerinizle ilgili şans ve fırsatlar elde edeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde eski sevgililer tekrar şans isteyebilir. Salı günü fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güzelleştireceksiniz. Çarşamba günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Kendi öz değerinizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyer odaklı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Bazı fırsat ve teklifleri değerlendirmeyerek heba edebileceğiniz gibi bazı teklifleri de olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Perşembe günü 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor bayramını kutlayacağız. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken güçlü ve karizmatik bir etki bırakacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel değişiklikler yaşayacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal fayda için çalışabilirsiniz. Cumartesi günü Güneş ikizler burcuna geçecek. Sevgi aşk ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda iletişiminiz artacak bilgiyi öğrenecek ve yayacaksınız. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.  Akşam saatlerinde Merkür geri gittiği için İkizler burcunda güneşle kavuşacak. Cazimi dediğimiz pozisyon değil. Pazar günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi sabah akrep burcunun 25.derecesinde tam ay tutulması ve dolunay gerçekleşecek. Dolunay sizin 3-9 ekseninizde gerçekleşecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, yurt dışı seyahatler, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında çalışmalar yapacak size hizmet etmeyen bırakmanız gereken fikir proje ve çalışmaları elimine edeceksiniz. Yurt dışına gidebilir yeni bir eğitim programına başlayabilirsiniz. Merkür geri harekette olduğu için geçmişten çözümlenmemiş konular tekrar karşınıza çıkabilir. Arkanızdan dönen gizli işler ve gizli düşmanlarınızın yaptıkları ortaya çıkabilir. Bu konular canınızı sıkabilir. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni fikir ve projeler üretebilirsiniz. Pazartesi günü ay öğleden sonra yay burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Salı günü fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak insanlara yansıtacaksınız. Çarşamba günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyerinizle ilgili çalışacaksınız. Bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz Perşembe günü dernek, klüp ve  sivil toplum örgütlerinde çalışmalar yaparak gücünüzü ve karizmanızı sergileyebilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilir şaşırabilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel gelişmeler altında olacaksınız. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif davranabilirsiniz. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Cumartesi günü Güneş ikizler burcuna geçecek. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde Merkür geri gittiği için İkizler burcunda güneşle kavuşacak. Cazimi dediğimiz pozisyon değil. Pazar günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz.

 

Siz de fikrinizi belirtin