19-25 Ağustos haftası haftalık burç yorumları

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 19-25 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri bekleyen gelişmelerden bahsedecek olursak; Yönetici gezegeniniz Mars Pazar günü başak burcuna geçti ve gündelik işlerinizi yaparken sizi daha titiz kılı kırk yarar şekilde hareket etmenize neden olacak. Salı günü kendinizi iş hayatınızdaki olan olaylar sonucunda engellenmiş ve baskı altında hissedebilirsiniz. Yurtdışı işlerinizle ilgili olarak büyüme ve gelişme fırsatları elde edebilirsiniz. Hayatınızın yönü ile ilgili gitmeniz gereken menzile ulaşmak için zorlandığınızı düşüneceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde yapmanız gereken değişiklikler sizi zorlayacak. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında uyum sağlayacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde partnerinize duygularınızı sevgi dolu sözcükler eşliğinde ileteceksiniz. Harekete geçmek duruş sergilemek ve aksiyon almak için hazırsınız. Yurtdışı işlerinizle ilgili toplantı anlaşma ve sözleşme yapmak için uygun zamanlar. Kendi kazandığınız para alanında ani para giriş ve çıkışları bekleyebilirsiniz. Çarşamba günü sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal ve güzellikle ilgili çalışmaları içeren Venüs başak burcuna geçiyor. Sizin gündelik işleriniz ve sizin için çalışan kişilerle ilgili hayat alanınıza gelecek ve rutin işlerinizi yürütürken size daha ayrıntıcı daha titiz ve eleştirel bakış açısıyla çalışmanıza neden olacak. Perşembe günü kariyerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken duygusal olarak tepki görebilirsiniz. Bilinçaltınızı aktif hale getirebilirsiniz. Cuma günü Güneş başak burcuna geçiyor ve gökyüzünde başakların dönemi başlıyor. Daha çalışkan, verimli ve üretken olacağımız bir dönem. Sizin gündelik işlerinizi yaparken daha hizmet odaklı olmanıza yol açacak.  Otorite figürleri ile anlaşmazlık ve gerginlik yaşayabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde de problemli zamanlar geçirebilirsiniz. Cumartesi gününe geçişte kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Fiziksel ve duygusal yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Akşam saatlerinde sevgi aşk ve ilişkilerde güzel zamanlar yaşayabilirsiniz. Yurtdışı seyahatlerinizle ilgili planlarınız gerçekleşmeyebilir. Pazar günü affedici ve empatik davranmakta zorlanabilirsiniz. Çocuklarınızla olan ilişkilerinizde anlayışlı ve fikir birliği içinde olabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 19-25 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bir bakalım; Pazar günü kendimizi ve enerjimizi gösterme biçimimiz spor ve kendimizi savunma savunmaya neden olan Mars gezegeni başak burcuna geçecek ve sizin beşinci evinize gelecek. Çocuklarınızla olan ilişkilerinizde daha titiz ve programlı ayrıntıcı harekete geçeceksiniz. Salı günü yurtdışı işlerinizle ilgili yapacağınız çalışmalarda sistem ve disiplin kurarken zorlanacaksınız. Kredi borç alacak gibi yabancı kaynak sağlamada şanslı olacaksınız. Hayatınızda gitmeniz gereken yönü belirlerken zorlandığınızı hissedeceksiniz. Yurtdışı işlerinizde değişim ve dönüşüm sağlamak kolay olmayacak. Çarşamba günü otorite figürlerinden destek göreceksiniz. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde sevgi ve ilgi dolu zamanlar geçirebilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizle ilgili harekete geçmek aksiyon almak isteyecek ve bunu gerçekleştireceksiniz. Aile bireylerinizle ilgili büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Ani gerçekleşecek olaylar sonucunda kişiliğiniz, karakteriniz, hedefleriniz ve projelerinizle ilgili yeni gelişmelerle karşılaşacaksınız. Çarşamba günü sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal ve güzellikle ilgili çalışmaları içeren Venüs başak burcuna geçiyor. Sizin sevgi aşk ve ilişkiler evinize gelecek ve ilişkisi olmayan başaklar için yeni bir kişiyle flört etme fırsatı yaratacak. Perşembe günü yurtdışı eğitimlerinizle ilgili sistem ve disiplin kuracaksınız. Fikirleriniz ve düşüncelerinizi açıklarken duygusal olarak zorlanacaksınız. