19-25 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

19-24 EKİM 2020 HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Bu hafta 23 Ekim Cuma günü Güneş Akrep burcuna geçecek. Gizem ve olayların arkasında yatan derin anlamları keşfetme zamanı başlıyor. 19 Ekim Pazartesi günü Venüs Jüpiter üçgeni kesinleşecek. İkili ilişkiler ve beşeri ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma biçimimiz, kendimize verdiğimiz öz değer, hayattan aldığımız hazlar Venüs’le ifade edilir. Bu alanlarda büyüme ve gelişme elde edebiliriz. Şans ve fırsatları anlatan Jüpiter’le üçgen açı bize yeni kapılar açabilir. 20 Ekim Salı günü Merkür Uranüs karşıtlığı kesinleşecek. İletişim, ticaret ve zihnimizin çalışma şeklini anlatan Merkür’le Uranüs’ün karşıtlığı sonucunda Sözleriniz ve fikirleriniz farklı orijinal ve sıra dışı algılanabilir. İletişimde özgürlük ihtiyacınızı abartabilir ve herkesi ve her şeyi bırakıp gidebilirsiniz. Venüs’ün Satürn’le üçgen açısı 24 Ekim Cumartesi günü kesinleşecek. İkili ilişkilerde geleceğe yönelik temeller atmak ve ilişkiyi sağlamlaştırmak adına çalışmalarda bulunabilirsiniz. Söz, nişan ve evlilik için konuşmalar yapabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak;

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar Güneşin Akrep burcunda seyahati sizin ortak kazançlar ve ortak gelirler alanınıza gelecek. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusundan etkileneceksiniz. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödemek isteyebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü iş hayatı ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Kişiliğinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi ortaya koymak için harekete geçerken abartılı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iyimser ve pozitif yaklaşabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel zarar görmüş kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Salı günü ödenmemiş vergi ve sigorta primleri ya da borcunuz ortaya çıkabilir. Arkanızdan dönen olayları ve kişilerin yaptığı dedikoduları duyarak hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için harekete geçmek istiyorsunuz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Ezorterik ve metafizik konularla ilgili araştırma yapmak ve bilgilerinizi arttırmak isteyebilirsiniz. Perşembe günü ilişkiler yoluyla değişip dönüşmek için adım atacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında ani para girişleri yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Tepkilerinizi içinize yansıtarak pasif agresif tavırlar geliştirebilirsiniz. Yoga ve meditasyon gibi yöntemlerle rahatlamayı tercih edebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde etmek için çalışacaksınız. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kurarak değişim ve dönüşümü hayatınıza geçireceksiniz. Çalıştığınız yerde ofisinizde yeni eşyalar ve objeler satın alarak etrafınızı güzelleştirmek isteyeceksiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü aileniz eşiniz ve varsa ortağınızın parasını kullanmak ve yönetmek konusunda istediklerinizi elde etmekte zorlanabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani para çıkışları bütçenizi etkileyebilir. İkili ilişkilerde ilişkinizi sağlam temeller üzerine oturtmak ve geleceğe yönelik adımlar atmak için harekete geçebilirsiniz. Pazar günü açık havada spor yapabilirsiniz. Güneş Merkür’le kavuşacağı için gökyüzünde dilek, istek ve dua etmek için özel bir zaman oluşacak. İsteklerinizi ve dileklerinizi yazarak söyleyerek olumlama yaparak yaratıcımızdan isteyebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar Güneşin Akrep burcunda seyahati sizi ikili ilişkiler evlilik, ortaklık ve danışmanlık alanınızdan etkileyecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde derin ve sezgisel davranacaksınız. Ortaklık kurmak konusunda araştırmalar yapabilirsiniz. Olayların derin ve arka planında yatan gerçekleri keşfetmek isteyeceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Uzun süre kapalı yerlerde çalışmaktan sıkılıp açık havaya çıkmak isteyebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde iyimser bakış açısıyla güzel zaman geçirebilir fırsatlar elde edebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaraları saracak hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda özgürlük ihtiyacınızı abartabilir çekip gidebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilir ve korkularınızdan arınabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları konusunda risk alarak zarar edebilirsiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanabileceksiniz. Ortaklık kurma konusunda değerlendirme yapacaksınız. Perşembe günü sevgi aşk ve ilişkilerde değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Dış görünüşünüzü ve tarzınızı değiştirmek için değişiklikler yapacaksınız. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Mars geri gittiği için öfkenizi pasif agresif şekilde içinize yansıtarak öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sosyal sorumluluk projelerinde görev alarak yardıma ihtiyacı olanlara yardım edeceksiniz. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerinizde büyüme ve gelişme elde etmek için çalışacaksınız. Cuma günü yurt dışı işlerinizde pandemi nedeniyle işlerinizi başka yollardan yürütmek için değişim ve dönüşümü uygulayacaksınız. Çocuklarınızla birlikte müzik spor eşliğinde güzel zaman geçirebilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Cumartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için ani kararlar alabilir ve yön değişikliğine gidebilirsiniz. İkili ilişkilerde ilişkinizi sağlam temellere oturtmak ve ilişkinize gelecek sağlamak için harekete geçmek isteyeceksiniz. Pazar günü Güneş Merkür’le kavuşacağı için gökyüzünde dilek, istek ve dua etmek için özel bir zaman oluşacak. İsteklerinizi ve dileklerinizi yazarak söyleyerek olumlama yaparak yaratıcımızdan isteyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar Güneşin Akrep burcu seyahati sizi gündelik işler, sizin için çalışan kişilerle ilişkiler, sağlık ve evcil hayvanlarınız alanınızdan etkileyecek. Kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı derin ve olayların ardında yatan gerçekleri öğrenmek için ortaya koyacaksınız. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda sistem ve disiplin kuracaksınız. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ilişkilerinizde abartılı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. İkili ilişkilerde sevginizi paylaşmak için güzel sözler ve jestlerden yararlanabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte açık havada güzel zaman geçirmek için harekete geçebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde titiz ayrıntıcı ve eleştirel yaklaşımlarınız nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkiler yoluyla değişip dönüşmeyi deneyimleyeceksiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınmak için eğitim alabilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars geri gittiği için öfkenizi içinize yansıtarak pasif agresif öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve yeni projeler üretebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Cuma günü bütçenizi dengelemek için yabancı kaynaktan ziyade kendi öz kaynaklarınızı kullanmak isteyeceksiniz. Aile bireylerinizle keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve depresif moda hissedebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü sağlığınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde ilişkinizi sağlam temeller üzerine oturtmak için adımlar atacaksınız. Söz , nişan evlilik gibi konularla ilgili konuşmalar yapabilirsiniz. Pazar günü arkadaşlarınızla birlikte dernek ve klüplere üye olarak toplumsal yarar getiren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Güneş Merkür’le kavuşacağı için gökyüzünde dilek, istek ve dua etmek için özel bir zaman oluşacak. İsteklerinizi ve dileklerinizi yazarak söyleyerek olumlama yaparak yaratıcımızdan isteyebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar Güneşin Akrep burcundaki seyahati sizi sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobileriniz, spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. Kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyacaksınız. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük görebilirsiniz. Sosyal medyada daha fazla yer almak isteyeceksiniz. İnternet sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edecek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Salı günü eğitim verme konusunda yaptığınız girişimleriniz ani olarak ertelenebilir ya da iptal olabilir. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda konjonktür gereği istediğiniz ivmeyi yakalayamadığınız için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde titiz ayrıntıcı ve eleştirel yaklaşımlarınız nedeniyle sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Perşembe günü ilişkiler yoluyla değişip dönüşmeyi deneyimleyeceksiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yeni arkadaş gruplarına katılabilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve yeni projeler üretebilirsiniz. Ortaklık kurma konusunda fırsatlar ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü danışmanlık verme konusunda karar alabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü spekülatif kazançlar konusunda risk alarak zarar görebilirsiniz. İkili ilişkilerinizi sağlam temeller üzerine oturtmak için adım atacaksınız. Söz, nişan ve evlilik konularında konuşma yapabilirsiniz. Pazar günü iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili plan yapabilirsiniz. Güneş Merkür’le kavuşacağı için gökyüzünde dilek, istek ve dua etmek için özel bir zaman oluşacak. İsteklerinizi ve dileklerinizi yazarak söyleyerek olumlama yaparak yaratıcımızdan isteyebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar Güneşin Akrep burcundaki seyahati sizi aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul ve atalar alanınızdan etkileyecek. Ailenizin geçmişine ait sırları ve gizleri öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu süreçte aile bireylerinizle iletişiminizi derin hale getirmek için yakın ilişkiler kurabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Yurt dışı işleriniz yabancılarla ilişkilerinizde harekete geçmek isterken bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük görebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Kendi kazandığınız para alanında ani meydana gelecek olan olaylar sonucunda gelir kaynakları ile ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Ortak gelirler ve ortak kazançlar konusunda ailenizden eşinizden ya da varsa ortağınızdan para beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda harekete geçeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında gelir kaynaklarınızı arttırmak konusunda çalışmalarda bulunacaksınız. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar geri gelebilir. Perşembe günü ikili ilişkilerde değişim ve dönüşümü deneyimleyeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde güzel sürpriz teklif ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularda araştırma yapmak ve kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Gündelik rutin işlerinizin yoğunluğundan bahsedeceksiniz. Cuma günü sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü bu alanda hayatınıza geçireceksiniz. Harcamalarınızı arttırabilir güzel eşyalar objeler ve kılık kıyafet için para harcayabilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü aile bireylerinizde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. İkili ilişkilerde ilişkinizi sağlam temellere oturtmak için sistem ve disiplin kuracaksınız. Söz nişan evlilik gibi konularda konuşma yapabilirsiniz. Pazar günü yurt dışı seyahatler için planlama yapabilirsiniz. Güneş Merkür’le kavuşacağı için gökyüzünde dilek, istek ve dua etmek için özel bir zaman oluşacak. İsteklerinizi ve dileklerinizi yazarak söyleyerek olumlama yaparak yaratıcımızdan isteyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar Güneşin Akrep burcundaki seyahati sizi iletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla iletişim, tanıtım satış ve pazarlama alanından etkileyecek. Kardeşlerinizle ilişkilerinizi daha derinleştirmek isteyebilirsiniz. Eğitim vermek bir konuda uzmanlaşmak için bilginizi arttırabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü hobilerinizi meslek haline getirmek için sistem ve disiplin kuracaksınız. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda abartılı iyimserlik içinde beklentileriniz yüksek olabilir. Kişiliğinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi insanlara anlatmak için sunum yapabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Yaraları sarmak hem onları hem kendinizi şifalandırmak size iyi gelecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalar ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda olumsuz sonuçlanabilir. İkili ilişkiler ve evliliğinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödemek için harekete geçebilirsiniz. Fiziksel görünümünüzü değiştirmek için yapacağınız çalışmalardan memnun kalmayabilirsiniz. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfetmek isteyebilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkiler yoluyla değişip dönüşmeyi deneyimleyeceksiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Ortaklık kurma konusunda şartları değerlendireceksiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Cuma günü hobilerinizi meslek haline getirerek sistem ve disiplin kuracak hayatınızı değiştirip dönüştüreceksiniz. Sağlığınıza dikkat ederek dengeli beslenme ve diet ve spor gibi yaşam kalitenizi yükselteceksiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü tanıtım satış ve pazarlama konularında engellerle karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerinizi sağlam temellere oturtmak için sistem ve disiplin kuracaksınız. Söz nişan ve evlilik gibi konuları konuşabilirsiniz. Pazar günü ortak kazançlar ve ortak gelirleri planlayacaksınız. Güneş Merkür’le kavuşacağı için gökyüzünde dilek, istek ve dua etmek için özel bir zaman oluşacak. İsteklerinizi ve dileklerinizi yazarak söyleyerek olumlama yaparak yaratıcımızdan isteyebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar Güneşin Akrep burcundaki seyahati sizi kendi kazandığınız para alanından etkileyecek. Gelir kaynaklarınızı arttırmak için derin analizler yapabilirsiniz. Kazandığınız paranın bir miktarını yatırım amaçlı biriktirebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü aile bireylerinizle iletişiminizi geleneksel olarak yürüteceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Gizli ilişkilere çekilebilirsiniz. Sevginizi gösteremediğinizi düşünebilir ya da sizde sevgi göremediğinizi hissedebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Arkanızdan dönen işleri ve dedikodunuzun yapıldığını duyacaksınız. Ani olarak yön değişikliğine gidebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerin işlerinden memnuniyetsizlik duyabilirsiniz. Ortaklık kurmak için harekete geçebilir fırsatları değerlendirebilirsiniz. Sevgi paylaşımı konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü duygu ve iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar değerlendirmek üzere karşınıza çıkabilir. Perşembe günü ikili ilişkiler yoluyla değişim ve dönüşümü deneyimleyeceksiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ani sürpriz beklenmedik güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik tadilat vb. Çalışmalarda bulunabilirsiniz. Cuma günü gayrimenkul almak ya da kiralamak konusunda planlama yapabilirsiniz. Merkür gerilemesinin bitmesini beklemeniz uygun olacak. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü beklediğiniz nakit akışının miktarında belirsizlik oluşabilir. İkil ilişkilerde ilişkinizi sağlam temeller üzerine oturtmak için sistem ve disiplin kuracaksınız. İlişkinizi bir sonraki aşamaya taşımak için konuşmalar yapabilirsiniz. Pazar günü danışmanlık verme konusunda teklifleri değerlendireceksiniz. Güneş Merkür’le kavuşacağı için gökyüzünde dilek, istek ve dua etmek için özel bir zaman oluşacak. İsteklerinizi ve dileklerinizi yazarak söyleyerek olumlama yaparak yaratıcımızdan isteyebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar Güneşin Akrep burcuna geçişi ile sizin döneminiz başlıyor. Doğum gününüz kutlu olsun. Küllerinden doğmasını bilen zorluklardan yılmayan siz akrepler kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için kullanacaksınız. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü eğitim verme konusunda sistem ve disiplin kuracaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde abartılı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden bir kişiyle flört etmek isteyebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda evliliğinizi sorgulayabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi risk alarak yaptığınız işlemlerde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isterken isteksizlik ve enerji düşüklüğü gösterebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde bir araya gelip birlikte zaman geçirirken sorun ve problemler yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kişiliğinizi, karakterinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi insanlara anlatırken iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkiler yoluyla değişip dönüşmeyi deneyimleyeceksiniz. Ortaklık kurma konusunda teklif ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler ve yeni fikirler üretebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde iyimser ve neşeli bakış açısıyla ilişkinizi büyütüp geliştirmek isteyebilirsiniz. Cuma günü gücü içinizde hissedecek her şeyi yapmaya muktedir olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir ve yardıma ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü fiziksel görünümünüzde yaptığınız değişiklik istediniz gibi sonuç vermeyebilir. İkili ilişkilerde ilişkinizi sağlam temellere oturtmak için çalışmalar yapabilirsiniz. İlişkinizi daha ileri aşamaya taşımayı isteyebilirsiniz. Pazar günü evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Güneş Merkür’le kavuşacağı için gökyüzünde dilek, istek ve dua etmek için özel bir zaman oluşacak. İsteklerinizi ve dileklerinizi yazarak söyleyerek olumlama yaparak yaratıcımızdan isteyebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar Güneşin Akrep burcuna geçmesi sizin kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken daha öne çıkmadan arka planda kalarak yönetselliğinizi göstermenize neden olacak. Sessiz ve derinden ilerleyebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında gelir kaynaklarınızı arttırmak için sistem ve disiplin kuracaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde harekete geçmek için abartılı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde kadınlara yönelik işler yaparak işlerinizi büyütüp geliştirebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracak hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Salı günü iş hayatı ve kariyerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda bazı projeler ve tekliflerle ilgili ertelenme ve iptallerle karşılaşabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte zaman geçirebilir müzik ve spor eşliğinde birlikte aktiviteler yapabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde para akışı ile ilgili sorunlar ve problemler yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında uyum ve denge kuracaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde toplantı yaparak yeni müşteri geliştirme ve edinme çalışmalarında bulunacaksınız. Perşembe günü ilişkiler yoluyla değişip dönüşmeyi deneyimleyeceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için yeni fikirler ve yeni projeler üretebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Cuma günü yeni gelir kaynakları elde etmek için sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü hayatınızın bu alanına entegre edeceksiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri ile karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerinizi sağlam temellere oturtmak için çaba göstereceksiniz. İlişkinizi daha ileri aşamaya ilerletmek için konuşmalar yapabilirsiniz. Pazar günü spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi risk alarak harekete geçebilirsiniz. Güneş Merkür’le kavuşacağı için gökyüzünde dilek, istek ve dua etmek için özel bir zaman oluşacak. İsteklerinizi ve dileklerinizi yazarak söyleyerek olumlama yaparak yaratıcımızdan isteyebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar Güneşin Akrep burcuna geçişi sizin arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde derin anlamı keşfetmeniz için fırsat sağlayacak. Dernek ve klüplere üye olabilir. Toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için sistem ve disiplin kuracaksınız. Aile bireylerinizle iletişiminizde abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde büyüme ve gelişme elde etmek için çalışmalarda bulunacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Yurt dışı işler ve yurt dışı seyahatlerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda seyahatleriniz iptal olabilir. Sosyal medyada daha fazla yer almak için web sitesi açabilir ve blog yazabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat, tamirat vb. Çalışmalarda bulunabilirsiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde iletişiminizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkiler yoluyla değişim ve dönüşümü deneyimleyeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Öğleden sonra kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Mars geri gittiği için pasif agresif tavırlarla öfkenizi içinize akıtabilir ve öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde merhametli, affedici tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşüm yoluyla büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili olumlu gelişmeler sağlayabilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizi sağlam temeller üzerine oturtmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. İlişkinizi bir sonraki aşamaya geçirmeye yönelik konuşmalarda bulunabilirsiniz. Pazar günü aile bireylerinizle birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Güneş Merkür’le kavuşacağı için gökyüzünde dilek, istek ve dua etmek için özel bir zaman oluşacak. İsteklerinizi ve dileklerinizi yazarak söyleyerek olumlama yaparak yaratıcımızdan isteyebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar Güneşin Akrep burcuna geçişi sizi iş hayatı ve kariyer alanınızdan etkileyecek. İş hayatınızda başarılı çalışmalar yapmak için sessiz ve derinden harekete geçeceksiniz. Olayların görünür tarafı ile değil görünmeyen arka planında yatan gerçekleri araştıracaksınız. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü tanıtım satış ve pazarlama alanında harekete geçmek isteyebilirsiniz. Ancak fırsatları ve teklifleri olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Salı günü iş hayatı ve kariyerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz nakit akışı miktarı istediğiniz gibi gerçekleşmeyebilir. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde beklediğiniz anlaşma ve sözleşme imzalama konusunda erteleme veya iptal yaşayabilirsiniz. Perşembe günü ilişkiler yoluyla değişim ve dönüşümü deneyimleyeceksiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat, değişiklik vb. Çalışmalarda bulunabilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler ve yeni fikirler üretebilirsiniz. Spiritüel konularda kendinizi geliştirmek için araştırma yapabilir ve çalışmalarda bulunabilirsiniz. Cuma günü kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. İkili ilişkilerinizi sağlam temeller üzerine oturtmak için sistem ve disiplin kurmak isteyebilirsiniz. İlişkinizin bir sonraki aşamasına geçmek için konuşmalarda bulunabilirsiniz. Pazar günü Güneş Merkür’le kavuşacağı için gökyüzünde dilek, istek ve dua etmek için özel bir zaman oluşacak. İsteklerinizi ve dileklerinizi yazarak söyleyerek olumlama yaparak yaratıcımızdan isteyebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar Güneşin Akrep burcundaki seyahati sizi yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarından etkileyecek. Hayatın derin anlamını keşfetmek için felsefik araştırmalarda bulunabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak. Pazartesi günü arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde yeni arkadaş gruplarına katılabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ilişkinizi geliştirip büyütebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracak hem kendinizi hem onları şifalandıracaksınız. Salı günü yurt dışı seyahatleriniz ani çıkan problemler sonucu iptal olabilir. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi insanlara anlatmak için sunum hazırlayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında gelir kaynaklarınızı arttırmak için çalışmalar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerde sevgi paylaşımı konusunda karşılıklı anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanabilirsiniz. Yüksek öğrenim ve akademik çalışmalarınıza ara verdiyseniz tekrar üniversiteye geri dönerek bu çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz. Perşembe günü ilişkiler yoluyla hayatınızı değiştirip dönüştürmeyi deneyimleyeceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çaba göstereceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Cuma günü dernek ve klüplere üye olarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü sosyal medyada yapacağınız paylaşımlarda yanlış anlaşılmalara yol açabilirsiniz. İkili ilişkilerinizi sağlam temellere oturtmak için sistem ve disiplin kuracaksınız. İlişkinizi bir sonraki aşamaya taşımak için konuşmalarda bulunabilirsiniz. Pazar günü kendi kazandığınız paranın bir miktarını yatırım amaçlı biriktirme kararı verebilirsiniz. Güneş Merkür’le kavuşacağı için gökyüzünde dilek, istek ve dua etmek için özel bir zaman oluşacak. İsteklerinizi ve dileklerinizi yazarak söyleyerek olumlama yaparak yaratıcımızdan isteyebilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin