17-23 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları

17-23 AĞUSTOS HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Bu hafta gökyüzündeki gezegen hareketlerini incelediğimizde 19 Ağustos Çarşamba günü Aslan burcunun 26.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneş kavuşumudur. Yeni başlangıçlar yeni kararlar hayatımızda yeni bir sayfa açmayla ilgilidir. İletişim, eğitim, konuşma yazma, ticaret, dış ticaret pazarlama, seyahat, hesaplama, elektrikli ve elektronik aletler, internet üzerinden satış, anlaşma ve sözleşmeler Merkür’le ifade edilir. Merkür yöneticisi olduğu başak burcuna 20 Ağustos günü geçiyor. Bu transitin burcunuza etkisinden bahsedeceğim. Güneş Başak burcuna 22 Ağustos’ta geçiyor. Özümüzü, yönetselliğimizi ve organizasyon yeteneğini anlatan Güneş’in Başak burcuna geçişinin burcunuza göre sizi nasıl etkilediğinden söz edeceğim.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 17-23 Ağustos haftası gezegen hareketleri sizi nasıl etkileyecek bakalım; 19 Ağustos Çarşamba günü Aslan burcunda yeni ay gerçekleşecek. Sizi sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler ve spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. Yeni bir ilişkiye başlama kararı verebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa, şans oyunları gibi risk alabilirsiniz. Hisse senedi ve tahvil satın alabilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek meslek haline getirmek isteyebilir. Yatırım yapabilirsiniz. Hızlı bir şekilde cesaret sergileyerek harekete geçmek isteyeceksiniz. İletişim gezegeni Merkür 20 Ağustos’ta başak burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken hizmet verdiğiniz konularda ayrıntılı, titiz ve sistemli işlerinizi yürüteceksiniz. Güneş 22 Ağustos’ta Başak burcuna geçecek ve liderliğinizi, yönetselliğinizi, organizasyon yeteneğinizi hizmet verdiğiniz alanlarda göstereceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü Sevdiğiniz kişiyle aranızda anlaşmazlık ve sorunlar çıkabilir yaralayıcı konuşabilir sizde yara alabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kurmak isterken eskiden yapmadığınız sorumluluk ve yükümlülükler tekrar karşınıza çıkabilir. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için anlaşma ve sözleşme imzalamak isteyebilirsiniz. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. İsteklerinizi ve geleceğe yönelik planlarınızı dua, olumlama, meditasyon, vizyon, namaz kılmak ya da hangi yolla olursa olsun yaratıcımızdan istemek için özel bir an bizi bekliyor. Bu özel zamanda isteklerinizi yazılı ve sözlü iletebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Salı günü kendi kazandığınız para alanında ani para giriş ve çıkışları yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Çarşamba günü kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara sunmak için harekete geçebilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde etmek için çalışacak ve üreteceksiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirmek ve korkularınızdan arınmak için eğitim alabilirsiniz. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü içselleştirecek ve sistem ve disiplin kuracaksınız. Cumartesi günü eviniz ve yerleşim yerinizde yaptığınız tadilat, değişiklik gibi çalışmalardan tam olarak memnun kalmayabilirsiniz. Pazar günü dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada kullanacaksınız.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 17-23 Ağustos haftası gezegen hareketleri sizi nasıl etkileyecek bakalım; 19 Ağustos Çarşamba günü Aslan burcunda yeni ay gerçekleşecek. Sizi aile bireyleriyle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul ve atalar alanınızdan etkileyecek. Aile bireylerinizle iletişiminizi daha sıcak, samimi ve içten yürütmek için karar alabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik ve tadilat kararı alabilirsiniz. İletişim gezegeni Merkür 20 Ağustos’ta başak burcuna geçecek. Çocuklarınızla ilişkilerinizde ayrıntılı, titiz ve özenli zaman geçireceksiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Güneş 22 Ağustos’ta Başak burcuna geçecek ve liderliğinizi, yönetselliğinizi, organizasyon yeteneğinizi ikili ilişkiler alanınızda gösterebilirsiniz. Spekülatif kazançlar alanında borsa ve şans oyunları konusunda çalışmalarda bulunabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sevgi alışverişinde sorunlar yaşayabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler alanınızda sistem ve disiplin kurmak isteyecek ancak pandemi nedeniyle istediğiniz şartları sağlamanız kolay olmayacak. Yeni bir eve taşınmak ya da kiralamak için harekete geçebilirsiniz. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. İsteklerinizi ve geleceğe yönelik planlarınızı dua, olumlama, meditasyon, vizyon, namaz kılmak ya da hangi yolla olursa olsun yaratıcımızdan istemek için özel bir an bizi bekliyor. Bu özel zamanda isteklerinizi yazılı ve sözlü iletebilirsiniz. Sözleriniz ve fikirlerinizle yara almış kişilere yardım ederek hem onları hem kendinizi şifalandırabilirsiniz. Salı günü sağlık konularında dikkatli olmalı ve kontrollerinizi yaptırmalısınız. Sosyal medyada aktif olarak yer alabilirsiniz. Çarşamba günü atalarınızın geçmişi ile ilgili araştırmalar yaparak köklerinizi inceleyebilirsiniz. Perşembe günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için sürpriz beklenmedik sıra dışı fikirler ve projeler üretebilir bunları ticari işlerinizde kullanmak isteyebilirsiniz. Yurt dışı seyahatlere çıkarak etrafı keşfedip öğrenmek yeni kültürler tanımak isteyebilirsiniz. Arkadaş ve sosyal çevrenizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cuma günü yurt dışı işleriniz ve yabancılarla ilişkilerinizi e-ticaret ya da teknoloji ve online sistemleri kullanarak yürüteceksiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfetmek isteyecek ancak bunu yapamayabilirsiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde denge ve uyum sağlayacaksınız.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 17-23 Ağustos haftası gezegen hareketleri sizi nasıl etkileyecek bakalım; 19 Ağustos Çarşamba günü Aslan burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde yeni kararlar alıp yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Sosyal medyada aktif olarak yer alma kararı verebilirsiniz. Yaratıcı ve sanatsal yeteneklerinizi sergilemek için web sitesi açabilir blog yazabilirsiniz. Cesur ve dürtüsel şekilde harekete geçmek isteyeceksiniz. İletişim gezegeni Merkür 20 Ağustos’ta başak burcuna geçecek. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde hassas, ayrıntıcı ve titiz yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Güneş 22 Ağustos’ta Başak burcuna geçecek ve liderliğinizi, yönetselliğinizi, organizasyon yeteneğinizi aile bireylerinizle ilişkilerinizi geliştirip güzelleştirmek için kullanabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz kazançları elde edemediğinizi düşüneceksiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda sistem ve disiplin kurmakta zorlanacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizi geliştirmek için harekete geçebilirsiniz. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. İsteklerinizi ve geleceğe yönelik planlarınızı dua, olumlama, meditasyon, vizyon, namaz kılmak ya da hangi yolla olursa olsun yaratıcımızdan istemek için özel bir an bizi bekliyor. Bu özel zamanda isteklerinizi yazılı ve sözlü iletebilirsiniz. Sözleriniz ve fikirlerinizle yara almış kişilere yardım ederek hem onları hem kendinizi şifalandırabilirsiniz. Salı günü arkanızdan dönen işleri ve yapılan dedikoduları öğreneceksiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışmalarda bulunacaksınız. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde aktif olarak yer almak için harekete geçeceksiniz. Perşembe günü eşinizin, ailenizin ve varsa ortağınızın parasını kullanarak yabancı kaynak ihtiyacınızı gidereceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cuma günü bütçenizde yabancı kaynak ihtiyacınızı azaltarak öz kaynaklarınızdan yararlanmak için sistem ve disiplin kurmak isteyecek değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Cumartesi günü alışverişe çıkarak bütçenizde öngördüğünüzden fazla harcamalarda bulunabilirsiniz. Pazar günü alacaklarınızı tahsil edemediğinizden ve borçlarınızı ödeyemediğinizden söz edebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde uyum ve dengeyi yakalayacaksınız.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 17-23 Ağustos haftası gezegen hareketleri sizi nasıl etkileyecek bakalım; 19 Ağustos Çarşamba günü Aslan burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için ve yeni başlangıçlarda bulunmak için karar alabilirsiniz. Kendi öz değerinizi yansıtmak için yaratıcı, sıcak ve samimi paylaşımlarda bulunabilirsiniz. İletişim gezegeni Merkür 20 Ağustos’ta başak burcuna geçecek. İletişim, eğitim, yakın çevre gezileri, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde titiz, ayrıntıcı ve hassas yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Güneş 22 Ağustos’ta Başak burcuna geçecek ve liderliğinizi, yönetselliğinizi, organizasyon yeteneğinizi yeni bir eğitim alma ya da verme konusunda gösterebilirsiniz.  Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü dış görünüşünüzde yapacağınız değişiklikler hoşunuza gitmeyebilir. Bu konuda dikkatli olmanızda yarar olacak. İkili ilişkiler ve evliliğinizde daha önceden almadığınız sorumluluk ve yükümlülükleriniz tekrar karşınıza çıkabilir. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak için harekete geçeceksiniz. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. İsteklerinizi ve geleceğe yönelik planlarınızı dua, olumlama, meditasyon, vizyon, namaz kılmak ya da hangi yolla olursa olsun yaratıcımızdan istemek için özel bir an bizi bekliyor. Bu özel zamanda isteklerinizi yazılı ve sözlü iletebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek eski yaralarını sarmalarında yardımcı olacak ve kendinizi de şifalandıracaksınız. Salı günü arkadaş çevrenizde aniden gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde cesur adımlar atarak spontane biçimde hızlı harekete geçeceksiniz. Perşembe günü ortaklık kurma konusunda araştırma yapabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde istediğiniz gelişmeleri pandemi nedeniyle elde edemediğiniz için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkiler ve evliliğinizi uzun ömürlü kılmak için sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Cumartesi günü sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz dikkatli olmak ve kontrolleri aksatmamak yararlı olacak. Pazar günü danışmanlık verme konusunda çalışmalarda bulunabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanacaksınız.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 17-23 Ağustos haftası gezegen hareketleri sizi nasıl etkileyecek bakalım; 19 Ağustos Çarşamba günü Aslan burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Burcunuzda gerçekleşecek yeni ay sonucunda kendinizi neşeli, canlı, yaratıcı ve hayatın tadını çıkaran bir ruh halinde hissedeceksiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni kararlar alabilirsiniz. Bu kararları uygulamaya geçmek için acele edebilirsiniz. Yeni aydan bir gün sonra alınan kararların uygulanması esastır. Ayın ışığının görünmesi önemlidir. İletişim gezegeni Merkür 20 Ağustos’ta başak burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek toplantı yapmak, yeni müşteriler bulmak anlaşma ve sözleşme imzalamak için çalışmalar yapabilirsiniz. Güneş 22 Ağustos’ta Başak burcuna geçecek ve liderliğinizi, yönetselliğinizi, organizasyon yeteneğinizi kendi öz değerinizi insanlara yansıtmak ve gelir kaynaklarınızı çeşitlendirmek için yönetici gezegeninizin gücünü de arkanıza alarak çalışacak ve üreteceksiniz.  Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü arkanızdan edilen sözleri ve dedikoduları duyacak ve üzüleceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sistem ve disiplin kurmak isteyecek ancak zorlanacaksınız. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak için sunum yapacaksınız. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. İsteklerinizi ve geleceğe yönelik planlarınızı dua, olumlama, meditasyon, vizyon, namaz kılmak ya da hangi yolla olursa olsun yaratıcımızdan istemek için özel bir an bizi bekliyor. Bu özel zamanda isteklerinizi yazılı ve sözlü iletebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek eski yaralarını sarmalarında yardımcı olacak ve kendinizi de şifalandıracaksınız. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Ani olarak işten ayrılma kararı alabilirsiniz. Çarşamba günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama alanlarında cesaret ve atılganlıkla harekete geçeceksiniz. Perşembe günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizi büyütüp geliştireceksiniz. Ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını yönetme ve kullanma konusunda beklentileriniz karşılanmadığı için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cuma günü çalışma yerinizi ve ofisinizi değiştirebilir ve güzelleştirebilirsiniz. Cumartesi günü uzun süre kapalı alanda çalışmaktan sıkılıp açık havaya çıkmak isteyebilirsiniz. Pazar günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde uyum ve dengeyi yakalayacaksınız.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 17-23 Ağustos haftası gezegen hareketleri sizi nasıl etkileyecek bakalım; 19 Ağustos Çarşamba günü Aslan burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Uzun süre kapalı yerlerde çalıştığınız için açık havaya çıkmak ve mekan değiştirmek size iyi gelecek. Bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınmak için eğitim alma kararı verebilirsiniz.  İletişim gezegeni Merkür 20 Ağustos’ta başak burcuna geçecek. Kişiliğinizi, yeteneklerinizi, dünya görüşünüzü ve hayata bakışınızı insanlara anlatmak için iletişim yöntemlerinizi kullanabilirsiniz. Güneş 22 Ağustos’ta Başak burcuna geçecek ve gökyüzünde bir ay boyunca başak burcunun etkisi hissedilecek. Ayrıntıcı, titiz, eleştirel bakış açınızı kullanacaksınız. Sağlığınızla ilgili kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.  Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sevgi alışverişinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte zaman geçirmek spor ve müzik eşliğinde keyif yapmak isterken istediklerinizi tam olarak gerçekleştiremeyebilirsiniz. Sosyal sorumluluk projesi geliştirerek yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım etmek için arkadaşlarınızla birlikte çalışacaksınız. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. İsteklerinizi ve geleceğe yönelik planlarınızı dua, olumlama, meditasyon, vizyon, namaz kılmak ya da hangi yolla olursa olsun yaratıcımızdan istemek için özel bir an bizi bekliyor. Bu özel zamanda isteklerinizi yazılı ve sözlü iletebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek eski yaralarını sarmalarında yardımcı olacak ve kendinizi de şifalandıracaksınız. Salı günü yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gideceksiniz. Dernek ve klüplere üye olarak toplumsal yarar getiren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Çarşamba günü alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödemek konusunda harekete geçeceksiniz. Perşembe günü spekülatif kazançlar konusunda borsa, şans oyunları gibi risk alarak büyüme ve gelişme elde etmek isteyeceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cuma günü hobilerinizi meslek haline getirmek için sistem ve disiplin kurararak işlerinizi büyütüp değiştirip dönüştüreceksiniz. Cumartesi günü arkadaş çevrenizden bir kişi ile ilişkinizin yönünü değiştirip flört etmek isteyeceksiniz. Ancak bu sandığınız kadar kolay olmayacak. Pazar günü eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetme ve kullanma konusunda harekete geçmek isteğiniz olumlu karşılanmayabilir. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanacaksınız.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 17-23 Ağustos haftası gezegen hareketleri sizi nasıl etkileyecek bakalım; 19 Ağustos Çarşamba günü Aslan burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde neşeli, canlı ve yaratıcı çalışmalarda bulunabilirsiniz. Birlikte grup çalışmaları yapabilir ve hayatın tadını çıkarmak için kararlar alabilirsiniz. İletişim gezegeni Merkür 20 Ağustos’ta başak burcuna geçecek. İletişiminizi daha geri plandan hassas, ayrıntıcı ve analitik yürüteceksiniz. Güneş 22 Ağustos’ta Başak burcuna geçecek ve gökyüzünde bir ay boyunca başak burcunun etkisi hissedilecek. Kişiliğinizi, yönetselliğinizi, liderliğinizi eleştirel bakış açısıyla kılı kırk yararak göstereceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü iş hayatı ve kariyerinizde istediğiniz mevkiye gelmediğinizi düşünerek üzülebilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde sistem ve disiplin kurmak isteyecek ancak bunu hayata geçirmeniz kolay olmayacak. Arkadaşlarınızla birlikte güzel zaman geçirmek için bir araya gelebilirsiniz. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. İsteklerinizi ve geleceğe yönelik planlarınızı dua, olumlama, meditasyon, vizyon, namaz kılmak ya da hangi yolla olursa olsun yaratıcımızdan istemek için özel bir an bizi bekliyor. Bu özel zamanda isteklerinizi yazılı ve sözlü iletebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek eski yaralarını sarmalarında yardımcı olacak ve kendinizi de şifalandıracaksınız. Salı günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda ani karşılaşacağınız olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçecek duruş sergileyecek ve kendinizi göstereceksiniz. Perşembe günü eviniz ve yerleşim yerinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde onların çalışma biçimini beğenmeyebilirsiniz. Cuma günü aile bireylerinizle birlikte sistem ve disiplin kurarak aile içi ilişkilerinize değişim ve dönüşümü getireceksiniz. Cumartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde eski yaralarınızı hatırlayacak ve üzüleceksiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde uyum ve denge sağlayacaksınız.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 17-23 Ağustos haftası gezegen hareketleri sizi nasıl etkileyecek bakalım; 19 Ağustos Çarşamba günü Aslan burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Terfi almak, yeni bir sektöre geçmek, iş kurmak kararı verebilirsiniz. Hızlı ve ani harekete geçmek isteyeceksiniz. Eğlence sektörü, tanıtım, organizasyon ve show dünyasında çalışma teklifi alabilirsiniz.  İletişim gezegeni Merkür 20 Ağustos’ta başak burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde birlikte hareket edecek. Sosyal sorumluluk projelerinde dernek ve klüplerde görev alabileceksiniz. Güneş 22 Ağustos’ta Başak burcuna geçecek ve gökyüzünde bir ay boyunca başak burcunun etkisi hissedilecek. Kişiliğinizi, yönetselliğinizi, liderliğinizi arkadaş çevrenizde kendinizi eleştirel bakış açısıyla ortaya koyacaksınız. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü yurt dışı seyahatlerine pandemi nedeniyle çıkamadığınız için üzülebilirsiniz. Sosyal medyada aktif olarak yer almak için web sitesi ve blog yazmak isteyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde daha aktif olmak için yeni müşteriler bulmak toplantı yapmak anlaşma ve sözleşme imzalamak için harekete geçeceksiniz. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. İsteklerinizi ve geleceğe yönelik planlarınızı dua, olumlama, meditasyon, vizyon, namaz kılmak ya da hangi yolla olursa olsun yaratıcımızdan istemek için özel bir an bizi bekliyor. Bu özel zamanda isteklerinizi yazılı ve sözlü iletebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek eski yaralarını sarmalarında yardımcı olacak ve kendinizi de şifalandıracaksınız. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizi e-ticaret, online yöntemler ile yürütmeyi deneyeceksiniz. Çarşamba günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizi cesur, kararlı, atak ve spontane geliştireceksiniz. Perşembe günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizi büyütüp geliştireceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cuma günü eğitim alma ya da verme kararı alabilir. Bu konuda gerekli hazırlıkları yapmaya başlayabilirsiniz. Cumartesi günü yurt dışı seyahatlerinizi pandemi nedeniyle istediğiniz zamanda gerçekleştiremeyeceksiniz. Pazar günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada kullanarak uyumu yakalayacaksınız.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 17-23 Ağustos haftası gezegen hareketleri sizi nasıl etkileyecek bakalım; 19 Ağustos Çarşamba günü Aslan burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret ve pazarlama alanlarında yeni kararlar alacaksınız. İşlerinizi e-ticaret ve online olarak yapmak zorunda kalabilirsiniz.  Hızlı ve ani harekete geçmek isteyeceksiniz.   İletişim gezegeni Merkür 20 Ağustos’ta başak burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde transfer, yeni müşteri bulmak için toplantılar, anlaşma ve sözleşme imzalama gibi gündeminiz değişebilir. Güneş 22 Ağustos’ta Başak burcuna geçecek ve gökyüzünde bir ay boyunca başak burcunun etkisi hissedilecek. Kişiliğinizi, yönetselliğinizi, liderliğinizi iş hayatınız ve kariyerinizde titiz, eleştirel, ayrıntıcı bir bakış açısıyla ortaya koyacaksınız. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda istediğiniz gelişmeleri elde edemeyeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz nakit akışının gelmesinde problem yaşayacaksınız. Yurt dışı işlerinizle ilgili teknolojik yöntemler kullanarak pandeminin etkisini hafifletmeye çalışacaksınız. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. İsteklerinizi ve geleceğe yönelik planlarınızı dua, olumlama, meditasyon, vizyon, namaz kılmak ya da hangi yolla olursa olsun yaratıcımızdan istemek için özel bir an bizi bekliyor. Bu özel zamanda isteklerinizi yazılı ve sözlü iletebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek eski yaralarını sarmalarında yardımcı olacak ve kendinizi de şifalandıracaksınız. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü sevgi aşk ve ilişkilerde harekete geçecek duruş sergileyeceksiniz. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde edeceksiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde yanlış anlaşılma, kafa karışıklığı ve yön belirlemede sorunlar nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında eskiden yapmadığınız sorumluluk ve yükümlülükleri alarak sistem ve disiplin kuracak bu alanda değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Cumartesi günü ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını yönetme ve kullanma konusunda istediklerinizi tam olarak gerçekleştiremeyeceksiniz. Pazar günü çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde denge ve uyum sağlayacaksınız.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 17-23 Ağustos haftası gezegen hareketleri sizi nasıl etkileyecek bakalım; 19 Ağustos Çarşamba günü Aslan burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Başkasının parasını yönetme ve kullanma, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda yeni kararlar alabilirsiniz. Eşinizin, ailenizin parasını yönetme konusunda yaratıcı yöntemler geliştirebilir ve kendinizi gösterebilirsiniz.   İletişim gezegeni Merkür 20 Ağustos’ta başak burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarında titiz, ayrıntıcı ve özenli çalışmalarda bulunabilirsiniz. Güneş 22 Ağustos’ta Başak burcuna geçecek ve gökyüzünde bir ay boyunca başak burcunun etkisi hissedilecek. Kişiliğinizi, yönetselliğinizi ve liderliğinizi yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler alanından göstereceksiniz. Yurt dışından online yüksek öğrenim ya da akademik kariyer yapmayı hedefleyebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için sistem ve disiplin kurmak isteyebilirsiniz. Ancak daha önceden yapmadığınız sorumluluk ve yükümlülükler tekrar karşınıza çıkabilir. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek için harekete geçeceksiniz. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. İsteklerinizi ve geleceğe yönelik planlarınızı dua, olumlama, meditasyon, vizyon, namaz kılmak ya da hangi yolla olursa olsun yaratıcımızdan istemek için özel bir an bizi bekliyor. Bu özel zamanda isteklerinizi yazılı ve sözlü iletebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek eski yaralarını sarmalarında yardımcı olacak ve kendinizi de şifalandıracaksınız. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü aile bireylerinizle olan iletişiminizi güçlendirmek için harekete geçeceksiniz. Perşembe günü çocuklarınızla birlikte müzik ve spor eşliğinde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak için fırsat elde edeceksiniz. Sosyal medyada daha fazla yer almak isteyecek tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üreteceksiniz. Cuma günü sağlık kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. Cumartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde sorun ve problemler yaşayabilirsiniz. Pazar günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde istediğiniz etkiyi yaratamadığınızı düşüneceksiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 17-23 Ağustos haftası gezegen hareketleri sizi nasıl etkileyecek bakalım; 19 Ağustos Çarşamba günü Aslan burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar yeni başlangıçlar demektir. İkili ilişkiler evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında hayatınızda yeni sayfa açabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İlişkinizi evlilik yolunda geliştirebilir ve büyütebilirsiniz. Danışmanlık becerilerinizi geliştirmek kendinizi göstermek için hızlı harekete geçmek isteyebilir ve farklı tarzınızı konuşturabilirsiniz.   İletişim gezegeni Merkür 20 Ağustos’ta başak burcuna geçecek. Ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Titiz, ayrıntıcı hesaplamalar yaparak alacaklarınızı tahsil edecek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Güneş 22 Ağustos’ta Başak burcuna geçecek ve gökyüzünde bir ay boyunca başak burcunun etkisi hissedilecek. Kişiliğinizi, yönetselliğinizi ve liderliğinizi başkasının parasını yönetme ve kullanma, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda gösterebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü sağlığınızla ilgili kontrole gidebilir ve tahlil yaptırabilirsiniz. Arkanızdan dönen işler ve dedikodunuzun yapıldığını öğrenebilir ve bu konu canınızı sıkabilir. İkili ilişkiler ve evliliğinizde bazı şeyleri tekrar yoluna koymak için harekete geçebilirsiniz. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. İsteklerinizi ve geleceğe yönelik planlarınızı dua, olumlama, meditasyon, vizyon, namaz kılmak ya da hangi yolla olursa olsun yaratıcımızdan istemek için özel bir an bizi bekliyor. Bu özel zamanda isteklerinizi yazılı ve sözlü iletebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek eski yaralarını sarmalarında yardımcı olacak ve kendinizi de şifalandıracaksınız. Salı günü aile bireylerinizle iletişiminizde ani ortaya çıkacak olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. İş yeriniz ve çalışma ortamınızı güzelleştirmek için yeni objeler ve eşyalar satın alabilirsiniz. Çarşamba günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirmek için harekete geçebilir duruş sergileyebilirsiniz. Perşembe günü bilinç altınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilir ve korkularınızdan arınabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için yaptığınız çalışmalar size yeterli gelmeyebilir bu konuda memnuniyetsiz olabilirsiniz. Cuma günü uzun süre kapalı yerlerde çalışmaktan sıkılabilir açık havaya çıkmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü bolluk ve bereket enerjisini yeterince elde edemediğinizi düşünebilirsiniz. Pazar günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfetmek isteyeceksiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 17-23 Ağustos haftası gezegen hareketleri sizi nasıl etkileyecek bakalım; 19 Ağustos Çarşamba günü Aslan burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar yeni başlangıçlar demektir. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle iletişiminizde yeni kararlar alabilir ve yeni sayfalar açabilirsiniz. Sağlıklı beslenme, diet, spor ve yeni bir yaşam biçimini uygulama kararı alabilirsiniz. Bu konuda hızlı harekete geçmek isteyeceksiniz. İletişim gezegeni Merkür 20 Ağustos’ta başak burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konusunda titiz, ayrıntıcı ve eleştirel bakış açısı geliştirebilirsiniz. Güneş 22 Ağustos’ta Başak burcuna geçecek ve gökyüzünde bir ay boyunca başak burcunun etkisi hissedilecek. Evlilik ve ikili ilişkilerinize daha fazla zaman ayırabilir ilişkinizin daha iyi olması için neler yapabilirsiniz bu konularda çaba gösterebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışırken zorlanacaksınız ve yorulacaksınız. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ilişkilerinizde sistem ve disiplin kurmak isteyeceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken hizmet ettiğiniz kişilere karşı sıcak, samimi ve içten tavır ve davranışlarda bulunacaksınız. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. İsteklerinizi ve geleceğe yönelik planlarınızı dua, olumlama, meditasyon, vizyon, namaz kılmak ya da hangi yolla olursa olsun yaratıcımızdan istemek için özel bir an bizi bekliyor. Bu özel zamanda isteklerinizi yazılı ve sözlü iletebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek eski yaralarını sarmalarında yardımcı olacak ve kendinizi de şifalandıracaksınız. Salı günü sosyal medya paylaşımlarınızda ani alacağınız reaksiyonlar nedeniyle yön değişikliğine gidebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani güzel beklenmedik sürpriz konularla karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçeceksiniz. Perşembe günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güzelleştireceksiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sosyal sorumluluk projelerinde görev alarak yardıma ihtiyacı olanlara yardım edeceksiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üreteceksiniz. Cuma günü dernek ve klüplere üye olabilir toplumsal yarar gözeten faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Cumartesi günü sevdiğiniz kişiyle ilişkilerinizde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanacaksınız.

Siz de fikrinizi belirtin