17-23 Ocak Haftası Gezegen Transitleri ve Yengeç Burcunda Dolunay

17-23 OCAK HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Bu hafta yoğun bir gündem bizi bekliyor. Salı günü yılın ilk dolunayı yengeç burcunda gerçekleşecek. Plüton baş rolde olan bu dolunayda güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Aile, sevdikleriniz, eski anılar, duygusal yaklaşımlar geliştirmenize neden olacak. Duygusal olarak bu güne kadar gerçekleşmeyen konular sizi üzebilir. Hayatı sorgulamanıza neden olabilir. Salı günü ay düğümleri burç değiştirerek 18 aylık bir süre için boğa akrep aksına geçecek. Bu süreçte finansal konular, gelirler, krediler, borçlar, ortaklaşa kazançlar ve para piyasaları gündemimizde olacak. Perşembe günü Güneş kova burcuna geçecek. Kova burçları doğum gününüz kutlu olsun. Pazar günü geri giden Merkür Güneş’in kalbine gelecek.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. Salı gününe girişte yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar görünür olur. Aile bireylerinizle iletişiminizde güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Ev ve şehir değişikliği yapabilirsiniz. Ailenizden ayrı bir eve çıkmak isteyebilirsiniz. Duygusal olarak yoğunluk yaşayabilir aile bireylerinizle eski defterleri açarak hesaplaşma ve iç dökme yaşayabilirsiniz. Ay düğümleri boğa akrep aksına geçecek. Kendi kazandığınız para alanında geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek için maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı hatırlayarak yatırım yapacak gelir elde etmek isteyeceksiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetmek ve kullanmaktan ziyade kendi kazançlarınıza odaklanacak ve öz kaynaklarınızdan daha fazla yararlanarak bütçenizi dengelemek isteyeceksiniz. Çarşamba günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Perşembe günü Güneş kova burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı demokratik ve özgürlükçü bir şekilde yansıtacaksınız. Dernek, klüp ve sivil toplum örgütlerine üye olarak bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yürütebilirsiniz. Cuma günü size sunulan bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde daha önceden değerlendirmediğiniz bazı fırsatlar ve teklifleri tekrar değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü aldanma, yanılgı, aldatma, belirsizlik altında karar alma gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü Merkür geri harekette olacak ve Güneşin kalbine gelecek. Dilek, istek ve arzularınızı yazarak içinizden geçirerek söyleyerek olması için dua edebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. Salı gününe girişte yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde daha önce yaptığınız eylemlerin sonucunu elde edeceksiniz. Daha önce iptal edilen projeler tekrar gündeme gelebilir. Kardeşlerinizle güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Duygusal olarak geçmişin hesaplaşmasını yaşayarak eteğinizdeki taşları dökebilirsiniz. Ay düğümleri boğa akrep aksına geçecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde bitmesi gereken ilişkileri sona erdirecek. İlişkisi olmayanlar yeni ilişkilere başlayabilir. Ortaklık yapmak için kadersel etkiler altında olacaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeteneklerinizi, projelerinizi, hedeflerinizi anlatan sunumlar hazırlayabilirsiniz. Dış görünüşünüze dikkat edecek yeni bir tarz benimseyebilirsiniz. Çarşamba günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Perşembe günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel olumlu gelişmeler altında olacaksınız. Güneş kova burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde teknoloji, uçak ve uzay sanayii, veri ve data konularında çalışmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ortak iş yapmak isterken bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Yurt dışında yabancılarla iş yapma kararı verebilirsiniz. Cumartesi günü arkadaşlarınızla dernek klüp ve sivil toplum örgütlerinde yapacağınız çalışmalarda beklediğiniz etkiyi yaratamadığınızı düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü Merkür geri harekette olacak ve Güneşin kalbine gelecek. Dilek, istek ve arzularınızı yazarak içinizden geçirerek söyleyerek olması için dua edebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. Salı gününe girişte yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Kendi kazandığınız para alanında kazancınızın bir bölümünü yatırım amaçlı biriktirebilirsiniz. Güç ve ego savaşlarına girerek kendinizi ispat etmek isteyebilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak insanlara yansıtacaksınız. Ay düğümleri boğa akrep aksına geçecek. Arkanızdan dönen işler, gizli düşmanlarınızın yaptıkları, dedikodunuzu yapanlarla ilgili gereğini yapacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınız ve sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde bırakmanız gereken hususlarda kin, intikam ve sabit fikirlilikten uzaklaşmanız gerekecek. Çarşamba günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kıstırılmış hissedebilirsiniz. Perşembe günü güneş kova burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Hesaplamalar ve analitik işlemlerinizi yapabilirsiniz. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizde bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük görebilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde henüz istediğiniz noktaya gelmediğiniz için hayal kırıklığı içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü Merkür geri harekette olacak ve Güneşin kalbine gelecek. Dilek, istek ve arzularınızı yazarak içinizden geçirerek söyleyerek olması için dua edebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay yengeç burunda başlıyorsunuz. Salı gününe girişte yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dış görünüşünüzle ilgili değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi anlatan sunum hazırlayabilirsiniz. Başarılı olmak için güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. İkili ilişkilerde eskiden kalma konular gündeminize gelebilir ve duygusallaşabilirsiniz. Ay düğümleri boğa akrep aksına geçecek. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ortak işler yaparak gelir elde edebilirsiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum örgütlerine üye olarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde kıskançlık ve sahiplenicilik özelliklerinizi bırakmalısınız. Spekülatif kazançlar konusunda kabul edilebilir risk alarak kazanç elde edebilirsiniz. Çarşamba günü ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda istediğinizi elde etmekte zorlanabilirsiniz. Perşembe günü güneş kova burcuna geçecek. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Cuma günü yurt dışı işlerinizle ilgili bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde geçmiş konuları tekrar gündeminize alarak ilişkinizdeki sorunları çözeceksiniz. Cumartesi günü ortaklık yapma konusunda araştırmalarda bulunacaksınız. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü  Pazar günü Merkür geri harekette olacak ve Güneşin kalbine gelecek. Dilek, istek ve arzularınızı yazarak içinizden geçirerek söyleyerek olması için dua edebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. Ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlar konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Salı günü yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar görünür olur açığa çıkar. Arkanızdan dönen işler ve gizli düşmanlarınızın yaptıkları ortaya çıkacak ve gereğini yapacaksınız. Duygusal olarak kendinizi üzgün ve kaygılı hissedebilirsiniz. Geçmiş konularla ilgili tekrar yapmanız gereken konular ortaya çıkabilir. Sağlık problemlerine karşı duyarlı olabilirsiniz. Mide, göğüsler ve akciğer hassasiyetine karşı dikkatli olmakta yarar olacak. Ay düğümleri boğa akrep aksına geçecek iş hayatı ve kariyerinizde geleceğe yönelik kariyer hedeflerine ulaşmak için çalışacak ve üreteceksiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde uyum ve denge içinde olmayı hedefleyeceksiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde aniden olan olaylar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Perşembe günü Güneş kova burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Spekülatif kazançlar konusunda bitcoin, sanal para, şans oyunları hisse senedi ve tahvil gibi alanlarda kar etmek için risk alarak harekete geçeceksiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Hesaplamalar ve analitik işlemler için uygundur. Cuma günü ezoterik ve metafizik konularda bilginizi arttırmak için yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Cumartesi günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü Merkür geri harekette olacak ve Güneşin kalbine gelecek. Dilek, istek ve arzularınızı yazarak içinizden geçirerek söyleyerek olması için dua edebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Salı günü yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar görünür olur açığa çıkar. Arkadaş çevrenizde ortaklaşa iş yapmak isteyebilirsiniz. İşle ilgili kazançlardan elde ettiğiniz gelirler belirlenecek. Dernek külüp ve sivil toplum kuruluşlarında yönetimde görev almak isteyebilirsiniz. Güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla iletişiminizde geçmişten gelen konularda anlaşmazlık ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Ay düğümleri boğa akrep burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında geleceğe yönelik maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak için harekete geçecek adım atacaksınız. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişiklerinizde sabit fikirlilikten uzaklaşmak ve eski alışkanlıkları bırakarak ilerlemeniz gerekecek. Çarşamba günü ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Perşembe günü güneş kova burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde demokratik ve özgürlükçü tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizde birlikte zaman geçirecek ve ilişkinizi geliştirip güzelleştireceksiniz. Cumartesi günü danışmanlık yapmak için yapılan teklifleri değerlendirmek istemeyebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü Merkür geri harekette olacak ve Güneşin kalbine gelecek. Dilek, istek ve arzularınızı yazarak içinizden geçirerek söyleyerek olması için dua edebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. Gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınızla tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Salı günü yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. İş hayatınız ve kariyerinizde daha önce yapmış olduğunuz edinimlerin sonucunu elde edeceksiniz. Güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Eskiden size sunulan değerlendirmediğiniz bazı teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Ay düğümleri boğa ve akrep aksına geçecek. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak için harekete geçebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda sistem ve disiplin kuracaksınız. Kendi kazandığınız para alanında kazancınızın bir bölümünü yatırım amaçlı biriktirebilirsiniz. Çarşamba günü ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda risk alarak kayıp yaşayabilirsiniz. Perşembe gün ü güneş kova burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde harekete geçecek duruş sergileyecek ve kendinizi göstereceksiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Hesaplamalar ve analitik işlemler için uygundur. Cuma günü aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirip güzelleştireceksiniz. Cumartesi günü akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü Pazar günü Merkür geri harekette olacak ve Güneşin kalbine gelecek. Dilek, istek ve arzularınızı yazarak içinizden geçirerek söyleyerek olması için dua edebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçireceksiniz. Salı günü yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda daha önce yapmış olduğunuz edinimlerinizin sonucunu alacaksınız. Yurt dışında e-ticaret yapmak isteyebilirsiniz. Geçmiş zamanlarda değerlendirmediğiniz bazı fırsatlar ve teklifler tekrar karşınıza çıkabilir. Güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Yurt dışı seyahatlerle ilgili erteleme, gecikme ve iptaller yaşayabilirsiniz. Rezervasyonlar iptal olabilir bavullarınız kaybolabilir. Ay düğümleri boğa akrep aksına geçecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında bu yıl gitmeniz gereken yön ve menzil konusunda olumlu adımlar atacaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu sağlamak için bazı bırakmanız gereken olumsuz özelliklerinizi bırakırsanız daha ileriye doğru gidebilirsiniz. Çarşamba günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Ev ve yerleşim yerinizde yeni bir ev kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz. Perşembe günü güneş kova burcuna geçecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde özgürlükçü ve demokratik tavırlar sergileyebilirsiniz. Ayrı bir eve taşınmak ve kendi başınıza yaşamak isteyebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında duruş sergilemek harekete geçmek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yürütebilirsiniz. Cuma günü hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışırken zorlandığınızı hissedeceksiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfetmek isteyebilirsiniz. Cumartesi günü spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları ve tahvil konusunda risk alarak kayıp yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü Merkür geri harekette olacak ve Güneşin kalbine gelecek. Dilek, istek ve arzularınızı yazarak içinizden geçirerek söyleyerek olması için dua edebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. Aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli ve affedici davranacaksınız. Salı günü yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde daha önce yapmış olduğunuz edinimlerin sonuçlarını alacaksınız. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemelerle ilgili daha önce ödemeyi unuttuğunuz bir borcunuz ortaya çıkabilir. Güç ve ego savaşlarına girmeden alacaklarınızı tahsil edecek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Ay düğümleri boğa akrep aksına geçecek. Arkanızdan dönen işler, dedikodunuzu yapanlar ve gizli düşmanlarınızın yaptıklarına karşılık kin nefret intikam duygularına kapılmadan gereğince mücadele etmeniz uygun olandır. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde geleceğe yönelik maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak için çalışacak ve üreteceksiniz. Çarşamba günü kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Perşembe günü güneş kova burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, tanıtım satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde tarzınızı tavrınızı ve yönetselliğinizi göstereceksiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yürütebilirsiniz. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Cumartesi günü akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü Pazar günü Merkür geri harekette olacak ve Güneşin kalbine gelecek. Dilek, istek ve arzularınızı yazarak içinizden geçirerek söyleyerek olması için dua edebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle tanıtım satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunabilirsiniz. Salı günü yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ilişkinizi ileri aşamaya taşımak isteyebilirsiniz. Bazı ilişkiler artık size fayda sağlamıyorsa bitebilir. Güç ve ego savaşlarına girmeden manüplatif tavır ve davranışlardan sakınmak gerekecek. Daha önceden size sunulan ortaklık tekliflerini tekrar değerlendirebilirsiniz. Ay düğümleri boğa akrep aksına geçecek. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde sahiplenici ilişkileri özgür bırakmak sabit düşüncelerden vazgeçmek gerekecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi geleceğe taşımak için çaba gösterebilirsiniz. Çocuklarınızla ilişkilerinizde anlayışlı ve paylaşımcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Çarşamba günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Perşembe günü güneş kova burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek isteyeceksiniz. Kendi kazandığınız paranın bir bölümünü yatırım amaçlı biriktireceksiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Analitik ve hesaplamalar yapabilirsiniz. Cuma günü eğitim vermek için çalışmalara başlayabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek için karar alabilirsiniz. Venüs gerilemesinin sonuçlanmasını beklemek yararlı olacak. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü Pazar günü Merkür geri harekette olacak ve Güneşin kalbine gelecek. Dilek, istek ve arzularınızı yazarak içinizden geçirerek söyleyerek olması için dua edebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. Kendi kazandığınız para alanında olumlu etkiler altında olacaksınız. Salı günü yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif tavır ve davranışlarda bulunabilirsiniz. Geçmişten gelen konularda daha önceden çözümlenmemiş problemleri çözmek için konuşmalar yapabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili göğüs, mide ve akciğerlere dikkat etmenizde yarar olacak. Ay düğümleri boğa akrep aksına geçecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde dengeli ve geleceğe yönelik iyileştirici adımlar atacaksınız. Ev ve şehir değişikliği yapabilirsiniz. Ayrı bir evde yaşamak isteyebilirsiniz. Ev kiralamak ya da satın almak gündeminizde olabilir. İş hayatı ve kariyerinizde olumsuz nitelikleri bırakarak ilerlemek isteyeceksiniz. Kıskançlık ve affetmemek gibi akrep burcuna ait hasletleri unutarak kendi yolunuzda ilerlemelisiniz. Çarşamba günü ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Perşembe günü güneş kova burcuna geçecek. Kovalar doğum gününüz kutlu olsun. Bir ay boyunca kişiliğinizi, tarzınızı ve farkınızı yansıtacaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi anlatan bir sunum hazırlayabilirsiniz. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Cumartesi günü akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü Merkür geri harekette olacak ve Güneşin kalbine gelecek. Dilek, istek ve arzularınızı yazarak içinizden geçirerek söyleyerek olması için dua edebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler hazırlayabilirsiniz. Salı günü yengeç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda daha önceden yapmış olduğunuz edinimlerin sonuçlarını alacaksınız. Güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif hareketlerde bulunabilirsiniz. Geçmişten gelen konularda çözümlenmemiş meseleleri çözmek için fırsat elde edebilirsiniz. Ay düğümleri boğa akrep aksına geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, tanıtım satış pazarlama, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde geleceğe yönelik adımlar atacaksınız. Yeni bir eğitim programına başlayabilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili yeni bir atılım yapabilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular alanında yurt dışında e-ticaret konusunda çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Arkanızdan dönen işler ve gizli düşmanlarınızın yaptıkları canınızı sıkacak. Perşembe günü güneş kova burcuna geçecek. Güneş on ikinci evinizde yer alacağı için daha geri plandan yönetselliğinizi ve çalışma biçiminizi göstereceksiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Cumartesi günü dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilir ancak sonuçtan memnun kalmayabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü Pazar günü Merkür geri harekette olacak ve Güneşin kalbine gelecek. Dilek, istek ve arzularınızı yazarak içinizden geçirerek söyleyerek olması için dua edebilirsiniz.

 

Siz de fikrinizi belirtin