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde merhametli ve affedici davranışlar sergileyeceksiniz. Cuma günü değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Otorite figürleri ile olan iletişiminizde problemler ve güç çekişmeleri yaşayabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde partnerinizi duygusal olarak anlayamayacaksınız. Cuma günü Güneş başak burcuna geçiyor ve gökyüzünde başakların dönemi başlıyor. Daha çalışkan, verimli ve üretken olacağımız bir dönem. Sizin sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarla olan iletişiminiz, hobileriniz ve spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Cumartesi gününe girişte kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmakta ve  önlem almakta yarar olacak. Duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Akşam saatlerinde aşk ve sevgi dolu zamanlar yaşayabilirsiniz. Yabancı kaynak kullanımında istediğiniz büyüklükte fırsat elde edemeyebilirsiniz. Pazar günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 19-25 Ağustos haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazar günü kendimizi savunma, harekete geçme, duruş sergileme, spor ve enerjimizi boşaltmak için var olan Mars gezegeni başak burcuna geçecek ve sizin aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde daha verimli, ayrıntıcı hizmet odaklı olmanıza neden olacak.Salı günü kredi, borç alacak konularında istediğiniz mali disiplini sağlayacaksınız. İkili ilişkilerde büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Hayatınızın yönü gitmeniz gereken menzil konusunda zorlanacaksınız. Değişim ve dönüşümü yabancı kaynak kullanımı konusunda sağlamak sizi uğraştıracak. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde sevgi ve ilgiyi paylaşacaksınız. Ev ve yerleşim yeri konusunda harekete geçmek yer değiştirmek için çalışma yapacaksınız. Sosyal medyada aktif olarak yer alacak ve bu konuda büyüme ve gelişme sağlayacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşacaksınız ve bunun sonucunda özgürlük ihtiyacınızı abartabilir ve sıra dışı davranışlar sergileyebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal ve güzellikle ilgili çalışmaları içeren Venüs başak burcuna geçiyor. Sizin aile bireylerinizle ilişkilerinizi sevgi temelli ve üretken ayrıntılı bir şekilde geliştirecek. Perşembe günü alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken duygusal olarak zorlanacaksınız. iş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücünüzden ve ilhamdan yararlanarak projeler üreteceksiniz. Cuma günü Güneş başak burcuna geçiyor ve gökyüzünde başakların dönemi başlıyor. Daha çalışkan, verimli ve üretken olacağımız bir dönem. Sizin ev ve yerleşim yeri gayrimenkul alanınızda tarzınızı, tavrınızı ve yönetim şeklinizi ortaya koymanıza yardımcı olacak. Mali disiplini sağlamak ve değişim ve dönüşümü oluşturmak için fırsat bulacaksınız. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlamak zor olacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde duygusal olarak sevdiğinizi söylemekte zorlanacaksınız. Cumartesi gününe girişte kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Fiziksel ve duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerde anlaşma ve uzlaşı sağlamak zor gözüküyor. Pazar günü iş hayatınızda hayalleriniz ve ideallerinizi gerçekleştiremediğiniz için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinizle güzel zaman geçirebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 19-25 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazar günü başak burcuna geçen Mars hareket enerjisi, kendimizi ifade etmemiz, duruş sergilemek, spor yapmak, mücadele ve savaşma gücümüzü gösteriyor. Başak burcunda daha üretken, verimli ve hedef odaklı harekete geçmemizi sağlayacak. Sizin iletişim, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalar, eğitim, yakın çevre gezileri alanınızdan etkileyecek. Salı günü ikili ilişkilerinizde zorlu zamanlar geçirebilirsiniz. Gündelik işlerinizin yoğunluğundan dem vurabilirsiniz. İkili ilişkilerde değişim ve dönüşüm zamanı geldi ancak içselleştirmeniz zor gözüküyor. Çarşamba günü Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal ve güzellikle ilgili çalışmaları içeren Venüs başak burcuna geçiyor. Sizin kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizi güzelleştirmek ve iyileştirmek için bir fırsat sunacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Sosyal medya alanında daha aktif yer almak için harekete geçeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme fırsatları elde edebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde  ani sürpriz beklenmedik özgürlükçü ve başına buyruk tavırlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü ortaklık kurmak isterseniz bu konuda çalışma yapmak için uygun bir fırsat elde etmiş oluyorsunuz. Kendi kazandığınız para alanında anlaşma ve sözleşme yapmak isteyecek ancak istediğinizi elde etmek zor gözüküyor. Yurtdışı işlerinizle ilgili olarak tasarımcı hayal gücünüzden ve ilhamdan yararlanacaksınız. Cuma günü Güneş başak burcuna geçiyor ve gökyüzünde başakların dönemi başlıyor. Daha çalışkan, verimli ve üretken olacağımız bir dönem sizin kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı iletişim alanında göstermenize yol açıyor. Kadın erkek ilişkilerinde zorlanma yaşayabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde duygularınızı tam olarak yansıtamayabilirsiniz. Cumartesi gününe girişte kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Akşam saatlerinde sevgi aşk ve ilişkilerde güzel zamanlar değerlendirmekte yarar olacak. Gündelik işlerinizi yaparken işlerin istediğiniz gibi olmamasından şikayet edeceksiniz. Pazar günü iş hayatınız ve kariyerinizi değerlendirirken hayal kırıklığı yaşadığınızı düşüneceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında verimli çalışmalar yapacaksınız.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 19-25 Ağustos haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazar günü başak burcuna geçen Mars hareket enerjisi, kendimizi ifade etmemiz, duruş sergilemek, spor yapmak, mücadele ve savaşma gücümüzü gösteriyor. Başak burcunda daha üretken, verimli ve hedef odaklı harekete geçmemizi sağlayacak. Sizin kendi kazandığınız para alanınızda daha çok çaba göstermenize yeni gelir kaynakları araştırmanıza neden olacak. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken sistem ve disiplin kurmak isteyecek ama zorlanacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde büyüme ve gelişme sağlayacaksınız. Değişim ve dönüşümü sizin için çalışan kişilerin iş yapma biçimlerini değiştirmekle ilgili kullanabilirsiniz. . Çarşamba günü Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal ve güzellikle ilgili çalışmaları içeren Venüs başak burcuna geçiyor. Sizin kendi kazandığınız para alanında kişiliğinizi göstermenize tarzınızı ve tavrınızı ortaya koymanıza neden olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kişiliğinizi, projelerinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi insanlara sıcak samimi ve spontane biçimde anlatacaksınız. İş hayatı ve kariyerinizde ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında özgürlük ihtiyacınızı abartabilirsiniz. Perşembe günü gündelik işlerinizde sorumluluk ve yükümlülüklerinizin farkında olarak çalışmalarınızı yürüteceksiniz. İletişiminizde samimi yaklaşımlarınız yanlış algılanabilir. Yurtdışı işlerinizle ilgili çalışmalarınızı yürütürken tasarımcı hayal gücünüzden ve ilhamdan yararlanacaksınız. Cuma günü Güneş başak burcuna geçiyor ve gökyüzünde başakların dönemi başlıyor. Daha çalışkan, verimli ve üretken olacağımız bir dönem sizin kendi kazandığınız para alanında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koymanıza yol açacak. Kadın erkek ilişkilerinde zorlu etkiler sizi bekliyor. Cumartesi gününe geçişte kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak önlem almakta yarar olacak. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde güzel zamanlar sevdiklerinize güzel sözcüklerle duygularınızı aktarabilirsiniz. Çocuklarınızla olan ilişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü yurtdışı seyahatlerde planlamalarda işler istediğiniz gibi gitmeyebilir. Dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 19-25 Ağustos haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazar günü başak burcuna geçen Mars hareket enerjisi, kendimizi ifade etmemiz, duruş sergilemek, spor yapmak, mücadele ve savaşma gücümüzü gösteriyor. Başak burcunda daha üretken, verimli ve hedef odaklı harekete geçmemizi sağlayacak. Sizin burcunuza gelen Mars kişiliğinizi, karakterinizi, projelerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirmekte yardımcı olacak. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde sistem ve disiplin kurmak isteyecek ancak zorlanacaksınız. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde büyüme ve gelişme bolluk ve bereket enerjisi elde edeceksiniz. Hayatınızın yönüyle ilgili yapacağınız çalışmalarda gitmeniz gereken yön menzil konusunda yavaş yavaş ilerleyeceksiniz. Değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre etmekte zorlandığınızı hissedeceksiniz. Çarşamba günü Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal ve güzellikle ilgili çalışmaları içeren Venüs başak burcuna geçiyor. Sizin dış görünüşünüzü değiştirmek güzellik ve estetikle ilgili çalışmalar yapmak kendinizi ifade etmek için kullanacağınız bir transit. Kadın erkek ilişkilerinde bahar havası yaşanacak. Kendinizi ifade etmek, duruş sergilemek ve enerjinizi boşaltmak için Marsın bu etkisinden yararlanabilirsiniz. İletişimde geniş kitlelere ulaşmak ve kendinizi ifade etmek için rahat bir akış yakalayacaksınız. Yurtdışı işlerinizde ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Özgürlük duygusunu abartılı yaşayabilir ani yön değişikliğine gidebilirsiniz. Perşembe günü hobilerinizi meslek haline getirmek için çaba gösterebilirsiniz. Sözleriniz düşünceleriniz ve fikirlerinizi açıklarken problem yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Cuma günü güneş başak burcuna geçiyor bir ay süreyle gökyüzünde başakların zamanı başlıyor. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi anlatabilir ve kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Cumartesi gününe geçişte kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak önlem almakta yarar olacak. Fiziksel ve duygusal olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Akşam saatlerinde sevgi aşk ve ilişkilerde güzel zamanlar yaşayabilirsiniz. Evinizde yapacağınız değişikliklerde istediğiniz nitelikte bir değişim sağlayamayabilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkilerde ve ortaklıklarınızda sorun yaşayabilirsiniz. İletişim de duygusal öğelerden de yararlanacaksınız.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 19-25 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazar günü başak burcuna geçen Mars hareket enerjisi, kendimizi ifade etmemiz, duruş sergilemek, spor yapmak, mücadele ve savaşma gücümüzü gösteriyor. Başak burcunda daha üretken, verimli ve hedef odaklı harekete geçmemizi sağlayacak. Sizin on ikinci evinize gelen Mars ile bilinçaltınızı temizlemek geçmiş anılara yolculuk detaylı ve ayrıntıcı çalışmalar elde edebilirsiniz. Salı günü aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde sistem ve disiplin kurmak isteyecek ancak zorlanacaksınız. Sosyal medyada aktif olarak yer alacak paylaşımlarınız beğenilecek. Hayatta gitmeniz gereken yön hakkında yavaş yavaş ilerleyeceksiniz. Değişim ve dönüşümü hayatınıza adapte etmeniz zor gözüküyor. Çarşamba günü Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal ve güzellikle ilgili çalışmaları içeren Venüs başak burcuna geçiyor. Sizin gizli saklı ilişkilere çekilmenize neden olabilir ya da sevginizi gösteremeyebilirsiniz. Kendiniz de yeterince sevildiğinizi hissedemeyebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Harekete geçmek kendinizi ifade etmek için uygun zamanlar. İletişim düşüncelerinizi ve fikirlerinizi açıklarken büyük düşüneceksiniz. Kredi borç alacak gibi yabancı kaynak kullanımında ani sürpriz beklenmedik olaylar ve gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü gayrimenkul alanında güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Sözlerinize dikkat kırıcı ve  can yakıcı konuşmak olasılık dahilinde. Sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde affedici ve merhametli davranacaksınız. Cuma günü güneş başak burcuna geçiyor bir ay süreyle gökyüzünde başakların zamanı başlıyor. Çalışmak, üretmek ve hizmet etmek zamanı. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamak zor gözüküyor. Cumartesi gününe geçişte kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak önlem almakta yarar olacak. Duygusal ve fiziksel yara almış olanlara yardım ederek şifa bulacaksınız. Akşam saatlerinde sevgi aşk ve ilişkilerde güzel zamanlar yaşayabilirsiniz. eğitim alma ya da verme konularında istediğiniz büyüme ve gelişmeyi sağlayamayabilirsiniz. Pazar günü evcil hayvanlarınız varsa onlarla ilgilenebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 19-25 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazar günü başak burcuna geçen Mars hareket enerjisi, kendimizi ifade etmemiz, duruş sergilemek, spor yapmak, mücadele ve savaşma gücümüzü gösteriyor. Başak burcunda daha üretken, verimli ve hedef odaklı harekete geçmemizi sağlayacak. Sizin arkadaşlar ve sosyal çevrenizde harekete geçmenize sosyal sorumluluk projelerinde çalışmanıza ve dernek ve klüplere üye olmanıza neden olacak. Salı günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde sorumluluk ve yükümlülüklerle hareket etmek zor olacak. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme fırsatları bolluk ve bereket elde edeceksiniz. Hayatınızda gitmeniz gereken yön menzille ilgili olarak yavaş yavaş hedefinize ulaşacaksınız. Değişim ve dönüşümü hayatınıza adapte etmek düşündüğünüz kadar kolay olmayacak. Çarşamba günü Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal ve güzellikle ilgili çalışmaları içeren Venüs başak burcuna geçiyor. Sizin arkadaşlarla ilişkilerinizde güzel zamanlar geçirmenize ve ilişkilerinizi ilerletmenize neden olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Harekete geçmek duruş sergilemek enerjinizi boşaltmak çalışmak ve hizmet etmek gündeminizde olacak. Kendi kazandığınız para alanında yeni müşteriler elde etmek için toplantı anlaşma ve sözleşme imzalamak için uygun zamanlar. İkili ilişkilerde ani özgürlük ihtiyacı sonucunda ilişkinizden bırakıp gitmek ilişkinize zarar verecek davranışlarda bulunabilirsiniz. Perşembe günü sosyal medyada blog yazabilir internet sitesi açabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde sözleşme ve anlaşma toplantı yapmak için istediğiniz nitelikte çalışmalar gerçekleştiremeyebilirsiniz. Çocuklarınızla olan ilişkilerinizde merhametli ve affedici tavırlar sergileyeceksiniz. Cuma günü güneş başak burcuna geçiyor bir ay süreyle gökyüzünde başakların zamanı başlıyor. Çalışmak, üretmek ve hizmet etmek zamanı. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sosyal sorumluluk projeleri üretebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uzlaşmanın zor olduğu zamanlar. Cumartesi gününe geçişte kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere  yardım ederek şifa bulacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde güzel zamanlar değerlendirmek size kalmış. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme fırsatlarını yeterince büyük olarak değerlendirmeyeceksiniz. Pazar günü spekülatif kazançlar alanında beklediğiniz kadar büyük gelir elde edemeyecek ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 19-25 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazar günü  başak burcuna geçen Mars hareket enerjisi, kendimizi ifade etmemiz, duruş sergilemek, spor yapmak, mücadele ve savaşma gücümüzü gösteriyor. Başak burcunda daha üretken, verimli ve hedef odaklı harekete geçmemizi sağlayacak. Sizin arkadaşlar ve sosyal çevrenizde daha hareketli daha titiz daha ayrıntıcı olarak harekete geçmenize ve sosyal sorumluluk projelerinde görev almanıza neden olacak. Salı günü kendi kazandığınız para alanında istediğiniz sistem ve disiplini kurmakta zorlanacaksınız. Dış görünüşünüzü değiştirmek farklı stil uygulamak isteyebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında değişim ve dönüşümü uygulamak ve bunu içselleştirmek kolay olmayacak. Çarşamba günü Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal ve güzellikle ilgili çalışmaları içeren Venüs başak burcuna geçiyor. Sizin iş hayatınız ve kariyerinizde güzel gelişmeler elde etmenize neden olacak. İş hayatından tanıdığınız bir kişiyle flört edebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Harekete geçme duruş sergileme kendini göstermek kariyer alanınızda yapmak istedikleriniz olarak yer alacak. Yurtdışı işlerinizle ilgili olarak büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında özgürlük ihtiyacınızı abartabilirsiniz. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında mali disiplini sağlayacaksınız. Yurtdışı seyahatlerle ilgili planladığınız gelişmeleri elde edemeyebilirsiniz. Aile bireyleri ile olan ilişkilerinizde affedici ve merhametli davranacaksınız. Cuma günü güneş başak burcuna geçiyor bir ay süreyle gökyüzünde başakların zamanı başlıyor. Çalışmak, üretmek ve hizmet etmek zamanı. İş hayatınız ve kariyerinizde tarzınızı tavrınızı ve yönetsel gücünüzü ortaya koyacaksınız. Kadın erkek ilişkilerinde zor zamanlar anlayış ve uyum sağlamak olası gözükmüyor. Cumartesi gününe girişte kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var farkında olmak önlem almakta yarar olacak. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Akşam saatlerinde sevgi aşk ve ilişkilerde güzel zamanlar değerlendirmek size kalmış. Pazar günü aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde dikkatli olmakta yarar var. Yurtdışı işlerde toplantı anlaşma ve sözleşme imzalamak için fırsat elde edebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 19-25 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazar günü başak burcuna geçen Mars hareket enerjisi, kendimizi ifade etmemiz, duruş sergilemek, spor yapmak, mücadele ve savaşma gücümüzü gösteriyor. Başak burcunda daha üretken, verimli ve hedef odaklı harekete geçmemizi sağlayacak. Sizin yurtdışı işlerinizde bu etkiyi ve tavrı göstereceksiniz. Salı günü kendinizi baskı altında ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bilinçaltınızı aktif hale getirmek için çalışacaksınız. Hayatınızın yönü ile ilgili gitmeniz gereken yönü belirlerken zorlandığınızı hissedeceksiniz. Değişim ve dönüşümü hayatınıza adapte etmenizin zor olduğunu anlayacaksınız. Çarşamba günü Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal ve güzellikle ilgili çalışmaları içeren Venüs başak burcuna geçiyor. Sizin yurtdışı işler yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar ve hukuksal konular alanınızdan etkileyecek. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum  sağlayacaksınız. Yurtdışı seyahatlerle ilgili planlamalar yapıp harekete geçeceksiniz. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödeyeceksiniz. Aşk ve ilişkilerde ani özgürlük ihtiyacınızı abartabilir bırakıp gidebilirsiniz. Perşembe günü kişiliğinizi, karakterinizi, projelerinizi ve hedeflerinizi anlatırken sistem ve disiplin kuracaksınız. Değişim ve dönüşümü içselleştirmekte zorlanacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde affedici ve merhametli davranacaksınız. Cuma günü güneş başak burcuna geçiyor bir ay süreyle gökyüzünde başakların zamanı başlıyor. Çalışmak, üretmek ve hizmet etmek zamanı. Yurtdışında eğitim almak dil öğrenmek gibi planlar yapabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde problem yaşayabileceğiniz durumlar gün içinde sizi bekliyor. Cumartesi gününe geçişte kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Akşam saatlerinde sevgi aşk ve ilişkilerde güzel zamanlar değerlendirmek size kalmış. Pazar günü iletişimde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 19-25 Ağustos haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazar günü başak burcuna geçen Mars hareket enerjisi, kendimizi ifade etmemiz, duruş sergilemek, spor yapmak, mücadele ve savaşma gücümüzü gösteriyor. Başak burcunda daha üretken, verimli ve hedef odaklı harekete geçmemizi sağlayacak. Sizin başkalarının parasını yönetme kredi, borç, alacak konularında daha fazla mücadele etmenize ayrıntıcı ve detaylı bir şekilde hizmet etmenize yararayacak. Salı günü kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Kişiliğinizi, karakterinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi anlatmak için fırsat elde edeceksiniz. Hayatınızda gitmeniz gereken yön ve menzil konusunda çaba göstereceksiniz. Değişim ve dönüşümü içselleştirmek beklediğiniz kadar kolay olmayacak. Çarşamba günü Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal ve güzellikle ilgili çalışmaları içeren Venüs başak burcuna geçiyor. Sizin yabancı kaynak kullanımı konusunda güzel destekler almanıza yardımcı olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Mali disiplininizi oluşturmak için harekete geçeceksiniz. İkili ilişkilerde iletişiminizi geliştirip büyüteceksiniz. Aile bireyleri ile olan iletişiminizde ani olaylar ve gelişmeler karşısında özgürlük ihtiyacınızı abartabilirsiniz. Perşembe günü sistem ve disiplin kurmada şanslı olacaksınız. Ortaklıklarınız varsa o konuyla ilgili anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni projeler üreteceksiniz. Cuma günü güneş başak burcuna geçiyor bir ay süreyle gökyüzünde başakların zamanı başlıyor. Çalışmak, üretmek ve hizmet etmek zamanı başkasının parasını yönetmek kredi, borç, alacak, nafaka ve miras alanınızdan tarzınızı tavrınızı ve kendinizi göstereceksiniz. Mali disiplin oluşturmak için ayrıntılı çalışabilir nakit akışınızı ve ödemeler tablonuzu oluşturabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde problem yaşayabileceğiniz zamanlar. Cumartesi gününe girişte kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak önlem almakta yarar olacak. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Akşam saatlerinde sevgi aşk ve ilişkilerde güzel zamanlar değerlendirmesi size kalmış. Pazar günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen balık burcu olanlar 19-25 Ağustos haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazar günü başak burcuna geçen Mars hareket enerjisi, kendimizi ifade etmemiz, duruş sergilemek, spor yapmak, mücadele ve savaşma gücümüzü gösteriyor. Başak burcunda daha üretken, verimli ve hedef odaklı harekete geçmemizi sağlayacak. Sizin ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda harekete geçmenize ayrıntılı ve detaylı çalışmanıza neden olacak. Salı günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedeceksiniz. İş hayatı ve kariyerinizde büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Hayatınızın yönü konusunda gitmeniz gereken yolda zorlanacak ama vazgeçmeden devam edeceksiniz. Değişim ve dönüşümü içselleştirmeniz kolay olmayacak. Çarşamba günü Sevgi aşk ve ilişkiler, kendimize verdiğimiz öz değer, parayı kazanma ve kullanma biçimimiz, estetik ve güzellik, sanatsal ve güzellikle ilgili çalışmaları içeren Venüs başak burcuna geçiyor. Sizin ikili ilişkilerde sevgi aşk ve duyguları doyasıya yaşamanıza neden olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde toplantı sözleşme ve anlaşma imzalayacaksınız. İletişim alanında ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında özgürlük ihtiyacını abartabilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Sizin için çalışan kişilerle olan ilişkilerinizde iletişimde sorun yaşayabilirsiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, projelerinizi ve çalışmalarınızı insanlara anlatırken duygusal öğelerden de yararlanacaksınız. Cuma günü güneş başak burcuna geçiyor bir ay süreyle gökyüzünde başakların zamanı başlıyor. Çalışmak, üretmek ve hizmet etmek zamanı.İkili ilişkiler ve ortaklıklar alanından kendinizi gösterecek tarzınızı, tavrınızı ve yönetselliğinizi göstereceksiniz. Kadın erkek ilişkilerinde karşılıklı anlayış ve uyum sağlamak zor gözüküyor. Cumartesi gününe girişte kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak önlem almakta yarar olacak. Duygusal ve fiziksel olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Akşam saatlerinde kadın erkek ilişkilerinde güzel zamanlar değerlendirmesi size kalmış. İş hayatınızda ve kariyerinizde istediğiniz bolluk ve bereketi elde edemediğinizi düşünebilirsiniz. Pazar günü dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilir ancak sonuçtan memnun olmayabilirsiniz.

 

By |2019-08-18T11:41:05+00:0018 Ağustos , 2019|Burç Yorumları, Genel, Haftalık Burç Yorumları|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin