2-8 EYLÜL HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMU

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 2-8 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde yapmanız gereken sistem ve düzenlemeleri yaparken zorlanacaksınız. Yurtdışı işlerinizle ilgili olarak gelişme kaydedebilirsiniz. İş hayatınızda sektör değiştirmek ya da iş kolunuzda farklı yöntemler uygulamak isteyecek ancak değişim ve dönüşümü hayata geçirmek sizi zorlayacak. Gündelik işlerinizi yaparken harekete geçmek duruş sergilemek işlerinizin tam da istediğiniz gibi olmasına sağlamak için otorite figürlerinden destek göreceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde büyüme ve gelişme elde etmek isteyecek ancak zorlanacaksınız. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde hayatınızın yönünü direksiyonunu elinize almak isteyeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani para giriş çıkışları yaşayabilirsiniz. Sizin için çalışan kişilerle iletişiminizde ani fevri sözler söyleyebilirsiniz. Titiz, ayrıntıcı ve mükemmeliyetçi davranışlar sergileyebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde kendinizi bulunduğunuz yeri benimseyecek içselleştireceksiniz. Sabaha karşı 04,39’da Merkür Güneşin kalbinde olacak bu özel zamanı dua etmek, meditasyon, dileklerinizi yazarak ya da söyleyerek bildirmek için kullanabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde duygularınızı ifade etmek karşınızdakine onu sevdiğinizi söylemek için güzel zamanlar. Affedici olmak başkalarına yardım etmek merhamet ve empati duygularıyla hareket etmek sizi mutlu edecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulabilirsiniz. Güçlü fikirleriniz ve sözleriniz ile toplumsal alanda dikkat çekebilirsiniz. Cuma günü sabaha karşı kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak önlem almak yararlı olacak. Kadın erkek ilişkilerinde zor zamanlar geçirebilirsiniz. Gündelik işlerinizde büyüme ve genişleme fırsatı elde etmeniz kolay olmayacak. Duygularınızı abartılı yaşayabilir abartılı konuşabilir ve davranabilirsiniz. Hayal kırıklıkları ve iletişim sorunları sizi üzebilir. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde otorite figürlerinden destek göreceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde değişim ve dönüşümü hayatınıza adapte edebilirsiniz. Tutamayacağınız sözler verebilir ya da ideallerinizi gerçekleştiremediğinizi düşünüp hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım etmek sanıldığı kadar kolay değil. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşacaksınız. Harekete geçmek spor yapmak ve duruş sergilemek için içinizde o gücü bulacaksınız. Duygularınızı kontrol etmek ve sistem ve disiplin sağlamak için çalışacaksınız. Kendi kişiliğinizi karakterinizi özelliklerinizi olduğundan büyük görebilir abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 2-8 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü yurt dışı işler, yabancılarla ilişkilerde engellenmeler ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Başkasının parasını yönetme konusunda fırsatlar elde edebilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili değişim ve dönüşüm yapmak isteyecek ancak bunu elde etmeniz zor gözüküyor. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiye tarzınızı, tavrınızı ve kişiliğinizi güçlü bir şekilde göstermek için harekete geçeceksiniz. İstediğiniz büyüme ve gelişmeyi elde etmek sizi biraz yoracak. Salı günü ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizde sözleriniz vurucu ve etkileyici olacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde duygularınızı açıklamak kendinizi anlatmak için harekete geçeceksiniz. Çarşamba günü yüksek öğrenim ve akademik konularda kendinizi sistematize ve disipline edecek bu konularda çalışacaksınız. Merkür bu sabaha karşı güneşin kalbine gelecek istek, dilek ve olumlama zamanı. Yazarak, söyleyerek isteklerinizin olması için hangi şekilde olursa olsun yaratıcımıza ulaşması için belirterek istek ve dua saati yapabilirsiniz. Tam kavuşum saat 04:39’da. Arkadaşlarla olan ilişkilerinizde affedici ve empatik davranışlar sergileyebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde hayal kırıklıkları yaşamanız olası. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Düşüncelerinizi ve zihinsel çalışmalarınızı yazıya dökmek için istek ve çalışma disiplininizi içinizde hissedeceksiniz. Cuma günü sabaha karşı kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almak yararlı olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Büyük sözler konuşup tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde ve iletişiminizde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmeyi istiyorsanız çeşitli zorluklar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü kişiliğinizi, karakterinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve yönetsel gücünüzü sağlam adımlarla ileriye götürmek için harekete geçeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Düşünce olarak ideallerinizi tam olarak yerine getiremediğinizi düşünüp canınız sıkılabilir. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Spor yapmak enerjinizi boşaltmak sizi mutlu edecek. Gün içinde kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Kendi özelliklerinizi, niteliklerinizi abartılı biçimde büyütüp görebilirsiniz. Kendinizi dev aynasında görüp gurur ve kibir yapabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 2-8 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü başkalarının parasını yönetme kredi, borç ve alacak konularında kendinizi engellenmiş ve baskı altında hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Mali disiplin oluşturmak kredi borç alacak dengesini kurmak için zorlanacaksınız. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde kişiliğinizi karakterinizi yönetsel gücünüzü ortaya koymak için cesur, direkt ve atak davranacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerinizde istediğiniz gücü elde edemeyebilirsiniz. Salı günü ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi hararetle cesur savunacaksınız. Kişiliğinizi, karakterinizi, fikirlerinizi düşüncelerinizi ve duygularınızı açıklamak onları anlatmak sizi mutlu edecek. Çarşamba günü işlerinizi ve projelerinizi yürütürken sistem ve disiplin kuracak borç alacak dengesini sistematize edebileceksiniz. Merkür bu sabaha karşı güneşin kalbine gelecek istek, dilek ve olumlama zamanı. Yazarak, söyleyerek isteklerinizin olması için hangi şekilde olursa olsun yaratıcımıza ulaşması için belirterek istek ve dua saati yapabilirsiniz. Tam kavuşum saat 04:39’da. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücünden ve ilhamdan yararlanacaksınız. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi hayata geçirmek için çalışmalar yapmak yazılı hale getirmek için fırsat bulacaksınız. Cuma günü sabaha karşı kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak önlem almakta yarar olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamak isteyecek ancak bunu gerçekleştirmeniz zor olacak. Tutamayacağınız sözler verebilir büyük konuşabilirsiniz. Abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. İş hayatınızda yeni müşteriler, anlaşmalar ve toplantılar yapmak isteyecek bunları gerçekleştiremediğiniz zaman zorlanacak ve hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde de istediğinizi elde etmek kolay olmayacak. Cumartesi günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyacak kendi gücünüzü ve yönetselliğinizi göstereceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Gerçek dışı fikirler ve düşünceler ütopik hayaller ve idealler düşünebilirsiniz. Pazar günü ani sürpriz güzel beklenmedik olaylar karşısında şaşırabilirsiniz. Spor yapmak harekete geçmek enerjinizi boşaltmak size iyi gelecek. Borç alacak dengesini oluşturmak için kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Kişiliğinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi, kendi özelliklerinizi abartabilir kendinizi dev aynasında görebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 2-8 Eylül haftasında astrolojik olarak sizi hangi gelişmeler etkileyecek bakalım; Pazartesi günü ikili ilişkilerde ve ortaklarınızla olan ilişkilerinizde kendinizi kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Gündelik rutin işlerinizi yaparken işlerinizin yoğunluğundan dem vurabilirsiniz. İkili ilişkilerde değişim ve dönüşüm ihtiyacını içselleştirmeniz kolay olmayacak. İletişim, eğitim, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyacaksınız. İştahınız açılabilir fazla yemek yiyebilirsiniz. Abartılı ve müsrif harcamalarda bulunabilirsiniz. Salı günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi cesur ve atak bir şekilde savunacaksınız. Sosyal medya alanında tarzınızı, tavrınızı ve kişiliğinizi ortaya koyacaksınız. Çarşamba günü ikili ilişkilerde sistem ve disiplin kurmak isteyecek ve bunu gerçekleştireceksiniz. Merkür bu sabaha karşı güneşin kalbine gelecek istek, dilek ve olumlama zamanı. Yazarak, söyleyerek isteklerinizin olması için hangi şekilde olursa olsun yaratıcımıza ulaşması için belirterek istek ve dua saati yapabilirsiniz. Tam kavuşum saat 04:39’da. Yurt dışı işlerinizle ilgili hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştireceksiniz. Ortaklıklar alanınızda yeni bir ortaklık kurmak isteyeceksiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklamak için uygun ortam bulacaksınız. Yazılı hale fikirlerinizi getirecek ve hayata geçirme fırsatı bulacaksınız. Cuma günü sabaha karşı kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamanız kolay olmayacak. Abartılı sözler söyleyebilir tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Yurtdışı işlerinizle ilgili hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirirken zorluklar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla olan ilişkilerinizde sağlam ve uzum ömürlü ilişkiler kuracaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Ütopik ve hayalci ayakları yere basmayan fikirler ve düşünceler üretebilirsiniz. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilir şaşırabilirsiniz. Spor yapmak harekete geçmek enerjinizi boşaltmak sizi mutlu edecek. İkili ilişkilerde kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Kişiliğinizi, özelliklerinizi abartabilir kendinizi dev aynasında görebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ve bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 2-8 Eylül haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü gündelik işlerinizi yaparken kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde değişim ve dönüşüm yapmak isteyecek ve zorlanacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında harekete geçmek yeni gelir kaynakları elde etmek ve yeni kazanç alanları konusunda harekete geçeceksiniz. Yemek ve içmek konusunda abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Abartılı para harcayabilir müsrifçe davranabilirsiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde ani sürpriz olaylarla karşılaşıp yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında toplantı anlaşma ve sözleşme imzalayacaksınız. Otorite figürlerinden kendi kazandığınız para alanında destek göreceksiniz. Çarşamba günü sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Merkür bu sabaha karşı güneşin kalbine gelecek istek, dilek ve olumlama zamanı. Yazarak, söyleyerek isteklerinizin olması için hangi şekilde olursa olsun yaratıcımıza ulaşması için b elirterek istek ve dua saati yapabilirsiniz. Tam kavuşum saat 04:39’da. Başkasının parasını yönetme konusunda isteklerinizi ve ideallerinizi gerçekleştireceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi kayda alarak hayata geçirmek için fırsat yakalayabilirsiniz. Cuma günü sabaha karşı kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlamak kolay olmayacak. Abartılı sözler verip büyük konuşabilirsiniz. Abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Borç alacak dengesi ile hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden destek göreceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Ütopik, hayalci ayakları yere basmayan fikirler ve düşünceler üretebilirsiniz. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında şaşırabilirsiniz. Spor yapmak enerjinizi boşaltmak ve harekete geçmek sizi mutlu edecek. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Kendi özelliklerinizi olduğundan büyük abartılı değerlendirebilirsiniz. Kibir ve gurur gösterebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde uyum ve denge sağlayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 2-8 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü sevgi aşk ve ilişkilerde istediğiniz nitelikte şartların oluşmasını sağlamanız zor gözüküyor. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde bolluk ve bereket enerjisini elde edeceksiniz. Değişim ve dönüşümü hayatınıza adapte etmek sizi yoracak. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi anlatmak ve hayata geçirmek için otorite figürlerinden destek göreceksiniz. Yemek ve içmeği abartabilir ve abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Para harcamak müsrifçe alışveriş yapmak olasılık dahilinde gözüküyor. Salı günü yurt dışı işlerinizle ilgili ani olaylar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi yaymak için harekete geçeceksiniz. Projelerinizi ve hedeflerinizi geliştirip olgunlaştıracaksınız. Çarşamba günü hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışacaksınız. Merkür bu sabaha karşı güneşin kalbine gelecek istek, dilek ve olumlama zamanı. Yazarak, söyleyerek isteklerinizin olması için hangi şekilde olursa olsun yaratıcımıza ulaşması için belirterek istek ve dua saati yapabilirsiniz. Tam kavuşum saat 04:39’da. İkili ilişkilerinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişiklik yapabilir ancak eşiniz bu değişikliği beğenmeyebilir. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi yazarak sağlam ve kalıcı hale getirebilirsiniz. Cuma günü sabaha karşı kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almak yararlı olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Abartılı sözler verebilir büyük konuşabilirsiniz. Abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Ortaklık kurmak istediğinizde anlaşma şartları ve diğer şceartlarla ilgili beklentileriniz karşılanmayabilir. Cumartesi günü kendinizle ilgili otorite figürlerinden destek göreceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Ütopik hayalci ayakları yere basmayan fikirler ve düşünceler üretebilirsiniz. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik gelişmeler karşısında şaşırabilirsiniz. Spor yapmak enerjinizi boşaltmak sizi mutlu edecek. Kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Kişilik özelliklerinizi olduğundan büyük görebilir ve gurur ve kibir hissedebilirsiniz. Kadın ve erkek ilişkilerinde denge ve uyum sağlayacaksınız.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 2-8 Eylül haftası astrolojik olarak sizleri neler etkileyecek bakalım; Pazartesi günü aile bireylerinizle olan iletişiminizde kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Sosyal medya alanında etkili paylaşımlarda bulunacaksınız. Eviniz ve yerleşim yerinizde yapacağınız değişiklikleri istediğiniz gibi yapmak zor olacak. Yönetsel işlerinizi daha arka plandan perde arkasından yapacak ve harekete geçeceksiniz. Yemek ve içme konusunda abartabilir fazla yemek yiyebilirsiniz. Alışverişte ve para harcama konusunda müsrifçe tavırlar sergileyebilirsiniz. Salı günü borç alacak konularında aniden ödenmemiş bir borcunuz ortaya çıkabilir. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi hararetle savunabilirsiniz. Bilinçaltınızı aktif hale getirmek için harekete geçebilir otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. Çarşamba günü aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Merkür bu sabaha karşı güneşin kalbine gelecek istek, dilek ve olumlama zamanı. Yazarak, söyleyerek isteklerinizin olması için hangi şekilde olursa olsun yaratıcımıza ulaşması için belirterek istek ve dua saati yapabilirsiniz. Tam kavuşum saat 04:39’da. Gündelik rutin işlerinizi yaparken tasarımcı düşünce ve hayal gücünüzden yararlanacaksınız. Sevginizi gösteremeyebilir ya da yeterince sevgi görmediğinizi düşünebilirsiniz. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi kayıt altına alarak ileride hayata geçirmek için kullanabilirsiniz. Cuma gününe geçişte sabaha karşı kazalara sakarlıklara dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak önlem almakta yarar olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorluk çekeceksiniz. Tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Sizin için çalışan kişilerle ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Arkanızdan dedikodunuzun yapıldığını öğrenecek ve hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Pazar günü borç alacak dengesini oluşturmak için bütçeleme yapabilirsiniz. Spor yapmak, enerjinizi boşaltmak hareket etmek sizi mutlu edecek. Kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Kendi kişilik özelliklerinizi abartılı değerlendirip gurur ve kibire kapılabilirsiniz. Kadın ve Erkek ilişkilerinde uyum ve denge sağlayacaksınız.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 2-8 Eylül haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında gelişme kaydedeceksiniz. Sosyal medya hesaplarınızda değişim ve dönüşümü uygulamakta  zorlanacaksınız. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı yansıtmak için harekete geçeceksiniz. Yemek ve içmeği abartabilirsiniz. Para harcamayı ve müsrifçe alış-veriş yapmayı düşünebilirsiniz. Salı günü ikili ilişkilerde ani sürpriz beklenmeyen gelişmeler karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi güçlü bir şekilde savunacak ve ortaya koyacaksınız. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde güzel zaman geçirebilir iletişiminizi arttırabilirsiniz. Çarşamba günü eğitim konusunda sistem ve disiplin kuracaksınız. Merkür bu sabaha karşı güneşin kalbine gelecek istek, dilek ve olumlama zamanı. Yazarak, söyleyerek isteklerinizin olması için hangi şekilde olursa olsun yaratıcımıza ulaşması için belirterek istek ve dua saati yapabilirsiniz. Tam kavuşum saat 04:39’da. Aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde bazı davranışları sizi hayal kırıklığına itebilir. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek kendinizi şifalandıracaksınız. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi yazarak ileride kullanmak ve hayata geçirmek için değerlendirebilirsiniz. Cuma günü sabaha karşı kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamak zor gözüküyor. Tutamayacağınız sözler verebilir abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizde affedici ve merhametli davranmak zor olacak. Cumartesi günü arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projesinde çalışabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde değişim ve dönüşümü uygulayabilirsiniz. Ütopik hayalci ayakları yere basmayan fikir ve düşünceleriniz olacak. Pazar günü ikili ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Harekete geçmek spor yapmak enerjinizi boşaltmak için kendinizi hazır hissedeceksiniz. Baskı altında ve engellenmiş hissine kapılabilirsiniz. Kişisel özelliklerinizi olduğundan büyük görebilir kibre ve gurura kapılabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uyum sağlayabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 2-8 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında gelirlerinizi arttırmak isteseniz de bu o kadar kolay olmayacak. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi anlatmak için fırsat elde edeceksiniz. Gelirlerinizi arttırmak için yeni gelir kaynakları araştıracaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde otorite figürlerinden destek göreceksiniz. Kendinizi atak, cesur direkt ve proaktif ifade edeceksiniz. Yemek içmek konularını abartabilirsiniz. Para harcama konusunda da abartılı müsrifçe davranabilirsiniz. Salı günü gündelik işlerinizi yaparken ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi cesurca açıklayacak ve aktaracaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde istediğiniz projeleri hayata geçirmek için çalışacaksınız ve güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Çarşamba günü mali disiplininizi sağlamak için çalışma yapacaksınız. Merkür bu sabaha karşı güneşin kalbine gelecek istek, dilek ve olumlama zamanı. Yazarak, söyleyerek isteklerinizin olması için hangi şekilde olursa olsun yaratıcımıza ulaşması için belirterek istek ve dua saati yapabilirsiniz. Tam kavuşum saat 04:39’da. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde affedici ve merhametli davranacaksınız. İş hayatınızda ideallerinizi henüz tam olarak gerçekleştiremediğinizi düşüneceksiniz. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi ileride kullanmak üzere kayıt altına alabilirsiniz. Cuma günü sabaha karşı kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak önlem almak yararlı olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamak zor gözüküyor. Abartılı sözler söyleyip tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde istedikleriniz tam olarak gerçekleşmeyebilir. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde sağlam adımlar atacaksınız. Ütopik gerçekleşmeyen hayalci fikirler üretebilirsiniz. Pazar günü ani süpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Harekete geçmek spor yapmak ve enerjinizi boşaltmak sizi mutlu edecek. Kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Kişisel özelliklerinizi olduğundan büyük görerek abartılı gurur ve kibire kapılabilirsiniz. Kadın ve erkek ilişkilerinde denge ve uyum sağlayacaksınız.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 2-8  Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; pazartesi günü  kişiliğinizi, projelerinizi, yeteneklerinizi, hedeflerinizi anlatacak ve yeterince etkili olmadığınızı düşüneceksiniz. Bilinçaltınızı aktif hale getirebilirsiniz. Fiziksel görünümünüzü değiştirmek isteyebilir sonradan memnun kalmayabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizde otorite figürlerinden destek görecek ve harekete geçeceksiniz. Yemek içmek işlerini abartabilir ve fazla para harcayabilir müsrifçe harcamalarda bulunabilirsiniz. Salı günü aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik gelişmeler karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi cesurca savunacak ve sözleriniz etkili olacak.Yurt dışı işlerinizle ilgili güzel gelişmeler elde edecek sözleşme ve anlaşma imzalayabilirsiniz. Çarşamba günü sistem ve disiplin kuracaksınız. Merkür bu sabaha karşı güneşin kalbine gelecek istek, dilek ve olumlama zamanı. Yazarak, söyleyerek isteklerinizin olması için hangi şekilde olursa olsun yaratıcımıza ulaşması için belirterek istek ve dua saati yapabilirsiniz. Tam kavuşum saat 04:39’da. Sosyal medyada tasarımcı hayal gücünüzden ve ilhamdan yararlanacaksınız. Yurt dışı işlerinizde bazı işleriniz beklediğiniz gibi gelişmeyebilir. Perşembe günü fiziksel ve duygusal yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi yazılı hale getirerek ileride kullanabilirsiniz. Cuma gününe girişte kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var farkında olmak önlem almakta yarar olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü yabancılarla ilişkilerinizde otorite figürlerinden destek elde edeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde değişim ve dönüşümü hayatınıza geçirebileceksiniz. Ütopik hayalci fikirleriniz ve düşünceleriniz olabilir. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler sonucunda şaşırabilirsiniz. Harekete geçmek spor yapmak enerjinizi boşaltmak sizi mutlu edecek. Kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Kişilik özelliklerinizi abartılı gereğinden fazla üstün görüp gurur ve kibre kapılabilirsiniz. Kadın ve erkek ilişkilerinde uyum ve denge sağlayacaksınız.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 2-8 Eylül haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü kapalı yerlerde çalışmaktan sıkılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizi büyütüp geliştirebilirsiniz. Değişim ve dönüşümü hayatınıza adapte etmek o kadar kolay olmayacak.  Başkasının parasını yönetme kredi, borç, alacak, nafaka konularında kendinizi göstereceksiniz. Yeme içme konularında abartılı davranabilirsiniz. Fazla para harcayabilir müsrifçe davranabilirsiniz. Salı günü ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi savunacak ve etkili konuşacaksınız. Alacaklarınızı tahsil edecek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Çarşamba günü sistem ve disiplin kuracaksınız. Merkür bu sabaha karşı güneşin kalbine gelecek istek, dilek ve olumlama zamanı. Yazarak, söyleyerek isteklerinizin olması için hangi şekilde olursa olsun yaratıcımıza ulaşması için belirterek istek ve dua saati yapabilirsiniz. Tam kavuşum saat 04:39’da. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücünüzden ve ilhamdan yararlanacaksınız. Kendi paranızı kullanmak ya da başkasının parasını kullanmak konusunda ikilemde kalacaksınız. Perşembe günü fiziksel ve duygusal yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi kayıt altına alarak ileride hayata geçirebilirsiniz. Cuma günü sabaha karşı kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak önlem almak yararlı olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayamayacaksınız. Tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Kredi başvurunuzla ilgili sorun çıkabilir. Cumartesi günü mali disiplininizi oluşturacaksınız. Beklediğiniz anlaşma ve sözleşme ile ilgili problem yaşayabilirsiniz. Pazar günü ani sürpriz güzel gelişmeler karşısında şaşırabilirsiniz. Spor yapmak enerji harcamak ve duruş sergilemek sizi mutlu edecek. Kendinizi baskı altında ve sıkışmış hissedebilirsiniz. Kişilik özellikleriniz abartılı değerlendirip kendinizi dev aynasında görebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde bahar havası yaşayabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 2-8 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme fırsatı elde edeceksiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü uygularken zorlanacaksınız. ikili ilişkilerde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyacaksınız. Yemek içmek konularında abartılı davranışlarda bulunabilirsiniz. Para harcama konusunda müsrifçe tavırlar sergileyebilirsiniz. Salı günü iletişim konusunda ani sürpriz gelişmelerle karşılaşabilir yön değişikliğine gidebilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi söylerken etkili konuşmalar yapacaksınız. İkili ilişkilerde kendinizi fikirlerinizi ve duygularınızı açıklayacaksınız. Çarşamba günü arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde çalışacaksınız. Merkür bu sabaha karşı güneşin kalbine gelecek istek, dilek ve olumlama zamanı. Yazarak, söyleyerek isteklerinizin olması için hangi şekilde olursa olsun yaratıcımıza ulaşması için belirterek istek ve dua saati yapabilirsiniz. Tam kavuşum saat 04:39’da. Tasarımcı hayal gücünüzden ve ilhamdan projelerinizi ve yeteneklerinizi anlatırken yararlanacaksınız. İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda ideallerinizin ve isteklerinizin tam olarak gerçekleşmediğini düşünebilirsiniz. Perşembe günü duygusal ve fiziksel olarak yara aldığınız hayat alanlarında başkalarına yardım ederek şifa bulacaksınız. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi kayda geçirerek ileride kullanabilirsiniz. Cuma günü sabaha karşı kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlayacaksınız. Tutamayacağınız sözler verebilir büyük konuşabilirsiniz. Abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü ikili ilişkilerde kendinizi kişiliğinizi ortaya koyacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde değişim ve dönüşümü uygulayacaksınız. Ütopik hayalci ve ayakları yere basmayan fikirler üretebilirsiniz. Pazar günü ani sürpriz beklenmeyen gelişmeler karşısında şaşırıp mutlu olacaksınız. Spor yaparak enerjinizi boşaltarak ve duruş sergileyerek harekete geçeceksiniz. Kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedeceksiniz. Kişiliğinizi olduğundan büyük görüp gurur ve kibire saplanabilirsiniz. Kadın ve erkek ilişkilerinde uyum ve denge sağlayacaksınız.

Siz de fikrinizi belirtin