19-25 Nisan 2021 Haftalık Gezegen Hareketleri ve Burçlarınıza Etkisi

19-25 Nisan Haftasına Genel Bakış
Bu hafta 19 Nisan Pazartesi günü Merkür Güneş’in kalbine gelecek. Dua, istek, olumlama, vizyon, ibadet ederek olmasını istediğiniz dileklerinizi yazarak, söyleyerek, kalbinizden geçirerek yaratıcımızdan isteyebilirsiniz. Aynı gün Güneş Boğa burcuna geçecek Merkür’de boğa burcuna geçecek. 23 Nisan Cuma günü Mars Yengeç burcuna geçecek. Bütün bu gezegen hareketlerinin burcunuza etkisinden bahsedeceğim. Hayli hareketli bir hafta bizi bekliyor. Venüs Uranüs kavuşumu Cuma günü kesinleşecek. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar nedeniyle sevdiğiniz kişiyle sorun yaşayabilirsiniz. Ani ayrılıklar söz konusu olabilir. Sevgilisi olmayanlar yeni tanışacakları kişilerle ani flört etmek isteyebilirler. Merkür Uranüs kavuşumu, Cumartesi günü kesinleşecek. İletişim, ticaret, eğitim, tanıtım satış ve pazarlama konularında orijinal sıra dışı benzersiz fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Venüs Satürn karesi Pazar günü kesinleşecek. İkili ilişkilerde güven, sadakat ve uzun ömürlülük sorgulanacak.
KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR
Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. Merkür Güneş’in tahtına gelecek. Geleceğe yönelik istek, arzu ve dileklerinizi yazarak, söyleyerek gönlünüzden geçirerek yaratıcımızdan isteyebilir dua, ibadet, olumlama gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. Güneş bir ay süreyle boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacı, beş duyu ile olayları anlamak, rahat ve huzur hissiyle dolup taşacaksınız. Güneş kendi kazandığınız para alanınıza gelecek. Yeni gelir kaynakları elde etmek, kendi öz değerinizin farkında olarak yansıtmak ve kazandığınız paranın bir miktarını biriktirmek isteyebilirsiniz. Merkür boğa burcuna geçecek ve oda kendi kazandığınız para alanınıza gelecek. Yeni iş anlaşmaları ve yeni iş teklifleri fırsatları elde edebilirsiniz. Sakin ve emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Salı günü ay aslan burcuna geçecek. iş hayatı ve kariyerinizde otorite figürleriyle güç savaşları ve çekişmeleri yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Fazla para harcama ve lüks ürünler almak bütçenizi zora sokabilir. Çarşamba günü ani para giriş ve çıkışları yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sistem ve disiplin kurmanız gereken konularda kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Perşembe günü işle ilgili gelirleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Perşembe öğleden sonra ay başak burcuna geçecek. Hesaplama ve düzen gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Cuma günü Mars astrolojik olarak düşüşte olduğu Yengeç burcuna geçiyor. Aile bireylerinizle iletişiminizde anlaşmazlık, hassaslık ve yanlış anlaşılmalar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Evinizde tadilat, tamirat gibi problemler ortaya çıkabilir. Ev almak, kiralamak ya da değiştirmek isteyebilirsiniz. Cuma günü Venüs Uranüs’le kavuşacak. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar nedeniyle sevdiğiniz kişiyle sorun yaşayabilirsiniz. Ani ayrılıklar söz konusu olabilir. Sevgilisi olmayanlar yeni tanışacakları kişilerle ani flört etmek isteyebilirler. Yeni iş görüşmelerinde toplantı düzenlemek, sözleşme ve anlaşma imzalamak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Merkür Uranüs’le kavuşacağı için ani iş fırsatları ve teklifleri, iletişim, ders verme ve alma gibi konularda çalışmalarda bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Diplomasi, uzlaşı, barış sağlama hak, hukuk ve adalet gündeminizde olacak. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi sinirli ve öfkeli ifade edebilirsiniz. Pazar günü sevgi aşk ve ilişkilerde uzun ömürlülük, sadakat ve güven konuları konuşulacak ve bu konuda sorun yaşanabilir.
BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR
Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Merkür Güneş’in tahtına gelecek. Geleceğe yönelik istek, arzu ve dileklerinizi yazarak, söyleyerek gönlünüzden geçirerek yaratıcımızdan isteyebilir dua, ibadet, olumlama gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. Güneş bir ay süreyle boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacı, beş duyu ile olayları anlamak, rahat ve huzur hissiyle dolup taşacaksınız. Güneş ve Merkür birinci evinize gelecek, kişiliğinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi insanlara anlatmak için sunum hazırlayabilirsiniz. Fiziksel görünümünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Salı günü yurt dışı işlerinizle ilgili pandemi koşulları nedeniyle istediğiniz verimi elde edemediğinizi düşüneceksiniz. Salı günü ay aslan burcuna geçecek. Hayatı daha keyifli, coşkulu ve çocuksu bir hevesle yaşamayı deneyimleyeceksiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. İletişim, eğitim, tanıtım ve satış pazarlama konusunda istediklerinizi hayata geçiremeyebilirsiniz. Çarşamba günü sağlığınızla ilgili ani kontrole gitmeniz gerekebilir. İş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kurmak isterken kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni iş fırsatları araştıracaksınız. Perşembe öğleden sonra ay başak burcuna geçecek. Mükemmelliyetçi yaklaşım tarzıyla herkesi ve her şeyi eleştirebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cuma günü Venüs Uranüs’le kavuşacak. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar nedeniyle sevdiğiniz kişiyle sorun yaşayabilirsiniz. Ani ayrılıklar söz konusu olabilir. Sevgilisi olmayanlar yeni tanışacakları kişilerle ani flört etmek isteyebilirler. Cuma günü Mars astrolojik olarak düşüşte olduğu yengeç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde kendinizi yeterince güçlü ifade edemeyebilirsiniz. Hassas, kırılgan ve naif tutum izleyebilirsiniz. Cumartesi günü arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek isteyecek ancak yasaklar nedeniyle bunu gerçekleştiremeyeceksiniz. Merkür Uranüs’le kavuşacak. Ani fikirler bulabilir orjinal sıra dışı projeler üretebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuz için bunları kullanmak isteyeceksiniz. Cumartesi akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, diplomasi, arabuluculuk, hak, hukuk ve adalet önem kazanacak. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkilerde sadakat, güven ve uzun ömürlülük sorgulanacak. Sevdiğiniz kişiyle bu konuda farklı görüşlere sahip olabilirsiniz.
İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR
Sevgili İkizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Merkür Güneş’in tahtına gelecek. Geleceğe yönelik istek, arzu ve dileklerinizi yazarak, söyleyerek gönlünüzden geçirerek yaratıcımızdan isteyebilir dua, ibadet, olumlama gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. 19 Nisan Pazartesi günü Güneş bir ay süreyle boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacı, beş duyu ile olayları anlamak, rahat ve huzur hissiyle dolup taşacaksınız. Kendinizi ve yönetselliğinizi ifade ederken daha geri plandan ve perde arkasından tavır ve davranışlarınızı yöneteceksiniz. Merkür 19 Nisan Pazartesi günü boğa burcuna geçecek. İletişim’de sakin ve ağır başlı yöntemler izleyebilirsiniz. Düşünerek adım atmak ve bütün alternatifler arasından en iyisini seçmek önemli olacak. Merkür on ikinci evinize geleceği için iletişimde daha geri plandan harekete geçeceksiniz. Bu sizin alışık olmadığınız bir yöntem. Arkanızdan dedikodunuzun yapıldığını duyabilirsiniz. Salı günü ay aslan burcuna geçecek. Neşeli, canlı ve keyifli hissedebilir kendinizi hayatın tadını çıkarmak isterken bulabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda güç savaşları yaşayabilirsiniz. Kontrol arzusu ile her şeyi kontrol etmek isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü gizli düşmanlarınızın yaptıkları ani olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Yurt dışı seyahatlerle ilgili sorunlar canınızı sıkabilir. Perşembe günü süregelen davanızla ilgili beklentileriniz karşılanmayabilir. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çaba göstereceksiniz. Öğleden sonra ay başak burcuna geçecek. Hesaplama ve düzen gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cuma günü Venüs Uranüs’le kavuşacak. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar nedeniyle sevdiğiniz kişiyle sorun yaşayabilirsiniz. Ani ayrılıklar söz konusu olabilir. Sevgilisi olmayanlar yeni tanışacakları kişilerle ani flört etmek isteyebilirler. Cuma günü Mars astrolojik olarak düşüşte olduğu yengeç burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında harekete geçebilirsiniz. Ancak daha çekingen, naif ve kırılgan bir yaklaşım tarzınız olabilir. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde henüz istediğiniz noktaya gelmediğiniz için üzülebilirsiniz. Merkür Uranüs’le kavuşacak. Ani sürpriz beklenmedik yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. İletişim’de ani sözler sarfedebilir herkesi şaşırtabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, ortaklık ve hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi sinirli ve öfkeli ifade edebilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkilerde güven, sadakat ve uzun ömürlülük konusu gündeme gelecek. Sevdiğiniz kişiyle farklı bakış açılarına sahip olabilirsiniz.
YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR
Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Merkür Güneş’in tahtına gelecek. Geleceğe yönelik istek, arzu ve dileklerinizi yazarak, söyleyerek gönlünüzden geçirerek yaratıcımızdan isteyebilir dua, ibadet, olumlama gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. 19 Nisan Pazartesi günü Güneş bir ay süreyle boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacı, beş duyu ile olayları anlamak, rahat ve huzur hissiyle dolup taşacaksınız. Arkadaş çevrenizde arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek yemek yiyerek sohbet etmek isteyeceksiniz. Yardıma ihtiyac duyanlar için sosyal sorumluluk projesi geliştirebilirsiniz. Dernek, külüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olabilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde artış kaydedebilirsiniz. 19 Nisan Pazartesi günü Merkür boğa burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla birlikte iletişiminizi arttırabilir birlikte bir eğitim programına kaydolabilirsiniz. Salı günü ay aslan burcuna geçecek. Neşeli, canlı, hayatın tadını çıkaran tavır benimseyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde güç savaşları ve çekişmeleri yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebiilrsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödemek isteyeceksiniz. Bunu gerçekleştirmekte zorlanabilirsiniz. Perşembe günü ortak kazanç ve ortak gelirlerden beklentileriniz daha yüksek bir gelir elde etmekken bunu sağlamak sizin için kolay olmayabilir. Akşam üstü ay başak burcuna geçecek. Mükemmelliyetçi yaklaşım göstererek herkesi ve her şeyi eleştirebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cuma günü Mars astrolojik olarak düşüşte olduğu yengeç burcuna geçecek. Mars sizin hassas ve kırılgan doğanızla naif olarak hayatta kalmak, mücadele vermek ve kendinizi göstermeniz için gerekli olan eforu sağlayacak. Cuma günü Venüs Uranüs’le kavuşacak. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar nedeniyle sevdiğiniz kişiyle sorun yaşayabilirsiniz. Ani ayrılıklar söz konusu olabilir. Sevgilisi olmayanlar yeni tanışacakları kişilerle ani flört etmek isteyebilirler. Cumartesi günü yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerde pandemi nedeniyle yaşanan sıkıntılar sizde hayal kırıklığı yaratabilir. Merkür Uranüs’le kavuşacak. Ani sıra dışı benzersiz fikir ve projeler üretebilirsiniz. Sözleriniz ve fikirleriniz bazıları için absürd ve anlamsız bulunabilir. Ortaklık kurma konusunda çalışmalar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, ortaklık, hak hukuk adalet ve diplomasi önem kazanacak. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkilerde güven, sadakat ve uzun ömürlülük gündeme gelecek. Sevdiğiniz kişiyle farklı bakış açılarına sahip olabilirsiniz.
ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR
Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Merkür Güneş’in tahtına gelecek. Geleceğe yönelik istek, arzu ve dileklerinizi yazarak, söyleyerek gönlünüzden geçirerek yaratıcımızdan isteyebilir dua, ibadet, olumlama gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. 19 Nisan Pazartesi günü Güneş bir ay süreyle boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacı, beş duyu ile olayları anlamak, rahat ve huzur hissiyle dolup taşacaksınız. İş hayatı ve kariyerinizde geleceğe yönelik kendinizi güvence altında hissetmek için işlerinizi ve projelerinizi arttırmak isteyeceksiniz. Merkür’de Pazartesi günü boğa burcuna ve bu alana gelecek. Yeni iş görüşmeleri, toplantılar ve anlaşmalar imzalamak için harekete geçebilirsiniz. Salı günü ay aslan burcuna geçecek. Kendinizi, neşeli, canlı, hayat dolu ve sahnede olma hissiyle yansıtabilirsiniz. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerin iş yapma biçimini beğenmeyebilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınızda ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değiştirebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Perşembe günü ortaklık fırsatlarını değerlendirirken olduğundan büyük olarak değerlendirebilirsiniz. Akşam üstü ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cuma günü Venüs Uranüs’le kavuşacak. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar nedeniyle sevdiğiniz kişiyle sorun yaşayabilirsiniz. Ani ayrılıklar söz konusu olabilir. Sevgilisi olmayanlar yeni tanışacakları kişilerle ani flört etmek isteyebilirler. Cuma günü Mars astrolojik olarak düşüşte olduğu yengeç burcuna geçecek. Sizin onikinci evinize gelecek. Arkanızdan dönen işler, gizli düşmanlar, dedikodunuzun yapılması sizi olumsuz etkileyebilir. Enerjiniz de bu dönemde düşük olabilir. Cumartesi günü aileden miras gelecek beklentiniz gerçekleşmediği için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Merkür Uranüs’le kavuşacak. Ani sürpriz beklenmedik fikir ve projeler üretebilirsiniz. Sözleriniz ve fikirleriniz başkaları için absürd bulunabilir. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve hak, hukuk, adalet kavramları önem kazanacak. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almak yararınıza olacak. Pazar günü ikili ilişkilerde güven, sadakat ve uzun ömürlülük konusu gündeminize gelecek. Sevdiğiniz kişiyle farklı bakış açılarına sahip olabilirsiniz.
BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR
Sevgili Başak burcu ve yükselen burcu Başak olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Merkür Güneş’in tahtına gelecek. Geleceğe yönelik istek, arzu ve dileklerinizi yazarak, söyleyerek gönlünüzden geçirerek yaratıcımızdan isteyebilir dua, ibadet, olumlama gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. 19 Nisan Pazartesi günü Güneş bir ay süreyle boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacı, beş duyu ile olayları anlamak, rahat ve huzur hissiyle dolup taşacaksınız. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında kişiliğinizi, tavrınızı ve yönetselliğinizi yansıtacaksınız. Aynı gün Merkür’de boğa burcuna geçecek ve sizin dokuzuncu evinize gelecek. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerde uzun dönemli ilişkiler kurmak, maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı sağlama almak için görüşme, toplantı ve sözleşme ve anlaşma imzalayabilirsiniz. Salı günü ay aslan burcuna geçecek. Hayatın tadını çıkarmak ve sahnede olmak isteyeceksiniz. Çocuklarınızla olan ilişkilerinizde anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Güç savaşları ve dediğinizin yapılmasında diretmek sizi yorabilir. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında her iki tarafda kendi isteğinin olmasında ısrar edecek. Çarşamba günü eğitim ve yayıncılık konularında ani gelişen olaylar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde kendinizi engellenmiş kısıtlanmış ve baskı altında hissedebilirsiniz. Perşembe günü gündelik işlerinizin yoğunluğundan şikayet edebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni projeler ve fikirler için harekete geçecek kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Öğleden sonra ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cuma günü Mars astrolojik olarak düşük olduğu Yengeç burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olan kişilere destek için sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilirsiniz. Venüs Uranüs’le kavuşacak. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar nedeniyle sevdiğiniz kişiyle sorun yaşayabilirsiniz. Ani ayrılıklar söz konusu olabilir. Sevgilisi olmayanlar yeni tanışacakları kişilerle ani flört etmek isteyebilirler. Hukuksal olarak süregelen bir davanız varsa olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Cumartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Merkür Uranüs’le kavuşacak. Orijinal benzersiz sıra dışı fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Bazı fikirleriniz ve sözleriniz başkaları tarafından absürd olarak karşılanabilir. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları gibi konularda alım-satım yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, arabuluculuk, hak, hukuk, adalet gündemimizde olacak. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü ikili ilişkilerde güven, sadakat ve uzun ömürlülük konusunda sevdiğiniz kişiyle konuşmalar yapabilirsiniz. İkinizin farklı bakış açılarına sahip olması sorun yaratabilir.
TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR
Sevgili Terazi burcu ve yükselen burcu Terazi olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Merkür Güneş’in tahtına gelecek. Geleceğe yönelik istek, arzu ve dileklerinizi yazarak, söyleyerek gönlünüzden geçirerek yaratıcımızdan isteyebilir dua, ibadet, olumlama gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. 19 Nisan Pazartesi günü Güneş bir ay süreyle boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacı, beş duyu ile olayları anlamak, rahat ve huzur hissiyle dolup taşacaksınız. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda kendinizi göstereceksiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Salı günü ay aslan burcuna geçecek. Hayatın tadını çıkarmak, neşeli, canlı, eğlenceli aktivitelerde bulunmak hoşunuza gidecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde güç savaşları yaşayabilir ve kriz deneyimleyebilirsiniz. Çarşamba günü alacağınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isterken ani gelişen olaylar nedeniyle bunu gerçekleştiremeyeceksiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları risk alarak yapacağınız yatırımlarda beklentileriniz karşılanmayabilir. Perşembe günü hobilerinizi büyüterek meslek haline getirmek için yaptığınız çalışmalarda gelir beklentilerinizi gerçekçi olarak belirlemenizde yarar olacak. Yurt dışı işlerle ilgili harekete geçmek isteyeceksiniz. Öğleden sonra ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cuma günü Venüs Uranüs’le kavuşacak. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar nedeniyle sevdiğiniz kişiyle sorun yaşayabilirsiniz. Ani ayrılıklar söz konusu olabilir. Sevgilisi olmayanlar yeni tanışacakları kişilerle ani flört etmek isteyebilirler. Cuma günü Mars astrolojik olarak düşük olduğu yengeç burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde harekete geçerken daha naif, hassas ve kırılgan olacaksınız. Cumartesi günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz Merkür Uranüs’le kavuşacak. Orijinal, benzersiz, sıra dışı fikirler ve projeler aklınıza gelebilir. Bunları kayıt altına almak ileride kullanmak için yararlı olacak. Bazı insanlar sizi fikirlerinizi ve düşüncelerinizi absürd bulabilir. Evinizde tadilat, tamirat vb. Çalışmalarda bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, evlilik, ortaklık, hak, hukuk ve adalet gündeminizde olacak. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü ikili ilişkilerde güven, sadakat ve uzun ömürlülük gündeme gelecek. Sevdiğiniz kişiyle bu konuda farklı düşünebilir ve sorun yaşayabilirsiniz.
AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR
Sevgili Akrep burcu ve yükselen burcu Akrep olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Merkür Güneş’in tahtına gelecek. Geleceğe yönelik istek, arzu ve dileklerinizi yazarak, söyleyerek gönlünüzden geçirerek yaratıcımızdan isteyebilir dua, ibadet, olumlama gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. 19 Nisan Pazartesi günü Güneş bir ay süreyle boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacı, beş duyu ile olayları anlamak, rahat ve huzur hissiyle dolup taşacaksınız. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında kendinizi ifade edeceksiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Merkür de Pazartesi günü boğa burcuna geçecek. Yedinci evinize gelecek olan Merkür iletişim konularında ağır ve emin adımlarla harekete geçmenize neden olacak. Salı günü ay aslan burcuna geçecek. Neşeli, eğlenceli, hayatın tadını çıkarmak isteyen bir tarz benimseyebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde plütonik olaylar yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Sosyal medyada daha aktif yer almak için web sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. Perşembe günü eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik yapmak için yeni eşyalar ve objeler satın alabilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Öğleden sonra ay başak burcuna geçiyor. Mükemmelliyetçi yaklaşımlar geliştirerek kendinize ve başkalarına eleştirel yaklaşabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Cuma günü Venüs Uranüs’le kavuşacak. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar nedeniyle sevdiğiniz kişiyle sorun yaşayabilirsiniz. Ani ayrılıklar söz konusu olabilir. Sevgilisi olmayanlar yeni tanışacakları kişilerle ani flört etmek isteyebilirler. Cuma günü Mars astrolojik olarak düşük olduğu yengeç burcuna geçecek. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerde daha hassas, kırılgan ve naif mücadele edeceksiniz. Cumartesi günü çocuklarınızla birlikte eğlenceli zamanlar geçirmek isteyecek ancak sokağa çıkma kısıtlaması olduğu için bunu gerçekleştiremeyecek ve hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Merkür Uranüs’le kavuşacak. İletişim, eğitim, ticaret, yayıncılık konularında farklı fikir ve projeler üretebilirsiniz. Sözleriniz ve fikirleriniz başkaları tarafından absürd ve sıra dışı bulunabilir. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, ortaklık, diplomasi, hak, hukuk ve adalet gündeminizde olacak. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü ikili ilişkilerde güven, sadakat ve uzun ömürlülük konuları gündeminize gelecek. Sevdiğiniz kişiyle bu konularda farklı görüş açılarına sahip olabilirsiniz.
YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR
Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Merkür Güneş’in tahtına gelecek. Geleceğe yönelik istek, arzu ve dileklerinizi yazarak, söyleyerek gönlünüzden geçirerek yaratıcımızdan isteyebilir dua, ibadet, olumlama gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. 19 Nisan Pazartesi günü Güneş bir ay süreyle boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacı, beş duyu ile olayları anlamak, rahat ve huzur hissiyle dolup taşacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Merkür de Pazartesi günü bu alana gelecek. İletişim, eğitim, ticaret, tanıtım, satış ve pazarlama konularında çalışmalarda bulunabilirsiniz. Salı günü ay aslan burcuna geçecek. Hayatın tadını çıkarmak, neşeli, eğlenceli, keyifli zamanlar geçirmek isteyebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları araştıracak ve yeni sektörlere girmek isteyeceksiniz. Çarşamba günü sevgi aşk ve ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Perşembe günü tanıtım satış ve pazarlama konusunda bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Öğleden sonra ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işleri yapabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cuma günü Venüs Uranüs’le kavuşacak. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar nedeniyle sevdiğiniz kişiyle sorun yaşayabilirsiniz. Ani ayrılıklar söz konusu olabilir. Sevgilisi olmayanlar yeni tanışacakları kişilerle ani flört etmek isteyebilirler. Cuma günü Mars astrolojik olarak düşük olduğu yengeç burcuna geçecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda kendinizi daha hassas, naif ve kırılgan ifade edebilirsiniz. Hakkınız olanı aramak ve istemek konusunda pasif davranabilirsiniz. Cumartesi günü aile bireylerinizle iletişiminizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Merkür Uranüs’le kavuşacak. Orijinal farklı sıra dışı benzersiz fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Fikirleriniz ve düşünceleriniz bazıları tarafından absürd karşılanabilir. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve bunu insanlara yansıtacaksınız. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık gündeminizde olacak. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü ikili ilişkilerde güven, sadakat ve uzun ömürlülük gündemde olacak. Sevdiğiniz kişiyle farklı görüşlerde olabilirsiniz.
OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR
Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Merkür Güneş’in tahtına gelecek. Geleceğe yönelik istek, arzu ve dileklerinizi yazarak, söyleyerek gönlünüzden geçirerek yaratıcımızdan isteyebilir dua, ibadet, olumlama gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. 19 Nisan Pazartesi günü Güneş bir ay süreyle boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacı, beş duyu ile olayları anlamak, rahat ve huzur hissiyle dolup taşacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla olan iletişim, hobilerinizi büyüterek meslek haline getirmek ve spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi yatırım yapma konusunda kendinizi gösterecek kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Salı günü ay aslan burcuna geçecek. Neşeli, canlı, keyifli hissedecek ve organizasyon yeteneğinizi göstereceksiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışma yaparken takıntılı düşüncelere sahip olabilirsiniz. Çarşamba günü hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışma yaparken ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kurmak isterken zorlanacaksınız. Perşembe günü bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük görebilirsiniz. Öğleden sonra ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Cuma günü Venüs Uranüs’le kavuşacak. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar nedeniyle sevdiğiniz kişiyle sorun yaşayabilirsiniz. Ani ayrılıklar söz konusu olabilir. Sevgilisi olmayanlar yeni tanışacakları kişilerle ani flört etmek isteyebilirler. Cuma günü Mars astrolojik olarak düşük olduğu yengeç burcuna geçecek. İkili ilişkiler ve evlilik, ortaklık, danışmanlık konularında harekete geçerken hassas, naif ve kırılgan davranabilirsiniz. Cumartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Merkür Uranüs’le kavuşacak. İletişim, ticaret, eğitim, tanıtım, satış ve pazarlama konularında sıra dışı orijinal farklı fikir ve projeler üretebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları gündeminizde olacak. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü ikili ilişkilerde güven, sadakat ve uzun ömürlülük konuşulacak. Sevdiğiniz kişiden farklı düşünebilir ve bu aranızda sorun oluşturabilir.
KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR
Sevgili Kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Merkür Güneş’in tahtına gelecek. Geleceğe yönelik istek, arzu ve dileklerinizi yazarak, söyleyerek gönlünüzden geçirerek yaratıcımızdan isteyebilir dua, ibadet, olumlama gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. 19 Nisan Pazartesi günü Güneş bir ay süreyle boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacı, beş duyu ile olayları anlamak, rahat ve huzur hissiyle dolup taşacaksınız. Aile bireylerinizle iletişiminizde güvenlik ve huzur arayışında olacaksınız. Eviniz ve yerleşim yerinizde güzel eşyalar satın alabilir ve çevrenizi güzelleştirebilirsiniz. Merkür de Pazartesi günü boğa burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, satış, tanıtım ve pazarlama konularında sağlam ve emin adımlarla ilerlemek isteyeceksiniz. Salı günü ay aslan burcuna geçecek. Kuaföre gidebilir saç bakımı yaptırabilir ve saçlarınızı kestirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve yeni projeler üretebilirsiniz. Çarşamba günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yaptığınız çalışmalarda kendinizi kısıtlanmış, engellenmiş ve baskı altında hissedebilirsiniz. Perşembe günü sağlığınızla ilgili konularda abartılı iyimserlik ve beklenti içinde olabilirsiniz. Öğleden sonra ay başak burcuna geçecek. Mükemmelliyetçi yaklaşımla kendinizi ve çevrenizdekileri eleştirebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cuma günü Venüs Uranüs’le kavuşacak. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar nedeniyle sevdiğiniz kişiyle sorun yaşayabilirsiniz. Ani ayrılıklar söz konusu olabilir. Sevgilisi olmayanlar yeni tanışacakları kişilerle ani flört etmek isteyebilirler. Cuma günü Mars astrolojik olarak düşük olduğu yengeç burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizle ve iş arkadaşlarınızla olan iletişiminizde harekete geçerken hassas, kırılgan ve naif yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü beklediğiniz nakit akışları gerçekleşmediği için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Merkür Uranüs’le kavuşacak. İletişim, ticaret, tanıtım, satış ve pazarlama, eğitim konularında sıra dışı orijinal benzersiz fikirler üreteceksiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık konuları gündeminize gelecek. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü ikili ilişkilerde güven, sadakat ve uzun ömürlülük gündeminize gelecek.
BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR
Sevgili Balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Merkür Güneş’in tahtına gelecek. Geleceğe yönelik istek, arzu ve dileklerinizi yazarak, söyleyerek gönlünüzden geçirerek yaratıcımızdan isteyebilir dua, ibadet, olumlama gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. 19 Nisan Pazartesi günü Güneş bir ay süreyle boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacı, beş duyu ile olayları anlamak, rahat ve huzur hissiyle dolup taşacaksınız. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler, alanında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Merkür de Pazartesi günü boğa burcuna geçecek. İletişim’de sakin ve dengeli bir tarz benimseyeceksiniz. Salı günü ay aslan burcuna geçecek. Neşeli, canlı, keyifli ve hayatın tadını çıkaran bir tarz benimseyeceksiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarında güç çekişmeleri ve güç savaşları yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yakın çevre gezilerine çıkamayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kurmak isterken kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Perşembe günü bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük olarak algılayabilirsiniz. Öğleden sonra ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işler yapabilirsiniz. Cuma günü Venüs Uranüs’le kavuşacak. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar nedeniyle sevdiğiniz kişiyle sorun yaşayabilirsiniz. Ani ayrılıklar söz konusu olabilir. Sevgilisi olmayanlar yeni tanışacakları kişilerle ani flört etmek isteyebilirler. Cuma günü Mars astrolojik olarak düşük olduğu yengeç burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda harekete geçerken hassas, kırılgan ve naif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmaların istediğiniz ölçüde başarılı olmadığını düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Merkür Uranüs’le kavuşacak. İletişim, eğitim, ticaret, tanıtım, satış ve pazarlama konularında orijinal farklı sıra dışı fikirler ve projeler üreteceksiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler ve evlilik, ortaklık, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Pazar günü ikili ilişkilerde güven, sadakat ve uzun ömürlülük konusunda sevdiğiniz kişiyle farklı düşünebilir ve sorun yaşayabilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin