18-24 Nisan Haftası Gezegen Transitleri ve Güneş Boğa Burcunda

18-24 Nisan 2022 Haftasına Genel Bakış

Haftaya ay akrep burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü Merkür Uranüs kavuşumu kesinleşiyor. Ani haberler alabilir gündeminiz değişebilir. Sözleriniz ve fikirleriniz insanlar üzerinde farklı etkiler yaratabilir. Ticari işlerinizle ilgili yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Özgürlük ihtiyacınızı abartabilir bazı insanlarla iletişiminizi kesebilirsiniz. Güneş Plüton karesi otorite figürleriyle aranızda güç ve ego savaşları yaşanacağını gösterebilir. Herkesi ve her şeyi kontrol altına almaya çalışmak sizi yorabilir. Çarşamba günü Güneş boğa burcuna geçecek. Boğa burçları doğum gününüz kutlu olsun. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı sağlamak için harekete geçeceksiniz. Sabit fikirli ve inatçı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Hayatın tadını çıkarmak için yemek, içmek, keyifli zamanlar geçirmek, huzur ve dinginlik sağlamak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. İçsel olarak o bilgi sizde zaten bulunmakta onun yüzeye çıkışı ile karşılaşabilirsiniz. Pazar günü iletişim, ticaret, eğitim, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Kendi kazandığınız para alanında ani gelişen olaylar ve durumlara şaşırabilirsiniz. Yeni anlaşma ve sözleşmeler imzalayabilir yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Beklemediğiniz yerden nakit akışı gelebilir. İş hayatı ve kariyerinizde güç ve ego çekişmelerine maruz kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yapacağınız ortak işlerde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Spiritüel konularda bilgi edinmek için eğitim programına başlayabilirsiniz. Salı günü değişim ve dönüşümü iş hayatı ve kariyerinizde hayatınıza geçireceksiniz. Sabaha karşı ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamı ve felsefe konularında öğrenmek bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavırlar sergileyebilir daha sonra öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü Güneş boğa burcuna geçecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı boğa burcu doğasında yansıtacaksınız. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak için kazandığınız paranın bir bölümünü biriktirebilir ve yatırım yapabilirsiniz. Çarşamba günü sevginizi gösteremeyebilir ya da sevgi göremediğinizi düşünebilirsiniz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Gizli düşmanlarınızın yaptıkları ve arkanızdan dönen işleri fark edecek ve gereğini yapacaksınız. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Harekete geçerken sezgiselliğinizi de dikkate alacaksınız. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında ani sürpriz beklenmedik nakit akışları ile karşılaşabilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde herkesi ve her şeyi kontrol etmeye kalkabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel destekler altında olacaksınız. İçsel olarak o bilginin zaten farkındasınız o bilgi yüzeye çıkacak. Pazar günü arkadaşlarınızın duygusal yaralanmalarına karşı çözüm önerileri getirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda sistem ve disiplin kurmada yapılandırma yapmada fikir ayrılıkları oluşabilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Ani gelen haberler ve bilgilerle karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda otorite figürleri ile güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projeleri üreterek maddi ve manevi destek sağlayabilirsiniz. Salı günü sabaha karşı ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını felsefik bakış açısıyla irdeleyebilirsiniz.  Dış ticaret ve pazarlama alanında çalışmalarda bulunabilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atabilir pasif agresif tavırlar sergileyebilir daha sonra öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü Güneş boğa burcuna geçecek. Bir ay boyunca kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Vücudunuz, sağlığınız, hedefleriniz, yetenekleriniz, dış görünüşünüz gündeminizde olacak. İş hayatı ve kariyerinizde yeni yapılandırmaya gidebilirsiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum örgütlerine üye olarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Kuruluşlarda hizipçilik ve grup dayanışması sizi yorabilir. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte ortaklaşa işler yapmak için harekete geçebilirsiniz. Cuma günü ani sürpriz güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden bir kişiyle flört etme kararı alabilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Yurt dışı seyahatlere çıkabilir etrafı keşfetmek isteyebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. İçsel olarak o bilgi sizde zaten bulunmakta onun yüzeye çıkışı ile karşılaşabilirsiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde toplantı yapmak anlaşma ve sözleşme imzalamak isterken zorlanabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. İş hayatı ve kariyerinizde yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Terfi, promosyon ya da transfer teklifi alabilirsiniz. Ani gelişmeler ve sürpriz fırsatlar hoşunuza gidebilir. Ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlar konusunda ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını kullanabilir ve yönetebilirsiniz. Aile büyükleri ile güç ve ego savaşları yaşayabilir manüplatif davranışlarda bulunabilirsiniz. Süre gelen bir davanız varsa davayla ilgili kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Salı günü sabaha karşı ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek isteyebilirsiniz. Macera arzusu ve özgürlük ihtiyacı ile harekete geçebilirsiniz. Salı sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere karşı açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atabilir pasif agresif tavırlar sergileyebilir daha sonra öfke patlamaları şeklinde ortaya çıkarabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil edecek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Çarşamba günü Güneş boğa burcuna geçecek. Güneş on ikinci evinize geleceği için kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken daha geri plandan hareket edeceksiniz. Yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi fazla öne çıkmadan gösterebilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde e-ticaret yapma kararı alabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cuma günü arkadaşlarınızın duygusal yaralarını sarmak için önderlik ve liderlik edeceksiniz. Kadınlara yönelik ürünler üretebilir ya da kadınlarla ilgili sektörlerde çalışabilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Teknolojik konularla ilgilenebilirsiniz. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. İç sesinizi dinlediğinizde bu bilginin sizde olduğunu fark edeceksiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Arkanızdan dönen işler gizli düşmanlarınızın yaptıkları ve dedikodular canınızı sıkabilir.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ortaklaşa işler yapabilir gelir elde edebilirsiniz. Ani fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler alanında yeni fırsatlar ve şanslar elde edebilirsiniz. Hayallerinizi ve ideallerinizi hayata geçirmek için harekete geçebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde güç ve ego savaşlarına maruz kalabilir manüplatif işler yapabilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Salı günü sabaha karşı ay yay burcuna geçecek. Macera ve özgürlük ihtiyacınızı gidermek için harekete geçebilirsiniz. Salı sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Öfke patlamaları zamanla ortaya çıkabilir. Ortaklık yapmak için size gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz. Çarşamba günü Güneş boğa burcuna geçecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde boğa burcu doğasında yansıtacaksınız. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı gidermek için ortaklık kurabilir yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Yurt dışı seyahatlere çıkmak etrafı keşfetmek isterken zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Yurt dışında yüksek öğrenim ve akademik çalışma yapmak için harekete geçebilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızın duygusal yaralarına derman olmak için sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Hayallerinizi ve ideallerinizi hayata geçirmek için yurt dışında fırsatları değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü ay sabah saatlerinde kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar söyleyen faaliyetlerde bulunabilirsiniz. İkil ilişkiler ve evliliğinizde karizmatik bir etki yaratabilir değişim ve dönüşümü hayatınıza geçirebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. İçsel olarak o bilgi sizde zaten bulunmakta onun yüzeye çıkışı ile karşılaşabilirsiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. İş hayatı ve kariyerinizde ani sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yeni iş anlaşmaları, toplantılar anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde otorite figürlerinde güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Herkesi ve her şeyi kontrol etmek isteyebilir manüplatif davranabilirsiniz. Ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlarda hayallerinizi ve ideallerinizi hayata geçirebilirsiniz. Salı sabaha karşı ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü Güneş boğa burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyerinizde kişiliğinizi, tarzınızı, yönetselliğinizi ve tavrınızı yansıtacaksınız. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak için çalışacak ve üreteceksiniz. Ortaklaşa gelir ve kazançlarda aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma yaşayabilirsiniz. Bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda harekete geçeceksiniz. Cuma günü ezoterik ve metafizik konularla ilgili ilahi kanaldan bilgi alabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde gelirlerinizi arttıracak kadınlara yönelik sektörlerde iş yapabilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken değişim ve dönüşümü iş yapma biçiminizde uygulayacaksınız. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. . İçsel olarak o bilgi sizde zaten bulunmakta onun yüzeye çıkışı ile karşılaşabilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde iletişim problemleri yaşayabilir kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda anlaşma ve sözleşme imzalamak e-ticaret konularında faaliyet göstermek dış ticaret ve pazarlama konularında ilerlemek mümkün görünüyor. Spekülatif kazanç borsa ve şans oyunlarında güç ve ego savaşları yaşayabilir manüplatif işlemlerle muhatap olabilirsiniz. Risk alarak kayıp yaşama olasılığı var. İkili ilişkiler ve evliliğinizde hayallerinizi ve ideallerinizi hayata geçireceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Salı günü sabaha karşı ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra öfke patlamaları şeklinde ortaya çıkarabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışıp üretebilirsiniz. Çarşamba günü Güneş boğa burcuna geçecek. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında kişiliğinizi, tarzınızı, tavrınızı ve yönetselliğinizi boğa burcu doğasında yansıtacak sakin ama emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Danışmanlık yapmanız konusunda gelen teklifleri değerlendireceksiniz. İkili ilişkilerde ve evliliğinizde  hassas alıngan ve kırılgan davranarak sorun yaratabilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Ortaklık yapmak için şartları değerlendirecek ve harekete geçeceksiniz. Cuma günü yurt dışı seyahatlerle ilgili ani karar alabilirsiniz. İkili ilişkilerde merhametli, affedici, bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altındasınız. . İçsel olarak o bilgi sizde zaten bulunmakta onun yüzeye çıkışı ile karşılaşabilirsiniz. Pazar günü çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde zaman geçirebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayarak eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde babanızla güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif davranışlarda bulunabilirsiniz. Herkesi ve her şeyi kontrol altına almaya çalışmak sizi yorabilir. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde merhametli affedici bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Salı sabaha karşı ay yay burcuna geçecek. Macera ve özgürlük duygusuyla seyahate çıkmak isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Daha sonra öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik yapabilirsiniz. Çarşamba günü Güneş boğa burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sakin ve emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde sabit fikirli ve inatçı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Maddi ve fiziksel güvencede olduğunuzu hissetmek için çalışacak üreteceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi sağlam temellere oturtmak için harekete geçebilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Cuma günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil ederek borcunuzu ödeyeceksiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Sosyalleşebilir arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle zaman geçirebilirsiniz. Teknoloji ve iletişim konuları ile ilgilenebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız.  İçsel olarak o bilgi sizde zaten bulunmakta onun yüzeye çıkışı ile karşılaşabilirsiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa, hisse senedi, tahvil, bitcoin, sanal para risk alarak zarar edebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ilişkinizi bir üst aşamaya taşıma kararı verebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda sözleriniz ve fikirleriniz başkalarına farklı gelebilir. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif davranabilirsiniz. Herkesi ve her şeyi kontrol altına almaya çalışmak sizi yorabilir. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, sanal para, bitcoin konularında büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Salı sabaha karşı ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek isteyebilirsiniz. Salı sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavırlar geliştirebilirsiniz daha sonra öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili değişim ve dönüşümü hayatınıza geçireceksiniz. Çarşamba günü Güneş boğa burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı boğa burcu doğasında yansıtacaksınız. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak önemli olacak. Sabit fikirli ve inatçı tavırlar sergileyebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte zaman geçirebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde hassas kırılgan ve alıngan tavırlar sergileyerek ilişkinizde sorun yaratabilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Hobilerinizi meslek haline getirmek için harekete geçebilirsiniz. Cuma günü ortaklık yapma konusunda şartları inceleyerek karara varabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Yeni bir eğitim programına başlayabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel destekler altında olacaksınız. İçsel olarak o bilgi sizde zaten bulunmakta onun yüzeye çıkışı ile karşılaşabilirsiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Aile bireylerinizle birlikte iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Sabit fikirli ve inatçı tavırlar sergileyebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Gündelik işlerinizi yürütürken ani gelişen haberler ve olaylar sonucunda yeni iş fırsatları elde edebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında otorite figürleri ile güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif davranabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Salı sabaha karşı ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek isteyebilirsiniz. Salı günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Yeni gelir kaynakları elde etmek için değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Çarşamba günü Güneş boğa burcuna geçecek. Gündelik işler, sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla iletişiminizde sakin ama emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Sabit fikirli ve inatçı tavırlar sergileyebilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı boğa burcu doğasında yansıtacaksınız. Ticari işlerinizle ilgili sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat, tamirat yapabilir yeni eşya satın alabilirsiniz. Yapacağınız işlemlerin sonucundan memnun kalmayabilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cuma günü arkadaşlarınızın duygusal yaralarını sarması için sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. İçsel olarak o bilgi sizde zaten bulunmakta onun yüzeye çıkışı ile karşılaşabilirsiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Tanıtım satış ve pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak gecikme erteleme ya da iptallerle karşılaşabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani tanışmalar ve flörtler yaşayabilirsiniz. Daha önceden tanıştığınız bir kişiyle ilişkinizi ilerletmek için karar alabilirsiniz. Otorite figürleri ile güç ve ego savaşları yaşayabilir manüplatif davranabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde merhametli, affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Salı sabaha karşı ay yay burcuna geçecek. Macera ve özgürlük ihtiyacınızı gidermek için seyahatlere çıkmak isteyebilirsiniz. Salı sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi anlatan bir sunum hazırlayabilirsiniz. Çarşamba günü Güneş boğa burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, tahvil, hisse senedi, bitcoin, sanal para konularında maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak için harekete geçeceksiniz. Yakın çevre gezilerine çıkmak isteyebilir ancak sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Yeni bir eğitim programına katılmak için hazırlık yapabilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızın duygusal yaralarını sarmak için sözleriniz ve fikirlerinizle onlara önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Sosyal medyada daha aktif olarak yer almak için blog yazabilir ya da web sitesi açabilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla sosyal ortamlarda bir arada zaman geçirebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. İçsel olarak o bilgi sizde zaten bulunmakta onun yüzeye çıkışı ile karşılaşabilirsiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kurmaya çalışırken bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Aile bireylerinizle iletişiminizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yeni eve taşınabilir özgürleşebilirsiniz. Ev kiralamak ya da satın almak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Arkanızdan dönen işler gizli düşmanlarınızın yaptıkları ve dedikodular karşısında gereğini yapmak için harekete geçeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında hayallerinizi hayata geçirmek için maddi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Salı sabaha karşı ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek için felsefe ve dinler tarihi konusunda kitaplar okuyabilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü Güneş boğa burcuna geçecek. Aile bireylerinizle iletişim, ev ve gayrimenkul, atalar konularında tarzınızı, tavrınızı, yönetselliğinizi boğa burcu doğasında yansıtacaksınız. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı sorgulayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi anlatan sunum hazırlayabilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Cuma günü kazandığınız paranın bir bölümü ile yatırım yapma kararı alabilirsiniz. Arkadaşlarınızın duygusal yaralarına çözüm önerileri getirebilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Maddi ve manevi bolluk ve bereketi elde edeceksiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşanabilir. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel olarak olumlu destekler altındasınız. İçsel olarak o bilgi sizde zaten bulunmakta onun yüzeye çıkışı ile karşılaşabilirsiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Ticari işlerinizle ilgili ani fırsatlar ve şanslar elde edebilirsiniz. Sözlerinizle ve fikirlerinizle sosyal medyada fark edilebilirsiniz.  Arkadaş çevrenizde otorite figürleri ile güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Manüplatif tavır ve davranışlar sergileyebilir herkesi ve her şeyi kontrol etmeye çalışabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için hayallerinizi ve ideallerinizi hayata geçirmek için harekete geçebilirsiniz. Salı sabaha karşı ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek için felsefik seyahatler yapabilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte değişim ve dönüşümü içselleştirebilirsiniz. Çarşamba günü Güneş boğa burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerde boğa burcu doğasında tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek için estetik güzellik ve bakım işlemleri yaptırabilir sonuçtan memnun kalmayabilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sağlıklı yaşam için spor yapabilir vücudunuza daha iyi bakmayı hedefleyebilirsiniz. Cuma günü tanıtım satış ve pazarlama faaliyetleri için yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Arkadaşlarınızın duygusal yaralarına çözüm önerileri getirebilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorunlar yaşanabilir. Arkadaşlarınızla birlikte ortak iş yaparak gelir elde edebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. İçsel olarak o bilgi sizde zaten bulunmakta onun yüzeye çıkışı ile karşılaşabilirsiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin