2-8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

2-8 KASIM HAFTASI BURÇ YORUMLARI

Bu hafta 3 Kasım 2020 Saat 20:49’da Merkür geri hareketini sonlandırarak düz hareketine dönüyor. Merkür, iletişim, zihnimizin çalışma şekli, düşünsel ve yazınsal faaliyetler, ticaret, eğitim, dış ticaret ve pazarlama, seyahatler, anlaşma ve sözleşmeler, bankacılık işlemleri, hesaplamalar, internet üzerinden alışveriş, elektrikli ve elektronik aletler, bilgisayarlar ve cep telefonları gibi teknolojik aletler Merkür’le ifade edilir. Merkür gerilemesi süresince elektronik postalar mesajlar yanlış kişilere gitmiş olabilir. İletişim’de sorunlar yaşanabilir. Elektronik ve Elektrikli aletler bozulabilir. Seyahatlerde rezervasyon iptalleri, gecikmeler ve bavulların kaybolması gibi sorunlar yaşanabilir. Bankacılık işlemlerinde hatalar oluşabilir. Yılın son Merkür gerilemesi de sona erecek. Haritanızda hangi hayat alanlarında rahat bir nefes alacaksınız bu konuya değineceğim. Haftanın günlerine göre değerlendirmesine bakacak olursak;

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 2-8 Kasım haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Merkür gerilemesi Terazi burcuna geçince sizi ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık, danışmanlık konularından etkiliyordu. İkili ilişkiler ve evliliğinizde  iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar sona erecek. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracak hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde sevdiğiniz kişiyle güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Mars’ın 14 Kasım’da geri hareketini sonlandıracağını düşünerek planlama yapmak strateji oluşturmak daha yararlı olacak. Çarşamba günü arkanızdan dönen işleri ve dedikodunuzun yapıldığını duyarak hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ortaklık yapmak için teklifleri ve fırsatları değerlendirmek için toplantı yapabilirsiniz. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında ani para girişleri yaşayabilirsiniz. Danışmanlık yapmak için karar alabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars geri harekette olduğu için öfkenizi içinize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu öfkeniz öfke patlamaları olarak ortaya çıkabilir. Ticari işlerinizle ilgili yaşça büyük olgun kişilerle anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Size destek vermediklerini düşünebilirsiniz. Yoga meditasyon gibi günlük aktiviteleri yapmak sizi sakinleştirebilir. İş hayatı ve kariyerinizde beklediğiniz teklif ve fırsatları elde etmekte zorlanacaksınız. Cumartesi günü ikili ilişkilerde sözleriniz ve fikirleriniz yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Pazar günü kendi kazandığınız para alanında beklenmedik giderler ortaya çıkabilir ve ani para çıkışı yapmak zorunda kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirmek için dışarı çıkabilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorunlar ve problemler oluşabilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 2-8 Kasım haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Merkür gerilemesi Terazi burcuna geçince sizi gündelik yaptığınız rutin işler, sizin için çalışan kişilerle ilişkiler ve sağlık alanınızdan etkilemişti. Gündelik yaptığınız işlerinizle ilgili sorunlar ortadan kalkacak ve sizin için çalışan kişilerle ilişkinizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri sona erecek. Haftanın günlerine göre gezegen hareketlerini incelersek; Pazartesi günü yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler alanınızda sistem ve disiplin kuracaksınız. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaraları saracak hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizi geliştirip güzelleştireceksiniz. Harekete geçmek, kendinizi göstermek ve duruş sergilemek isterken Marsın geri harekette olması nedeniyle isteksizlik ve enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü arkadaşlar ve sosyal çevrenizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Perşembe günü dış görünüşünüzle ilgili değişiklik yapmak ve tarzınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars geri harekette olduğu için öfkenizi içinize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu öfkeniz öfke patlamaları olarak ortaya çıkabilir. Ticari işlerinizle ilgili sorunlar ve zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Yaşça olgun büyük kişilerden beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olan kişiler için sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilirsiniz. Yurt dışı işler ve yurt dışı seyahatlerle ilgili salgın hastalık nedeniyle teknolojiden yararlanarak işlerinizi olduğunuz yerden yürütmeyi deneyeceksiniz. Cumartesi günü sözleriniz ve fikirlerinizle ilgili yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Pazar günü ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 2-8 Kasım haftası astrolojik olarak gezegen hareketlerinden bahsedecek olursak; Merkür gerilemesi Terazi burcuna geçince sizi sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları gibi bu alanlardan etkilemişti. Merkür düz harekete geçince çocuklarınızla iletişiminizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri ortadan kalkacak. Borsa ve şans oyunları gibi spekülatif kazançlar alanında işlem yapabilir ve risk alabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ortak kazançlar ve ortak gelirler alanında sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Hem onları şifalandırmış hem de kendiniz şifalanmış olacaksınız. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde henüz istediğiniz noktada olmadığınızı düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz. Perşembe günü ani güzel sürpriz olaylarla karşılaşıp şaşırabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda sevgi paylaşımı konusunda sorunlar çıkabilir. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars geri harekette olduğu için öfkenizi içinize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu öfkeniz öfke patlamaları olarak ortaya çıkabilir. Ticari işlerinizle ilgili sistem ve disiplin kurmak yeni başlangıçlar yapmak isterken zorlanacaksınız. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Bunları iş hayatınızda kullanabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda beklediğiniz yabancı kaynak miktarı istediğiniz gibi gelmeyebilir. Cumartesi günü sözleriniz ve fikirleriniz karşı taraf için uygun olmayabilir. Pazar günü uzun süre kapalı yerlerde çalışmaktan sıkılıp yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte açık havada spor ve müzik eşliğinde zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte dernek ve klüplere üye olarak toplumsal yarar getiren faaliyetlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 2-8 Kasım haftası gezegen hareketlerinin size olan etkisinden söz edecek olursak; Merkür gerilemesi Terazi burcuna geçince sizi aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul ve atalar alanınızdan etkilemişti. Merkür gerilemesi sona erince aile bireylerinizle iletişiminiz düzelecek. Ev kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz. Sözleşme ve anlaşma imzalayabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizi güçlendirmek için sistem ve disiplin kuracaksınız. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Evinizi güzelleştirmek için tamirat tadilat gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni işler ve yeni projeler için harekete geçmek isteyeceksiniz. Mars geri harekette olduğu için planlama yapmak ve strateji üretmek uygun olacak. Çarşamba günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler ve yurt dışı seyahatlerinizde istediğiniz ivmeyi salgın hastalık nedeniyle yakalayamadığınız için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yeni bir ev kiralamak ya da satın alma kararı verebilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ani gelişecek olaylar ve durumlar sonucunda sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars geri harekette olduğu için öfkenizi içinize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu öfkeniz öfke patlamaları olarak ortaya çıkabilir. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde babanızla sorun yaşayabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizi salgın hastalık nedeniyle teknolojiyi kullanarak yürütmeyi deneyeceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Güç uygulamak, manüplasyon yapmak, her şeyi ve herkesi kontrol etmeye çalışmak sizi yoracak. Cumartesi günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Pazar günü arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Ailenizle birlikte açık havada zaman geçirebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili Aslan burcu ve yükselen burcu Aslan olanlar 2-8 Kasım haftası gezegen hareketlerinin size olan etkisinden söz edecek olursak; Merkür gerilemesi Terazi burcuna geçince sizi iletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akraba ilişkilerinden etkilemişti. Merkür 3 Kasım’da düz hareketine geçince iletişim alanında yanlış anlaşılmalar ve sorunlar ortadan kalkacak. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde iletişiminizi güçlendireceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Sosyal medyada aktif olarak yer almak için web sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde harekete geçmek kendinizi göstermek ve duruş sergilemek isteyeceksiniz. Mars geri harekette olduğu için isteksizlik ve enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Eğitim verme konusunda çalışmalar yapabilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyeriniz de ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfetmek isteyebilirsiniz. Ancak pandemi nedeniyle bu isteğinizi gerçekleştiremeyeceksiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars geri harekette olduğu için öfkenizi içinize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu öfkeniz öfke patlamaları olarak ortaya çıkabilir. Tanıtım, satış ve pazarlama konusunda yaşça büyük olgun kişilerden beklediğiniz destek ve ilgiyi bulamayabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda yeni fikir üreteceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde abartılı iyimserlik içine girebilirsiniz. Cumartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü iş hayatınız ve kariyerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili Başak burcu ve yükselen burcu Başak olanlar 2-8 Kasım haftası gezegen hareketlerinin size olan etkisinden söz edecek olursak; Merkür gerilemesi Terazi burcuna geçince sizi kendi kazandığınız para alanından etkilemişti. Yeni gelir kaynakları oluşturmak için artık yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü hobilerinizi meslek haline getirmek için sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Hem onları şifalandırmış hem kendiniz şifalanmış olacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde edeceksiniz. Kazancınızın bir bölümünü güzellik ve bakım alanında harcayabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler alanında harekete geçmek isterken isteksizlik ve enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde aldanma, yanılgı, kafa karışıklığı, yön belirlemede sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız gelirinizin bir bölümünü yatırım amaçlı biriktirebilirsiniz. Perşembe günü yurt dışı işlerinizle ilgili sürpriz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında harcamalarınızı arttırabilir bütçenize yük bindirebilirsiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars geri harekette olduğu için öfkenizi içinize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu öfkeniz öfke patlamaları olarak ortaya çıkabilir. Kendi kazandığınız para alanında sorunlar problemler ve gecikmeler yaşayabilirsiniz. Ortaklık kurma konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve yeni projeler üreteceksiniz. Spekülatif kazançlar konusunda beklentileriniz gerçekçi olmayabilir. Abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Pazar günü kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara bunu yansıtacaksınız. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili Terazi burcu ve yükselen burcu Terazi olanlar 2-8 Kasım haftası gezegen hareketlerinin size olan etkisinden söz edecek olursak; Merkür gerilemesi Terazi burcuna geçince sizi kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yaptığınız çalışmalar konusundan etkilemişti. İletişim, yetenekleriniz, projeleriniz, hedeflerinizi insanlara anlatmak ve tanıtmak için sunum yapabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Yaraları saracak hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Dış görünüşünüzü değiştirmek ve farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmek kendinizi göstermek ve duruş sergilemek isteyebilirsiniz. Mars geri harekette olduğu için isteksizlik ve enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isterken hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İletişiminizi kibar, nazik, uyumlu ve dengeli olarak yürüteceksiniz. Perşembe günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars geri harekette olduğu için öfkenizi içinize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu öfkeniz öfke patlamaları olarak ortaya çıkabilir. Ticari işlerinizle ilgili yaşça büyük olgun kişilerden yardım ve destek göremeyeceksiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni projeler ve yeni fikirleri ortak kazançlar ve ortak gelirler alanında üreteceksiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde ilişkinizi büyütmek ve geliştirmek isterken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili Akrep burcu ve yükselen burcu Akrep olanlar 2-8 Kasım haftası gezegen hareketlerinin size olan etkisinden söz edecek olursak; Merkür gerilemesi Akrep burcunda başlamıştı daha sonra Terazi burcuna geçmişti. Arkanızdan dönen işler ve dedikodunuzun yapıldığını görmüştünüz. Merkür 3 Kasım’da Terazi burcunda düz hareketine geçecek. İletişim problemleri ve sorunlar çözüme ulaşacak. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Yaraları saracak hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Bilinç altınızı aktif hale getirmek için çalışabilir korkularınızdan arınabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iş yapma biçimlerini değiştirmek ve düzenlemek için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü uzun süre kapalı yerlerde çalıştığınız için sıkılabilir ve açık havaya çıkmak isteyebilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili istediğiniz olumlu gelişmeleri elde edebilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlayacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars geri harekette olduğu için öfkenizi içinize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu öfkeniz öfke patlamaları olarak ortaya çıkabilir. İletişimde fikirlerinizi ve sözlerinizi açıklarken engellerle karşılaşabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar yaşayabilirsiniz. Tanıtım, satış ve pazarlama konularında beklediğiniz büyüme ve gelişmeyi elde etmekte zorlanabilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 2-8 Kasım haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Merkür gerilemesi Terazi burcuna geçince sizi arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde iletişim problemleri yaşamanıza neden olmuş olabilir. Merkür 3 Kasım’da düz hareketine geçerek bu alanda iletişiminizin normal akmasına neden olacak. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracaksınız. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde güzel zaman geçirebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Marsın geri harekette olduğunu göz önünde tutarak 14 Kasım’dan sonra harekete geçmeniz daha uygun olacak. Çarşamba günü aile bireylerinizle ilişkinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ortak işler yapabilirsiniz. Perşembe günü gündelik işlerinizi yürütürken ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars geri harekette olduğu için öfkenizi içinize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu öfkeniz öfke patlamaları olarak ortaya çıkabilir. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde sözlerinizi ve fikirlerinizi açıklamak isterken engeller sorunlar ve kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Güç elde etmek, manüplasyon yapmak, herkesi ve her şeyi kontrol altına almaya çalışmak sizi yoracak. Cumartesi günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 2-8 Kasım haftası gezegen hareketleri sizi nasıl etkileyecek bakalım; Merkür gerilemesi Terazi burcuna geçince sizi iş hayatı ve kariyer alanından etkilemişti. Projeleriniz ve işlerinizde gecikme, sorunlar ve ertelemeler meydana gelmişti. Merkür 3 Kasım’da düz hareketine geçince iş hayatınızda yeni projeler yeni başlangıçlar ve ortaklık konusunda çalışmalar yapabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde harekete geçmek isterken Marsın geri gitmesi nedeniyle isteksizlik ve enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü tanıtım satış ve pazarlama konusunda ideallerinizi gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. İş hayatı ve kariyerinizde yeni müşteriler bulmak için toplantı yapabilirsiniz. Perşembe günü sevgi aşk ve ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik gelişmeler karşısında şaşırıp mutlu olabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars geri harekette olduğu için öfkenizi içinize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu öfkeniz öfke patlamaları olarak ortaya çıkabilir. İş hayatı ve kariyerinizde sözlerinizi ve fikirlerinizi açıklarken engeller kısıtlar ve gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde merhametli ve empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Kişiliğinizi, karakterinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi anlatırken abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi engellenmiş kısıtlanmış ve bastırılmış hissedebilirsiniz. Pazar günü çocuklarınızla bir arada zaman geçirmek isterken ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 2-8 Kasım haftası astrolojik olarak gezegen hareketlerinin etkilerini incelersek; Merkür gerilemesi Terazi burcuna geçince sizi yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarından etkilemişti. Merkür 3 Kasım’da düz hareketine geçince bu alanda gecikme erteleme ve engeller ortadan kalkacak. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü sistem ve disiplin kuracak yeni oluşumlarda bulunmak için planlama yapacaksınız. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edecek yaralarını saracaksınız. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde güzel gelişmeler ve sonuçlar elde edebilirsiniz. Eğitim verme kararı alabilirsiniz. Harekete geçmeden önce Marsın düz hareketine geçeceği 14 Kasım sonrasını beklemek uygun olacak. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında beklentileriniz karşılanmadığı için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Süregelen bir davanız varsa dava sonucu ile ilgili olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Perşembe günü aile bireylerinizle iletişiminizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars geri harekette olduğu için öfkenizi içinize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu öfkeniz öfke patlamaları olarak ortaya çıkabilir. Yurt dışı işlerinizle ilgili engeller gecikmeler ve kısıtlamalarla karşılaşabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni gelir kaynakları üretebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Yurt dışı seyahatlerle ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü aile bireylerinizle birlikte açık havada zaman geçirebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 2-8 Kasım haftası gezegen hareketlerinin burcunuza etkisini inceleyecek olursak; Merkür gerilemesini Terazi burcunda sürdürürken sizi ortak kazançlar ve ortak gelirler alanından etkilemişti. Alacaklarınızı tahsil etmekte zorlanmış ve borçlar, krediler, sigorta primleri ve vergilerin ödenmesinde sorun yaşamıştınız. Merkür 3 Kasım’da geri hareketine son veriyor. Başkasının parasını yönetme ve kullanma konusunda olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde dernek ve klüplere üye olarak toplumsal yarar getiren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Salı günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edecek yaralarını saracaksınız. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde güzel zaman geçirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçmek isterken Marsın geri gitmesi nedeniyle isteksizlik ve enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çaba göstereceksiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Perşembe günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik buluşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlayacaksınız. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars geri harekette olduğu için öfkenizi içinize atabilir ve pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra bu öfkeniz öfke patlamaları olarak ortaya çıkabilir. Kredi başvurusunda bulunduysanız başvurunuz engeler kısıtlar ve sorunlarla karşılaşabilir. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Projenizin sonucu ile ilgili abartılı iyimserlik sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi kısıtlanmış engellenmiş ve depresif modda hissedebilirsiniz. Pazar günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz.

 

Siz de fikrinizi belirtin